Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Katarina Alexeeva
Sanktpēterburga   L437 «Весна» 10:14
Yulia Filippova
Maskava   L451 «Caramba» 10:42
Sergey Kabaev
Maskava   L425 «Kevaba» 09:50
Nikolay Korotkiy
Sanktpēterburga   L453 «Рога и Хвост» 10:46
Sundy Moor
Maskava   L421 «Миу Миу» 09:42
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   L495 «Гортензия» 12:10
Мурашова Анастасия
Sanktpēterburga   L448 «ПДО и Ко» 10:36
Ася Аркадьева
Sanktpēterburga   L480 «Сонный десант» 11:40
Динара Баймашкина
Maskava   L484 «Доброхоты» 11:48
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L445 «Йошта» 10:30
Мария Барковская
Sanktpēterburga   L417 «М&M» 09:34
Ирина Белова
Sanktpēterburga   L430 «Бурундуй» 10:00
Анастасия Бузинова
Sanktpēterburga   L4116 «"Хромоножки"» 12:52
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   L434 «Ежики в тумане» 10:08
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   L450 «Фёдоры» 10:40
Алена Гладких
Sanktpēterburga   L483 «Петербургские тигры» 11:46
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   L461 «Ласточки» 11:02
Валерий Голубев
Sanktpēterburga   L485 «Лапочка и Маленький Оранжевый Самолетик» 11:50
Анна Грабовская
Maskava   L4104 «Хоп_хей_лалалей» 12:28
Дмитрий Грановский
Sanktpēterburga   L494 «Тормоза-гедонисты» 12:08
Юлия Григорьева
Sanktpēterburga   L469 «Муми-тролльчики» 11:18
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L445 «Йошта» 10:30
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   L439 «Сашина команда» 10:18
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   L435 «Бодрые Суслики» 10:10
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   L4110 «Эдгар Аллан ПО» 12:40
Андрей Жемков
Maskava   L488 «Кремни» 11:56
Юлия Жемкова
Maskava   L488 «Кремни» 11:56
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   L432 «Gas Powered Stick!!!» 10:04
Ксения Иванова
  L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Полинка Ивентьева
Maskava   L4109 «Карапузавры» 12:38
Наталья Ивушкина
Sanktpēterburga   L435 «Бодрые Суслики» 10:10
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   L423 «Кот и Рыж» 09:46
Александр Игнатов
Maskava   L403 «Красные лисы» 09:06
Дарья Игнатова
Maskava   L403 «Красные лисы» 09:06
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   L459 «ОАСК + ТШТС» 10:58
Екатерина Ильина
Sanktpēterburga   L459 «ОАСК + ТШТС» 10:58
Анастасия Кабаева
Maskava   L425 «Kevaba» 09:50
Полина Карлова
Maskavas apgabals   L454 «Финские олени "у окна" :)» 10:48
Аленка Козленко
Sanktpēterburga   L486 «Фристайл» 11:52
Ольга Колыханова
Maskava   L407 «Ездовые кошаки» 09:14
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   L468 «Боевые бациллы» 11:16
Юлия Кондратьева
Sanktpēterburga   L4118 «Säilykkeet» 12:56
Елена Королева
Sanktpēterburga   L438 «Куролесы» 10:16
Ольга Короткая
Sanktpēterburga   L453 «Рога и Хвост» 10:46
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L446 «Железные Пони» 10:32
Николай Котов
Sanktpēterburga   L469 «Муми-тролльчики» 11:18
Анастасия Котова
Sanktpēterburga   L4115 «КотЫ» 12:50
Дарья Котова
Sanktpēterburga   L469 «Муми-тролльчики» 11:18
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   L479 «X-Travel» 11:38
Дмитрий Ларин
Maskava   L415 «Nostalgie» 09:30
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   L423 «Кот и Рыж» 09:46
Елизавета Макарова
Maskava   L419 «Цветные понедельники» 09:38
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L430 «Бурундуй» 10:00
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L413 «Rêveur dans Serpentarium» 09:26
Ирина Мартынова
Maskava   L415 «Nostalgie» 09:30
Дмитрий Матвеенко
Sanktpēterburga   L4100 «Скороходики» 12:20
Ксения Медведева
Sanktpēterburga   L427 «Таптыхины И+К» 09:54
Настя Меньшакова
Sanktpēterburga   L490 «Поколение Пи» 12:00
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   L454 «Финские олени "у окна" :)» 10:48
Екатерина Милюкова
Maskava   L407 «Ездовые кошаки» 09:14
Володя Моргулис
Maskava   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Дана Морозова
Sanktpēterburga   L463 «любое название» 11:06
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Андрей Николаев
Sanktpēterburga   L467 «Ленивцы» 11:14
Маша Николаева
Sanktpēterburga   L429 «Одноклассницы» 09:58
Анастасия Панкина
Sanktpēterburga   L492 «Капитан Крюк» 12:04
Вера Панченко
Maskava   L424 «Quo vadis?» 09:48
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L441 «Белая полоса» 10:22
Марина Питель
Sanktpēterburga   L422 «Бармаглоты» 09:44
Ксения Платова
Maskava   L404 «Травоядный Лев» 09:08
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L402 «Большой Львиный прайд» 09:04
Анна Приходченко
Sanktpēterburga   L473 «Оригинальное название команды» 11:26
Галина Р
Sanktpēterburga   L482 «Schnecken» 11:44
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   L426 «Торопышки» 09:52
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   L447 «Оказия» 10:34
Сергей Рымарев
Puškina   L460 «Городской наблюдатель» 11:00
Александра Рябикова
Maskava   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L410 «NiceГра» 09:20
Светлана Сидорова
Sanktpēterburga   L4110 «Эдгар Аллан ПО» 12:40
Анна Скворцова
Sanktpēterburga   L491 «Трое в рамке» 12:02
Сергей Смирнов
Maskava   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Ольга Смирнова
Maskavas apgabals   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   L4114 «Oбригаду» 12:48
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   L462 «ЁКЛМН» 11:04
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   L455 «Папа, мама, я» 10:50
Елена Старикова
Sanktpēterburga   L478 «Наличники» 11:36
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   L428 «Сестренки &Co» 09:56
Глеб Сырых
Maskava   L442 «Born of frustration» 10:24
Павел Толмачев
Maskava   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Ольга Углева
Sanktpēterburga   L480 «Сонный десант» 11:40
Александра Ульянова
Sanktpēterburga   L416 «Granat» 09:32
Мария Урусова
Sanktpēterburga   L467 «Ленивцы» 11:14
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   L472 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:24
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   L439 «Сашина команда» 10:18
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L410 «NiceГра» 09:20
Катерина Храмова
Maskava   L416 «Granat» 09:32
Владимир Царев
Sanktpēterburga   L473 «Оригинальное название команды» 11:26
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   L400 «Си Ху Лун Цзин» 09:00
Мария Читайкина
Sanktpēterburga   L4102 «Агапята» 12:24
Марина Шевцова
Sanktpēterburga   L464 «Карапузы» 11:08
Нина Широкова
Sanktpēterburga   L423 «Кот и Рыж» 09:46
Екатерина Шишкина
Sanktpēterburga   L497 «Красные огурцы» 12:14
Лина Шишкова
Maskava   L4104 «Хоп_хей_лалалей» 12:28
Константин Щербаков
Maskava   L420 «Биогеодвижение» 09:40
Анна Щербакова
Maskava   L420 «Биогеодвижение» 09:40
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   L489 «Бегущие банки» 11:58
Алёна Бирилло
Sanktpēterburga   L4117 «Хохры-Бобряки» 12:54
Николай Большаков
Maskava   L411 «Мохлики-3Д» 09:22
Герман Варгин
Sanktpēterburga   L459 «ОАСК + ТШТС» 10:58
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   L487 «бакуганы» 11:54
Екатерина Гармаш
Maskava   L419 «Цветные понедельники» 09:38
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   L444 «Бабуины» 10:28
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   L4110 «Эдгар Аллан ПО» 12:40
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   L499 «Шустряки» 12:18
Ольга Ингеройнен
Sanktpēterburga   L466 «Колени» 11:12
Надежда Корчагина
Sanktpēterburga   L474 «Тридцать медвежат» 11:28
Михаил Котов
Sanktpēterburga   L4115 «КотЫ» 12:50
Виктор Кузьмин
Maskava   L416 «Granat» 09:32
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   L430 «Бурундуй» 10:00
Валентина Маметьева
Maskavas apgabals   L402 «Большой Львиный прайд» 09:04
Светлана Микрюкова
Maskava   L414 «Альпинисты» 09:28
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   L462 «ЁКЛМН» 11:04
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L428 «Сестренки &Co» 09:56
Полина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   L4112 «КРОТ» 12:44
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   L433 «ЧеПуха» 10:06
Наталия Пухова
Sanktpēterburga   L433 «ЧеПуха» 10:06
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   L449 «Руми» 10:38
Родион Рыбалко
Sanktpēterburga   L447 «Оказия» 10:34
Антонина Рябова
Sanktpēterburga   L4111 «Крошка Ру» 12:42
Анастасия С
Sanktpēterburga   L440 «Стрела» 10:20
Елена Сальникова
Maskava   L443 «открыватели» 10:26
Голубева Светлана
Sanktpēterburga   L493 «Индрики» 12:06
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   L418 «Забегосы» 09:36
Ирина Скобеева
Sanktpēterburga   L4105 «И+Ю» 12:30
Наталья Тимофеева
Sanktpēterburga   L4101 «Осята» 12:22
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   L450 «Фёдоры» 10:40
Алена Торохтунова
Sanktpēterburga   L4121 «Тарсиус» 11:30
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   L476 «Базилиус» 11:32
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L439 «Сашина команда» 10:18
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   L428 «Сестренки &Co» 09:56
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   L450 «Фёдоры» 10:40
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   L496 «Магистр» 12:12
Елена Чернавская
Sanktpēterburga   L436 «Бодрый пингвин» 10:12
Иван Шеманов
Maskava   L471 «Толстов навсегда» 11:22
Алена Щекина
Sanktpēterburga   L458 «Команда А» 10:56
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   L441 «Белая полоса» 10:22
Даня Агапов
Sanktpēterburga   L4102 «Агапята» 12:24
Настя Агапова
Sanktpēterburga   L4102 «Агапята» 12:24
Дарья Агафонова
Maskava   L403 «Красные лисы» 09:06
Маша Андреева
Sanktpēterburga   L437 «Весна» 10:14
Мария Барышева
Sanktpēterburga   L464 «Карапузы» 11:08
анастасия беляева
Sanktpēterburga   L463 «любое название» 11:06
Юрий Бирюков
Sanktpēterburga   L4121 «Тарсиус» 11:30
Ия Бобровская
Maskava   L424 «Quo vadis?» 09:48
Анна Борковская
Sanktpēterburga   L4101 «Осята» 12:22
Сергей Борунов
Maskava   L419 «Цветные понедельники» 09:38
Юрий Боцев
Maskava   L474 «Тридцать медвежат» 11:28
Сергей Быков
Sanktpēterburga   L434 «Ежики в тумане» 10:08
Черкас Валентина
Sanktpēterburga   L480 «Сонный десант» 11:40
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   L487 «бакуганы» 11:54
Аннушка Волкова
Sanktpēterburga   L446 «Железные Пони» 10:32
Илона Гасникова
Sanktpēterburga   L4116 «"Хромоножки"» 12:52
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   L496 «Магистр» 12:12
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   L483 «Петербургские тигры» 11:46
Настя Голубева
Sanktpēterburga   L485 «Лапочка и Маленький Оранжевый Самолетик» 11:50
Оля Голубева
Sanktpēterburga   L485 «Лапочка и Маленький Оранжевый Самолетик» 11:50
Света Голубева
Sanktpēterburga   L485 «Лапочка и Маленький Оранжевый Самолетик» 11:50
Максим Григоров
Sanktpēterburga   L464 «Карапузы» 11:08
Елизавета Григорьева
Maskava   L431 «Большой Львиный прайд» 10:02
Вадим Григорян
Sanktpēterburga   L4118 «Säilykkeet» 12:56
Инна Дементьева
Maskava   L421 «Миу Миу» 09:42
Ольга Диденко
Sanktpēterburga   L4113 «SunnySun» 12:46
Юлия Диденко
Sanktpēterburga   L4113 «SunnySun» 12:46
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   L495 «Гортензия» 12:10
Мария Добровольская
Sanktpēterburga   L478 «Наличники» 11:36
Наталья Добрынина
Sanktpēterburga   L449 «Руми» 10:38
Виктория Долгачева
Maskavas apgabals   L426 «Торопышки» 09:52
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L410 «NiceГра» 09:20
Алексей Дыров
Sanktpēterburga   L448 «ПДО и Ко» 10:36
Мария Дырова
Sanktpēterburga   L448 «ПДО и Ко» 10:36
Роман Жемков
Maskava   L488 «Кремни» 11:56
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   L413 «Rêveur dans Serpentarium» 09:26
родион иванов
Sanktpēterburga   L463 «любое название» 11:06
Константин Ивентьев
Sanktpēterburga   L4109 «Карапузавры» 12:38
Кира Ивентьева
Sanktpēterburga   L4109 «Карапузавры» 12:38
Борис Кавин
Sanktpēterburga   L4117 «Хохры-Бобряки» 12:54
Дарья Кавина
Sanktpēterburga   L4117 «Хохры-Бобряки» 12:54
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   L461 «Ласточки» 11:02
Александра Кирсанова
Sanktpēterburga   L436 «Бодрый пингвин» 10:12
Сергей Клочков
Sanktpēterburga   L458 «Команда А» 10:56
Наташа Клочкова
Sanktpēterburga   L458 «Команда А» 10:56
Инга Кноп
Sanktpēterburga   L428 «Сестренки &Co» 09:56
Ольга Коновалова
Maskava   L443 «открыватели» 10:26
Елизавета Корман
Sanktpēterburga   L490 «Поколение Пи» 12:00
Артём Королев
Sanktpēterburga   L438 «Куролесы» 10:16
Иван Королев
Sanktpēterburga   L438 «Куролесы» 10:16
Людмила Королева
Sanktpēterburga   L438 «Куролесы» 10:16
Надежда Косовская
Sanktpēterburga   L412 «Мой компас земной» 09:24
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   L497 «Красные огурцы» 12:14
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   L434 «Ежики в тумане» 10:08
Оксана Лагута
Sanktpēterburga   L459 «ОАСК + ТШТС» 10:58
Наталья Леухина
Sanktpēterburga   L474 «Тридцать медвежат» 11:28
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   L457 «ТИХО-ходы» 10:54
Максим Лютов
Sanktpēterburga   L406 «Большой Львиный прайд» 09:12
Дария Макурина
Sanktpēterburga   L494 «Тормоза-гедонисты» 12:08
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   L430 «Бурундуй» 10:00
Анастасия Махнева
Sanktpēterburga   L457 «ТИХО-ходы» 10:54
Иван Медведев
Sanktpēterburga   L427 «Таптыхины И+К» 09:54
Юлия Мозжухина
Sanktpēterburga   L493 «Индрики» 12:06
Евгения Мотовилова
Sanktpēterburga   L446 «Железные Пони» 10:32
Денис Мурашов
Sanktpēterburga   L448 «ПДО и Ко» 10:36
Александра Мусякова
Ļeņingradas apgabals   L462 «ЁКЛМН» 11:04
Евгения Мусякова
Ļeņingradas apgabals   L462 «ЁКЛМН» 11:04
Мария Николаева
Sanktpēterburga   L494 «Тормоза-гедонисты» 12:08
Борис Никольский
Sanktpēterburga   L4117 «Хохры-Бобряки» 12:54
Матвей Оксентюк
Sanktpēterburga   L4111 «Крошка Ру» 12:42
Олег Оксентюк
Sanktpēterburga   L4111 «Крошка Ру» 12:42
Таисия Оксентюк
Sanktpēterburga   L4111 «Крошка Ру» 12:42
Маргарита Орловская
Sanktpēterburga   L400 «Си Ху Лун Цзин» 09:00
Игорь Орловский
Sanktpēterburga   L400 «Си Ху Лун Цзин» 09:00
Кирилл Остриков
Sanktpēterburga   L406 «Большой Львиный прайд» 09:12
Ольга Острикова
Sanktpēterburga   L406 «Большой Львиный прайд» 09:12
Катерина Панова
Sanktpēterburga   L437 «Весна» 10:14
Мария Панюкова
Sanktpēterburga   L492 «Капитан Крюк» 12:04
Константин Парменов
Sanktpēterburga   L499 «Шустряки» 12:18
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   L499 «Шустряки» 12:18
Дмитрий Пахнин
Sanktpēterburga   L456 «Проходимцы» 10:52
Варвара Пахнина
Sanktpēterburga   L456 «Проходимцы» 10:52
Евгений Питель
Sanktpēterburga   L422 «Бармаглоты» 09:44
Андрей Плахотнюк
Sanktpēterburga   L436 «Бодрый пингвин» 10:12
Александр Половников
Sanktpēterburga   L469 «Муми-тролльчики» 11:18
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   L444 «Бабуины» 10:28
Ольга Пономарёва
Sanktpēterburga   L4106 «Toptoy» 12:32
Вера Попова
Sanktpēterburga   L4108 «Ыыы» 12:36
Галина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   L4112 «КРОТ» 12:44
Виктория Путилина
Sanktpēterburga   L4106 «Toptoy» 12:32
Михаил Радионов
Sanktpēterburga   L426 «Торопышки» 09:52
Екатерина Рамазанова
Sanktpēterburga   L483 «Петербургские тигры» 11:46
Алексей Рунов
Maskava   L474 «Тридцать медвежат» 11:28
Михаил Рымарев
Puškina   L460 «Городской наблюдатель» 11:00
Анна С
Sanktpēterburga   L440 «Стрела» 10:20
Павел С
Sanktpēterburga   L440 «Стрела» 10:20
Евгений Савин
Sanktpēterburga   L436 «Бодрый пингвин» 10:12
Татьяна Самойлова
Sanktpēterburga   L412 «Мой компас земной» 09:24
Дарья Семенова
Sanktpēterburga   L491 «Трое в рамке» 12:02
Елизавета Сергеева
Sanktpēterburga   L492 «Капитан Крюк» 12:04
Марина Серенко
Sanktpēterburga   L491 «Трое в рамке» 12:02
Тимофей Сивков
Sanktpēterburga   L490 «Поколение Пи» 12:00
Генри Сидоров
Sanktpēterburga   L418 «Забегосы» 09:36
Юрий Скобеев
Sanktpēterburga   L4105 «И+Ю» 12:30
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   L489 «Бегущие банки» 11:58
Вероника Смирнова
Sanktpēterburga   L486 «Фристайл» 11:52
Александра Смоленкова
Sanktpēterburga   L4114 «Oбригаду» 12:48
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   L432 «Gas Powered Stick!!!» 10:04
Екатерина Сон
Sanktpēterburga   L442 «Born of frustration» 10:24
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   L455 «Папа, мама, я» 10:50
Анна Сорокина
Sanktpēterburga   L455 «Папа, мама, я» 10:50
Дмитрий Сулименко
Sanktpēterburga   L441 «Белая полоса» 10:22
Клим Султанов
Sanktpēterburga   L478 «Наличники» 11:36
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   L468 «Боевые бациллы» 11:16
Илья Тимофеев
Sanktpēterburga   L4101 «Осята» 12:22
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   L4101 «Осята» 12:22
Татьяна Тихомирова
Maskava   L451 «Caramba» 10:42
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   L457 «ТИХО-ходы» 10:54
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L457 «ТИХО-ходы» 10:54
Екатерина Точанская
Sanktpēterburga   L429 «Одноклассницы» 09:58
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   L4103 «Альбатроша» 12:26
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   L499 «Шустряки» 12:18
Александр Усачев
Sanktpēterburga   L472 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:24
Ксения Усачёва
Sanktpēterburga   L472 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:24
Марина Федорова
Sanktpēterburga   L4103 «Альбатроша» 12:26
Екатерина Фролова
Maskava   L404 «Травоядный Лев» 09:08
Егор Хобраков
Sanktpēterburga   L490 «Поколение Пи» 12:00
Аунг Хтет
Sanktpēterburga   L4110 «Эдгар Аллан ПО» 12:40
Полина Чандиева
Sanktpēterburga   L420 «Биогеодвижение» 09:40
Даша Чернова
Sanktpēterburga   L400 «Си Ху Лун Цзин» 09:00
Ростислав Чурилов
Sanktpēterburga   L466 «Колени» 11:12
Евгения Чурилова
Sanktpēterburga   L466 «Колени» 11:12
Елена Шапошник
Sanktpēterburga   L418 «Забегосы» 09:36
Серёга Шевцов
Sanktpēterburga   L464 «Карапузы» 11:08
Иван шеманов
Maskava   L443 «открыватели» 10:26
Татьяна Шепелева
Sanktpēterburga   L410 «NiceГра» 09:20
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   L476 «Базилиус» 11:32
Сергей Шмелев
Sanktpēterburga   L446 «Железные Пони» 10:32
Максим Щеников
Sanktpēterburga   L417 «М&M» 09:34
Никита Ядренников
Sanktpēterburga   L458 «Команда А» 10:56
Оксана Якушева
Maskava   L424 «Quo vadis?» 09:48
Иван Яснев
Sanktpēterburga   L466 «Колени» 11:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Си Ху Лун Цзин

L400

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

Маргарита Орловская

Sanktpēterburga

Игорь Орловский

Sanktpēterburga

Даша Чернова

Sanktpēterburga

L402 09:04 Большой Львиный прайд

L402

L403 09:06 Красные лисы

L403

Дарья Агафонова

Maskava

L404 09:08 Травоядный Лев
Екатерина Фролова

Maskava

L405 09:10 Большой Львиный прайд

L405

L406 09:12 Большой Львиный прайд

L406

Максим Лютов

Sanktpēterburga

Кирилл Остриков

Sanktpēterburga

Ольга Острикова

Sanktpēterburga

L407 09:14 Ездовые кошаки

L407

L409 09:18 Большой Львиный прайд

L409

L410 09:20 NiceГра

L410

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Татьяна Шепелева

Sanktpēterburga

L411 09:22 Мохлики-3Д

L411

L412 09:24 Мой компас земной

L412

Надежда Косовская

Sanktpēterburga

Татьяна Самойлова

Sanktpēterburga

L413 09:26 Rêveur dans Serpentarium

L413

Марина Захаренкова

Sanktpēterburga

L414 09:28 Альпинисты

L414

L415 09:30 Nostalgie

L415

L416 09:32 Granat

L416

L417 09:34 М&M

L417

Максим Щеников

Sanktpēterburga

L418 09:36 Забегосы

L418

Генри Сидоров

Sanktpēterburga

Елена Шапошник

Sanktpēterburga

L419 09:38 Цветные понедельники

L419

Сергей Борунов

Maskava

L420 09:40 Биогеодвижение

L420

Полина Чандиева

Sanktpēterburga

L421 09:42 Миу Миу

L421

Sundy Moor

Maskava

Инна Дементьева

Maskava

L422 09:44 Бармаглоты

L422

Марина Питель

Sanktpēterburga

Евгений Питель

Sanktpēterburga

L423 09:46 Кот и Рыж

L423

L424 09:48 Quo vadis?

L424

Ия Бобровская

Maskava

Оксана Якушева

Maskava

L425 09:50 Kevaba

L425

L426 09:52 Торопышки

L426

Виктория Долгачева

Maskavas apgabals

Михаил Радионов

Sanktpēterburga

L427 09:54 Таптыхины И+К

L427

Иван Медведев

Sanktpēterburga

L428 09:56 Сестренки &Co

L428

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Инга Кноп

Sanktpēterburga

L429 09:58 Одноклассницы

L429

Маша Николаева

Sanktpēterburga

Екатерина Точанская

Sanktpēterburga

L430 10:00 Бурундуй

L430

Ирина Белова

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

L431 10:02 Большой Львиный прайд

L431

Елизавета Григорьева

Maskava

L432 10:04 Gas Powered Stick!!!

L432

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

L433 10:06 ЧеПуха

L433

Дмитрий Пухов

Sanktpēterburga

Наталия Пухова

Sanktpēterburga

L434 10:08 Ежики в тумане

L434

Сергей Быков

Sanktpēterburga

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

L435 10:10 Бодрые Суслики

L435

L436 10:12 Бодрый пингвин

L436

Александра Кирсанова

Sanktpēterburga

Андрей Плахотнюк

Sanktpēterburga

Евгений Савин

Sanktpēterburga

L437 10:14 Весна

L437

Katarina Alexeeva

Sanktpēterburga

Маша Андреева

Sanktpēterburga

Катерина Панова

Sanktpēterburga

L438 10:16 Куролесы

L438

Елена Королева

Sanktpēterburga

Артём Королев

Sanktpēterburga

Иван Королев

Sanktpēterburga

Людмила Королева

Sanktpēterburga

L439 10:18 Сашина команда

L439

L440 10:20 Стрела

L440

Анастасия С

Sanktpēterburga

Анна С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

L441 10:22 Белая полоса

L441

Marina Fedorova

Sanktpēterburga

Дмитрий Сулименко

Sanktpēterburga

L442 10:24 Born of frustration

L442

Екатерина Сон

Sanktpēterburga

L443 10:26 открыватели

L443

Ольга Коновалова

Maskava

Иван шеманов

Maskava

L444 10:28 Бабуины

L444

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

L445 10:30 Йошта

L445

L446 10:32 Железные Пони

L446

Аннушка Волкова

Sanktpēterburga

Евгения Мотовилова

Sanktpēterburga

Сергей Шмелев

Sanktpēterburga

L447 10:34 Оказия

L447

L448 10:36 ПДО и Ко

L448

Алексей Дыров

Sanktpēterburga

Мария Дырова

Sanktpēterburga

Денис Мурашов

Sanktpēterburga

L449 10:38 Руми

L449

Наталья Добрынина

Sanktpēterburga

L450 10:40 Фёдоры

L450

L451 10:42 Caramba

L451

Yulia Filippova

Maskava

Татьяна Тихомирова

Maskava

L453 10:46 Рога и Хвост
Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

Ольга Короткая

Sanktpēterburga

L454 10:48 Финские олени "у окна" :)

L454

L455 10:50 Папа, мама, я

L455

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

Анна Сорокина

Sanktpēterburga

L456 10:52 Проходимцы

L456

Дмитрий Пахнин

Sanktpēterburga

Варвара Пахнина

Sanktpēterburga

L457 10:54 ТИХО-ходы
Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Анастасия Махнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

L458 10:56 Команда А

L458

Алена Щекина

Sanktpēterburga

Сергей Клочков

Sanktpēterburga

Наташа Клочкова

Sanktpēterburga

Никита Ядренников

Sanktpēterburga

L459 10:58 ОАСК + ТШТС

L459

Алексей Ильин

Sanktpēterburga

Герман Варгин

Sanktpēterburga

Оксана Лагута

Sanktpēterburga

L460 11:00 Городской наблюдатель

L460

Михаил Рымарев

Puškina

L461 11:02 Ласточки

L461

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

L462 11:04 ЁКЛМН

L462

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Александра Мусякова

Ļeņingradas apgabals

Евгения Мусякова

Ļeņingradas apgabals

L463 11:06 любое название

L463

Дана Морозова

Sanktpēterburga

анастасия беляева

Sanktpēterburga

родион иванов

Sanktpēterburga

L464 11:08 Карапузы

L464

Марина Шевцова

Sanktpēterburga

Мария Барышева

Sanktpēterburga

Максим Григоров

Sanktpēterburga

Серёга Шевцов

Sanktpēterburga

L466 11:12 Колени

L466

Ростислав Чурилов

Sanktpēterburga

Евгения Чурилова

Sanktpēterburga

Иван Яснев

Sanktpēterburga

L467 11:14 Ленивцы

L467

Мария Урусова

Sanktpēterburga

L468 11:16 Боевые бациллы

L468

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

L469 11:18 Муми-тролльчики

L469

Николай Котов

Sanktpēterburga

Дарья Котова

Sanktpēterburga

Александр Половников

Sanktpēterburga

L471 11:22 Толстов навсегда

L471

L472 11:24 Ползём, любуемся пейзажем

L472

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Александр Усачев

Sanktpēterburga

Ксения Усачёва

Sanktpēterburga

L473 11:26 Оригинальное название команды

L473

L474 11:28 Тридцать медвежат

L474

Юрий Боцев

Maskava

Наталья Леухина

Sanktpēterburga

Алексей Рунов

Maskava

L476 11:32 Базилиус

L476

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

L478 11:36 Наличники

L478

Мария Добровольская

Sanktpēterburga

Клим Султанов

Sanktpēterburga

L479 11:38 X-Travel

L479

L480 11:40 Сонный десант

L480

Ася Аркадьева

Sanktpēterburga

Ольга Углева

Sanktpēterburga

Черкас Валентина

Sanktpēterburga

L482 11:44 Schnecken

L482

Галина Р

Sanktpēterburga

L483 11:46 Петербургские тигры

L483

Алена Гладких

Sanktpēterburga

Ирина Гладких

Sanktpēterburga

Екатерина Рамазанова

Sanktpēterburga

L484 11:48 Доброхоты

L484

L485 11:50 Лапочка и Маленький Оранжевый Самолетик

L485

Настя Голубева

Sanktpēterburga

Оля Голубева

Sanktpēterburga

Света Голубева

Sanktpēterburga

L486 11:52 Фристайл

L486

Вероника Смирнова

Sanktpēterburga

L487 11:54 бакуганы

L487

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

L488 11:56 Кремни

L488

Роман Жемков

Maskava

L489 11:58 Бегущие банки

L489

Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

L490 12:00 Поколение Пи

L490

Елизавета Корман

Sanktpēterburga

Тимофей Сивков

Sanktpēterburga

Егор Хобраков

Sanktpēterburga

L491 12:02 Трое в рамке

L491

Анна Скворцова

Sanktpēterburga

Дарья Семенова

Sanktpēterburga

Марина Серенко

Sanktpēterburga

L492 12:04 Капитан Крюк

L492

Мария Панюкова

Sanktpēterburga

Елизавета Сергеева

Sanktpēterburga

L493 12:06 Индрики

L493

Юлия Мозжухина

Sanktpēterburga

L494 12:08 Тормоза-гедонисты

L494

Дария Макурина

Sanktpēterburga

Мария Николаева

Sanktpēterburga

L495 12:10 Гортензия

L495

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

L496 12:12 Магистр

L496

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

L497 12:14 Красные огурцы

L497

Алексей Кузнецов

Sanktpēterburga

L499 12:18 Шустряки

L499

Константин Парменов

Sanktpēterburga

Ирина Парменова

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

L4100 12:20 Скороходики
L4101 12:22 Осята

L4101

Анна Борковская

Sanktpēterburga

Илья Тимофеев

Sanktpēterburga

Михаил Тимофеев

Sanktpēterburga

L4102 12:24 Агапята
Даня Агапов

Sanktpēterburga

Настя Агапова

Sanktpēterburga

L4103 12:26 Альбатроша

L4103

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

L4104 12:28 Хоп_хей_лалалей

L4104

L4105 12:30 И+Ю

L4105

Ирина Скобеева

Sanktpēterburga

Юрий Скобеев

Sanktpēterburga

L4106 12:32 Toptoy

L4106

Ольга Пономарёва

Sanktpēterburga

Виктория Путилина

Sanktpēterburga

L4108 12:36 Ыыы

L4108

Вера Попова

Sanktpēterburga

L4109 12:38 Карапузавры
Константин Ивентьев

Sanktpēterburga

Кира Ивентьева

Sanktpēterburga

L4110 12:40 Эдгар Аллан ПО

L4110

Антон Ермаков

Sanktpēterburga

Ася Ермакова

Sanktpēterburga

Аунг Хтет

Sanktpēterburga

L4111 12:42 Крошка Ру

L4111

Матвей Оксентюк

Sanktpēterburga

Олег Оксентюк

Sanktpēterburga

Таисия Оксентюк

Sanktpēterburga

L4112 12:44 КРОТ

L4112

Полина Пустовойт

Ļeņingradas apgabals

Галина Пустовойт

Ļeņingradas apgabals

L4113 12:46 SunnySun

L4113

Ольга Диденко

Sanktpēterburga

Юлия Диденко

Sanktpēterburga

L4114 12:48 Oбригаду

L4114

Александра Смоленкова

Sanktpēterburga

L4115 12:50 КотЫ

L4115

Михаил Котов

Sanktpēterburga

L4116 12:52 "Хромоножки"

L4116

Илона Гасникова

Sanktpēterburga

L4117 12:54 Хохры-Бобряки

L4117

Алёна Бирилло

Sanktpēterburga

Борис Кавин

Sanktpēterburga

Дарья Кавина

Sanktpēterburga

Борис Никольский

Sanktpēterburga

L4118 12:56 Säilykkeet

L4118

Вадим Григорян

Sanktpēterburga

L4120 11:04 No name
L4121 11:30 Тарсиус

L4121

Юрий Бирюков

Sanktpēterburga