Category 

Show participants

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time
1206 БронеFORD 11:12 14:42 3:30 25 0:25 3:05
206
Константин Азаренко

Moscow

Наталия Азаренко

Moscow

Станислав Сметана

Moscow

Антонина Шульженко

Moscow

2213 Гавердовцы 11:26 15:02 3:36 25 0:25 3:11
Максим Игнатенко

Moscow Region

Станислав Лысенко

Moscow Region

Александр Сергеев

Moscow Region

3207 Московские гуляки 11:14 15:20 4:06 25 0:25 3:41
Тимофей Костин

Moscow

4215 Параллели 11:30 15:55 4:25 25 0:25 4:00
Максим Кузькин

Moscow

Анна Северинко

Moscow

5231 Астероид 12:02 16:47 4:45 25 0:25 4:20
231
Виктория Писаренко

Moscow Region

6218 TNT-КО 11:36 16:27 4:51 25 0:25 4:26
Виктор Кропп

Saint Petersburg

Ольга Матвеева

Saint Petersburg

Анна Щедрина

Saint Petersburg

7210 Порошок 11:20 16:46 5:26 25 0:25 5:01
8216 Бешеные лисы 11:32 16:36 5:04 25 5:04
Илья Жилов

Kostroma

Ольга Захарова

Kostroma

Bonuses missed

9260 Курьез 13:00 18:40 5:40 25 0:25 5:15
260
Екатерина Коротких

Moscow

Юрий Коротких

Moscow

10211 CyCaHuH-o-team 11:22 16:40 5:18 25 5:18
Катерина Дорохина

Moscow

Андрей Соколов

Bonuses missed

11209 full throttle 11:18 17:35 6:17 25 0:25 5:52
12203 Мне приходится бегать из-за моей собаки (Сон ДВП) 11:06 17:08 6:02 25 6:02
Анна Давыдова

Moscow

Bonuses missed

13254 АМТ 12:48 19:17 6:29 25 0:25 6:04
254
Ирина Беляева

Moscow

Юлия Кощеева

Moscow

Владимир Пивень

Moscow Region

14217 Восточный экспресс 11:34 18:09 6:35 25 0:25 6:10
Ирина Белякова

Moscow

15208 TaleSpin 11:16 19:37 8:21 25 0:25 7:56
Олег Дронченко

Давид Ничипоренко

Moscow

16205 В гору. И против ветра. [Вело] 11:10 19:32 8:22 25 0:25 7:57
Антон Суриков

Saint Petersburg

17214 Весиснай 11:28 14:44 3:16 24 0:25 2:51
Андрей Карлов

Vladimir

Анна Конева

Vladimir

Маша Нечаева

Vladimir

Сергей Пучков

Vladimir

CPs missed

18204 Сурья Намаскар 11:08 19:42 8:34 24 0:25 8:09
Ирина Гудкова

Moscow

CPs missed

19212 Frutas Argentinas 11:24 19:57 8:33 24 8:33
Настя Шарибжанова

Moscow

CPs missed

Bonuses missed

Number Team name Start
200 Wafers 11:00
200
Анна Голосная

Юрий Кирпиченко

Moscow

230 Пчела Майя 12:00
230
Алиса Загс

Moscow

Лилия Шакамалова

Moscow

Валя Щепетильникова

Moscow

Show participants