Show participants

Timed categories

Atlas

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1200 Nevermore 09:00 17:36 8:36 24 0:-18
1:30
6:48
200

Dmitry Lavrov

New York

Roman Lavrov

New York

Official comment

Пришли раньше открытия ЖКП

2204 No Mame 09:08 16:06 6:58 23 0:-18
0:30
6:10
204

Ekaterina Pogodina

Moscow Region

Софья Потапова

London

Марк Рябов

London

Official comment

Пришли раньше открытия ЖКП

3201 Mind the gap 09:02 19:59 10:57 23 1:30 9:27
201

Александр Грановский

London

Елена Зубкова

London

Влада Рау

London

Sphinx

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1707 Крутое название 09:14 18:14 9:00 22 1:00 8:00
707

2743 Ну что-нибудь придумаем 10:26 20:14 9:48 22 1:00 8:48
743

3731 We need a better name 10:02 20:38 10:36 22 0:-45
1:00
8:51
731

Sergei Iakovlev

London

Marina Iakovleva

London

Антон Тюрин

London

Official comment

Дуаль в КП 911

Non-timed categories

Lion

Rank Team number Team name Start CPs visited
1400 Buz 09:00 35
400

Гузель Мингулова

Moscow

Владислава Тихомирова

Moscow

1403 На вираже 09:06 35
403

Анастасия Крюкова

Riga

Лена Чепкасова

Riga

1405 Abelonian 09:10 35
405

Chistikov Dmitry

Kenilworth

Volzhanin Igor

London

Yana Manyukhina

London

1406 Fox Family 09:12 35
406

Андрей Петровец

London

Ева Чернявская

London

Владимир Чернявский

London

1409 Нас не догонят! 09:18 35
409

Михаил Рязанов

London

Сергей Рязанов

London

1415 Constellation 09:30 35
415

Людмила Филимонова

Moscow

1425 Pandas 09:50 35
425

Иван Комиссаров

Moscow

1434 Bad Robot 10:08 35
434

Артур Алибеков

London

Маргарита Алибекова

London

Ирина Куриленко

London

1436 Терракотия 10:12 35
436

1437 The Bee's Knees 10:14 35
437

1439 Lambda 10:18 35
439

1442 Sapere Aude 10:24 35
442

Миркин Андрей

London

Мария Тудоровская

London

1454 From Hackney to Ealing 10:48 35
454

Ian Marsanyi

London

Robi Amerini

London

Faiqa Amreen

London

Panos Panagitis

London

Lion-Mini

Rank Team number Team name Start CPs visited
1M433 Green Witch 10:06 17
M433

1M434 Squaddra Azzurra 10:08 17
M434

Ирина Мелетова

Moscow Region

1M440 BTW 10:20 17
M440

Андрей Байда

Saint Petersburg

Варя Байда

Saint Petersburg

Show participants