Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   233 «X-travel» 10:06
Елена Батрак
Sanktpēterburga   227 «Dreamy otters» 09:54
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   229 «БРыСьКа» 09:58
Мария Вермель
Maskava   213 «Шумелка мышь» 09:26
Аскар Галимзянов
Ufa   219 «Тюлени» 09:38
Мурад Гаттал
Tālo ārzemju pilsētas   211 «Караван» 09:22
Ярослав Кищенко
Maskava   203 «ИП Кищенко» 09:06
Дмитрий Крабоедов
Sanktpēterburga   219 «Тюлени» 09:38
Анастасия Мельникова
Maskava   209 «Трр Чача Трр Хаха» 09:18
Дарья Сотникова
Ufa   219 «Тюлени» 09:38
Артур Хабиров
Ufa   219 «Тюлени» 09:38
Яна Чеботарева
Maskava   215 «Броуновское движение» 09:30
Давид Шниперсон
Maskava   207 «Бобро, хинкаль и осциллограф» 09:14
Vadim Liventsev
Maskava   235 «0x60» 10:10
Егор Астапов
Maskava   205 «Подорожники» 09:10
Дмитрий Батрак
Sanktpēterburga   227 «Dreamy otters» 09:54
Анастасия Букатина
Sanktpēterburga   237 «Да ты гонишь!» 10:14
Виталий Дрошнев
Maskava   213 «Шумелка мышь» 09:26
Андрей Ландо
Maskava   225 «Команда имени Феликса Надара» 09:50
Михаил Нокель
Maskava   201 «Добр бодр бобр Додр» 09:02
Рома Силаков
Sanktpēterburga   221 «Ежики-пригожики» 09:42
Кирилл Юрченко
Tvera   205 «Подорожники» 09:10
Артём Александров
Sanktpēterburga   237 «Да ты гонишь!» 10:14
Юрий Алимов
Sanktpēterburga   231 «Удача на удаче» 10:02
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   229 «БРыСьКа» 09:58
Ольга Боброва
Maskava   207 «Бобро, хинкаль и осциллограф» 09:14
Елена Горбачёва
Maskava   205 «Подорожники» 09:10
Игорь Горобец
Maskava   205 «Подорожники» 09:10
Николай Зверев
Sanktpēterburga   223 «Чомга» 09:46
Наталия Кищенко
Maskava   203 «ИП Кищенко» 09:06
Дарья Палкина
Sanktpēterburga   233 «X-travel» 10:06
Андрей Паршин
Sanktpēterburga   237 «Да ты гонишь!» 10:14
Анна Силакова
Sanktpēterburga   221 «Ежики-пригожики» 09:42
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   223 «Чомга» 09:46
Катя Юркова
Sanktpēterburga   231 «Удача на удаче» 10:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
201 09:02 Добр бодр бобр Додр

201

203 09:06 ИП Кищенко

203

Наталия Кищенко

Maskava

205 09:10 Подорожники

205

Елена Горбачёва

Maskava

Игорь Горобец

Maskava

207 09:14 Бобро, хинкаль и осциллограф

207

Ольга Боброва

Maskava

209 09:18 Трр Чача Трр Хаха

209

211 09:22 Караван

211

Мурад Гаттал

Tālo ārzemju pilsētas

213 09:26 Шумелка мышь

213

215 09:30 Броуновское движение

215

219 09:38 Тюлени

219

221 09:42 Ежики-пригожики

221

Рома Силаков

Sanktpēterburga

Анна Силакова

Sanktpēterburga

223 09:46 Чомга

223

Николай Зверев

Sanktpēterburga

Татьяна Чагадар

Sanktpēterburga

225 09:50 Команда имени Феликса Надара

225

227 09:54 Dreamy otters

227

Елена Батрак

Sanktpēterburga

Дмитрий Батрак

Sanktpēterburga

229 09:58 БРыСьКа

229

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

231 10:02 Удача на удаче

231

Юрий Алимов

Sanktpēterburga

Катя Юркова

Sanktpēterburga

233 10:06 X-travel

233

Евгений Адаев

Sanktpēterburga

Дарья Палкина

Sanktpēterburga

235 10:10 0x60

235

Vadim Liventsev

Maskava

237 10:14 Да ты гонишь!

237

Артём Александров

Sanktpēterburga

Андрей Паршин

Sanktpēterburga