Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Майя Аносова
Sanktpēterburga   459 «Вьюрки» 10:58
Константин Бакушин
Ļeņingradas apgabals   436 «Ползущие вместе» 10:12
Наталья Борисенкова
Maskava   437 «Бакланы» 10:14
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   416 «Суслички» 09:32
Елена Бычкова
Maskava   404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   433 «keepsake» 10:06
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   442 «Торопыги» 10:24
Антон Гогин
Maskava   406 «RuMoHoR» 09:12
Мария Головкова
Sanktpēterburga   402 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Валентин Гунько
Sanktpēterburga   428 «ТрИ УлИтКи» 09:56
Ирина Иванова
Maskava   424 «СвИрик и Ко» 09:48
Анна Иващенко
Sanktpēterburga   452 «Волгодонск» 10:44
Наталья Ивушкина
Sanktpēterburga   438 «Бодрые суслики» 10:16
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   441 «Крутые бобры» 10:22
Анастасия Лебедева
Sanktpēterburga   451 «Гусь-и-лебеди» 10:42
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   410 «Бурундуй» 09:20
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   407 «Reveur ' ы» 09:14
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   418 «Катина команда» 09:36
Володя Моргулис
Maskava   404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Любовь Науменко
Maskava   423 «Крутые перцы» 09:46
Саша Николина
Maskava   443 «тристасемнадцать» 10:26
Елена Пахнина
Sanktpēterburga   426 «проходимцы» 09:52
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   417 «Белая полоса» 09:34
Елена Пименова
Sanktpēterburga   422 «Пупсики» 09:44
Юля Поспешилина
Sanktpēterburga   413 «Малинник» 09:26
Олеся Прищепа
Sanktpēterburga   453 «Антананариву» 10:46
Виктория Прокопцева
Sanktpēterburga   431 «Синхаринэдзуми» 10:02
Димитрий Рихтер
Sanktpēterburga   448 «Негодники с дамами» 10:36
Мария Савельева
Sanktpēterburga   456 «Улыбаемся и Маша» 10:52
Александр Самойлов
Sanktpēterburga   404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Надежда Сапунова
Maskavas apgabals   421 «Товарняк кавайный» 09:42
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Елизавета Скопич
Sanktpēterburga   438 «Бодрые суслики» 10:16
Сергей Смирнов
Maskava   405 «Большой Львиный Прайд» 09:10
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   439 «Мальва» 10:18
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   454 «Активные ленивцы» 10:48
Елена Швецова
Sanktpēterburga   442 «Торопыги» 10:24
Елена Шеховцова
Sanktpēterburga   408 «Kullagar» 09:16
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   422 «Пупсики» 09:44
Максим Щедрин
Maskava   430 «Джема» 10:00
Анастасия Ядыкина
Maskava   401 «мумми-тролли» 09:02
Maxim Bor
Ļeņingradas apgabals   444 «МаЛиНа» 10:28
Николай Большаков
Maskava   419 «Мохлики» 09:38
Александр Бородкин
Sanktpēterburga   436 «Ползущие вместе» 10:12
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   445 «О-ля-ля» 10:30
Ксения Гонченко
Ņižņijnovgoroda   457 «МоСКиТы» 10:54
Анастасия Журавкова
Sanktpēterburga   442 «Торопыги» 10:24
Михаил Иванющенко
Sanktpēterburga   457 «МоСКиТы» 10:54
Таня Карягина
Maskava   402 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   433 «keepsake» 10:06
Алексей Кричун
Sanktpēterburga   420 «Рома Шишки» 09:40
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   400 «Быстрее чем зайцы» 09:00
Анастасия Липатова
Maskava   421 «Товарняк кавайный» 09:42
Ирина Мартынова
Maskava   403 «Большой Львиный Прайд» 09:06
Максим Меш
Sanktpēterburga   440 «Клякса на прогулке» 10:20
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   432 «Метелица» 10:04
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   418 «Катина команда» 09:36
Даниил Нейжмаков
Maskava   411 «Вяленые креведки» 09:22
Анна Носова
Sanktpēterburga   416 «Суслички» 09:32
Дмитрий Пахнин
Sanktpēterburga   426 «проходимцы» 09:52
Павел Покотилов
Sanktpēterburga   459 «Вьюрки» 10:58
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   412 «Было бы нелепо» 09:24
Виктор Ремез
Sanktpēterburga   427 «нАПерегонки с ветром» 09:54
Сергей Реука
Sanktpēterburga   414 «Огни Самайна» 09:28
Александра Савина
Sanktpēterburga   414 «Огни Самайна» 09:28
Мария Савина
Sanktpēterburga   414 «Огни Самайна» 09:28
Алёна Секиркина
Sanktpēterburga   427 «нАПерегонки с ветром» 09:54
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   400 «Быстрее чем зайцы» 09:00
Светлана Становова
Sanktpēterburga   402 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   409 «Джеймс Бонд» 09:18
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   409 «Джеймс Бонд» 09:18
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   445 «О-ля-ля» 10:30
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   446 «Аркаим» 10:32
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   446 «Аркаим» 10:32
Татьяна Трофимова
Sanktpēterburga   445 «О-ля-ля» 10:30
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   447 «Айга» 10:34
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   460 «Про-таллий» 11:00
Михаил Ширингин
Sanktpēterburga   431 «Синхаринэдзуми» 10:02
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   422 «Пупсики» 09:44
Артем Ашифин
Sanktpēterburga   448 «Негодники с дамами» 10:36
Алексей Белов
Puškina   463 «Открытие» 11:06
Алексей Белов
Puškina   462 «Космос» 11:04
Евгения Бессонова
Sanktpēterburga   448 «Негодники с дамами» 10:36
Александр Бодров
Sanktpēterburga   425 «бодрята» 09:50
Георгий Бодров
Sanktpēterburga   425 «бодрята» 09:50
Елена Большакова
Maskava   419 «Мохлики» 09:38
Лиза Бор
Sanktpēterburga   444 «МаЛиНа» 10:28
Настя Бор
Sanktpēterburga   444 «МаЛиНа» 10:28
Никита Борисенков
Maskava   437 «Бакланы» 10:14
Тамара Буйлова
Sanktpēterburga   407 «Reveur ' ы» 09:14
Александра Бутусова
Sanktpēterburga   458 «Амазонки» 10:56
Инна Воробцова
Maskava   423 «Крутые перцы» 09:46
Алексей Глазков
Sanktpēterburga   447 «Айга» 10:34
Елена Голованенко
Sanktpēterburga   413 «Малинник» 09:26
Екатерина Голяпа
Sanktpēterburga   456 «Улыбаемся и Маша» 10:52
Александра Грязева
Puškina   462 «Космос» 11:04
АллА Гунько
Sanktpēterburga   428 «ТрИ УлИтКи» 09:56
ВВ Гунько
Sanktpēterburga   428 «ТрИ УлИтКи» 09:56
Юлия Демидова
Sanktpēterburga   436 «Ползущие вместе» 10:12
Анна Дмитриева
Sanktpēterburga   420 «Рома Шишки» 09:40
Анна Егорова
Sanktpēterburga   458 «Амазонки» 10:56
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   412 «Было бы нелепо» 09:24
Наталья Занько
Maskava   424 «СвИрик и Ко» 09:48
Татьяна Иванющенко
Sanktpēterburga   457 «МоСКиТы» 10:54
Маргарита Ивушкина
Sanktpēterburga   438 «Бодрые суслики» 10:16
Татьяна Ирецкая
Sanktpēterburga   445 «О-ля-ля» 10:30
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   441 «Крутые бобры» 10:22
Юрий Киселев
Puškina   455 «Сурикаты» 10:50
Анастасия Киселева
Puškina   455 «Сурикаты» 10:50
Софья Кричун
Sanktpēterburga   420 «Рома Шишки» 09:40
Иван Кузёмкин
Puškina   464 «Тютя» 11:08
Елена Ларченкова
Sanktpēterburga   407 «Reveur ' ы» 09:14
Александра Лебедева
Sanktpēterburga   449 «Маша&Саша» 10:38
Анна Лебедева
Sanktpēterburga   451 «Гусь-и-лебеди» 10:42
Виталик Лужнов
Maskava   443 «тристасемнадцать» 10:26
Александр Лямкин
Sanktpēterburga   417 «Белая полоса» 09:34
Александр Марковский
Sanktpēterburga   436 «Ползущие вместе» 10:12
Татьяна Меш
Sanktpēterburga   440 «Клякса на прогулке» 10:20
Михаил Митрофанов
Sanktpēterburga   446 «Аркаим» 10:32
Алексей Михайлов
Maskava   401 «мумми-тролли» 09:02
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   418 «Катина команда» 09:36
Николай Озеров
Sanktpēterburga   425 «бодрята» 09:50
Юлия Продченко
Maskava   405 «Большой Львиный Прайд» 09:10
Григорий Пчелкин
Sanktpēterburga   446 «Аркаим» 10:32
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   454 «Активные ленивцы» 10:48
Екатерина Рыжова
Maskava   437 «Бакланы» 10:14
Мария Савичева
Sanktpēterburga   449 «Маша&Саша» 10:38
Ирина Сарибекова
Sanktpēterburga   448 «Негодники с дамами» 10:36
Полина Скопич
Sanktpēterburga   438 «Бодрые суслики» 10:16
Антон Смольный
Sanktpēterburga   460 «Про-таллий» 11:00
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   460 «Про-таллий» 11:00
Дмитрий Соколов
Maskavas apgabals   421 «Товарняк кавайный» 09:42
Ольга Сытых
Sanktpēterburga   414 «Огни Самайна» 09:28
Денис Тарасов
Sanktpēterburga   442 «Торопыги» 10:24
Сергей Токарев
Sanktpēterburga   408 «Kullagar» 09:16
Антон Уланов
Sanktpēterburga   400 «Быстрее чем зайцы» 09:00
Светлана Фадеева
Maskava   424 «СвИрик и Ко» 09:48
Елена Федорова
Sanktpēterburga   413 «Малинник» 09:26
Елена Федотенкова
Puškina   461 «ДМЦ» 11:02
Полина Федотова
Maskava   423 «Крутые перцы» 09:46
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   432 «Метелица» 10:04
Андрей Черников
Sanktpēterburga   441 «Крутые бобры» 10:22
Лера Шендрик
Sanktpēterburga   453 «Антананариву» 10:46
Артем Шитов
Sanktpēterburga   413 «Малинник» 09:26
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
400 09:00 Быстрее чем зайцы

400

Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

Антон Уланов

Sanktpēterburga

401 09:02 мумми-тролли

401

Алексей Михайлов

Maskava

402 09:04 Большой Львиный Прайд

402

Бегущий Город , Санкт-Петербург , Большой Львиный Прайд
403 09:06 Большой Львиный Прайд

403

Бегущий Город , Формула ОТ , Следопыт , Большой Львиный Прайд
404 09:08 Большой Львиный Прайд

404

Бегущий Город , Формула ОТ , Следопыт , Большой Львиный Прайд
405 09:10 Большой Львиный Прайд

405

Юлия Продченко

Maskava

Бегущий Город , Формула ОТ , Москва , Большой Львиный Прайд
406 09:12 RuMoHoR

406

407 09:14 Reveur ' ы

407

Тамара Буйлова

Sanktpēterburga

Елена Ларченкова

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , СПбГУГА , НИУ ИТМО
408 09:16 Kullagar

408

Сергей Токарев

Sanktpēterburga

409 09:18 Джеймс Бонд

409

410 09:20 Бурундуй

410

ПГУПС , Горелово , ОАО РЖД
411 09:22 Вяленые креведки

411

412 09:24 Было бы нелепо

412

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ
413 09:26 Малинник

413

Елена Голованенко

Sanktpēterburga

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Артем Шитов

Sanktpēterburga

414 09:28 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

416 09:32 Суслички

416

Анна Носова

Sanktpēterburga

СПбГПУ
417 09:34 Белая полоса

417

Александр Лямкин

Sanktpēterburga

418 09:36 Катина команда

418

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

419 09:38 Мохлики

419

Елена Большакова

Maskava

420 09:40 Рома Шишки

420

Алексей Кричун

Sanktpēterburga

Анна Дмитриева

Sanktpēterburga

Софья Кричун

Sanktpēterburga

421 09:42 Товарняк кавайный

421

Дмитрий Соколов

Maskavas apgabals

422 09:44 Пупсики

422

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

423 09:46 Крутые перцы
Инна Воробцова

Maskava

Полина Федотова

Maskava

424 09:48 СвИрик и Ко
Наталья Занько

Maskava

Светлана Фадеева

Maskava

425 09:50 бодрята

425

Александр Бодров

Sanktpēterburga

Георгий Бодров

Sanktpēterburga

Николай Озеров

Sanktpēterburga

СПбГПУ , СПбГУ
426 09:52 проходимцы

426

Елена Пахнина

Sanktpēterburga

Дмитрий Пахнин

Sanktpēterburga

427 09:54 нАПерегонки с ветром

427

Виктор Ремез

Sanktpēterburga

СПО «Алые Паруса»
428 09:56 ТрИ УлИтКи
АллА Гунько

Sanktpēterburga

ВВ Гунько

Sanktpēterburga

430 10:00 Джема

430

431 10:02 Синхаринэдзуми

431

432 10:04 Метелица

432

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

433 10:06 keepsake
436 10:12 Ползущие вместе

436

Константин Бакушин

Ļeņingradas apgabals

Юлия Демидова

Sanktpēterburga

Александр Марковский

Sanktpēterburga

437 10:14 Бакланы

437

Никита Борисенков

Maskava

Екатерина Рыжова

Maskava

438 10:16 Бодрые суслики

438

Маргарита Ивушкина

Sanktpēterburga

Полина Скопич

Sanktpēterburga

439 10:18 Мальва

439

Вера Чистякова

Sanktpēterburga

440 10:20 Клякса на прогулке
Максим Меш

Sanktpēterburga

Татьяна Меш

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , СПбГПУ
441 10:22 Крутые бобры

441

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

442 10:24 Торопыги
Елена Швецова

Sanktpēterburga

Денис Тарасов

Sanktpēterburga

443 10:26 тристасемнадцать

443

Виталик Лужнов

Maskava

Электросталь , Озёрск , МГТУ им. Н.Э.Баумана
444 10:28 МаЛиНа
Maxim Bor

Ļeņingradas apgabals

Лиза Бор

Sanktpēterburga

Настя Бор

Sanktpēterburga

445 10:30 О-ля-ля

445

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Татьяна Ирецкая

Sanktpēterburga

446 10:32 Аркаим

446

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Михаил Митрофанов

Sanktpēterburga

Григорий Пчелкин

Sanktpēterburga

447 10:34 Айга

447

Анна Хижняк

Sanktpēterburga

Алексей Глазков

Sanktpēterburga

448 10:36 Негодники с дамами

448

Артем Ашифин

Sanktpēterburga

Евгения Бессонова

Sanktpēterburga

Ирина Сарибекова

Sanktpēterburga

СПО "Мишка"
449 10:38 Маша&Саша

449

Александра Лебедева

Sanktpēterburga

Мария Савичева

Sanktpēterburga

451 10:42 Гусь-и-лебеди

451

Анна Лебедева

Sanktpēterburga

452 10:44 Волгодонск

452

Анна Иващенко

Sanktpēterburga

453 10:46 Антананариву

453

Олеся Прищепа

Sanktpēterburga

Лера Шендрик

Sanktpēterburga

454 10:48 Активные ленивцы

454

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

455 10:50 Сурикаты

455

Юрий Киселев

Puškina

Анастасия Киселева

Puškina

456 10:52 Улыбаемся и Маша

456

Екатерина Голяпа

Sanktpēterburga

457 10:54 МоСКиТы

457

Ксения Гонченко

Ņižņijnovgoroda

Татьяна Иванющенко

Sanktpēterburga

458 10:56 Амазонки

458

Александра Бутусова

Sanktpēterburga

Анна Егорова

Sanktpēterburga

459 10:58 Вьюрки
Майя Аносова

Sanktpēterburga

460 11:00 Про-таллий

460

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

461 11:02 ДМЦ
Елена Федотенкова

Puškina

462 11:04 Космос

462

Алексей Белов

Puškina

Александра Грязева

Puškina

463 11:06 Открытие

463

Алексей Белов

Puškina

464 11:08 Тютя

464

Иван Кузёмкин

Puškina

465 11:10 team465
466 11:12 team466