Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Appen Dmitry
Sanktpēterburga   810 «На расслабоне» 09:20
Антон Алексеев
Sanktpēterburga   830 «баребула» 10:00
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   836 «Солнечный зайчик» 10:12
Николай Богачев
Sanktpēterburga   884 «Юкатан» 11:48
Лариса Водопьянова
Sanktpēterburga   880 «Боевая черепаха» 11:40
Владимир Елистратов
Maskava   842 «Прокитектура» 10:24
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   800 «КоВер» 09:00
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   812 «К2» 09:24
Владимир Капистка
Sanktpēterburga   888 «Чип и Дейл» 11:56
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   834 «Турбо» 10:08
Мирон Костенко
Sanktpēterburga   820 «cats in sinks» 09:40
Nastёna Левчук
Maskava   840 «Эй, дежурные!» 10:20
Арина Майборода (Павлова)
Pēterhofa   822 «Бессмертные пони» 09:44
Яна Миронова
Sanktpēterburga   886 «Лучики солнца» 11:52
Дмитрий Мишин
Maskava   814 «Балась» 09:28
Екатерина Перьева
Sanktpēterburga   886 «Лучики солнца» 11:52
Сергей Реука
Sanktpēterburga   802 «Огни Самайна» 09:04
Мария Савина
Sanktpēterburga   802 «Огни Самайна» 09:04
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   888 «Чип и Дейл» 11:56
Елена Спасская
Sanktpēterburga   834 «Турбо» 10:08
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   816 «Come together» 09:32
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   800 «КоВер» 09:00
Владимир Бахтин
Sanktpēterburga   884 «Юкатан» 11:48
Диана Воронина
Sanktpēterburga   850 «Грифоны» 10:40
Анастасия Гуенко
Sanktpēterburga   832 «Шэмодгома» 10:04
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   860 «Антарес» 11:00
Юлия Иващенко
Sanktpēterburga   854 «Крылья, ноги и хвост!!» 10:48
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   812 «К2» 09:24
Наталья Капистка
Sanktpēterburga   888 «Чип и Дейл» 11:56
Михаил Кожаев
Maskava   844 «nice try» 10:28
Татьяна Меньшикова
Maskava   852 «Меньшиковы» 10:44
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   890 «А1» 12:00
Марина Стриженко
Maskava   818 «Задумчивое торнадо» 09:36
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   806 «Сакура» 09:12
Алексей Александров
Sanktpēterburga   850 «Грифоны» 10:40
Дмитрий Богачанов
Sanktpēterburga   886 «Лучики солнца» 11:52
Марина Боровкова
Sanktpēterburga   804 «маленькая компания» 09:08
Елена Булдакова
Гусев Калининградской области   838 «Полёт нормальный» 10:16
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   860 «Антарес» 11:00
Артем Гафнер
Sanktpēterburga   854 «Крылья, ноги и хвост!!» 10:48
Валерий Калачев
Sanktpēterburga   830 «баребула» 10:00
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   882 «Ракета» 11:44
Богдан Костенко
Sanktpēterburga   820 «cats in sinks» 09:40
Валентина Кривко
Sanktpēterburga   850 «Грифоны» 10:40
Илья Линич
Sanktpēterburga   830 «баребула» 10:00
Иван Майборода
Pēterhofa   822 «Бессмертные пони» 09:44
Галина Меньшикова
Sanktpēterburga   852 «Меньшиковы» 10:44
Анна Мерзлякова
Sanktpēterburga   846 «АСы» 10:32
Рамиль Ниязов
Sanktpēterburga   844 «nice try» 10:28
Александр Орлов
Sanktpēterburga   806 «Сакура» 09:12
Дарья Осьмова
Sanktpēterburga   832 «Шэмодгома» 10:04
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   830 «баребула» 10:00
Евгений Попов
Sanktpēterburga   886 «Лучики солнца» 11:52
Наталья Портная
Sanktpēterburga   810 «На расслабоне» 09:20
Илья Пусенков
Sanktpēterburga   844 «nice try» 10:28
Петр Рабизо
Sanktpēterburga   882 «Ракета» 11:44
Александра Савина
Sanktpēterburga   802 «Огни Самайна» 09:04
Николай Сергеев
Sanktpēterburga   880 «Боевая черепаха» 11:40
Ирина Сотникова
Sanktpēterburga   882 «Ракета» 11:44
Светлана Сотникова
Sanktpēterburga   882 «Ракета» 11:44
Александра Теребова
Sanktpēterburga   890 «А1» 12:00
Мария Хасанова
Sanktpēterburga   836 «Солнечный зайчик» 10:12
Георгий Цыганков
Sanktpēterburga   854 «Крылья, ноги и хвост!!» 10:48
Игорь Юнаков
Sanktpēterburga   822 «Бессмертные пони» 09:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 09:00 КоВер

800

802 09:04 Огни Самайна

802

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

804 09:08 маленькая компания

804

Марина Боровкова

Sanktpēterburga

806 09:12 Сакура

806

Александр Орлов

Sanktpēterburga

810 09:20 На расслабоне

810

Appen Dmitry

Sanktpēterburga

Наталья Портная

Sanktpēterburga

812 09:24 К2

812

814 09:28 Балась

814

816 09:32 Come together

816

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

818 09:36 Задумчивое торнадо

818

820 09:40 cats in sinks
Мирон Костенко

Sanktpēterburga

Богдан Костенко

Sanktpēterburga

822 09:44 Бессмертные пони

822

Иван Майборода

Pēterhofa

Игорь Юнаков

Sanktpēterburga

830 10:00 баребула
Антон Алексеев

Sanktpēterburga

Валерий Калачев

Sanktpēterburga

Илья Линич

Sanktpēterburga

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

832 10:04 Шэмодгома

832

Дарья Осьмова

Sanktpēterburga

834 10:08 Турбо

834

836 10:12 Солнечный зайчик

836

Мария Хасанова

Sanktpēterburga

838 10:16 Полёт нормальный

838

Елена Булдакова

Гусев Калининградской области

840 10:20 Эй, дежурные!
842 10:24 Прокитектура
844 10:28 nice try

844

Рамиль Ниязов

Sanktpēterburga

Илья Пусенков

Sanktpēterburga

846 10:32 АСы

846

Анна Мерзлякова

Sanktpēterburga

850 10:40 Грифоны

850

Диана Воронина

Sanktpēterburga

Алексей Александров

Sanktpēterburga

Валентина Кривко

Sanktpēterburga

852 10:44 Меньшиковы

852

Галина Меньшикова

Sanktpēterburga

854 10:48 Крылья, ноги и хвост!!

854

Юлия Иващенко

Sanktpēterburga

Артем Гафнер

Sanktpēterburga

Георгий Цыганков

Sanktpēterburga

860 11:00 Антарес

860

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

880 11:40 Боевая черепаха

880

Николай Сергеев

Sanktpēterburga

882 11:44 Ракета

882

Антонина Кондакова

Sanktpēterburga

Петр Рабизо

Sanktpēterburga

Ирина Сотникова

Sanktpēterburga

Светлана Сотникова

Sanktpēterburga

884 11:48 Юкатан

884

886 11:52 Лучики солнца

886

Яна Миронова

Sanktpēterburga

Дмитрий Богачанов

Sanktpēterburga

Евгений Попов

Sanktpēterburga

888 11:56 Чип и Дейл

888

890 12:00 А1
Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Александра Теребова

Sanktpēterburga