Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Dmitry Korobkov
Maskava   P309 «DV19» 08:18
Nikolai Minkevich
Sanktpēterburga   P337 «Паровоз-Анархия» 09:14
Igor Platonov
Maskava   P306 «Храбрецы» 08:12
Kirill Pospelov
Maskava   P317 «Пух яка» 08:34
Наталья Аболина
Maskava   P310 «Синергия» 08:20
Иван Алексеевич
Maskava   P339 «ЧК» 09:18
Айбулат Аминов
Maskava   P324 «Квятский квас» 08:48
Евгений Богданов
Maskava   P339 «ЧК» 09:18
Никита Бондаренко
Maskava   P357 «Лампа Ильича» 09:54
Сергей Бородин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P338 «Sportgen.ru» 09:16
Константин Бочкарев
Maskava   P342 «Дубы-Колдуны» 09:24
Алексей Бугаев
Maskava   P300 «Гроза болот» 08:00
Дима Бугао
Maskava   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Владимир Бугрин
Maskava   P309 «DV19» 08:18
Антон Волгин
Maskava   P339 «ЧК» 09:18
Евгений Геращенко
Tālo ārzemju pilsētas   P300 «Гроза болот» 08:00
Татьяна Грановская
Maskava   P321 «Белоснежка и гном» 08:42
Антон Гришин
Maskava   P339 «ЧК» 09:18
Михаил Грязнов
Maskava   P368 «Ласапедист» 10:16
Николай Гузев
Maskava   P317 «Пух яка» 08:34
Дмитрий Гусинский
Sanktpēterburga   P312 «Некто и ещё кто-то» 08:24
Владимир Демьяненко
Maskava   P320 «Костыли и велосипеды» 08:40
Александр Ельцов
Maskava   P356 «Нью Васюки» 09:52
Юрий Еремеев
Maskava   P356 «Нью Васюки» 09:52
Алексей Захаров
Maskavas apgabals   P308 «ЦиклоИмпульс» 08:16
Александр Звягин
Sanktpēterburga   P337 «Паровоз-Анархия» 09:14
Наталия Зубарева
Maskava   P307 «Вхъруншолдры!» 08:14
Андрей Иванов
Maskava   P307 «Вхъруншолдры!» 08:14
Кирилл Иванов
Maskava   P304 «LL Team» 08:08
Олег Иванов
Maskavas apgabals   P330 «Леватор Ани» 09:00
Алексей Ивашкин
Maskava   P357 «Лампа Ильича» 09:54
Юра Катков
Maskava   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Александр Киреев
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P338 «Sportgen.ru» 09:16
Дмитрий Киселёв
Maskava   P311 «Дима» 08:22
Александр Ковалёв
Maskava   P303 «Копушки» 08:06
Евгений Колганов
Maskava   P343 «Медвежья шкура» 09:26
Ирина Колегова
Maskava   P334 «FOX Team» 09:08
Дмитрий Колесников
Maskava   P319 «2 kolesa» 08:38
Иван Корноухов
Maskava   P330 «Леватор Ани» 09:00
Максим Красиков
Maskava   P360 «Офисобоги» 10:00
Никита Краснов
Sanktpēterburga   P337 «Паровоз-Анархия» 09:14
Михаил Кузьмин
Maskava   P301 «Червячная передача» 08:02
Вячеслав Логинов
Maskava   P302 «бНОПНЯ возвращается впереёёд» 08:04
Алексей Лукьяненко
Maskava   P331 «Pandas» 09:02
Артур Лупандин
Maskava   P348 «Элитный Клуб МТБшников» 09:36
Павел Маркаров
Maskava   P324 «Квятский квас» 08:48
Евгений Мартынов
Maskava   P353 «Летучий_Голландец» 09:46
Владимир Масленников
Maskava   P349 «solAR wind» 09:38
Николай Мелехин
Maskava   P342 «Дубы-Колдуны» 09:24
Михаил Морозов
Maskava   P333 «Кручу педали, хочу медали!» 09:06
Сергей Морозов
Maskava   P349 «solAR wind» 09:38
Евгений Назаров
Maskavas apgabals   P316 «Лосяш» 08:32
Михаил Норкин
Maskava   P347 «Лихие бобры» 09:34
леонид одегов
Maskava   P316 «Лосяш» 08:32
Василий Петров
Maskava   P332 «Рулить руками» 09:04
Иван Петрухин
Maskava   P350 «ИпОк» 09:40
Артем Плинатус
Maskava   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Олег Попов
Maskava   P329 «Слонопотам» 08:58
Сергей Прекрасный
Maskava   P360 «Офисобоги» 10:00
Павел Провоторов
  P361 «Pi в кубе» 10:02
Дмитрий Пудов
Maskavas apgabals   P356 «Нью Васюки» 09:52
Сергей Рагозин
Sanktpēterburga   P366 «Тартуга» 10:12
Дмитрий Рисенберг
Maskava   P344 «Офисный планктон» 09:28
Валерия Рукавишникова
Maskava   P322 «Два Жука и Улитка» 08:44
Сафронов Сергей
Maskava   P304 «LL Team» 08:08
Сергей Смирнов
Maskava   P310 «Синергия» 08:20
Кирилл Солнцев
Maskava   P348 «Элитный Клуб МТБшников» 09:36
Евгений Солодов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P338 «Sportgen.ru» 09:16
Иван Сорокин
Maskava   P306 «Храбрецы» 08:12
Андрей Стукалов
Maskava   P347 «Лихие бобры» 09:34
Олег Суслов
Maskava   P356 «Нью Васюки» 09:52
Евгений Федосеев
Maskava   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Серёжа Филимонов
Maskava   P310 «Синергия» 08:20
Сергей Шабалов
Maskava   P322 «Два Жука и Улитка» 08:44
Сергей Шакрыл
Maskava   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Sergey Makhovskiy
Maskava   P304 «LL Team» 08:08
Evgeniia Sorokina
Maskava   P364 «Перформанс в оранжевых касках» 10:08
Serge Titov
Maskava   P346 «ИП» 09:32
Екатерина Беселева
Maskava   P341 «Мурррмяу» 09:22
Дмитрий Воробьев
Maskava   P370 «Стальной понь» 10:20
Андрей Голеницкий
Maskava   P336 «Кашалотики» 09:12
Андрей Горячкин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P345 «Примавера» 09:30
Дмитрий ДАРАГАН
Maskava   P351 «becycle.ru» 09:42
Алексей Деркачев
Maskava   P315 «Глобус» 08:30
Иван Евдокимов
Maskava   P305 «SICOMP» 08:10
Роман Касачинский
Tālo ārzemju pilsētas   P302 «бНОПНЯ возвращается впереёёд» 08:04
Павел Котельников
Maskava   P317 «Пух яка» 08:34
Артём Мещеряков
Maskava   P385 «Одинокий велопсих» 10:50
Лидия Мищенко
Maskava   P367 «Уже не юные пни» 10:14
Анастасия Моралева
Maskavas apgabals   P328 «Веселый ветер» 08:56
Кирилл Оборин
Maskava   P350 «ИпОк» 09:40
Андрей Павел
Maskava   P316 «Лосяш» 08:32
Евгений Папин
Maskava   P326 «Коты в НоСках» 08:52
Алексей Попов
Maskava   P318 «Геофак 2005» 08:36
Ася Похъёла
Maskava   P363 «Похъёла» 10:06
Валерий Русин
Maskava   P320 «Костыли и велосипеды» 08:40
Роман Сиротин
Maskava   P313 «ПХДВП» 08:26
Алексей Тучин
Maskava   P354 «Наталекс» 09:48
Владимир Шишов
Maskava   P369 «Бешеные черти» 10:18
Алексей Юдаков
Maskava   P389 «бегюли» 10:58
Евгений Альберт
Maskava   P364 «Перформанс в оранжевых касках» 10:08
Андрей Арефьев
Maskava   P342 «Дубы-Колдуны» 09:24
Никита Арехов
Maskava   P334 «FOX Team» 09:08
Юлия Бурыка
Maskava   P348 «Элитный Клуб МТБшников» 09:36
Степан Ванин
Maskava   P353 «Летучий_Голландец» 09:46
Дмитрий Васильков
Maskava   P351 «becycle.ru» 09:42
Анастасия Воробьева
Maskava   P370 «Стальной понь» 10:20
Вячеслав Грановский
Maskava   P321 «Белоснежка и гном» 08:42
Павел Грановский
Maskava   P321 «Белоснежка и гном» 08:42
Анатолий Гребеньщиков
Maskava   P312 «Некто и ещё кто-то» 08:24
Филипп Дмитришин
Maskava   P361 «Pi в кубе» 10:02
Александр Егоров
Maskava   P370 «Стальной понь» 10:20
Сергей Зибров
Maskava   P305 «SICOMP» 08:10
Максим Кевиш
Maskavas apgabals   P335 «ПЛЭЖА» 09:10
Роман Клюшкин
Maskava   P310 «Синергия» 08:20
Георгий Кресман
Maskava   P369 «Бешеные черти» 10:18
Вячеслав Латов
Maskava   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Олег Майоров
Maskava   P313 «ПХДВП» 08:26
Иван Моралев
Maskavas apgabals   P328 «Веселый ветер» 08:56
Филипп Мыскин
Maskava   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Владимир Никольский
Maskava   P346 «ИП» 09:32
Алексей Орлов
Maskava   P336 «Кашалотики» 09:12
Владимир Палюлин
Maskava   P328 «Веселый ветер» 08:56
Юлия Папина
Maskava   P326 «Коты в НоСках» 08:52
Валерий Прудкогляд
Maskavas apgabals   P328 «Веселый ветер» 08:56
Сергей Саксин
Maskava   P351 «becycle.ru» 09:42
Инна Симакова
Maskava   P341 «Мурррмяу» 09:22
Юрий Скаков
Maskava   P322 «Два Жука и Улитка» 08:44
Юля Соломенцева
Maskava   P351 «becycle.ru» 09:42
Татьяна Сорокина
Maskava   P341 «Мурррмяу» 09:22
Андрей Фершалов
Sanktpēterburga   P367 «Уже не юные пни» 10:14
Владимир Хабров
Maskava   P364 «Перформанс в оранжевых касках» 10:08
Антон Чечурин
Tula   P303 «Копушки» 08:06
Артём Шиморин
Maskava   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Алексей Щедрин
Maskavas apgabals   P335 «ПЛЭЖА» 09:10
Максим Якимов
Maskava   P354 «Наталекс» 09:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P300 08:00 Гроза болот

P300

P301 08:02 Червячная передача

P301

P302 08:04 бНОПНЯ возвращается впереёёд

P302

P303 08:06 Копушки

P303

Антон Чечурин

Tula

P304 08:08 LL Team

P304

P305 08:10 SICOMP

P305

Сергей Зибров

Maskava

P306 08:12 Храбрецы

P306

P307 08:14 Вхъруншолдры!

P307

P308 08:16 ЦиклоИмпульс

P308

Алексей Захаров

Maskavas apgabals

P309 08:18 DV19

P309

P310 08:20 Синергия

P310

Роман Клюшкин

Maskava

P311 08:22 Дима

P311

P312 08:24 Некто и ещё кто-то

P312

Анатолий Гребеньщиков

Maskava

P313 08:26 ПХДВП

P313

Олег Майоров

Maskava

P315 08:30 Глобус

P315

P316 08:32 Лосяш

P316

P317 08:34 Пух яка

P317

P318 08:36 Геофак 2005

P318

P319 08:38 2 kolesa

P319

P320 08:40 Костыли и велосипеды

P320

P321 08:42 Белоснежка и гном

P321

Вячеслав Грановский

Maskava

Павел Грановский

Maskava

P322 08:44 Два Жука и Улитка

P322

Юрий Скаков

Maskava

P323 08:46 Банный междусобойчик МГТУ

P323

P324 08:48 Квятский квас

P324

P326 08:52 Коты в НоСках

P326

Юлия Папина

Maskava

P328 08:56 Веселый ветер

P328

Иван Моралев

Maskavas apgabals

Владимир Палюлин

Maskava

Валерий Прудкогляд

Maskavas apgabals

P329 08:58 Слонопотам

P329

P330 09:00 Леватор Ани

P330

P331 09:02 Pandas

P331

P332 09:04 Рулить руками

P332

P333 09:06 Кручу педали, хочу медали!

P333

P334 09:08 FOX Team

P334

Никита Арехов

Maskava

P335 09:10 ПЛЭЖА

P335

Максим Кевиш

Maskavas apgabals

Алексей Щедрин

Maskavas apgabals

P336 09:12 Кашалотики

P336

Алексей Орлов

Maskava

P337 09:14 Паровоз-Анархия

P337

Nikolai Minkevich

Sanktpēterburga

Никита Краснов

Sanktpēterburga

P338 09:16 Sportgen.ru

P338

Сергей Бородин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Александр Киреев

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Евгений Солодов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

P339 09:18 ЧК

P339

P341 09:22 Мурррмяу

P341

Инна Симакова

Maskava

Татьяна Сорокина

Maskava

P342 09:24 Дубы-Колдуны

P342

Андрей Арефьев

Maskava

P343 09:26 Медвежья шкура

P343

P344 09:28 Офисный планктон

P344

P345 09:30 Примавера

P345

Андрей Горячкин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

P346 09:32 ИП

P346

Serge Titov

Maskava

Владимир Никольский

Maskava

P347 09:34 Лихие бобры

P347

P348 09:36 Элитный Клуб МТБшников

P348

Юлия Бурыка

Maskava

Артур Лупандин

Maskava

P349 09:38 solAR wind

P349

P350 09:40 ИпОк

P350

P351 09:42 becycle.ru

P351

Дмитрий Васильков

Maskava

Сергей Саксин

Maskava

Юля Соломенцева

Maskava

P353 09:46 Летучий_Голландец

P353

Степан Ванин

Maskava

P354 09:48 Наталекс

P354

Максим Якимов

Maskava

P356 09:52 Нью Васюки

P356

P357 09:54 Лампа Ильича

P357

P359 09:58 Едущие по лезвию

P359

Вячеслав Латов

Maskava

Филипп Мыскин

Maskava

Артём Шиморин

Maskava

P360 10:00 Офисобоги

P360

P361 10:02 Pi в кубе

P361

Филипп Дмитришин

Maskava

P363 10:06 Похъёла

P363

P364 10:08 Перформанс в оранжевых касках

P364

Евгений Альберт

Maskava

Владимир Хабров

Maskava

P366 10:12 Тартуга

P366

Сергей Рагозин

Sanktpēterburga

P367 10:14 Уже не юные пни

P367

Андрей Фершалов

Sanktpēterburga

P368 10:16 Ласапедист

P368

P369 10:18 Бешеные черти

P369

Георгий Кресман

Maskava

P370 10:20 Стальной понь

P370

Анастасия Воробьева

Maskava

Александр Егоров

Maskava

P385 10:50 Одинокий велопсих

P385

P389 10:58 бегюли

P389