Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Мария Аникина
Sanktpēterburga   M452 «Инициативные лентяи» 10:44
Ольга Асламова
Maskavas apgabals   M422 «Абонент временно недоступен» 09:44
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   M471 «Поздравляем Таню» 11:22
Алёна Башмакова
Sanktpēterburga   M443 «Kullagar» 10:26
Наталья Бугрецова
Sanktpēterburga   M436 «Муля» 10:12
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   M462 «The Pooh+» 11:04
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   M481 «ЭВРИКА» 11:42
Полина Долгих
Sanktpēterburga   M478 «Куки» 11:36
Стас Дьяков
Sanktpēterburga   M434 «четырестачетыре» 10:08
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   M452 «Инициативные лентяи» 10:44
Анна Игнатенко
Sanktpēterburga   M468 «Котики вперед» 11:16
Инна Комарова
Sanktpēterburga   M436 «Муля» 10:12
Вера Коренева
Sanktpēterburga   M456 «Пегас и Ко» 10:52
Анастасия Котова
Sanktpēterburga   M437 «Три кота» 10:14
Евгений Кочетков
Maskava   M455 «Мама, ты где» 10:50
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   M481 «ЭВРИКА» 11:42
Мария Кузнецова
Sanktpēterburga   M440 «Мама Маша и Ко» 10:20
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   M451 «А Лось-то тут причём?» 10:42
Анастасия Миркус
Ļeņingradas apgabals   M446 «Alt-Shift» 10:32
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   M461 «Marsach» 11:02
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   M432 «Маруся & Co» 10:04
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   M401 «Спящие ленивцы» 09:02
Никита Попов
Novosibirska   M445 «poksh» 10:30
Наталья Рижская
Maskavas apgabals   M477 «Лучше всех» 11:34
Артем Русинов
Sanktpēterburga   M466 «Четверо» 11:12
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   M444 «ТриАда» 10:28
Александр Спирин
Sanktpēterburga   M484 «Умный Кот» 11:48
Мария Спирина
Sanktpēterburga   M484 «Умный Кот» 11:48
Елена Старикова
Sanktpēterburga   M469 «Наличники» 11:18
Елена Ульянова
Sanktpēterburga   M431 «Городские прогулки» 10:02
Кристина Федорова
Sanktpēterburga   M436 «Муля» 10:12
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   M465 «Хрень-с-Горы» 11:10
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   M433 «Выкрутасы» 10:06
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   M433 «Выкрутасы» 10:06
Дарья Шкурлятьева
Viborga   M471 «Поздравляем Таню» 11:22
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   M473 «ГенчоИзабелла+» 11:26
Maksim Bor
Sanktpēterburga   M480 «МаЛиНа» 11:40
Alexander Chernev
Sanktpēterburga   M448 «Ураган team» 10:36
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   M460 «+2» 11:00
Рита Абрамовских
Ļeņingradas apgabals   M482 «из Greenландии» 11:44
Полина Беляева
Sanktpēterburga   M412 «Беляевы» 09:24
Павлова Екатерина
Maskava   M442 «как-нибудь» 10:24
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   M453 «Мама и компания» 10:46
Александр Кабаченко
Sanktpēterburga   M467 «Бодрые кабачки» 11:14
Наталья Катаева
Sanktpēterburga   M476 «Черные чернушки» 11:32
Ирина Качкина
Sanktpēterburga   M430 «Командо$$$» 10:00
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   M470 «Питерские коты» 11:20
Анастасия Лысюк
Veļikijnovgoroda   M488 «Молодежка» 11:56
Сысоева Мария
Sanktpēterburga   M454 «Тиль» 10:48
Евгений Михалев
Sanktpēterburga   M410 «Паровозик который пробует» 09:20
Ольга Рюмина
Sanktpēterburga   M471 «Поздравляем Таню» 11:22
Татьяна Рюмина
Sanktpēterburga   M471 «Поздравляем Таню» 11:22
Анастасия С
Sanktpēterburga   M450 «Стрела» 10:40
Зауреш Садвакас
Maskava   M441 «ZS» 10:22
Инга Сенорм
Sanktpēterburga   M435 «Алла&Лео» 10:10
Наталья Старикова
Maskava   M487 «Просто так» 11:54
Ольга Сырова
Sanktpēterburga   M474 «Носочек» 11:28
Александр Уланов
Maskava   M483 «Хорошая погода БУДЬ!» 11:46
Анна Хорошавина
Sanktpēterburga   M402 «Хорошавины» 09:04
Елена Ярославцева
Maskava   M447 «Пингвины» 10:34
Anastasiia Bor
Sanktpēterburga   M480 «МаЛиНа» 11:40
Elizaveta Bor
Sanktpēterburga   M480 «МаЛиНа» 11:40
Ярослав Александров
Sanktpēterburga   M487 «Просто так» 11:54
Марина Асламова
Maskavas apgabals   M422 «Абонент временно недоступен» 09:44
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   M466 «Четверо» 11:12
Александра Баландина
Maskava   M463 «Соня - мини-лев» 11:06
Ольга Баландина
Maskava   M463 «Соня - мини-лев» 11:06
Софья Баландина
Maskava   M463 «Соня - мини-лев» 11:06
Андрей Беляев
Sanktpēterburga   M412 «Беляевы» 09:24
Ольга Беляева
Sanktpēterburga   M412 «Беляевы» 09:24
Евгений Борисов
Maskava   M455 «Мама, ты где» 10:50
Егор Брусов
Sanktpēterburga   M443 «Kullagar» 10:26
Анатолий Воробьев
Sanktpēterburga   M438 «Воробьев и друзья» 10:16
Ксения Воробьева
Sanktpēterburga   M438 «Воробьев и друзья» 10:16
Анастасия Глазунова
Sanktpēterburga   M438 «Воробьев и друзья» 10:16
Дарья Горбунова
Sanktpēterburga   M410 «Паровозик который пробует» 09:20
Наташа Григорьева
Veļikijnovgoroda   M488 «Молодежка» 11:56
Алексей Давыдов
Sanktpēterburga   M431 «Городские прогулки» 10:02
Вадим Давыдов
Veļikijnovgoroda   M488 «Молодежка» 11:56
Александр Долгих
Sanktpēterburga   M478 «Куки» 11:36
Ася Дьякова
Sanktpēterburga   M434 «четырестачетыре» 10:08
Мария Зайцева
Sanktpēterburga   M436 «Муля» 10:12
Надежда Зверева
Sanktpēterburga   M410 «Паровозик который пробует» 09:20
Любовь Зубарева
Maskava   M442 «как-нибудь» 10:24
Максим Зубарева
Maskava   M442 «как-нибудь» 10:24
Александр Иванов
Sanktpēterburga   M453 «Мама и компания» 10:46
Артем Иванов
Sanktpēterburga   M453 «Мама и компания» 10:46
Степан Иванов
Sanktpēterburga   M453 «Мама и компания» 10:46
Евгений Игнатьев
Sanktpēterburga   M435 «Алла&Лео» 10:10
Анна Иоффе
Sanktpēterburga   M468 «Котики вперед» 11:16
Алексей Кабаченко
Sanktpēterburga   M467 «Бодрые кабачки» 11:14
Борис Карлов
Sanktpēterburga   M468 «Котики вперед» 11:16
Андрей Катаев
Sanktpēterburga   M476 «Черные чернушки» 11:32
Наталья Кетова
Sanktpēterburga   M474 «Носочек» 11:28
Александр Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   M446 «Alt-Shift» 10:32
Глеб Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   M446 «Alt-Shift» 10:32
Матвей Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   M446 «Alt-Shift» 10:32
Фёдор Кондрашов
  M439 «Северное сияние» 10:18
Светлана Кондрашова
  M439 «Северное сияние» 10:18
Александр Коняшкин
Sanktpēterburga   M456 «Пегас и Ко» 10:52
Анна Копосова
Sanktpēterburga   M410 «Паровозик который пробует» 09:20
Иван Котов
Sanktpēterburga   M437 «Три кота» 10:14
Михаил Котов
Sanktpēterburga   M437 «Три кота» 10:14
Федор Котов
Sanktpēterburga   M437 «Три кота» 10:14
Елена Кочеткова
Maskava   M455 «Мама, ты где» 10:50
Даниил Кривенко
Sanktpēterburga   M411 «Оптимисты» 09:22
Ирина Кривенко
Sanktpēterburga   M411 «Оптимисты» 09:22
Павел Кривенко
Sanktpēterburga   M411 «Оптимисты» 09:22
Анна Круппа
Novosibirska   M445 «poksh» 10:30
Дима Крылов
Sanktpēterburga   M440 «Мама Маша и Ко» 10:20
Костя Крылов
Sanktpēterburga   M440 «Мама Маша и Ко» 10:20
Владислав Кузьмин
Sanktpēterburga   M474 «Носочек» 11:28
Алёна Курдюмова
  M439 «Северное сияние» 10:18
Мария Курдюмова
  M439 «Северное сияние» 10:18
Александр Лебедев
Sanktpēterburga   M470 «Питерские коты» 11:20
Павел Липанов
Sanktpēterburga   M462 «The Pooh+» 11:04
Леонид Лисовский
Maskava   M442 «как-нибудь» 10:24
Дарья Любчич
Maskava   M487 «Просто так» 11:54
Андрей Максим
Sanktpēterburga   M451 «А Лось-то тут причём?» 10:42
Василий Максим
Sanktpēterburga   M451 «А Лось-то тут причём?» 10:42
Роман Маркарян
Ļeņingradas apgabals   M482 «из Greenландии» 11:44
Ирина Матвеева
Sanktpēterburga   M464 «Трое на колесах» 11:08
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   M461 «Marsach» 11:02
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   M443 «Kullagar» 10:26
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   M432 «Маруся & Co» 10:04
Нелля Прокопьева
Sanktpēterburga   M469 «Наличники» 11:18
Георгий Пронин
Sanktpēterburga   M468 «Котики вперед» 11:16
Валерия Прохорова
Sanktpēterburga   M456 «Пегас и Ко» 10:52
Ульяна Пшеничная
Sanktpēterburga   M472 «Хулиганье» 11:24
Мария Рижская
Maskavas apgabals   M477 «Лучше всех» 11:34
Роман Русинов
Sanktpēterburga   M466 «Четверо» 11:12
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   M466 «Четверо» 11:12
Анастасия Рычагова
Sanktpēterburga   M438 «Воробьев и друзья» 10:16
Алексей С
Sanktpēterburga   M450 «Стрела» 10:40
Анна С
Sanktpēterburga   M450 «Стрела» 10:40
Павел С
Sanktpēterburga   M450 «Стрела» 10:40
Иван Семенов
Sanktpēterburga   M421 «OpenAir 2» 09:42
Ольга Семенова
Sanktpēterburga   M421 «OpenAir 2» 09:42
Таисия Семенюк
Sanktpēterburga   M443 «Kullagar» 10:26
Леон Сенорм
Sanktpēterburga   M435 «Алла&Лео» 10:10
Нина Серегина
Maskavas apgabals   M422 «Абонент временно недоступен» 09:44
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   M467 «Бодрые кабачки» 11:14
Василиса Соболева
Pēterhofa   M411 «Оптимисты» 09:22
Юлия Сугробова
Sanktpēterburga   M462 «The Pooh+» 11:04
Валерия Сулима
Veļikijnovgoroda   M488 «Молодежка» 11:56
Таисия Сырова
Sanktpēterburga   M474 «Носочек» 11:28
Алла Тищенко
Sanktpēterburga   M435 «Алла&Лео» 10:10
Андрей Туркин
Sanktpēterburga   M462 «The Pooh+» 11:04
Роман Тюркин
Sanktpēterburga   M476 «Черные чернушки» 11:32
Татьяна Тюркина
Sanktpēterburga   M476 «Черные чернушки» 11:32
Вера Филатова
Sanktpēterburga   M452 «Инициативные лентяи» 10:44
Андрей Хабаров
Sanktpēterburga   M444 «ТриАда» 10:28
Агата Хабарова
Sanktpēterburga   M444 «ТриАда» 10:28
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   M465 «Хрень-с-Горы» 11:10
Владимир Хорошавин
Sanktpēterburga   M402 «Хорошавины» 09:04
Милана Хорошавина
Sanktpēterburga   M402 «Хорошавины» 09:04
Наталья Хоружая
Maskava   M477 «Лучше всех» 11:34
Максим Хоружий
Maskava   M477 «Лучше всех» 11:34
Наталья Царлунг
Sanktpēterburga   M473 «ГенчоИзабелла+» 11:26
Андрей Цветков
Sanktpēterburga   M433 «Выкрутасы» 10:06
Дарья Чернёва
Sanktpēterburga   M448 «Ураган team» 10:36
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   M403 «Свободные радикалы» 09:06
Валентина Шадрина
Sanktpēterburga   M454 «Тиль» 10:48
Юлия Шадрина
Sanktpēterburga   M454 «Тиль» 10:48
Павел Шишканов
Sanktpēterburga   M432 «Маруся & Co» 10:04
Дина Шишканова
Sanktpēterburga   M432 «Маруся & Co» 10:04
Варвара Шкляр
Sanktpēterburga   M464 «Трое на колесах» 11:08
Елизавета Шкляр
Sanktpēterburga   M464 «Трое на колесах» 11:08
Полина Шмакова
Sanktpēterburga   M473 «ГенчоИзабелла+» 11:26
Михаил Щепочкин
Sanktpēterburga   M475 «Тигрята» 11:30
Екатерина Щепочкина
Sanktpēterburga   M475 «Тигрята» 11:30
Татьяна Щепочкина
Sanktpēterburga   M475 «Тигрята» 11:30
Виктория Щербакова
Sanktpēterburga   M403 «Свободные радикалы» 09:06
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   M460 «+2» 11:00
Александр Ярославцев
Maskava   M447 «Пингвины» 10:34
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
M401 09:02 Спящие ленивцы

M401

M402 09:04 Хорошавины

M402

Владимир Хорошавин

Sanktpēterburga

Милана Хорошавина

Sanktpēterburga

M403 09:06 Свободные радикалы

M403

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

Виктория Щербакова

Sanktpēterburga

M410 09:20 Паровозик который пробует

M410

Дарья Горбунова

Sanktpēterburga

Надежда Зверева

Sanktpēterburga

Анна Копосова

Sanktpēterburga

M411 09:22 Оптимисты

M411

Даниил Кривенко

Sanktpēterburga

Ирина Кривенко

Sanktpēterburga

Павел Кривенко

Sanktpēterburga

Василиса Соболева

Pēterhofa

M412 09:24 Беляевы

M412

Полина Беляева

Sanktpēterburga

Андрей Беляев

Sanktpēterburga

Ольга Беляева

Sanktpēterburga

M421 09:42 OpenAir 2

M421

Иван Семенов

Sanktpēterburga

Ольга Семенова

Sanktpēterburga

M422 09:44 Абонент временно недоступен

M422

Ольга Асламова

Maskavas apgabals

Марина Асламова

Maskavas apgabals

Нина Серегина

Maskavas apgabals

M430 10:00 Командо$$$

M430

Ирина Качкина

Sanktpēterburga

M431 10:02 Городские прогулки

M431

Елена Ульянова

Sanktpēterburga

Алексей Давыдов

Sanktpēterburga

M432 10:04 Маруся & Co

M432

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

Павел Шишканов

Sanktpēterburga

Дина Шишканова

Sanktpēterburga

M433 10:06 Выкрутасы

M433

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Цветков

Sanktpēterburga

M434 10:08 четырестачетыре

M434

Стас Дьяков

Sanktpēterburga

Ася Дьякова

Sanktpēterburga

M435 10:10 Алла&Лео
Инга Сенорм

Sanktpēterburga

Евгений Игнатьев

Sanktpēterburga

Леон Сенорм

Sanktpēterburga

Алла Тищенко

Sanktpēterburga

M436 10:12 Муля

M436

Инна Комарова

Sanktpēterburga

Мария Зайцева

Sanktpēterburga

M437 10:14 Три кота

M437

Иван Котов

Sanktpēterburga

Михаил Котов

Sanktpēterburga

Федор Котов

Sanktpēterburga

M438 10:16 Воробьев и друзья

M438

Анатолий Воробьев

Sanktpēterburga

Ксения Воробьева

Sanktpēterburga

Анастасия Глазунова

Sanktpēterburga

Анастасия Рычагова

Sanktpēterburga

M439 10:18 Северное сияние

M439

Фёдор Кондрашов

Светлана Кондрашова

Алёна Курдюмова

Мария Курдюмова

M440 10:20 Мама Маша и Ко

M440

Дима Крылов

Sanktpēterburga

Костя Крылов

Sanktpēterburga

M441 10:22 ZS

M441

M442 10:24 как-нибудь
Любовь Зубарева

Maskava

Максим Зубарева

Maskava

Леонид Лисовский

Maskava

M443 10:26 Kullagar

M443

Егор Брусов

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

Таисия Семенюк

Sanktpēterburga

M444 10:28 ТриАда

M444

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

Андрей Хабаров

Sanktpēterburga

Агата Хабарова

Sanktpēterburga

M445 10:30 poksh

M445

Анна Круппа

Novosibirska

M446 10:32 Alt-Shift

M446

Анастасия Миркус

Ļeņingradas apgabals

Александр Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

Глеб Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

Матвей Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

M447 10:34 Пингвины

M447

Александр Ярославцев

Maskava

M448 10:36 Ураган team

M448

Alexander Chernev

Sanktpēterburga

Дарья Чернёва

Sanktpēterburga

M450 10:40 Стрела

M450

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Анна С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

M451 10:42 А Лось-то тут причём?
Андрей Максим

Sanktpēterburga

Василий Максим

Sanktpēterburga

M452 10:44 Инициативные лентяи
Мария Аникина

Sanktpēterburga

Вера Филатова

Sanktpēterburga

M453 10:46 Мама и компания

M453

Александр Иванов

Sanktpēterburga

Артем Иванов

Sanktpēterburga

Степан Иванов

Sanktpēterburga

M454 10:48 Тиль

M454

Сысоева Мария

Sanktpēterburga

Валентина Шадрина

Sanktpēterburga

Юлия Шадрина

Sanktpēterburga

M455 10:50 Мама, ты где
Евгений Борисов

Maskava

Елена Кочеткова

Maskava

M456 10:52 Пегас и Ко
Вера Коренева

Sanktpēterburga

Александр Коняшкин

Sanktpēterburga

Валерия Прохорова

Sanktpēterburga

M460 11:00 +2

M460

Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

M461 11:02 Marsach

M461

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

M462 11:04 The Pooh+

M462

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

Юлия Сугробова

Sanktpēterburga

Андрей Туркин

Sanktpēterburga

M463 11:06 Соня - мини-лев

M463

Александра Баландина

Maskava

Ольга Баландина

Maskava

Софья Баландина

Maskava

M464 11:08 Трое на колесах

M464

Ирина Матвеева

Sanktpēterburga

Варвара Шкляр

Sanktpēterburga

Елизавета Шкляр

Sanktpēterburga

M465 11:10 Хрень-с-Горы

M465

Пандора Ханжина-Цветкова

Sanktpēterburga

M466 11:12 Четверо

M466

Артем Русинов

Sanktpēterburga

Диляра Бакирова

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

M467 11:14 Бодрые кабачки

M467

Алексей Кабаченко

Sanktpēterburga

Наталья Смирнова

Sanktpēterburga

M468 11:16 Котики вперед
Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

Анна Иоффе

Sanktpēterburga

Борис Карлов

Sanktpēterburga

Георгий Пронин

Sanktpēterburga

M469 11:18 Наличники

M469

Нелля Прокопьева

Sanktpēterburga

M470 11:20 Питерские коты

M470

Александр Лебедев

Sanktpēterburga

M471 11:22 Поздравляем Таню

M471

M472 11:24 Хулиганье

M472

Ульяна Пшеничная

Sanktpēterburga

M473 11:26 ГенчоИзабелла+

M473

Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Наталья Царлунг

Sanktpēterburga

Полина Шмакова

Sanktpēterburga

M474 11:28 Носочек

M474

Ольга Сырова

Sanktpēterburga

Наталья Кетова

Sanktpēterburga

Владислав Кузьмин

Sanktpēterburga

Таисия Сырова

Sanktpēterburga

M475 11:30 Тигрята

M475

Михаил Щепочкин

Sanktpēterburga

Екатерина Щепочкина

Sanktpēterburga

Татьяна Щепочкина

Sanktpēterburga

M476 11:32 Черные чернушки

M476

Андрей Катаев

Sanktpēterburga

Роман Тюркин

Sanktpēterburga

Татьяна Тюркина

Sanktpēterburga

M477 11:34 Лучше всех

M477

Наталья Рижская

Maskavas apgabals

Мария Рижская

Maskavas apgabals

Наталья Хоружая

Maskava

Максим Хоружий

Maskava

M478 11:36 Куки

M478

Полина Долгих

Sanktpēterburga

Александр Долгих

Sanktpēterburga

M480 11:40 МаЛиНа

M480

Maksim Bor

Sanktpēterburga

Anastasiia Bor

Sanktpēterburga

Elizaveta Bor

Sanktpēterburga

M481 11:42 ЭВРИКА

M481

M482 11:44 из Greenландии

M482

Рита Абрамовских

Ļeņingradas apgabals

Роман Маркарян

Ļeņingradas apgabals

M483 11:46 Хорошая погода БУДЬ!

M483

M484 11:48 Умный Кот

M484

M487 11:54 Просто так

M487

Ярослав Александров

Sanktpēterburga

Дарья Любчич

Maskava

M488 11:56 Молодежка

M488

Анастасия Лысюк

Veļikijnovgoroda

Наташа Григорьева

Veļikijnovgoroda

Вадим Давыдов

Veļikijnovgoroda

Валерия Сулима

Veļikijnovgoroda