Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   1106 «Дирекция тяги» 09:53
Pablo Matanza
Sanktpēterburga   1210 «Синяя нитка» 10:45
Tais Rozhkova
Maskava   105 «RR» 09:02
Nadezhda Vasilenko
Voroņeža   138 «Казус» 09:19
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   169 «Магнолия» 09:34
Елена Агашина
Sanktpēterburga   117 «Мыха и Ко» 09:08
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   1106 «Дирекция тяги» 09:53
Алексей Александров
Sanktpēterburga   1177 «Иглобрюх-урбанист» 10:28
Мария Амурская
Maskava   166 «Зевгма» 09:33
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   110 «Нас пятило» 09:05
Мария Аникина
Sanktpēterburga   1104 «Инициативные лентяи» 09:52
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   1155 «Двое из ларца» 10:17
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   149 «Тушканчики» 09:24
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   1179 «Лев Прав» 10:29
Татьяна Безгодова
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Мария Белинская
Sanktpēterburga   167 «Лопе де Вега» 09:33
Марина Белова
Sanktpēterburga   151 «Космос» 09:25
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   190 «Белый Ус» 09:45
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   1152 «Слономышь» 10:16
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   176 «Ёжики под дождиком» 09:38
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   141 «Leone di San Marco» 09:20
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   195 «Удачный день» 09:47
Константин Бордюгов
Sanktpēterburga   1143 «Фантастические твари» 10:11
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   183 «Франкенвини» 09:41
Юлия Булахтина
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   194 «БРыСьКа» 09:47
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   146 «Хорошие люди» 09:23
Пётр Бурмистров
Maskava   1112 «split-brain» 09:56
Марина Бутусова
Sanktpēterburga   1210 «Синяя нитка» 10:45
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   124 «Маша и Медведь» 09:12
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   181 «Ёжики в тумане» 09:40
Миронова Валентина
Ļeņingradas apgabals   1201 «Лисицы» 10:40
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   116 «Мешки с костями» 09:08
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Юлия Вершинина
Sanktpēterburga   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   142 «keepsake» 09:21
Михаил Винокуров
Maskava   150 «Respektsperson» 09:25
Алёна Волошонок
Sanktpēterburga   192 «Голубые панды» 09:46
Евгения Воропаева
Maskava   1128 «Бегущие за пивом» 10:04
Владислав Выборнов
Sanktpēterburga   1163 «Kingfisher» 10:21
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   118 «Топ-топ» 09:09
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   1174 «Портал» 10:27
Ольга Гильченко
Sanktpēterburga   160 «Не хлюпай!» 09:30
Алексей Голованов
Sanktpēterburga   1158 «Аммониты» 10:19
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   141 «Leone di San Marco» 09:20
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   1205 «Ряряря» 10:42
Денис Гришин
Sanktpēterburga   1113 «Иллюзия аллюзии» 09:56
Марина Гришина
Sanktpēterburga   1113 «Иллюзия аллюзии» 09:56
Кирилл Грошенков
  132 «Тофсла и Вифсла» 09:16
Маргарита Давыдюк
Maskava   1170 «Белочка» 10:25
Екатерина Дейнего
Sanktpēterburga   1202 «Всепоплану» 10:41
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Светлана Евтехова
Sanktpēterburga   151 «Космос» 09:25
Марина Егорова
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1164 «луч» 10:22
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   1101 «Старый Кёнигсберг» 09:50
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   180 «Д'Амба» 09:40
Елена Жукова
Viborga   1148 «Агрикольский клуб реконструкции» 10:14
Илья Забелин
Maskava   1156 «Золотой Аксолотль» 10:18
Миша Забелин
Sanktpēterburga   147 «Огурец» 09:23
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   152 «Шустрые друзья» 09:26
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   1124 «Шикка» 10:02
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   1157 «Сонные мотыльки» 10:18
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   1105 «Первофевральцы» 09:52
Александра Зотова
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   118 «Топ-топ» 09:09
Дмитрий Иванов
Sanktpēterburga   1115 «Вторые» 09:57
Дарья Игнатова
Maskava   178 «Мятный карась» 09:39
Александр Каламбет
Sanktpēterburga   1125 «Маршмелки в глинтвейне» 10:02
Василий Калинин
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   1175 «Всем бобра!» 10:27
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   161 «БеГеМотъ» 09:30
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   1166 «ГПП» 10:23
Александра Киланова
Sanktpēterburga   1139 «Прокси» 10:09
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   175 «Ultimate Survival» 09:37
Алёна Кожевникова
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Елена Козлова
Sanktpēterburga   1173 «Шипшандр» 10:26
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   1153 «ArtScience» 10:16
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   1178 «пыщь-пыщь» 10:29
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   1118 «Вот и я!» 09:59
Сергей Корнильев
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Лера Крастынь
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   142 «keepsake» 09:21
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   158 «Rabid Ferrets» 09:29
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   1133 «Рыжие продолжают» 10:06
Маргарита Крылова
Sanktpēterburga   1146 «На семи ветрах!» 10:13
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   199 «УЛЬТРА» 09:49
Соня Кузнецова
Sanktpēterburga   160 «Не хлюпай!» 09:30
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   114 «Бежим и волосы назад» 09:07
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   1129 «А» 10:04
Лера Куксова
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   127 «ВейерштрассЕ» 09:13
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   177 «Пенелопа гну» 09:38
Сергей Лунегов
Sanktpēterburga   1136 «Дилетант» 10:08
Ксения Макарова
Sanktpēterburga   1116 «Jolly Barnacle» 09:58
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   100 «Бурундуй» 09:00
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   184 «Corso & Co» 09:42
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   125 «Marsach» 09:12
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   168 «Море» 09:34
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Анна Москвина
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Хельга Мочалова
Maskava   1149 «Олуша» 10:14
Мария Мухина
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Татьяна Невзорова
Sanktpēterburga   128 «Valor&Raid» 09:14
Ольга Николаева
Maskava   105 «RR» 09:02
Анна Новикова
Sanktpēterburga   1151 «На волю, в пампасы!» 10:15
Владислава Павленко
Maskava   121 «М.О.П.С.» 09:10
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   152 «Шустрые друзья» 09:26
Екатерина Пикула
Sanktpēterburga   1122 «Печеньки» 10:01
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Елена Пименова
Sanktpēterburga   1100 «Пупсики» 09:50
Ксения Поздина
Jekaterinburga   1167 «Here» 10:23
Катерина Потёмина
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Наташа Притыковская
Maskava   1176 «PiuPiu» 10:28
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   122 «Пассат+» 09:11
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   166 «Зевгма» 09:33
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1123 «Огни Самайна» 10:01
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор и Ко» 09:02
Евгений Романов
Maskava   138 «Казус» 09:19
Дина Романова
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   188 «Планы на ветер» 09:44
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   137 «Новый Рим» 09:18
Варвара Сахащик
Sanktpēterburga   1143 «Фантастические твари» 10:11
Елизавета Сквозникова
Sanktpēterburga   136 «АнЛиСа» 09:18
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   123 «Обригаду» 09:11
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   106 «Уголочек неба» 09:03
Ирина Соколова
  1204 «ЁКЛМН» 10:42
Катерина Соколова
Sanktpēterburga   172 «Засады» 09:36
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   108 «Sunnyfamily» 09:04
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1118 «Вот и я!» 09:59
екатерина спириденкова
Sanktpēterburga   1162 «Искатели приключений» 10:21
Мария Спирина
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   162 «ТаНи» 09:31
Александра Столярова
Sanktpēterburga   1206 «Суслик и сырок» 10:43
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   1103 «Утки УУ» 09:51
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   155 «Божьи одуванчики» 09:27
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   144 «Тихо-тихо» 09:22
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Галя Тюрина
Maskava   153 «Все будет солнечно!» 09:26
Юлия Удачина
Sanktpēterburga   1143 «Фантастические твари» 10:11
Мария Урусова
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   140 «Ириски» 09:20
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   185 «Профи» 09:42
Андрей Федорцов
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Галина Целищева
Sanktpēterburga   1161 «Отмороженные бЕлки» 10:20
Дарья Чернятчик
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   1144 «Валенки» 10:12
Надежда Шиманович
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Дарья Шкурлятьева
Viborga   1148 «Агрикольский клуб реконструкции» 10:14
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   1117 «Генчо, Изабелла и Второй Подбородок» 09:58
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   156 «Геральдические львы Панджшера» 09:28
Александра Щапова
Sanktpēterburga   1106 «Дирекция тяги» 09:53
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Ольга Ярмош
Sanktpēterburga   1114 «О-ёй» 09:57
Anna Brun
Sanktpēterburga   1121 «На отдыхе» 10:00
Irina Ditrikh
Sanktpēterburga   1131 «Пойдем гулять!» 10:05
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   133 «Собираем шишки» 09:16
Юлия А
Sanktpēterburga   103 «Бегущий по поребрику» 09:01
Иван Андреев
Sanktpēterburga   187 «Телепузики» 09:43
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   197 «Еда Федота» 09:48
Наиля Бахтеева
Sanktpēterburga   1111 «Миноги» 09:55
Иван Болдырев
Maskava   1159 «Москва-Петербург» 10:19
Марина Боровкова
Maskava   111 «Маленькая компания» 09:05
Александр Букреев
Sanktpēterburga   1119 «Рабочее название» 09:59
Николай Буренев
Sanktpēterburga   174 «Гены без Чебурашек» 09:37
Илья Васильев
Sanktpēterburga   1150 «Прогрессоры» 10:15
Мария Волкова
Sanktpēterburga   1142 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:11
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   157 «В шортах» 09:28
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   101 «Команда 101, старт 09:00» 09:00
Анна Гиль
Sanktpēterburga   198 «Свет Канопуса» 09:49
Ирина Голубева
Sanktpēterburga   113 «Птица» 09:06
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   111 «Маленькая компания» 09:05
Мария Добровольская
Sanktpēterburga   1132 «Могучая кучка» 10:06
Борис Дудин
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   191 «Молния ТуТ» 09:45
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   1135 «Емеля» 10:07
Олег Иванов
Sanktpēterburga   165 «Синие коты» 09:32
Анна Иванова
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Ксения Коннова
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Сергей Копылов
Maskava   171 «День Сурка» 09:35
Светлана Корнева
Sanktpēterburga   1109 «Коллеги» 09:54
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   182 «Hannila» 09:41
Артем Кузнецов
Sanktpēterburga   1168 «Дон Дигидон» 10:24
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   139 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:19
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   1137 «MMMM» 10:08
Александр Макаров
Sanktpēterburga   1180 «Линзы Френеля» 10:30
Иван Малечкин
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   117 «Мыха и Ко» 09:08
Юлия Мариросян
Sanktpēterburga   1107 «Astra» 09:53
Юлия Минутина
Sanktpēterburga   1127 «Ёж и тигр» 10:03
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   1165 «ЮММ» 10:22
Малечкина Надежда
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Михаил Николаев
Sanktpēterburga   1208 «пешеход» 10:44
Ирина Оборотистова
Maskava   121 «М.О.П.С.» 09:10
Сергей Остащенко
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Иван Павлик
Sanktpēterburga   1105 «Первофевральцы» 09:52
Наталья Петренко
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Кирилл Пиксендеев
Maskava   1139 «Прокси» 10:09
Андрей Пирогов
Maskava   1170 «Белочка» 10:25
Алла Протопопова
Maskava   1102 «Пешеходы» 09:51
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   112 «Палема» 09:06
Ольга Раева
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Мария Ребенко
Sanktpēterburga   107 «Неугомонные кардамоны» 09:03
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   135 «Уже не новички» 09:17
Юрий Серов
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Михаил Слышкин
Sanktpēterburga   1129 «А» 10:04
Максим Суслов
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   173 «КаМаБо» 09:36
александр третьяк
Sanktpēterburga   159 «треть бычка» 09:29
Вера Федорова
Sanktpēterburga   129 «Решительные еноты» 09:14
Анастасия Филиппова
Maskava   1138 «УНИСОННЫЕ ВЕТРОМ» 10:09
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   143 «Айгер» 09:21
Николай Чашников
Sanktpēterburga   1160 «Малыш-3» 10:20
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   1140 «Вожди» 10:10
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   145 «Экстремум» 09:22
Алёна Шпынова
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Olga Verutina
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Инна А
Sanktpēterburga   103 «Бегущий по поребрику» 09:01
Дарья Адронова
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Александра Александрова
Sanktpēterburga   1168 «Дон Дигидон» 10:24
Наталья Алиевская
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Александра Ананьева
Maskava   137 «Новый Рим» 09:18
Александр Андреев
Sanktpēterburga   187 «Телепузики» 09:43
Елена Андреева
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Лиза Андреева
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   187 «Телепузики» 09:43
Максим Аноп
Sanktpēterburga   156 «Геральдические львы Панджшера» 09:28
Елена Антонова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор и Ко» 09:02
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   1100 «Пупсики» 09:50
Андрей Башмаков
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   194 «БРыСьКа» 09:47
Мария Безносова
Sanktpēterburga   1125 «Маршмелки в глинтвейне» 10:02
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Галя Белова
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Таисия Белокурова
Maskava   1138 «УНИСОННЫЕ ВЕТРОМ» 10:09
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   1155 «Двое из ларца» 10:17
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   139 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:19
Максим Богачев
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Михаил Богачев
Sanktpēterburga   144 «Тихо-тихо» 09:22
Анна Борковская
Sanktpēterburga   1124 «Шикка» 10:02
Денис Брусов
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   127 «ВейерштрассЕ» 09:13
Ольга Буренева
Sanktpēterburga   174 «Гены без Чебурашек» 09:37
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   149 «Тушканчики» 09:24
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Надежда Васильева
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Надежда Везирян
Sanktpēterburga   186 «Никодимовы» 09:43
Александра Вересова
Sanktpēterburga   136 «АнЛиСа» 09:18
Наталья Вересова
Sanktpēterburga   1165 «ЮММ» 10:22
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   169 «Магнолия» 09:34
Инна Вовк
Sanktpēterburga   1136 «Дилетант» 10:08
Николай Воробьев
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Валерия Гарвацкая
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Николай Гильченко
Sanktpēterburga   160 «Не хлюпай!» 09:30
Камиля Гилязова
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   143 «Айгер» 09:21
Иван Голованов
Sanktpēterburga   1158 «Аммониты» 10:19
Сергей Голованов
Sanktpēterburga   1158 «Аммониты» 10:19
Татьяна Горобец
Sanktpēterburga   1101 «Старый Кёнигсберг» 09:50
Татьяна Горюк
  1143 «Фантастические твари» 10:11
Татьяна Григорьева
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Настя Грязникова
Sanktpēterburga   192 «Голубые панды» 09:46
Любовь Гультяева
Sanktpēterburga   112 «Палема» 09:06
Мария Гусарова
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   1166 «ГПП» 10:23
Валентина Диева
Sanktpēterburga   1142 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:11
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   169 «Магнолия» 09:34
Александр Додонов
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Глеб Егоров
Sanktpēterburga   1206 «Суслик и сырок» 10:43
Анна Елисеева
Sanktpēterburga   1164 «луч» 10:22
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   180 «Д'Амба» 09:40
Евгения Еремина-Соленикова
Sanktpēterburga   1131 «Пойдем гулять!» 10:05
Елена Ерохина
Puškina   167 «Лопе де Вега» 09:33
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   107 «Неугомонные кардамоны» 09:03
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   185 «Профи» 09:42
Айза Жумагалиева
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Яна Забелина
Maskava   1156 «Золотой Аксолотль» 10:18
Алексей Заслонюк
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   1126 «32 фуэте» 10:03
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   183 «Франкенвини» 09:41
Александр Иванов
Sanktpēterburga   1115 «Вторые» 09:57
Мария Иванова
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Нина Иванова
Sanktpēterburga   1144 «Валенки» 10:12
Людмила Ильинская
Maskava   1102 «Пешеходы» 09:51
Альберт Ишмухаметов
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Вероника К
Sanktpēterburga   103 «Бегущий по поребрику» 09:01
Леся Калинина
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   1175 «Всем бобра!» 10:27
Олег Кандальцев
Maskavas apgabals   171 «День Сурка» 09:35
Мария Карамуллина
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Катерина Карманова
Sanktpēterburga   1205 «Ряряря» 10:42
Анка Карпова
Sanktpēterburga   136 «АнЛиСа» 09:18
Виктория Кашина
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Наталия Кищенко
Maskava   1120 «Ползущие хорьки» 10:00
Елена Клыкова
Sanktpēterburga   1132 «Могучая кучка» 10:06
Татьяна Ковалева
Sanktpēterburga   171 «День Сурка» 09:35
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   167 «Лопе де Вега» 09:33
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Артём Коннов
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Дарья Коннова
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Надежда Коннова
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   1167 «Here» 10:23
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   1167 «Here» 10:23
Артём Корнилов
Sanktpēterburga   1122 «Печеньки» 10:01
Екатерина Коробкова
Sanktpēterburga   181 «Ёжики в тумане» 09:40
Максим Коровин
Sanktpēterburga   1109 «Коллеги» 09:54
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Игорь Кочелаев
Sanktpēterburga   1101 «Старый Кёнигсберг» 09:50
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   191 «Молния ТуТ» 09:45
Мария Кривлева
Sanktpēterburga   1165 «ЮММ» 10:22
Евгений Кринкин
Sanktpēterburga   1133 «Рыжие продолжают» 10:06
Никита Кринкин
Sanktpēterburga   1133 «Рыжие продолжают» 10:06
Анна Крылова
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Константин Кудряшов
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   1167 «Here» 10:23
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   125 «Marsach» 09:12
Константин Курков
Maskava   1203 «Пешеходики» 10:41
Алина Левинская
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Наталья Литвиненко
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Александр Лобанов
Sanktpēterburga   1127 «Ёж и тигр» 10:03
Ксения Логгинова
Maskava   132 «Тофсла и Вифсла» 09:16
Наталия Логинова
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   145 «Экстремум» 09:22
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Елизавета Макарова
Sanktpēterburga   1180 «Линзы Френеля» 10:30
Мария Макарова
Sanktpēterburga   1180 «Линзы Френеля» 10:30
Александр Мартиросян
Sanktpēterburga   1107 «Astra» 09:53
Ирина Марцинкевич
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Юлия Махова
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Нина Минина
Sanktpēterburga   162 «ТаНи» 09:31
Елизавета Миронова
Ļeņingradas apgabals   1201 «Лисицы» 10:40
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   197 «Еда Федота» 09:48
Альфия Мифтахова
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   125 «Marsach» 09:12
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Илья Молодов
Sanktpēterburga   1126 «32 фуэте» 10:03
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   1161 «Отмороженные бЕлки» 10:20
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   1204 «ЁКЛМН» 10:42
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Таня Наумовец
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Надя Наф-наф
Sanktpēterburga   1202 «Всепоплану» 10:41
Василий Никодимов
Sanktpēterburga   186 «Никодимовы» 09:43
Степан Никодимов
Sanktpēterburga   186 «Никодимовы» 09:43
Мария Никодимова
Sanktpēterburga   186 «Никодимовы» 09:43
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   1178 «пыщь-пыщь» 10:29
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   1178 «пыщь-пыщь» 10:29
Александра Онучина
Sanktpēterburga   137 «Новый Рим» 09:18
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Светлана Осипова
Sanktpēterburga   1204 «ЁКЛМН» 10:42
Екатерина Панчишина
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   122 «Пассат+» 09:11
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   162 «ТаНи» 09:31
Яна Пикалева
Sanktpēterburga   1146 «На семи ветрах!» 10:13
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   1122 «Печеньки» 10:01
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   167 «Лопе де Вега» 09:33
Алла Поваркова
Sanktpēterburga   1132 «Могучая кучка» 10:06
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Екатерина Попова
Sanktpēterburga   113 «Птица» 09:06
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Михаил Потапов
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Анна Потапова
Sanktpēterburga   168 «Море» 09:34
Мария Пушкина
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор и Ко» 09:02
Валерия Ростовцева
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Марина Рубина
Sanktpēterburga   1144 «Валенки» 10:12
Надежда Савон
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   1153 «ArtScience» 10:16
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   158 «Rabid Ferrets» 09:29
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   1159 «Москва-Петербург» 10:19
Сергей Серов
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Анастасия Серова
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Светлана Слободенюк
Sanktpēterburga   111 «Маленькая компания» 09:05
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   115 «Полёт нормальный» 09:07
Софья Соболь
Sanktpēterburga   1121 «На отдыхе» 10:00
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   1204 «ЁКЛМН» 10:42
Александр Спириденков
Sanktpēterburga   1162 «Искатели приключений» 10:21
Никита Спириденков
Sanktpēterburga   1162 «Искатели приключений» 10:21
Наталия Спириденкова
Sanktpēterburga   1162 «Искатели приключений» 10:21
Иван Степанов
Sanktpēterburga   1168 «Дон Дигидон» 10:24
Женя Стёпин
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   135 «Уже не новички» 09:17
Наталья Столярова
Sanktpēterburga   1111 «Миноги» 09:55
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   197 «Еда Федота» 09:48
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   182 «Hannila» 09:41
Павел Тихонов
Sanktpēterburga   1117 «Генчо, Изабелла и Второй Подбородок» 09:58
Ирина Третьяк
Sanktpēterburga   159 «треть бычка» 09:29
Юлия Уварова
Sanktpēterburga   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   122 «Пассат+» 09:11
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   112 «Палема» 09:06
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   141 «Leone di San Marco» 09:20
Галина Федорова
Sanktpēterburga   173 «КаМаБо» 09:36
Игорь Федорцов
Tjumeņa   139 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:19
Евгений Филиппов
Sanktpēterburga   183 «Франкенвини» 09:41
Катя Фирсова
Maskava   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Анастасия Химченко
Maskava   1170 «Белочка» 10:25
Юрий Хоменя
Sanktpēterburga   1169 «Хомы» 10:24
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   129 «Решительные еноты» 09:14
Василий Шамко
Sanktpēterburga   1174 «Портал» 10:27
Петр Шестаков
Sanktpēterburga   1139 «Прокси» 10:09
Яна Шестакова
Sanktpēterburga   1139 «Прокси» 10:09
Ирина Шехурдина
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   1117 «Генчо, Изабелла и Второй Подбородок» 09:58
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   1100 «Пупсики» 09:50
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Анастасия Щегельская
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   124 «Маша и Медведь» 09:12
Анастасия Юрчагина
Sanktpēterburga   165 «Синие коты» 09:32
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   106 «Уголочек неба» 09:03
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Бурундуй
101 09:00 Команда 101, старт 09:00
102 09:01 Физики и лирики
Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Серов

Sanktpēterburga

Сергей Серов

Sanktpēterburga

Анастасия Серова

Sanktpēterburga

103 09:01 Бегущий по поребрику
Юлия А

Sanktpēterburga

Инна А

Sanktpēterburga

Вероника К

Sanktpēterburga

104 09:02 Сюзор и Ко
Елена Антонова

Sanktpēterburga

Ольга Родионова

Sanktpēterburga

105 09:02 RR
106 09:03 Уголочек неба
Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анастасия Яцницкая

Sanktpēterburga

107 09:03 Неугомонные кардамоны
Мария Ребенко

Sanktpēterburga

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

108 09:04 Sunnyfamily
109 09:04 Египетская сила
Альфия Мифтахова

Sanktpēterburga

Михаил Потапов

Sanktpēterburga

110 09:05 Нас пятило
111 09:05 Маленькая компания
Светлана Слободенюк

Sanktpēterburga

112 09:06 Палема
Любовь Гультяева

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

113 09:06 Птица
Ирина Голубева

Sanktpēterburga

Екатерина Попова

Sanktpēterburga

114 09:07 Бежим и волосы назад
115 09:07 Полёт нормальный
Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

116 09:08 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

117 09:08 Мыха и Ко
Елена Агашина

Sanktpēterburga

118 09:09 Топ-топ
119 09:09 Ползем, любуемся пейзажем
Ольга Раева

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Жанна Якуничева

Sanktpēterburga

120 09:10 Корона Российской Империи
Марина Егорова

Sanktpēterburga

Наталья Алиевская

Sanktpēterburga

Елена Андреева

Sanktpēterburga

121 09:10 М.О.П.С.
122 09:11 Пассат+
Галина Перетягина

Sanktpēterburga

Евгений Факторович

Sanktpēterburga

123 09:11 Обригаду
124 09:12 Маша и Медведь
Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

125 09:12 Marsach
Екатерина Кунгурова

Sanktpēterburga

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

126 09:13 Улит и Ко
Дарья Адронова

Sanktpēterburga

127 09:13 ВейерштрассЕ
Вера Брюханова

Sanktpēterburga

128 09:14 Valor&Raid
129 09:14 Решительные еноты
Вера Федорова

Sanktpēterburga

Мария Чурилова

Sanktpēterburga

130 09:15 4 литра настолок
Лера Куксова

Sanktpēterburga

Дина Романова

Sanktpēterburga

Дмитрий Демидов

Sanktpēterburga

Ольга Поспелова

Sanktpēterburga

131 09:15 С днём рождения, Стёпа!
Алина Пиляева

Sanktpēterburga

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

132 09:16 Тофсла и Вифсла
Ксения Логгинова

Maskava

133 09:16 Собираем шишки
Marina Fedorova

Sanktpēterburga

134 09:17 Answer the Quest
Мария Мухина

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Александр Додонов

Sanktpēterburga

Виктория Кашина

Sanktpēterburga

135 09:17 Уже не новички
Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

136 09:18 АнЛиСа
Александра Вересова

Sanktpēterburga

Анка Карпова

Sanktpēterburga

137 09:18 Новый Рим
Александра Ананьева

Maskava

Александра Онучина

Sanktpēterburga

138 09:19 Казус
139 09:19 Есть ли у нас план, мистер Фикс?
Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Игорь Федорцов

Tjumeņa

140 09:20 Ириски
141 09:20 Leone di San Marco
Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

142 09:21 keepsake
143 09:21 Айгер
Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

144 09:22 Тихо-тихо
Михаил Богачев

Sanktpēterburga

145 09:22 Экстремум
Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Наталья Луцак

Sanktpēterburga

146 09:23 Хорошие люди
Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

147 09:23 Огурец
Миша Забелин

Sanktpēterburga

148 09:24 Дети понедельника
Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

Михаил Грищенко

Sanktpēterburga

149 09:24 Тушканчики
Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

150 09:25 Respektsperson
151 09:25 Космос
152 09:26 Шустрые друзья
153 09:26 Все будет солнечно!
154 09:27 STR
155 09:27 Божьи одуванчики
156 09:28 Геральдические львы Панджшера
Максим Аноп

Sanktpēterburga

157 09:28 В шортах
158 09:29 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

159 09:29 треть бычка
Ирина Третьяк

Sanktpēterburga

160 09:30 Не хлюпай!
Соня Кузнецова

Sanktpēterburga

Николай Гильченко

Sanktpēterburga

161 09:30 БеГеМотъ
Ольга Калинина

Sanktpēterburga

162 09:31 ТаНи
Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

163 09:31 Kullagar
Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Андрей Башмаков

Sanktpēterburga

Денис Брусов

Sanktpēterburga

Эльвира Мищенко

Sanktpēterburga

164 09:32 Литерра
Юлия Булахтина

Sanktpēterburga

Екатерина Васильева

Sanktpēterburga

Мария Гусарова

Sanktpēterburga

Мария Пушкина

Sanktpēterburga

165 09:32 Синие коты
Олег Иванов

Sanktpēterburga

Анастасия Юрчагина

Sanktpēterburga

166 09:33 Зевгма
167 09:33 Лопе де Вега
Елена Ерохина

Puškina

Владислав Ковалевский

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

168 09:34 Море
Анна Потапова

Sanktpēterburga

169 09:34 Магнолия
Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

170 09:35 Маленький Сфинкс
Айза Жумагалиева

Sanktpēterburga

Алина Мазеева

Sanktpēterburga

171 09:35 День Сурка
Олег Кандальцев

Maskavas apgabals

Татьяна Ковалева

Sanktpēterburga

172 09:36 Засады
173 09:36 КаМаБо
Галина Федорова

Sanktpēterburga

174 09:37 Гены без Чебурашек
Ольга Буренева

Sanktpēterburga

175 09:37 Ultimate Survival
176 09:38 Ёжики под дождиком
177 09:38 Пенелопа гну
178 09:39 Мятный карась
179 09:39 Всё по феншую
Татьяна Григорьева

Sanktpēterburga

Ирина Марцинкевич

Sanktpēterburga

Екатерина Панчишина

Sanktpēterburga

180 09:40 Д'Амба
Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

181 09:40 Ёжики в тумане
Екатерина Коробкова

Sanktpēterburga

182 09:41 Hannila
Анна Сысоева

Sanktpēterburga

183 09:41 Франкенвини
Владимир Зохан

Sanktpēterburga

Евгений Филиппов

Sanktpēterburga

184 09:42 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

185 09:42 Профи
Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

186 09:43 Никодимовы
Надежда Везирян

Sanktpēterburga

Василий Никодимов

Sanktpēterburga

Степан Никодимов

Sanktpēterburga

Мария Никодимова

Sanktpēterburga

187 09:43 Телепузики
Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

188 09:44 Планы на ветер
189 09:44 хомякадзе
Лиза Андреева

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

190 09:45 Белый Ус
191 09:45 Молния ТуТ
Геннадий Красников

Sanktpēterburga

192 09:46 Голубые панды
Настя Грязникова

Sanktpēterburga

193 09:46 Люди Че
Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

Сергей Чернышев

Sanktpēterburga

Елизавета Шумилова

Sanktpēterburga

194 09:47 БРыСьКа
Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

195 09:47 Удачный день
Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

196 09:48 Поморки
Алексей Заслонюк

Sanktpēterburga

Мария Иванова

Sanktpēterburga

Анастасия Щегельская

Sanktpēterburga

197 09:48 Еда Федота
Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

198 09:49 Свет Канопуса
Анна Гиль

Sanktpēterburga

199 09:49 УЛЬТРА
1100 09:50 Пупсики
Елена Пименова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

1101 09:50 Старый Кёнигсберг
Татьяна Горобец

Sanktpēterburga

Игорь Кочелаев

Sanktpēterburga

1102 09:51 Пешеходы
Людмила Ильинская

Maskava

1103 09:51 Утки УУ
1104 09:52 Инициативные лентяи
Мария Аникина

Sanktpēterburga

1105 09:52 Первофевральцы
Надежда Зонова

Sanktpēterburga

Иван Павлик

Sanktpēterburga

1106 09:53 Дирекция тяги
1107 09:53 Astra
Юлия Мариросян

Sanktpēterburga

Александр Мартиросян

Sanktpēterburga

1108 09:54 Кря и Ко
Лера Крастынь

Sanktpēterburga

Валерия Гарвацкая

Sanktpēterburga

Константин Кудряшов

Sanktpēterburga

1109 09:54 Коллеги
Максим Коровин

Sanktpēterburga

1110 09:55 Рыжие начинают
Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Алина Левинская

Sanktpēterburga

Наталья Литвиненко

Sanktpēterburga

1111 09:55 Миноги
Наиля Бахтеева

Sanktpēterburga

Наталья Столярова

Sanktpēterburga

1112 09:56 split-brain
1113 09:56 Иллюзия аллюзии
Денис Гришин

Sanktpēterburga

Марина Гришина

Sanktpēterburga

1114 09:57 О-ёй
Ольга Ярмош

Sanktpēterburga

1115 09:57 Вторые
Дмитрий Иванов

Sanktpēterburga

Александр Иванов

Sanktpēterburga

1116 09:58 Jolly Barnacle
1117 09:58 Генчо, Изабелла и Второй Подбородок
Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Павел Тихонов

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

1118 09:59 Вот и я!
1119 09:59 Рабочее название
1120 10:00 Ползущие хорьки
Наталия Кищенко

Maskava

1121 10:00 На отдыхе
Anna Brun

Sanktpēterburga

Софья Соболь

Sanktpēterburga

1122 10:01 Печеньки
Артём Корнилов

Sanktpēterburga

Дмитрий Пикула

Sanktpēterburga

1123 10:01 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

1124 10:02 Шикка
Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

Анна Борковская

Sanktpēterburga

1125 10:02 Маршмелки в глинтвейне
Мария Безносова

Sanktpēterburga

1126 10:03 32 фуэте
Татьяна Золина

Sanktpēterburga

Илья Молодов

Sanktpēterburga

1127 10:03 Ёж и тигр
Юлия Минутина

Sanktpēterburga

Александр Лобанов

Sanktpēterburga

1128 10:04 Бегущие за пивом
1129 10:04 А
Михаил Кузьмич

Sanktpēterburga

Михаил Слышкин

Sanktpēterburga

1130 10:05 20 minutes adventure
Альберт Ишмухаметов

Sanktpēterburga

Валерия Ростовцева

Sanktpēterburga

Надежда Савон

Sanktpēterburga

1131 10:05 Пойдем гулять!
Irina Ditrikh

Sanktpēterburga

Евгения Еремина-Соленикова

Sanktpēterburga

1132 10:06 Могучая кучка
Елена Клыкова

Sanktpēterburga

Алла Поваркова

Sanktpēterburga

1133 10:06 Рыжие продолжают
Евгений Кринкин

Sanktpēterburga

Никита Кринкин

Sanktpēterburga

1134 10:07 Весельчаки и Dr.Toll
Юлия Вершинина

Sanktpēterburga

Юлия Уварова

Sanktpēterburga

Катя Фирсова

Maskava

1135 10:07 Емеля
1136 10:08 Дилетант
Сергей Лунегов

Sanktpēterburga

Инна Вовк

Sanktpēterburga

1137 10:08 MMMM
1138 10:09 УНИСОННЫЕ ВЕТРОМ
Таисия Белокурова

Maskava

1139 10:09 Прокси
Петр Шестаков

Sanktpēterburga

Яна Шестакова

Sanktpēterburga

1140 10:10 Вожди
Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

1141 10:10 Микс по нашим именам
Максим Богачев

Sanktpēterburga

Камиля Гилязова

Sanktpēterburga

Ирина Шехурдина

Sanktpēterburga

1142 10:11 Кто сказал, что я сдал?..
Мария Волкова

Sanktpēterburga

Валентина Диева

Sanktpēterburga

1143 10:11 Фантастические твари
Юлия Удачина

Sanktpēterburga

Татьяна Горюк

1144 10:12 Валенки
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

1145 10:12 Бакштаг
Николай Воробьев

Sanktpēterburga

Юлия Махова

Sanktpēterburga

1146 10:13 На семи ветрах!
Яна Пикалева

Sanktpēterburga

1147 10:13 Петербургские странники
Анна Москвина

Sanktpēterburga

Чингиз Зиннатуллин

Sanktpēterburga

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

Светлана Кувенева

Sanktpēterburga

1148 10:14 Агрикольский клуб реконструкции
1149 10:14 Олуша
1150 10:15 Прогрессоры
Илья Васильев

Sanktpēterburga

1151 10:15 На волю, в пампасы!
Анна Новикова

Sanktpēterburga

1152 10:16 Слономышь
1153 10:16 ArtScience
Сергей Савосин

Sanktpēterburga

1154 10:17 Переверни же матрас!
Olga Verutina

Sanktpēterburga

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Мария Карамуллина

Sanktpēterburga

1155 10:17 Двое из ларца
Анастасия Бердникова

Sanktpēterburga

1156 10:18 Золотой Аксолотль
Яна Забелина

Maskava

1157 10:18 Сонные мотыльки
Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

1158 10:19 Аммониты
Иван Голованов

Sanktpēterburga

Сергей Голованов

Sanktpēterburga

1159 10:19 Москва-Петербург
Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

1160 10:20 Малыш-3
1161 10:20 Отмороженные бЕлки
Виктор Морозов

Sanktpēterburga

1162 10:21 Искатели приключений
Александр Спириденков

Sanktpēterburga

Никита Спириденков

Sanktpēterburga

Наталия Спириденкова

Sanktpēterburga

1163 10:21 Kingfisher
1164 10:22 луч
Елена Елисеева

Sanktpēterburga

Анна Елисеева

Sanktpēterburga

1165 10:22 ЮММ
Наталья Вересова

Sanktpēterburga

Мария Кривлева

Sanktpēterburga

1166 10:23 ГПП
Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

1167 10:23 Here
Людмила Корженевская

Jekaterinburga

Антон Корженевский

Sanktpēterburga

Елена Кузнецова

Jekaterinburga

1168 10:24 Дон Дигидон
Артем Кузнецов

Sanktpēterburga

Александра Александрова

Sanktpēterburga

Иван Степанов

Sanktpēterburga

1169 10:24 Хомы
Юрий Хоменя

Sanktpēterburga

1170 10:25 Белочка
Анастасия Химченко

Maskava

1171 10:25 Четыре
1172 10:26 Быстрее Болта
Максим Суслов

Sanktpēterburga

Галя Белова

Sanktpēterburga

Таня Наумовец

Sanktpēterburga

Женя Стёпин

Sanktpēterburga

1173 10:26 Шипшандр
Елена Козлова

Sanktpēterburga

1174 10:27 Портал
Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

1175 10:27 Всем бобра!
Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

1176 10:28 PiuPiu
1177 10:28 Иглобрюх-урбанист
1178 10:29 пыщь-пыщь
Александр Никоноров

Sanktpēterburga

Анна Никонорова

Sanktpēterburga

1179 10:29 Лев Прав
1180 10:30 Линзы Френеля
Елизавета Макарова

Sanktpēterburga

Мария Макарова

Sanktpēterburga

1200 10:40 Умный Кот
Мария Спирина

Sanktpēterburga

Наталия Логинова

Sanktpēterburga

Таисия Полякова

Sanktpēterburga

1201 10:40 Лисицы
Миронова Валентина

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Миронова

Ļeņingradas apgabals

1202 10:41 Всепоплану
Надя Наф-наф

Sanktpēterburga

1203 10:41 Пешеходики
Константин Курков

Maskava

1204 10:42 ЁКЛМН
Василий Мусяков

Sanktpēterburga

Светлана Осипова

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

1205 10:42 Ряряря
Катерина Карманова

Sanktpēterburga

1206 10:43 Суслик и сырок
Глеб Егоров

Sanktpēterburga

1207 10:43 Дикие кони
Ксения Коннова

Sanktpēterburga

Артём Коннов

Sanktpēterburga

Дарья Коннова

Sanktpēterburga

Надежда Коннова

Sanktpēterburga

1208 10:44 пешеход
1209 10:44 Цапелька
Борис Дудин

Sanktpēterburga

Анна Крылова

Sanktpēterburga

Полина Матвеева

Sanktpēterburga

Денис Ремняков

Sanktpēterburga

1210 10:45 Синяя нитка
Pablo Matanza

Sanktpēterburga