Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   P220 «X-Travel» 08:40
Александр Бидерман
Maskavas apgabals   P221 «Феникс» 08:42
Андрей Бринько
Maskava   P210 «Приступ беспощадного ориентирования» 08:20
Юра Бронников
Maskava   P207 «Якорь» 08:14
Ксения Бычкова
Maskava   P222 «МосПит» 08:44
Ринат Гиматов
Maskava   P218 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 08:36
Александр Егоров
Maskava   P222 «МосПит» 08:44
Юлия Емельянова
Maskava   P212 «Same time, next year» 08:24
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   P220 «X-Travel» 08:40
Анна Кузьмина
Maskava   P232 «Дыван» 09:04
Екатерина Левенец
Maskava   P209 «Бумажные монстры» 08:18
Алексей Лохматиков
Maskava   P216 «Сперва беги, затем подумай» 08:32
Катя Макарова
Maskavas apgabals   P203 «Беркут» 08:06
Татьяна Максимова
Maskava   P252 «Смайл :)» 09:44
Владимир Мальцев
Maskava   P214 «Чип и Дейл» 08:28
Игорь Манжай
Maskava   P215 «X-rays» 08:30
Сергей Мирошкин
Maskava   P215 «X-rays» 08:30
Дмитрий Мишин
Maskava   P233 «Сон» 09:06
Даша Мусинянц
Maskava   P251 «Pitman Training» 09:42
Евгений Носов
Kurska   P210 «Приступ беспощадного ориентирования» 08:20
Серёга Пикуз
Maskava   P215 «X-rays» 08:30
Андрей Питушкин
Maskava   P202 «Опасайтесь подделок!» 08:04
Алексей Садовский
Maskava   P200 «Паровоз» 08:00
Иван Смирнов
Maskava   P212 «Same time, next year» 08:24
Роман Храбров
Maskavas apgabals   P230 «Мошнящая шарашка» 09:00
Тимур Хуснутдинов
Maskava   P218 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 08:36
Anastasiya Kashapova
Maskavas apgabals   P213 «Тандем» 08:26
Иван Бондарчук
Maskava   P234 «Solo-Un-Ombra» 09:08
Дмитрий Дагаев
Maskava   P205 «Мастер Игры» 08:10
Грубый Дмитрий
Maskava   P222 «МосПит» 08:44
Дмитрий Кем
Maskava   P250 «Светлячки» 09:40
Игорь Кривонос
Maskava   P202 «Опасайтесь подделок!» 08:04
Илья Левенец
Maskava   P209 «Бумажные монстры» 08:18
Анна Моисеева
Maskava   P208 «verrückt» 08:16
Александр Наумов
Maskava   P201 «Пешеходы» 08:02
Олег Панфёров
Maskava   P252 «Смайл :)» 09:44
Илья Сухоруков
Maskava   P204 «За галлеоны!» 08:08
Мария Турнова
Maskava   P240 «Команда отважного удалого Федота стрельца молодца» 09:20
Илья Филипцов
Sanktpēterburga   P217 «Fluffy Jack» 08:34
Вячеслав Фокин
Maskava   P211 «Новая надежда» 08:22
Ирина Абрамова
Maskava   P231 «капитан» 09:02
Екатерина Адаменко
Maskava   P232 «Дыван» 09:04
Карпов Андрей
Maskava   P250 «Светлячки» 09:40
Кама Батькович
Tvera   P230 «Мошнящая шарашка» 09:00
Наталья Беляева
Maskava   P204 «За галлеоны!» 08:08
Дмитрий Беркутов
Maskava   P203 «Беркут» 08:06
Вероника Бондарчук
Maskava   P234 «Solo-Un-Ombra» 09:08
Дарья Бронникова
Maskava   P207 «Якорь» 08:14
Алексей Воскобойников
Maskava   P210 «Приступ беспощадного ориентирования» 08:20
Татьяна Гулакова
Maskava   P214 «Чип и Дейл» 08:28
Елена Жердева
Maskava   P232 «Дыван» 09:04
Полина Жирнова
Maskava   P240 «Команда отважного удалого Федота стрельца молодца» 09:20
Алексей Ивашко
Maskava   P231 «капитан» 09:02
Руслан Кашапов
Maskavas apgabals   P213 «Тандем» 08:26
Катя Кобликова
Maskava   P216 «Сперва беги, затем подумай» 08:32
Мария Комолова
Maskava   P240 «Команда отважного удалого Федота стрельца молодца» 09:20
Екатерина Куслова
Maskava   P251 «Pitman Training» 09:42
Сергей Лыжин
Maskava   P204 «За галлеоны!» 08:08
Михаил Моисеев
Maskava   P208 «verrückt» 08:16
Константин Наркевич
Sanktpēterburga   P221 «Феникс» 08:42
Туан Нгуен
Maskava   P230 «Мошнящая шарашка» 09:00
Максим Петрунин
Maskava   P204 «За галлеоны!» 08:08
Ирина Селезнева
Maskava   P201 «Пешеходы» 08:02
Анастасия Сиз
Maskava   P250 «Светлячки» 09:40
Евгения Тверитинова
Maskava   P232 «Дыван» 09:04
Юрий Трубицин
Maskava   P231 «капитан» 09:02
Любовь Филипцова
Sanktpēterburga   P217 «Fluffy Jack» 08:34
Игорь Фокин
Maskava   P211 «Новая надежда» 08:22
Валерия Чекина
Maskava   P240 «Команда отважного удалого Федота стрельца молодца» 09:20
Дмитрий Шарипов
Maskavas apgabals   P211 «Новая надежда» 08:22
Юлия Шибанова
Maskava   P250 «Светлячки» 09:40
Миха Якимов
Maskavas apgabals   P230 «Мошнящая шарашка» 09:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P200 08:00 Паровоз

P200

P201 08:02 Пешеходы

P201

Ирина Селезнева

Maskava

P202 08:04 Опасайтесь подделок!

P202

P203 08:06 Беркут

P203

Катя Макарова

Maskavas apgabals

Дмитрий Беркутов

Maskava

P204 08:08 За галлеоны!

P204

Наталья Беляева

Maskava

Сергей Лыжин

Maskava

Максим Петрунин

Maskava

P205 08:10 Мастер Игры

P205

P207 08:14 Якорь

P207

Дарья Бронникова

Maskava

P208 08:16 verrückt
Михаил Моисеев

Maskava

P209 08:18 Бумажные монстры

P209

P210 08:20 Приступ беспощадного ориентирования

P210

Алексей Воскобойников

Maskava

P211 08:22 Новая надежда

P211

Игорь Фокин

Maskava

Дмитрий Шарипов

Maskavas apgabals

P212 08:24 Same time, next year

P212

P213 08:26 Тандем

P213

Anastasiya Kashapova

Maskavas apgabals

Руслан Кашапов

Maskavas apgabals

P214 08:28 Чип и Дейл

P214

Татьяна Гулакова

Maskava

P215 08:30 X-rays

P215

P216 08:32 Сперва беги, затем подумай

P216

Катя Кобликова

Maskava

P217 08:34 Fluffy Jack

P217

Илья Филипцов

Sanktpēterburga

Любовь Филипцова

Sanktpēterburga

P218 08:36 Членистоногие ОрангутанГЫ

P218

P220 08:40 X-Travel

P220

P221 08:42 Феникс

P221

Константин Наркевич

Sanktpēterburga

P222 08:44 МосПит

P222

P230 09:00 Мошнящая шарашка
Роман Храбров

Maskavas apgabals

Кама Батькович

Tvera

Туан Нгуен

Maskava

Миха Якимов

Maskavas apgabals

P231 09:02 капитан
Ирина Абрамова

Maskava

Алексей Ивашко

Maskava

Юрий Трубицин

Maskava

P232 09:04 Дыван

P232

Екатерина Адаменко

Maskava

Елена Жердева

Maskava

Евгения Тверитинова

Maskava

P233 09:06 Сон

P233

P234 09:08 Solo-Un-Ombra

P234

Вероника Бондарчук

Maskava

P240 09:20 Команда отважного удалого Федота стрельца молодца

P240

Полина Жирнова

Maskava

Мария Комолова

Maskava

Валерия Чекина

Maskava

P250 09:40 Светлячки

P250

Карпов Андрей

Maskava

Анастасия Сиз

Maskava

Юлия Шибанова

Maskava

P251 09:42 Pitman Training
Екатерина Куслова

Maskava

P252 09:44 Смайл :)

P252