Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Filippova
Maskava   428 «KARAMBA» 09:56
Valerija Jefimova
Rīga   460 «Два плюс два» 11:00
Ekaterina Lapteva
Sanktpēterburga   481 «Carpe Diem» 11:42
Elena Lennoy
Baltijas valstu pilsētas   468 «Ikshkile» 11:16
Viktorija Sjargi
Rīga   470 «банда Мориарти» 11:20
Vitaly Terekhov
Maskava   441 «Опоссумы» 10:22
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   421 «Lila» 09:42
Stas Zadorozhny
Maskava   474 «just married» 11:28
Наталья Андреева
Sanktpēterburga   407 «10 км по прямой» 09:14
Марина Андросова
Maskava   416 «Ёжики в тумане» 09:32
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   401 «Lielā lauvu ģimene» 09:02
Нина Блинова
Maskava   457 «Стремительные» 10:54
Мария Бразовская
Sanktpēterburga   462 «Игроманы» 11:04
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   462 «Игроманы» 11:04
Всеволод Величко
Maskava   430 «Птица киви над Днепром: трагедия в трёх этапах» 10:00
Оля Воронцова
Maskava   497 «Партия сказала - надо!» 12:14
Анна Второва
Maskava   445 «Волшебные башмачки» 10:30
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   432 «Гав-Гав» 10:04
Кира Горобец
Maskava   473 «Покоритель Риги - Стас Михайлов» 11:26
Сергей Громов
Tvera   444 «Суперстар и Супермлад» 10:28
Ольга Гуренко
Sanktpēterburga   453 «Пакет под попкорн» 10:46
Александр Егоров
Sanktpēterburga   447 «ORANGE» 10:34
Евгения Егорова
Maskava   476 «Gentle Knives» 11:32
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   499 «Полшестнадцатого» 12:18
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   401 «Lielā lauvu ģimene» 09:02
Любовь Жарова
Maskava   430 «Птица киви над Днепром: трагедия в трёх этапах» 10:00
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   446 «зайчатки разума» 10:32
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   434 «Кот и Рыж» 10:08
Павел Илатовский
Sanktpēterburga   496 «Family» 12:12
Ирина Кандат
Sanktpēterburga   456 «Sema» 10:52
Ксения Карманова
Jekaterinburga   423 «Оторвы» 09:46
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   440 «Железные пони» 10:20
Елена Керс
Sanktpēterburga   491 «Команда» 12:02
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   405 «Черная каракатица» 09:10
Елена Козлова
Sanktpēterburga   427 «Шипшандр» 09:54
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   409 «Переподвыподверт» 09:18
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   440 «Железные пони» 10:20
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   413 «Дважды два» 09:26
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   413 «Дважды два» 09:26
Татьяна Левичева
Puškina   409 «Переподвыподверт» 09:18
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   434 «Кот и Рыж» 10:08
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   400 «Sapņotājs» 09:00
Татьяна Метлова
Maskava   467 «Skunk&Hedgehog» 11:14
Варвара Мурманова
Maskava   419 «Сова нашла гламурный хвост» 09:38
Карина Никитина
Sanktpēterburga   458 «Nasekomozavr'ы» 10:56
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   405 «Черная каракатица» 09:10
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   417 «Белая полоса» 09:34
Евгения Потемкина
Maskava   433 «Я?» 10:06
Татьяна Пузырева
Sanktpēterburga   422 «Пять ответственных мячей» 09:44
Анастасия Романова
Maskava   418 «Мы опозаем» 09:36
Александра Рябикова
Maskava   403 «Lielā lauvu ģimene» 09:06
Анастасия Рязанцева
Maskava   466 «Camera Obscura» 11:12
Виктория Святловская
Maskava   477 «RaiffGo» 11:34
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   401 «Lielā lauvu ģimene» 09:02
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   420 «Снусмумрики» 09:40
Анастасия Слепченко
Sanktpēterburga   437 «TNT-Sisters» 10:14
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   446 «зайчатки разума» 10:32
Илья Сотников
Sanktpēterburga   439 «крылатый хык» 10:18
Владимир Сычев
Sergijevposada   436 «ПуМа» 10:12
Елена Сычева
Sergijevposada   436 «ПуМа» 10:12
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   438 «ТИХО-ходы» 10:16
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   438 «ТИХО-ходы» 10:16
Анна Уразова
Maskava   424 «Междусобойчик» 09:48
Наталья Уткина
Sanktpēterburga   452 «Draugi» 10:44
Танюшка Филатенкова
Sanktpēterburga   437 «TNT-Sisters» 10:14
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   407 «10 км по прямой» 09:14
Андрей Хохоликов
Maskava   479 «Тройной Воппер» 11:38
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   454 «Выкрутасы» 10:48
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   454 «Выкрутасы» 10:48
Дмитрий Шачнев
Maskava   404 «Lielā lauvu ģimene» 09:08
Елена Швец
Sanktpēterburga   405 «Черная каракатица» 09:10
Светлана Шишова
Maskava   474 «just married» 11:28
Виталий Шляпников
Sanktpēterburga   410 «Bebri!» 09:20
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   410 «Bebri!» 09:20
Александра Шубина
Maskavas apgabals   490 «Шла Саша и ...» 12:00
Пётр Шубский
Maskavas apgabals   473 «Покоритель Риги - Стас Михайлов» 11:26
Anton Fakhriev
Maskava   445 «Волшебные башмачки» 10:30
Jevgenijs Jefimovs
Rīga   460 «Два плюс два» 11:00
Alexander Letunov
Maskava   451 «Кабыздохи» 10:42
Mary Shirokova
Maskava   480 «Любители прогулок» 11:40
Галина Акперова
Sanktpēterburga   406 «Пушинка» 09:12
Дина Бек
Maskava   463 «Хомяки» 11:06
Николай Большаков
Maskava   415 «Мохлики» 09:30
Валентина Василюк
Maskava   459 «Кто здесь?» 10:58
Игорь Винокуров
Rīga   4119 «Этюд» 12:58
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   432 «Гав-Гав» 10:04
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   432 «Гав-Гав» 10:04
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   420 «Снусмумрики» 09:40
Леонид Дмитриев
Maskava   404 «Lielā lauvu ģimene» 09:08
Владимир Иофик
Maskava   418 «Мы опозаем» 09:36
Антон Кан
Minska   489 «Лёсик и Тосик» 11:58
Константин Карцев
Maskava   416 «Ёжики в тумане» 09:32
Светлана Климанова
Maskava   478 «Банда леголасов» 11:36
Оля Климова
Maskava   403 «Lielā lauvu ģimene» 09:06
Светлана Козеровская
Maskava   477 «RaiffGo» 11:34
Татьяна Кондратьева
Maskava   441 «Опоссумы» 10:22
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   425 «сами мы не местные» 09:50
Анна Красникова
Maskava   465 «Полтора жирафа» 11:10
Наталья Куканова
Maskava   449 «Белолапики» 10:38
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   412 «Зер гут» 09:24
Александра Логинова
Sanktpēterburga   464 «На мягких лапах» 11:08
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   431 «Ми Ци Ро» 10:02
Анастасия Мохнаткина
Maskavas apgabals   414 «O-la-la» 09:28
Александр Недоспасов
Maskava   478 «Банда леголасов» 11:36
Ольга Нилова
Maskava   483 «сестры ОК и АМ» 11:46
Лидия Пантелеева
Sanktpēterburga   406 «Пушинка» 09:12
Павел Пимошин
Sanktpēterburga   422 «Пять ответственных мячей» 09:44
Светлана Плужник
Maskava   402 «Lielā lauvu ģimene» 09:04
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   495 «Царица полей» 12:10
Глеб Пузырев
Sanktpēterburga   422 «Пять ответственных мячей» 09:44
Екатерина Пустоварова
Maskava   445 «Волшебные башмачки» 10:30
Женя Пюрьбеева
Maskava   442 «Tweetle beetles» 10:24
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   437 «TNT-Sisters» 10:14
Дмитрий Степанов
Maskava   426 «Едут и смеются, пряники жуют!» 09:52
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   408 «Джеймс Бонд» 09:16
Ольга Сурикова
Maskava   475 «Сложные опята» 11:30
Екатерина Тимшина
Rīga   4119 «Этюд» 12:58
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   452 «Draugi» 10:44
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   450 «Сашина команда» 10:40
Анна Харина
Sanktpēterburga   443 «Феи» 10:26
Дмитрий Хорошев
Maskava   494 «Капу» 12:08
Алена Цветкова
Sanktpēterburga   411 «Fly» 09:22
Людмила Шмидт
Maskava   436 «ПуМа» 10:12
Анна Эскина
Baltijas valstu pilsētas   492 «Алантс» 12:04
Павел Юнин
Maskava   402 «Lielā lauvu ģimene» 09:04
Анна Юркина
Maskava   461 «Недопёски» 11:02
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   411 «Fly» 09:22
Мария Ямщикова
Jekaterinburga   423 «Оторвы» 09:46
Ekaterina Fakhrieva
Maskava   445 «Волшебные башмачки» 10:30
Arina Jefimova
Rīga   460 «Два плюс два» 11:00
Konstantins Jefimovs
Rīga   460 «Два плюс два» 11:00
Inna Kucherenko
Baltijas valstu pilsētas   468 «Ikshkile» 11:16
Roman Kucherenko
Baltijas valstu pilsētas   468 «Ikshkile» 11:16
Vjacheslav Kucherenko
Baltijas valstu pilsētas   472 «Mezciems» 11:24
Artem Lennoy
Baltijas valstu pilsētas   468 «Ikshkile» 11:16
Evita Lisovska
Rīga   456 «Sema» 10:52
Ilze Lisovska
Rīga   456 «Sema» 10:52
Madara Lisovska
Rīga   456 «Sema» 10:52
Dina Morozova
Rīga   470 «банда Мориарти» 11:20
Olga Paškovska
Rīga   470 «банда Мориарти» 11:20
Tatiana Tikhomirova
Maskava   428 «KARAMBA» 09:56
Дарья Артемова
Maskava   451 «Кабыздохи» 10:42
Юлия Барабанова
Sanktpēterburga   496 «Family» 12:12
Елена Большакова
Maskava   415 «Мохлики» 09:30
Евгений Бражников
Rīga   405 «Черная каракатица» 09:10
Анна Великотная
Sanktpēterburga   464 «На мягких лапах» 11:08
Александр Вереникин
Maskava   424 «Междусобойчик» 09:48
Инна Веселова
Sanktpēterburga   427 «Шипшандр» 09:54
Ольга Воронина
Jekaterinburga   423 «Оторвы» 09:46
Артем Гаврилов
Sanktpēterburga   432 «Гав-Гав» 10:04
Елисей Гаврилов
Sanktpēterburga   469 «египетская сила» 11:18
Павел Гуренко
Sanktpēterburga   453 «Пакет под попкорн» 10:46
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   495 «Царица полей» 12:10
Егор Дзыгивский
Sanktpēterburga   495 «Царица полей» 12:10
Дмитрий Ефимов
Sanktpēterburga   495 «Царица полей» 12:10
Никита Иофик
Maskava   418 «Мы опозаем» 09:36
Тимур Исхаков
Maskava   476 «Gentle Knives» 11:32
Ольга Кан
Minska   489 «Лёсик и Тосик» 11:58
Тимофей Кесарев
Sanktpēterburga   469 «египетская сила» 11:18
Юлиана Кесарева
Sanktpēterburga   469 «египетская сила» 11:18
Оля Кечина
Maskava   494 «Капу» 12:08
Екатерина Ковалева
Sanktpēterburga   481 «Carpe Diem» 11:42
Дмитрий Козеровский
Maskava   477 «RaiffGo» 11:34
Ирина Коляда
Citas Baltkrievijas pilsētas   492 «Алантс» 12:04
Анна Кононова
Maskava   473 «Покоритель Риги - Стас Михайлов» 11:26
Мария Коржова
Maskava   426 «Едут и смеются, пряники жуют!» 09:52
Наталья Костюкова
Maskava   414 «O-la-la» 09:28
Ольга Котова
Sanktpēterburga   443 «Феи» 10:26
Дарья Крушельницкая
Sanktpēterburga   499 «Полшестнадцатого» 12:18
Алла Луценко
Sanktpēterburga   443 «Феи» 10:26
Наталия Ляпкина
Maskavas apgabals   425 «сами мы не местные» 09:50
Дмитрий Макаренков
Maskava   480 «Любители прогулок» 11:40
Анна Мельникова
Sanktpēterburga   464 «На мягких лапах» 11:08
Надежда Мельникова
Sanktpēterburga   491 «Команда» 12:02
Дмитрий Метлова
Maskava   467 «Skunk&Hedgehog» 11:14
Екатерина Неволина
Maskava   473 «Покоритель Риги - Стас Михайлов» 11:26
Наталья Нейматова
Sanktpēterburga   447 «ORANGE» 10:34
Степан Неклюдов
Maskava   475 «Сложные опята» 11:30
Александр Николаев
Sanktpēterburga   406 «Пушинка» 09:12
Ксения Николаева
Sanktpēterburga   406 «Пушинка» 09:12
Артём Никонов
Sanktpēterburga   427 «Шипшандр» 09:54
Александра Онышко
Maskava   483 «сестры ОК и АМ» 11:46
Николай Оревков
Maskava   463 «Хомяки» 11:06
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   450 «Сашина команда» 10:40
Егор Перевезенцев
Maskava   459 «Кто здесь?» 10:58
Кирилл Петров
Rīga   481 «Carpe Diem» 11:42
Илья Плахов
Maskava   463 «Хомяки» 11:06
Лева Пюрьбеев
Maskava   442 «Tweetle beetles» 10:24
Алла Рон
Sanktpēterburga   431 «Ми Ци Ро» 10:02
Федор Рузанов
Sanktpēterburga   462 «Игроманы» 11:04
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   462 «Игроманы» 11:04
Андрей Русаков
Sanktpēterburga   435 «Памво Берында» 10:10
Дарья Русакова
Sanktpēterburga   435 «Памво Берында» 10:10
Евгения Степанова
Maskava   426 «Едут и смеются, пряники жуют!» 09:52
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   408 «Джеймс Бонд» 09:16
Людмила Титкова
Maskava   463 «Хомяки» 11:06
Анастасия Толстопятова
Sanktpēterburga   437 «TNT-Sisters» 10:14
Константин Тютин
Sanktpēterburga   452 «Draugi» 10:44
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   421 «Lila» 09:42
Илья Фишман
Maskava   465 «Полтора жирафа» 11:10
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   407 «10 км по прямой» 09:14
Наталия Цапина
Maskava   479 «Тройной Воппер» 11:38
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   431 «Ми Ци Ро» 10:02
Александр Чернов
Sanktpēterburga   458 «Nasekomozavr'ы» 10:56
Татьяна Чурбакова (Тихонова)
Sanktpēterburga   438 «ТИХО-ходы» 10:16
Ярослава Шепель
Тарту   412 «Зер гут» 09:24
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   452 «Draugi» 10:44
Евгения Шумахер
Maskava   449 «Белолапики» 10:38
Наталья Юркина
Maskava   461 «Недопёски» 11:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
400 09:00 Sapņotājs

400

Большой Львиный Прайд , НИУ ИТМО
401 09:02 Lielā lauvu ģimene

401

Большой Львиный Прайд
402 09:04 Lielā lauvu ģimene

402

Большой Львиный Прайд
403 09:06 Lielā lauvu ģimene

403

Большой Львиный Прайд
404 09:08 Lielā lauvu ģimene

404

Большой Львиный Прайд
405 09:10 Черная каракатица

405

Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

Евгений Бражников

Rīga

406 09:12 Пушинка

406

Александр Николаев

Sanktpēterburga

Ксения Николаева

Sanktpēterburga

407 09:14 10 км по прямой

407

Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

408 09:16 Джеймс Бонд

408

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

409 09:18 Переподвыподверт

409

410 09:20 Bebri!

410

Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
411 09:22 Fly

411

Алена Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Ямбаев

Sanktpēterburga

412 09:24 Зер гут

412

Ярослава Шепель

Тарту

413 09:26 Дважды два

413

414 09:28 O-la-la

414

Наталья Костюкова

Maskava

415 09:30 Мохлики

415

Елена Большакова

Maskava

416 09:32 Ёжики в тумане

416

417 09:34 Белая полоса

417

418 09:36 Мы опозаем

418

Никита Иофик

Maskava

419 09:38 Сова нашла гламурный хвост

419

420 09:40 Снусмумрики

420

421 09:42 Lila

421

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

422 09:44 Пять ответственных мячей

422

Павел Пимошин

Sanktpēterburga

Глеб Пузырев

Sanktpēterburga

423 09:46 Оторвы

423

Ольга Воронина

Jekaterinburga

424 09:48 Междусобойчик

424

Александр Вереникин

Maskava

425 09:50 сами мы не местные

425

Наталия Ляпкина

Maskavas apgabals

426 09:52 Едут и смеются, пряники жуют!

426

Мария Коржова

Maskava

Евгения Степанова

Maskava

427 09:54 Шипшандр

427

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Инна Веселова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

428 09:56 KARAMBA

428

Yulia Filippova

Maskava

Tatiana Tikhomirova

Maskava

430 10:00 Птица киви над Днепром: трагедия в трёх этапах

430

МГУ , Яндекс , СПбГУ
431 10:02 Ми Ци Ро

431

Алла Рон

Sanktpēterburga

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

432 10:04 Гав-Гав

432

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Артем Гаврилов

Sanktpēterburga

433 10:06 Я?

433

434 10:08 Кот и Рыж

434

435 10:10 Памво Берында

435

Андрей Русаков

Sanktpēterburga

Дарья Русакова

Sanktpēterburga

436 10:12 ПуМа

436

437 10:14 TNT-Sisters

437

Анастасия Толстопятова

Sanktpēterburga

438 10:16 ТИХО-ходы

438

Татьяна Чурбакова (Тихонова)

Sanktpēterburga

439 10:18 крылатый хык

439

Илья Сотников

Sanktpēterburga

440 10:20 Железные пони

440

Санкт-Петербург , ОАО Ростелеком , СПбГУТ
441 10:22 Опоссумы

441

442 10:24 Tweetle beetles

442

Лева Пюрьбеев

Maskava

443 10:26 Феи

443

Анна Харина

Sanktpēterburga

Ольга Котова

Sanktpēterburga

Алла Луценко

Sanktpēterburga

444 10:28 Суперстар и Супермлад

444

445 10:30 Волшебные башмачки

445

Anton Fakhriev

Maskava

Ekaterina Fakhrieva

Maskava

446 10:32 зайчатки разума

446

заяц , кот , Санкт-Петербург , СПбГПУ
447 10:34 ORANGE

447

Наталья Нейматова

Sanktpēterburga

449 10:38 Белолапики

449

Евгения Шумахер

Maskava

450 10:40 Сашина команда

450

Александр Панкратов

Sanktpēterburga

451 10:42 Кабыздохи

451

Дарья Артемова

Maskava

452 10:44 Draugi

452

Наталья Уткина

Sanktpēterburga

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Константин Тютин

Sanktpēterburga

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

453 10:46 Пакет под попкорн

453

Ольга Гуренко

Sanktpēterburga

Павел Гуренко

Sanktpēterburga

454 10:48 Выкрутасы

454

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

456 10:52 Sema

456

Ирина Кандат

Sanktpēterburga

Evita Lisovska

Rīga

Ilze Lisovska

Rīga

Madara Lisovska

Rīga

457 10:54 Стремительные

457

Роснефть
458 10:56 Nasekomozavr'ы

458

Александр Чернов

Sanktpēterburga

459 10:58 Кто здесь?

459

Егор Перевезенцев

Maskava

460 11:00 Два плюс два

460

Arina Jefimova

Rīga

Konstantins Jefimovs

Rīga

461 11:02 Недопёски

461

Наталья Юркина

Maskava

Москва
462 11:04 Игроманы

462

Федор Рузанов

Sanktpēterburga

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

463 11:06 Хомяки

463

Дина Бек

Maskava

Николай Оревков

Maskava

Илья Плахов

Maskava

Людмила Титкова

Maskava

464 11:08 На мягких лапах

464

Анна Великотная

Sanktpēterburga

Анна Мельникова

Sanktpēterburga

465 11:10 Полтора жирафа

465

Илья Фишман

Maskava

466 11:12 Camera Obscura

466

467 11:14 Skunk&Hedgehog

467

Дмитрий Метлова

Maskava

468 11:16 Ikshkile

468

Elena Lennoy

Baltijas valstu pilsētas

Inna Kucherenko

Baltijas valstu pilsētas

Roman Kucherenko

Baltijas valstu pilsētas

Artem Lennoy

Baltijas valstu pilsētas

469 11:18 египетская сила

469

Елисей Гаврилов

Sanktpēterburga

Тимофей Кесарев

Sanktpēterburga

Юлиана Кесарева

Sanktpēterburga

470 11:20 банда Мориарти

470

Dina Morozova

Rīga

Olga Paškovska

Rīga

472 11:24 Mezciems

472

Vjacheslav Kucherenko

Baltijas valstu pilsētas

473 11:26 Покоритель Риги - Стас Михайлов

473

Пётр Шубский

Maskavas apgabals

Анна Кононова

Maskava

Екатерина Неволина

Maskava

474 11:28 just married

474

МГУ , Яндекс
475 11:30 Сложные опята

475

Степан Неклюдов

Maskava

476 11:32 Gentle Knives

476

Тимур Исхаков

Maskava

Москва
477 11:34 RaiffGo

477

Дмитрий Козеровский

Maskava

478 11:36 Банда леголасов

478

479 11:38 Тройной Воппер

479

Наталия Цапина

Maskava

480 11:40 Любители прогулок

480

Mary Shirokova

Maskava

Дмитрий Макаренков

Maskava

481 11:42 Carpe Diem

481

Ekaterina Lapteva

Sanktpēterburga

Екатерина Ковалева

Sanktpēterburga

Кирилл Петров

Rīga

482 11:44 No name

482

483 11:46 сестры ОК и АМ

483

Александра Онышко

Maskava

489 11:58 Лёсик и Тосик

489

Ольга Кан

Minska

БГУ , Itransition , Минск , ЧГК
490 12:00 Шла Саша и ...

490

491 12:02 Команда

491

Елена Керс

Sanktpēterburga

Надежда Мельникова

Sanktpēterburga

492 12:04 Алантс

492

Анна Эскина

Baltijas valstu pilsētas

Ирина Коляда

Citas Baltkrievijas pilsētas

494 12:08 Капу

494

Оля Кечина

Maskava

495 12:10 Царица полей

495

Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Егор Дзыгивский

Sanktpēterburga

Дмитрий Ефимов

Sanktpēterburga

496 12:12 Family

496

Юлия Барабанова

Sanktpēterburga

497 12:14 Партия сказала - надо!

497

499 12:18 Полшестнадцатого

499

Дарья Крушельницкая

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГУ
4119 12:58 Этюд

4119