Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ksu Ksu
Sanktpēterburga   U449 «RunFoxRun» 09:38
Daria Likholetova
Sanktpēterburga   U494 «'); DROP TABLE Teams;--» 11:08
Liliya Lykhenko
Maskava   U433 «MoscowUnicorns» 09:06
Gregory Malevanniy
Maskavas apgabals   U461 «Стэтхэм и философский камень» 10:02
Ada Selverova
Maskava   U4100 «котячий патруль» 11:20
Viktorija Sjargi
Rīga   U460 «Редкие фамилии» 10:00
Даниил Андреев
Viborga   U431 «Агрикольский клуб реконструкции (АКР)» 09:02
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   U438 «Переверни матрац» 09:16
Илья Викторов
Sanktpēterburga   U454 «Yes» 09:48
Илья Голованов
Maskava   U408 «Арбузная сосуля» 08:16
Кирилл Грошенков
  U402 «Morra» 08:04
Александра Дундур
Sanktpēterburga   U452 «Команда М» 09:44
Стас Дьяков
Sanktpēterburga   U423 «четырестачетыре» 08:46
Наталья Емельянова
Sanktpēterburga   U430 «Паровозик из Ромашково» 09:00
Алексей Зверев
Sanktpēterburga   U464 «Тупики и тупики» 10:08
Александра Золотова
Maskava   U421 «Пулей в клеточку» 08:42
Ксения Зорникова
Maskava   U408 «Арбузная сосуля» 08:16
Владимир Иванов
Sanktpēterburga   U463 «zucchini» 10:06
Павел Казачков
Maskava   U467 «Slick» 10:14
Ольга Коновалова
Maskava   U422 «Склад мертвых н» 08:44
Наталья Кузнецова
Sanktpēterburga   U460 «Редкие фамилии» 10:00
Алена Куликова
Maskava   U440 «Семейка По» 09:20
Екатерина Куликова
Maskava   U400 «... And the city of secrets» 08:00
Марат Ли
Maskava   U420 «B/2 team» 08:40
Анна Лукьянова
  U462 «Вместе» 10:04
Анастасия Маркеева
Maskava   U437 «Щёчки абрикосики» 09:14
Татьяна Матвеенко
Maskava   U424 «Летовсегда» 08:48
Дима Миронов
Maskava   U407 «Тигровая Уточка» 08:14
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   U472 «relief and enthusiasm» 10:24
Анастасия Новикова
Maskava   U412 «Тит и ко» 08:24
Анна Новикова
Sanktpēterburga   U446 «На волю, в пампасы!» 09:32
Юлия Останина
Sanktpēterburga   U452 «Команда М» 09:44
Виктор Поляков
Maskava   U4110 «¡Chavez vive!» 11:40
Евгений Романов
Maskava   U447 «Казус» 09:34
Марина Синельникова
Sanktpēterburga   U471 «Бу-бу-бу» 10:22
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   U403 «Sunnyfamily» 08:06
Николай Терещук
Sanktpēterburga   U410 «R1C1» 08:20
Юлия Титова
Sanktpēterburga   U444 «Kiz kiz» 09:28
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   U436 «Тихо-тихо» 09:12
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   U442 «3872 Орка» 09:24
Дмитрий Узор
Sanktpēterburga   U466 «Вероятность резиста невелика. Совсем» 10:12
Марина Царькова
Sanktpēterburga   U401 «RIF» 08:02
Елена Чипуркова
Maskava   U448 «Коренные петербуржцы из Москвы» 09:36
Дарья Шкурлятьева
Viborga   U431 «Агрикольский клуб реконструкции (АКР)» 09:02
Софья Юсенко
Sanktpēterburga   U452 «Команда М» 09:44
Ольга Якушева
Maskava   U492 «buen camino» 11:04
Марина Янковская
Maskava   U451 «Фамфамы» 09:42
Вадим Балаханов
Maskava   U434 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:08
Маргарита Будыка
Maskava   U409 «Ветер перемен» 08:18
Анна Жвакина
Sanktpēterburga   U404 «Error» 08:08
Екатерина Миронова
Sanktpēterburga   U491 «быстрее Болта» 11:02
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   U450 «хомякадзе-2» 09:40
Алёна Павловская
Sanktpēterburga   U490 «Почти Безголовые» 11:00
Валерия Рябкова
Sanktpēterburga   U453 «Англичанки склерозницы» 09:46
Алена Ситникова
Sanktpēterburga   U441 «Роксана Бабаян» 09:22
Михаил Титов
Maskava   U412 «Тит и ко» 08:24
Елена Тихонова
Maskava   U411 «Хомяки с печенькой» 08:22
Пётр Цуринов
Sanktpēterburga   U494 «'); DROP TABLE Teams;--» 11:08
Кира Щербич
Sanktpēterburga   U443 «Свобода-да!» 09:26
Irina Makarova
Maskava   U400 «... And the city of secrets» 08:00
Dara Phillips
Maskava   U407 «Тигровая Уточка» 08:14
Andrey Titov
Maskava   U433 «MoscowUnicorns» 09:06
Алексей Амирханов
Sanktpēterburga   U430 «Паровозик из Ромашково» 09:00
Надежда Аникиева
Sanktpēterburga   U444 «Kiz kiz» 09:28
Ольга Анопренко
Sanktpēterburga   U430 «Паровозик из Ромашково» 09:00
Варвара Баркалова
Maskava   U409 «Ветер перемен» 08:18
Мария Бекрешева
Sanktpēterburga   U490 «Почти Безголовые» 11:00
Ксюша Бикеева
Sanktpēterburga   U466 «Вероятность резиста невелика. Совсем» 10:12
София Богорад
Sanktpēterburga   U472 «relief and enthusiasm» 10:24
Денис Борисов
Sanktpēterburga   U460 «Редкие фамилии» 10:00
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   U438 «Переверни матрац» 09:16
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   U450 «хомякадзе-2» 09:40
Ксения Воробьева
Sanktpēterburga   U454 «Yes» 09:48
Вера Вяткина
Sanktpēterburga   U454 «Yes» 09:48
Дарья Герасимова
Sanktpēterburga   U454 «Yes» 09:48
Сергей Голиков
Maskavas apgabals   U461 «Стэтхэм и философский камень» 10:02
Михаил Гордон
Sanktpēterburga   U494 «'); DROP TABLE Teams;--» 11:08
Владимир Гусельников
Sanktpēterburga   U460 «Редкие фамилии» 10:00
Ринат Джамбулатов
Sanktpēterburga   U401 «RIF» 08:02
Елизавета Евщик
Maskava   U409 «Ветер перемен» 08:18
Дарья Егорова
Sanktpēterburga   U449 «RunFoxRun» 09:38
Елена Жукова
Viborga   U431 «Агрикольский клуб реконструкции (АКР)» 09:02
Денис Иванов
Sanktpēterburga   U444 «Kiz kiz» 09:28
Оля Игумнова
Sanktpēterburga   U423 «четырестачетыре» 08:46
Леонид Киватцев
Sanktpēterburga   U491 «быстрее Болта» 11:02
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   U493 «Зелибоба» 11:06
Александр Ковеза
Sanktpēterburga   U401 «RIF» 08:02
Александр Корнев
Maskavas apgabals   U461 «Стэтхэм и философский камень» 10:02
Владимир Корхов
Sanktpēterburga   U430 «Паровозик из Ромашково» 09:00
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   U421 «Пулей в клеточку» 08:42
Елена Ли
Maskava   U420 «B/2 team» 08:40
Елена Липкина
Maskava   U400 «... And the city of secrets» 08:00
Нина Лукашина
Sanktpēterburga   U494 «'); DROP TABLE Teams;--» 11:08
Денис Лукьянов
  U462 «Вместе» 10:04
Юлия Львова
Sanktpēterburga   U443 «Свобода-да!» 09:26
Елена Любич
Sanktpēterburga   U406 «Ellki» 08:12
Игорь Маркелов
Maskava   U408 «Арбузная сосуля» 08:16
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   U438 «Переверни матрац» 09:16
Дмитрий Мельников
Maskava   U411 «Хомяки с печенькой» 08:22
Мария Мельникова
Maskava   U411 «Хомяки с печенькой» 08:22
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   U464 «Тупики и тупики» 10:08
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   U450 «хомякадзе-2» 09:40
Ольга Осиновская
Maskava   U432 «Союз 2» 09:04
Сергей Петухов
Maskava   U413 «Insipientes» 08:26
Ольга Пономарева
Maskava   U440 «Семейка По» 09:20
Александр Потемкин
Sanktpēterburga   U442 «3872 Орка» 09:24
Екатерина Потемкина
Sanktpēterburga   U442 «3872 Орка» 09:24
Ольга Роговая
Maskava   U436 «Тихо-тихо» 09:12
Артем Серебрийский
Maskava   U437 «Щёчки абрикосики» 09:14
Ольга Сидоренкова
Sanktpēterburga   U443 «Свобода-да!» 09:26
Евгений Суворов
Sanktpēterburga   U410 «R1C1» 08:20
Максим Суслов
Sanktpēterburga   U491 «быстрее Болта» 11:02
Таня Суслова
Sanktpēterburga   U491 «быстрее Болта» 11:02
Александра Тарасенко
Maskava   U407 «Тигровая Уточка» 08:14
Георгий Тарасов
Maskava   U437 «Щёчки абрикосики» 09:14
Олег Тетеревлев
Maskava   U4100 «котячий патруль» 11:20
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   U442 «3872 Орка» 09:24
Владимир Трушков
Maskava   U447 «Казус» 09:34
Игорь Фомин
Maskava   U470 «Весёлые Моржи» 10:20
Наталья Ходыкина
Maskava   U413 «Insipientes» 08:26
Вадим Чесноков
Maskava   U439 «Красное платье» 09:18
Юлия Чихалова
Sanktpēterburga   U471 «Бу-бу-бу» 10:22
Наталья Шарова
Maskava   U437 «Щёчки абрикосики» 09:14
Юлия Шашкова
Sanktpēterburga   U493 «Зелибоба» 11:06
Екатерина Шевцова
Sanktpēterburga   U453 «Англичанки склерозницы» 09:46
Ольга Юркова
Maskavas apgabals   U461 «Стэтхэм и философский камень» 10:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
U400 08:00 ... And the city of secrets
Irina Makarova

Maskava

Елена Липкина

Maskava

U401 08:02 RIF
Ринат Джамбулатов

Sanktpēterburga

Александр Ковеза

Sanktpēterburga

U402 08:04 Morra
U403 08:06 Sunnyfamily
U404 08:08 Error
Анна Жвакина

Sanktpēterburga

U406 08:12 Ellki
Елена Любич

Sanktpēterburga

U407 08:14 Тигровая Уточка
Dara Phillips

Maskava

Александра Тарасенко

Maskava

U408 08:16 Арбузная сосуля
Игорь Маркелов

Maskava

U409 08:18 Ветер перемен
Варвара Баркалова

Maskava

Елизавета Евщик

Maskava

U410 08:20 R1C1
Евгений Суворов

Sanktpēterburga

U411 08:22 Хомяки с печенькой
Дмитрий Мельников

Maskava

Мария Мельникова

Maskava

U412 08:24 Тит и ко
U413 08:26 Insipientes
Сергей Петухов

Maskava

Наталья Ходыкина

Maskava

U420 08:40 B/2 team
Марат Ли

Maskava

Елена Ли

Maskava

U421 08:42 Пулей в клеточку
Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

U422 08:44 Склад мертвых н
U423 08:46 четырестачетыре
Стас Дьяков

Sanktpēterburga

Оля Игумнова

Sanktpēterburga

U424 08:48 Летовсегда
U430 09:00 Паровозик из Ромашково
Алексей Амирханов

Sanktpēterburga

Ольга Анопренко

Sanktpēterburga

Владимир Корхов

Sanktpēterburga

U431 09:02 Агрикольский клуб реконструкции (АКР)
Елена Жукова

Viborga

U432 09:04 Союз 2
Ольга Осиновская

Maskava

U433 09:06 MoscowUnicorns
Liliya Lykhenko

Maskava

Andrey Titov

Maskava

U434 09:08 Замзунзуберлижфиналиш
U436 09:12 Тихо-тихо
Ольга Роговая

Maskava

U437 09:14 Щёчки абрикосики
Артем Серебрийский

Maskava

Георгий Тарасов

Maskava

Наталья Шарова

Maskava

U438 09:16 Переверни матрац
Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

Анастасия Маслова

Sanktpēterburga

U439 09:18 Красное платье
Вадим Чесноков

Maskava

U440 09:20 Семейка По
Ольга Пономарева

Maskava

U441 09:22 Роксана Бабаян
U442 09:24 3872 Орка
Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Александр Потемкин

Sanktpēterburga

Екатерина Потемкина

Sanktpēterburga

Татьяна Тихонова

Sanktpēterburga

U443 09:26 Свобода-да!
Кира Щербич

Sanktpēterburga

Юлия Львова

Sanktpēterburga

Ольга Сидоренкова

Sanktpēterburga

U444 09:28 Kiz kiz
Юлия Титова

Sanktpēterburga

Надежда Аникиева

Sanktpēterburga

Денис Иванов

Sanktpēterburga

U446 09:32 На волю, в пампасы!
Анна Новикова

Sanktpēterburga

U447 09:34 Казус
Владимир Трушков

Maskava

U448 09:36 Коренные петербуржцы из Москвы
U449 09:38 RunFoxRun
Ksu Ksu

Sanktpēterburga

Дарья Егорова

Sanktpēterburga

U450 09:40 хомякадзе-2
Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Екатерина Волохонская

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

U451 09:42 Фамфамы
U452 09:44 Команда М
Юлия Останина

Sanktpēterburga

Софья Юсенко

Sanktpēterburga

U453 09:46 Англичанки склерозницы
Екатерина Шевцова

Sanktpēterburga

U454 09:48 Yes
Илья Викторов

Sanktpēterburga

Ксения Воробьева

Sanktpēterburga

Вера Вяткина

Sanktpēterburga

Дарья Герасимова

Sanktpēterburga

U460 10:00 Редкие фамилии
Денис Борисов

Sanktpēterburga

Владимир Гусельников

Sanktpēterburga

U461 10:02 Стэтхэм и философский камень
Gregory Malevanniy

Maskavas apgabals

Сергей Голиков

Maskavas apgabals

Александр Корнев

Maskavas apgabals

Ольга Юркова

Maskavas apgabals

U462 10:04 Вместе
Денис Лукьянов

U463 10:06 zucchini
U464 10:08 Тупики и тупики
Алексей Зверев

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

U466 10:12 Вероятность резиста невелика. Совсем
Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

Ксюша Бикеева

Sanktpēterburga

U467 10:14 Slick
U470 10:20 Весёлые Моржи
Игорь Фомин

Maskava

U471 10:22 Бу-бу-бу
Юлия Чихалова

Sanktpēterburga

U472 10:24 relief and enthusiasm
София Богорад

Sanktpēterburga

U490 11:00 Почти Безголовые
Мария Бекрешева

Sanktpēterburga

U491 11:02 быстрее Болта
Леонид Киватцев

Sanktpēterburga

Максим Суслов

Sanktpēterburga

Таня Суслова

Sanktpēterburga

U492 11:04 buen camino
U493 11:06 Зелибоба
Анастасия Киселева

Sanktpēterburga

Юлия Шашкова

Sanktpēterburga

U494 11:08 '); DROP TABLE Teams;--
Daria Likholetova

Sanktpēterburga

Пётр Цуринов

Sanktpēterburga

Михаил Гордон

Sanktpēterburga

Нина Лукашина

Sanktpēterburga

U4100 11:20 котячий патруль
Ada Selverova

Maskava

Олег Тетеревлев

Maskava

U4110 11:40 ¡Chavez vive!