Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexandra Bychkova
Maskava   P414 «ЛОЛ» 08:28
Oksana Eliseeva
Maskava   P459 «Горные еноты» 09:58
Katherine Katash
Maskava   P4192 «МКС» 14:24
Stanislav Kondratev
Sanktpēterburga   P473 «Парадигма» 10:26
Sergey Krivoshein
Maskava   P4192 «МКС» 14:24
Sun Logrus
Sanktpēterburga   P4199 «Боевые курочки» 14:38
Sundy Moor
Maskava   P437 «Угоды» 09:14
Nathalie Selivanova
Sanktpēterburga   P427 «Иглобрюх-урбанист» 08:54
Olga Smirnova
Sanktpēterburga   P414 «ЛОЛ» 08:28
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   P471 «Дохлый номер» 10:22
Мария Абдулина
Maskava   P498 «не совсем тупые» 11:16
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   P4123 «А4 пополам» 12:06
Александра Агеева
Sanktpēterburga   P4151 «Зверинец» 13:02
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   P4150 «Дирекция тяги» 13:00
Алексей Александров
Sanktpēterburga   P427 «Иглобрюх-урбанист» 08:54
Дарья Александрова
Maskava   P439 «Сферический конь» 09:18
Егор Алипов
Maskava   P480 «Загребущие ноги» 10:40
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   P421 «Нас пятило» 08:42
Александр Аркуша
Sanktpēterburga   P4104 «Вездешлёпы» 11:28
Анастасия Арсеньева
Sanktpēterburga   P4179 «Эдгар Аллан По» 13:58
Настя Архипова
Maskava   P435 «кукусики» 09:10
Евгения Балботкина
Sanktpēterburga   P489 «Муходыр» 10:58
Виталий Барабанов
Sanktpēterburga   P4222 «Кактус» 15:24
Элиза Барышникова
Sanktpēterburga   P4101 «творческие девчули» 11:22
Александр Беляев
Sanktpēterburga   P4158 «Странники» 13:16
Евгений Беляков
Sanktpēterburga   P451 «К» 09:42
Полина Березина
Maskava   P438 «Миньоны» 09:16
Анна Бормот
Maskava   P4177 «2+2» 13:54
Екатерина Бочарова
Maskava   P440 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:20
Ольга Брыкалина
Maskava   P498 «не совсем тупые» 11:16
Михаил Будашкин
Maskava   P4137 «Малопетошные» 12:34
Юлия Буханова
Maskava   P447 «Гравитационные волнорезы» 09:34
Василий Ваcильев
Maskava   P409 «За грибочками!1» 08:18
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P4124 «keepsake» 12:08
Андрей Вихров
Maskava   P417 «Ходики с Мумриком» 08:34
Алина Владиславлева
Maskava   P4198 «Владислав+лев» 14:36
Олеся Вознюк
Sanktpēterburga   P469 «чайник рома» 10:18
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   P464 «Мальчишки» 10:08
Мария Воронцова
Maskavas apgabals   P459 «Горные еноты» 09:58
Света Гаранина
Maskava   P474 «Kопорье-2019» 10:28
Галина Говорко
Maskavas apgabals   P4196 «Без присмотра» 14:32
Александр Голованов
Ņižņijnovgoroda   P426 «НЁХ» 08:52
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P422 «Leone di San Marco» 08:44
Денис Горчаков
Maskava   P486 «Ангелы Чарли» 10:52
Андрей Григорьев
Sanktpēterburga   P4226 «AGbike пешком» 15:32
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   P479 «Бредущие по волнам» 10:38
Антон Гриневский
Maskava   P4116 «Неуловимый Джо» 11:52
Денис Гришин
Sanktpēterburga   P460 «Рубай Омара» 10:00
Александра Гришина
Sanktpēterburga   P4177 «2+2» 13:54
Марина Гришина
Sanktpēterburga   P460 «Рубай Омара» 10:00
Кристина Губская
Sanktpēterburga   P465 «Бегом от инфаркта» 10:10
Ольга Гусельникова
Maskava   P416 «ЯиКО» 08:32
Мария Давыденкова
Sanktpēterburga   P4233 «Слабоумие и отвага» 15:46
Вероника Данилова
Sanktpēterburga   P489 «Муходыр» 10:58
Веста Дауге
Maskava   P4118 «Авантюристы» 11:56
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   P4142 «las tortugas» 12:44
Александр Долгих
Sanktpēterburga   P4229 «Куки» 15:38
Григорий Доротынский
Sanktpēterburga   P4156 «NoSokOnlyPivo» 13:12
Игорь Дроздов
Tvera   P467 «два чемодана наощупь» 10:14
Анастасия Егорова
Sanktpēterburga   P4135 «Утро после вечеринки» 12:30
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   P4179 «Эдгар Аллан По» 13:58
Василиса Жильникова
Sanktpēterburga   P478 «От двух до пяти» 10:36
Камила Заева
Tvera   P467 «два чемодана наощупь» 10:14
Елизавета Зайцева
Maskava   P429 «Имени Моники Белуччи» 08:58
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   P4134 «Шикка» 12:28
Женя Захаров
Sanktpēterburga   P4213 «На все четыре стороны» 15:06
Александр Зверев
Maskava   P411 «Дети БГ» 08:22
Елена Зверева
Maskava   P411 «Дети БГ» 08:22
Ирина Зверева
Maskava   P414 «ЛОЛ» 08:28
Светлана Зверева
Maskava   P411 «Дети БГ» 08:22
Мария Зеленова
Maskava   P499 «Клёпушки» 11:18
Анна Иванкович
Sanktpēterburga   P491 «Ленивцы» 11:02
Наталия Иванова
Sanktpēterburga   P486 «Ангелы Чарли» 10:52
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P402 «Валенки» 08:04
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   P400 «Суслички» 08:00
Настя Казаченко
Sanktpēterburga   P4207 «ГПЗУ» 14:54
Дарья Калинина
Maskava   P418 «Самогонщики» 08:36
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   P4172 «БеГеМотъ» 13:44
Олеся Капица
Sanktpēterburga   P4219 «Северный пресс» 15:18
Маргарита Карева
Maskava   P414 «ЛОЛ» 08:28
Андрей Карелин
Sanktpēterburga   P4210 «Веселые корги» 15:00
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   P400 «Суслички» 08:00
Анна Киселева
Sanktpēterburga   P4150 «Дирекция тяги» 13:00
Полина Киселева
Sanktpēterburga   P4135 «Утро после вечеринки» 12:30
Маргарита Клубочкина
Maskava   P4224 «Лютые волки» 15:28
Катя Кобликова
Maskava   P498 «не совсем тупые» 11:16
Екатерина Коляскина
Maskava   P404 «солнышки!» 08:08
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   P4131 «Тако-кота» 12:22
Ксения Коскова
Sanktpēterburga   P421 «Нас пятило» 08:42
Дмитрий Кравцов
Maskava   P415 «ХОвринские ХОдоки» 08:30
Дина Красильникова
Sanktpēterburga   P4165 «Иль СоциоПатио» 13:30
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P4124 «keepsake» 12:08
Марина Крылова
Sanktpēterburga   P430 «Серпентарий» 09:00
Евгения Кузнецова
Sanktpēterburga   P465 «Бегом от инфаркта» 10:10
Таня Кузьмина
Sanktpēterburga   P478 «От двух до пяти» 10:36
Лера Куксова
Sanktpēterburga   P4206 «4 литра настолок» 14:52
Полина Кучерова
Maskava   P426 «НЁХ» 08:52
Дмитрий Лаврентьев
Sanktpēterburga   P4168 «Название можно поменять потом» 13:36
Алла Лаврентьева
Sanktpēterburga   P4168 «Название можно поменять потом» 13:36
Наталья Лапина
Sanktpēterburga   P4156 «NoSokOnlyPivo» 13:12
Адель Лесючевский
Sanktpēterburga   P4167 «Не без названия» 13:34
Андрей Лобарев
Sanktpēterburga   P4135 «Утро после вечеринки» 12:30
Антон Логовник
Sanktpēterburga   P405 «ЛевПроДэнс» 08:10
Анастасия Лосева
Sanktpēterburga   P4186 «Громозека» 14:12
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   P446 «Двое» 09:32
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   P473 «Парадигма» 10:26
Вячеслав Лымарь
Maskava   P462 «Шоколадное джелато» 10:04
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   P4120 «Через постель» 12:00
Полина Мальченко
Sanktpēterburga   P4107 «Безумие и отвага» 11:34
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   P403 «Бурундуй» 08:06
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   P430 «Серпентарий» 09:00
Мария Манькова
Maskava   P4100 «Кепчук» 11:20
Анастасия Маштакова
Sanktpēterburga   P4201 «все свои» 14:42
Вадим Мезенцев
Maskava   P447 «Гравитационные волнорезы» 09:34
Наталия Мильштейн
Maskava   P484 «Пятница» 10:48
Андрей Мисайлов
Tvera   P466 «EPLions» 10:12
Дана Митьковец
Sanktpēterburga   P4104 «Вездешлёпы» 11:28
Надежда Митьковец
Sanktpēterburga   P4104 «Вездешлёпы» 11:28
Настасья Михайлова
Sanktpēterburga   P4205 «3,14тер» 14:50
Роман Морозов
Sanktpēterburga   P4231 «Мамина радость» 15:42
Екатерина Морозова
Sanktpēterburga   P4110 «Невозможно Yellow Cat & Куриные лапы» 11:40
Тамара Московкина
Sanktpēterburga   P482 «луна» 10:44
Сергей Муравьёв
Sanktpēterburga   P469 «чайник рома» 10:18
Рома Мясников
Sanktpēterburga   P4181 «Ноет ковчег» 14:02
Наталья Начаркина
Maskava   P458 «КлуэдоМотопих» 09:56
Евгения Нестерова
Sanktpēterburga   P4212 «TULI» 15:04
Владимир Никитин
Maskava   P484 «Пятница» 10:48
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   P471 «Дохлый номер» 10:22
Дмитрий Новиков
Sanktpēterburga   P4122 «ПанНо» 12:04
Екатерина Новоселова
Sanktpēterburga   P491 «Ленивцы» 11:02
Дарья Опелат
Sanktpēterburga   P4120 «Через постель» 12:00
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   P491 «Ленивцы» 11:02
Наталья Панюшкина
Maskava   P411 «Дети БГ» 08:22
Юлия Парамонова
Sanktpēterburga   P487 «Озадаченно тракторист изучает путь самурая.» 10:54
Елизавета Пастушенко
Sanktpēterburga   P4152 «Бегите, глупцы» 13:04
Оля Переходько
Sanktpēterburga   P449 «Улица Пёселя» 09:38
Екатерина Пикула
Sanktpēterburga   P488 «Печеньки» 10:56
Андрей Плосконосов
Maskava   P4125 «КомандаКоманда» 12:10
Аня Прокошкина
Sanktpēterburga   P4165 «Иль СоциоПатио» 13:30
Инесса Раскина
Maskava   P481 «Пресноводные осьминожки» 10:42
Дина Романова
Sanktpēterburga   P4206 «4 литра настолок» 14:52
Надежда Румянцева
Sanktpēterburga   P4110 «Невозможно Yellow Cat & Куриные лапы» 11:40
Ольга Ручьева
Sanktpēterburga   P464 «Мальчишки» 10:08
Любовь Рябова
Maskava   P462 «Шоколадное джелато» 10:04
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   P428 «Стеснение пропало» 08:56
Фаниль Сафиуллин
Sanktpēterburga   P4189 «Ленивые коты» 14:18
Мария Сахарова
Sanktpēterburga   P4177 «2+2» 13:54
Виктория Святловская
Maskava   P4153 «1-2-3-4-5» 13:06
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   P4236 «Хоббит: нежданное отчисление» 15:52
Эмиль Ситдиков
Maskava   P437 «Угоды» 09:14
Михаил Скольский
Sanktpēterburga   P496 «Cat & Co» 11:12
Алиса Славутская
Sanktpēterburga   P4173 «Стремительные ёжики» 13:46
Андрей Слепцов
Maskava   P401 «Уголочек неба» 08:02
Андрей Слесарев
Sanktpēterburga   P4147 «Решительные еноты» 12:54
Алёна Смирнова
Sanktpēterburga   P4234 «Осьминожки» 15:48
Ольга Соболева
Maskavas apgabals   P4143 «Лыткаринские попоползни» 12:46
Софья Соболь
Sanktpēterburga   P423 «На отдыхе» 08:46
Марина Соколова
Sanktpēterburga   P476 «КРИСТАЛЛ» 10:32
Наталья Спирина
Sanktpēterburga   P4119 «Мебельные магнаты» 11:58
Александра Столярова
Sanktpēterburga   P4227 «Суслик и сырок» 15:34
Владимир Стрелецкий
Maskava   P4178 «Boom-de-ah-da» 13:56
Ольга Сырова
Sanktpēterburga   P456 «Подорожник» 09:52
Юлия Сысоева
Sanktpēterburga   P4179 «Эдгар Аллан По» 13:58
Антон Твардовский
Maskava   P498 «не совсем тупые» 11:16
Евгений Тимофеев
Sanktpēterburga   P477 «QuattroTim» 10:34
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P432 «Божьи одуванчики» 09:04
Татьяна Трифонова
Ļeņingradas apgabals   P4171 «Самоходы307» 13:42
Галя Тюрина
Maskava   P436 «Все будет солнечно» 09:12
Катя Углева
Sanktpēterburga   P493 «Аниме и тян» 11:06
Татьяна Узор
Sanktpēterburga   P4120 «Через постель» 12:00
Светлана Фатиева
Maskava   P437 «Угоды» 09:14
Иришка Филимонова
Sanktpēterburga   P486 «Ангелы Чарли» 10:52
Ярослав Фомин
Sanktpēterburga   P492 «Вольные стрелки» 11:04
Ольга Фотченкова
Sanktpēterburga   P4191 «Васька» 14:22
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P470 «Селёдка на свободе» 10:20
Татьяна Фролова
Sanktpēterburga   P4237 «Финиш» 15:54
Александр Хаманин
Sanktpēterburga   P412 «Шерстяные банки» 08:24
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   P457 «Пара нормальных» 09:54
Александр Хачатурян
Maskava   P450 «Волк» 09:40
Эльдар Хисаметдинов
Maskava   P4177 «2+2» 13:54
Камиль Хисматуллин
Tālo ārzemju pilsētas   P408 «Космические кроты» 08:16
Ольга Хохлова
Sanktpēterburga   P430 «Серпентарий» 09:00
Екатерина Хрупова
Maskava   P418 «Самогонщики» 08:36
Димка Цыганков
Pleskava   P449 «Улица Пёселя» 09:38
Надежда Черемисина
Maskava   P484 «Пятница» 10:48
Татьяна Чеснокова
Maskava   P4204 «Дополнительный тридцать восьмой» 14:48
Александр Чеченин
Maskava   P407 «Партизаны» 08:14
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P402 «Валенки» 08:04
Дмитрий Шавырин
Tvera   P466 «EPLions» 10:12
Елизавета Шашкова
Sanktpēterburga   P452 «Ноги в руки» 09:44
Михаил Шваркунов
Sanktpēterburga   P454 «Наша» 09:48
Екатерина Шишкунова
Maskava   P486 «Ангелы Чарли» 10:52
Анна Шишова
Sanktpēterburga   P4230 «Веселый микроб» 15:40
Михаил Шлепаков
Sanktpēterburga   P4104 «Вездешлёпы» 11:28
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   P4161 «ГенчоИзабелла+» 13:22
Александр Шугаев
Sanktpēterburga   P4189 «Ленивые коты» 14:18
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   P4146 «Озверевшие львы Панджшера» 12:52
Александра Щапова
Sanktpēterburga   P4150 «Дирекция тяги» 13:00
Алена Щурская
Sanktpēterburga   P4108 «Снова вместе!» 11:36
Елена Янкина
Maskava   P438 «Миньоны» 09:16
Маша Ященко
Maskava   P443 «Тормозята» 09:26
Santiago Vergili
Sanktpēterburga   P4159 «Ваша» 13:18
Юлия А
Sanktpēterburga   P483 «Бегущий по поребрику» 10:46
Екатерина Алёхина
Sanktpēterburga   P4101 «творческие девчули» 11:22
Юлия Алямкина
Sanktpēterburga   P4160 «Быстрее гусеницы» 13:20
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   P423 «На отдыхе» 08:46
александр андреев
Sanktpēterburga   P494 «52-й понедельник» 11:08
Екатерина Анцерова
Maskava   P425 «Катя и мама» 08:50
Мария Анциферова
Sanktpēterburga   P4219 «Северный пресс» 15:18
Стася Асанова
Sanktpēterburga   P4167 «Не без названия» 13:34
Марк Баранов
Sanktpēterburga   P4135 «Утро после вечеринки» 12:30
Наиля Бахтеева
Sanktpēterburga   P4223 «Миноги» 15:26
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   P444 «Белый Ус» 09:28
Ольга Беляева
Sanktpēterburga   P4219 «Северный пресс» 15:18
Анна Богданова
Sanktpēterburga   P4219 «Северный пресс» 15:18
Надежда Богданова
Sanktpēterburga   P4101 «творческие девчули» 11:22
Ирина Василькова
Sanktpēterburga   P4112 «Царевны на выгуле» 11:44
Михаил Веселов
Sanktpēterburga   P4114 «Ееееее» 11:48
Даниил Волков
Sanktpēterburga   P464 «Мальчишки» 10:08
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P4188 «пьюшки» 14:16
Мария Гаврилюк
Sanktpēterburga   P4190 «Три полуграции» 14:20
Наталья Гарбуз
Sanktpēterburga   P4130 «Канарейки» 12:20
Анастасия Горевалова
Maskava   P453 «Каракалпакстан» 09:46
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   P4209 «Слоны Петербурга» 14:58
Галина Грищенко
Maskava   P424 «Легальность» 08:48
Никита Грищенко
Maskava   P424 «Легальность» 08:48
Татьяна Губенко
Sanktpēterburga   P4215 «Не прислоняться» 15:10
Людмила Давыдова
Maskava   P461 «ЁжыГи» 10:02
Юлия Денисова
Sanktpēterburga   P457 «Пара нормальных» 09:54
Борис Дудин
Sanktpēterburga   P4113 «Масясьстрой» 11:46
Василиса Дяйкина
Maskava   P429 «Имени Моники Белуччи» 08:58
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   P4169 «Молния ТуТ» 13:38
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   P4184 «Емеля» 14:08
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   P490 «Нос в кошельке» 11:00
Екатерина Жемчугова
Maskava   P445 «Вне конкурса» 09:30
Анька Жукова
Sanktpēterburga   P4234 «Осьминожки» 15:48
Андрей Иванов
Sanktpēterburga   P4144 «До и Ле» 12:48
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   P4186 «Громозека» 14:12
Яна Иванова
Sanktpēterburga   P4186 «Громозека» 14:12
Наталья Ивашова
Sanktpēterburga   P4132 «Овца на кассе-2» 12:24
Оксана Иващенко
Sanktpēterburga   P4112 «Царевны на выгуле» 11:44
Максим Исаев
Sanktpēterburga   P457 «Пара нормальных» 09:54
Анастасия Исаева
Maskava   P440 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:20
Елена Казеннова
Sanktpēterburga   P4235 «Дядя Паша и компания» 15:50
Александр Катков
Maskava   P4111 «Ангелы апокалипсиса» 11:42
Лидия Коган
Maskava   P475 «Гимназисты» 10:30
Инна Константинова
Maskava   P401 «Уголочек неба» 08:02
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   P4121 «Hannila» 12:02
Наталья Короленко
Maskava   P463 «Зато бегущие бананы поели» 10:06
Денис Крамаренко
Sanktpēterburga   P434 «Ваканда» 09:08
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   P4182 «шустрая шиншилла» 14:04
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   P4129 «Кржемелик и Вахмурка» 12:18
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P431 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:02
Эдуард Леончик
Maskava   P4195 «мыШ и коты» 14:30
Надежда Ляшко
Maskava   P4166 «Андалузцы» 13:32
Елена Макаревич
Maskava   P420 «Папмы» 08:40
Мария Маликова
Sanktpēterburga   P4234 «Осьминожки» 15:48
Олег Мещеряков
Maskava   P442 «Крадущиеся утки» 09:24
Алексей Микшин
Sanktpēterburga   P4144 «До и Ле» 12:48
Александра Монахова
Maskava   P472 «Сагарматха» 10:24
Любовь Москвина
Sanktpēterburga   P4126 «Альдебаран» 12:12
Анастасия Мугандина
Sanktpēterburga   P4228 «Загадочные сфинксы» 15:36
Валерия Мыскина
Sanktpēterburga   P4144 «До и Ле» 12:48
Юлия Никандрова
Maskava   P4133 «Страйк» 12:26
Павел Николаев
Sanktpēterburga   P492 «Вольные стрелки» 11:04
Михаил Новиков
Sanktpēterburga   P4140 «КАрМА» 12:40
Ольга Очерет
Sanktpēterburga   P4220 «Изобретатели» 15:20
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   P455 «Дежавю» 09:50
Наталья Павлюк
Sanktpēterburga   P4203 «Любопытные носки» 14:46
Лена Пасальская
Maskava   P4128 «Зуб» 12:16
Андрей Петров
Maskava   P4109 «ЧихПых» 11:38
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P470 «Селёдка на свободе» 10:20
Владимир Пинаев
Sanktpēterburga   P4138 «барахло_crew» 12:36
Дeниc Плaкcин
Sanktpēterburga   P4197 «Друзья Алисы» 14:34
Евгений Походун
Sanktpēterburga   P4102 «Василеостровцы» 11:24
Галина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   P4216 «Агути» 15:12
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   P4105 «снова» 11:30
Мария Ребенко
Ļeņingradas apgabals   P4174 «Неугомонные кардамоны» 13:48
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P4136 «Ага» 12:32
Татьяна Селиверстова
Sanktpēterburga   P4149 «РостОК» 12:58
Дмитрий Сингур
Sanktpēterburga   P406 «Пухли» 08:12
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   P419 «цукцук» 08:38
Михаил Слышкин
Sanktpēterburga   P4239 «Черепашки мстители» 15:58
Александр Соколов
Maskava   P442 «Крадущиеся утки» 09:24
Валерия Соколова
Sanktpēterburga   P4238 «МаленькаяZasada» 15:56
Екатерина Сорокина
Maskava   P4176 «Свирепые хомячки» 13:52
Светлана Суворина
Sanktpēterburga   P449 «Улица Пёселя» 09:38
Алексей Судоплатов
Sanktpēterburga   P4103 «Первый блин - 2» 11:26
Мария Темчина
Sanktpēterburga   P4202 «Agile days в Питере!» 14:44
Надежда Травина
Sanktpēterburga   P4194 «Атланта» 14:28
Мария Трубикова
Sanktpēterburga   P4208 «Сказочный патруль» 14:56
Антон Уткин
Sanktpēterburga   P4157 «Братья Пилоты» 13:14
Вера Федорова
Sanktpēterburga   P4147 «Решительные еноты» 12:54
Ярослав Харитонов
Sanktpēterburga   P4234 «Осьминожки» 15:48
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   P4141 «Дети хронического индейца» 12:42
Елена Хрипун
Sanktpēterburga   P4144 «До и Ле» 12:48
Анна Хурматуллина
Sanktpēterburga   P497 «Кто, если не мы» 11:14
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   P410 «Айгер» 08:20
Анна Шатерник
Sanktpēterburga   P4101 «творческие девчули» 11:22
ирина шерстнова
Sanktpēterburga   P4180 «Морские призраки» 14:00
Ирина Шошина
Tvera   P466 «EPLions» 10:12
Милена Яковлева
Sanktpēterburga   P489 «Муходыр» 10:58
Alexandra Mitsuk
Sanktpēterburga   P478 «От двух до пяти» 10:36
Andrey Ocheret
Sanktpēterburga   P4220 «Изобретатели» 15:20
Инна А
Sanktpēterburga   P483 «Бегущий по поребрику» 10:46
Кирилл А
Maskava   P447 «Гравитационные волнорезы» 09:34
Лев Абрамов
Sanktpēterburga   P4201 «все свои» 14:42
Полина Абрамова Полина
Sanktpēterburga   P4201 «все свои» 14:42
Антон Аброян
Sanktpēterburga   P434 «Ваканда» 09:08
Георгий Авраменко
Sanktpēterburga   P4123 «А4 пополам» 12:06
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   P4136 «Ага» 12:32
Алексей Агеев
Sanktpēterburga   P4151 «Зверинец» 13:02
Вероника Агеева
Sanktpēterburga   P4151 «Зверинец» 13:02
Юлия Аксельрод
Ļeņingradas apgabals   P4216 «Агути» 15:12
Антон Александров
Maskava   P4106 «Ежиха барсиха» 11:32
Юлия Алексеева
Maskava   P480 «Загребущие ноги» 10:40
Александра Ананьева
Maskava   P428 «Стеснение пропало» 08:56
Дмитрий Андрющенко
Sanktpēterburga   P493 «Аниме и тян» 11:06
Максим Аноп
Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas   P4146 «Озверевшие львы Панджшера» 12:52
Тимофей Антипов
Maskava   P475 «Гимназисты» 10:30
Ирина Арапова
Maskava   P426 «НЁХ» 08:52
Алексей Аргацкий
Sanktpēterburga   P487 «Озадаченно тракторист изучает путь самурая.» 10:54
Людмила Арсентьева
Sanktpēterburga   P415 «ХОвринские ХОдоки» 08:30
Веселов Артём
Sanktpēterburga   P4114 «Ееееее» 11:48
Александр Артемьев
Maskava   P445 «Вне конкурса» 09:30
Елена Бабенкова
Maskava   P429 «Имени Моники Белуччи» 08:58
Иван Барышев
Sanktpēterburga   P4152 «Бегите, глупцы» 13:04
Ульяна Батурова
Sanktpēterburga   P4132 «Овца на кассе-2» 12:24
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P444 «Белый Ус» 09:28
Александра Беляева
Sanktpēterburga   P4158 «Странники» 13:16
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P431 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:02
Софья Богденко
Sanktpēterburga   P4182 «шустрая шиншилла» 14:04
Юрий Богденко
Sanktpēterburga   P4182 «шустрая шиншилла» 14:04
Георгий Бодров
Sanktpēterburga   P4139 «Время старта капец» 12:38
Евгений Бойко
Maskava   P481 «Пресноводные осьминожки» 10:42
Ольга Бондарева
Sanktpēterburga   P4190 «Три полуграции» 14:20
Анна Боровкова
Maskava   P474 «Kопорье-2019» 10:28
Екатерина Бредихина
Sanktpēterburga   P4202 «Agile days в Питере!» 14:44
Анна Брун
Sanktpēterburga   P423 «На отдыхе» 08:46
Людмила Будашкина
Maskava   P4137 «Малопетошные» 12:34
Наташа Булыгина
Sanktpēterburga   P4199 «Боевые курочки» 14:38
Василиса Буракова
Sanktpēterburga   P452 «Ноги в руки» 09:44
Раяна Быстрова
Maskava   P481 «Пресноводные осьминожки» 10:42
Родион Васбиев
Maskava   P4145 «Укротители» 12:50
Александр Васильев
Maskava   P4166 «Андалузцы» 13:32
Артем Васильев
Maskava   P442 «Крадущиеся утки» 09:24
Александра Васильева
Sanktpēterburga   P4190 «Три полуграции» 14:20
Елена Васильева
Sanktpēterburga   P4167 «Не без названия» 13:34
Нина Веселова
Sanktpēterburga   P4114 «Ееееее» 11:48
Ян Вирченко
Maskava   P481 «Пресноводные осьминожки» 10:42
Антон Вихров
Maskava   P417 «Ходики с Мумриком» 08:34
Екатерина Вихрова
Maskava   P417 «Ходики с Мумриком» 08:34
Лев Владиславлев
Maskava   P4198 «Владислав+лев» 14:36
Николай Владиславлев
Maskava   P4198 «Владислав+лев» 14:36
Варвара Владиславлева
Maskava   P4198 «Владислав+лев» 14:36
Алексей Войцик
Maskava   P443 «Тормозята» 09:26
Наталья Войцик
Maskava   P443 «Тормозята» 09:26
Дмитрий Воробьев
Sanktpēterburga   P4188 «пьюшки» 14:16
Виктория Воронкова
Sanktpēterburga   P492 «Вольные стрелки» 11:04
Ольга Г
Maskava   P447 «Гравитационные волнорезы» 09:34
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   P410 «Айгер» 08:20
Анна Глазкова
Maskava   P4166 «Андалузцы» 13:32
Александр Глазов
Sanktpēterburga   P4180 «Морские призраки» 14:00
Елизавета Глазова
Sanktpēterburga   P4180 «Морские призраки» 14:00
Анна Голубева
Sanktpēterburga   P489 «Муходыр» 10:58
Пётр Григорьев
Sanktpēterburga   P4226 «AGbike пешком» 15:32
Владимир Грудинин
Sanktpēterburga   P434 «Ваканда» 09:08
Тима Губский
Sanktpēterburga   P465 «Бегом от инфаркта» 10:10
Ирина Гуриева
Ļeņingradas apgabals   P4216 «Агути» 15:12
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   P4127 «Три грации или...полуграции» 12:14
Иван Гусар
Sanktpēterburga   P471 «Дохлый номер» 10:22
Андрей Давыдов
Maskavas apgabals   P420 «Папмы» 08:40
Соня Дауге
Maskava   P4118 «Авантюристы» 11:56
Инна Дементьева
Maskava   P437 «Угоды» 09:14
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   P4206 «4 литра настолок» 14:52
Ярина Демьянчук
Sanktpēterburga   P4156 «NoSokOnlyPivo» 13:12
Владимир Долгих
Sanktpēterburga   P4229 «Куки» 15:38
Полина Долгих
Sanktpēterburga   P4229 «Куки» 15:38
Дарья Дорошенко
Sanktpēterburga   P4152 «Бегите, глупцы» 13:04
Татьяна Дубинчак-Мулер
Sanktpēterburga   P4230 «Веселый микроб» 15:40
Денис Дудин
Sanktpēterburga   P494 «52-й понедельник» 11:08
Светлана Дудина
Sanktpēterburga   P494 «52-й понедельник» 11:08
Анастасия Душенькина
Sanktpēterburga   P4230 «Веселый микроб» 15:40
Глеб Егоров
Sanktpēterburga   P4227 «Суслик и сырок» 15:34
Надежда Егорова
Sanktpēterburga   P4217 «Каменные» 15:14
Никита Елизаров
Sanktpēterburga   P4233 «Слабоумие и отвага» 15:46
Дарья Елькина
Sanktpēterburga   P4201 «все свои» 14:42
Елена Емельяненко
Sanktpēterburga   P4184 «Емеля» 14:08
Светлана Ермилова
Sanktpēterburga   P4103 «Первый блин - 2» 11:26
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   P4174 «Неугомонные кардамоны» 13:48
Софья Жадькова
Sanktpēterburga   P4185 «Сурикаты» 14:10
Антон Жгун
Sanktpēterburga   P4165 «Иль СоциоПатио» 13:30
Надежда Желтова
Sanktpēterburga   P476 «КРИСТАЛЛ» 10:32
Юлия Жерносек
Sanktpēterburga   P406 «Пухли» 08:12
Павел Жуков
Maskava   P4235 «Дядя Паша и компания» 15:50
Алина Забавкина
Sanktpēterburga   P4230 «Веселый микроб» 15:40
Виктория Забровская
Maskava   P458 «КлуэдоМотопих» 09:56
Иван Заемский
Maskava   P445 «Вне конкурса» 09:30
Дарья Зайцева
Maskava   P440 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:20
Александр Зимин
Maskava   P442 «Крадущиеся утки» 09:24
Елена Зимина
Maskava   P453 «Каракалпакстан» 09:46
Сергей Зинченко
Maskava   P4133 «Страйк» 12:26
Валерий Иванов
Maskava   P4145 «Укротители» 12:50
Дмитрий Иволгин
Sanktpēterburga   P4146 «Озверевшие львы Панджшера» 12:52
Елена Иволгина
Sanktpēterburga   P4146 «Озверевшие львы Панджшера» 12:52
Андрей Ильин
Sanktpēterburga   P4147 «Решительные еноты» 12:54
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   P400 «Суслички» 08:00
Татьяна Ильюшенко
Sanktpēterburga   P4173 «Стремительные ёжики» 13:46
Юрий Иошкин
Maskava   P413 «Холмс и Марпл» 08:26
Светлана Иошкина
Maskava   P413 «Холмс и Марпл» 08:26
Вероника К
Sanktpēterburga   P483 «Бегущий по поребрику» 10:46
Софья Казакова
Sanktpēterburga   P4231 «Мамина радость» 15:42
Александр Казеннов
Sanktpēterburga   P4235 «Дядя Паша и компания» 15:50
Дима Казеннов
Sanktpēterburga   P4235 «Дядя Паша и компания» 15:50
Илья Каргин
Sanktpēterburga   P4181 «Ноет ковчег» 14:02
Дмитрий Карелин
Sanktpēterburga   P4210 «Веселые корги» 15:00
Жанетта Карелина
Sanktpēterburga   P4210 «Веселые корги» 15:00
Мила Карелина
Sanktpēterburga   P4210 «Веселые корги» 15:00
Сергей Карлин
Sanktpēterburga   P4140 «КАрМА» 12:40
Алексей Карпов
Sanktpēterburga   P434 «Ваканда» 09:08
Оксана Качалова
Sanktpēterburga   P455 «Дежавю» 09:50
Александр Кашелкин
Sanktpēterburga   P490 «Нос в кошельке» 11:00
Станислав Кириллов
Maskava   P499 «Клёпушки» 11:18
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   P4142 «las tortugas» 12:44
Кирилл Ковалев
Maskava   P4109 «ЧихПых» 11:38
Елена Ковалева
Sanktpēterburga   P4237 «Финиш» 15:54
Алина Козлова
Sanktpēterburga   P4236 «Хоббит: нежданное отчисление» 15:52
Александра Колесова
Sanktpēterburga   P4236 «Хоббит: нежданное отчисление» 15:52
Елена Коломцева
Sanktpēterburga   P4127 «Три грации или...полуграции» 12:14
Валерий Копейкин
Maskava   P4200 «Тезки-отморозки» 14:40
Юлий Корабельников
Sanktpēterburga   P4238 «МаленькаяZasada» 15:56
Анна Кораблина
Maskava   P497 «Кто, если не мы» 11:14
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   P4131 «Тако-кота» 12:22
Алексей Коровкин
Maskava   P429 «Имени Моники Белуччи» 08:58
Никита Королёв
Sanktpēterburga   P487 «Озадаченно тракторист изучает путь самурая.» 10:54
Дарья Короленко
Maskava   P463 «Зато бегущие бананы поели» 10:06
Владимир Кочнев
Sanktpēterburga   P4224 «Лютые волки» 15:28
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   P4169 «Молния ТуТ» 13:38
Александра Крауклис
Sanktpēterburga   P4213 «На все четыре стороны» 15:06
Павел Крауклис
Sanktpēterburga   P4213 «На все четыре стороны» 15:06
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   P479 «Бредущие по волнам» 10:38
Анна Крылова
Sanktpēterburga   P4113 «Масясьстрой» 11:46
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   P4129 «Кржемелик и Вахмурка» 12:18
Алексей Кузевич
Sanktpēterburga   P4139 «Время старта капец» 12:38
Ольга Кулакова
Sanktpēterburga   P491 «Ленивцы» 11:02
Николай Кулешов
Maskava   P4125 «КомандаКоманда» 12:10
Денис Кулютников
Maskava   P4176 «Свирепые хомячки» 13:52
Андрей Ланцов
Sanktpēterburga   P4108 «Снова вместе!» 11:36
Елена Ланцова
Sanktpēterburga   P4108 «Снова вместе!» 11:36
Анна Лапшина
Sanktpēterburga   P492 «Вольные стрелки» 11:04
Сергей Латышев
Sanktpēterburga   P433 «Ползущее село» 09:06
Анна Латышева
Sanktpēterburga   P433 «Ползущее село» 09:06
Юрий Лебединский
Sanktpēterburga   P4173 «Стремительные ёжики» 13:46
Марина Лелло
Sanktpēterburga   P4149 «РостОК» 12:58
Полина Леонтьева
Sanktpēterburga   P4231 «Мамина радость» 15:42
Дарья Линиченко
Maskava   P450 «Волк» 09:40
Анастасия Липатова
Maskava   P480 «Загребущие ноги» 10:40
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   P457 «Пара нормальных» 09:54
Александра Логовник
Sanktpēterburga   P405 «ЛевПроДэнс» 08:10
Виктория Логовник
Sanktpēterburga   P405 «ЛевПроДэнс» 08:10
Лидия Логовник
Sanktpēterburga   P405 «ЛевПроДэнс» 08:10
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   P446 «Двое» 09:32
Екатерина Лукашевич
Maskava   P445 «Вне конкурса» 09:30
Дмитрий Макаревич
Maskava   P420 «Папмы» 08:40
Юрий Макаревич
Maskava   P420 «Папмы» 08:40
Ольга Макарова
Sanktpēterburga   P451 «К» 09:42
Екатерина Максимова
Maskava   P448 «Союз 1» 09:36
Иван Малков
Sanktpēterburga   P4156 «NoSokOnlyPivo» 13:12
Александр Мальченко
Sanktpēterburga   P4107 «Безумие и отвага» 11:34
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   P403 «Бурундуй» 08:06
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   P403 «Бурундуй» 08:06
Елена Манькова
Maskava   P4100 «Кепчук» 11:20
Дмитрий Матвеев
Sanktpēterburga   P4103 «Первый блин - 2» 11:26
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   P4113 «Масясьстрой» 11:46
Ольга Миндич
Maskava   P484 «Пятница» 10:48
Алена Мирошниченко
Sanktpēterburga   P455 «Дежавю» 09:50
Антон Митрофанов
Sanktpēterburga   P493 «Аниме и тян» 11:06
Григорий Михайлович
Maskava   P439 «Сферический конь» 09:18
Кирилл Мичурин
Sanktpēterburga   P4167 «Не без названия» 13:34
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   P4184 «Емеля» 14:08
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   P412 «Шерстяные банки» 08:24
Роман Москалев
Maskava   P4106 «Ежиха барсиха» 11:32
Амина Мусина
Maskava   P4106 «Ежиха барсиха» 11:32
Ольга Мышлецова
Maskava   P440 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:20
Александр Надервель
Sanktpēterburga   P4160 «Быстрее гусеницы» 13:20
Дарья Надервель
Sanktpēterburga   P4160 «Быстрее гусеницы» 13:20
Матвей Надервель
Sanktpēterburga   P4160 «Быстрее гусеницы» 13:20
Александра Нарцева
Sanktpēterburga   P4132 «Овца на кассе-2» 12:24
Людмила Нейман
Maskava   P416 «ЯиКО» 08:32
Надежда Никитенко
Sanktpēterburga   P4139 «Время старта капец» 12:38
Елена Николаева
Sanktpēterburga   P497 «Кто, если не мы» 11:14
Ольга Новак
Sanktpēterburga   P4181 «Ноет ковчег» 14:02
Артемий Новиков
Sanktpēterburga   P4140 «КАрМА» 12:40
Олег Новиков
Sanktpēterburga   P4122 «ПанНо» 12:04
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P4140 «КАрМА» 12:40
Евгения Новикова
Sanktpēterburga   P4122 «ПанНо» 12:04
Надежда Новикова
Sanktpēterburga   P4122 «ПанНо» 12:04
Анна Носырева
Sanktpēterburga   P490 «Нос в кошельке» 11:00
Юля Нураева
Sanktpēterburga   P419 «цукцук» 08:38
Полина Оводнева
Sanktpēterburga   P4127 «Три грации или...полуграции» 12:14
Евгений Овчаров
Sanktpēterburga   P4165 «Иль СоциоПатио» 13:30
Евгения Осиновская
Maskava   P4118 «Авантюристы» 11:56
Михаил Осипов
Tvera   P467 «два чемодана наощупь» 10:14
Инна Особова
Sanktpēterburga   P4141 «Дети хронического индейца» 12:42
Родион Очерет
Sanktpēterburga   P4220 «Изобретатели» 15:20
Варвара Павленкович
Sanktpēterburga   P4208 «Сказочный патруль» 14:56
Вероника Павленкович
Sanktpēterburga   P4208 «Сказочный патруль» 14:56
Павел Павленкович
Sanktpēterburga   P4208 «Сказочный патруль» 14:56
Павел Павлов
Sanktpēterburga   P412 «Шерстяные банки» 08:24
Марина Павлова
Sanktpēterburga   P412 «Шерстяные банки» 08:24
Алексей Павлюк
Sanktpēterburga   P4203 «Любопытные носки» 14:46
Варвара Павлюк
Sanktpēterburga   P4203 «Любопытные носки» 14:46
Никита Павлюк
Sanktpēterburga   P4203 «Любопытные носки» 14:46
Ксения Патутина
Tvera   P467 «два чемодана наощупь» 10:14
Михаил Петров
Sanktpēterburga   P4166 «Андалузцы» 13:32
Никита Петров
Maskava   P4109 «ЧихПых» 11:38
Татьяна Петрова
Maskava   P443 «Тормозята» 09:26
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   P488 «Печеньки» 10:56
Марина Пилипенко
Sanktpēterburga   P4213 «На все четыре стороны» 15:06
Владимир Пискунов
Maskava   P463 «Зато бегущие бананы поели» 10:06
Ульяна Победина
Maskava   P4100 «Кепчук» 11:20
Мария Подустова
Sanktpēterburga   P4217 «Каменные» 15:14
Владислав Подымов
Maskava   P404 «солнышки!» 08:08
Аня Полоса
Maskava   P4176 «Свирепые хомячки» 13:52
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   P4206 «4 литра настолок» 14:52
Оксана Потапенко
Sanktpēterburga   P4102 «Василеостровцы» 11:24
Сергей Потапенко
Sanktpēterburga   P4102 «Василеостровцы» 11:24
Анастасия Прибылова
Maskava   P461 «ЁжыГи» 10:02
Софья Прибылова
Maskava   P461 «ЁжыГи» 10:02
Анна Приходько
Sanktpēterburga   P448 «Союз 1» 09:36
Александра Прокошева
Maskava   P475 «Гимназисты» 10:30
Мария Пронина
Sanktpēterburga   P494 «52-й понедельник» 11:08
Полина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   P4216 «Агути» 15:12
Татьяна Радеева
Sanktpēterburga   P4134 «Шикка» 12:28
Сергей Разгуляев
Maskava   P463 «Зато бегущие бананы поели» 10:06
Мария Раззак
Sanktpēterburga   P4209 «Слоны Петербурга» 14:58
Станислав Раташнюк
Maskava   P4100 «Кепчук» 11:20
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   P4113 «Масясьстрой» 11:46
Маша Рехина
Sanktpēterburga   P4129 «Кржемелик и Вахмурка» 12:18
Владимир Романюк
Sanktpēterburga   P4236 «Хоббит: нежданное отчисление» 15:52
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P402 «Валенки» 08:04
Денис Ручьев
Sanktpēterburga   P464 «Мальчишки» 10:08
Елена Рыжикова
Sanktpēterburga   P4217 «Каменные» 15:14
София Рыжкова
Maskava   P448 «Союз 1» 09:36
Наталья Рябова
Maskavas apgabals   P4143 «Лыткаринские попоползни» 12:46
Ирина Рябцева
Maskava   P448 «Союз 1» 09:36
Ася Савостьянова
Sanktpēterburga   P4181 «Ноет ковчег» 14:02
Ольга Салье
Sanktpēterburga   P4102 «Василеостровцы» 11:24
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   P4209 «Слоны Петербурга» 14:58
Алина Сафаргалина
Maskava   P407 «Партизаны» 08:14
Алена Свирид
Sanktpēterburga   P4229 «Куки» 15:38
Мария Святухина
Sanktpēterburga   P451 «К» 09:42
Елена Семёнова
Sanktpēterburga   P4215 «Не прислоняться» 15:10
Светлана Серёгина
Sanktpēterburga   P451 «К» 09:42
Ксения Сидоренко
Maskava   P475 «Гимназисты» 10:30
Татьяна Сидоренко
Ļeņingradas apgabals   P474 «Kопорье-2019» 10:28
Наталья Скляр
Maskava   P450 «Волк» 09:40
Виктория Скольская
Sanktpēterburga   P496 «Cat & Co» 11:12
Екатерина Скольская
Sanktpēterburga   P496 «Cat & Co» 11:12
Светлана Слышкина
Sanktpēterburga   P4239 «Черепашки мстители» 15:58
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   P4119 «Мебельные магнаты» 11:58
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P479 «Бредущие по волнам» 10:38
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   P479 «Бредущие по волнам» 10:38
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   P401 «Уголочек неба» 08:02
Екатерина Снисарь
Sanktpēterburga   P4171 «Самоходы307» 13:42
Дарья Соколова
Sanktpēterburga   P4183 «Море» 14:06
Мария Соколова
Maskava   P458 «КлуэдоМотопих» 09:56
Петр Соловьев
Sanktpēterburga   P4157 «Братья Пилоты» 13:14
Дмитрий Спивак
Sanktpēterburga   P4186 «Громозека» 14:12
Юрий Спиридонов
Sanktpēterburga   P4197 «Друзья Алисы» 14:34
Елизавета Спиридонова
Sanktpēterburga   P4197 «Друзья Алисы» 14:34
Анастасия Столярова
Sanktpēterburga   P4131 «Тако-кота» 12:22
Наталья Столярова
Sanktpēterburga   P4223 «Миноги» 15:26
Ольга Стрелкова
Maskava   P435 «кукусики» 09:10
Ирина Строганова
Sanktpēterburga   P4212 «TULI» 15:04
Екатерина Судоплатова
Sanktpēterburga   P4103 «Первый блин - 2» 11:26
Даниил Сучков
Sanktpēterburga   P4148 «КаМаБо» 12:56
Александр Сыров
Sanktpēterburga   P456 «Подорожник» 09:52
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   P4121 «Hannila» 12:02
Мария Сысоева
Sanktpēterburga   P4121 «Hannila» 12:02
Роман Табакаев
Jekaterinburga   P4131 «Тако-кота» 12:22
Андрей Тимофеев
Sanktpēterburga   P477 «QuattroTim» 10:34
Иван Тимофеев
Sanktpēterburga   P477 «QuattroTim» 10:34
Максим Тимофеев
Sanktpēterburga   P4231 «Мамина радость» 15:42
Ольга Тимофеева
Sanktpēterburga   P477 «QuattroTim» 10:34
Юлия Титова
Maskava   P401 «Уголочек неба» 08:02
Вячеслав Тихонов
Sanktpēterburga   P493 «Аниме и тян» 11:06
Григорий Тихонов
Maskava   P450 «Волк» 09:40
Павел Тихонов
Sanktpēterburga   P4161 «ГенчоИзабелла+» 13:22
Ульяна Тихонычева
Sanktpēterburga   P4171 «Самоходы307» 13:42
Митя Ткаченко
Maskava   P4192 «МКС» 14:24
Людмила Токарева
Maskava   P461 «ЁжыГи» 10:02
Петр Третьяков
Sanktpēterburga   P4205 «3,14тер» 14:50
Наташа Турта-Чупрова
Maskava   P4118 «Авантюристы» 11:56
Светлана Туртурика
Maskava   P4133 «Страйк» 12:26
Марк Тюрин
Sanktpēterburga   P4139 «Время старта капец» 12:38
Катя Ушакова
Maskava   P416 «ЯиКО» 08:32
Александр Федоров
Sanktpēterburga   P470 «Селёдка на свободе» 10:20
Марина Федорова
Maskava   P458 «КлуэдоМотопих» 09:56
Игорь Федорцов
Tjumeņa   P431 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:02
Юлия Федотова
Sanktpēterburga   P435 «кукусики» 09:10
Марина Фотченкова
Sanktpēterburga   P4191 «Васька» 14:22
Ренат Халилулин
Maskava   P4145 «Укротители» 12:50
Татьяна Харченко
Maskava   P472 «Сагарматха» 10:24
Дамир Хисматуллин
  P408 «Космические кроты» 08:16
Кадрия Хисматуллина
  P408 «Космические кроты» 08:16
Лейсан Хисматуллина
  P408 «Космические кроты» 08:16
Ксения Хлебович
Sanktpēterburga   P4228 «Загадочные сфинксы» 15:36
Ольга Хлынова
Maskava   P4195 «мыШ и коты» 14:30
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   P4141 «Дети хронического индейца» 12:42
Ксения Хоменя
Sanktpēterburga   P4183 «Море» 14:06
Леонид Хорошев
Maskava   P424 «Легальность» 08:48
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   P427 «Иглобрюх-урбанист» 08:54
Анастасия Часовская
Maskava   P453 «Каракалпакстан» 09:46
Матвей Чебаненко
Sanktpēterburga   P4180 «Морские призраки» 14:00
Наталья Чернышева
Sanktpēterburga   P4184 «Емеля» 14:08
Лейла Чистова
Maskava   P4145 «Укротители» 12:50
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   P432 «Божьи одуванчики» 09:04
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   P4147 «Решительные еноты» 12:54
Зинаида Шарипова
Sanktpēterburga   P4185 «Сурикаты» 14:10
Дарья Шаркова
Sanktpēterburga   P497 «Кто, если не мы» 11:14
Татьяна Шатчинина
Sanktpēterburga   P4212 «TULI» 15:04
Дарья Шиловская
Maskava   P4176 «Свирепые хомячки» 13:52
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   P4161 «ГенчоИзабелла+» 13:22
Александр Шошин
Tvera   P466 «EPLions» 10:12
Тимофей Щеглов
Maskava   P4106 «Ежиха барсиха» 11:32
Анастасия Яковлева
Sanktpēterburga   P4132 «Овца на кассе-2» 12:24
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   P4148 «КаМаБо» 12:56
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 08:00 Суслички

P400

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Сергей Ильинский

Sanktpēterburga

P401 08:02 Уголочек неба

P401

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Юлия Титова

Maskava

P402 08:04 Валенки

P402

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P403 08:06 Бурундуй

P403

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

Екатерина Маматказина

Sanktpēterburga

P404 08:08 солнышки!

P404

Владислав Подымов

Maskava

P405 08:10 ЛевПроДэнс

P405

Антон Логовник

Sanktpēterburga

Александра Логовник

Sanktpēterburga

Виктория Логовник

Sanktpēterburga

Лидия Логовник

Sanktpēterburga

P406 08:12 Пухли

P406

Дмитрий Сингур

Sanktpēterburga

Юлия Жерносек

Sanktpēterburga

P407 08:14 Партизаны

P407

Алина Сафаргалина

Maskava

P408 08:16 Космические кроты
Камиль Хисматуллин

Tālo ārzemju pilsētas

Дамир Хисматуллин

Кадрия Хисматуллина

Лейсан Хисматуллина

P409 08:18 За грибочками!1

P409

P410 08:20 Айгер

P410

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

P411 08:22 Дети БГ

P411

P412 08:24 Шерстяные банки

P412

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Павел Павлов

Sanktpēterburga

Марина Павлова

Sanktpēterburga

P413 08:26 Холмс и Марпл

P413

Юрий Иошкин

Maskava

Светлана Иошкина

Maskava

P414 08:28 ЛОЛ

P414

P415 08:30 ХОвринские ХОдоки

P415

Людмила Арсентьева

Sanktpēterburga

P416 08:32 ЯиКО

P416

Людмила Нейман

Maskava

Катя Ушакова

Maskava

P417 08:34 Ходики с Мумриком

P417

Антон Вихров

Maskava

Екатерина Вихрова

Maskava

P418 08:36 Самогонщики

P418

P419 08:38 цукцук

P419

Юля Нураева

Sanktpēterburga

P420 08:40 Папмы

P420

Андрей Давыдов

Maskavas apgabals

Дмитрий Макаревич

Maskava

Юрий Макаревич

Maskava

P421 08:42 Нас пятило

P421

P422 08:44 Leone di San Marco

P422

P423 08:46 На отдыхе

P423

Софья Соболь

Sanktpēterburga

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

Анна Брун

Sanktpēterburga

P424 08:48 Легальность

P424

Леонид Хорошев

Maskava

P425 08:50 Катя и мама

P425

P426 08:52 НЁХ

P426

Ирина Арапова

Maskava

P427 08:54 Иглобрюх-урбанист

P427

Nathalie Selivanova

Sanktpēterburga

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

P428 08:56 Стеснение пропало

P428

Александра Ананьева

Maskava

P429 08:58 Имени Моники Белуччи

P429

Елена Бабенкова

Maskava

Алексей Коровкин

Maskava

P430 09:00 Серпентарий

P430

P431 09:02 Есть ли у нас план, мистер Фикс?

P431

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Игорь Федорцов

Tjumeņa

P432 09:04 Божьи одуванчики

P432

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

P433 09:06 Ползущее село

P433

Сергей Латышев

Sanktpēterburga

Анна Латышева

Sanktpēterburga

P434 09:08 Ваканда

P434

Антон Аброян

Sanktpēterburga

Владимир Грудинин

Sanktpēterburga

Алексей Карпов

Sanktpēterburga

P435 09:10 кукусики

P435

Ольга Стрелкова

Maskava

Юлия Федотова

Sanktpēterburga

P436 09:12 Все будет солнечно

P436

P437 09:14 Угоды

P437

Sundy Moor

Maskava

Инна Дементьева

Maskava

P438 09:16 Миньоны

P438

P439 09:18 Сферический конь

P439

Григорий Михайлович

Maskava

P440 09:20 Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль

P440

Дарья Зайцева

Maskava

Ольга Мышлецова

Maskava

P442 09:24 Крадущиеся утки

P442

Артем Васильев

Maskava

Александр Зимин

Maskava

P443 09:26 Тормозята

P443

Алексей Войцик

Maskava

Наталья Войцик

Maskava

Татьяна Петрова

Maskava

P444 09:28 Белый Ус

P444

Полина Белоусова

Sanktpēterburga

P445 09:30 Вне конкурса

P445

Александр Артемьев

Maskava

Иван Заемский

Maskava

Екатерина Лукашевич

Maskava

P446 09:32 Двое

P446

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Катя Лотарева

Sanktpēterburga

P447 09:34 Гравитационные волнорезы

P447

Кирилл А

Maskava

Ольга Г

Maskava

P448 09:36 Союз 1

P448

Екатерина Максимова

Maskava

Анна Приходько

Sanktpēterburga

София Рыжкова

Maskava

Ирина Рябцева

Maskava

P449 09:38 Улица Пёселя

P449

P450 09:40 Волк

P450

Дарья Линиченко

Maskava

Наталья Скляр

Maskava

Григорий Тихонов

Maskava

P451 09:42 К

P451

Ольга Макарова

Sanktpēterburga

Мария Святухина

Sanktpēterburga

Светлана Серёгина

Sanktpēterburga

P452 09:44 Ноги в руки

P452

Василиса Буракова

Sanktpēterburga

P453 09:46 Каракалпакстан

P453

Елена Зимина

Maskava

Анастасия Часовская

Maskava

P454 09:48 Наша

P454

P455 09:50 Дежавю

P455

Ольга Павлова

Sanktpēterburga

Оксана Качалова

Sanktpēterburga

Алена Мирошниченко

Sanktpēterburga

P456 09:52 Подорожник

P456

Ольга Сырова

Sanktpēterburga

Александр Сыров

Sanktpēterburga

P457 09:54 Пара нормальных

P457

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Юлия Денисова

Sanktpēterburga

Максим Исаев

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

P458 09:56 КлуэдоМотопих

P458

Виктория Забровская

Maskava

Мария Соколова

Maskava

Марина Федорова

Maskava

P459 09:58 Горные еноты

P459

P460 10:00 Рубай Омара

P460

Денис Гришин

Sanktpēterburga

Марина Гришина

Sanktpēterburga

P461 10:02 ЁжыГи

P461

Анастасия Прибылова

Maskava

Софья Прибылова

Maskava

Людмила Токарева

Maskava

P462 10:04 Шоколадное джелато

P462

P463 10:06 Зато бегущие бананы поели

P463

Дарья Короленко

Maskava

Владимир Пискунов

Maskava

Сергей Разгуляев

Maskava

P464 10:08 Мальчишки

P464

Ольга Ручьева

Sanktpēterburga

Даниил Волков

Sanktpēterburga

Денис Ручьев

Sanktpēterburga

P465 10:10 Бегом от инфаркта

P465

Тима Губский

Sanktpēterburga

P466 10:12 EPLions

P466

Александр Шошин

Tvera

P467 10:14 два чемодана наощупь

P467

Михаил Осипов

Tvera

Ксения Патутина

Tvera

P469 10:18 чайник рома

P469

Олеся Вознюк

Sanktpēterburga

P470 10:20 Селёдка на свободе

P470

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

P471 10:22 Дохлый номер

P471

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

Иван Гусар

Sanktpēterburga

P472 10:24 Сагарматха

P472

Татьяна Харченко

Maskava

P473 10:26 Парадигма

P473

P474 10:28 Kопорье-2019

P474

Анна Боровкова

Maskava

Татьяна Сидоренко

Ļeņingradas apgabals

P475 10:30 Гимназисты
Тимофей Антипов

Maskava

Александра Прокошева

Maskava

Ксения Сидоренко

Maskava

P476 10:32 КРИСТАЛЛ

P476

Надежда Желтова

Sanktpēterburga

P477 10:34 QuattroTim

P477

Андрей Тимофеев

Sanktpēterburga

Иван Тимофеев

Sanktpēterburga

Ольга Тимофеева

Sanktpēterburga

P478 10:36 От двух до пяти

P478

Таня Кузьмина

Sanktpēterburga

Alexandra Mitsuk

Sanktpēterburga

P479 10:38 Бредущие по волнам

P479

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Полина Смирнова

Sanktpēterburga

P480 10:40 Загребущие ноги

P480

Юлия Алексеева

Maskava

Анастасия Липатова

Maskava

P481 10:42 Пресноводные осьминожки

P481

Евгений Бойко

Maskava

Раяна Быстрова

Maskava

Ян Вирченко

Maskava

P482 10:44 луна

P482

P483 10:46 Бегущий по поребрику

P483

Юлия А

Sanktpēterburga