Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   1106 «Дирекция тяги» 09:53
Masha Pushkina
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Tais Rozhkova
Maskava   105 «RR» 09:02
Nadezhda Vasilenko
Voroņeža   138 «Казус» 09:19
Olga Verutina
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   1194 «Uno dos tres» 10:37
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   169 «Магнолия» 09:34
Елена Агашина
Sanktpēterburga   117 «Мыха и Ко» 09:08
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   1106 «Дирекция тяги» 09:53
Алексей Александров
Sanktpēterburga   1177 «Иглобрюх-урбанист» 10:28
Мария Амурская
Maskava   166 «Зевгма» 09:33
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   110 «Нас пятило» 09:05
Мария Аникина
Sanktpēterburga   1104 «Инициативные лентяи» 09:52
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   1155 «Двое из ларца» 10:17
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   149 «Тушканчики» 09:24
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   1179 «Лев Прав» 10:29
Татьяна Безгодова
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Мария Белинская
Sanktpēterburga   167 «Лопе де Вега» 09:33
Марина Белова
Sanktpēterburga   151 «Космос» 09:25
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   190 «Белый Ус» 09:45
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   1152 «Слономышь» 10:16
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   176 «Ёжики под дождиком» 09:38
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   141 «Leone di San Marco» 09:20
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   195 «Удачный день» 09:47
Константин Бордюгов
Sanktpēterburga   1143 «Фантастические твари» 10:11
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   183 «Франкенвини» 09:41
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   127 «ВейерштрассЕ» 09:13
Юлия Булахтина
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   146 «Хорошие люди» 09:23
Пётр Бурмистров
Maskava   1112 «split-brain» 09:56
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   124 «Маша и Медведь» 09:12
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   181 «Ёжики в тумане» 09:40
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Александра Васюк
Sanktpēterburga   116 «Мешки с костями» 09:08
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Юлия Вершинина
Sanktpēterburga   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   142 «keepsake» 09:21
Михаил Винокуров
Maskava   150 «Respektsperson» 09:25
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   185 «Профи» 09:42
Алёна Волошонок
Sanktpēterburga   192 «Голубые панды» 09:46
Евгения Воропаева
Maskava   1128 «Бегущие за пивом» 10:04
Владислав Выборнов
Sanktpēterburga   1163 «Kingfisher» 10:21
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   118 «Топ-топ» 09:09
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   1174 «Портал» 10:27
Ольга Гильченко
Sanktpēterburga   160 «Не хлюпай!» 09:30
Алексей Голованов
Sanktpēterburga   1158 «Аммониты» 10:19
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   141 «Leone di San Marco» 09:20
Владимир Гребенников
Maskava   1192 «Привет, февраль!» 10:36
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   1205 «Ряряря» 10:42
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Кирилл Грошенков
  132 «Тофсла и Вифсла» 09:16
Маргарита Давыдюк
Maskava   1170 «Белочка» 10:25
Екатерина Дейнего
Sanktpēterburga   1202 «Всепоплану» 10:41
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Артур Дубро
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Светлана Евтехова
Sanktpēterburga   151 «Космос» 09:25
Марина Егорова
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   110 «Нас пятило» 09:05
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1164 «луч» 10:22
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   1101 «Старый Кёнигсберг» 09:50
Елена Жукова
Viborga   1148 «Агрикольский клуб реконструкции» 10:14
Илья Забелин
Maskava   1156 «Золотой Аксолотль» 10:18
Миша Забелин
Sanktpēterburga   147 «Огурец» 09:23
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   110 «Нас пятило» 09:05
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   152 «Шустрые друзья» 09:26
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   1124 «Шикка» 10:02
Александр Звягин
Sanktpēterburga   135 «Борода Трусова» 09:17
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   1157 «Сонные мотыльки» 10:18
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   1105 «Первофевральцы» 09:52
Александра Зотова
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   118 «Топ-топ» 09:09
Дмитрий Иванов
Sanktpēterburga   1115 «Вторые» 09:57
Василий Калинин
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   1175 «Крутые бобры» 10:27
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   161 «БеГеМотъ» 09:30
Олег Кандальцев
Maskavas apgabals   171 «День Сурка» 09:35
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   1166 «ГПП» 10:23
Александра Киланова
Sanktpēterburga   1139 «Пишем на простой» 10:09
Ксения Кинякина
Maskava   110 «Нас пятило» 09:05
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   188 «Планы на ветер» 09:44
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   175 «Ultimate Survival» 09:37
Ярослав Кищенко
Maskava   1120 «Ползущие хорьки» 10:00
Алёна Кожевникова
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Елена Козлова
Sanktpēterburga   1173 «Шипшандр» 10:26
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   1153 «ArtScience» 10:16
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   1178 «пыщь-пыщь» 10:29
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   1118 «Вот и я!» 09:59
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   1194 «Uno dos tres» 10:37
Сергей Корнильев
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Никита Краснов
Sanktpēterburga   135 «Борода Трусова» 09:17
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   135 «Борода Трусова» 09:17
Лера Крастынь
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   142 «keepsake» 09:21
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   158 «Rabid Ferrets» 09:29
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   1133 «Рыжие продолжают» 10:06
Маргарита Крылова
Sanktpēterburga   1146 «На семи ветрах!» 10:13
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   199 «УЛЬТРА» 09:49
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   184 «Corso & Co» 09:42
Соня Кузнецова
Sanktpēterburga   160 «Не хлюпай!» 09:30
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   114 «Бежим и волосы назад» 09:07
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   1129 «А» 10:04
Лера Куксова
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   127 «ВейерштрассЕ» 09:13
Антон Лавров
Sanktpēterburga   1193 «Одинокий путник» 10:36
Алексей Ланцов
Sanktpēterburga   1185 «It’s a match!» 10:32
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   177 «Пенелопа гну» 09:38
Наталия Логинова
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Сергей Лунегов
Sanktpēterburga   1136 «Дилетант» 10:08
Ксения Макарова
Sanktpēterburga   1116 «Jolly Barnacle» 09:58
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   100 «Бурундуй» 09:00
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   1154 «Переверни же матрас!» 10:17
Елена Мезенцева
Sanktpēterburga   1190 «Кукумария» 10:35
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   184 «Corso & Co» 09:42
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   125 «Marsach» 09:12
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   168 «Море» 09:34
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Анна Москвина
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Хельга Мочалова
Maskava   1149 «Олуша» 10:14
Мария Мухина
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Татьяна Невзорова
Sanktpēterburga   128 «Valor&Raid» 09:14
Ольга Николаева
Maskava   105 «RR» 09:02
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   1178 «пыщь-пыщь» 10:29
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   1178 «пыщь-пыщь» 10:29
Анна Новикова
Sanktpēterburga   1151 «На волю, в пампасы!» 10:15
Полина Оскольская
Sanktpēterburga   1119 «Большие надежды» 09:59
Владислава Павленко
Maskava   121 «М.О.П.С.» 09:10
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   152 «Шустрые друзья» 09:26
Аня Петросян
Sanktpēterburga   1187 «Runtime error» 10:33
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   1122 «Печеньки» 10:01
Екатерина Пикула
Sanktpēterburga   1122 «Печеньки» 10:01
Елена Пименова
Sanktpēterburga   1100 «Пупсики» 09:50
Ксения Поздина
Jekaterinburga   1167 «Here» 10:23
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   1181 «Dungeon Lords» 10:30
Катерина Потёмина
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Наташа Притыковская
Maskava   1176 «PiuPiu» 10:28
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   122 «Пассат+» 09:11
Наталия Пушкарёва
Sanktpēterburga   154 «STR» 09:27
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   166 «Зевгма» 09:33
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1123 «Огни Самайна» 10:01
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор и Ко» 09:02
Мария Рожкова
Maskava   105 «RR» 09:02
Евгений Романов
Maskava   138 «Казус» 09:19
Дина Романова
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   188 «Планы на ветер» 09:44
Екатерина Савченко
Maskava   1203 «Пешеходики» 10:41
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   137 «Новый Рим» 09:18
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   158 «Rabid Ferrets» 09:29
Варвара Сахащик
Sanktpēterburga   1143 «Фантастические твари» 10:11
Сергей Серов
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Елизавета Сквозникова
Sanktpēterburga   136 «АнЛёЛиСа» 09:18
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   1184 «Zakat» 10:32
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   123 «Обригаду» 09:11
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   106 «Уголочек неба» 09:03
Ирина Соколова
  1204 «ЁКЛМН» 10:42
Катерина Соколова
Sanktpēterburga   172 «Засады» 09:36
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:04
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1118 «Вот и я!» 09:59
Мария Спирина
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   162 «ТаНи» 09:31
Александра Столярова
Sanktpēterburga   1206 «Суслик и сырок» 10:43
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   1103 «Утки УУ» 09:51
Алина Титова
Sanktpēterburga   116 «Мешки с костями» 09:08
Ирина Титова
Sanktpēterburga   1211 «Главное - процесс!» 10:45
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   155 «Божьи одуванчики» 09:27
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   144 «Тихо-тихо» 09:22
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Галя Тюрина
Maskava   153 «Все будет солнечно!» 09:26
Юлия Удачина
Sanktpēterburga   1143 «Фантастические твари» 10:11
Мария Урусова
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   140 «Ириски» 09:20
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   122 «Пассат+» 09:11
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   185 «Профи» 09:42
Андрей Федорцов
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Ксения Хавроничева
Sanktpēterburga   1196 «Енот и его банда» 10:38
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   176 «Ёжики под дождиком» 09:38
Галина Целищева
Sanktpēterburga   1161 «Отмороженные бЕлки» 10:20
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   114 «Бежим и волосы назад» 09:07
Дарья Чернятчик
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Екатерина Чудинова
Sanktpēterburga   1189 «Герои Андора» 10:34
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   1144 «Валенки» 10:12
Надежда Шиманович
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Дарья Шкурлятьева
Viborga   1148 «Агрикольский клуб реконструкции» 10:14
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   1117 «Генчо, Изабелла и Второй Подбородок» 09:58
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   193 «Люди Че» 09:46
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   156 «Геральдические львы Панджшера» 09:28
Александра Щапова
Sanktpēterburga   1106 «Дирекция тяги» 09:53
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Ольга Ярмош
Sanktpēterburga   1114 «О-ёй» 09:57
Anna Brun
Sanktpēterburga   1121 «На отдыхе» 10:00
Irina Ditrikh
Sanktpēterburga   1131 «Пойдем гулять!» 10:05
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   133 «Собираем шишки» 09:16
Юлия А
Sanktpēterburga   103 «Бегущий по поребрику» 09:01
Иван Андреев
Sanktpēterburga   187 «Телепузики» 09:43
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   197 «Еда Федота» 09:48
Наиля Бахтеева
Sanktpēterburga   1111 «Миноги» 09:55
Святослав Белов
Sanktpēterburga   151 «Космос» 09:25
Иван Болдырев
Maskava   1159 «Москва-Петербург» 10:19
Марина Боровкова
Maskava   111 «Маленькая компания» 09:05
Александр Букреев
Sanktpēterburga   1119 «Большие надежды» 09:59
Николай Буренев
Sanktpēterburga   174 «Гены без Чебурашек» 09:37
Катерина Важненко
Sanktpēterburga   1212 «Непостояльцы» 10:46
Илья Васильев
Sanktpēterburga   1150 «Прогрессоры» 10:15
Мария Волкова
Sanktpēterburga   1142 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:11
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   157 «В шортах» 09:28
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   101 «Команда 101, старт 09:00» 09:00
Ксения Выборнова
Sanktpēterburga   1163 «Kingfisher» 10:21
Наталья Выборнова
Sanktpēterburga   1163 «Kingfisher» 10:21
Ирина Голубева
Sanktpēterburga   113 «Птица» 09:06
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   111 «Маленькая компания» 09:05
Мария Добровольская
Sanktpēterburga   1132 «Могучая кучка» 10:06
Борис Дудин
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   191 «Молния ТуТ» 09:45
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1188 «Корюшка. Борьба за титул.» 10:34
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   1135 «Емеля» 10:07
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   1126 «32 фуэте» 10:03
Олег Иванов
Sanktpēterburga   165 «Синие коты» 09:32
Анна Иванова
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Татьяна Карцева
Sanktpēterburga   154 «STR» 09:27
Ксения Коннова
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Сергей Копылов
Maskava   171 «День Сурка» 09:35
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   182 «Hannila» 09:41
Константин Кудряшов
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Артем Кузнецов
Sanktpēterburga   1168 «Дон Дигидон» 10:24
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   139 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:19
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   1137 «MMMM» 10:08
Александр Макаров
Sanktpēterburga   1180 «Линзы Френеля» 10:30
Иван Малечкин
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Надежда Малечкина
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   117 «Мыха и Ко» 09:08
Юлия Мариросян
Sanktpēterburga   1107 «Astra» 09:53
Юлия Минутина
Sanktpēterburga   1127 «Ёж и тигр» 10:03
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   1182 «Бешеные черепахи» 10:31
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   1165 «ЮММ» 10:22
Михаил Николаев
Sanktpēterburga   1208 «пешеход» 10:44
Ирина Оборотистова
Maskava   121 «М.О.П.С.» 09:10
Анна Олейник
Sanktpēterburga   1195 «Лена» 10:37
Сергей Остащенко
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Иван Павлик
Sanktpēterburga   1105 «Первофевральцы» 09:52
Наталья Петренко
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Кирилл Пиксендеев
Maskava   1139 «Пишем на простой» 10:09
Андрей Пирогов
Maskava   1170 «Белочка» 10:25
Алла Протопопова
Maskava   1102 «Пешеходы» 09:51
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   112 «Палема» 09:06
Мария Ребенко
Sanktpēterburga   107 «Неугомонные кардамоны» 09:03
Юрий Серов
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Анастасия Серова
Sanktpēterburga   102 «Физики и лирики» 09:01
Александр Сидько
Sanktpēterburga   154 «STR» 09:27
Михаил Слышкин
Sanktpēterburga   1129 «А» 10:04
Максим Суслов
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   173 «КаМаБо» 09:36
александр третьяк
Sanktpēterburga   159 «треть бычка» 09:29
Юлия Уварова
Sanktpēterburga   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Вера Федорова
Sanktpēterburga   129 «Решительные еноты» 09:14
Анастасия Филиппова
Maskava   1138 «УНИСОННЫЕ ВЕТРОМ» 10:09
Анастасия Химченко
Maskava   1170 «Белочка» 10:25
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   143 «Айгер» 09:21
Николай Чашников
Sanktpēterburga   1160 «Малыш-3» 10:20
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   1140 «Вожди» 10:10
Екатерина Ш
Sanktpēterburga   180 «Лучше стыдно, чем никогда» 09:40
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   145 «Экстремум» 09:22
Алёна Шпынова
Sanktpēterburga   1171 «Четыре» 10:25
Сергей Щербаков
Sanktpēterburga   1191 «Где зима то?» 10:35
Dmitry Sergeev
Sanktpēterburga   1189 «Герои Андора» 10:34
Zabelina Tatyana
Sanktpēterburga   1189 «Герои Андора» 10:34
Artem Zuboff
Sanktpēterburga   1189 «Герои Андора» 10:34
Инна А
Sanktpēterburga   103 «Бегущий по поребрику» 09:01
Дарья Адронова
Sanktpēterburga   126 «Улит и Ко» 09:13
Александра Александрова
Sanktpēterburga   1168 «Дон Дигидон» 10:24
Наталья Алиевская
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   155 «Божьи одуванчики» 09:27
Александра Ананьева
Maskava   137 «Новый Рим» 09:18
Александр Андреев
Sanktpēterburga   187 «Телепузики» 09:43
Елена Андреева
Sanktpēterburga   120 «Корона Российской Империи» 09:10
Лиза Андреева
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   187 «Телепузики» 09:43
Максим Аноп
Sanktpēterburga   156 «Геральдические львы Панджшера» 09:28
Елена Антонова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор и Ко» 09:02
Иван Арефьев
Sanktpēterburga   149 «Тушканчики» 09:24
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   1100 «Пупсики» 09:50
Елена Бабич
Sanktpēterburga   1177 «Иглобрюх-урбанист» 10:28
Иван Баканов
Sanktpēterburga   1196 «Енот и его банда» 10:38
Андрей Башмаков
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Галя Белова
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Ксения Белова
Sanktpēterburga   137 «Новый Рим» 09:18
Таисия Белокурова
Maskava   1138 «УНИСОННЫЕ ВЕТРОМ» 10:09
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   1155 «Двое из ларца» 10:17
Максим Богачев
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Михаил Богачев
Sanktpēterburga   144 «Тихо-тихо» 09:22
Анна Борковская
Sanktpēterburga   1124 «Шикка» 10:02
Ольга Буренева
Sanktpēterburga   174 «Гены без Чебурашек» 09:37
Кирилл Быстреевский
Sanktpēterburga   181 «Ёжики в тумане» 09:40
Дмитрий Вавер
Sanktpēterburga   1150 «Прогрессоры» 10:15
Надежда Васильева
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Александра Вересова
Sanktpēterburga   136 «АнЛёЛиСа» 09:18
Наталья Вересова
Sanktpēterburga   1165 «ЮММ» 10:22
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   169 «Магнолия» 09:34
Инна Вовк
Sanktpēterburga   1136 «Дилетант» 10:08
Николай Воробьев
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Екатерина Воробьева
Sanktpēterburga   177 «Пенелопа гну» 09:38
Олег Выборнов
Sanktpēterburga   1163 «Kingfisher» 10:21
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   1188 «Корюшка. Борьба за титул.» 10:34
Валерия Гарвацкая
Sanktpēterburga   1108 «Кря и Ко» 09:54
Николай Гильченко
Sanktpēterburga   160 «Не хлюпай!» 09:30
Камиля Гилязова
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   143 «Айгер» 09:21
Алексей Глазунов
Maskava   136 «АнЛёЛиСа» 09:18
Ксения Глебова
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Иван Голованов
Sanktpēterburga   1158 «Аммониты» 10:19
Сергей Голованов
Sanktpēterburga   1158 «Аммониты» 10:19
Татьяна Горобец
Sanktpēterburga   1101 «Старый Кёнигсберг» 09:50
Татьяна Горюк
  1143 «Фантастические твари» 10:11
Татьяна Григорьева
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   199 «УЛЬТРА» 09:49
Настя Грязникова
Sanktpēterburga   192 «Голубые панды» 09:46
Любовь Гультяева
Sanktpēterburga   112 «Палема» 09:06
Мария Гусарова
Sanktpēterburga   164 «Литерра» 09:32
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   1166 «ГПП» 10:23
Валентина Диева
Sanktpēterburga   1142 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:11
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   169 «Магнолия» 09:34
Александр Додонов
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   195 «Удачный день» 09:47
Алексей Дюжев
Sanktpēterburga   149 «Тушканчики» 09:24
Светлана Евсюкова
Sanktpēterburga   113 «Птица» 09:06
Глеб Егоров
Sanktpēterburga   1206 «Суслик и сырок» 10:43
Вероника Елагина
Sanktpēterburga   199 «УЛЬТРА» 09:49
Анна Елисеева
Sanktpēterburga   1164 «луч» 10:22
Елена Емельяненко
Sanktpēterburga   1135 «Емеля» 10:07
Евгения Еремина-Соленикова
Sanktpēterburga   1131 «Пойдем гулять!» 10:05
Елена Ерохина
Puškina   167 «Лопе де Вега» 09:33
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   107 «Неугомонные кардамоны» 09:03
Оля Ечевская
Sanktpēterburga   1186 «Без шапочек» 10:33
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   185 «Профи» 09:42
Айза Жумагалиева
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Яна Забелина
Maskava   1156 «Золотой Аксолотль» 10:18
Инна Захарова
Sanktpēterburga   148 «Дети понедельника» 09:24
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   183 «Франкенвини» 09:41
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   1152 «Слономышь» 10:16
Александр Иванов
Sanktpēterburga   1115 «Вторые» 09:57
Нина Иванова
Sanktpēterburga   1144 «Валенки» 10:12
Яна Иванова
Sanktpēterburga   1184 «Zakat» 10:32
Сергей Иванченко
Sanktpēterburga   1150 «Прогрессоры» 10:15
Алекс Ильин
Sanktpēterburga   1152 «Слономышь» 10:16
Людмила Ильинская
Maskava   1102 «Пешеходы» 09:51
Альберт Ишмухаметов
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Антон К
Sanktpēterburga   180 «Лучше стыдно, чем никогда» 09:40
Вероника К
Sanktpēterburga   103 «Бегущий по поребрику» 09:01
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   1175 «Крутые бобры» 10:27
Леся Калинина
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   1175 «Крутые бобры» 10:27
Катерина Карманова
Sanktpēterburga   1205 «Ряряря» 10:42
Анка Карпова
Sanktpēterburga   136 «АнЛёЛиСа» 09:18
Виктория Кашина
Sanktpēterburga   134 «Answer the Quest» 09:17
Наталия Кищенко
Maskava   1120 «Ползущие хорьки» 10:00
Елена Клыкова
Sanktpēterburga   1132 «Могучая кучка» 10:06
Татьяна Ковалева
Sanktpēterburga   171 «День Сурка» 09:35
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   167 «Лопе де Вега» 09:33
Маргарита Козлова
Sanktpēterburga   1137 «MMMM» 10:08
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Станислав Кондратенко
Sanktpēterburga   117 «Мыха и Ко» 09:08
Артём Коннов
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Дарья Коннова
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Надежда Коннова
Sanktpēterburga   1207 «Дикие кони» 10:43
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   1167 «Here» 10:23
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   1167 «Here» 10:23
Артём Корнилов
Sanktpēterburga   1122 «Печеньки» 10:01
Екатерина Коробкова
Sanktpēterburga   181 «Ёжики в тумане» 09:40
Игорь Кочелаев
Sanktpēterburga   1101 «Старый Кёнигсберг» 09:50
Ирина Кочнева
Sanktpēterburga   181 «Ёжики в тумане» 09:40
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   191 «Молния ТуТ» 09:45
Мария Кривлева
Sanktpēterburga   1165 «ЮММ» 10:22
Александр Крылов
Sanktpēterburga   140 «Ириски» 09:20
Андрей Крылов
Sanktpēterburga   1183 «Крыша» 10:31
Анна Крылова
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Анна Крылова
Sanktpēterburga   1183 «Крыша» 10:31
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   140 «Ириски» 09:20
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   1147 «Петербургские странники» 10:13
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   1167 «Here» 10:23
Ольга Кузьменко
Sanktpēterburga   1194 «Uno dos tres» 10:37
Анастасия Кузьмина
Sanktpēterburga   1211 «Главное - процесс!» 10:45
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   125 «Marsach» 09:12
Константин Курков
Maskava   1203 «Пешеходики» 10:41
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   184 «Corso & Co» 09:42
Александр Лобанов
Sanktpēterburga   1127 «Ёж и тигр» 10:03
Ксения Логгинова
Maskava   132 «Тофсла и Вифсла» 09:16
Марина Лукашенкова
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Таня Лупанова
Sanktpēterburga   192 «Голубые панды» 09:46
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   145 «Экстремум» 09:22
Коровашкова Людмила
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   170 «Маленький Сфинкс» 09:35
Екатерина Макарова
Sanktpēterburga   1135 «Емеля» 10:07
Елизавета Макарова
Sanktpēterburga   1180 «Линзы Френеля» 10:30
Мария Макарова
Sanktpēterburga   1180 «Линзы Френеля» 10:30
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   100 «Бурундуй» 09:00
Александр Мартиросян
Sanktpēterburga   1107 «Astra» 09:53
Ирина Марцинкевич
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Юлия Махова
Sanktpēterburga   1145 «Бакштаг» 10:12
Владимир Мезенцев
Sanktpēterburga   1190 «Кукумария» 10:35
Анна Мелехина
Sanktpēterburga   1185 «It’s a match!» 10:32
Валентина Мельникова
Sanktpēterburga   155 «Божьи одуванчики» 09:27
Зарина Мецкер
Sanktpēterburga   1157 «Сонные мотыльки» 10:18
Нина Минина
Sanktpēterburga   162 «ТаНи» 09:31
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   197 «Еда Федота» 09:48
Ксения Митичева
Sanktpēterburga   1177 «Иглобрюх-урбанист» 10:28
Альфия Мифтахова
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   125 «Marsach» 09:12
Илья Молодов
Sanktpēterburga   1126 «32 фуэте» 10:03
Артем Морковин
Sanktpēterburga   116 «Мешки с костями» 09:08
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   1161 «Отмороженные бЕлки» 10:20
Нина Морозова
Sanktpēterburga   184 «Corso & Co» 09:42
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   1152 «Слономышь» 10:16
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   1204 «ЁКЛМН» 10:42
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Таня Наумовец
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Надя Наф-наф
Sanktpēterburga   1202 «Всепоплану» 10:41
Роман Нечипоренко
Sanktpēterburga   177 «Пенелопа гну» 09:38
Степан Никодимов
Sanktpēterburga   186 «Никодимовы» 09:43
Мария Никодимова
Sanktpēterburga   186 «Никодимовы» 09:43
Александр Николаев
Sanktpēterburga   1208 «пешеход» 10:44
Светлана Овечкина-Глебова
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Александра Онучина
Sanktpēterburga   137 «Новый Рим» 09:18
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   189 «хомякадзе» 09:44
Светлана Осипова
Sanktpēterburga   1204 «ЁКЛМН» 10:42
Александра Павлова
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:04
Илья Пакшин
Sanktpēterburga   1136 «Дилетант» 10:08
Екатерина Панчишина
Sanktpēterburga   179 «Всё по феншую» 09:39
Константин Пармёнов
Sanktpēterburga   152 «Шустрые друзья» 09:26
Елизавета Пастушенко
Sanktpēterburga   131 «С днём рождения, Стёпа!» 09:15
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   122 «Пассат+» 09:11
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   162 «ТаНи» 09:31
Яна Пикалева
Sanktpēterburga   1146 «На семи ветрах!» 10:13
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   167 «Лопе де Вега» 09:33
Алла Поваркова
Sanktpēterburga   1132 «Могучая кучка» 10:06
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   1200 «Умный Кот» 10:40
Екатерина Попова
Sanktpēterburga   113 «Птица» 09:06
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   130 «4 литра настолок» 09:15
Михаил Потапов
Sanktpēterburga   109 «Египетская сила» 09:04
Анна Потапова
Sanktpēterburga   168 «Море» 09:34
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   175 «Ultimate Survival» 09:37
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   114 «Бежим и волосы назад» 09:07
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   1209 «Цапелька» 10:44
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор и Ко» 09:02
Олег Рождественский
Sanktpēterburga   1184 «Zakat» 10:32
Валерия Ростовцева
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Марина Рубина
Sanktpēterburga   1144 «Валенки» 10:12
Ольга С
Sanktpēterburga   180 «Лучше стыдно, чем никогда» 09:40
Александра Савина
Sanktpēterburga   1123 «Огни Самайна» 10:01
Мария Савина
Sanktpēterburga   1123 «Огни Самайна» 10:01
Надежда Савон
Sanktpēterburga   1130 «20 minutes adventure» 10:05
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   1153 «ArtScience» 10:16
Анна Саулевич
Sanktpēterburga   1133 «Рыжие продолжают» 10:06
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   1159 «Москва-Петербург» 10:19
Антон Семенов
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:04
Светлана Слободенюк
Sanktpēterburga   111 «Маленькая компания» 09:05
Анастасия Слуту
Sanktpēterburga   147 «Огурец» 09:23
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   115 «Полёт нормальный» 09:07
Софья Соболь
Sanktpēterburga   1121 «На отдыхе» 10:00
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   1204 «ЁКЛМН» 10:42
Ксения Солодова
Sanktpēterburga   177 «Пенелопа гну» 09:38
Вячеслав Солунди
Sanktpēterburga   199 «УЛЬТРА» 09:49
Иван Степанов
Sanktpēterburga   1168 «Дон Дигидон» 10:24
Женя Стёпин
Sanktpēterburga   1172 «Быстрее Болта» 10:26
Алла Столбушинская
Sanktpēterburga   119 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Наталья Столярова
Sanktpēterburga   1111 «Миноги» 09:55
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   197 «Еда Федота» 09:48
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   182 «Hannila» 09:41
Павел Тихонов
Sanktpēterburga   1117 «Генчо, Изабелла и Второй Подбородок» 09:58
Ирина Третьяк
Sanktpēterburga   159 «треть бычка» 09:29
Марина Третьяк
Sanktpēterburga   159 «треть бычка» 09:29
Александр Трусов
Sanktpēterburga   135 «Борода Трусова» 09:17
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   152 «Шустрые друзья» 09:26
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   140 «Ириски» 09:20
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   112 «Палема» 09:06
Александр Фарбер
Sanktpēterburga   163 «Kullagar» 09:31
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   141 «Leone di San Marco» 09:20
Галина Федорова
Sanktpēterburga   173 «КаМаБо» 09:36
Игорь Федорцов
Tjumeņa   139 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:19
Катя Фирсова
Maskava   1134 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:07
Юрий Хоменя
Sanktpēterburga   1169 «Хомы» 10:24
Владимир Чепурной
Sanktpēterburga   1184 «Zakat» 10:32
Андрей Черников
Sanktpēterburga   1175 «Крутые бобры» 10:27
Роман Чернин
Sanktpēterburga   166 «Зевгма» 09:33
Наталья Чернышева
Sanktpēterburga   1135 «Емеля» 10:07
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   155 «Божьи одуванчики» 09:27
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   129 «Решительные еноты» 09:14
Гузель Ш
Sanktpēterburga   180 «Лучше стыдно, чем никогда» 09:40
Василий Шамко
Sanktpēterburga   1174 «Портал» 10:27
Петр Шестаков
Sanktpēterburga   1139 «Пишем на простой» 10:09
Яна Шестакова
Sanktpēterburga   1139 «Пишем на простой» 10:09
Ирина Шехурдина
Sanktpēterburga   1141 «Микс по нашим именам» 10:10
Юлия Шипило
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   1117 «Генчо, Изабелла и Второй Подбородок» 09:58
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   1100 «Пупсики» 09:50
Анастасия Щегельская
Sanktpēterburga   196 «Поморки» 09:48
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   124 «Маша и Медведь» 09:12
Анастасия Юрчагина
Sanktpēterburga   165 «Синие коты» 09:32
Даша Юськова
Sanktpēterburga   1186 «Без шапочек» 10:33
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   106 «Уголочек неба» 09:03
Ангелина Яцык
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Артем Яцык
Sanktpēterburga   1110 «Рыжие начинают» 09:55
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Бурундуй

100

Екатерина Маматказина

Sanktpēterburga

101 09:00 Команда 101, старт 09:00

101

102 09:01 Физики и лирики

102

Сергей Серов

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Серов

Sanktpēterburga

103 09:01 Бегущий по поребрику

103

Юлия А

Sanktpēterburga

Инна А

Sanktpēterburga

Вероника К

Sanktpēterburga

104 09:02 Сюзор и Ко

104

Елена Антонова

Sanktpēterburga

Ольга Родионова

Sanktpēterburga

105 09:02 RR

105

106 09:03 Уголочек неба

106

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анастасия Яцницкая

Sanktpēterburga

107 09:03 Неугомонные кардамоны

107

Мария Ребенко

Sanktpēterburga

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

108 09:04 Сан-Симон

108

Александра Павлова

Sanktpēterburga

Антон Семенов

Sanktpēterburga

109 09:04 Египетская сила

109

Коровашкова Людмила

Sanktpēterburga

Альфия Мифтахова

Sanktpēterburga

Михаил Потапов

Sanktpēterburga

110 09:05 Нас пятило

110

111 09:05 Маленькая компания

111

Светлана Слободенюк

Sanktpēterburga

112 09:06 Палема

112

Любовь Гультяева

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

113 09:06 Птица

113

Ирина Голубева

Sanktpēterburga

Светлана Евсюкова

Sanktpēterburga

Екатерина Попова

Sanktpēterburga

114 09:07 Бежим и волосы назад

114

Татьяна Пшеничная

Sanktpēterburga

115 09:07 Полёт нормальный

115

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

116 09:08 Мешки с костями

116

Алина Титова

Sanktpēterburga

Артем Морковин

Sanktpēterburga

117 09:08 Мыха и Ко

117

Елена Агашина

Sanktpēterburga

Станислав Кондратенко

Sanktpēterburga

118 09:09 Топ-топ

118

119 09:09 Ползем, любуемся пейзажем

119

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

Светлана Овечкина-Глебова

Sanktpēterburga

Алла Столбушинская

Sanktpēterburga

120 09:10 Корона Российской Империи

120

Марина Егорова

Sanktpēterburga

Наталья Алиевская

Sanktpēterburga

Елена Андреева

Sanktpēterburga

121 09:10 М.О.П.С.

121

122 09:11 Пассат+

122

Галина Перетягина

Sanktpēterburga

123 09:11 Обригаду

123

124 09:12 Маша и Медведь

124

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

125 09:12 Marsach

125

Екатерина Кунгурова

Sanktpēterburga

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

126 09:13 Улит и Ко

126

Дарья Адронова

Sanktpēterburga

127 09:13 ВейерштрассЕ

127

128 09:14 Valor&Raid

128

129 09:14 Решительные еноты

129

Вера Федорова

Sanktpēterburga

Мария Чурилова

Sanktpēterburga

130 09:15 4 литра настолок

130

Лера Куксова

Sanktpēterburga

Дина Романова

Sanktpēterburga

Ольга Поспелова

Sanktpēterburga

131 09:15 С днём рождения, Стёпа!

131

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Ксения Глебова

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

Елизавета Пастушенко

Sanktpēterburga

132 09:16 Тофсла и Вифсла
Ксения Логгинова

Maskava

133 09:16 Собираем шишки

133

Marina Fedorova

Sanktpēterburga

134 09:17 Answer the Quest

134

Мария Мухина

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Александр Додонов

Sanktpēterburga

Виктория Кашина

Sanktpēterburga

135 09:17 Борода Трусова

135

Никита Краснов

Sanktpēterburga

Александр Трусов

Sanktpēterburga

136 09:18 АнЛёЛиСа

136

Александра Вересова

Sanktpēterburga

Алексей Глазунов

Maskava

Анка Карпова

Sanktpēterburga

137 09:18 Новый Рим

137

Александра Ананьева

Maskava

Ксения Белова

Sanktpēterburga

Александра Онучина

Sanktpēterburga

138 09:19 Казус

138

139 09:19 Есть ли у нас план, мистер Фикс?

139

Игорь Федорцов

Tjumeņa

140 09:20 Ириски

140

Александр Крылов

Sanktpēterburga

Татьяна Крылова

Sanktpēterburga

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

141 09:20 Leone di San Marco

141

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

142 09:21 keepsake

142

143 09:21 Айгер

143

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

144 09:22 Тихо-тихо

144

Михаил Богачев

Sanktpēterburga

145 09:22 Экстремум

145

Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Наталья Луцак

Sanktpēterburga

146 09:23 Хорошие люди

146

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

147 09:23 Огурец

147

Миша Забелин

Sanktpēterburga

Анастасия Слуту

Sanktpēterburga

148 09:24 Дети понедельника

148

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

Инна Захарова

Sanktpēterburga

149 09:24 Тушканчики

149

Иван Арефьев

Sanktpēterburga

Алексей Дюжев

Sanktpēterburga

150 09:25 Respektsperson

150

151 09:25 Космос

151

152 09:26 Шустрые друзья

152

Константин Пармёнов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

153 09:26 Все будет солнечно!

153

154 09:27 STR

154

155 09:27 Божьи одуванчики

155

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Валентина Мельникова

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

156 09:28 Геральдические львы Панджшера

156

Максим Аноп

Sanktpēterburga

157 09:28 В шортах

157

158 09:29 Rabid Ferrets

158

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

159 09:29 треть бычка

159

Ирина Третьяк

Sanktpēterburga

Марина Третьяк

Sanktpēterburga

160 09:30 Не хлюпай!

160

Соня Кузнецова

Sanktpēterburga

Николай Гильченко

Sanktpēterburga

161 09:30 БеГеМотъ

161

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

162 09:31 ТаНи
Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

163 09:31 Kullagar

163

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Андрей Башмаков

Sanktpēterburga

Александр Фарбер

Sanktpēterburga

164 09:32 Литерра

164

Masha Pushkina

Sanktpēterburga

Юлия Булахтина

Sanktpēterburga

Мария Гусарова

Sanktpēterburga

165 09:32 Синие коты

165

Олег Иванов

Sanktpēterburga

Анастасия Юрчагина

Sanktpēterburga

166 09:33 Зевгма

166

Роман Чернин

Sanktpēterburga

167 09:33 Лопе де Вега

167

Елена Ерохина

Puškina

Владислав Ковалевский

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

168 09:34 Море

168

Анна Потапова

Sanktpēterburga

169 09:34 Магнолия

169

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

170 09:35 Маленький Сфинкс

170

Айза Жумагалиева

Sanktpēterburga

Алина Мазеева

Sanktpēterburga

171 09:35 День Сурка

171

Олег Кандальцев

Maskavas apgabals

Татьяна Ковалева

Sanktpēterburga

172 09:36 Засады

172

173 09:36 КаМаБо

173

Галина Федорова

Sanktpēterburga

174 09:37 Гены без Чебурашек

174

Ольга Буренева

Sanktpēterburga

175 09:37 Ultimate Survival

175

Максим Прокошин

Sanktpēterburga

176 09:38 Ёжики под дождиком

176

177 09:38 Пенелопа гну

177

Екатерина Воробьева

Sanktpēterburga

Роман Нечипоренко

Sanktpēterburga

Ксения Солодова

Sanktpēterburga

179 09:39 Всё по феншую

179

Татьяна Григорьева

Sanktpēterburga

Ирина Марцинкевич

Sanktpēterburga

Екатерина Панчишина

Sanktpēterburga

180 09:40 Лучше стыдно, чем никогда

180

Екатерина Ш

Sanktpēterburga

Антон К

Sanktpēterburga

Ольга С

Sanktpēterburga

Гузель Ш

Sanktpēterburga

181 09:40 Ёжики в тумане

181

Кирилл Быстреевский

Sanktpēterburga

Екатерина Коробкова

Sanktpēterburga

Ирина Кочнева

Sanktpēterburga

182 09:41 Hannila

182

Анна Сысоева

Sanktpēterburga

183 09:41 Франкенвини

183

Владимир Зохан

Sanktpēterburga

184 09:42 Corso & Co

184

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

Нина Морозова

Sanktpēterburga

185 09:42 Профи

185

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

186 09:43 Никодимовы

186

Степан Никодимов

Sanktpēterburga

Мария Никодимова

Sanktpēterburga

187 09:43 Телепузики

187

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

188 09:44 Планы на ветер

188

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

189 09:44 хомякадзе

189

Лиза Андреева

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

190 09:45 Белый Ус

190

191 09:45 Молния ТуТ

191

Геннадий Красников

Sanktpēterburga

192 09:46 Голубые панды
Настя Грязникова

Sanktpēterburga

Таня Лупанова

Sanktpēterburga

193 09:46 Люди Че

193

195 09:47 Удачный день

195

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

196 09:48 Поморки

196

Марина Лукашенкова

Sanktpēterburga

Юлия Шипило

Sanktpēterburga

Анастасия Щегельская

Sanktpēterburga

197 09:48 Еда Федота

197

Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

199 09:49 УЛЬТРА

199

Светлана Грознова

Sanktpēterburga

Вероника Елагина

Sanktpēterburga

Вячеслав Солунди

Sanktpēterburga

1100 09:50 Пупсики

1100

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

1101 09:50 Старый Кёнигсберг

1101

Татьяна Горобец

Sanktpēterburga

Игорь Кочелаев

Sanktpēterburga

1102 09:51 Пешеходы

1102

Людмила Ильинская

Maskava

1103 09:51 Утки УУ

1103

1104 09:52 Инициативные лентяи
Мария Аникина

Sanktpēterburga

1105 09:52 Первофевральцы

1105

Надежда Зонова

Sanktpēterburga

Иван Павлик

Sanktpēterburga

1106 09:53 Дирекция тяги

1106

1107 09:53 Astra

1107

Юлия Мариросян

Sanktpēterburga

Александр Мартиросян

Sanktpēterburga

1108 09:54 Кря и Ко

1108

Артур Дубро

Sanktpēterburga

Лера Крастынь

Sanktpēterburga

Валерия Гарвацкая

Sanktpēterburga

1110 09:55 Рыжие начинают

1110

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ангелина Яцык

Sanktpēterburga

Артем Яцык

Sanktpēterburga

1111 09:55 Миноги

1111

Наиля Бахтеева

Sanktpēterburga

Наталья Столярова

Sanktpēterburga

1112 09:56 split-brain

1112

1114 09:57 О-ёй

1114

Ольга Ярмош

Sanktpēterburga

1115 09:57 Вторые

1115

Дмитрий Иванов

Sanktpēterburga

Александр Иванов

Sanktpēterburga

1116 09:58 Jolly Barnacle

1116

1117 09:58 Генчо, Изабелла и Второй Подбородок

1117

Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Павел Тихонов

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

1118 09:59 Вот и я!

1118

1119 09:59 Большие надежды

1119

1120 10:00 Ползущие хорьки

1120

Наталия Кищенко

Maskava

1121 10:00 На отдыхе

1121

Anna Brun

Sanktpēterburga

Софья Соболь

Sanktpēterburga

1122 10:01 Печеньки

1122

Дмитрий Пикула

Sanktpēterburga

Артём Корнилов

Sanktpēterburga

1123 10:01 Огни Самайна

1123

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

1124 10:02 Шикка

1124

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

Анна Борковская

Sanktpēterburga

1126 10:03 32 фуэте

1126

Татьяна Золина

Sanktpēterburga

Илья Молодов

Sanktpēterburga

1127 10:03 Ёж и тигр

1127

Юлия Минутина

Sanktpēterburga

Александр Лобанов

Sanktpēterburga

1128 10:04 Бегущие за пивом

1128

1129 10:04 А