Parādīt dalībniekus

Atlants

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1233 прАпавшие 09:06 20:53 11:47 28 -3:30 8:17
233
Людмила Кутмерова

Jekaterinburga

Иван Стародубцев

Jekaterinburga

Александра Тереховец

Jekaterinburga

Екатерина Черемисина

Jekaterinburga


2203 Everybody lies 08:06 21:40 13:34 28 -3:30 10:04
203
Лев Шерер

Jekaterinburga

Татьяна Шерер

Jekaterinburga


3209 УбитьсяВеником 08:18 23:55 15:37 28 -2:30 13:07
209
Вера Борисова

Jekaterinburga

Евгений Токарев

Jekaterinburga


Bruņnesis

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1602 Пьяный змей 08:04 21:30 13:26 37 -2:00 11:26
602
Алексей Максимов

Jekaterinburga

Дмитрий Пичкур

Jekaterinburga

Евгений Черемных

Jekaterinburga


2603 черная каракатица 08:06 20:45 12:39 36 -1:00 11:39
603
Владимир Гнитько

Jekaterinburga

Мария Гнитько

Jekaterinburga

Роман Рагозинников

Jekaterinburga

Дарья Рагозинникова

Jekaterinburga


3619 Работники нефтяной и газовой промышленности 08:38 20:03 11:25 33 -2:00 9:25
Анна Ткачева

Jekaterinburga

Константин Якушев

Jekaterinburga


Grifs

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1804 Подкустовые выползни 08:08 16:16 8:08 28 8:08
Евгений Боярских

Jekaterinburga

Иван Дашкевич

Jekaterinburga

Наталья Мелехина

Jekaterinburga


2800 RuMoHoR 08:00 19:46 11:46 28 -3:20 8:26
800
3831 Копченый лосось 09:02 19:20 10:18 28 -1:50 8:28
831
Сергей Валов

Евгения Захаревская

Кристина Иванова


Jātnieks

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1341 Хобатоп (Всадник) 09:22 20:21 10:59 31 -1:20 9:39
341
Павел Третьяков

Jekaterinburga

Алексей Чарушников

Jekaterinburga


2360 САМОгонщики 10:00 19:54 9:54 31 9:54
360
3331 ВеселоПедисты 09:02 20:16 11:14 31 11:14
331
Людмила Васильевна Калаева

Jekaterinburga

Василий Калаев

Jekaterinburga

Дмитрий Калаев

Jekaterinburga

Антон Патрушев

Jekaterinburga


Skrituļslidotājs

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1502 Ероллер 08:04 19:55 11:51 30 -0:20 11:31
502
Гульнара Ахметова


Kategorijas, bez laika skaitīšana

Lauva

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1404 Лапти 08:08 27
404
Владимир Зеленин

Jekaterinburga

Татьяна Обвинцева

Jekaterinburga

Наталья Сандалова

Jekaterinburga

Мария Филиппова

Jekaterinburga


1414 Лесные дУхи 08:28 27
414
Георгий Сапожников

Jekaterinburga


1415 Клёверы 08:30 27
415
Владислав Маврин

Jekaterinburga

Алексей Наумов

Jekaterinburga

Евгений Панфилов

Jekaterinburga

Наталья Смирнова

Jekaterinburga


1416 Пикачу 08:32 27
416
Александра Торгашова

Jekaterinburga

Александр Усольцев

Jekaterinburga

Наталия Юренкова

Jekaterinburga


1420 Скоморошки 08:40 27
420
Денис Скоморохов

Jekaterinburga

Мария Скоморохова

Jekaterinburga

Надежда Скоморохова

Jekaterinburga


1422 Мы 08:44 27
422
Максим Логвинов

Jekaterinburga

Анна Солодовских

Jekaterinburga


1430 Месье Мечтатель 09:00 27
430
1432 Палец духа 09:04 27
432
1433 26 сомбреро 09:06 27
433
Михаил Волканин

Jekaterinburga

Алексей Прусаков


1435 Натоптыши 09:10 27
435
Таня Кирьянова

Jekaterinburga

Игорь Шайдуров

Jekaterinburga

Юлия Язовских

Jekaterinburga


1437 Тимонокулосы 09:14 27
437
Тимофей Гумеров

Jekaterinburga

Анна Кевролетина

Jekaterinburga

Галина Платун

Jekaterinburga

Наталья Эйсмонт

Jekaterinburga


1440 Перохвостые тупайи 09:20 27
440
Полина Аникина

Jekaterinburga

Андрей Шпаньков

Jekaterinburga


1444 Паприка 09:28 27
444
Станислав Корженков

Jekaterinburga

Анастасия Корженкова

Jekaterinburga


1445 Змеюка 09:30 27
445
1447 дети Амундсена 09:34 27
447
Елена Копейцева

Jekaterinburga

Ольга Чайковская

Jekaterinburga


1448 Улыбаемся и машем! 09:36 27
448
Евгения Казанцева

Jekaterinburga

Галина Ладейщикова

Jekaterinburga


1451 Педальный Привод 09:42 27
451
Анна Подольская

Jekaterinburga

Александр Подольский

Jekaterinburga


1452 SunSet 09:44 27
452
Антон Еловиков

Jekaterinburga

Надежда Шитова

Jekaterinburga


14116 С добрым утром! 11:52 27
4116
Иван Егоров

Sanktpēterburga

Елизавета Янковская

Maskava


Parādīt dalībniekus