Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexey Enikeev
Puškina   4117 «Иверни» 10:57
Marie Kirillova
Sanktpēterburga   4151 «Profi» 11:31
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   408 «Четыре четырки» 09:08
Tais Rozhkova
Maskava   437 «RR» 09:37
Olga Verutina
Sanktpēterburga   428 «Пятый этаж» 09:28
Алия Агаева
Sanktpēterburga   407 «Похожие издали на мух» 09:07
Елена Агашина
Sanktpēterburga   433 «Later» 09:33
Гайнулин Алексей
Sanktpēterburga   452 «3D» 09:52
Мария Амурская
Maskava   439 «Зевгма» 09:39
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   400 «Первая тройка игроков» 09:00
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   477 «Двое из ларца» 10:17
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   428 «Пятый этаж» 09:28
Любовь Белова
Sanktpēterburga   463 «Танки грязи не боятся» 10:03
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   465 «Белый Ус» 10:05
Елизавета Белугина
Sanktpēterburga   473 «Руки Crew» 10:13
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   477 «Двое из ларца» 10:17
Глеб Богдевич
Sanktpēterburga   4160 «Not a Number» 11:40
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   446 «Удачный день» 09:46
Ирина Боревич
Sanktpēterburga   4116 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 10:56
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   423 «ВейерштрассЕ» 09:23
Анна Будашкина
Sanktpēterburga   4146 «Барабудис» 11:26
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   479 «ZooPark» 10:19
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   417 «Неестественный отбор» 09:17
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   424 «Ежики в тумане» 09:24
Александра Васюк
Sanktpēterburga   4129 «Мешки с костями» 11:09
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   4129 «Мешки с костями» 11:09
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   421 «Leone di San Marco» 09:21
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   499 «Дети понедельника» 10:39
Надя Дмитренко
Sanktpēterburga   431 «Экстремум» 09:31
Константин Добрицкий
Sanktpēterburga   4111 «Ры» 10:51
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   499 «Дети понедельника» 10:39
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   481 «Профи тролли» 10:21
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   481 «Профи тролли» 10:21
Миша Забелин
Sanktpēterburga   444 «Огурец» 09:44
Инна Захарова
Sanktpēterburga   499 «Дети понедельника» 10:39
Александра Зотова
Sanktpēterburga   4124 «Corso & Co» 11:04
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   401 «Автово-Ломоносов-Сосновый Бор» 09:01
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   401 «Автово-Ломоносов-Сосновый Бор» 09:01
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   414 «К2» 09:14
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   448 «БеГеМотъ» 09:48
Дана Кантемирова
Sanktpēterburga   4106 «Ниф Ниф, Нуф Нуф и Наф Наф» 10:46
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   472 «Горынычи» 10:12
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   440 «Rosas Pandan» 09:40
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   400 «Первая тройка игроков» 09:00
Галина Коврегина
Sanktpēterburga   495 «Сусанины» 10:35
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   4121 «ДАА!!!» 11:01
Татьяна Константинова
Sanktpēterburga   476 «Илюша - молодец!» 10:16
Мария Коржеманова
Sanktpēterburga   428 «Пятый этаж» 09:28
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   4126 «Uno Dos Tres» 11:06
Никита Краснов
Sanktpēterburga   4156 «Борода Трусова» 11:36
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   4156 «Борода Трусова» 11:36
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   426 «keepsake» 09:26
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   425 «Rabid Ferrets» 09:25
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   4124 «Corso & Co» 11:04
Наталья Кузнецова
Ļeņingradas apgabals   497 «Редкие фамилии» 10:37
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   411 «Бежим, и волосы назад» 09:11
Анастасия Лавренчук
Sanktpēterburga   4148 «Кодекс отсутствия» 11:28
Ольга Лебедева
Sanktpēterburga   4101 «Турбо» 10:41
Ирина Левина
Sanktpēterburga   482 «Нетрудовые резервы» 10:22
Вячеслав Лымарь
Maskava   471 «Шоколадное джелато» 10:11
Ян Майстренко
Sanktpēterburga   4148 «Кодекс отсутствия» 11:28
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   404 «Бурундуй» 09:04
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   4124 «Corso & Co» 11:04
Денис Миняев
Sanktpēterburga   473 «Руки Crew» 10:13
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   494 «Молодые Ветра» 10:34
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   4118 «Море» 10:58
Борис Моисеев
Maskava   455 «Не думай!» 09:55
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   457 «Сохраняйте спокойствие» 09:57
Анна Москвина
Sanktpēterburga   438 «Петербургские странники» 09:38
Хельга Мочалова
Maskava   4100 «Ёжики танцуют» 10:40
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   4145 «Walk and eat» 11:25
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   4126 «Uno Dos Tres» 11:06
Ольга Николаева
Maskava   437 «RR» 09:37
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   4121 «ДАА!!!» 11:01
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   4121 «ДАА!!!» 11:01
Елена Новикова
Sanktpēterburga   4129 «Мешки с костями» 11:09
Юлия Останина
Sanktpēterburga   4108 «Разноцветные бестии» 10:48
Оля Переходько
Sanktpēterburga   466 «улица Пёселя» 10:06
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   494 «Молодые Ветра» 10:34
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   427 «Маруся и Co» 09:27
Георгий Проскурин
Sanktpēterburga   4130 «Веселые брокколи» 11:10
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   439 «Зевгма» 09:39
Ольга Роговая
Maskava   408 «Четыре четырки» 09:08
Мария Рожкова
Maskava   437 «RR» 09:37
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   432 «Всё будет хорошо :)» 09:32
Сергей Рымарев
Puškina   422 «Городской наблюдатель» 09:22
Любовь Рябова
Maskava   471 «Шоколадное джелато» 10:11
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   451 «Lolly bomb» 09:51
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   425 «Rabid Ferrets» 09:25
Юлия Сацюк
Maskavas apgabals   484 «Туканчики вперёд!» 10:24
Антон Семенов
Sanktpēterburga   4161 «Сан-Симон» 11:41
Анна Семенова
Sanktpēterburga   467 «Синяя звезда» 10:07
Екатерина Сергеева
Sanktpēterburga   445 «Мастрество не пропьешь» 09:45
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   407 «Похожие издали на мух» 09:07
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   4107 «Ежики в морковке» 10:47
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   435 «О'кей, Гугл!» 09:35
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   454 «Уголочек неба» 09:54
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   4161 «Сан-Симон» 11:41
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   411 «Бежим, и волосы назад» 09:11
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   459 «Полёт нормальный» 09:59
Юля Степанова
Sanktpēterburga   4157 «64/13» 11:37
Александра Столярова
Sanktpēterburga   4168 «Ёжик без тумана» 11:48
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   452 «3D» 09:52
Алина Титова
Sanktpēterburga   4129 «Мешки с костями» 11:09
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   408 «Четыре четырки» 09:08
Александр Трусов
Sanktpēterburga   4156 «Борода Трусова» 11:36
Катя Углева
Sanktpēterburga   4102 «Сервилат из котиков» 10:42
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   453 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:53
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   488 «Ириски» 10:28
Ирина Халиуллина
Maskava   4138 «ЭЛитКлуб» 11:18
Ольга Христенко
Sanktpēterburga   445 «Мастрество не пропьешь» 09:45
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   461 «Люди Че» 10:01
Шейла Шейх
Maskava   4142 «FSN» 11:22
Лиза Шилова
Sanktpēterburga   405 «ШиМо» 09:05
Александр Шпер
Maskava   463 «Танки грязи не боятся» 10:03
Наталья Шпер
Maskava   463 «Танки грязи не боятся» 10:03
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   461 «Люди Че» 10:01
Anna Andrusha
Sanktpēterburga   4162 «Красавчики» 11:42
Leonid Shalupov
Sanktpēterburga   430 «Чо я» 09:30
Иван Андреев
Sanktpēterburga   4109 «Телепузики» 10:49
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   4112 «Сливочник Розенталя» 10:52
Лидия Васильева
Sanktpēterburga   4144 «Стрелец и козы» 11:24
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   464 «Плед готов» 10:04
Григорий Воробьев
Sanktpēterburga   490 «Elephantorum venatio fit hoc modo» 10:30
Екатерина Гарбарук
Sanktpēterburga   4154 «Клан Сусаниных» 11:34
Наталья Грохольская
Sanktpēterburga   4133 «Тварьцы» 11:13
Ирина Доронина
Maskava   489 «Прянички» 10:29
Дарья Енухова
Sanktpēterburga   470 «Примы музла» 10:10
Александр Исхаков
Sanktpēterburga   456 «Фантазия» 09:56
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   414 «К2» 09:14
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   485 «"Доба дута!"» 10:25
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   460 «Hannila» 10:00
Анастасия Кухарь
Tvera   413 «Модильон» 09:13
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   449 «Зер гут» 09:49
Анна Малофеева
Maskava   4114 «Мамонт Зиновий» 10:54
Екатерина Маляренко
Sanktpēterburga   458 «Bestia» 09:58
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   404 «Бурундуй» 09:04
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   419 «Мыха и Ёжик.» 09:19
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   418 «Амбивалентные ленивцы» 09:18
Анна Олейник
Sanktpēterburga   468 «Лена» 10:08
Денис Ольшин
Sanktpēterburga   4160 «Not a Number» 11:40
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   452 «3D» 09:52
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   4122 «Царица полей» 11:02
Ольга Раева
Sanktpēterburga   453 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:53
Полина Сарбучева
Sanktpēterburga   476 «Илюша - молодец!» 10:16
Роман Селиванов
Sanktpēterburga   466 «улица Пёселя» 10:06
Александр Сидько
Sanktpēterburga   498 «STR» 10:38
Галина Синкевич
Ļeņingradas apgabals   4110 «Грибная Охота» 10:50
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   496 «TaNi» 10:36
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   406 «Крошки Ру» 09:06
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   406 «Крошки Ру» 09:06
Слава Тихонов
Sanktpēterburga   4102 «Сервилат из котиков» 10:42
Сергей Хорохорин
Sanktpēterburga   4106 «Ниф Ниф, Нуф Нуф и Наф Наф» 10:46
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   447 «Три брюнетки» 09:47
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   436 «вожди» 09:36
Антон Чухнов
Sanktpēterburga   418 «Амбивалентные ленивцы» 09:18
Юлия Шамонина
Sanktpēterburga   478 «Первое место с конца» 10:18
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   453 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:53
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   424 «Ежики в тумане» 09:24
Надя Rrrrr
Sanktpēterburga   466 «улица Пёселя» 10:06
Irinka Tretyak
Sanktpēterburga   476 «Илюша - молодец!» 10:16
Михаил Амурский
Maskava   439 «Зевгма» 09:39
Елизавета Андреева
Sanktpēterburga   464 «Плед готов» 10:04
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   4109 «Телепузики» 10:49
Анна Анкудинова
Sanktpēterburga   466 «улица Пёселя» 10:06
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   4107 «Ежики в морковке» 10:47
Илья Балакирев
Maskava   489 «Прянички» 10:29
Мария Балацкая
Sanktpēterburga   490 «Elephantorum venatio fit hoc modo» 10:30
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   449 «Зер гут» 09:49
Фёдор Богомолов
Sanktpēterburga   4102 «Сервилат из котиков» 10:42
Алина Бондаренко
Sanktpēterburga   4160 «Not a Number» 11:40
Алексей Боревич
Sanktpēterburga   4116 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 10:56
Андрей Боревич
Sanktpēterburga   4116 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 10:56
Дмитрий Бровин
Sanktpēterburga   498 «STR» 10:38
Татьяна Бугаенко
Sanktpēterburga   436 «вожди» 09:36
Павел Буренев
Sanktpēterburga   479 «ZooPark» 10:19
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   417 «Неестественный отбор» 09:17
Сергей Быков
Sanktpēterburga   424 «Ежики в тумане» 09:24
Александр Васильев
Sanktpēterburga   4144 «Стрелец и козы» 11:24
Татьяна Вирич
Sanktpēterburga   4133 «Тварьцы» 11:13
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   453 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:53
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   401 «Автово-Ломоносов-Сосновый Бор» 09:01
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   4154 «Клан Сусаниных» 11:34
Анна Гарбарук
Sanktpēterburga   4154 «Клан Сусаниных» 11:34
Алина Голикова
Maskavas apgabals   451 «Lolly bomb» 09:51
Анна Горностаева
Sanktpēterburga   454 «Уголочек неба» 09:54
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   4161 «Сан-Симон» 11:41
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   499 «Дети понедельника» 10:39
Дарья Гусева
Sanktpēterburga   4160 «Not a Number» 11:40
Тихонова Дарья
Sanktpēterburga   408 «Четыре четырки» 09:08
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   4122 «Царица полей» 11:02
Маргарита Дмитриева
Sanktpēterburga   4108 «Разноцветные бестии» 10:48
Екатерина Долбилова
Sanktpēterburga   400 «Первая тройка игроков» 09:00
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   446 «Удачный день» 09:46
Евгения Дубова
Sanktpēterburga   430 «Чо я» 09:30
Екатерина Журавлёва
Sanktpēterburga   4108 «Разноцветные бестии» 10:48
Алексей Заварзин
Sanktpēterburga   4126 «Uno Dos Tres» 11:06
Алеся Законникова
Sanktpēterburga   433 «Later» 09:33
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   438 «Петербургские странники» 09:38
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   438 «Петербургские странники» 09:38
Екатерина Илларионова
Sanktpēterburga   4149 «Будет позже» 11:29
Ольга Исакова
Sanktpēterburga   4146 «Барабудис» 11:26
Андрей Йора
Sanktpēterburga   445 «Мастрество не пропьешь» 09:45
Гоша Карелин
Sanktpēterburga   494 «Молодые Ветра» 10:34
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   440 «Rosas Pandan» 09:40
Ирина Карташова
Sanktpēterburga   477 «Двое из ларца» 10:17
Валерий Коврегин
Sanktpēterburga   495 «Сусанины» 10:35
Станислав Кондратенко
Sanktpēterburga   433 «Later» 09:33
андрей костин
Sanktpēterburga   4158 «косточки812» 11:38
андрей костин
Sanktpēterburga   4158 «косточки812» 11:38
тимур костин
Sanktpēterburga   4158 «косточки812» 11:38
наталья костина
Sanktpēterburga   4158 «косточки812» 11:38
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   461 «Люди Че» 10:01
Анна Крюкова
Sanktpēterburga   470 «Примы музла» 10:10
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   438 «Петербургские странники» 09:38
Евгений Кузьмин
Sanktpēterburga   494 «Молодые Ветра» 10:34
Татьяна Кустова
Maskava   489 «Прянички» 10:29
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   423 «ВейерштрассЕ» 09:23
Сергей Лазарев
Maskava   4114 «Мамонт Зиновий» 10:54
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   404 «Бурундуй» 09:04
Софья Мельникова
Sanktpēterburga   490 «Elephantorum venatio fit hoc modo» 10:30
Нина Минина
Sanktpēterburga   496 «TaNi» 10:36
Женя Миронова
Sanktpēterburga   4117 «Иверни» 10:57
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   4112 «Сливочник Розенталя» 10:52
Антон Митрофанов
Sanktpēterburga   4102 «Сервилат из котиков» 10:42
Михаил Михайлов
Sanktpēterburga   445 «Мастрество не пропьешь» 09:45
Павел Михновец
Sanktpēterburga   426 «keepsake» 09:26
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   482 «Нетрудовые резервы» 10:22
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   405 «ШиМо» 09:05
Павел Морозов
Sanktpēterburga   4157 «64/13» 11:37
Мария Морозова
Sanktpēterburga   405 «ШиМо» 09:05
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   464 «Плед готов» 10:04
Алена Немкова
Sanktpēterburga   4162 «Красавчики» 11:42
Ксения Немова
Sanktpēterburga   4130 «Веселые брокколи» 11:10
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   420 «Вместе веселей» 09:20
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   420 «Вместе веселей» 09:20
Александра Онучина
Sanktpēterburga   451 «Lolly bomb» 09:51
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   464 «Плед готов» 10:04
Александра Павлова
Sanktpēterburga   4161 «Сан-Симон» 11:41
Евгения Павловская
Sanktpēterburga   467 «Синяя звезда» 10:07
Мария Палкина
Sanktpēterburga   470 «Примы музла» 10:10
Светлана Первых
Maskava   4114 «Мамонт Зиновий» 10:54
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   496 «TaNi» 10:36
Виталий Петровский
Sanktpēterburga   4162 «Красавчики» 11:42
Аня Петросян
Sanktpēterburga   4164 «Вафли» 11:44
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   427 «Маруся и Co» 09:27
Наталия Подсухина
Sanktpēterburga   479 «ZooPark» 10:19
Ирина Поляк
Maskava   455 «Не думай!» 09:55
Анна Потапова
Sanktpēterburga   4118 «Море» 10:58
Елизавета Пряникова
Sanktpēterburga   4118 «Море» 10:58
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   411 «Бежим, и волосы назад» 09:11
Ирина Пытляк
Sanktpēterburga   4144 «Стрелец и козы» 11:24
Антон Романченко
Sanktpēterburga   473 «Руки Crew» 10:13
Михаил Рымарев
Puškina   422 «Городской наблюдатель» 09:22
Анна Рытикова
Sanktpēterburga   4118 «Море» 10:58
Елена Рютина
Sanktpēterburga   460 «Hannila» 10:00
Илона Салтыкова
Sanktpēterburga   4151 «Profi» 11:31
Виктория Сацюк
Maskavas apgabals   484 «Туканчики вперёд!» 10:24
Мария Синкевич
Ļeņingradas apgabals   4110 «Грибная Охота» 10:50
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   440 «Rosas Pandan» 09:40
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   4122 «Царица полей» 11:02
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   435 «О'кей, Гугл!» 09:35
Алина Смирнова
Sanktpēterburga   4130 «Веселые брокколи» 11:10
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   459 «Полёт нормальный» 09:59
Станислав Сорокин
Maskava   4114 «Мамонт Зиновий» 10:54
Елена Спасская
Sanktpēterburga   4101 «Турбо» 10:41
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   421 «Leone di San Marco» 09:21
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   4112 «Сливочник Розенталя» 10:52
Анастасия Счастливцева
Maskava   454 «Уголочек неба» 09:54
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   460 «Hannila» 10:00
Марина Татаринова
Sanktpēterburga   4101 «Турбо» 10:41
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   488 «Ириски» 10:28
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   4107 «Ежики в морковке» 10:47
Надина Фурникэ
Sanktpēterburga   4130 «Веселые брокколи» 11:10
Александр Хаманин
Sanktpēterburga   457 «Сохраняйте спокойствие» 09:57
Наталия Хараг
Sanktpēterburga   447 «Три брюнетки» 09:47
Виктор Хомутов
Sanktpēterburga   478 «Первое место с конца» 10:18
Михаил Христофоров
Sanktpēterburga   490 «Elephantorum venatio fit hoc modo» 10:30
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   411 «Бежим, и волосы назад» 09:11
Роман Чернин
Sanktpēterburga   439 «Зевгма» 09:39
Александра Чернышова
Sanktpēterburga   4101 «Турбо» 10:41
Денис Чечулин
Sanktpēterburga   436 «вожди» 09:36
Сергей Чечулин
Sanktpēterburga   436 «вожди» 09:36
Анна Чирина
Sanktpēterburga   447 «Три брюнетки» 09:47
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   431 «Экстремум» 09:31
Марина Широкова
Sanktpēterburga   419 «Мыха и Ёжик.» 09:19
Нина Широкова
Sanktpēterburga   456 «Фантазия» 09:56
Алексей Шпрангер
Sanktpēterburga   4162 «Красавчики» 11:42
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   461 «Люди Че» 10:01
Светлана Юрченко
Sanktpēterburga   4133 «Тварьцы» 11:13
Михаил Яковлев
Sanktpēterburga   473 «Руки Crew» 10:13
Ольга Яснева
Sanktpēterburga   498 «STR» 10:38
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 Первая тройка игроков

400

Екатерина Долбилова

Sanktpēterburga

401 09:01 Автово-Ломоносов-Сосновый Бор

401

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

Евгения Выборнова

Sanktpēterburga

404 09:04 Бурундуй

404

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

405 09:05 ШиМо

405

Лиза Шилова

Sanktpēterburga

Виктор Морозов

Sanktpēterburga

Мария Морозова

Sanktpēterburga

406 09:06 Крошки Ру

406

407 09:07 Похожие издали на мух

407

Алия Агаева

Sanktpēterburga

408 09:08 Четыре четырки

408

Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Тихонова Дарья

Sanktpēterburga

411 09:11 Бежим, и волосы назад

411

Татьяна Пшеничная

Sanktpēterburga

Людмила Целищева

Sanktpēterburga

413 09:13 Модильон

413

414 09:14 К2

414

417 09:17 Неестественный отбор

417

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

418 09:18 Амбивалентные ленивцы

418

Антон Чухнов

Sanktpēterburga

419 09:19 Мыха и Ёжик.

419

Марина Широкова

Sanktpēterburga

420 09:20 Вместе веселей

420

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

421 09:21 Leone di San Marco

421

Полина Стоголева

Sanktpēterburga

422 09:22 Городской наблюдатель

422

Михаил Рымарев

Puškina

423 09:23 ВейерштрассЕ

423

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

424 09:24 Ежики в тумане

424

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Сергей Быков

Sanktpēterburga

425 09:25 Rabid Ferrets

425

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

426 09:26 keepsake

426

Павел Михновец

Sanktpēterburga

427 09:27 Маруся и Co

427

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

428 09:28 Пятый этаж

428

Olga Verutina

Sanktpēterburga

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

430 09:30 Чо я

430

Leonid Shalupov

Sanktpēterburga

Евгения Дубова

Sanktpēterburga

431 09:31 Экстремум

431

Надя Дмитренко

Sanktpēterburga

Елена Шадрина

Sanktpēterburga

432 09:32 Всё будет хорошо :)

432

433 09:33 Later

433

Елена Агашина

Sanktpēterburga

Алеся Законникова

Sanktpēterburga

Станислав Кондратенко

Sanktpēterburga

435 09:35 О'кей, Гугл!

435

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

436 09:36 вожди

436

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Татьяна Бугаенко

Sanktpēterburga

Денис Чечулин

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

437 09:37 RR

437

438 09:38 Петербургские странники

438

Анна Москвина

Sanktpēterburga

Чингиз Зиннатуллин

Sanktpēterburga

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

Светлана Кувенева

Sanktpēterburga

439 09:39 Зевгма

439

Михаил Амурский

Maskava

Роман Чернин

Sanktpēterburga

440 09:40 Rosas Pandan

440

Михаил Карманов

Sanktpēterburga

Антошка Сириченко

Sanktpēterburga

444 09:44 Огурец

444

Миша Забелин

Sanktpēterburga

445 09:45 Мастрество не пропьешь

445

Андрей Йора

Sanktpēterburga

Михаил Михайлов

Sanktpēterburga

446 09:46 Удачный день

446

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

447 09:47 Три брюнетки

447

Наталия Хараг

Sanktpēterburga

Анна Чирина

Sanktpēterburga

448 09:48 БеГеМотъ

448

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

449 09:49 Зер гут

449

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

451 09:51 Lolly bomb

451

Алина Голикова

Maskavas apgabals

Александра Онучина

Sanktpēterburga

452 09:52 3D

452

453 09:53 Ползём, любуемся пейзажем

453

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

454 09:54 Уголочек неба

454

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анна Горностаева

Sanktpēterburga

Анастасия Счастливцева

Maskava

455 09:55 Не думай!

455

Ирина Поляк

Maskava

456 09:56 Фантазия

456

Нина Широкова

Sanktpēterburga

457 09:57 Сохраняйте спокойствие

457

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Александр Хаманин

Sanktpēterburga

458 09:58 Bestia

458

459 09:59 Полёт нормальный

459

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

460 10:00 Hannila

460

Елена Рютина

Sanktpēterburga

Анна Сысоева

Sanktpēterburga

461 10:01 Люди Че

461

Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

Елизавета Шумилова

Sanktpēterburga

463 10:03 Танки грязи не боятся

463

464 10:04 Плед готов

464

Елизавета Андреева

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

465 10:05 Белый Ус

465

466 10:06 улица Пёселя

466

Оля Переходько

Sanktpēterburga

Надя Rrrrr

Sanktpēterburga

Анна Анкудинова

Sanktpēterburga

467 10:07 Синяя звезда

467

Анна Семенова

Sanktpēterburga

Евгения Павловская

Sanktpēterburga

468 10:08 Лена
Анна Олейник

Sanktpēterburga

470 10:10 Примы музла

470

Дарья Енухова

Sanktpēterburga

Анна Крюкова

Sanktpēterburga

Мария Палкина

Sanktpēterburga

471 10:11 Шоколадное джелато

471

472 10:12 Горынычи

472

473 10:13 Руки Crew

473

Денис Миняев

Sanktpēterburga

Антон Романченко

Sanktpēterburga

Михаил Яковлев

Sanktpēterburga

476 10:16 Илюша - молодец!

476

Irinka Tretyak

Sanktpēterburga

477 10:17 Двое из ларца

477

Ирина Карташова

Sanktpēterburga

478 10:18 Первое место с конца

478

Юлия Шамонина

Sanktpēterburga

Виктор Хомутов

Sanktpēterburga

479 10:19 ZooPark

479

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

481 10:21 Профи тролли

481

482 10:22 Нетрудовые резервы

482

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Василий Мишарев

Sanktpēterburga

484 10:24 Туканчики вперёд!

484

Юлия Сацюк

Maskavas apgabals

Виктория Сацюк

Maskavas apgabals

485 10:25 "Доба дута!"

485

488 10:28 Ириски

488

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

489 10:29 Прянички

489

Илья Балакирев

Maskava

Татьяна Кустова

Maskava

490 10:30 Elephantorum venatio fit hoc modo

490

Мария Балацкая

Sanktpēterburga

Софья Мельникова

Sanktpēterburga

Михаил Христофоров

Sanktpēterburga

494 10:34 Молодые Ветра

494

Ася Плеханова

Sanktpēterburga

Гоша Карелин

Sanktpēterburga

Евгений Кузьмин

Sanktpēterburga

495 10:35 Сусанины

495

Валерий Коврегин

Sanktpēterburga

496 10:36 TaNi

496

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

497 10:37 Редкие фамилии

497

Наталья Кузнецова

Ļeņingradas apgabals

498 10:38 STR

498

Дмитрий Бровин

Sanktpēterburga

Ольга Яснева

Sanktpēterburga

499 10:39 Дети понедельника

499

Инна Захарова

Sanktpēterburga

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

4100 10:40 Ёжики танцуют

4100

4101 10:41 Турбо

4101

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Марина Татаринова

Sanktpēterburga

Александра Чернышова

Sanktpēterburga

4102 10:42 Сервилат из котиков

4102

Катя Углева

Sanktpēterburga

Слава Тихонов

Sanktpēterburga

Фёдор Богомолов

Sanktpēterburga

Антон Митрофанов

Sanktpēterburga

4106 10:46 Ниф Ниф, Нуф Нуф и Наф Наф

4106

4107 10:47 Ежики в морковке

4107

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

Евгения Фельдина

Sanktpēterburga

4108 10:48 Разноцветные бестии

4108

Юлия Останина

Sanktpēterburga

Маргарита Дмитриева

Sanktpēterburga

Екатерина Журавлёва

Sanktpēterburga

4109 10:49 Телепузики

4109

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

4110 10:50 Грибная Охота

4110

Галина Синкевич

Ļeņingradas apgabals

Мария Синкевич

Ļeņingradas apgabals

4111 10:51 Ры

4111

4112 10:52 Сливочник Розенталя

4112

Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

4114 10:54 Мамонт Зиновий

4114

Сергей Лазарев

Maskava

Светлана Первых

Maskava

Станислав Сорокин

Maskava

4116 10:56 О-Сциллограф Фарфуркиса

4116

Ирина Боревич

Sanktpēterburga

Алексей Боревич

Sanktpēterburga

Андрей Боревич

Sanktpēterburga

4117 10:57 Иверни

4117

Alexey Enikeev

Puškina

Женя Миронова

Sanktpēterburga

4118 10:58 Море

4118

Анна Потапова

Sanktpēterburga

Елизавета Пряникова

Sanktpēterburga

Анна Рытикова

Sanktpēterburga

4121 11:01 ДАА!!!

4121

4122 11:02 Царица полей

4122

Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

4124 11:04 Corso & Co

4124

4126 11:06 Uno Dos Tres

4126

Алексей Заварзин

Sanktpēterburga

4129 11:09 Мешки с костями

4129

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

4130 11:10 Веселые брокколи

4130

Ксения Немова

Sanktpēterburga

Алина Смирнова

Sanktpēterburga

Надина Фурникэ

Sanktpēterburga

4133 11:13 Тварьцы
Татьяна Вирич

Sanktpēterburga

Светлана Юрченко

Sanktpēterburga

4138 11:18 ЭЛитКлуб

4138

4142 11:22 FSN
4144 11:24 Стрелец и козы

4144

Александр Васильев

Sanktpēterburga

Ирина Пытляк

Sanktpēterburga

4145 11:25 Walk and eat

4145

4146 11:26 Барабудис

4146

Анна Будашкина

Sanktpēterburga

Ольга Исакова

Sanktpēterburga

4148 11:28 Кодекс отсутствия

4148

4149 11:29 Будет позже

4149

Екатерина Илларионова

Sanktpēterburga

4151 11:31 Profi

4151

Marie Kirillova

Sanktpēterburga

Илона Салтыкова

Sanktpēterburga

4154 11:34 Клан Сусаниных

4154

Андрей Гарбарук

Sanktpēterburga

Анна Гарбарук

Sanktpēterburga

4156 11:36 Борода Трусова

4156

4157 11:37 64/13

4157

Юля Степанова

Sanktpēterburga

Павел Морозов

Sanktpēterburga

4158 11:38 косточки812

4158

андрей костин

Sanktpēterburga

андрей костин

Sanktpēterburga

тимур костин

Sanktpēterburga

наталья костина

Sanktpēterburga

4160 11:40 Not a Number

4160

Глеб Богдевич

Sanktpēterburga

Денис Ольшин

Sanktpēterburga

Алина Бондаренко

Sanktpēterburga

Дарья Гусева

Sanktpēterburga

4161 11:41 Сан-Симон

4161

Антон Семенов

Sanktpēterburga

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Александра Павлова

Sanktpēterburga

4162 11:42 Красавчики

4162

Anna Andrusha

Sanktpēterburga

Алена Немкова

Sanktpēterburga

Виталий Петровский

Sanktpēterburga

Алексей Шпрангер

Sanktpēterburga

4164 11:44 Вафли

4164

Аня Петросян

Sanktpēterburga

4168 11:48 Ёжик без тумана

4168