Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Kirill Groshenkov
  P416 «Морра» 09:32
Asya Kravets
Minska   P402 «Радзівілы маюць рацыю» 09:04
Irina Suvorova
Maskava   P407 «Кукусики» 09:14
Victoria Vodopyanova
Maskava   P452 «Рататат» 10:44
Viktor Zenin
Minska   P402 «Радзівілы маюць рацыю» 09:04
Екатерина Белозерова
Kazaņa   P449 «Не знаю» 10:38
Евгений Биккинин
Maskava   P470 «Initial commit» 11:20
Светлана Бочкарева
Kazaņa   P458 «Яростные Овощи» 10:56
Пётр Бурмистров
Maskava   P466 «split-brain» 11:12
Василий Ваcильев
Maskava   P433 «Птички — зло» 10:06
Евгения Вагина
Maskava   P434 «Акционеры Газпрома» 10:08
Максим Васильев
Maskava   P433 «Птички — зло» 10:06
Всеволод Величко
Maskava   P467 «Святые угодники с өчпочмаком» 11:14
Илья Володин
Maskava   P431 «папильон» 10:02
Анна Воронина
Maskava   P443 «Офисные крысы» 10:26
Ирина Гарманова
Maskava   P443 «Офисные крысы» 10:26
Илья Голованов
Maskava   P453 «Сладкие виноградинки» 10:46
Семен Двирник
Maskava   P411 «Бродяги» 09:22
Андрей Друмов
Ņižņijnovgoroda   P448 «Сладкий Горький» 10:36
Любовь Жарова
Maskava   P467 «Святые угодники с өчпочмаком» 11:14
Камила Заева
Tvera   P412 «Комната 0» 09:24
Анна Зайцева
Maskava   P409 «Музыка Венеры» 09:18
Ирина Зверева
Maskava   P410 «Последователи Нэнси Дрю» 09:20
Светлана Зверева
Maskava   P410 «Последователи Нэнси Дрю» 09:20
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   P442 «Горячие пятки» 10:24
Александр Котов
Sanktpēterburga   P422 «Эллехандро» 09:44
Виктория Крестьянинова
Sanktpēterburga   P437 «Гуляй рванина!» 10:14
Евгения Кузьмина
Kazaņa   P441 «Бер Агым» 10:22
Вячеслав Лымарь
Maskava   P429 «Шоколадное джелато» 09:58
Артем Маерле
Maskava   P467 «Святые угодники с өчпочмаком» 11:14
Николай Мелехин
Maskava   P454 «Дубы-Колдуны» 10:48
Наталья Милехина
Maskava   P419 «Fernweh» 09:38
Наталия Мильштейн
Maskava   P423 «Пятница» 09:46
Андрей Морозов
Maskava   P450 «1,2,3 и компот!» 10:40
Егор Нечкин
Sanktpēterburga   P451 «Е.В.» 10:42
Татьяна Осипова
Maskava   P456 «Четыре свинчика и Глаша» 10:52
Евгений Романов
Maskava   P430 «Казус» 10:00
Катерина Романова
Maskava   P472 «Юра едет в ЮАР» 11:24
Полина Рослякова
Kirova   P404 «Солнце» 09:08
Саша Рослякова
Ņižņijnovgoroda   P404 «Солнце» 09:08
Эльвира Рысаева
Kazaņa   P445 «Тимур и его команда» 10:30
Любовь Рябова
Maskava   P429 «Шоколадное джелато» 09:58
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   P417 «Нога за ногу» 09:34
Николай Соломатин
Maskava   P446 «Команда Б/2» 10:32
Светлана Соломатина
Maskava   P446 «Команда Б/2» 10:32
Гуля Субаева
Kazaņa   P458 «Яростные Овощи» 10:56
Анастасия Сурикова
Maskava   P468 «Обнимальщики» 11:16
Артём Фёдоров
Kazaņa   P405 «Рарус» 09:10
Елена Филатова
Maskava   P439 «Гулёны» 10:18
Павел Храмченков
Maskava   P406 «эКлеРки и Ко» 09:12
Карина Хусаинова
Maskava   P471 «Тобби и Ко» 11:22
Татьяна Чернецова
Kazaņa   P470 «Initial commit» 11:20
Екатерина Черткова
Maskava   P431 «папильон» 10:02
Дмитрий Шавырин
Tvera   P412 «Комната 0» 09:24
Шейла Шейх
Maskava   P466 «split-brain» 11:12
Софья Яковлева
Maskava   P444 «НеВнезапно» 10:28
Маргарита Янкина
Maskava   P409 «Музыка Венеры» 09:18
Егор Астапов
Maskava   P457 «Подорожники» 10:54
Таня Балашова
Maskava   P408 «Карельский бобрНеДобр» 09:16
Артем Бончук
Maskava   P407 «Кукусики» 09:14
Иван Бугров
Ņižņijnovgoroda   P428 «Lear» 09:56
Василий Галкин
Maskavas apgabals   P442 «Горячие пятки» 10:24
Эльвира Голяшева
Kazaņa   P415 «Ва́би-са́би» 09:30
Мария Добровидова
Maskava   P414 «Зарница» 09:28
Петр Емельянов
Maskava   P420 «По прозвищу Тверь» 09:40
Вадим Ившин
Kazaņa   P462 «Блюзерия» 11:04
Майя Кисельгоф
Maskava   P463 «Где Еж» 11:06
Наталья Короленко
Maskava   P461 «Бегущие бананы поели» 11:02
Константин Крючков
Maskava   P469 «Это мы вот» 11:18
Марат Латыпов
Kazaņa   P426 «НекоКонеко» 09:52
Светлана Матвеева
Maskava   P406 «эКлеРки и Ко» 09:12
Елена Нестеренко
Maskava   P455 «Ангелы Петровны» 10:50
Юлия Никандрова
Maskava   P438 «Страйк» 10:16
Светлана Обухова
Tvera   P420 «По прозвищу Тверь» 09:40
Яна Палачева
Kazaņa   P464 «Ытарррип» 11:08
Ольга Печеневская
Kazaņa   P447 «На месте не сидится» 10:34
Александр Попков
Čeļabinska   P465 «Эти фламинго...» 11:10
Ирина Саетгараева
Kazaņa   P474 «Бешеные» 11:28
Ирина Сливакова
Maskava   P425 «Прохладные латиносы» 09:50
Татьяна Сморчкова
Maskava   P427 «Александр Сергеевич» 09:54
Марат Тазеев
Kazaņa   P449 «Не знаю» 10:38
Дарья Талаева
Maskava   P469 «Это мы вот» 11:18
Ольга Фролова
Maskava   P421 «Бардачок» 09:42
Лилия Халитова
Kazaņa   P458 «Яростные Овощи» 10:56
Елена Шукшина
Maskavas apgabals   P424 «Сарматы» 09:48
Кирилл Юрченко
Tvera   P457 «Подорожники» 10:54
Ангелина Авдеева
Kazaņa   P462 «Блюзерия» 11:04
Ульяна Андреева
Maskava   P450 «1,2,3 и компот!» 10:40
Дмитрий Анисимов
Maskava   P459 «Детективы» 10:58
Беспалая Анна
Maskava   P425 «Прохладные латиносы» 09:50
Самат Ахметов
Kazaņa   P473 «Street Walkers» 11:26
Максим Бабаев
Maskava   P468 «Обнимальщики» 11:16
Светлана Борисова
Ņižņijnovgoroda   P448 «Сладкий Горький» 10:36
Оксана Буркина
Maskava   P434 «Акционеры Газпрома» 10:08
Кирилл Бурцев
Maskava   P425 «Прохладные латиносы» 09:50
Ирина Вавилова
Kazaņa   P473 «Street Walkers» 11:26
Екатерина Варгина
Kazaņa   P435 «Стрела» 10:10
Ирина Визгина
Kazaņa   P462 «Блюзерия» 11:04
Алена Володина
Kazaņa   P449 «Не знаю» 10:38
Евгений Вушняков
Maskava   P453 «Сладкие виноградинки» 10:46
Татьяна Гарманова
Maskava   P443 «Офисные крысы» 10:26
Татьяна Гарманова
Maskava   P443 «Офисные крысы» 10:26
Светлана Гладкова
Ņižņijnovgoroda   P448 «Сладкий Горький» 10:36
Никита Гнездилов
Čeļabinska   P465 «Эти фламинго...» 11:10
Артем Голяшев
Kazaņa   P415 «Ва́би-са́би» 09:30
Дмитрий Графский
Maskava   P419 «Fernweh» 09:38
Елисей Губернаторов
Kazaņa   P449 «Не знаю» 10:38
Полина Гусенкова
Kazaņa   P464 «Ытарррип» 11:08
Екатерина Двирник
Maskava   P411 «Бродяги» 09:22
Мария Двирник
Maskava   P411 «Бродяги» 09:22
Михаил Двирник
Maskava   P411 «Бродяги» 09:22
Станислав Домогацкий
Maskava   P444 «НеВнезапно» 10:28
Анастасия Дунаева
Maskava   P414 «Зарница» 09:28
Мирон Зарицкий
Kazaņa   P440 «Магические манулы» 10:20
Ксения Зорникова
Maskava   P453 «Сладкие виноградинки» 10:46
Марина Иванова
Tvera   P412 «Комната 0» 09:24
Регина Идиятова
Kazaņa   P468 «Обнимальщики» 11:16
Астамур Кириллин
Kazaņa   P420 «По прозвищу Тверь» 09:40
Анна Кириллина
Kazaņa   P420 «По прозвищу Тверь» 09:40
Вера Кисловская
Maskava   P430 «Казус» 10:00
Ольга Козловская
Sanktpēterburga   P436 «Камчатка» 10:12
Владимир Козловский
Sanktpēterburga   P436 «Камчатка» 10:12
Ксения Коновец
Maskava   P456 «Четыре свинчика и Глаша» 10:52
Екатерина Короткова
Maskava   P466 «split-brain» 11:12
Егор Котляров
Kazaņa   P447 «На месте не сидится» 10:34
Эльмира Котова
Sanktpēterburga   P422 «Эллехандро» 09:44
Дмитрий Крестьянинов
Sanktpēterburga   P437 «Гуляй рванина!» 10:14
Дмитрий Кузнецов
Kazaņa   P474 «Бешеные» 11:28
Виктория Кузьмина
Kazaņa   P441 «Бер Агым» 10:22
Ирина Лакота
Kazaņa   P426 «НекоКонеко» 09:52
Александр Леонтьев
Kazaņa   P464 «Ытарррип» 11:08
Наталья Маерле
Maskava   P467 «Святые угодники с өчпочмаком» 11:14
Елена Макаревич
Maskava   P438 «Страйк» 10:16
Дмитрий Макаренков
Maskava   P413 «Ника & Ко» 09:26
Аня Макаренкова
Maskava   P413 «Ника & Ко» 09:26
Юлия Мелехина
Maskava   P454 «Дубы-Колдуны» 10:48
Юрий Мельников
Sanktpēterburga   P437 «Гуляй рванина!» 10:14
Эльмира Мугинова
Kazaņa   P474 «Бешеные» 11:28
Энже Нигматуллина
Kazaņa   P435 «Стрела» 10:10
Анастасия Патрикеева
Maskava   P455 «Ангелы Петровны» 10:50
Ксения Патутина
Tvera   P412 «Комната 0» 09:24
Оксана Петровская
Sanktpēterburga   P437 «Гуляй рванина!» 10:14
Евгений Питиков
Ņižņijnovgoroda   P448 «Сладкий Горький» 10:36
Леонид Поленов
Kazaņa   P458 «Яростные Овощи» 10:56
Светлана Порохня
Maskava   P404 «Солнце» 09:08
Роман Решетняк
Sergijevposada   P406 «эКлеРки и Ко» 09:12
Елена Розова
Maskava   P463 «Где Еж» 11:06
Илья Росляков
Maskava   P404 «Солнце» 09:08
Елена Ротач
Kazaņa   P451 «Е.В.» 10:42
Мария Рыбакова
Čeļabinska   P465 «Эти фламинго...» 11:10
Тимур Рысаев
Kazaņa   P445 «Тимур и его команда» 10:30
Тимур Садыйков
Kazaņa   P447 «На месте не сидится» 10:34
Булат Саетгараев
Kazaņa   P474 «Бешеные» 11:28
Александра Секисова
Čeļabinska   P465 «Эти фламинго...» 11:10
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   P417 «Нога за ногу» 09:34
Александр Сероглазов
Maskava   P459 «Детективы» 10:58
Илья Сливаков
Maskava   P425 «Прохладные латиносы» 09:50
Александр Сморчков
Maskava   P427 «Александр Сергеевич» 09:54
Альбина Сурнова
Kazaņa   P473 «Street Walkers» 11:26
Юлия Тихомирова
Maskava   P456 «Четыре свинчика и Глаша» 10:52
Дана Тукмеева
Kazaņa   P435 «Стрела» 10:10
Светлана Туртурика
Maskava   P438 «Страйк» 10:16
Станислав Усышкин
Maskava   P472 «Юра едет в ЮАР» 11:24
Лидия Филатова
Maskava   P439 «Гулёны» 10:18
Андрей Фролов
Maskava   P421 «Бардачок» 09:42
Алиса Харисова
Kazaņa   P462 «Блюзерия» 11:04
Анна Хегай
Maskava   P455 «Ангелы Петровны» 10:50
Лана Храмченкова
Maskava   P406 «эКлеРки и Ко» 09:12
Алина Хусаинова
Kazaņa   P471 «Тобби и Ко» 11:22
Гюзель Хусаинова
Kazaņa   P471 «Тобби и Ко» 11:22
Полина Черкалина
Maskava   P455 «Ангелы Петровны» 10:50
Александра Черноусова
Maskava   P453 «Сладкие виноградинки» 10:46
Андрей Четвертков
Maskava   P450 «1,2,3 и компот!» 10:40
Гузель Шайдуллина
Kazaņa   P441 «Бер Агым» 10:22
Лилия Шайдуллина
Kazaņa   P441 «Бер Агым» 10:22
Михаил Юнин
Ņižņijnovgoroda   P428 «Lear» 09:56
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P402 09:04 Радзівілы маюць рацыю

P402

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

P404 09:08 Солнце

P404

Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Светлана Порохня

Maskava

Илья Росляков

Maskava

P405 09:10 Рарус

P405

P406 09:12 эКлеРки и Ко

P406

Роман Решетняк

Sergijevposada

Лана Храмченкова

Maskava

P407 09:14 Кукусики

P407

P408 09:16 Карельский бобрНеДобр

P408

P409 09:18 Музыка Венеры

P409

P410 09:20 Последователи Нэнси Дрю

P410

P411 09:22 Бродяги

P411

Екатерина Двирник

Maskava

Мария Двирник

Maskava

Михаил Двирник

Maskava

P412 09:24 Комната 0

P412

Марина Иванова

Tvera

Ксения Патутина

Tvera

P413 09:26 Ника & Ко

P413

Дмитрий Макаренков

Maskava

Аня Макаренкова

Maskava

P414 09:28 Зарница

P414

Анастасия Дунаева

Maskava

P415 09:30 Ва́би-са́би
Артем Голяшев

Kazaņa

P416 09:32 Морра

P416

P417 09:34 Нога за ногу

P417

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

P419 09:38 Fernweh

P419

Дмитрий Графский

Maskava

P420 09:40 По прозвищу Тверь

P420

Астамур Кириллин

Kazaņa

Анна Кириллина

Kazaņa

P421 09:42 Бардачок

P421

Андрей Фролов

Maskava

P422 09:44 Эллехандро

P422

Эльмира Котова

Sanktpēterburga

P423 09:46 Пятница

P423

P424 09:48 Сарматы

P424

Елена Шукшина

Maskavas apgabals

P425 09:50 Прохладные латиносы

P425

Беспалая Анна

Maskava

Кирилл Бурцев

Maskava

Илья Сливаков

Maskava

P426 09:52 НекоКонеко

P426

Ирина Лакота

Kazaņa

P427 09:54 Александр Сергеевич

P427

Александр Сморчков

Maskava

P428 09:56 Lear

P428

Иван Бугров

Ņižņijnovgoroda

Михаил Юнин

Ņižņijnovgoroda

P429 09:58 Шоколадное джелато

P429

P430 10:00 Казус

P430

Вера Кисловская

Maskava

P431 10:02 папильон

P431

P433 10:06 Птички — зло

P433

P434 10:08 Акционеры Газпрома

P434

Оксана Буркина

Maskava

P435 10:10 Стрела

P435

Екатерина Варгина

Kazaņa

Энже Нигматуллина

Kazaņa

Дана Тукмеева

Kazaņa

P436 10:12 Камчатка

P436

Ольга Козловская

Sanktpēterburga

Владимир Козловский

Sanktpēterburga

P437 10:14 Гуляй рванина!

P437

Дмитрий Крестьянинов

Sanktpēterburga

Юрий Мельников

Sanktpēterburga

Оксана Петровская

Sanktpēterburga

P438 10:16 Страйк

P438

Елена Макаревич

Maskava

Светлана Туртурика

Maskava

P439 10:18 Гулёны

P439

Лидия Филатова

Maskava

P440 10:20 Магические манулы

P440

Мирон Зарицкий

Kazaņa

P441 10:22 Бер Агым

P441

Виктория Кузьмина

Kazaņa

Гузель Шайдуллина

Kazaņa

Лилия Шайдуллина

Kazaņa

P442 10:24 Горячие пятки

P442

P443 10:26 Офисные крысы

P443

Татьяна Гарманова

Maskava

Татьяна Гарманова

Maskava

P444 10:28 НеВнезапно

P444

Станислав Домогацкий

Maskava

P445 10:30 Тимур и его команда

P445

Тимур Рысаев

Kazaņa

P446 10:32 Команда Б/2

P446

P447 10:34 На месте не сидится

P447

Егор Котляров

Kazaņa

Тимур Садыйков

Kazaņa

P448 10:36 Сладкий Горький

P448

Андрей Друмов

Ņižņijnovgoroda

Светлана Борисова

Ņižņijnovgoroda

Светлана Гладкова

Ņižņijnovgoroda

Евгений Питиков

Ņižņijnovgoroda

P449 10:38 Не знаю

P449

Алена Володина

Kazaņa

Елисей Губернаторов

Kazaņa

P450 10:40 1,2,3 и компот!

P450

Ульяна Андреева

Maskava

Андрей Четвертков

Maskava

P451 10:42 Е.В.

P451

Егор Нечкин

Sanktpēterburga

Елена Ротач

Kazaņa

P452 10:44 Рататат

P452

P453 10:46 Сладкие виноградинки

P453

Евгений Вушняков

Maskava

Ксения Зорникова

Maskava

Александра Черноусова

Maskava

P454 10:48 Дубы-Колдуны

P454

Юлия Мелехина

Maskava

P455 10:50 Ангелы Петровны

P455

Анастасия Патрикеева

Maskava

Анна Хегай

Maskava

Полина Черкалина

Maskava

P456 10:52 Четыре свинчика и Глаша

P456

Ксения Коновец

Maskava

Юлия Тихомирова

Maskava

P457 10:54 Подорожники

P457

P458 10:56 Яростные Овощи

P458

Леонид Поленов

Kazaņa

P459 10:58 Детективы

P459

Дмитрий Анисимов

Maskava

Александр Сероглазов

Maskava

P461 11:02 Бегущие бананы поели

P461

P462 11:04 Блюзерия

P462

Ангелина Авдеева

Kazaņa

Ирина Визгина

Kazaņa

Алиса Харисова

Kazaņa

P463 11:06 Где Еж

P463

Елена Розова

Maskava

P464 11:08 Ытарррип
Полина Гусенкова

Kazaņa

Александр Леонтьев

Kazaņa

P465 11:10 Эти фламинго...

P465

Никита Гнездилов

Čeļabinska

Мария Рыбакова

Čeļabinska

Александра Секисова

Čeļabinska

P466 11:12 split-brain

P466

Екатерина Короткова

Maskava

P467 11:14 Святые угодники с өчпочмаком

P467

Наталья Маерле

Maskava

P468 11:16 Обнимальщики

P468

Максим Бабаев

Maskava

Регина Идиятова

Kazaņa

P469 11:18 Это мы вот

P469

P470 11:20 Initial commit

P470

P471 11:22 Тобби и Ко
Алина Хусаинова

Kazaņa

Гюзель Хусаинова

Kazaņa

P472 11:24 Юра едет в ЮАР

P472

Станислав Усышкин

Maskava

P473 11:26 Street Walkers

P473

Самат Ахметов

Kazaņa

Ирина Вавилова

Kazaņa

Альбина Сурнова

Kazaņa

P474 11:28 Бешеные

P474

Дмитрий Кузнецов

Kazaņa

Эльмира Мугинова

Kazaņa

Булат Саетгараев

Kazaņa