Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Nasya Daeunj
Sanktpēterburga   1125 «RuMoHoR» 00:02
Werevixen Etcetera
Maskava   1125 «RuMoHoR» 00:02
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   1233 «Ежики в тумане» 00:56
Tanya Nayashkova
Maskava   1225 «Тоторо» 00:52
Grigori Nikolaenko
Maskava   107 «Frogger» 23:03
Anna Ovsienko
Maskava   1193 «Турбовеник» 00:36
Irina Panina
Maskava   1115 «ПаНиКа» 23:57
Ash Shevlyakov
Maskava   1155 «Pantheon 91» 00:17
Сергей Авдеев
Sanktpēterburga   1113 «Corso & Co» 23:56
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   101 «Трям» 23:00
Михаил Анопренко
Sanktpēterburga   172 «Ежики-Хрюшечки» 23:36
Аня Атаманова
Sanktpēterburga   1127 «Ахатицы-каракатицы» 00:03
Мария Белинская
Sanktpēterburga   143 «Лопе де Вега» 23:21
Любовь Белова
Sanktpēterburga   189 «Танки грязи не боятся» 23:44
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   159 «Две капитанки» 23:29
Андрей Борха
Sanktpēterburga   1113 «Corso & Co» 23:56
Анна Букреева
Maskava   1137 «В борщ» 00:08
Александра Васюк
Sanktpēterburga   1189 «Мешки с костями» 00:34
Полина Винивитина
Maskava   117 «Василиса&Ко» 23:08
Татьяна Винивитина
Maskava   117 «Василиса&Ко» 23:08
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   165 «Night-Dreams-Top-Mission» 23:32
Анна Воеводская
Sanktpēterburga   1218 «Кинабалу» 00:49
Даша Волвенкова
Maskava   107 «Frogger» 23:03
Виктория Волочай
Sanktpēterburga   183 «Поезд №193» 23:41
Алексей Гаврилов
Sanktpēterburga   1157 «Египетская Сила» 00:18
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   163 «Портал» 23:31
Евгения Гальцева
Sanktpēterburga   1169 «Один удар - четыре дырки» 00:24
Екатерина Гандарина
Maskava   1209 «Выдробобр» 00:44
Надежда Герасимова
Maskava   1163 «Constellation» 00:21
Антон Гогин
Maskava   1125 «RuMoHoR» 00:02
Юлия Григорьева
Sanktpēterburga   1152 «Технолог» 00:16
Маргарита Гуриева
Sanktpēterburga   1138 «ГОРСВЕТ» 00:09
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   1134 «Зиккурат» 00:07
Михаил Дворкин
Sanktpēterburga   172 «Ежики-Хрюшечки» 23:36
Валя Дегай
Sanktpēterburga   1154 «Три водки и томатный сок» 00:17
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   1173 «Ночь и тишина» 00:26
Алексей Длугач
Maskava   101 «Трям» 23:00
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   1139 «Гуляющие» 00:09
Мария Дружинина
Sanktpēterburga   191 «ORANGE» 23:45
Александр Егоров
Sanktpēterburga   191 «ORANGE» 23:45
Грачева Екатерина
Maskava   1117 «Пресвятые брови Шисуса» 23:58
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 23:00
Алексей Зайцев
Maskava   129 «Броненосец в Потемках» 23:14
Александра Зотова
Sanktpēterburga   1113 «Corso & Co» 23:56
Андрей Зуев
Maskava   127 «БэВэПэ» 23:13
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   162 «Ленивые опоссумы» 23:31
Нина Иванова
Sanktpēterburga   109 «Активные ленивцы» 23:04
Ира Ира
Maskava   1143 «Согни на воде» 00:11
Ирина Кайнова
Maskava   1163 «Constellation» 00:21
Арсений Кириллов
Sanktpēterburga   172 «Ежики-Хрюшечки» 23:36
Андрей Корнейчук
Maskava   1115 «ПаНиКа» 23:57
Елена Королева
Sanktpēterburga   1176 «Tres Tristes Tigres» 00:28
Татьяна Короткова
Maskava   149 «Зефирки» 23:24
Григорий Костенчук
Maskava   1199 «Стерегущий Беллинзгаузен» 00:39
Эльвира Костенчук
Maskava   1199 «Стерегущий Беллинзгаузен» 00:39
Евгения Кравчук
Maskava   149 «Зефирки» 23:24
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   1127 «Ахатицы-каракатицы» 00:03
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   1104 «Дважды два» 23:52
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   173 «Северное сияние» 23:36
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   115 «Иероглиф» 23:07
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   1218 «Кинабалу» 00:49
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   1188 «WATCh» 00:34
Татьяна Левичева
Puškina   1168 «βρεττος» 00:24
Яночка Макарцева
Tula   1187 «тульские пряники» 00:33
Наталья Малыхина
Sanktpēterburga   1103 «clouds in Camarillo» 23:51
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   1119 «Бурундуй» 23:59
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   165 «Night-Dreams-Top-Mission» 23:32
Десислава Маринова
Sanktpēterburga   1190 «Блестящие пятки» 00:35
Илья Марков
Sanktpēterburga   1129 «Бегучий голландец» 00:04
Сергей Мельников
Sanktpēterburga   183 «Поезд №193» 23:41
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   1142 «Глюк» 00:11
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   1113 «Corso & Co» 23:56
Шоко Моко
Sanktpēterburga   1197 «Наш Политех» 00:38
Алевтина Никиша
Sanktpēterburga   115 «Иероглиф» 23:07
Анна Огнева
Maskavas apgabals   1160 «Полузавтра» 00:20
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   1133 «Черная каракатица» 00:06
Дарья Опелат
Sanktpēterburga   1203 «Острый Си» 00:41
Анна Остапенко
Maskava   1135 «Гарем» 00:07
Александра Пак
Maskavas apgabals   103 «lady be good» 23:01
Анна Петрова
Sanktpēterburga   1205 «Petronushki» 00:42
Марина Питель
Sanktpēterburga   1119 «Бурундуй» 23:59
Анастасия Подругина
Maskava   182 «19+» 23:41
Валерия Подругина
Maskava   182 «19+» 23:41
Ольга Попова
Maskavas apgabals   177 «Куда деваться» 23:38
Алексей Преображенский
Maskava   1130 «Концептуальный респект» 00:05
Александр Разумов
Sanktpēterburga   1222 «Осенняя пора» 00:51
Анна Ракова
Maskava   1107 «Стрела» 23:53
Рустем Рамазанов
Maskava   1124 «Шестерёнка» 00:02
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1210 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:45
Надежда Риехакайнен
Maskava   1123 «Николаевкий Экспресс» 00:01
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   1213 «Код города» 00:46
Елена Рыжова
Sanktpēterburga   1232 «Увлеченные» 00:56
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   1227 «Rabid Ferrets» 00:53
Пак Святослав
Sanktpēterburga   1210 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:45
Аня Селигерская
Sanktpēterburga   1190 «Блестящие пятки» 00:35
Алексей Сильнов
Sanktpēterburga   1168 «βρεττος» 00:24
Дарья Сиротина
Sanktpēterburga   1170 «Перекати поле» 00:25
Анна Слученкова
Maskava   1117 «Пресвятые брови Шисуса» 23:58
Марина Соколова
Sanktpēterburga   1122 «КРИСТАЛЛ» 00:01
Артём Соловьев
Maskava   1169 «Один удар - четыре дырки» 00:24
Александра Соловьева
Sanktpēterburga   1169 «Один удар - четыре дырки» 00:24
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   1132 «Полёт нормальный» 00:06
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   172 «Ежики-Хрюшечки» 23:36
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   1165 «Япона МАТЬ!» 00:22
Сергей Сыромятников
Maskava   1121 «ВМК02» 00:00
Филипп Терехин
Maskava   1130 «Концептуальный респект» 00:05
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   1153 «Божьи одуванчики» 00:16
Александра Топка
Maskava   147 «Контрабанда мечты» 23:23
Ирина Транькова
Sanktpēterburga   1222 «Осенняя пора» 00:51
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   159 «Две капитанки» 23:29
Татьяна Узор
Sanktpēterburga   1203 «Острый Си» 00:41
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   1119 «Бурундуй» 23:59
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   192 «Идущие с ГуглЯндом» 23:46
Настя Фёдорова
Sanktpēterburga   1154 «Три водки и томатный сок» 00:17
Юлия Федорова
Sanktpēterburga   1181 «2D» 00:30
Максим Филимонов
Sergijevposada   1163 «Constellation» 00:21
Антон Филиппов
Maskavas apgabals   139 «Безбашенные картежники» 23:19
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   101 «Трям» 23:00
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   167 «NiceГра» 23:33
Татьяна Церех
Maskava   1147 «С нами стыдно, но весело :)» 00:13
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   109 «Активные ленивцы» 23:04
Елена Шапкина
Sanktpēterburga   145 «КотанЫ» 23:22
Ольга Шевелева
Maskava   1200 «хоть как-то» 00:40
Александр Шпер
Maskava   189 «Танки грязи не боятся» 23:44
Александр Шумаков
Maskava   1161 «споки» 00:20
Анастасия Ядыкина
Maskava   103 «lady be good» 23:01
Alexander Gavrilin
Maskava   147 «Контрабанда мечты» 23:23
Alina Golyandina
Sanktpēterburga   1208 «Boogie» 00:44
Ekaterina Komarevskaya
Maskava   1162 «YKK» 00:21
Dmitry Shapkin
Sanktpēterburga   145 «КотанЫ» 23:22
Irina Smirnova
Sanktpēterburga   1217 «Лунтята» 00:48
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   169 «Зато мы вашу мельницу вращали» 23:34
Елена Артюхова
Sanktpēterburga   1215 «путер-мутер» 00:47
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   1190 «Блестящие пятки» 00:35
Михаил Балан
Sanktpēterburga   119 «Обратная консоль» 23:09
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   187 «Racoon!» 23:43
Юлия Белинская
Maskava   1155 «Pantheon 91» 00:17
Антонина Белозерова
Sanktpēterburga   1210 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:45
Дарья Белозерова
Maskava   133 «КувшинКо» 23:16
Александр Беляев
Sanktpēterburga   1171 «Странники» 00:25
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   199 «маленькая компания» 23:49
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   1179 «Первый раз» 00:29
Марина Боровкова
Maskava   199 «маленькая компания» 23:49
Лена Бурачевская
Maskava   133 «КувшинКо» 23:16
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   1177 «Неестественный отбор» 00:28
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   1138 «ГОРСВЕТ» 00:09
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   175 «Пришли. Увидели. Заблудились» 23:37
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   163 «Портал» 23:31
Кирилл Глумов
Sanktpēterburga   1144 «Гнездо Глючей» 00:12
Дмитрий Жаров
Sanktpēterburga   1194 «Булочка и пирожок» 00:37
Алексей Жервэ
Sanktpēterburga   119 «Обратная консоль» 23:09
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   175 «Пришли. Увидели. Заблудились» 23:37
Дмитрий Иванов
Maskava   1229 «Эффект Доплера» 00:54
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   1188 «WATCh» 00:34
Надежда Королева
Sanktpēterburga   1223 «Пупырышки» 00:51
Николай Косовский
Sanktpēterburga   1149 «Ника» 00:14
Валентина Кочергина
Maskava   1167 «Golden dragon» 00:23
Сергей Кубышин
Maskava   1121 «ВМК02» 00:00
Анна Кузина
Sanktpēterburga   1109 «Коза Пуховая» 23:54
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   199 «маленькая компания» 23:49
Сергей Макаров
Maskava   1225 «Тоторо» 00:52
Азад (bioaz) Мамедов
Maskava   153 «Трикотяжжж» 23:26
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   179 «Искатели» 23:39
Елена Петрова
Sanktpēterburga   1213 «Код города» 00:46
Сергей Пименов
Maskava   1180 «KK» 00:30
Саша Поликина
Ņižņijnovgoroda   1174 «Трилистник» 00:27
Евгения Рачковская
Sanktpēterburga   1212 «Рачки» 00:46
Дмитрий Рачковский
Sanktpēterburga   1212 «Рачки» 00:46
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   1123 «Николаевкий Экспресс» 00:01
Марина Романова
Sanktpēterburga   1108 «Runtime error» 23:54
Дмитрий Рыгус
Maskava   135 «Усы повесил» 23:17
елена сальникова
Maskava   125 «Неспящие» 23:12
ольга самсонова
Maskava   193 «Пиглетс» 23:46
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   113 «Предапокалиптические ежики» 23:06
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   137 «Фёдоры» 23:18
Алина Титова
Sanktpēterburga   1189 «Мешки с костями» 00:34
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   177 «Куда деваться» 23:38
Олеся Транина
Voroņeža   1105 «O2» 23:52
Андрей Трифоненков
Maskava   1124 «Шестерёнка» 00:02
Екатерина Труханова
Maskava   105 «Сампо5» 23:02
Наталия Турова
Maskava   185 «Пуля» 23:42
Анна Федорова
Sanktpēterburga   1179 «Первый раз» 00:29
Елена Федорова
Sanktpēterburga   1187 «тульские пряники» 00:33
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   1217 «Лунтята» 00:48
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   137 «Фёдоры» 23:18
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   113 «Предапокалиптические ежики» 23:06
Оксана Челомбитько
Maskava   1200 «хоть как-то» 00:40
Елена Чураева
Maskava   1209 «Выдробобр» 00:44
Yury Komarevskiy
Maskava   1162 «YKK» 00:21
Yulia Kozlova
Maskava   1150 «Dеffектная Rекурсия» 00:15
Svetlana Lyubimova
Maskava   1150 «Dеffектная Rекурсия» 00:15
Alexander Nikitoff
Maskava   1150 «Dеffектная Rекурсия» 00:15
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   1104 «Дважды два» 23:52
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   123 «Принцип домино» 23:11
Н Абакумов
Sanktpēterburga   123 «Принцип домино» 23:11
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   123 «Принцип домино» 23:11
Ирина Абашкина
Maskava   1199 «Стерегущий Беллинзгаузен» 00:39
Ирен Адлер
Maskava   1133 «Черная каракатица» 00:06
Надежда Акимова
Sanktpēterburga   1132 «Полёт нормальный» 00:06
Илья Аксельрод
Sanktpēterburga   143 «Лопе де Вега» 23:21
Атеш Алас
Женева   1198 «Галатасарай» 00:39
Зайцев Александр
Maskava   129 «Броненосец в Потемках» 23:14
Анна Александрова
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   139 «Безбашенные картежники» 23:19
Андрей Аникин
Maskava   1174 «Трилистник» 00:27
Герасимова Анна
Maskava   1115 «ПаНиКа» 23:57
Алиса Афанасьева
Sanktpēterburga   1134 «Зиккурат» 00:07
Светлана Афанасьева
Sanktpēterburga   1134 «Зиккурат» 00:07
Артем Ахтямов
Sanktpēterburga   1197 «Наш Политех» 00:38
Надежда Барсукова
Maskava   1143 «Согни на воде» 00:11
Елена Безменова
Sanktpēterburga   1103 «clouds in Camarillo» 23:51
Филипп Белозеров
Sanktpēterburga   1182 «Боевые тараканы» 00:31
Александра Беляева
Sanktpēterburga   1171 «Странники» 00:25
Екатерина Беляева
Maskava   135 «Усы повесил» 23:17
Александра Берхман
Sanktpēterburga   162 «Ленивые опоссумы» 23:31
Александр Биричевский
Sanktpēterburga   107 «Frogger» 23:03
Дмитрий Борисов
Sanktpēterburga   1179 «Первый раз» 00:29
Евгения Борисова
Maskava   187 «Racoon!» 23:43
Тамара Буйлова
Sanktpēterburga   165 «Night-Dreams-Top-Mission» 23:32
Елена Булдакова
Гусев Калининградской обл.   1132 «Полёт нормальный» 00:06
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   1177 «Неестественный отбор» 00:28
Виктория Быстрова
Sanktpēterburga   1122 «КРИСТАЛЛ» 00:01
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   1189 «Мешки с костями» 00:34
Екатерина Волвенкова
Sanktpēterburga   107 «Frogger» 23:03
Игорь Воробьёв
Sanktpēterburga   1229 «Эффект Доплера» 00:54
Дарья Воробьёва
Maskava   1229 «Эффект Доплера» 00:54
Вера Вяткина
Sanktpēterburga   1227 «Rabid Ferrets» 00:53
Елисей Гаврилов
Sanktpēterburga   1157 «Египетская Сила» 00:18
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   1102 «Турбоулитки» 23:51
Владимир Герасимов
Maskava   1163 «Constellation» 00:21
Екатерина Гобарева
Maskavas apgabals   1160 «Полузавтра» 00:20
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   1177 «Неестественный отбор» 00:28
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   1112 «Орден Гаргулий» 23:56
Софья Гордиенко
Sanktpēterburga   1159 «Египетская Сирень» 00:19
Елена Горобец
Maskava   1135 «Гарем» 00:07
Светлана Городничева
Maskava   127 «БэВэПэ» 23:13
Дмитрий Грудцын
Maskava   117 «Василиса&Ко» 23:08
Дина Грудцына
Maskava   117 «Василиса&Ко» 23:08
Татьяна Данилова
Kirova   167 «NiceГра» 23:33
Владимир Дранишников
Sanktpēterburga   1154 «Три водки и томатный сок» 00:17
Никита Дриц
Sanktpēterburga   1130 «Концептуальный респект» 00:05
Галя Дубова
Sanktpēterburga   1108 «Runtime error» 23:54
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   167 «NiceГра» 23:33
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   153 «Трикотяжжж» 23:26
Устинова Елизавета
Maskava   1147 «С нами стыдно, но весело :)» 00:13
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   175 «Пришли. Увидели. Заблудились» 23:37
Андрей Ёлкин
Maskava   198 «Доехали» 23:49
Елена Ерохина
Puškina   143 «Лопе де Вега» 23:21
Мария Жалова
Sanktpēterburga   1130 «Концептуальный респект» 00:05
Юлия Жарова
Sanktpēterburga   1194 «Булочка и пирожок» 00:37
Андрей Жуков
Sanktpēterburga   179 «Искатели» 23:39
Тамара Залогина
Sanktpēterburga   1233 «Ежики в тумане» 00:56
Иван Захаров
Sanktpēterburga   1134 «Зиккурат» 00:07
Анна Захарова
Maskava   195 «Находчики» 23:47
Сергей Звягинцев
Sanktpēterburga   1182 «Боевые тараканы» 00:31
Андрей Зуевъ
Maskava   1143 «Согни на воде» 00:11
Роман Иванов
Sanktpēterburga   1178 «ПИТХАБ» 00:29
Федор Иночкин
Sanktpēterburga   1208 «Boogie» 00:44
Евгения Калясина
Sanktpēterburga   119 «Обратная консоль» 23:09
Анастасия Каменская
Sanktpēterburga   179 «Искатели» 23:39
Надежда Караваева
Maskava   1199 «Стерегущий Беллинзгаузен» 00:39
Гузель Каримова
Maskava   1193 «Турбовеник» 00:36
Наталья Каш
Sanktpēterburga   189 «Танки грязи не боятся» 23:44
Тимофей Кесарев
Sanktpēterburga   1157 «Египетская Сила» 00:18
Юлиана Кесарева
Sanktpēterburga   1159 «Египетская Сирень» 00:19
Анна Киппари
Sanktpēterburga   1170 «Перекати поле» 00:25
Юрий Кирпичёв
Maskava   198 «Доехали» 23:49
Артем Кирсанов
Sanktpēterburga   197 «Карачинская forever» 23:48
Александр Киселев
Maskava   133 «КувшинКо» 23:16
Марина Колмогорова
Ярославль   1179 «Первый раз» 00:29
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   173 «Северное сияние» 23:36
Анна Коновалова
Sanktpēterburga   1173 «Ночь и тишина» 00:26
Екатерина Константинова
Sanktpēterburga   1103 «clouds in Camarillo» 23:51
Анна Кончакова
Maskava   149 «Зефирки» 23:24
Антон Косовский
Sanktpēterburga   1149 «Ника» 00:14
Екатерина Котова
Sanktpēterburga   1140 «Козявки» 00:10
Светлана Котова
Sanktpēterburga   1178 «ПИТХАБ» 00:29
Наталья Кочергина
Maskava   1167 «Golden dragon» 00:23
Игорь Кочетков
Maskava   195 «Находчики» 23:47
Константин Кочетков
Maskava   195 «Находчики» 23:47
Анастасия Кочеткова
Maskava   195 «Находчики» 23:47
Татьяна Кривошеева
Sanktpēterburga   1182 «Боевые тараканы» 00:31
Михаил Круглов
Sanktpēterburga   1127 «Ахатицы-каракатицы» 00:03
Надежда Крючкова
Maskava   1174 «Трилистник» 00:27
Элина Кудашова
Sanktpēterburga   1223 «Пупырышки» 00:51
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   1104 «Дважды два» 23:52
Лена Кузина
Sanktpēterburga   1109 «Коза Пуховая» 23:54
Александр Кузнецов
Sanktpēterburga   1103 «clouds in Camarillo» 23:51
Сергей Лазарев
Sanktpēterburga   1172 «Живели» 00:26
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   1142 «Глюк» 00:11
Кирилл Луценко
Sanktpēterburga   1197 «Наш Политех» 00:38
Наталья Любивая
Sanktpēterburga   1153 «Божьи одуванчики» 00:16
Наталья Макаренко
Sanktpēterburga   1232 «Увлеченные» 00:56
Юрий Макарцев
Tula   1187 «тульские пряники» 00:33
Олег Максимов
Sanktpēterburga   157 «Колпинские пельмешки» 23:28
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   157 «Колпинские пельмешки» 23:28
Виктория Малечкина
Sanktpēterburga   1159 «Египетская Сирень» 00:19
Екатерина Мануилова
Maskava   198 «Доехали» 23:49
Виктория Манукянц
Sanktpēterburga   1182 «Боевые тараканы» 00:31
Екатерина Мельникова
Sanktpēterburga   1232 «Увлеченные» 00:56
Ольга Мерзлякова
Maskava   1147 «С нами стыдно, но весело :)» 00:13
Денис Механиков
Sanktpēterburga   1217 «Лунтята» 00:48
Николай Миронов
Maskava   133 «КувшинКо» 23:16
Владимир Мироновский
Maskava   182 «19+» 23:41
Сергей Михайлов
Sanktpēterburga   1139 «Гуляющие» 00:09
Глеб Мишко
Sanktpēterburga   1188 «WATCh» 00:34
Сергей Моисеев
Maskava   105 «Сампо5» 23:02
Дмитрий Мягков
Sanktpēterburga   1207 «Дверь в лето» 00:43
Марина Непогодьева
Sanktpēterburga   1205 «Petronushki» 00:42
Анатолий Никитинский
Maskava   1161 «споки» 00:20
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   1213 «Код города» 00:46
Яна Огрызко
Sanktpēterburga   1173 «Ночь и тишина» 00:26
Михаил Одит
Sanktpēterburga   1172 «Живели» 00:26
Софья Онищенко
Sanktpēterburga   1127 «Ахатицы-каракатицы» 00:03
Ирина Орлова
Sanktpēterburga   175 «Пришли. Увидели. Заблудились» 23:37
Оксана Павлик
Sanktpēterburga   1166 «Танго» 00:23
Вадим Панасенко
Sanktpēterburga   1197 «Наш Политех» 00:38
Максим Петров
Sanktpēterburga   1205 «Petronushki» 00:42
Юлька Петрова
Sanktpēterburga   1207 «Дверь в лето» 00:43
Аня Петросян
Sanktpēterburga   1108 «Runtime error» 23:54
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   143 «Лопе де Вега» 23:21
Александра Пятышева
Sanktpēterburga   1190 «Блестящие пятки» 00:35
Галина Ракова
Maskava   1107 «Стрела» 23:53
Наталья Ракова
Maskava   1107 «Стрела» 23:53
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   109 «Активные ленивцы» 23:04
Раиса Ронина
Sanktpēterburga   1122 «КРИСТАЛЛ» 00:01
Марина Рубина
Sanktpēterburga   123 «Принцип домино» 23:11
Андрей Русаков
Sanktpēterburga   1149 «Ника» 00:14
Дарья Русакова
Sanktpēterburga   1149 «Ника» 00:14
Екатерина Семенихина
Sanktpēterburga   1154 «Три водки и томатный сок» 00:17
Ольга Семенова
Sanktpēterburga   1217 «Лунтята» 00:48
Константин Синицын
Maskava   193 «Пиглетс» 23:46
Игорь Слоев
Sanktpēterburga   1215 «путер-мутер» 00:47
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   1132 «Полёт нормальный» 00:06
Анна Солдатова
Maskava   1174 «Трилистник» 00:27
Станислава Старикова
Sanktpēterburga   1144 «Гнездо Глючей» 00:12
Алёна Сыроватко
Sanktpēterburga   197 «Карачинская forever» 23:48
Егор Таскаев
Sanktpēterburga   194 «Крошка и Енот» 23:47
Дина Татаркина
Maskava   155 «Ротонда-70» 23:27
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   1213 «Код города» 00:46
Евгений Терсков
Maskava   149 «Зефирки» 23:24
Вадим Тишин
Sanktpēterburga   1178 «ПИТХАБ» 00:29
Олеся Транина
Voroņeža   1105 «O2» 23:52
Дмитрий Трофимов
Sanktpēterburga   183 «Поезд №193» 23:41
Татьяна Трофимова
Sanktpēterburga   137 «Фёдоры» 23:18
Маша Угренева
Sanktpēterburga   1205 «Petronushki» 00:42
Дмитрий Узор
Sanktpēterburga   1203 «Острый Си» 00:41
Александр Уксусов
Sanktpēterburga   173 «Северное сияние» 23:36
Юлия Улыбка
Sanktpēterburga   192 «Идущие с ГуглЯндом» 23:46
Елена Ульянова
Sanktpēterburga   1178 «ПИТХАБ» 00:29
Виталий Урбан
Sanktpēterburga   1203 «Острый Си» 00:41
Ольга Усачёва
Sanktpēterburga   1119 «Бурундуй» 23:59
Екатерина Устинова
Sanktpēterburga   1188 «WATCh» 00:34
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   1181 «2D» 00:30
Михаил Федосов
Sanktpēterburga   115 «Иероглиф» 23:07
Константин Фигловский
Sanktpēterburga   1165 «Япона МАТЬ!» 00:22
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   169 «Зато мы вашу мельницу вращали» 23:34
Майя Хасина
Sanktpēterburga   1129 «Бегучий голландец» 00:04
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   1173 «Ночь и тишина» 00:26
Арина Цатурян
Sanktpēterburga   1172 «Живели» 00:26
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   113 «Предапокалиптические ежики» 23:06
Михаил Церех
Maskava   1147 «С нами стыдно, но весело :)» 00:13
Дарья Чернова
Maskava   1135 «Гарем» 00:07
Татьяна Чернова
Sanktpēterburga   1223 «Пупырышки» 00:51
Евгений Черноусов
Sanktpēterburga   1232 «Увлеченные» 00:56
Иван Чичварин
Maskavas apgabals   1160 «Полузавтра» 00:20
Михаил Чичварин
Maskavas apgabals   1160 «Полузавтра» 00:20
Василий Шамко
Sanktpēterburga   163 «Портал» 23:31
Варвара Шарова
Sanktpēterburga   1223 «Пупырышки» 00:51
Елена Швец
Sanktpēterburga   1133 «Черная каракатица» 00:06
Сергей Шевелев
Maskava   1200 «хоть как-то» 00:40
Кирилл Шелестюков
Maskava   1164 «Хлебные палочки с кунжутом» 00:22
Илья Шилов
Sanktpēterburga   113 «Предапокалиптические ежики» 23:06
Тарас Штылун
Maskava   1148 «Хадсоны» 00:14
Александра Щепеткова
Sanktpēterburga   1129 «Бегучий голландец» 00:04
Алексей Юдкин
Maskava   153 «Трикотяжжж» 23:26
Катя Яковлева
Sanktpēterburga   1152 «Технолог» 00:16
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
101 23:00 Трям

101

Большой Львиный Прайд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
103 23:01 lady be good

103

105 23:02 Сампо5

105

Сергей Моисеев

Maskava

107 23:03 Frogger

107

Александр Биричевский

Sanktpēterburga

Екатерина Волвенкова

Sanktpēterburga

109 23:04 Активные ленивцы

109

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

113 23:06 Предапокалиптические ежики

113

Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Илья Шилов

Sanktpēterburga

115 23:07 Иероглиф

115

Михаил Федосов

Sanktpēterburga

117 23:08 Василиса&Ко

117

Дмитрий Грудцын

Maskava

Дина Грудцына

Maskava

НК Банк
119 23:09 Обратная консоль

119

Михаил Балан

Sanktpēterburga

Алексей Жервэ

Sanktpēterburga

Евгения Калясина

Sanktpēterburga

123 23:11 Принцип домино

123

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Н Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

125 23:12 Неспящие

125

127 23:13 БэВэПэ

127

Светлана Городничева

Maskava

129 23:14 Броненосец в Потемках

129

Зайцев Александр

Maskava

133 23:16 КувшинКо

133

Александр Киселев

Maskava

Николай Миронов

Maskava

135 23:17 Усы повесил

135

Екатерина Беляева

Maskava

137 23:18 Фёдоры

137

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Татьяна Трофимова

Sanktpēterburga

139 23:19 Безбашенные картежники

139

Антон Филиппов

Maskavas apgabals

Анна Александрова

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

Коломна , МИИГАиК
143 23:21 Лопе де Вега

143

Илья Аксельрод

Sanktpēterburga

Елена Ерохина

Puškina

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

145 23:22 КотанЫ

145

Елена Шапкина

Sanktpēterburga

Dmitry Shapkin

Sanktpēterburga

147 23:23 Контрабанда мечты

147

Москва , Яндекс
149 23:24 Зефирки

149

Анна Кончакова

Maskava

Евгений Терсков

Maskava

153 23:26 Трикотяжжж

153

Елена Евдокимова

Sanktpēterburga

Алексей Юдкин

Maskava

155 23:27 Ротонда-70

155

Дина Татаркина

Maskava

157 23:28 Колпинские пельмешки

157

Олег Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

159 23:29 Две капитанки

159

162 23:31 Ленивые опоссумы

162

Александра Берхман

Sanktpēterburga

163 23:31 Портал

163

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

165 23:32 Night-Dreams-Top-Mission

165

Тамара Буйлова

Sanktpēterburga

РГГУ , НИУ ИТМО
167 23:33 NiceГра

167

Татьяна Данилова

Kirova

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

169 23:34 Зато мы вашу мельницу вращали

169

Михаил Филиппов

Sanktpēterburga

упоротые
172 23:36 Ежики-Хрюшечки

172

173 23:36 Северное сияние

173

Инна Курдюмова

Sanktpēterburga

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

Александр Уксусов

Sanktpēterburga

175 23:37 Пришли. Увидели. Заблудились

175

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Виталий Елисеев

Sanktpēterburga

Ирина Орлова

Sanktpēterburga

ЧГК , СПбГУ
177 23:38 Куда деваться

177

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

179 23:39 Искатели

179

Андрей Жуков

Sanktpēterburga

Анастасия Каменская

Sanktpēterburga

182 23:41 19+

182

Владимир Мироновский

Maskava

МГУ
183 23:41 Поезд №193

183

Дмитрий Трофимов

Sanktpēterburga

185 23:42 Пуля

185

187 23:43 Racoon!

187

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Евгения Борисова

Maskava

МГУ , ФФМ
189 23:44 Танки грязи не боятся

189

Любовь Белова

Sanktpēterburga

Наталья Каш

Sanktpēterburga

191 23:45 ORANGE

191

192 23:46 Идущие с ГуглЯндом

192

Игорь Фёдоров

Maskavas apgabals

Юлия Улыбка

Sanktpēterburga

193 23:46 Пиглетс

193

Константин Синицын

Maskava

194 23:47 Крошка и Енот

194

Егор Таскаев

Sanktpēterburga

195 23:47 Находчики

195

Анна Захарова

Maskava

Игорь Кочетков

Maskava

Константин Кочетков

Maskava

Анастасия Кочеткова

Maskava

197 23:48 Карачинская forever

197

Артем Кирсанов

Sanktpēterburga

Алёна Сыроватко

Sanktpēterburga

198 23:49 Доехали

198

Андрей Ёлкин

Maskava

Юрий Кирпичёв

Maskava

Екатерина Мануилова

Maskava

НИЯУ МИФИ
199 23:49 маленькая компания

199

1102 23:51 Турбоулитки

1102

Андрей Гарбарук

Sanktpēterburga

1103 23:51 clouds in Camarillo

1103

Елена Безменова

Sanktpēterburga

Екатерина Константинова

Sanktpēterburga

Александр Кузнецов

Sanktpēterburga

1104 23:52 Дважды два

1104

Katerina Tolmacheva

Sanktpēterburga

Михаил Кудрявцев

Sanktpēterburga

1105 23:52 O2

1105

Олеся Транина

Voroņeža

1107 23:53 Стрела

1107

Галина Ракова

Maskava

Наталья Ракова

Maskava

1108 23:54 Runtime error

1108

Галя Дубова

Sanktpēterburga

Аня Петросян

Sanktpēterburga

1109 23:54 Коза Пуховая

1109

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

1112 23:56 Орден Гаргулий
Андрей Горбунов

Sanktpēterburga

1113 23:56 Corso & Co

1113

Сергей Авдеев

Sanktpēterburga

Андрей Борха

Sanktpēterburga

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Прометей
1115 23:57 ПаНиКа

1115

Irina Panina

Maskava

Герасимова Анна

Maskava

МГУ , Следопыт , химфак , ЧГК
1117 23:58 Пресвятые брови Шисуса

1117

1119 23:59 Бурундуй
Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Усачёва

Sanktpēterburga

1121 00:00 ВМК02

1121

МГУ , ВМК , Москва
1122 00:01 КРИСТАЛЛ

1122

Виктория Быстрова

Sanktpēterburga

Раиса Ронина

Sanktpēterburga

1123 00:01 Николаевкий Экспресс

1123

1124 00:02 Шестерёнка

1124

НИЯУ МИФИ
1125 00:02 RuMoHoR

1125

Nasya Daeunj

Sanktpēterburga

1127 00:03 Ахатицы-каракатицы

1127

Аня Атаманова

Sanktpēterburga

Михаил Круглов

Sanktpēterburga

Софья Онищенко

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
1129 00:04 Бегучий голландец

1129

Илья Марков

Sanktpēterburga

Майя Хасина

Sanktpēterburga

Александра Щепеткова

Sanktpēterburga

Мат-мех , Веселый поселок , СПбГЭУ , Санкт-Петербург , СПбГУ
1130 00:05 Концептуальный респект
Никита Дриц

Sanktpēterburga

Мария Жалова

Sanktpēterburga

1132 00:06 Полёт нормальный

1132

Надежда Акимова

Sanktpēterburga

Елена Булдакова

Гусев Калининградской обл.

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ
1133 00:06 Черная каракатица

1133

Ирен Адлер

Maskava

Елена Швец

Sanktpēterburga

1134 00:07 Зиккурат

1134

Анна Гуськова

Sanktpēterburga

Алиса Афанасьева

Sanktpēterburga

Светлана Афанасьева

Sanktpēterburga

Иван Захаров

Sanktpēterburga

1135 00:07 Гарем

1135

Елена Горобец

Maskava

Дарья Чернова

Maskava

1137 00:08 В борщ

1137

1138 00:09 ГОРСВЕТ

1138

1139 00:09 Гуляющие

1139

Сергей Михайлов

Sanktpēterburga

1140 00:10 Козявки

1140

Екатерина Котова

Sanktpēterburga

1142 00:11 Глюк

1142

Андрей Меньков

Sanktpēterburga

Анастасия Лазутина

Sanktpēterburga

1143 00:11 Согни на воде

1143

Ира Ира

Maskava

Надежда Барсукова

Maskava

Андрей Зуевъ

Maskava

1144 00:12 Гнездо Глючей

1144

Кирилл Глумов

Sanktpēterburga

Станислава Старикова

Sanktpēterburga

Черная речка , Школа №106 , Санкт-Петербург
1147 00:13 С нами стыдно, но весело :)

1147

Устинова Елизавета

Maskava

Ольга Мерзлякова

Maskava

Михаил Церех

Maskava

1148 00:14 Хадсоны

1148

Тарас Штылун

Maskava

1149 00:14 Ника

1149

Антон Косовский

Sanktpēterburga

Андрей Русаков

Sanktpēterburga

Дарья Русакова

Sanktpēterburga

1150 00:15 Dеffектная Rекурсия

1150

Yulia Kozlova

Maskava

Svetlana Lyubimova

Maskava

Alexander Nikitoff

Maskava

Москва , НИЯУ МИФИ
1152 00:16 Технолог

1152

Катя Яковлева

Sanktpēterburga

1153 00:16 Божьи одуванчики

1153

Наталья Любивая

Sanktpēterburga

1154 00:17 Три водки и томатный сок

1154

Валя Дегай

Sanktpēterburga

Настя Фёдорова

Sanktpēterburga

Владимир Дранишников

Sanktpēterburga

Екатерина Семенихина

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , НИУ ИТМО , СПбГУ
1155 00:17 Pantheon 91

1155

Москва , МГТУ им. Н.Э.Баумана , ЧГК
1157 00:18 Египетская Сила

1157

Елисей Гаврилов

Sanktpēterburga

Тимофей Кесарев

Sanktpēterburga

1159 00:19 Египетская Сирень

1159

Софья Гордиенко

Sanktpēterburga

Юлиана Кесарева

Sanktpēterburga

Виктория Малечкина

Sanktpēterburga

1160 00:20 Полузавтра

1160

Анна Огнева

Maskavas apgabals

Екатерина Гобарева

Maskavas apgabals

Иван Чичварин

Maskavas apgabals

Михаил Чичварин

Maskavas apgabals

1161 00:20 споки

1161

Анатолий Никитинский

Maskava

1162 00:21 YKK

1162

Yury Komarevskiy

Maskava

1163 00:21 Constellation

1163

Владимир Герасимов

Maskava

1164 00:22 Хлебные палочки с кунжутом

1164

Кирилл Шелестюков

Maskava

1165 00:22 Япона МАТЬ!

1165

Константин Фигловский

Sanktpēterburga

СПбГПУ
1166 00:23 Танго

1166

Оксана Павлик

Sanktpēterburga

1167 00:23 Golden dragon

1167

Наталья Кочергина

Maskava

1168 00:24 βρεττος

1168

1169 00:24 Один удар - четыре дырки

1169

1170 00:25 Перекати поле
Дарья Сиротина

Sanktpēterburga

Анна Киппари

Sanktpēterburga

1171 00:25 Странники

1171

Александра Беляева

Sanktpēterburga

1172 00:26 Живели

1172

Сергей Лазарев

Sanktpēterburga

Михаил Одит

Sanktpēterburga

Арина Цатурян

Sanktpēterburga

1173 00:26 Ночь и тишина

1173

Анна Коновалова

Sanktpēterburga

Яна Огрызко

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

1174 00:27 Трилистник
Саша Поликина

Ņižņijnovgoroda

Андрей Аникин

Maskava

Надежда Крючкова

Maskava

Анна Солдатова

Maskava

1176 00:28 Tres Tristes Tigres

1176

Елена Королева

Sanktpēterburga

1177 00:28 Неестественный отбор

1177

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Дарья Гончарова

Sanktpēterburga

1178 00:29 ПИТХАБ

1178

Роман Иванов

Sanktpēterburga

Светлана Котова

Sanktpēterburga

Вадим Тишин

Sanktpēterburga

Елена Ульянова

Sanktpēterburga

1179 00:29 Первый раз

1179

Анна Федорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Борисов

Sanktpēterburga

Марина Колмогорова

Ярославль

1180 00:30 KK

1180

1181 00:30 2D

1181

Юлия Федорова

Sanktpēterburga

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГУ
1182 00:31 Боевые тараканы

1182

Филипп Белозеров

Sanktpēterburga

Сергей Звягинцев

Sanktpēterburga

Татьяна Кривошеева

Sanktpēterburga

Виктория Манукянц

Sanktpēterburga

1187 00:33 тульские пряники

1187

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Юрий Макарцев

Tula

1188 00:34 WATCh

1188

Глеб Мишко

Sanktpēterburga

Екатерина Устинова

Sanktpēterburga

1189 00:34 Мешки с костями

1189

Алина Титова

Sanktpēterburga

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

СПбГУ
1190 00:35 Блестящие пятки

1190

Алёна Байкова

Sanktpēterburga

Александра Пятышева

Sanktpēterburga

Школа №292 , ПГУПС , Психология , Санкт-Петербург , Мосты , НИУ ВШЭ , СПбГУ
1193 00:36 Турбовеник

1193

Anna Ovsienko

Maskava

Гузель Каримова

Maskava

ТК МГУ
1194 00:37 Булочка и пирожок
Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

1197 00:38 Наш Политех
Шоко Моко

Sanktpēterburga

Артем Ахтямов

Sanktpēterburga

Кирилл Луценко

Sanktpēterburga

Вадим Панасенко

Sanktpēterburga

СПбГПУ
1198 00:39 Галатасарай
Атеш Алас

Женева

1199 00:39 Стерегущий Беллинзгаузен

1199

Ирина Абашкина

Maskava

Надежда Караваева

Maskava

1200 00:40 хоть как-то

1200

Сергей Шевелев

Maskava

1203 00:41 Острый Си

1203

Дарья Опелат

Sanktpēterburga

Татьяна Узор

Sanktpēterburga

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

Виталий Урбан

Sanktpēterburga

СПбСО , Санкт-Петербург , СПбГПУ
1205 00:42 Petronushki

1205

Анна Петрова

Sanktpēterburga

Марина Непогодьева

Sanktpēterburga

Максим Петров

Sanktpēterburga

Маша Угренева

Sanktpēterburga

1207 00:43 Дверь в лето

1207

Дмитрий Мягков

Sanktpēterburga

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

1208 00:44 Boogie

1208

Alina Golyandina

Sanktpēterburga

Федор Иночкин

Sanktpēterburga

1209 00:44 Выдробобр

1209

1210 00:45 Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее

1210

1212 00:46 Рачки
1213 00:46 Код города

1213

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

1215 00:47 путер-мутер

1215

Елена Артюхова

Sanktpēterburga

Игорь Слоев

Sanktpēterburga

1217 00:48 Лунтята

1217

Irina Smirnova

Sanktpēterburga

Денис Механиков

Sanktpēterburga

Ольга Семенова

Sanktpēterburga

1218 00:49 Кинабалу

1218

Юрий Курочкин

Sanktpēterburga

1222 00:51 Осенняя пора

1222

1223 00:51 Пупырышки

1223

Элина Кудашова

Sanktpēterburga

Татьяна Чернова

Sanktpēterburga

Варвара Шарова

Sanktpēterburga

1225 00:52 Тоторо

1225

1227 00:53 Rabid Ferrets

1227

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Вера Вяткина

Sanktpēterburga

1229 00:54 Эффект Доплера

1229

Игорь Воробьёв

Sanktpēterburga

Дарья Воробьёва

Maskava

1232 00:56 Увлеченные

1232

Елена Рыжова

Sanktpēterburga

Наталья Макаренко

Sanktpēterburga

Екатерина Мельникова

Sanktpēterburga

Евгений Черноусов

Sanktpēterburga

1233 00:56 Ежики в тумане

1233

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Тамара Залогина

Sanktpēterburga