Show participants

Bicycle

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1520 Бобрр 11:40 15:58 4:18 29 1:45 2:33
Евгений Моторин

Vladimir

2502 Soxy team 11:04 16:33 5:29 29 1:45 3:44
3508 Восточные сладости 11:16 16:14 4:58 29 1:10 3:48
Алексей Козлов

Nizhny Novgorod

Яна Козлова

Nizhny Novgorod

Андрей Петухов

Nizhny Novgorod

Running

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1347 Просто лоси 12:34 16:39 4:05 24 1:05 3:00
347
Михаил Гунин

Сергей Гунин

2349 IceCat (т/к МГТУ) 12:38 17:02 4:24 24 1:05 3:19
349
3351 Лиса и колобок 12:42 16:23 3:41 24 0:20 3:21
351
Евгений Ермаков

Moscow

Transportation

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1102 Kon-Tea-ki 11:04 17:21 6:17 23 2:35 3:42
2134 Towncrossers 12:08 16:22 4:14 23 4:14
3155 Быдло из Московской области 12:50 18:41 5:51 23 1:30 4:21
155

Unrestricted

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1206 БронеFORD 11:12 14:42 3:30 25 0:25 3:05
206
Константин Азаренко

Moscow

Наталия Азаренко

Moscow

Станислав Сметана

Moscow

Антонина Шульженко

Moscow

2213 Гавердовцы 11:26 15:02 3:36 25 0:25 3:11
Максим Игнатенко

Moscow Region

Станислав Лысенко

Moscow Region

Александр Сергеев

Moscow Region

3207 Московские гуляки 11:14 15:20 4:06 25 0:25 3:41
Тимофей Костин

Moscow

Non-timed categories

Stroll

Rank Team number Team name Start CPs visited
1405 605 МегаВатт 11:10 35
Светлана Агафонова

Moscow

Кристина Митяева

Moscow

Юлия Щельчик

Moscow

1407 Мыха и Коха 11:14 35
Анна Маньшина

Saint Petersburg

1411 Полосатики 11:22 35
Ирина Лебедева

Moscow

Лев Шерер

Yekaterinburg

Татьяна Шерер

Yekaterinburg

1412 Алайдор-Вестра 11:24 35
Сергей Гладилин

Moscow

1413 Snake II 11:26 35
413
Любовь Бойчук

Other Ukraine cities

Татьяна Савенкова

Almaty

Владимир Уржумцев

Pushkin

1415 Мя! 11:30 35
Евгений Шаров

Saint Petersburg

Нина Шарова

Saint Petersburg

1416 Лопа де Вега 11:32 35
Мария Белинская

Pushkin

Елена Ерохина

Pushkin

Светлана Сахарова

Pushkin

1417 Оранжевое настроение 11:34 35
Илья Семененко

Moscow

Марина Сычёва

Ася Филяревич

Алена Шмидт

1422 Скифы 11:44 35
Анна Касаткина

Saint Petersburg

Ольга Козловская

Saint Petersburg

1425 Три А 11:50 35
425
Ольга Андреева

Saint Petersburg

Антон Гущин

Saint Petersburg

Анна Князева

Saint Petersburg

1426 Большие Коты 11:52 35
426
Мария Кокотчикова

Moscow Region

Василий Муравьев

Moscow

Ольга Плаксина

Moscow Region

1428 Кто здесь? 11:56 35
428
1430 Успели !!! 12:00 35
430
1431 добрые самаритяне 12:02 35
431
Мария Колпакова

Moscow

Данила Рязановский

Moscow

1432 главное не заблудиться 12:04 35
432
1436 Бакланы 12:12 35
436
Анна Милошевская

1441 Контакт 12:22 35
441
Галина Пушкарева

Saint Petersburg

1443 Одуванчики 12:26 35
443
Наталия Рогова

Moscow

Антон Шпак

Almaty

1454 Код опасности 12:48 35
454
Сергей Смирнов

Saint Petersburg

Алексей Бовт

Saint Petersburg

1475 Пора на Север! 13:30 35
475
Никита Копа-Овдиенко

Moscow

Анастасия Фролова

Moscow

1478 DLL 13:36 35
478
Любовь Кузьмина

Saint Petersburg

Евгений Чайкин

Saint Petersburg

Show participants