Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexey Belyaev
Maskava   125 «e-Motion» 10:25
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   106 «J.O.P.A. в мыле» 10:06
Дарья Алёхина
Sanktpēterburga   114 «Катарсис» 10:14
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   101 «Трям» 10:01
Саша Афанасьев
Sanktpēterburga   1101 «спартанцы» 11:41
Эльвира Батдалова
Sanktpēterburga   180 «Сядь на пенек, съешь пирожок» 11:20
Надежда Беляева
Sanktpēterburga   181 «Променад» 11:21
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   160 «Дундуки» 11:00
Татьяна Варлакова
Sanktpēterburga   140 «Пурпуркерце» 10:40
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   113 «Портал» 10:13
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   142 «Газпром» 10:42
Алена Гладких
Sanktpēterburga   117 «Петербургские тигры» 10:17
Алена Григорьева
Sanktpēterburga   116 «Питерский воздух» 10:16
Олег Давыдов
Sanktpēterburga   119 «WiFi северный» 10:19
Ярослав Евдокимов
Sanktpēterburga   108 «Мяу!» 10:08
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 10:01
Татьяна Захарченко
Sanktpēterburga   161 «Стеснительный стакан» 11:01
Константин Капустин
Sanktpēterburga   172 «Я знаю короткую дорогу» 11:12
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   110 «Улетайки» 10:10
Александра Киланова
Sanktpēterburga   180 «Сядь на пенек, съешь пирожок» 11:20
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   128 «Лонквильский замок» 10:28
Анна Коновалова
Sanktpēterburga   184 «Синички» 11:24
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   183 «Rabid Ferrets» 11:23
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   103 «Дважды два» 10:03
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   124 «Лысые ежики» 10:24
Дмитрий Лагранж
Maskava   111 «Шуршики» 10:11
Инна Лахтионова
Maskava   119 «WiFi северный» 10:19
Виктория Лещук
Sanktpēterburga   116 «Питерский воздух» 10:16
Дмитрий Луговой
Maskavas apgabals   168 «Бодрый Свитер» 11:08
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   100 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:00
Виталий Матвеенко
Sanktpēterburga   112 «Cazr и Заяц» 10:12
Екатерина Миколюк
Maskava   111 «Шуршики» 10:11
Дмитрий Мягков
Sanktpēterburga   171 «cucaracha» 11:11
Рома Мясников
Sanktpēterburga   107 «Все свои ;)» 10:07
Юлька Петрова
Sanktpēterburga   171 «cucaracha» 11:11
Марина Питель
Sanktpēterburga   100 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:00
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   162 «Luthien ar glirdan» 11:02
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   183 «Rabid Ferrets» 11:23
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 10:01
Елена Спасская
Sanktpēterburga   122 «Мадагаскарские руконожки» 10:22
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   102 «Япона МАТЬ!» 10:02
Сергей Терентьев
Sanktpēterburga   141 «Имбирные прянички» 10:41
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   143 «ТИХО-ходы» 10:43
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   160 «Дундуки» 11:00
Сергей Трохимчук
Sanktpēterburga   165 «Территория бобра» 11:05
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   100 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:00
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   102 «Япона МАТЬ!» 10:02
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   104 «Выкрутасы» 10:04
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   104 «Выкрутасы» 10:04
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   124 «Лысые ежики» 10:24
Павел Чивиксин
Sanktpēterburga   166 «ЧП112» 11:06
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   129 «Неугомонные проходимцы» 10:29
Алевтина Шакирова
Sanktpēterburga   120 «Альбатроша» 10:20
Валентина Диева
Sanktpēterburga   118 «Вамалале» 10:18
Дмитрий Зянтереков
Sanktpēterburga   170 «Удмуртские скороходы» 11:10
Роман Козлов
Sanktpēterburga   182 «Телепорт» 11:22
Анастасия Лапина
Sanktpēterburga   142 «Газпром» 10:42
Александра Логинова
Sanktpēterburga   185 «На мягких лапах» 11:25
Елена Майорова
Sanktpēterburga   109 «Полина» 10:09
Олег Максимов
Sanktpēterburga   164 «Колпинские пельмешки» 11:04
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   162 «Luthien ar glirdan» 11:02
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   121 «Абракадабра» 10:21
Мария Порцель
Sanktpēterburga   141 «Имбирные прянички» 10:41
Дарья Сиротина
Sanktpēterburga   184 «Синички» 11:24
Юрий Таболин
Sanktpēterburga   169 «Double lucky» 11:09
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   123 «Фёдоры» 10:23
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   124 «Лысые ежики» 10:24
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   115 «Барсуки» 10:15
Василий Шамко
Sanktpēterburga   113 «Портал» 10:13
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   121 «Абракадабра» 10:21
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   105 «Бандьера Росса» 10:05
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   106 «J.O.P.A. в мыле» 10:06
Ксения Антонова
Sanktpēterburga   161 «Стеснительный стакан» 11:01
Ольга Богданова
Sanktpēterburga   165 «Территория бобра» 11:05
Дмитрий Бочкарев
Maskava   111 «Шуршики» 10:11
Степан Ванин
Maskava   168 «Бодрый Свитер» 11:08
Мария Волкова
Sanktpēterburga   118 «Вамалале» 10:18
Александра Вологдина
Sanktpēterburga   118 «Вамалале» 10:18
Елена Воробьева
Sanktpēterburga   167 «птицы» 11:07
Лиза Воронцова
Sanktpēterburga   142 «Газпром» 10:42
Андрей Гавриленко
Sanktpēterburga   1112 «Улитка» 11:52
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   117 «Петербургские тигры» 10:17
Лаура Гольнева
Sanktpēterburga   182 «Телепорт» 11:22
Виталий Гома
Sanktpēterburga   161 «Стеснительный стакан» 11:01
Александр Горославский
Maskava   168 «Бодрый Свитер» 11:08
Арина Григорян
Sanktpēterburga   1100 «Säilykkeet» 11:40
Вадим Григорян
Sanktpēterburga   1100 «Säilykkeet» 11:40
Екатерина Давыденко
Sanktpēterburga   1111 «Команда 1111» 11:51
Леонид Дмитриев
Maskava   101 «Трям» 10:01
Юлия Думина
Sanktpēterburga   140 «Пурпуркерце» 10:40
Екатерина Евдокимова
Sanktpēterburga   102 «Япона МАТЬ!» 10:02
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   108 «Мяу!» 10:08
Владимир Ельчинов
Maskava   116 «Питерский воздух» 10:16
Женя Жадькова
Sanktpēterburga   126 «crazy girls» 10:26
Валерия Журавлева
Sanktpēterburga   114 «Катарсис» 10:14
Наталья Зеленина
Sanktpēterburga   129 «Неугомонные проходимцы» 10:29
Наталья Изотова
Sanktpēterburga   129 «Неугомонные проходимцы» 10:29
Данила Кашеваров
Sanktpēterburga   127 «Геймеры №1» 10:27
Анна Киппари
Sanktpēterburga   184 «Синички» 11:24
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   171 «cucaracha» 11:11
Татьяна Коваленко
Sanktpēterburga   112 «Cazr и Заяц» 10:12
Владимир Корнев
Sanktpēterburga   1112 «Улитка» 11:52
Анна Корнева
Sanktpēterburga   1112 «Улитка» 11:52
Дмитрий Королев
Maskava   168 «Бодрый Свитер» 11:08
Денис Коряковцев
Sanktpēterburga   116 «Питерский воздух» 10:16
Ольга Костромитинова
Sanktpēterburga   169 «Double lucky» 11:09
Елена Кропотина
Sanktpēterburga   170 «Удмуртские скороходы» 11:10
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   103 «Дважды два» 10:03
Анна Кудрявцева
Sanktpēterburga   107 «Все свои ;)» 10:07
Артем Кукуев
Sanktpēterburga   127 «Геймеры №1» 10:27
Татьяна Кустова
Maskava   125 «e-Motion» 10:25
Елена Лекомцева
Sanktpēterburga   169 «Double lucky» 11:09
Александр Либер
Sanktpēterburga   180 «Сядь на пенек, съешь пирожок» 11:20
Елена Любич
Sanktpēterburga   163 «Эльки» 11:03
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   105 «Бандьера Росса» 10:05
Алексей Максимов
Sanktpēterburga   114 «Катарсис» 10:14
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   164 «Колпинские пельмешки» 11:04
Аня Мельникова
Sanktpēterburga   185 «На мягких лапах» 11:25
Анна Носова
Sanktpēterburga   110 «Улетайки» 10:10
Дарья Павлова
Sanktpēterburga   115 «Барсуки» 10:15
Николай Пенкрат
Sanktpēterburga   121 «Абракадабра» 10:21
Вадим Петров
Sanktpēterburga   117 «Петербургские тигры» 10:17
Вика Петрушкина
Sanktpēterburga   126 «crazy girls» 10:26
Николай Порцель
Sanktpēterburga   141 «Имбирные прянички» 10:41
Андрей Поторочин
Sanktpēterburga   170 «Удмуртские скороходы» 11:10
Айгуль Сагитова
Sanktpēterburga   107 «Все свои ;)» 10:07
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   1101 «спартанцы» 11:41
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   170 «Удмуртские скороходы» 11:10
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   124 «Лысые ежики» 10:24
Мария Спасская
Sanktpēterburga   122 «Мадагаскарские руконожки» 10:22
Наталья Судакова
Sanktpēterburga   1111 «Команда 1111» 11:51
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   143 «ТИХО-ходы» 10:43
Павел Треногов
Sanktpēterburga   1101 «спартанцы» 11:41
Екатерина Ивановна Трофимова
Sanktpēterburga   120 «Альбатроша» 10:20
Екатерина Уварова
Sanktpēterburga   184 «Синички» 11:24
Татьяна Ульяновская
Sanktpēterburga   125 «e-Motion» 10:25
Марина Валентиновна Федорова
Sanktpēterburga   120 «Альбатроша» 10:20
Роман Фертов
Sanktpēterburga   102 «Япона МАТЬ!» 10:02
Арсений Филимоненок
Sanktpēterburga   122 «Мадагаскарские руконожки» 10:22
Лилия Филимоненок
Sanktpēterburga   122 «Мадагаскарские руконожки» 10:22
Наталья Хлипоченко
Sanktpēterburga   172 «Я знаю короткую дорогу» 11:12
Марина Хренова
Sanktpēterburga   165 «Территория бобра» 11:05
Александр Чистяков
Sanktpēterburga   161 «Стеснительный стакан» 11:01
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   129 «Неугомонные проходимцы» 10:29
Алексей Яковлев
Sanktpēterburga   105 «Бандьера Росса» 10:05
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 10:00 Ползём, любуемся пейзажем
101 10:01 Трям
Леонид Дмитриев

Maskava

102 10:02 Япона МАТЬ!
Екатерина Евдокимова

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

103 10:03 Дважды два
Михаил Кудрявцев

Sanktpēterburga

104 10:04 Выкрутасы
Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

105 10:05 Бандьера Росса
Алина Мазеева

Sanktpēterburga

Алексей Яковлев

Sanktpēterburga

106 10:06 J.O.P.A. в мыле
Артём Авдосьев

Sanktpēterburga

Екатерина Авдосьева

Sanktpēterburga

107 10:07 Все свои ;)
Рома Мясников

Sanktpēterburga

Анна Кудрявцева

Sanktpēterburga

Айгуль Сагитова

Sanktpēterburga

108 10:08 Мяу!
Елена Евдокимова

Sanktpēterburga

109 10:09 Полина
Елена Майорова

Sanktpēterburga

110 10:10 Улетайки
Анна Носова

Sanktpēterburga

111 10:11 Шуршики
Дмитрий Бочкарев

Maskava

112 10:12 Cazr и Заяц
Татьяна Коваленко

Sanktpēterburga

113 10:13 Портал
Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

114 10:14 Катарсис
Дарья Алёхина

Sanktpēterburga

Валерия Журавлева

Sanktpēterburga

Алексей Максимов

Sanktpēterburga

115 10:15 Барсуки
Евгений Чернов

Sanktpēterburga

Дарья Павлова

Sanktpēterburga

116 10:16 Питерский воздух
Виктория Лещук

Sanktpēterburga

Владимир Ельчинов

Maskava

Денис Коряковцев

Sanktpēterburga

117 10:17 Петербургские тигры
Алена Гладких

Sanktpēterburga

Ирина Гладких

Sanktpēterburga

Вадим Петров

Sanktpēterburga

118 10:18 Вамалале
Мария Волкова

Sanktpēterburga

Александра Вологдина

Sanktpēterburga

119 10:19 WiFi северный ЛКШ
120 10:20 Альбатроша
Екатерина Ивановна Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Валентиновна Федорова

Sanktpēterburga

121 10:21 Абракадабра
Николай Пенкрат

Sanktpēterburga

122 10:22 Мадагаскарские руконожки
Елена Спасская

Sanktpēterburga

Мария Спасская

Sanktpēterburga

Арсений Филимоненок

Sanktpēterburga

Лилия Филимоненок

Sanktpēterburga

123 10:23 Фёдоры
Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

124 10:24 Лысые ежики
Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

125 10:25 e-Motion
Alexey Belyaev

Maskava

Татьяна Кустова

Maskava

Татьяна Ульяновская

Sanktpēterburga

126 10:26 crazy girls
Женя Жадькова

Sanktpēterburga

Вика Петрушкина

Sanktpēterburga

127 10:27 Геймеры №1
Данила Кашеваров

Sanktpēterburga

Артем Кукуев

Sanktpēterburga

128 10:28 Лонквильский замок
129 10:29 Неугомонные проходимцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталья Зеленина

Sanktpēterburga

Наталья Изотова

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

140 10:40 Пурпуркерце
Юлия Думина

Sanktpēterburga

141 10:41 Имбирные прянички
Мария Порцель

Sanktpēterburga

Николай Порцель

Sanktpēterburga

142 10:42 Газпром
Лиза Воронцова

Sanktpēterburga

143 10:43 ТИХО-ходы
Марина Тихонова

Sanktpēterburga

160 11:00 Дундуки
161 11:01 Стеснительный стакан
Ксения Антонова

Sanktpēterburga

Виталий Гома

Sanktpēterburga

Александр Чистяков

Sanktpēterburga

Digital Design , T-Systems , IT , жжемиплавим , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
162 11:02 Luthien ar glirdan
Ася Плеханова

Sanktpēterburga

163 11:03 Эльки
Елена Любич

Sanktpēterburga

164 11:04 Колпинские пельмешки
Олег Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

165 11:05 Территория бобра
Ольга Богданова

Sanktpēterburga

Марина Хренова

Sanktpēterburga

166 11:06 ЧП112
Павел Чивиксин

Sanktpēterburga

167 11:07 птицы
Елена Воробьева

Sanktpēterburga

168 11:08 Бодрый Свитер
Дмитрий Луговой

Maskavas apgabals

Степан Ванин

Maskava

Александр Горославский

Maskava

Дмитрий Королев

Maskava

169 11:09 Double lucky
Юрий Таболин

Sanktpēterburga

Ольга Костромитинова

Sanktpēterburga

Елена Лекомцева

Sanktpēterburga

170 11:10 Удмуртские скороходы
Елена Кропотина

Sanktpēterburga

Андрей Поторочин

Sanktpēterburga

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

171 11:11 cucaracha
Дмитрий Мягков

Sanktpēterburga

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

Вера Кипяткова

Sanktpēterburga

172 11:12 Я знаю короткую дорогу
Наталья Хлипоченко

Sanktpēterburga

Турклуб Пик
180 11:20 Сядь на пенек, съешь пирожок
Александр Либер

Sanktpēterburga

181 11:21 Променад
182 11:22 Телепорт
Роман Козлов

Sanktpēterburga

Лаура Гольнева

Sanktpēterburga

183 11:23 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

184 11:24 Синички
Дарья Сиротина

Sanktpēterburga

Анна Киппари

Sanktpēterburga

Екатерина Уварова

Sanktpēterburga

185 11:25 На мягких лапах
Аня Мельникова

Sanktpēterburga

1100 11:40 Säilykkeet
Арина Григорян

Sanktpēterburga

Вадим Григорян

Sanktpēterburga

1101 11:41 спартанцы
Саша Афанасьев

Sanktpēterburga

Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

Павел Треногов

Sanktpēterburga

1111 11:51 Команда 1111
Екатерина Давыденко

Sanktpēterburga

Наталья Судакова

Sanktpēterburga

1112 11:52 Улитка
Андрей Гавриленко

Sanktpēterburga

Владимир Корнев

Sanktpēterburga

Анна Корнева

Sanktpēterburga

1113 11:53 Три Пингвина
1114 11:54 No name
1115 11:55 No name
1116 11:56 No name
1117 11:57 No name