Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Natalia Levtsova
Sanktpēterburga   447 «Funtiki» 10:34
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   430 «Qq» 10:00
Вера Баринова
Maskava   465 «RW+» 11:10
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   409 «КаннамПуПу» 09:18
Андрей Боровик
Sanktpēterburga   427 «Алёлик и Ко» 09:54
Ольга Ващенкова
Sanktpēterburga   458 «Волшебники» 10:56
Виктория Везирян
Sanktpēterburga   431 «Никодимовы» 10:02
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   446 «Гроза дорог» 10:32
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   423 «Корнетки» 09:46
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   411 «Бодрята» 09:22
Мария Еленик
Maskava   468 «БегиМотики» 11:16
Юлия Елизарова
Sanktpēterburga   442 «Girl power» 10:24
Наталья Замятина
Sanktpēterburga   421 «Четыре ёжика» 09:42
Николай Иванов
Sanktpēterburga   424 «Дядя Коля» 09:48
Елена Иванова
Sanktpēterburga   472 «Котята против клубков» 11:24
Анастасия Калинкова
Sanktpēterburga   406 «Дубль 2» 09:12
Инна Комарова
Sanktpēterburga   466 «Муля» 11:12
Ян Кротов
Sanktpēterburga   469 «Весёлые кроты» 11:18
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   420 «Метеор и метеорки» 09:40
Сергей Лазутченков
Sanktpēterburga   470 «Лазутчики» 11:20
Анна Месяцева
Sanktpēterburga   404 «Городской патруль» 09:08
Валентина Миронова
Ļeņingradas apgabals   452 «Лисы: зона Du hast» 10:44
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   412 «Marsach» 09:24
Гульмира Мусакаева
Sanktpēterburga   408 «Бегущие вперёд!» 09:16
Мария Осипова
Sanktpēterburga   461 «ТриО» 11:02
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   436 «Пассат+» 10:12
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   414 «Ключ!» 09:28
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   471 «Львенок и Черепаха» 11:22
Ольга Суворова
Sanktpēterburga   450 «Лило и Стич» 10:40
Надежда Сущих
Sanktpēterburga   463 «Тихоходы» 11:06
Владимир Тихонов
Sanktpēterburga   418 «Гарри Потер» 09:36
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   400 «Мышки на севере» 09:00
Владислав Франк
Sanktpēterburga   443 «3,5 монетки» 10:26
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   464 «Кисы» 11:08
Анастасия Шерстнева
Sanktpēterburga   464 «Кисы» 11:08
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   429 «Птички-птички» 09:58
Марк Ярмолинский
Sanktpēterburga   467 «ТриЯ» 11:14
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   409 «КаннамПуПу» 09:18
Екатерина Бубнова
Sanktpēterburga   422 «Леша и Поля» 09:44
Анастасия Василенко
Sanktpēterburga   454 «Чёрный кот» 10:48
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   403 «Бюлербю» 09:06
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   457 «Белое перо» 10:54
Мария Добролинская
Sanktpēterburga   439 «Полосатые котики» 10:18
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   434 «Бабуины» 10:08
Анна Козлова
Sanktpēterburga   448 «smurfs» 10:36
елена кондрашова
Sanktpēterburga   478 «Трое в лодке» 11:36
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   433 «СамиСусами» 10:06
Николай Косовский
Sanktpēterburga   432 «Домашние фурии не дремлют» 10:04
Кира Кощеева
Sanktpēterburga   454 «Чёрный кот» 10:48
Надежда Куваева
Sanktpēterburga   477 «Северное сияние» 11:34
Ольга Лавриненко
Sanktpēterburga   440 «Пегасики» 10:20
Мария Лаврова
Sanktpēterburga   474 «Ежики в космолете» 11:28
Анастасия Луковцева
Sanktpēterburga   481 «Shadows» 11:42
Анна Малахеева
Sanktpēterburga   410 «Охотники за загадками» 09:20
Ольга Некруткина
Sanktpēterburga   451 «Маленькая Мышь» 10:42
Ольга Сафронова
Sanktpēterburga   416 «Петербургские динозаврики» 09:32
Алена Ситникова
Sanktpēterburga   438 «Роксана Бабаян» 10:16
Мария Смирнова
Sanktpēterburga   444 «Зайки-Попрыгайки» 10:28
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   441 «Быстрее чем зайцы» 10:22
Алексей Судоплатов
Sanktpēterburga   459 «Первый блин - 2,5» 10:58
Михаил Тихонов
Sanktpēterburga   428 «Тихоновы» 09:56
Мария Усикова
Sanktpēterburga   417 «Апельсинка» 09:34
Анна Ушакова
Sanktpēterburga   456 «Церера» 10:52
Ольга Харитонова
Sanktpēterburga   401 «Цветики» 09:02
Лидия Ходычкина
Sanktpēterburga   433 «СамиСусами» 10:06
Михаил Чайкин
Sanktpēterburga   462 «Многоножки» 11:04
Оксана Шамашова
Sanktpēterburga   475 «Поющий соловей» 11:30
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   413 «Метеориты» 09:26
Мария Шестерикова
Sanktpēterburga   482 «Чаоран» 11:44
Кирилл Юрков
Sanktpēterburga   473 «Буба и Вишня на старт» 11:26
Random Barinov
Maskava   465 «RW+» 11:10
Диана Анисимова
Sanktpēterburga   407 «Звездные воины» 09:14
Ирина Анисимова
Sanktpēterburga   407 «Звездные воины» 09:14
Лесана Арбузова
Sanktpēterburga   403 «Бюлербю» 09:06
Андрей Беляйкин
Sanktpēterburga   466 «Муля» 11:12
Константин Беляйкин
Sanktpēterburga   466 «Муля» 11:12
Алёна Беляйкина
Sanktpēterburga   466 «Муля» 11:12
Полина Близнецова
Sanktpēterburga   422 «Леша и Поля» 09:44
Владислав Богатырев
Sanktpēterburga   409 «КаннамПуПу» 09:18
Павел Богатырёв
Sanktpēterburga   409 «КаннамПуПу» 09:18
София Богорад
Sanktpēterburga   426 «Вперед» 09:52
Александр Бодров
Sanktpēterburga   411 «Бодрята» 09:22
Татьяна Бодрова
Sanktpēterburga   411 «Бодрята» 09:22
Алёна Боровик
Sanktpēterburga   427 «Алёлик и Ко» 09:54
Ирина Боровик
Sanktpēterburga   427 «Алёлик и Ко» 09:54
Татьяна Бутрим
Sanktpēterburga   475 «Поющий соловей» 11:30
Максим Ващенков
Sanktpēterburga   458 «Волшебники» 10:56
Анна Ващенкова
Sanktpēterburga   458 «Волшебники» 10:56
Анна Воробьева
Sanktpēterburga   457 «Белое перо» 10:54
Елизавета Гаврилова
Sanktpēterburga   469 «Весёлые кроты» 11:18
Тимофей Гетманов
Sanktpēterburga   478 «Трое в лодке» 11:36
Егор Голышев
Sanktpēterburga   408 «Бегущие вперёд!» 09:16
Тимофей Грознов
Sanktpēterburga   446 «Гроза дорог» 10:32
Юрий Грознов
Sanktpēterburga   446 «Гроза дорог» 10:32
Ольга Гулиенко
Sanktpēterburga   433 «СамиСусами» 10:06
Юлия Гулиенко
Sanktpēterburga   433 «СамиСусами» 10:06
Матвей Додонов
Sanktpēterburga   423 «Корнетки» 09:46
Анастасия Дубянская
Sanktpēterburga   434 «Бабуины» 10:08
Кирилл Дулов
Sanktpēterburga   407 «Звездные воины» 09:14
Анастасия Елизарова
Sanktpēterburga   442 «Girl power» 10:24
Ксения Елизарова
Sanktpēterburga   442 «Girl power» 10:24
Дмитрий Злотин
Sanktpēterburga   480 «Злоносики» 11:40
Екатерина Злотина
Sanktpēterburga   480 «Злоносики» 11:40
Полина Злотина
Sanktpēterburga   480 «Злоносики» 11:40
Даниил Иванов
Sanktpēterburga   424 «Дядя Коля» 09:48
Павел Иванов
Sanktpēterburga   424 «Дядя Коля» 09:48
Софья Иванова
Sanktpēterburga   424 «Дядя Коля» 09:48
андрей кондрашов
Sanktpēterburga   478 «Трое в лодке» 11:36
Елена Косовская
Sanktpēterburga   432 «Домашние фурии не дремлют» 10:04
Виктор Костюк
Sanktpēterburga   420 «Метеор и метеорки» 09:40
Инна Костюк
Sanktpēterburga   420 «Метеор и метеорки» 09:40
Андрей Кощеев
Sanktpēterburga   454 «Чёрный кот» 10:48
Виктор Кротов
Sanktpēterburga   469 «Весёлые кроты» 11:18
Мария Кузнецова
Sanktpēterburga   449 «Непобедимые» 10:38
Амелия Лаврова
Sanktpēterburga   474 «Ежики в космолете» 11:28
Миша Лазутченков
Sanktpēterburga   470 «Лазутчики» 11:20
Даша Лазутченкова
Sanktpēterburga   470 «Лазутчики» 11:20
Татьяна Лазутченкова
Sanktpēterburga   470 «Лазутчики» 11:20
Илья Левцов
Sanktpēterburga   447 «Funtiki» 10:34
Павел Лотарев
Sanktpēterburga   449 «Непобедимые» 10:38
Гаврил Луковцев
Sanktpēterburga   481 «Shadows» 11:42
Майя Луковцева
Sanktpēterburga   481 «Shadows» 11:42
Андрей Малахеев
Sanktpēterburga   410 «Охотники за загадками» 09:20
Владимир Малахеев
Sanktpēterburga   410 «Охотники за загадками» 09:20
Денис Малашенко
Sanktpēterburga   430 «Qq» 10:00
Платон Маленков
Sanktpēterburga   416 «Петербургские динозаврики» 09:32
Евгения Маленкова
Sanktpēterburga   416 «Петербургские динозаврики» 09:32
Мария Меньшикова
Sanktpēterburga   429 «Птички-птички» 09:58
Алексей Месяцев
Sanktpēterburga   404 «Городской патруль» 09:08
Надежда Миронинкова
Sanktpēterburga   407 «Звездные воины» 09:14
Александр Миронов
Sanktpēterburga   476 «Белка и Стрелка» 11:32
Андрей Миронов
Ļeņingradas apgabals   453 «Хомяки и коала» 10:46
Дмитрий Миронов
Sanktpēterburga   456 «Церера» 10:52
Сергей Миронов
Sanktpēterburga   476 «Белка и Стрелка» 11:32
Екатерина Миронова
Ļeņingradas apgabals   453 «Хомяки и коала» 10:46
Елизавета Миронова
Ļeņingradas apgabals   452 «Лисы: зона Du hast» 10:44
Мария Миронова
Sanktpēterburga   476 «Белка и Стрелка» 11:32
Ольга Миронова
Ļeņingradas apgabals   453 «Хомяки и коала» 10:46
Дуплик Надежда
Sanktpēterburga   422 «Леша и Поля» 09:44
Алексей Никодимов
Sanktpēterburga   431 «Никодимовы» 10:02
Василий Никодимов
Sanktpēterburga   431 «Никодимовы» 10:02
Степан Никодимов
Sanktpēterburga   431 «Никодимовы» 10:02
Елена Онищенко
Sanktpēterburga   420 «Метеор и метеорки» 09:40
Богдан Осипов
Sanktpēterburga   461 «ТриО» 11:02
Демид Осипов
Sanktpēterburga   461 «ТриО» 11:02
Виолетта Павленко
  477 «Северное сияние» 11:34
Андрей Петров
Sanktpēterburga   406 «Дубль 2» 09:12
Яромир Петров
Sanktpēterburga   406 «Дубль 2» 09:12
Вачаган Погосян
Sanktpēterburga   440 «Пегасики» 10:20
Майя Погосян
Sanktpēterburga   440 «Пегасики» 10:20
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   434 «Бабуины» 10:08
Варя Прилуцкая
Sanktpēterburga   451 «Маленькая Мышь» 10:42
Александр Прилуцкий
Sanktpēterburga   451 «Маленькая Мышь» 10:42
Полина Прокофьева
Sanktpēterburga   417 «Апельсинка» 09:34
Кирилл Пшеничный
Sanktpēterburga   408 «Бегущие вперёд!» 09:16
Даниил Рыжов
Sanktpēterburga   423 «Корнетки» 09:46
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   423 «Корнетки» 09:46
Валерий Самойлов
Sanktpēterburga   432 «Домашние фурии не дремлют» 10:04
София Самойлова
Sanktpēterburga   432 «Домашние фурии не дремлют» 10:04
Андрей Сафронов
Sanktpēterburga   416 «Петербургские динозаврики» 09:32
Михаил Селютин
Sanktpēterburga   471 «Львенок и Черепаха» 11:22
Ирина Сенюк
Sanktpēterburga   408 «Бегущие вперёд!» 09:16
Александр Ситников
Sanktpēterburga   438 «Роксана Бабаян» 10:16
Тимофей Ситников
Sanktpēterburga   438 «Роксана Бабаян» 10:16
Нина Славецкая
Sanktpēterburga   460 «НПК» 11:00
Петр Славецкий
Sanktpēterburga   460 «НПК» 11:00
Константин Смирнов
Sanktpēterburga   444 «Зайки-Попрыгайки» 10:28
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   450 «Лило и Стич» 10:40
Вероника Смирнова
Sanktpēterburga   463 «Тихоходы» 11:06
Дарья Смирнова
Sanktpēterburga   444 «Зайки-Попрыгайки» 10:28
Дмитрий Судоплатов
Sanktpēterburga   459 «Первый блин - 2,5» 10:58
Екатерина Судоплатова
Sanktpēterburga   459 «Первый блин - 2,5» 10:58
Мария Судоплатова
Sanktpēterburga   459 «Первый блин - 2,5» 10:58
Мария Суровцева
Sanktpēterburga   462 «Многоножки» 11:04
Михаил Сущих
Sanktpēterburga   463 «Тихоходы» 11:06
Дарья Тимофеева
Sanktpēterburga   472 «Котята против клубков» 11:24
Федор Тихонов
Sanktpēterburga   428 «Тихоновы» 09:56
Нина Тихонова
Sanktpēterburga   428 «Тихоновы» 09:56
Светлана Тихонова
Sanktpēterburga   418 «Гарри Потер» 09:36
Даша Улыбина
Sanktpēterburga   448 «smurfs» 10:36
Анна Усикова
Sanktpēterburga   417 «Апельсинка» 09:34
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   429 «Птички-птички» 09:58
Александра Франк
Sanktpēterburga   443 «3,5 монетки» 10:26
Мария Франк
Sanktpēterburga   443 «3,5 монетки» 10:26
Максим Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   437 «хрень-с-горы» 10:14
Мария Харитонова
Sanktpēterburga   401 «Цветики» 09:02
Алексей Храмов
Sanktpēterburga   422 «Леша и Поля» 09:44
Никита Чайкин
Sanktpēterburga   462 «Многоножки» 11:04
Владислав Шамашов
Sanktpēterburga   475 «Поющий соловей» 11:30
Вячеслав Шамашов
Sanktpēterburga   475 «Поющий соловей» 11:30
Николай Шамин
Sanktpēterburga   460 «НПК» 11:00
Александра Шапошникова
Sanktpēterburga   404 «Городской патруль» 09:08
Екатерина Шапошникова
Sanktpēterburga   404 «Городской патруль» 09:08
Вова Шаров
Sanktpēterburga   421 «Четыре ёжика» 09:42
Алексей Шеринов
Sanktpēterburga   402 «Kylak» 09:04
Денис Шеринов
Sanktpēterburga   402 «Kylak» 09:04
Василиса Шерстнева
Sanktpēterburga   464 «Кисы» 11:08
Дарина Шкляева
Sanktpēterburga   478 «Трое в лодке» 11:36
Василий Шнипор
Sanktpēterburga   482 «Чаоран» 11:44
Павел Шнипор
Sanktpēterburga   482 «Чаоран» 11:44
Татьяна Щукина
Sanktpēterburga   400 «Мышки на севере» 09:00
Мира Ярмолинская
Sanktpēterburga   467 «ТриЯ» 11:14
Леонид Ярмолинский
Sanktpēterburga   467 «ТриЯ» 11:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 Мышки на севере
Татьяна Щукина

Sanktpēterburga

401 09:02 Цветики
Мария Харитонова

Sanktpēterburga

402 09:04 Kylak
Алексей Шеринов

Sanktpēterburga

Денис Шеринов

Sanktpēterburga

403 09:06 Бюлербю
Лесана Арбузова

Sanktpēterburga

404 09:08 Городской патруль
Анна Месяцева

Sanktpēterburga

Алексей Месяцев

Sanktpēterburga

Александра Шапошникова

Sanktpēterburga

Екатерина Шапошникова

Sanktpēterburga

406 09:12 Дубль 2
Андрей Петров

Sanktpēterburga

Яромир Петров

Sanktpēterburga

407 09:14 Звездные воины
Диана Анисимова

Sanktpēterburga

Ирина Анисимова

Sanktpēterburga

Кирилл Дулов

Sanktpēterburga

Надежда Миронинкова

Sanktpēterburga

408 09:16 Бегущие вперёд!
Егор Голышев

Sanktpēterburga

Кирилл Пшеничный

Sanktpēterburga

Ирина Сенюк

Sanktpēterburga

409 09:18 КаннамПуПу
Владислав Богатырев

Sanktpēterburga

Павел Богатырёв

Sanktpēterburga

410 09:20 Охотники за загадками
Анна Малахеева

Sanktpēterburga

Андрей Малахеев

Sanktpēterburga

Владимир Малахеев

Sanktpēterburga

411 09:22 Бодрята
Александр Бодров

Sanktpēterburga

Татьяна Бодрова

Sanktpēterburga

412 09:24 Marsach
413 09:26 Метеориты
Юлия Швецова

Sanktpēterburga

414 09:28 Ключ!
416 09:32 Петербургские динозаврики
Платон Маленков

Sanktpēterburga

Евгения Маленкова

Sanktpēterburga

Андрей Сафронов

Sanktpēterburga

417 09:34 Апельсинка
Мария Усикова

Sanktpēterburga

Полина Прокофьева

Sanktpēterburga

Анна Усикова

Sanktpēterburga

418 09:36 Гарри Потер
Светлана Тихонова

Sanktpēterburga

420 09:40 Метеор и метеорки
Виктор Костюк

Sanktpēterburga

Инна Костюк

Sanktpēterburga

Елена Онищенко

Sanktpēterburga

421 09:42 Четыре ёжика
Вова Шаров

Sanktpēterburga

422 09:44 Леша и Поля
Полина Близнецова

Sanktpēterburga

Дуплик Надежда

Sanktpēterburga

Алексей Храмов

Sanktpēterburga

423 09:46 Корнетки
Матвей Додонов

Sanktpēterburga

Даниил Рыжов

Sanktpēterburga

Екатерина Рыжова

Sanktpēterburga

424 09:48 Дядя Коля
Николай Иванов

Sanktpēterburga

Даниил Иванов

Sanktpēterburga

Павел Иванов

Sanktpēterburga

Софья Иванова

Sanktpēterburga

426 09:52 Вперед
София Богорад

Sanktpēterburga

427 09:54 Алёлик и Ко
Андрей Боровик

Sanktpēterburga

Алёна Боровик

Sanktpēterburga

Ирина Боровик

Sanktpēterburga

428 09:56 Тихоновы
Михаил Тихонов

Sanktpēterburga

Федор Тихонов

Sanktpēterburga

Нина Тихонова

Sanktpēterburga

429 09:58 Птички-птички
Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

Мария Меньшикова

Sanktpēterburga

Татьяна Федотова

Sanktpēterburga

430 10:00 Qq
Денис Малашенко

Sanktpēterburga

431 10:02 Никодимовы
Алексей Никодимов

Sanktpēterburga

Василий Никодимов

Sanktpēterburga

Степан Никодимов

Sanktpēterburga

432 10:04 Домашние фурии не дремлют
Елена Косовская

Sanktpēterburga

Валерий Самойлов

Sanktpēterburga

София Самойлова

Sanktpēterburga

433 10:06 СамиСусами
Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Ольга Гулиенко

Sanktpēterburga

Юлия Гулиенко

Sanktpēterburga

434 10:08 Бабуины
Анастасия Дубянская

Sanktpēterburga

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

436 10:12 Пассат+
437 10:14 хрень-с-горы
Максим Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

438 10:16 Роксана Бабаян
Александр Ситников

Sanktpēterburga

Тимофей Ситников

Sanktpēterburga

439 10:18 Полосатые котики
440 10:20 Пегасики
Вачаган Погосян

Sanktpēterburga

Майя Погосян

Sanktpēterburga

441 10:22 Быстрее чем зайцы
442 10:24 Girl power
Юлия Елизарова

Sanktpēterburga

Анастасия Елизарова

Sanktpēterburga

Ксения Елизарова

Sanktpēterburga

443 10:26 3,5 монетки
Александра Франк

Sanktpēterburga

Мария Франк

Sanktpēterburga

444 10:28 Зайки-Попрыгайки
Мария Смирнова

Sanktpēterburga

Константин Смирнов

Sanktpēterburga

Дарья Смирнова

Sanktpēterburga

446 10:32 Гроза дорог
Тимофей Грознов

Sanktpēterburga

Юрий Грознов

Sanktpēterburga

447 10:34 Funtiki
Natalia Levtsova

Sanktpēterburga

Илья Левцов

Sanktpēterburga

448 10:36 smurfs
Анна Козлова

Sanktpēterburga

Даша Улыбина

Sanktpēterburga

449 10:38 Непобедимые
Мария Кузнецова

Sanktpēterburga

Павел Лотарев

Sanktpēterburga

450 10:40 Лило и Стич
Ольга Суворова

Sanktpēterburga

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

451 10:42 Маленькая Мышь
Варя Прилуцкая

Sanktpēterburga

Александр Прилуцкий

Sanktpēterburga

452 10:44 Лисы: зона Du hast
Валентина Миронова

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Миронова

Ļeņingradas apgabals

453 10:46 Хомяки и коала
Андрей Миронов

Ļeņingradas apgabals

Екатерина Миронова

Ļeņingradas apgabals

Ольга Миронова

Ļeņingradas apgabals

454 10:48 Чёрный кот
Кира Кощеева

Sanktpēterburga

Андрей Кощеев

Sanktpēterburga

456 10:52 Церера
Анна Ушакова

Sanktpēterburga

Дмитрий Миронов

Sanktpēterburga

457 10:54 Белое перо
Анна Воробьева

Sanktpēterburga

458 10:56 Волшебники
Максим Ващенков

Sanktpēterburga

Анна Ващенкова

Sanktpēterburga

459 10:58 Первый блин - 2,5
Дмитрий Судоплатов

Sanktpēterburga

Екатерина Судоплатова

Sanktpēterburga

Мария Судоплатова

Sanktpēterburga

460 11:00 НПК
Нина Славецкая

Sanktpēterburga

Петр Славецкий

Sanktpēterburga

Николай Шамин

Sanktpēterburga

461 11:02 ТриО
Мария Осипова

Sanktpēterburga

Богдан Осипов

Sanktpēterburga

Демид Осипов

Sanktpēterburga

462 11:04 Многоножки
Михаил Чайкин

Sanktpēterburga

Мария Суровцева

Sanktpēterburga

Никита Чайкин

Sanktpēterburga

463 11:06 Тихоходы
Надежда Сущих

Sanktpēterburga

Вероника Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Сущих

Sanktpēterburga

464 11:08 Кисы
Василиса Шерстнева

Sanktpēterburga

465 11:10 RW+
Random Barinov

Maskava

466 11:12 Муля
Инна Комарова

Sanktpēterburga

Андрей Беляйкин

Sanktpēterburga

Константин Беляйкин

Sanktpēterburga

Алёна Беляйкина

Sanktpēterburga

467 11:14 ТриЯ
Мира Ярмолинская

Sanktpēterburga

Леонид Ярмолинский

Sanktpēterburga

468 11:16 БегиМотики
469 11:18 Весёлые кроты
Ян Кротов

Sanktpēterburga

Елизавета Гаврилова

Sanktpēterburga

Виктор Кротов

Sanktpēterburga

470 11:20 Лазутчики
Миша Лазутченков

Sanktpēterburga

Даша Лазутченкова

Sanktpēterburga

Татьяна Лазутченкова

Sanktpēterburga

471 11:22 Львенок и Черепаха
Михаил Селютин

Sanktpēterburga

472 11:24 Котята против клубков
Елена Иванова

Sanktpēterburga

Дарья Тимофеева

Sanktpēterburga

473 11:26 Буба и Вишня на старт
Кирилл Юрков

Sanktpēterburga

474 11:28 Ежики в космолете
Мария Лаврова

Sanktpēterburga

Амелия Лаврова

Sanktpēterburga

475 11:30 Поющий соловей
Татьяна Бутрим

Sanktpēterburga

Владислав Шамашов

Sanktpēterburga

Вячеслав Шамашов

Sanktpēterburga

476 11:32 Белка и Стрелка
Александр Миронов

Sanktpēterburga

Сергей Миронов

Sanktpēterburga

Мария Миронова

Sanktpēterburga

477 11:34 Северное сияние
Виолетта Павленко

478 11:36 Трое в лодке
Тимофей Гетманов

Sanktpēterburga

андрей кондрашов

Sanktpēterburga

Дарина Шкляева

Sanktpēterburga

480 11:40 Злоносики
Дмитрий Злотин

Sanktpēterburga

Екатерина Злотина

Sanktpēterburga

Полина Злотина

Sanktpēterburga

481 11:42 Shadows
Гаврил Луковцев

Sanktpēterburga

Майя Луковцева

Sanktpēterburga

482 11:44 Чаоран
Василий Шнипор

Sanktpēterburga

Павел Шнипор

Sanktpēterburga