Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Nataly Ege
Sanktpēterburga   405 «Vendetta» 09:10
Masha Leybenzon
Maskava   412 «Мурр2019» 09:24
Настя VOLK
Pēterhofa   446 «Круче тучи» 10:32
Лизавета Агуреева
Sanktpēterburga   4103 «Мандаринка» 12:26
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   433 «АЗАРТ» 10:06
Наталья Акимова
Maskava   424 «Команчи» 09:48
Марина Альтшулер
Maskava   418 «Ежики» 09:36
Галина Анисимова
Sanktpēterburga   417 «Крысокотята» 09:34
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   401 «Лев и Маркус» 09:02
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   421 «Белый Ус» 09:42
Алина Бельтюкова
Sanktpēterburga   422 «ялО&ялО» 09:44
Нина Белявская
Maskava   411 «Сфинксы Вестингауза» 09:22
Екатерина Березецкая
Ļeņingradas apgabals   4111 «Борзые щенки» 12:42
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   492 «Франкенмини» 12:04
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   471 «Тюленчики» 11:22
Елена Васильева
Sanktpēterburga   461 «Добрые пельмешки» 11:02
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   402 «Мешки с костями» 09:04
Ольга Ващенкова
Sanktpēterburga   434 «Guardians of the Galaxy» 10:08
Андрей Вихров
Maskava   406 «Ходики» 09:12
Марина Григорьева
Sanktpēterburga   459 «Зеленый кот» 10:58
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   456 «Летучие голландцы» 10:52
Екатерина Гуторова
Sanktpēterburga   432 «Морковки» 10:04
Антонина Демидова
Maskava   482 «ТоМа и ЭльФ» 11:44
Алексей Дюжев
Sanktpēterburga   438 «Горница» 10:16
Арина Жуковская
Sanktpēterburga   4102 «Not my problama» 12:24
Елена Иванова
Sanktpēterburga   473 «Котята против клубков» 11:26
Алена Ильина
Sanktpēterburga   441 «Yankiriki» 10:22
Анастасия Калинкова
Sanktpēterburga   455 «Первопроходцы» 10:50
Виктория Карагужева
Sanktpēterburga   463 «Виктория» 11:06
Ольга Карачева
Sanktpēterburga   469 «Пятак» 11:18
Надежда Киселева
Sanktpēterburga   487 «Пуськи бятые» 11:54
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   436 «Лизун» 10:12
Даша Кочнева
Sanktpēterburga   4101 «Лунные Волки» 12:22
Виктория Крестьянинова
Sanktpēterburga   457 «Счастливчики» 10:54
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   416 «Rabid Ferrets» 09:32
Ольга Крысанова
Sanktpēterburga   439 «Питерские котики» 10:18
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   437 «Гвл» 10:14
Ирина Мачс
Sanktpēterburga   4119 «Ухты-Пухты» 12:58
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   403 «Суслики» 09:06
Евгений Миролюбов
Sanktpēterburga   443 «ПыльСтолбом» 10:26
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   435 «Kullagar» 10:10
Дмитрий Новиков
Sanktpēterburga   491 «ПанНо» 12:02
Анна Новикова
Sanktpēterburga   444 «Капут драконис» 10:28
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   467 «Ходилки-Бродилки» 11:14
Евгений Романовский
Sanktpēterburga   486 «Дракон» 11:52
Алексей Савельев
Sanktpēterburga   499 «Бодр с бодренком» 12:18
Ирина Соколова
  449 «ЁКЛМН» 10:38
Сергей Сытник
Sanktpēterburga   445 «Диванные войска» 10:30
Горюк Татьяна
  4117 «Чучундрики» 12:54
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   480 «Тихо-ходы» 11:40
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   426 «Тихо-тихо» 09:52
Наталия Тихонова
Maskava   490 «Улитоны» 12:00
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   4109 «Троли-Профитроли» 12:38
Полина Трофимова
Sanktpēterburga   476 «Альбатроша» 11:32
Наталья Утина
Sanktpēterburga   481 «ПешеЁж» 11:42
Максим Ушаков
Maskava   412 «Мурр2019» 09:24
Светлана Шапошникова
Maskava   427 «Стремительные Бобры» 09:54
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   436 «Лизун» 10:12
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   436 «Лизун» 10:12
Алена Щурская
Sanktpēterburga   465 «Зайцы-гуляйцы» 11:10
Ольга Акимова
Sanktpēterburga   493 «Астраханцы» 12:06
Александра Андреева
Sanktpēterburga   489 «Ёжики2» 11:58
Сергей Белорусец
Sanktpēterburga   494 «МЕМС» 12:08
Валерия Белоцерковская
Maskavas apgabals   425 «Дежурные по апрелю» 09:50
Алексей Вишняков
Sanktpēterburga   433 «АЗАРТ» 10:06
Светлана Галкина
Sanktpēterburga   474 «Пешки1» 11:28
Светлана Григорьева
Sanktpēterburga   483 «Дракоши» 11:46
Елена Джумук
Sanktpēterburga   496 «Soul Knight» 12:12
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   429 «Молния ТуТ» 09:58
Елена Емельяненко
Sanktpēterburga   4100 «Головастики» 12:20
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   454 «Фиолетовые щенки» 10:48
Мария Каган
Sanktpēterburga   497 «Контактный зоопарк» 12:14
Марина Ким
Ļeņingradas apgabals   446 «Круче тучи» 10:32
Оксана Лазарева
Sanktpēterburga   452 «Метеор» 10:44
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   466 «Зер гут» 11:12
Тина Ларионова
Maskava   479 «Поляна+» 11:38
Алексей Логинов
Sanktpēterburga   484 «Кенгуры» 11:48
Лидия Луппова
Sanktpēterburga   447 «Любители» 10:34
Александр Метелкин
Sanktpēterburga   4106 «Рыцари круглого стола» 12:32
Лора Морозова
Sanktpēterburga   4104 «Ржавая собачка» 12:28
Галина Озерова
Sanktpēterburga   413 «Корюшки» 09:26
Наталья Павлюк
Sanktpēterburga   420 «Любопытные носки» 09:40
Юлия Пересторонина
Sanktpēterburga   453 «Подружки» 10:46
Наталья Полюшкова
Sanktpēterburga   475 «Do it!» 11:30
Марина Пуляевская
Sanktpēterburga   451 «Пуля» 10:42
Мария Раззак
Sanktpēterburga   458 «Жучка и Ко.» 10:56
Мария Ребрикова
Maskava   460 «Колесо» 11:00
Ольга Самгина
Sanktpēterburga   404 «Новичкам везёт» 09:08
Татьяна Самсонова
Sanktpēterburga   4105 «4 Кота» 12:30
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   464 «Забегосы» 11:08
Мария Смирнова
Sanktpēterburga   440 «Зайки-попрыгайки» 10:20
Диана Соболева
Pēterhofa   446 «Круче тучи» 10:32
Михаил Тихонов
Sanktpēterburga   4115 «Тихоновы» 12:50
александр третьяк
Sanktpēterburga   498 «треть бычка» 12:16
Карина Тух
Sanktpēterburga   4110 «Лев Быков» 12:40
Оксана Шамашова
Sanktpēterburga   4107 «Скорость» 12:34
Мария Шарапова
  4117 «Чучундрики» 12:54
Яворская Элла
Sanktpēterburga   415 «Бульквасен» 09:30
Мария Юшкова
Maskava   400 «Гаврюша» 09:00
Анна Авинская
Sanktpēterburga   462 «Коты-воители» 11:04
Антонина Агуреева
Sanktpēterburga   4103 «Мандаринка» 12:26
Ольга Азаренкова
Sanktpēterburga   422 «ялО&ялО» 09:44
Елена Азарова
Sanktpēterburga   433 «АЗАРТ» 10:06
Наталья Александрова
Sanktpēterburga   413 «Корюшки» 09:26
Женя Альтшулер
Maskava   418 «Ежики» 09:36
Максим Андронаки
Sanktpēterburga   405 «Vendetta» 09:10
Василий Анисимов
Sanktpēterburga   417 «Крысокотята» 09:34
Майя Аношина
Maskava   482 «ТоМа и ЭльФ» 11:44
Анна Антрушина
Sanktpēterburga   475 «Do it!» 11:30
Алиса Арбичева
Sanktpēterburga   474 «Пешки1» 11:28
Анна Аржанова
Sanktpēterburga   478 «Черепашки» 11:36
Татьяна Аржанова
Sanktpēterburga   478 «Черепашки» 11:36
Ольга Арсентьева
Sanktpēterburga   422 «ялО&ялО» 09:44
Лариса Баданина
Sanktpēterburga   481 «ПешеЁж» 11:42
Татьяна Баданина
Sanktpēterburga   481 «ПешеЁж» 11:42
Тимур Батырев
Sanktpēterburga   431 «Тимур и его команда» 10:02
Марк Беднягин
Sanktpēterburga   401 «Лев и Маркус» 09:02
Ефим Белорусец
Sanktpēterburga   494 «МЕМС» 12:08
Маргарита Белорусец
Sanktpēterburga   494 «МЕМС» 12:08
Марина Белорусец
Sanktpēterburga   494 «МЕМС» 12:08
Елизавета Белоцерковская
Maskavas apgabals   425 «Дежурные по апрелю» 09:50
Елена Бельтюкова
Sanktpēterburga   422 «ялО&ялО» 09:44
Татьяна Белявская
Maskava   411 «Сфинксы Вестингауза» 09:22
Варвара Березецкая
Ļeņingradas apgabals   4111 «Борзые щенки» 12:42
Василиса Березецкая
Ļeņingradas apgabals   4111 «Борзые щенки» 12:42
Дмитрий Березецкий
Ļeņingradas apgabals   4111 «Борзые щенки» 12:42
Алексей Богорад
Sanktpēterburga   429 «Молния ТуТ» 09:58
Софья Богорад
Sanktpēterburga   429 «Молния ТуТ» 09:58
Ника Брук
Sanktpēterburga   471 «Тюленчики» 11:22
Татьяна Бутрим
Sanktpēterburga   4107 «Скорость» 12:34
Полина Варламова
Sanktpēterburga   462 «Коты-воители» 11:04
Надежда Васильева
Sanktpēterburga   405 «Vendetta» 09:10
Юлия Васильева
Sanktpēterburga   461 «Добрые пельмешки» 11:02
Максим Ващенков
Sanktpēterburga   434 «Guardians of the Galaxy» 10:08
Анна Ващенкова
Sanktpēterburga   434 «Guardians of the Galaxy» 10:08
Владимир Великанов
Sanktpēterburga   4108 «Великан» 12:36
Зинаида Великанова
Sanktpēterburga   4108 «Великан» 12:36
Елена Веремчук
Sanktpēterburga   459 «Зеленый кот» 10:58
Григорий Вихров
Maskava   406 «Ходики» 09:12
Ярослав Волков
Pēterhofa   446 «Круче тучи» 10:32
Диана Волхова
Sanktpēterburga   4109 «Троли-Профитроли» 12:38
Елена Волхова
Sanktpēterburga   4109 «Троли-Профитроли» 12:38
Алена Воробьева
Sanktpēterburga   468 «Орущие в терновнике» 11:16
Янина Воробьева
Sanktpēterburga   468 «Орущие в терновнике» 11:16
Эльвира Гаврикова
Maskava   482 «ТоМа и ЭльФ» 11:44
Дарья Гаглоева
Sanktpēterburga   475 «Do it!» 11:30
Андрей Галкин
Sanktpēterburga   474 «Пешки1» 11:28
Александра Гарбуз
Sanktpēterburga   4114 «Пушкинские раздолбаи» 12:48
Людмила Гатчина
Sanktpēterburga   415 «Бульквасен» 09:30
Алексей Гашко
Sanktpēterburga   496 «Soul Knight» 12:12
Тимофей Гогин
Sanktpēterburga   499 «Бодр с бодренком» 12:18
Маргарита Горовенко
Sanktpēterburga   431 «Тимур и его команда» 10:02
Иван Горюк
  4117 «Чучундрики» 12:54
Кузьма Грибанов
Sanktpēterburga   487 «Пуськи бятые» 11:54
Макар Грибанов
Sanktpēterburga   487 «Пуськи бятые» 11:54
Егор Григорьева
Sanktpēterburga   483 «Дракоши» 11:46
Мария Гринберг
Sanktpēterburga   466 «Зер гут» 11:12
Григорий Гундобин
Sanktpēterburga   4106 «Рыцари круглого стола» 12:32
Михаил Гурына
Sanktpēterburga   430 «Бусинки» 10:00
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   430 «Бусинки» 10:00
Таисия Гурына
Sanktpēterburga   430 «Бусинки» 10:00
Денис Гусинский
Sanktpēterburga   493 «Астраханцы» 12:06
Николай Гуторов
Sanktpēterburga   432 «Морковки» 10:04
Инна Гуторова
Sanktpēterburga   432 «Морковки» 10:04
Наталья Данькова
Sanktpēterburga   430 «Бусинки» 10:00
Пётр Дементьев
Sanktpēterburga   454 «Фиолетовые щенки» 10:48
Анна Дудкина
Sanktpēterburga   489 «Ёжики2» 11:58
Людмила Дюжева
Sanktpēterburga   438 «Горница» 10:16
Алиса Емельяненко
Sanktpēterburga   4100 «Головастики» 12:20
Илья Еськин
Sanktpēterburga   400 «Гаврюша» 09:00
Анна Жуковская
Sanktpēterburga   4102 «Not my problama» 12:24
Лаура Залионка
Sanktpēterburga   474 «Пешки1» 11:28
Андрей Зохан
Sanktpēterburga   492 «Франкенмини» 12:04
Инга Иванова
Sanktpēterburga   454 «Фиолетовые щенки» 10:48
Ирина Иванова
Sanktpēterburga   409 «Савелий и Ко» 09:18
Марьяна Иванова
Maskava   424 «Команчи» 09:48
Софья Иглина
Maskava   412 «Мурр2019» 09:24
Галина Игнатьева
Veļikijnovgoroda   409 «Савелий и Ко» 09:18
Галина Игнатьева
Sanktpēterburga   468 «Орущие в терновнике» 11:16
Павел Каган
Sanktpēterburga   497 «Контактный зоопарк» 12:14
Александр Каравайчик
Sanktpēterburga   437 «Гвл» 10:14
Марина Карагужева
Sanktpēterburga   463 «Виктория» 11:06
Оля Карапетян
Maskava   424 «Команчи» 09:48
Юрий Карапетян
Maskava   477 «О'Мэлли» 11:34
Варвара Карачева
Sanktpēterburga   469 «Пятак» 11:18
Артём Карбышев
Maskava   424 «Команчи» 09:48
Оля Карманова
Sanktpēterburga   471 «Тюленчики» 11:22
Анастасия Кемерова
Sanktpēterburga   485 «Город на воде» 11:50
Анна Кибальник
Ļeņingradas apgabals   403 «Суслики» 09:06
Тамара Киндякова
Sanktpēterburga   4116 «Девчата с Голодая» 12:52
Ярослава Киндякова
Sanktpēterburga   4116 «Девчата с Голодая» 12:52
Андрей Коваленко
Sanktpēterburga   452 «Метеор» 10:44
Ната Колодкина
Maskava   418 «Ежики» 09:36
Елена Коломцева
Sanktpēterburga   431 «Тимур и его команда» 10:02
Вероника Коняева
Sanktpēterburga   440 «Зайки-попрыгайки» 10:20
Катя Корнеева
Maskava   418 «Ежики» 09:36
Дима Корнилов
Sanktpēterburga   498 «треть бычка» 12:16
Юрий Корнилов
Sanktpēterburga   498 «треть бычка» 12:16
Ольга Корчагина
Sanktpēterburga   4101 «Лунные Волки» 12:22
Таисия Корчагина
Sanktpēterburga   4101 «Лунные Волки» 12:22
София Кочнева
Sanktpēterburga   4101 «Лунные Волки» 12:22
Сергей Крамбалев
Sanktpēterburga   481 «ПешеЁж» 11:42
Иван Красников
Sanktpēterburga   429 «Молния ТуТ» 09:58
Артём Крестьянинов
Sanktpēterburga   457 «Счастливчики» 10:54
Дмитрий Крестьянинов
Sanktpēterburga   457 «Счастливчики» 10:54
Полина Крестьянинова
Sanktpēterburga   457 «Счастливчики» 10:54
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   456 «Летучие голландцы» 10:52
Александра Крусанова
Sanktpēterburga   448 «Весёлый шурикат» 10:36
Владислав Крысанов
Sanktpēterburga   439 «Питерские котики» 10:18
Виктор Куряшкин
Sanktpēterburga   4114 «Пушкинские раздолбаи» 12:48
Тимур Куряшкин
Sanktpēterburga   4114 «Пушкинские раздолбаи» 12:48
Ульяна Куряшкина
Sanktpēterburga   4114 «Пушкинские раздолбаи» 12:48
Василиса Лабзова
Sanktpēterburga   4116 «Девчата с Голодая» 12:52
Мария Лазаревская
Maskava   411 «Сфинксы Вестингауза» 09:22
Светлана Лазаревская
Maskava   411 «Сфинксы Вестингауза» 09:22
Константин Ларионов
Maskavas apgabals   490 «Улитоны» 12:00
Полина Ларионова
Maskava   479 «Поляна+» 11:38
Иван Леваков
Sanktpēterburga   496 «Soul Knight» 12:12
Мария Левакова
Sanktpēterburga   496 «Soul Knight» 12:12
Даниил Логинов
Sanktpēterburga   484 «Кенгуры» 11:48
Людмила Логинова
Sanktpēterburga   484 «Кенгуры» 11:48
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   480 «Тихо-ходы» 11:40
Надежда Любич
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Георгий Маракшин
Sanktpēterburga   453 «Подружки» 10:46
Василиса Маракшина
Sanktpēterburga   453 «Подружки» 10:46
Вероника Матвеева
Sanktpēterburga   4104 «Ржавая собачка» 12:28
Виктор Мачс
Sanktpēterburga   4119 «Ухты-Пухты» 12:58
Михаил Мачс
Sanktpēterburga   4119 «Ухты-Пухты» 12:58
Артемий Медведев
Sanktpēterburga   4105 «4 Кота» 12:30
Михаил Медведев
Sanktpēterburga   4105 «4 Кота» 12:30
Дмитрий Мельников
Sanktpēterburga   485 «Город на воде» 11:50
Степан Мельников
Sanktpēterburga   485 «Город на воде» 11:50
Любовь Мельникова
Sanktpēterburga   485 «Город на воде» 11:50
Дмитрий Метелкин
Sanktpēterburga   4106 «Рыцари круглого стола» 12:32
Юрий Милёхин
Maskavas apgabals   490 «Улитоны» 12:00
Георгий Миролюбов
Sanktpēterburga   443 «ПыльСтолбом» 10:26
Катерина Миролюбова
Sanktpēterburga   443 «ПыльСтолбом» 10:26
Ольга Миролюбова
Sanktpēterburga   443 «ПыльСтолбом» 10:26
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   495 «Мишки Гамми» 12:10
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   435 «Kullagar» 10:10
Федор Молодченко
Maskava   482 «ТоМа и ЭльФ» 11:44
Иван Москалев
Sanktpēterburga   483 «Дракоши» 11:46
Марина Москалева
Sanktpēterburga   483 «Дракоши» 11:46
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   449 «ЁКЛМН» 10:38
Александра Мусякова
  449 «ЁКЛМН» 10:38
Евгения Мусякова
  449 «ЁКЛМН» 10:38
Валентин Новиков
Sanktpēterburga   491 «ПанНо» 12:02
Лев Новиков
Sanktpēterburga   444 «Капут драконис» 10:28
Олег Новиков
Sanktpēterburga   491 «ПанНо» 12:02
Екатерина Новикова
Sanktpēterburga   453 «Подружки» 10:46
Полина Оводнева
Sanktpēterburga   431 «Тимур и его команда» 10:02
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   414 «Crazy cats!» 09:28
Мария Озерова
Sanktpēterburga   413 «Корюшки» 09:26
Татьяна Орёл
Sanktpēterburga   404 «Новичкам везёт» 09:08
Кира Оснач
Sanktpēterburga   441 «Yankiriki» 10:22
Свелана Оснач
Sanktpēterburga   441 «Yankiriki» 10:22
Лена Павлова
Sanktpēterburga   4113 «Вероника и Ко» 12:46
Любовь Павлоцкая
Sanktpēterburga   413 «Корюшки» 09:26
Алексей Павлюк
Sanktpēterburga   420 «Любопытные носки» 09:40
Варвара Павлюк
Sanktpēterburga   420 «Любопытные носки» 09:40
Никита Павлюк
Sanktpēterburga   420 «Любопытные носки» 09:40
Екатерина Панова
Sanktpēterburga   491 «ПанНо» 12:02
Алина Паршакова
Ļeņingradas apgabals   403 «Суслики» 09:06
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   462 «Коты-воители» 11:04
Андрей Петров
Sanktpēterburga   455 «Первопроходцы» 10:50
Игорь Петров
Sanktpēterburga   465 «Зайцы-гуляйцы» 11:10
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Яромир Петров
Sanktpēterburga   455 «Первопроходцы» 10:50
Роман Пиляшкин
Sanktpēterburga   4113 «Вероника и Ко» 12:46
Вероника Пиляшкина
Sanktpēterburga   4113 «Вероника и Ко» 12:46
Ульяна Позднякова
Sanktpēterburga   437 «Гвл» 10:14
Алиса Полякова
Sanktpēterburga   4109 «Троли-Профитроли» 12:38
Лидия Попова
Sanktpēterburga   448 «Весёлый шурикат» 10:36
Антон Пуляевский
Sanktpēterburga   451 «Пуля» 10:42
Михаил Пуляевский
Sanktpēterburga   451 «Пуля» 10:42
Михаил Радионов
Sanktpēterburga   467 «Ходилки-Бродилки» 11:14
Федор Раззак
Sanktpēterburga   458 «Жучка и Ко.» 10:56
Артем Ребриков
Maskava   460 «Колесо» 11:00
Дмитрий Ребриков
Maskava   460 «Колесо» 11:00
Игорь Ребриков
Maskava   460 «Колесо» 11:00
Всеволод Романовский
Sanktpēterburga   486 «Дракон» 11:52
Егор Румянцев
Maskava   477 «О'Мэлли» 11:34
Мария Румянцева
Maskava   477 «О'Мэлли» 11:34
Дарья Русанова
Sanktpēterburga   4116 «Девчата с Голодая» 12:52
Алиса Русинова
Sanktpēterburga   421 «Белый Ус» 09:42
Николай Савельев
Sanktpēterburga   499 «Бодр с бодренком» 12:18
Яна Сазыкина
Sanktpēterburga   441 «Yankiriki» 10:22
Ярослав Самгин
Sanktpēterburga   404 «Новичкам везёт» 09:08
Лев Саратовцев
Sanktpēterburga   438 «Горница» 10:16
Роман Саратовцев
Sanktpēterburga   438 «Горница» 10:16
Эмилия Сафарова
Sanktpēterburga   480 «Тихо-ходы» 11:40
Антонина Свентусова
Sanktpēterburga   402 «Мешки с костями» 09:04
Игорь Свешников
Sanktpēterburga   466 «Зер гут» 11:12
Таисия Семенюк
Sanktpēterburga   435 «Kullagar» 10:10
Генри Сидоров
Sanktpēterburga   464 «Забегосы» 11:08
Анатолия Сидорова
Sanktpēterburga   464 «Забегосы» 11:08
Дарья Силкина
Sanktpēterburga   489 «Ёжики2» 11:58
Сергей Скатов
Sanktpēterburga   4115 «Тихоновы» 12:50
София Скворцова
Sanktpēterburga   4100 «Головастики» 12:20
Константин Смирнов
Sanktpēterburga   440 «Зайки-попрыгайки» 10:20
Дарья Смирнова
Sanktpēterburga   440 «Зайки-попрыгайки» 10:20
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   456 «Летучие голландцы» 10:52
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   456 «Летучие голландцы» 10:52
Вера Сняткова
Sanktpēterburga   414 «Crazy cats!» 09:28
Вика Сняткова
Sanktpēterburga   414 «Crazy cats!» 09:28
Марина Сняткова
Sanktpēterburga   414 «Crazy cats!» 09:28
Арина Соломенникова
Sanktpēterburga   493 «Астраханцы» 12:06
Ярослав Стяжкин
Sanktpēterburga   437 «Гвл» 10:14
Михаил Сытник
Sanktpēterburga   445 «Диванные войска» 10:30
Александр Тимофеев
Sanktpēterburga   473 «Котята против клубков» 11:26
Артем Тимофеев
Sanktpēterburga   478 «Черепашки» 11:36
Дарья Тимофеева
Sanktpēterburga   473 «Котята против клубков» 11:26
Олеся Тихомирова
Ļeņingradas apgabals   416 «Rabid Ferrets» 09:32
София Тихомирова
Ļeņingradas apgabals   416 «Rabid Ferrets» 09:32
Федор Тихонов
Sanktpēterburga   4115 «Тихоновы» 12:50
Дарья Тихонова
Sanktpēterburga   426 «Тихо-тихо» 09:52
Нина Тихонова
Sanktpēterburga   4115 «Тихоновы» 12:50
Таисия Тихонова
Maskava   490 «Улитоны» 12:00
Нина Тишкова
Sanktpēterburga   447 «Любители» 10:34
Степа Третьяк
Sanktpēterburga   498 «треть бычка» 12:16
Александра Тух
Sanktpēterburga   4110 «Лев Быков» 12:40
Вера Ушакова
Maskava   412 «Мурр2019» 09:24
Лев Факторович
Sanktpēterburga   462 «Коты-воители» 11:04
Виктория Хоменкова
Sanktpēterburga   451 «Пуля» 10:42
Рома Храмов
Sanktpēterburga   459 «Зеленый кот» 10:58
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   403 «Суслики» 09:06
Иван Чистяков
Maskava   477 «О'Мэлли» 11:34
Александр Шакиров
Sanktpēterburga   476 «Альбатроша» 11:32
Валерий Шакиров
Sanktpēterburga   476 «Альбатроша» 11:32
Владислав Шамашов
Sanktpēterburga   4107 «Скорость» 12:34
Вячеслав Шамашов
Sanktpēterburga   4107 «Скорость» 12:34
Андрей Шапошников
Maskava   427 «Стремительные Бобры» 09:54
Аня Шахраманьян
Maskava   479 «Поляна+» 11:38
Ирина Шахраманьян
Maskava   479 «Поляна+» 11:38
Лиза Шевченко
Sanktpēterburga   459 «Зеленый кот» 10:58
Даниил Шкунида
Sanktpēterburga   469 «Пятак» 11:18
Наталья Шкунида
Sanktpēterburga   469 «Пятак» 11:18
Георгий Шонин
Sanktpēterburga   442 «ВместеШоны» 10:24
Мария Шонина
Sanktpēterburga   442 «ВместеШоны» 10:24
Юлия Шпак
Sanktpēterburga   497 «Контактный зоопарк» 12:14
Дарья Шумова
Sanktpēterburga   468 «Орущие в терновнике» 11:16
Александр Шутков
Sanktpēterburga   493 «Астраханцы» 12:06
Савелий Щукин
Veļikijnovgoroda   409 «Савелий и Ко» 09:18
Дэниз Эге
Sanktpēterburga   405 «Vendetta» 09:10
Анастасия Юсова
Sanktpēterburga   4106 «Рыцари круглого стола» 12:32
Павел Юшков
Maskava   400 «Гаврюша» 09:00
Таисия Яворская
Sanktpēterburga   415 «Бульквасен» 09:30
Тимофей Яворский
Sanktpēterburga   415 «Бульквасен» 09:30
Михаил Яцкевич
Sanktpēterburga   4100 «Головастики» 12:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 Гаврюша

400

Илья Еськин

Sanktpēterburga

Павел Юшков

Maskava

401 09:02 Лев и Маркус

401

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Марк Беднягин

Sanktpēterburga

402 09:04 Мешки с костями

402

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Антонина Свентусова

Sanktpēterburga

403 09:06 Суслики

403

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Анна Кибальник

Ļeņingradas apgabals

Алина Паршакова

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

404 09:08 Новичкам везёт

404

Ольга Самгина

Sanktpēterburga

Татьяна Орёл

Sanktpēterburga

Ярослав Самгин

Sanktpēterburga

405 09:10 Vendetta

405

Nataly Ege

Sanktpēterburga

Максим Андронаки

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Дэниз Эге

Sanktpēterburga

406 09:12 Ходики

406

Григорий Вихров

Maskava

409 09:18 Савелий и Ко

409

Ирина Иванова

Sanktpēterburga

Галина Игнатьева

Veļikijnovgoroda

Савелий Щукин

Veļikijnovgoroda

411 09:22 Сфинксы Вестингауза

411

Татьяна Белявская

Maskava

Мария Лазаревская

Maskava

Светлана Лазаревская

Maskava

412 09:24 Мурр2019

412

Masha Leybenzon

Maskava

Софья Иглина

Maskava

Вера Ушакова

Maskava

413 09:26 Корюшки

413

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Наталья Александрова

Sanktpēterburga

Мария Озерова

Sanktpēterburga

Любовь Павлоцкая

Sanktpēterburga

414 09:28 Crazy cats!

414

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Вера Сняткова

Sanktpēterburga

Вика Сняткова

Sanktpēterburga

Марина Сняткова

Sanktpēterburga

415 09:30 Бульквасен

415

Яворская Элла

Sanktpēterburga

Людмила Гатчина

Sanktpēterburga

Таисия Яворская

Sanktpēterburga

Тимофей Яворский

Sanktpēterburga

416 09:32 Rabid Ferrets

416

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Олеся Тихомирова

Ļeņingradas apgabals

София Тихомирова

Ļeņingradas apgabals

417 09:34 Крысокотята

417

Василий Анисимов

Sanktpēterburga

418 09:36 Ежики

418

Женя Альтшулер

Maskava

Ната Колодкина

Maskava

Катя Корнеева

Maskava

420 09:40 Любопытные носки

420

Наталья Павлюк

Sanktpēterburga

Алексей Павлюк

Sanktpēterburga

Варвара Павлюк

Sanktpēterburga

Никита Павлюк

Sanktpēterburga

421 09:42 Белый Ус

421

Алиса Русинова

Sanktpēterburga

422 09:44 ялО&ялО

422

Ольга Азаренкова

Sanktpēterburga

Ольга Арсентьева

Sanktpēterburga

Елена Бельтюкова

Sanktpēterburga

424 09:48 Команчи

424

Марьяна Иванова

Maskava

Оля Карапетян

Maskava

Артём Карбышев

Maskava

425 09:50 Дежурные по апрелю

425

Елизавета Белоцерковская

Maskavas apgabals

426 09:52 Тихо-тихо

426

Дарья Тихонова

Sanktpēterburga

427 09:54 Стремительные Бобры

427

Андрей Шапошников

Maskava

428 09:56 Борщевики

428

Надежда Любич

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

429 09:58 Молния ТуТ

429

Алексей Богорад

Sanktpēterburga

Софья Богорад

Sanktpēterburga

Иван Красников

Sanktpēterburga

430 10:00 Бусинки

430

Михаил Гурына

Sanktpēterburga

Светлана Гурына

Sanktpēterburga

Таисия Гурына

Sanktpēterburga

Наталья Данькова

Sanktpēterburga

431 10:02 Тимур и его команда

431

Тимур Батырев

Sanktpēterburga

Маргарита Горовенко

Sanktpēterburga

Елена Коломцева

Sanktpēterburga

Полина Оводнева

Sanktpēterburga

432 10:04 Морковки

432

Николай Гуторов

Sanktpēterburga

Инна Гуторова

Sanktpēterburga

433 10:06 АЗАРТ

433

Елена Азарова

Sanktpēterburga

434 10:08 Guardians of the Galaxy

434

Максим Ващенков

Sanktpēterburga

Анна Ващенкова

Sanktpēterburga

435 10:10 Kullagar

435

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

Таисия Семенюк

Sanktpēterburga

436 10:12 Лизун

436

437 10:14 Гвл

437

Александр Каравайчик

Sanktpēterburga

Ульяна Позднякова

Sanktpēterburga

Ярослав Стяжкин

Sanktpēterburga

438 10:16 Горница

438

Алексей Дюжев

Sanktpēterburga

Людмила Дюжева

Sanktpēterburga

Лев Саратовцев

Sanktpēterburga

Роман Саратовцев

Sanktpēterburga

439 10:18 Питерские котики

439

Владислав Крысанов

Sanktpēterburga

440 10:20 Зайки-попрыгайки

440

Мария Смирнова

Sanktpēterburga

Вероника Коняева

Sanktpēterburga

Константин Смирнов

Sanktpēterburga

Дарья Смирнова

Sanktpēterburga

441 10:22 Yankiriki

441

Алена Ильина

Sanktpēterburga

Кира Оснач

Sanktpēterburga

Свелана Оснач

Sanktpēterburga

Яна Сазыкина

Sanktpēterburga

442 10:24 ВместеШоны

442

Георгий Шонин

Sanktpēterburga

Мария Шонина

Sanktpēterburga

443 10:26 ПыльСтолбом

443

Георгий Миролюбов

Sanktpēterburga

Катерина Миролюбова

Sanktpēterburga

Ольга Миролюбова

Sanktpēterburga

444 10:28 Капут драконис

444

Анна Новикова

Sanktpēterburga

Лев Новиков

Sanktpēterburga

445 10:30 Диванные войска

445

Сергей Сытник

Sanktpēterburga

Михаил Сытник

Sanktpēterburga

446 10:32 Круче тучи

446

Настя VOLK

Pēterhofa

Марина Ким

Ļeņingradas apgabals

Ярослав Волков

Pēterhofa

447 10:34 Любители

447

Лидия Луппова

Sanktpēterburga

Нина Тишкова

Sanktpēterburga

448 10:36 Весёлый шурикат

448

Александра Крусанова

Sanktpēterburga

Лидия Попова

Sanktpēterburga

449 10:38 ЁКЛМН

449

Василий Мусяков

Sanktpēterburga

Александра Мусякова

Евгения Мусякова

451 10:42 Пуля

451

Антон Пуляевский

Sanktpēterburga

Михаил Пуляевский

Sanktpēterburga

Виктория Хоменкова

Sanktpēterburga

452 10:44 Метеор

452

Андрей Коваленко

Sanktpēterburga

453 10:46 Подружки

453

Георгий Маракшин

Sanktpēterburga

Василиса Маракшина

Sanktpēterburga

Екатерина Новикова

Sanktpēterburga

454 10:48 Фиолетовые щенки

454

Пётр Дементьев

Sanktpēterburga

Инга Иванова

Sanktpēterburga

455 10:50 Первопроходцы

455

Андрей Петров

Sanktpēterburga

Яромир Петров

Sanktpēterburga

456 10:52 Летучие голландцы

456

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Полина Смирнова

Sanktpēterburga

457 10:54 Счастливчики

457

Артём Крестьянинов

Sanktpēterburga

Дмитрий Крестьянинов

Sanktpēterburga

Полина Крестьянинова

Sanktpēterburga

458 10:56 Жучка и Ко.

458

Мария Раззак

Sanktpēterburga

Федор Раззак

Sanktpēterburga

459 10:58 Зеленый кот

459

Елена Веремчук

Sanktpēterburga

Рома Храмов

Sanktpēterburga

Лиза Шевченко

Sanktpēterburga

460 11:00 Колесо

460

Артем Ребриков

Maskava

Дмитрий Ребриков

Maskava

Игорь Ребриков

Maskava

461 11:02 Добрые пельмешки

461

Юлия Васильева

Sanktpēterburga

462 11:04 Коты-воители

462

Анна Авинская

Sanktpēterburga

Полина Варламова

Sanktpēterburga

Галина Перетягина

Sanktpēterburga

Лев Факторович

Sanktpēterburga

463 11:06 Виктория

463

Марина Карагужева

Sanktpēterburga

464 11:08 Забегосы

464

Генри Сидоров

Sanktpēterburga

Анатолия Сидорова

Sanktpēterburga

465 11:10 Зайцы-гуляйцы

465

Алена Щурская

Sanktpēterburga

Игорь Петров

Sanktpēterburga

466 11:12 Зер гут

466

Мария Гринберг

Sanktpēterburga

Игорь Свешников

Sanktpēterburga

467 11:14 Ходилки-Бродилки

467

Михаил Радионов

Sanktpēterburga

468 11:16 Орущие в терновнике

468

Алена Воробьева

Sanktpēterburga

Янина Воробьева

Sanktpēterburga

Галина Игнатьева

Sanktpēterburga

Дарья Шумова

Sanktpēterburga

469 11:18 Пятак

469

Ольга Карачева

Sanktpēterburga

Варвара Карачева

Sanktpēterburga

Даниил Шкунида

Sanktpēterburga

Наталья Шкунида

Sanktpēterburga

471 11:22 Тюленчики

471

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Ника Брук

Sanktpēterburga

Оля Карманова

Sanktpēterburga

473 11:26 Котята против клубков

473

Елена Иванова

Sanktpēterburga

Александр Тимофеев

Sanktpēterburga

Дарья Тимофеева

Sanktpēterburga

474 11:28 Пешки1

474

Алиса Арбичева

Sanktpēterburga

Андрей Галкин

Sanktpēterburga

Лаура Залионка

Sanktpēterburga

475 11:30 Do it!

475

Анна Антрушина

Sanktpēterburga

Дарья Гаглоева

Sanktpēterburga

476 11:32 Альбатроша

476

Александр Шакиров

Sanktpēterburga

Валерий Шакиров

Sanktpēterburga

477 11:34 О'Мэлли

477

Юрий Карапетян

Maskava

Егор Румянцев

Maskava

Мария Румянцева

Maskava

Иван Чистяков

Maskava

478 11:36 Черепашки

478

Анна Аржанова

Sanktpēterburga

Татьяна Аржанова

Sanktpēterburga

Артем Тимофеев

Sanktpēterburga

479 11:38 Поляна+

479

Полина Ларионова

Maskava

Аня Шахраманьян

Maskava

Ирина Шахраманьян

Maskava

480 11:40 Тихо-ходы

480

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Эмилия Сафарова

Sanktpēterburga

481 11:42 ПешеЁж

481

Наталья Утина

Sanktpēterburga

Лариса Баданина

Sanktpēterburga

Татьяна Баданина

Sanktpēterburga

Сергей Крамбалев

Sanktpēterburga

482 11:44 ТоМа и ЭльФ

482

Майя Аношина

Maskava

Эльвира Гаврикова

Maskava

Федор Молодченко

Maskava

483 11:46 Дракоши

483

Егор Григорьева

Sanktpēterburga

Иван Москалев

Sanktpēterburga

Марина Москалева

Sanktpēterburga

484 11:48 Кенгуры

484

Даниил Логинов

Sanktpēterburga

Людмила Логинова

Sanktpēterburga

485 11:50 Город на воде

485

Анастасия Кемерова

Sanktpēterburga

Дмитрий Мельников

Sanktpēterburga

Степан Мельников

Sanktpēterburga

Любовь Мельникова

Sanktpēterburga

486 11:52 Дракон

486

Всеволод Романовский

Sanktpēterburga

487 11:54 Пуськи бятые

487

Кузьма Грибанов

Sanktpēterburga

Макар Грибанов

Sanktpēterburga

489 11:58 Ёжики2

489

Анна Дудкина

Sanktpēterburga

Дарья Силкина

Sanktpēterburga

490 12:00 Улитоны

490

Константин Ларионов

Maskavas apgabals

Юрий Милёхин

Maskavas apgabals

Таисия Тихонова

Maskava

491 12:02 ПанНо

491

Валентин Новиков

Sanktpēterburga

Олег Новиков

Sanktpēterburga

Екатерина Панова

Sanktpēterburga

492 12:04 Франкенмини

492

Андрей Зохан

Sanktpēterburga

493 12:06 Астраханцы

493

Ольга Акимова

Sanktpēterburga

Денис Гусинский

Sanktpēterburga

Арина Соломенникова

Sanktpēterburga

Александр Шутков

Sanktpēterburga

494 12:08 МЕМС

494

Ефим Белорусец

Sanktpēterburga

Маргарита Белорусец

Sanktpēterburga

Марина Белорусец

Sanktpēterburga

495 12:10 Мишки Гамми

495

Мария Михайлова

Sanktpēterburga

496 12:12 Soul Knight

496

Елена Джумук

Sanktpēterburga

Алексей Гашко

Sanktpēterburga

Иван Леваков

Sanktpēterburga

Мария Левакова

Sanktpēterburga

497 12:14 Контактный зоопарк

497

Мария Каган

Sanktpēterburga

Павел Каган

Sanktpēterburga

Юлия Шпак

Sanktpēterburga

498 12:16 треть бычка

498

Дима Корнилов

Sanktpēterburga

Юрий Корнилов

Sanktpēterburga

Степа Третьяк

Sanktpēterburga

499 12:18 Бодр с бодренком

499

Тимофей Гогин

Sanktpēterburga

Николай Савельев

Sanktpēterburga

4100 12:20 Головастики

4100

Алиса Емельяненко

Sanktpēterburga

София Скворцова

Sanktpēterburga

Михаил Яцкевич

Sanktpēterburga

4101 12:22 Лунные Волки

4101

Даша Кочнева

Sanktpēterburga

Ольга Корчагина

Sanktpēterburga

Таисия Корчагина

Sanktpēterburga

София Кочнева

Sanktpēterburga

4102 12:24 Not my problama

4102

Анна Жуковская

Sanktpēterburga

4103 12:26 Мандаринка
Антонина Агуреева

Sanktpēterburga

4104 12:28 Ржавая собачка

4104

Лора Морозова

Sanktpēterburga

Вероника Матвеева

Sanktpēterburga

4105 12:30 4 Кота

4105

Артемий Медведев

Sanktpēterburga

Михаил Медведев

Sanktpēterburga

4106 12:32 Рыцари круглого стола

4106

Григорий Гундобин

Sanktpēterburga

Дмитрий Метелкин

Sanktpēterburga

Анастасия Юсова

Sanktpēterburga

4107 12:34 Скорость

4107

Татьяна Бутрим

Sanktpēterburga

Владислав Шамашов

Sanktpēterburga

Вячеслав Шамашов

Sanktpēterburga

4108 12:36 Великан

4108

Владимир Великанов

Sanktpēterburga

Зинаида Великанова

Sanktpēterburga

4109 12:38 Троли-Профитроли

4109

Диана Волхова

Sanktpēterburga

Елена Волхова

Sanktpēterburga

Алиса Полякова

Sanktpēterburga

4110 12:40 Лев Быков

4110

Карина Тух

Sanktpēterburga

Александра Тух

Sanktpēterburga

4111 12:42 Борзые щенки

4111

Варвара Березецкая

Ļeņingradas apgabals

Василиса Березецкая

Ļeņingradas apgabals

Дмитрий Березецкий

Ļeņingradas apgabals

4113 12:46 Вероника и Ко

4113

Лена Павлова

Sanktpēterburga

Роман Пиляшкин

Sanktpēterburga

Вероника Пиляшкина

Sanktpēterburga

4114 12:48 Пушкинские раздолбаи
Александра Гарбуз

Sanktpēterburga

Виктор Куряшкин

Sanktpēterburga

Тимур Куряшкин

Sanktpēterburga

Ульяна Куряшкина

Sanktpēterburga

4115 12:50 Тихоновы

4115

Михаил Тихонов

Sanktpēterburga

Сергей Скатов

Sanktpēterburga

Федор Тихонов

Sanktpēterburga

Нина Тихонова

Sanktpēterburga

4116 12:52 Девчата с Голодая

4116

Тамара Киндякова

Sanktpēterburga

Ярослава Киндякова

Sanktpēterburga

Василиса Лабзова

Sanktpēterburga

Дарья Русанова

Sanktpēterburga

4117 12:54 Чучундрики

4117

4119 12:58 Ухты-Пухты

4119

Ирина Мачс

Sanktpēterburga

Виктор Мачс

Sanktpēterburga

Михаил Мачс

Sanktpēterburga