Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yury Bezrukov
Sanktpēterburga   P463 «Рататоск» 12:06
Ivan Elistratov
Sanktpēterburga   P463 «Рататоск» 12:06
Sergey Kabaev
Maskava   P408 «Kevaba» 10:16
Dzmitry Kharevich
Minska   P4118 «Фонящая картошка» 13:56
Alia Marinina
Sanktpēterburga   P478 «Друзяки» 12:36
Nikita Pyshchev
Maskava   P455 «Пять дверей разного цвета» 11:50
Dmitry Smorodin
Maskavas apgabals   P435 «Клечатые» 11:10
Viktor Zenin
Minska   P4118 «Фонящая картошка» 13:56
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   P476 «Магнолия» 12:32
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   P469 «Доктор Фейнман» 12:18
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   P410 «Трям» 10:20
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   P474 «Двое из ларца» 12:28
Николай Артамонов
Sanktpēterburga   P436 «Бухарские олени» 11:12
Алексей Баталов
Sanktpēterburga   P491 «Вотяки мы с тобой, вотяки!» 13:02
Мария Белинская
Sanktpēterburga   P419 «Лопе де Вега» 10:38
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   P404 «Две капитанки» 10:08
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   P417 «Фифа, Цаца и Фря» 10:34
Света Боголюбова
Sanktpēterburga   P401 «Шаурслиежу дзелзцельш» 10:02
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   P437 «Имбирный мёд» 11:14
Анна Борковская
Sanktpēterburga   P459 «Маруся и Co» 11:58
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   P477 «Кротики» 12:34
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   P439 «Мешки с костями» 11:18
Мария Ворошилова
Sanktpēterburga   P465 «АмаТуры» 12:10
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   P473 «Богини...Просто Богини» 12:26
Дмитрий Грановский
Sanktpēterburga   P461 «Тормоза-гедонисты» 12:02
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   P471 «RedHat» 12:22
Григорий Гуринский
Sanktpēterburga   P470 «Абориген и гематоген» 12:20
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   P447 «Злая белка» 11:34
Мария Дещенко
Minska   P4118 «Фонящая картошка» 13:56
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   P432 «Д'амба» 11:04
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   P432 «Д'амба» 11:04
Алексей Еремин
Sanktpēterburga   P426 «ПМ» 10:52
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   P410 «Трям» 10:20
Василиса Жильникова
Sanktpēterburga   P441 «от двух до пяти» 11:22
Ксения Журавлёва
Sanktpēterburga   P401 «Шаурслиежу дзелзцельш» 10:02
Артём Заикин
Sanktpēterburga   P465 «АмаТуры» 12:10
Анастасия Зимакова
Maskava   P413 «Q.Q.» 10:26
Александра Зотова
Sanktpēterburga   P467 «Corso & Co» 12:14
Илья Иванов
Maskava   P420 «Сорок Два» 10:40
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   P481 «Чикаго» 12:42
Вера Иванова
Sanktpēterburga   P443 «CMD» 11:26
Анастасия Кабаева
Maskava   P408 «Kevaba» 10:16
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   P483 «Хрень-с-горы & Victory» 12:46
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   P405 «Киселяшки» 10:10
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   P468 «Ultimate Survival» 12:16
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   P486 «ЛосьПХ» 12:52
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   P473 «Богини...Просто Богини» 12:26
Светлана Королева
Sanktpēterburga   P442 «По следам полосатого слона» 11:24
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   P434 «Rabid Ferrets» 11:08
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   P486 «ЛосьПХ» 12:52
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   P467 «Corso & Co» 12:14
Таня Кузьмина
Sanktpēterburga   P441 «от двух до пяти» 11:22
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   P431 «Медведики» 11:02
Валентина Лебедева
Pēterhofa   P418 «Альма-матер» 10:36
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   P415 «Пенелопа Гну» 10:30
Татьяна Левичева
Puškina   P401 «Шаурслиежу дзелзцельш» 10:02
Екатерина Лещинер
Maskava   P421 «Семейство Кошачьих» 10:42
Елена Лобова
Sanktpēterburga   P453 «Черепашки-низя?» 11:46
Ян Майстренко
Sanktpēterburga   P471 «RedHat» 12:22
Виктория Манукянц
Sanktpēterburga   P487 «Боевые тараканы» 12:54
Роман Матанцев
Sanktpēterburga   P475 «Конь Бестужев» 12:30
Никита Махлин
Sanktpēterburga   P405 «Киселяшки» 10:10
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   P438 «Сурикаты» 11:16
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   P418 «Альма-матер» 10:36
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   P467 «Corso & Co» 12:14
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   P452 «Кон Тики» 11:44
Вадим Мордберг
Sanktpēterburga   P464 «Лысые Бобры» 12:08
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   P465 «АмаТуры» 12:10
Мария Осипова
Sanktpēterburga   P455 «Пять дверей разного цвета» 11:50
Наталья Очева
Sanktpēterburga   P438 «Сурикаты» 11:16
Давид Парунакян
Maskava   P446 «Мантикора и Осциллограф» 11:32
Павел Пашечко
Sanktpēterburga   P407 «Мария Целеста» 10:14
Андрей Петровъ
Maskava   P488 «Идущие с ГуглЯндом» 12:56
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   P459 «Маруся и Co» 11:58
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   P459 «Маруся и Co» 11:58
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   P425 «Спящий Ленивец» 10:50
Владимир Попов
Sanktpēterburga   P453 «Черепашки-низя?» 11:46
Александр Постняков
Sanktpēterburga   P411 «o_0» 10:22
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   P411 «o_0» 10:22
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   P417 «Фифа, Цаца и Фря» 10:34
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   P436 «Бухарские олени» 11:12
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   P442 «По следам полосатого слона» 11:24
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   P434 «Rabid Ferrets» 11:08
Антон Скородеев
Sanktpēterburga   P482 «Inception» 12:44
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   P484 «Енот и Гугенот» 12:48
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   P484 «Енот и Гугенот» 12:48
Максим Соловьёв
Sanktpēterburga   P480 «Искали Бурь» 12:40
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   P443 «CMD» 11:26
Юлия Стасюк
Tallina   P438 «Сурикаты» 11:16
Григорий Студенко
Sanktpēterburga   P457 «Кнопка и пуговица» 11:54
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   P448 «Япона МАТЬ!» 11:36
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   P417 «Фифа, Цаца и Фря» 10:34
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P409 «Божьи одуванчики» 10:18
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   P404 «Две капитанки» 10:08
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   P448 «Япона МАТЬ!» 11:36
Галина Удовиченко
Sanktpēterburga   P458 «Химики» 11:56
Ольга Упрямова
Sanktpēterburga   P477 «Кротики» 12:34
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   P488 «Идущие с ГуглЯндом» 12:56
Светлана Фёдоровых
Maskava   P406 «Черезрулька» 10:12
Алексей Федотов
Ļeņingradas apgabals   P412 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 10:24
Роман Фертов
Sanktpēterburga   P448 «Япона МАТЬ!» 11:36
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   P448 «Япона МАТЬ!» 11:36
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   P483 «Хрень-с-горы & Victory» 12:46
Павел Цупиков
Rīga   P401 «Шаурслиежу дзелзцельш» 10:02
Наталия Цыбина
Sanktpēterburga   P460 «Великий сдвиг гласных» 12:00
Юра Чикалёв
Sanktpēterburga   P480 «Искали Бурь» 12:40
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   P449 «Лис» 11:38
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   P456 «Blue shark» 11:52
Виктор Шустов
Sanktpēterburga   P430 «Длинолапы» 11:00
Мария Юдина
Sanktpēterburga   P457 «Кнопка и пуговица» 11:54
Софья Юсенко
Sanktpēterburga   P481 «Чикаго» 12:42
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   P402 «Пыдра» 10:04
Konstantin Grigoriev
Sanktpēterburga   P463 «Рататоск» 12:06
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   P463 «Рататоск» 12:06
Anna Petrova
Sanktpēterburga   P450 «Светлая Лошадка» 11:40
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   P416 «Бегущие в Сосновнике» 10:32
Иван Андреев
Sanktpēterburga   P485 «Телепузики» 12:50
Ульяна Андреева
Sanktpēterburga   P423 «Отцы и дети» 10:46
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   P472 «Его самопроизвольное перемещение» 12:24
Ольга Блюмина
Sanktpēterburga   P445 «Камелия» 11:30
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   P414 «Идентификация Бора» 10:28
Михаил Горбунцов
Maskava   P427 «Добр бодр бобр Додр» 10:54
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   P466 «Лесной сбор» 12:12
Дмитрий Гурский
Ļeņingradas apgabals   P461 «Тормоза-гедонисты» 12:02
Наталия Еремина
Sanktpēterburga   P402 «Пыдра» 10:04
Евгения Железная
Sanktpēterburga   P462 «шибко умные» 12:04
Алексей Иванов
Maskava   P420 «Сорок Два» 10:40
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   P414 «Идентификация Бора» 10:28
Сергей Игнатенков
Sanktpēterburga   P489 «Под КолпакоМ» 12:58
Алина Иночкина
Sanktpēterburga   P479 «Boogie» 12:38
Юра Киселев
Sanktpēterburga   P405 «Киселяшки» 10:10
Александр Ковеза
Sanktpēterburga   P430 «Длинолапы» 11:00
Екатерина Ковылова
Sanktpēterburga   P464 «Лысые Бобры» 12:08
Артемий Козлов
Sanktpēterburga   P469 «Доктор Фейнман» 12:18
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   P489 «Под КолпакоМ» 12:58
Юрий Кузьменко
Maskava   P422 «Меркурианская разведка» 10:44
Игорь Лабутин
Sanktpēterburga   P456 «Blue shark» 11:52
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   P468 «Ultimate Survival» 12:16
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   P481 «Чикаго» 12:42
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   P465 «АмаТуры» 12:10
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   P470 «Абориген и гематоген» 12:20
Михаил Нокель
Maskava   P427 «Добр бодр бобр Додр» 10:54
Иван Павлик
Sanktpēterburga   P456 «Blue shark» 11:52
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   P440 «Пассат» 11:20
Михаил Садов
Sanktpēterburga   P407 «Мария Целеста» 10:14
Виталий Сергеев
Ļeņingradas apgabals   P454 «Vitnis» 11:48
Фёдор Серебренников
Sanktpēterburga   P441 «от двух до пяти» 11:22
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   P443 «CMD» 11:26
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   P473 «Богини...Просто Богини» 12:26
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   P400 «Фёдоры» 10:00
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   P451 «3872 Орка» 11:42
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   P451 «3872 Орка» 11:42
Андрей Тулько
Sanktpēterburga   P478 «Друзяки» 12:36
Мария Ульяницкая
Sanktpēterburga   P436 «Бухарские олени» 11:12
Екатерина Устинова
Maskava   P413 «Q.Q.» 10:26
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   P440 «Пассат» 11:20
Анна Федорова
Sanktpēterburga   P437 «Имбирный мёд» 11:14
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   P410 «Трям» 10:20
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   P400 «Фёдоры» 10:00
Роман Хамитов
Sanktpēterburga   P424 «TeamName» 10:48
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   P483 «Хрень-с-горы & Victory» 12:46
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   P483 «Хрень-с-горы & Victory» 12:46
Артем Чернышев
Sanktpēterburga   P403 «Моя прелесть» 10:06
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   P456 «Blue shark» 11:52
Vasilisa Smorodina
Maskavas apgabals   P435 «Клечатые» 11:10
Nikita Tihnenko
Maskavas apgabals   P435 «Клечатые» 11:10
Елена Александрова
Sanktpēterburga   P482 «Inception» 12:44
Софья Александрова
Sanktpēterburga   P452 «Кон Тики» 11:44
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   P409 «Божьи одуванчики» 10:18
Александр Андреев
Sanktpēterburga   P485 «Телепузики» 12:50
Николай Андреев
Sanktpēterburga   P423 «Отцы и дети» 10:46
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   P485 «Телепузики» 12:50
Светлана Анисимова
Sanktpēterburga   P491 «Вотяки мы с тобой, вотяки!» 13:02
Никита Бабаев
Sanktpēterburga   P462 «шибко умные» 12:04
Татьяна Бабурина
Sanktpēterburga   P445 «Камелия» 11:30
Константин Барабошкин
Sosnovy Bor   P4100 «Team P4100» 13:20
Алексей Бахаев
Sosnovy Bor   P499 «Team P499» 13:18
Наталья Белан
Sanktpēterburga   P449 «Лис» 11:38
Анна Белодедова
Sosnovy Bor   P493 «Team P493» 13:06
Филипп Белозеров
Sanktpēterburga   P487 «Боевые тараканы» 12:54
Юлия Беляева
Maskava   P420 «Сорок Два» 10:40
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   P474 «Двое из ларца» 12:28
Ольга Березовская
Sanktpēterburga   P462 «шибко умные» 12:04
Михаил Бирюков
Sanktpēterburga   P431 «Медведики» 11:02
Наталья Блинова
Sanktpēterburga   P491 «Вотяки мы с тобой, вотяки!» 13:02
Диана Богданова
Sanktpēterburga   P478 «Друзяки» 12:36
Дурак Бородач
Sanktpēterburga   P486 «ЛосьПХ» 12:52
Юлия Бушуева
Sosnovy Bor   P4102 «Team P4102» 13:24
Светлана Васильева
Sosnovy Bor   P4102 «Team P4102» 13:24
Сергей Васюк
Sanktpēterburga   P439 «Мешки с костями» 11:18
Константин Вейгандт
Sanktpēterburga   P440 «Пассат» 11:20
Ольга Вейгандт
Sanktpēterburga   P440 «Пассат» 11:20
Наталья Верховина
Maskava   P420 «Сорок Два» 10:40
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   P476 «Магнолия» 12:32
Марина Вечерская
Sanktpēterburga   P403 «Моя прелесть» 10:06
Ольга Висленева
Sanktpēterburga   P400 «Фёдоры» 10:00
Алексей Волосатов
Sanktpēterburga   P426 «ПМ» 10:52
Арина Воронова
Sosnovy Bor   P494 «Team P494» 13:08
Галина Гагарина
Ļeņingradas apgabals   P473 «Богини...Просто Богини» 12:26
Анна Глухова
Sanktpēterburga   P451 «3872 Орка» 11:42
Кирилл Голощапов
Sosnovy Bor   P492 «Team P492» 13:04
Роман Горошко
Sosnovy Bor   P4101 «Team P4101» 13:22
Наталья Грибкова
Sanktpēterburga   P457 «Кнопка и пуговица» 11:54
Наталия Дмитриева
Sanktpēterburga   P441 «от двух до пяти» 11:22
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   P476 «Магнолия» 12:32
Дмитрий Добычко
Sosnovy Bor   P499 «Team P499» 13:18
Варвара Дорогунцева
Sosnovy Bor   P494 «Team P494» 13:08
Мирослав Драло
Sanktpēterburga   P475 «Конь Бестужев» 12:30
Вячеслав Дробков
Sanktpēterburga   P468 «Ultimate Survival» 12:16
Иван Дудинов
Maskava   P413 «Q.Q.» 10:26
Хайруллин Егор
Maskava   P427 «Добр бодр бобр Додр» 10:54
Елена Ерохина
Sanktpēterburga   P419 «Лопе де Вега» 10:38
Александр Ефимов
Sanktpēterburga   P468 «Ultimate Survival» 12:16
Екатерина Забродкина
Sanktpēterburga   P416 «Бегущие в Сосновнике» 10:32
Сергей Звягинцев
Sanktpēterburga   P487 «Боевые тараканы» 12:54
Ольга Золоторёва
Sosnovy Bor   P494 «Team P494» 13:08
Влад Иваник
Sanktpēterburga   P486 «ЛосьПХ» 12:52
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   P403 «Моя прелесть» 10:06
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   P458 «Химики» 11:56
Василий Игрунов
Sosnovy Bor   P4101 «Team P4101» 13:22
Анатолий Илларионов
Sanktpēterburga   P480 «Искали Бурь» 12:40
Федор Иночкин
Sanktpēterburga   P479 «Boogie» 12:38
Максим Калинин
Sosnovy Bor   P4100 «Team P4100» 13:20
Елена Караваева
Sanktpēterburga   P471 «RedHat» 12:22
Алексей Карайченцев
Maskava   P406 «Черезрулька» 10:12
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   P416 «Бегущие в Сосновнике» 10:32
Евгения Клыгина
Sanktpēterburga   P445 «Камелия» 11:30
Ольга Ковалева
Sanktpēterburga   P457 «Кнопка и пуговица» 11:54
Серафима Козлова
Sanktpēterburga   P460 «Великий сдвиг гласных» 12:00
Марина Колмогорова
Jaroslavļa   P437 «Имбирный мёд» 11:14
Александра Комарова
Sanktpēterburga   P439 «Мешки с костями» 11:18
Катя Король
Viborga   P455 «Пять дверей разного цвета» 11:50
Дании Кочкин
Sanktpēterburga   P490 «Бурундуки на велосипеде» 13:00
Артём Крупский
Sosnovy Bor   P496 «Team P496» 13:12
Валентина Крустейн
Sanktpēterburga   P409 «Божьи одуванчики» 10:18
Сергей Кулик
Sosnovy Bor   P492 «Team P492» 13:04
Константин Лазаревич
Sanktpēterburga   P436 «Бухарские олени» 11:12
Елена Ламберт
Sanktpēterburga   P453 «Черепашки-низя?» 11:46
Александра Лебеденко
Sosnovy Bor   P494 «Team P494» 13:08
Владимир Лесниченко
Maskava   P413 «Q.Q.» 10:26
Лев Лещинер
Maskava   P421 «Семейство Кошачьих» 10:42
Вячеслав Лягушев
Sosnovy Bor   P4100 «Team P4100» 13:20
Евгений Лягушев
Sosnovy Bor   P4101 «Team P4101» 13:22
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   P443 «CMD» 11:26
Любовь Майшева
Sanktpēterburga   P491 «Вотяки мы с тобой, вотяки!» 13:02
Анастасия Максименко
Sosnovy Bor   P498 «Team P498» 13:16
Евгений Марьяскин
Sanktpēterburga   P464 «Лысые Бобры» 12:08
Дмитрий Масленников
Sosnovy Bor   P4100 «Team P4100» 13:20
Дима Мезерин
Sanktpēterburga   P471 «RedHat» 12:22
Василий Мирзалиев
Sosnovy Bor   P499 «Team P499» 13:18
Андрей Миронов
Sanktpēterburga   P426 «ПМ» 10:52
Илья Михайлов
Sanktpēterburga   P452 «Кон Тики» 11:44
Даниил Мочалов
Sosnovy Bor   P495 «Team P495» 13:10
Татьяна Муравьёва
Sanktpēterburga   P489 «Под КолпакоМ» 12:58
Наталья Найденкова
Sanktpēterburga   P414 «Идентификация Бора» 10:28
Александр Неговоров
Sanktpēterburga   P484 «Енот и Гугенот» 12:48
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   P418 «Альма-матер» 10:36
Сергей Нечипоренко
Sanktpēterburga   P415 «Пенелопа Гну» 10:30
Павел Николаев
Sanktpēterburga   P415 «Пенелопа Гну» 10:30
Мария Николаева
Sanktpēterburga   P461 «Тормоза-гедонисты» 12:02
Софья Николаева
Sosnovy Bor   P4102 «Team P4102» 13:24
Яна Огрызко
Sanktpēterburga   P447 «Злая белка» 11:34
Инна Осипова
Sosnovy Bor   P498 «Team P498» 13:16
Константин Павлов
Sanktpēterburga   P464 «Лысые Бобры» 12:08
Андрей Петров
Sanktpēterburga   P458 «Химики» 11:56
Мария Петрова
Sanktpēterburga   P424 «TeamName» 10:48
Алина Петрухина
Sosnovy Bor   P497 «Team P497» 13:14
Артём Пкин
Sosnovy Bor   P495 «Team P495» 13:10
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   P419 «Лопе де Вега» 10:38
Антонина Пласковицкая
Minska   P422 «Меркурианская разведка» 10:44
Наталия Полетунова
Sosnovy Bor   P499 «Team P499» 13:18
Дмитрий Положенцев
Sanktpēterburga   P450 «Светлая Лошадка» 11:40
Мария Пономарева
Sanktpēterburga   P466 «Лесной сбор» 12:12
Анна Потапова
Sanktpēterburga   P452 «Кон Тики» 11:44
Игорь Рубаник
Sanktpēterburga   P451 «3872 Орка» 11:42
Люба Румянцева
Sanktpēterburga   P402 «Пыдра» 10:04
Дарья Рыжова
Sosnovy Bor   P497 «Team P497» 13:14
Паша Рябинин
Sanktpēterburga   P478 «Друзяки» 12:36
Ольга Рябова
Pēterhofa   P418 «Альма-матер» 10:36
Артём Сабанин
Sosnovy Bor   P4103 «Team P4103» 13:26
Михаил Сафонов
Sanktpēterburga   P490 «Бурундуки на велосипеде» 13:00
Светлана Сахарова
Sanktpēterburga   P419 «Лопе де Вега» 10:38
Петр Симонов
Sanktpēterburga   P400 «Фёдоры» 10:00
Элия Сисангулова
Sosnovy Bor   P493 «Team P493» 13:06
Макс Славецкий
Sanktpēterburga   P402 «Пыдра» 10:04
Егор Сладкин
Sosnovy Bor   P4101 «Team P4101» 13:22
Денис Смирнов
Sanktpēterburga   P475 «Конь Бестужев» 12:30
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   P484 «Енот и Гугенот» 12:48
Герман Суркис
Sanktpēterburga   P417 «Фифа, Цаца и Фря» 10:34
Максим Суслин
Sanktpēterburga   P450 «Светлая Лошадка» 11:40
Ирина Табункова
Maskava   P408 «Kevaba» 10:16
Елена Таран
Maskava   P408 «Kevaba» 10:16
Андрей Тертерян
Sosnovy Bor   P4103 «Team P4103» 13:26
Артем Топорков
Ļeņingradas apgabals   P470 «Абориген и гематоген» 12:20
Руслан Украинский
Sanktpēterburga   P453 «Черепашки-низя?» 11:46
Михаил Ушаков
Sosnovy Bor   P495 «Team P495» 13:10
Анастасия Федорищева
Sosnovy Bor   P492 «Team P492» 13:04
Артем Федосеев
Sanktpēterburga   P466 «Лесной сбор» 12:12
Тимофей Хорев
Maskava   P480 «Искали Бурь» 12:40
Ирина Хромова
Sanktpēterburga   P475 «Конь Бестужев» 12:30
Марина Царькова
Sanktpēterburga   P430 «Длинолапы» 11:00
Толик Швалев
Sanktpēterburga   P455 «Пять дверей разного цвета» 11:50
Елена Швалева
Sanktpēterburga   P439 «Мешки с костями» 11:18
Надежда Шустова
Sanktpēterburga   P430 «Длинолапы» 11:00
Вадим Щемелинин
Sanktpēterburga   P487 «Боевые тараканы» 12:54
Олег Щербина
Sosnovy Bor   P496 «Team P496» 13:12
Евгения Якуненкова
Sanktpēterburga   P403 «Моя прелесть» 10:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 10:00 Фёдоры

P400

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Ольга Висленева

Sanktpēterburga

Петр Симонов

Sanktpēterburga

P401 10:02 Шаурслиежу дзелзцельш

P401

P402 10:04 Пыдра

P402

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

Люба Румянцева

Sanktpēterburga

Макс Славецкий

Sanktpēterburga

P403 10:06 Моя прелесть

P403

Артем Чернышев

Sanktpēterburga

Марина Вечерская

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

Евгения Якуненкова

Sanktpēterburga

P404 10:08 Две капитанки

P404

P405 10:10 Киселяшки

P405

Никита Махлин

Sanktpēterburga

Юра Киселев

Sanktpēterburga

P406 10:12 Черезрулька

P406

Алексей Карайченцев

Maskava

P407 10:14 Мария Целеста

P407

Павел Пашечко

Sanktpēterburga

Михаил Садов

Sanktpēterburga

P408 10:16 Kevaba

P408

Sergey Kabaev

Maskava

Ирина Табункова

Maskava

Елена Таран

Maskava

P409 10:18 Божьи одуванчики

P409

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Валентина Крустейн

Sanktpēterburga

P410 10:20 Трям

P410

P411 10:22 o_0

P411

P412 10:24 KUULILENNUTEETUNNELILUUK

P412

Алексей Федотов

Ļeņingradas apgabals

P413 10:26 Q.Q.

P413

Иван Дудинов

Maskava

Владимир Лесниченко

Maskava

P414 10:28 Идентификация Бора

P414

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Наталья Найденкова

Sanktpēterburga

P415 10:30 Пенелопа Гну

P415

Сергей Нечипоренко

Sanktpēterburga

Павел Николаев

Sanktpēterburga

P416 10:32 Бегущие в Сосновнике

P416

Екатерина Забродкина

Sanktpēterburga

Надежда Карнаухова

Sanktpēterburga

P417 10:34 Фифа, Цаца и Фря

P417

Анна Бехтева

Sanktpēterburga

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

Герман Суркис

Sanktpēterburga

P418 10:36 Альма-матер

P418

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Ольга Рябова

Pēterhofa

P419 10:38 Лопе де Вега

P419

Елена Ерохина

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

Светлана Сахарова

Sanktpēterburga

P420 10:40 Сорок Два

P420

Юлия Беляева

Maskava

Наталья Верховина

Maskava

P421 10:42 Семейство Кошачьих

P421

Лев Лещинер

Maskava

P422 10:44 Меркурианская разведка

P422

Антонина Пласковицкая

Minska

P423 10:46 Отцы и дети

P423

Николай Андреев

Sanktpēterburga

P424 10:48 TeamName

P424

Роман Хамитов

Sanktpēterburga

Мария Петрова

Sanktpēterburga

P425 10:50 Спящий Ленивец

P425

P426 10:52 ПМ

P426

Алексей Еремин

Sanktpēterburga

Алексей Волосатов

Sanktpēterburga

Андрей Миронов

Sanktpēterburga

P427 10:54 Добр бодр бобр Додр

P427

Хайруллин Егор

Maskava

P430 11:00 Длинолапы

P430

Виктор Шустов

Sanktpēterburga

Марина Царькова

Sanktpēterburga

Надежда Шустова

Sanktpēterburga

P431 11:02 Медведики

P431

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

Михаил Бирюков

Sanktpēterburga

P432 11:04 Д'амба

P432

P434 11:08 Rabid Ferrets

P434

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

P435 11:10 Клечатые

P435

Dmitry Smorodin

Maskavas apgabals

Vasilisa Smorodina

Maskavas apgabals

Nikita Tihnenko

Maskavas apgabals

P436 11:12 Бухарские олени

P436

Константин Лазаревич

Sanktpēterburga

P437 11:14 Имбирный мёд

P437

Анна Федорова

Sanktpēterburga

Марина Колмогорова

Jaroslavļa

P438 11:16 Сурикаты

P438

P439 11:18 Мешки с костями

P439

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Сергей Васюк

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

Елена Швалева

Sanktpēterburga

P440 11:20 Пассат

P440

Константин Вейгандт

Sanktpēterburga

Ольга Вейгандт

Sanktpēterburga

P441 11:22 от двух до пяти

P441

Таня Кузьмина

Sanktpēterburga

Наталия Дмитриева

Sanktpēterburga

P442 11:24 По следам полосатого слона

P442

P443 11:26 CMD

P443

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Роман Мадеев

Sanktpēterburga

P445 11:30 Камелия

P445

Ольга Блюмина

Sanktpēterburga

Татьяна Бабурина

Sanktpēterburga

Евгения Клыгина

Sanktpēterburga

P446 11:32 Мантикора и Осциллограф

P446

P447 11:34 Злая белка

P447

Яна Огрызко

Sanktpēterburga

P448 11:36 Япона МАТЬ!

P448

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

P449 11:38 Лис

P449

Наталья Белан

Sanktpēterburga

P450 11:40 Светлая Лошадка

P450

Anna Petrova

Sanktpēterburga

Дмитрий Положенцев

Sanktpēterburga

Максим Суслин

Sanktpēterburga

P451 11:42 3872 Орка

P451

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Анна Глухова

Sanktpēterburga

Игорь Рубаник

Sanktpēterburga

P452 11:44 Кон Тики

P452

Софья Александрова

Sanktpēterburga

Илья Михайлов

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

P453 11:46 Черепашки-низя?

P453

Елена Лобова

Sanktpēterburga

Владимир Попов

Sanktpēterburga

Елена Ламберт

Sanktpēterburga

Руслан Украинский

Sanktpēterburga

P454 11:48 Vitnis

P454

Виталий Сергеев

Ļeņingradas apgabals

P455 11:50 Пять дверей разного цвета

P455

Nikita Pyshchev

Maskava

Мария Осипова

Sanktpēterburga

Катя Король

Viborga

Толик Швалев

Sanktpēterburga

P456 11:52 Blue shark

P456

Игорь Лабутин

Sanktpēterburga

Иван Павлик

Sanktpēterburga

P457 11:54 Кнопка и пуговица

P457

Мария Юдина

Sanktpēterburga

Наталья Грибкова

Sanktpēterburga

Ольга Ковалева

Sanktpēterburga

P458 11:56 Химики

P458

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Андрей Петров

Sanktpēterburga

P459 11:58 Маруся и Co

P459

P460 12:00 Великий сдвиг гласных

P460

Наталия Цыбина

Sanktpēterburga

Серафима Козлова

Sanktpēterburga

P461 12:02 Тормоза-гедонисты

P461

Дмитрий Гурский

Ļeņingradas apgabals

Мария Николаева

Sanktpēterburga

P462 12:04 шибко умные

P462

Никита Бабаев

Sanktpēterburga

Ольга Березовская

Sanktpēterburga

P463 12:06 Рататоск

P463

Yury Bezrukov

Sanktpēterburga

Ivan Elistratov

Sanktpēterburga

Konstantin Grigoriev

Sanktpēterburga

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

P464 12:08 Лысые Бобры

P464

Вадим Мордберг

Sanktpēterburga

Евгений Марьяскин

Sanktpēterburga

Константин Павлов

Sanktpēterburga

P465 12:10 АмаТуры

P465

P466 12:12 Лесной сбор

P466

Мария Пономарева

Sanktpēterburga

Артем Федосеев

Sanktpēterburga

P467 12:14 Corso & Co

P467

P468 12:16 Ultimate Survival

P468

Роман Ларионов

Sanktpēterburga

Вячеслав Дробков

Sanktpēterburga

Александр Ефимов

Sanktpēterburga

P469 12:18 Доктор Фейнман

P469

P470 12:20 Абориген и гематоген

P470

Артем Топорков

Ļeņingradas apgabals

P471 12:22 RedHat

P471

Ян Майстренко

Sanktpēterburga

Елена Караваева

Sanktpēterburga

Дима Мезерин

Sanktpēterburga

P472 12:24 Его самопроизвольное перемещение

P472

P473 12:26 Богини...Просто Богини

P473

Юлия Тарасенко

Sanktpēterburga

Галина Гагарина

Ļeņingradas apgabals

P474 12:28 Двое из ларца

P474

Анастасия Бердникова

Sanktpēterburga

P475 12:30 Конь Бестужев

P475

Роман Матанцев

Sanktpēterburga

Мирослав Драло

Sanktpēterburga

Денис Смирнов

Sanktpēterburga

Ирина Хромова

Sanktpēterburga

P476 12:32 Магнолия

P476

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

P477 12:34 Кротики

P477

P478 12:36 Друзяки

P478

Alia Marinina

Sanktpēterburga

Андрей Тулько

Sanktpēterburga

Диана Богданова

Sanktpēterburga

Паша Рябинин

Sanktpēterburga

P479 12:38 Boogie

P479

Алина Иночкина

Sanktpēterburga

Федор Иночкин

Sanktpēterburga

P480 12:40 Искали Бурь

P480

Юра Чикалёв

Sanktpēterburga

Анатолий Илларионов

Sanktpēterburga

Тимофей Хорев

Maskava

P481 12:42 Чикаго

P481

P482 12:44 Inception

P482

Елена Александрова

Sanktpēterburga

P483 12:46 Хрень-с-горы & Victory

P483

P484 12:48 Енот и Гугенот

P484

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

Александр Неговоров

Sanktpēterburga

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

P485 12:50 Телепузики

P485

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

P486 12:52 ЛосьПХ

P486

Дурак Бородач

Sanktpēterburga

Влад Иваник

Sanktpēterburga

P487 12:54 Боевые тараканы

P487

Филипп Белозеров

Sanktpēterburga

Сергей Звягинцев

Sanktpēterburga

Вадим Щемелинин

Sanktpēterburga

P488 12:56 Идущие с ГуглЯндом

P488

P489 12:58 Под КолпакоМ

P489

Татьяна Муравьёва

Sanktpēterburga

P490 13:00 Бурундуки на велосипеде

P490

Дании Кочкин

Sanktpēterburga

Михаил Сафонов

Sanktpēterburga

P491 13:02 Вотяки мы с тобой, вотяки!

P491

Светлана Анисимова

Sanktpēterburga

Наталья Блинова

Sanktpēterburga

Любовь Майшева

Sanktpēterburga

P492 13:04 Team P492

P492

Кирилл Голощапов

Sosnovy Bor

Сергей Кулик

Sosnovy Bor

Анастасия Федорищева

Sosnovy Bor

P493 13:06 Team P493

P493

Анна Белодедова

Sosnovy Bor

Элия Сисангулова

Sosnovy Bor

P494 13:08 Team P494

P494

Арина Воронова

Sosnovy Bor

Варвара Дорогунцева

Sosnovy Bor

Ольга Золоторёва

Sosnovy Bor

Александра Лебеденко

Sosnovy Bor

P495 13:10 Team P495

P495

Даниил Мочалов

Sosnovy Bor

Артём Пкин

Sosnovy Bor

Михаил Ушаков

Sosnovy Bor

P496 13:12 Team P496

P496

Артём Крупский

Sosnovy Bor

Олег Щербина

Sosnovy Bor

P497 13:14 Team P497

P497

Алина Петрухина

Sosnovy Bor

Дарья Рыжова

Sosnovy Bor

P498 13:16 Team P498

P498

Анастасия Максименко

Sosnovy Bor

Инна Осипова

Sosnovy Bor

P499 13:18 Team P499

P499

Алексей Бахаев

Sosnovy Bor

Дмитрий Добычко

Sosnovy Bor

Василий Мирзалиев

Sosnovy Bor

Наталия Полетунова

Sosnovy Bor

P4100 13:20 Team P4100

P4100

Константин Барабошкин

Sosnovy Bor

Максим Калинин

Sosnovy Bor

Вячеслав Лягушев

Sosnovy Bor

Дмитрий Масленников

Sosnovy Bor

P4101 13:22 Team P4101

P4101

Роман Горошко

Sosnovy Bor

Василий Игрунов

Sosnovy Bor

Евгений Лягушев

Sosnovy Bor

Егор Сладкин

Sosnovy Bor

P4102 13:24 Team P4102

P4102

Юлия Бушуева

Sosnovy Bor

Светлана Васильева

Sosnovy Bor

Софья Николаева

Sosnovy Bor

P4103 13:26 Team P4103

P4103

Артём Сабанин

Sosnovy Bor

Андрей Тертерян

Sosnovy Bor

P4118 13:56 Фонящая картошка

P4118