Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   714 «Магнолия» 09:28
Екатерина Агер
Sanktpēterburga   733 «Человечки» 10:06
Елена Амбросовская
Sanktpēterburga   713 «Не черепахи» 09:26
Наталия Борзова
Sanktpēterburga   708 «легче воздуха» 09:16
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   734 «БРыСьКа» 10:08
Павел Васильев
Sanktpēterburga   702 «Кокошка на выезде» 09:04
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   720 «Дети понедельника» 09:40
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   720 «Дети понедельника» 09:40
Инна Захарова
Sanktpēterburga   720 «Дети понедельника» 09:40
Игорь Кашапов
Sanktpēterburga   751 «Выворотни» 10:42
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   712 «Солнышко» 09:24
Вероника Малей
Sanktpēterburga   706 «Isla del Amor» 09:12
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   730 «Corso & Co» 10:00
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   701 «Фифа, Цаца и Фря» 09:02
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   703 «Зевгма» 09:06
Анна Торопова
Sanktpēterburga   740 «Чашка чая» 10:20
Нина Трунина
Sanktpēterburga   731 «Бакенбарды» 10:02
Мария Трусова
Sanktpēterburga   704 «Придумаем потом» 09:08
Михаил Тягур
Sanktpēterburga   710 «Плотоядный компот» 09:20
Нина Червякова
Sanktpēterburga   708 «легче воздуха» 09:16
Александра Шпанская
Sanktpēterburga   716 «Вокруг красиво» 09:32
Владислав Яковлев
Sanktpēterburga   736 «Йохан Львович» 10:12
Анастасия Агеева
Sanktpēterburga   711 «Штурмовики» 09:22
Александр Букреев
Sanktpēterburga   750 «Рабочее название» 10:40
Анна Иванова
Sanktpēterburga   732 «Физики и лирики» 10:04
Альбина Лебедева
Maskava   707 «Код красный» 09:14
Марина Мухина
Sanktpēterburga   709 «Умозаключенные» 09:18
Михаил Нокель
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Aleks Alva
Sanktpēterburga   716 «Вокруг красиво» 09:32
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   713 «Не черепахи» 09:26
Иван Агер
Sanktpēterburga   733 «Человечки» 10:06
Мария Амурская
Maskava   703 «Зевгма» 09:06
Александр Бандура
Sanktpēterburga   709 «Умозаключенные» 09:18
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   734 «БРыСьКа» 10:08
Дарья Бирюкова
Sanktpēterburga   706 «Isla del Amor» 09:12
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   714 «Магнолия» 09:28
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   720 «Дети понедельника» 09:40
Илья Демин
Sanktpēterburga   716 «Вокруг красиво» 09:32
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   714 «Магнолия» 09:28
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   709 «Умозаключенные» 09:18
Дарья Калинина
Sanktpēterburga   704 «Придумаем потом» 09:08
Екатерина Кашапова
Sanktpēterburga   751 «Выворотни» 10:42
Григорий Копп
Sanktpēterburga   710 «Плотоядный компот» 09:20
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   712 «Солнышко» 09:24
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   730 «Corso & Co» 10:00
Александра Линцбах
Sanktpēterburga   716 «Вокруг красиво» 09:32
Анна Розанова
Sanktpēterburga   706 «Isla del Amor» 09:12
Андрей Рысь
Sanktpēterburga   736 «Йохан Львович» 10:12
Владимир середин
Sanktpēterburga   708 «легче воздуха» 09:16
Сергей Серов
Sanktpēterburga   732 «Физики и лирики» 10:04
Юрий Серов
Sanktpēterburga   732 «Физики и лирики» 10:04
Анастасия Серова
Sanktpēterburga   732 «Физики и лирики» 10:04
Юлия Смирнова
Sanktpēterburga   736 «Йохан Львович» 10:12
Александр Турченко
Sanktpēterburga   706 «Isla del Amor» 09:12
Кирилл Уланов
Sanktpēterburga   710 «Плотоядный компот» 09:20
Виктор Яценко
Sanktpēterburga   710 «Плотоядный компот» 09:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 Добр бодр бобр Додр
701 09:02 Фифа, Цаца и Фря
702 09:04 Кокошка на выезде
Павел Васильев

Sanktpēterburga

703 09:06 Зевгма
Мария Амурская

Maskava

704 09:08 Придумаем потом
Мария Трусова

Sanktpēterburga

Дарья Калинина

Sanktpēterburga

706 09:12 Isla del Amor
Вероника Малей

Sanktpēterburga

Дарья Бирюкова

Sanktpēterburga

Анна Розанова

Sanktpēterburga

Александр Турченко

Sanktpēterburga

707 09:14 Код красный
708 09:16 легче воздуха
Нина Червякова

Sanktpēterburga

Владимир середин

Sanktpēterburga

709 09:18 Умозаключенные
Марина Мухина

Sanktpēterburga

Александр Бандура

Sanktpēterburga

Екатерина Жгулева

Sanktpēterburga

710 09:20 Плотоядный компот
Михаил Тягур

Sanktpēterburga

Григорий Копп

Sanktpēterburga

Кирилл Уланов

Sanktpēterburga

Виктор Яценко

Sanktpēterburga

711 09:22 Штурмовики
712 09:24 Солнышко
Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

713 09:26 Не черепахи
Мария Абрамова

Sanktpēterburga

714 09:28 Магнолия
Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

716 09:32 Вокруг красиво
Aleks Alva

Sanktpēterburga

Илья Демин

Sanktpēterburga

Александра Линцбах

Sanktpēterburga

720 09:40 Дети понедельника
Инна Захарова

Sanktpēterburga

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

730 10:00 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Сергей Кузнецов

Sanktpēterburga

731 10:02 Бакенбарды
Нина Трунина

Sanktpēterburga

732 10:04 Физики и лирики
Анна Иванова

Sanktpēterburga

Сергей Серов

Sanktpēterburga

Юрий Серов

Sanktpēterburga

Анастасия Серова

Sanktpēterburga

733 10:06 Человечки
Екатерина Агер

Sanktpēterburga

Иван Агер

Sanktpēterburga

734 10:08 БРыСьКа
Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

736 10:12 Йохан Львович
Андрей Рысь

Sanktpēterburga

Юлия Смирнова

Sanktpēterburga

740 10:20 Чашка чая
Анна Торопова

Sanktpēterburga

750 10:40 Рабочее название
751 10:42 Выворотни
Игорь Кашапов

Sanktpēterburga

Екатерина Кашапова

Sanktpēterburga