Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Алёна Блинова
Maskava   717 «Поезд №193» 09:34
Андрей Бобу
Maskava   702 «Davai srezhem!» 09:04
Илья Бокарев
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   731 «Мы очень адекватные» 10:02
Булат Зайнуллин
Jekaterinburga   717 «Поезд №193» 09:34
Елена Иванова
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Алексей Иешкин
Maskava   713 «Ширсы» 09:26
Иван Комаров
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Александр Кузнецов
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Валентина Лубяная
Maskava   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Дарья Макеенкова
Maskava   716 «Воля Случая» 09:32
Сергей Мельников
Tālo ārzemju pilsētas   717 «Поезд №193» 09:34
Эльвира Мифтахова
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Олеся Нищак
Maskava   713 «Ширсы» 09:26
Майя Павлова
Maskava   711 «Шагалы» 09:22
Дмитрий Поспелов
Maskava   701 «Тегермән» 09:02
Эльвира Рысаева
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   701 «Тегермән» 09:02
Алевтина Семкина
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Екатерина Смирнова
Maskava   709 «Котики» 09:18
Камиль Хисматуллин
Varšava   703 «Космос» 09:06
Давид Шниперсон
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Михаил Шушпанов
Jekaterinburga   714 «Слепой лобстер» 09:28
Кирилл Юрченко
Tvera   714 «Слепой лобстер» 09:28
Maria Kolmazyreva
Kazaņa   709 «Котики» 09:18
Ренат Даутов
Kazaņa   704 «Север не найден» 09:08
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   707 «Эчпочмак из корюшки» 09:14
Ольга Зайцева
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Андрей Кудрявцев
Maskavas apgabals   713 «Ширсы» 09:26
Екатерина Лесовская
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Михаил Нокель
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Влад Смирнов
Maskava   709 «Котики» 09:18
Юлия Фролычева
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Галина Цылева
Kirova   711 «Шагалы» 09:22
Степан Шишкин
Kazaņa   730 «Герои Бича и Магги 3» 10:00
Ильдар Аглиуллин
Kazaņa   704 «Север не найден» 09:08
Алина Амирова
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Елена Бунчеева
Kazaņa   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Наиль Валеев
Kazaņa   704 «Север не найден» 09:08
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   707 «Эчпочмак из корюшки» 09:14
Анастасия Вышинская
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Руслан Газизуллин
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Роман Гафиатуллин
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Елена Гурская
Maskava   730 «Герои Бича и Магги 3» 10:00
Наталья Жукова
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Николай Зайцев
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Рустам Калимуллин
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Оксана Корнилина
Kazaņa   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Владимир Лубяной
Maskava   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Ольга Мельникова
Maskava   713 «Ширсы» 09:26
Гузель Мингулова
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Евгения Мустафина
Kazaņa   730 «Герои Бича и Магги 3» 10:00
Артем Нуриев
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Искандер Рысаев
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Марсель Рысаев
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Тимур Рысаев
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Татьяна Струнова
Maskava   716 «Воля Случая» 09:32
Владимир Хиль
Maskava   716 «Воля Случая» 09:32
Дамир Хисматуллин
Kazaņa   703 «Космос» 09:06
Кадрия Хисматуллина
Kazaņa   703 «Космос» 09:06
Лейсан Хисматуллина
Kazaņa   703 «Космос» 09:06
Юрий Шебанов
Kazaņa   709 «Котики» 09:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 Добр бодр бобр Додр

700

Гузель Мингулова

Maskava

701 09:02 Тегермән

701

702 09:04 Davai srezhem!

702

703 09:06 Космос
Дамир Хисматуллин

Kazaņa

Кадрия Хисматуллина

Kazaņa

Лейсан Хисматуллина

Kazaņa

704 09:08 Север не найден

704

Ильдар Аглиуллин

Kazaņa

Наиль Валеев

Kazaņa

705 09:10 Сомнительный камамбер

705

Анастасия Вышинская

Kazaņa

Рустам Калимуллин

Kazaņa

707 09:14 Эчпочмак из корюшки

707

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

709 09:18 Котики

709

Юрий Шебанов

Kazaņa

710 09:20 ПуляДура

710

711 09:22 Шагалы

711

712 09:24 Улитка на склоне Фудзи

712

Елена Бунчеева

Kazaņa

Оксана Корнилина

Kazaņa

Владимир Лубяной

Maskava

713 09:26 Ширсы

713

Ольга Мельникова

Maskava

714 09:28 Слепой лобстер

714

716 09:32 Воля Случая

716

Татьяна Струнова

Maskava

Владимир Хиль

Maskava

717 09:34 Поезд №193

717

721 09:42 Тимур и его команда

721

Искандер Рысаев

Kazaņa

Марсель Рысаев

Kazaņa

Тимур Рысаев

Kazaņa

730 10:00 Герои Бича и Магги 3

730

Елена Гурская

Maskava

Евгения Мустафина

Kazaņa

731 10:02 Мы очень адекватные

731

734 10:08 АльфаГамма

734

Наталья Жукова

Kazaņa

Николай Зайцев

Kazaņa

Артем Нуриев

Kazaņa

740 10:20 XZ

740

Алина Амирова

Kazaņa

Руслан Газизуллин

Kazaņa

Роман Гафиатуллин

Kazaņa