Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Daria Androsova
Maskava   L468 «Хатиффнаты» 10:16
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   L4123 «Rapid Random Response Unit» 12:06
Daria Nesterova
Maskava   L4116 «Бешеные Романовы» 11:52
Kirill Popov
Maskava   L443 «Пырзики» 09:26
Kirill Pospelov
Maskava   L490 «Львята» 11:00
Маргарита RitaFan
Maskava   L4120 «Теперь банановыыый» 12:00
Настя VOLK
Pēterhofa   L469 «Круче тучи» 10:18
Дарья Агафонова
Maskava   L4122 «Морква» 12:04
Валентина Баранова
Maskavas apgabals   L427 «Просто так!» 08:54
Елена Бахорина
Sanktpēterburga   L4160 «Морские львы» 13:20
Татьяна Безгодова
Sanktpēterburga   L4162 «поморки» 13:24
Любовь Белова
Sanktpēterburga   L461 «Танки грязи не боятся» 10:02
Наталья Борисенкова
Maskava   L413 «Бакланы» 08:26
Александра Буйвич
Maskava   L462 «Ангидрид» 10:04
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   L412 «Маша и Медведь» 08:24
Макар Васильев
Maskava   L4158 «Космические кошки» 13:16
Антонина Вилкова
Maskava   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Софья Владимировна
Sanktpēterburga   L4145 «Тюленьчики ОЛП» 12:50
Екатерина Воропаева
Maskava   L450 «Бобры» 09:40
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   L4146 «Стихия» 12:52
Георгий Гахариа
Sanktpēterburga   L499 «gg» 11:18
Ольга Гладкова
Maskava   L4154 «Шуршунчики» 13:08
Николай Глушецкий
Maskava   L453 «Круассан пешком» 09:46
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   L4136 «Ласточки» 12:32
Ольга Градова
Sanktpēterburga   L4100 «Птица гордая» 11:20
Екатерина Громова
Sanktpēterburga   L495 «Ленивые тюлени» 11:10
Николай Гузев
Maskava   L493 «Великолепный вид» 11:06
Екатерина Гусева
Maskava   L4113 «Карающий топор» 11:46
Игорь Денисов
Maskava   L494 «Beverly» 11:08
Руслан Дудов
Maskava   L497 «Салют+1» 11:14
Александр Егоров
Sanktpēterburga   L488 «ЗайЦы» 10:56
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   L476 «Старый Кёнигсберг» 10:32
Анна Жукова
Maskava   L441 «Гамовки 2019» 09:22
Марина Засимова
Sanktpēterburga   L484 «Горожане» 10:48
Александр Зленко
Maskava   L401 «Шестой шеф» 08:02
Александр Иванов
Sanktpēterburga   L4128 «Октябрята» 12:16
Николай Иванов
Sanktpēterburga   L484 «Горожане» 10:48
Алена Ильина
Sanktpēterburga   L479 «Smartiki» 10:38
Александра Ильиных
Maskava   L4112 «Cubozoa» 11:44
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L419 «Крутые бобры» 08:38
Анастасия Калинкова
Sanktpēterburga   L4115 «Осенний блюз» 11:50
Алексей Калмыков
Sanktpēterburga   L4142 «Отряд огня» 12:44
Владимир Канаев
Maskava   L487 «Asterisks» 10:54
Татьяна Кашуба
Maskavas apgabals   L418 «Девчата» 08:36
Анастасия Кириченко
Maskava   L4110 «Мурмяуа» 11:40
Михаил Кириченко
Maskava   L4110 «Мурмяуа» 11:40
Елена Кожунова
Maskava   L468 «Хатиффнаты» 10:16
Светлана Колмакова
Sanktpēterburga   L480 «Медведики» 10:40
Иван Комаров
Maskava   L4106 «Buz» 11:32
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   L4103 «Я б лучше поспал» 11:26
Мария Коняшкина
Sanktpēterburga   L4131 «Я ночь, я тьма, я тыгыдык» 12:22
Александра Коптева
Maskava   L466 «Шальные каблучки» 10:12
Екатерина Коптева
Maskava   L447 «Заможай!» 09:34
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L449 «Железные пони» 09:38
Кирилл Крылов
Maskava   L4147 «Дерзкие котики» 12:54
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   L4124 «УЛЬТРА» 12:08
Владимир Кудинов
Maskava   L420 «Крутёж» 08:40
Анна Кудинова
Maskavas apgabals   L482 «первые с конца» 10:44
Ксения Курилова
Sanktpēterburga   L4152 «Большой КУШ» 13:04
Михаил Легздайн
Sanktpēterburga   L4139 «Bearded & Co» 12:38
Мария Лелюк
Sanktpēterburga   L4169 «Datum Point» 13:38
Юля Лещенко
Maskava   L492 «отход на север» 11:04
Ольга Лукашенко
Maskava   L442 «Луконя отбившаяся от БЛП» 09:24
Игорь Лылов
Maskava   L4105 «Шиповник» 11:30
Лариса Макарова
Maskava   L427 «Просто так!» 08:54
Анна Марковская
Sanktpēterburga   L4117 «Поколение Х» 11:54
Ирина Мартынова
Maskava   L439 «Небольшой львиный заплыв» 09:18
Елена Мартынович
Sanktpēterburga   L4156 «Непоседы» 13:12
Мария Маслова
Maskava   L4154 «Шуршунчики» 13:08
Наталья Матвеева
Sanktpēterburga   L498 «Эбигел» 11:16
Вика Маханцева
Sanktpēterburga   L4111 «Цветочки» 11:42
Владимир Менделевич
Maskava   L444 «ПтиМаты» 09:28
Лариса Менделевич
Maskava   L444 «ПтиМаты» 09:28
Антон Миронов
Maskava   L436 «Мимоходом» 09:12
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   L4135 «"Болтаи Шалтаи"» 12:30
Володя Моргулис
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Дарима Моренкова
Maskava   L400 «sta» 08:00
Марина Морозова
Maskava   L438 «Лохматики-Мохнатики» 09:16
Полина Морозова
Maskava   L438 «Лохматики-Мохнатики» 09:16
Екатерина Московскова
Maskava   L487 «Asterisks» 10:54
Александра Навоева
Maskavas apgabals   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L4114 «Огоньки» 11:48
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   L4114 «Огоньки» 11:48
Денис Ольховский
Sanktpēterburga   L4161 «Сегодня без дождя» 13:22
Анастасия Орешкова
Rjazaņa   L4105 «Шиповник» 11:30
Юрий Островский
Maskava   L436 «Мимоходом» 09:12
Светлана Петрякова
Sanktpēterburga   L4168 «Терремото» 13:36
Захар Пилипчук
Maskava   L415 «Водоканал» 08:30
Светлана Плужник
Maskava   L430 «Малый Бегемотный прайд» 09:00
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Вячеслав Преснов
Rjazaņa   L4105 «Шиповник» 11:30
Виктория Продченко
Maskava   L434 «Большой Львиный прайд» 09:08
Екатерина Пронина
Maskava   L436 «Мимоходом» 09:12
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   L416 «Ходилки-Бродилки» 08:32
Светлана Рамзина
Maskava   L444 «ПтиМаты» 09:28
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L428 «Было бы нелепо» 08:56
Марина Рыкова
Maskava   L4105 «Шиповник» 11:30
Сергей Рымарев
Puškina   L440 «Городской наблюдатель» 09:20
Александра Рябикова
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Алексей С.
Maskava   L481 «Напалалама» 10:42
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   L433 «Большой Львиный прайд» 09:06
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L433 «Большой Львиный прайд» 09:06
Рита Семенова
Sanktpēterburga   L4150 «Мимо проходили» 13:00
Елена Сивоголовко
Sanktpēterburga   L446 «#вездекоты» 09:32
Мария Сидорова
Maskava   L415 «Водоканал» 08:30
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   L4138 «November Charlie» 12:36
Сергей Смирнов
Maskava   L430 «Малый Бегемотный прайд» 09:00
ЮлиЧ Смирнова
Maskava   L434 «Большой Львиный прайд» 09:08
Наталья Солодовникова
Sanktpēterburga   L4165 «Бешеные пончики» 13:30
Елена Соложина
Sanktpēterburga   L489 «медовик» 10:58
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   L4114 «Огоньки» 11:48
Яна Стрельцова
Maskava   L481 «Напалалама» 10:42
Сергей Султанов
Sanktpēterburga   L465 «Osen'» 10:10
Екатерина Сырейщикова
Maskava   L408 «Жесть» 08:16
Горюк Татьяна
  L414 «Большой Львиный прайд» 08:28
Дмитрий Тимонин
Kaluga   L474 «Пупуськи» 10:28
Андрей Толстиков
Maskava   L438 «Лохматики-Мохнатики» 09:16
Кирилл Трифонов
Sanktpēterburga   L4148 «И так сойдёт!)» 12:56
Борис Филимонов
Maskava   L4149 «Картунь» 12:58
Антон Фирсов
Maskava   L436 «Мимоходом» 09:12
Ксения Хавроничева
Sanktpēterburga   L424 «Енот и его банда» 08:48
Света Цымпилова
Maskava   L400 «sta» 08:00
Татьяна Чепелюк
Sanktpēterburga   L4132 «Время вперёд» 12:24
Алина Шевченко
Maskava   L464 «Step Up» 10:08
Анна Шелудякова
Maskava   L403 «оШЕЛомительная» 08:06
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   L450 «Бобры» 09:40
Александр Шпер
Maskava   L461 «Танки грязи не боятся» 10:02
Наталья Шпер
Maskava   L461 «Танки грязи не боятся» 10:02
Константин Щербаков
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 08:46
Анна Щербакова
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 08:46
Никита Ющенко
Maskava   L411 «Ю» 08:22
Rinat Akbuliakov
Sanktpēterburga   L4120 «Теперь банановыыый» 12:00
Sem Klevzoff
Sanktpēterburga   L496 «undefined» 11:12
Igor Maximchuk
Tālo ārzemju pilsētas   L463 «team 1» 10:06
Евгения Алексеева
Sanktpēterburga   L435 «Лемур» 09:10
Виктор Б
Maskava   L417 «Удар грома» 08:34
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   L445 «Бегущие банки» 09:30
Роман Белугин
Sanktpēterburga   L491 «Саблинские львы» 11:02
Екатерина Бойко
Sanktpēterburga   L4118 «А мы такие погуляем» 11:56
Павел Бомбин
Sanktpēterburga   L4153 «Ленивые Хомяки» 13:06
Геннадий Булыщенко
Sanktpēterburga   L4141 «Команда Б» 12:42
Елена Варнавская
Sanktpēterburga   L475 «Петершуле» 10:30
Евгений Горелкин
Sanktpēterburga   L4108 «И снова мы» 11:36
Галина Гремякина
Maskava   L422 «ToniRed» 08:44
Татьяна Гремякина
Maskava   L422 «ToniRed» 08:44
Леонид Дмитриев
Maskava   L406 «Лениво придумывать» 08:12
Алексей Днестровский
Maskava   L486 «Перелетные утки» 10:52
Макурин Евгений
Sanktpēterburga   L4151 «Let's go» 13:02
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   L4126 «Нубики и Профессионал» 12:12
Евгений Жаворонков
Kaluga   L485 «СуперЖаворонки» 10:50
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   L4121 «Шило в *опе» 12:02
Владислав Зоммер
  L414 «Большой Львиный прайд» 08:28
Ксения Зубова
Maskava   L4112 «Cubozoa» 11:44
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   L4134 «Хромые хомяки» 12:28
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L410 «Бедолага» 08:20
Светлана Козеровская
Maskava   L454 «Понаехавшие» 09:48
Мария Кривлева
Sanktpēterburga   L478 «Антевасины» 10:36
Ирина Лысенко
Maskava   L407 «Сусанинские навигаторы» 08:14
Ксения Макарова
Maskava   L400 «sta» 08:00
Наталия МАКУРИНА
Sanktpēterburga   L4151 «Let's go» 13:02
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L470 «МиЦиРо» 10:20
Сергей Михалев
Maskava   L421 «Крокодилы» 08:42
Антонина Молочникова
Sanktpēterburga   L4166 «Мальчики_остались_дома» 13:32
Олег Момотов
Maskava   L471 «Оранжевые медведи» 10:22
Анна Носова
Sanktpēterburga   L451 «Анна» 09:42
Елена Носова
Sanktpēterburga   L455 «Звездопад» 09:50
Иван Павлик
Sanktpēterburga   L460 «надиван» 10:00
Ирина Панова
Sanktpēterburga   L4146 «Стихия» 12:52
Татьяна Петрикевич
Sanktpēterburga   L4107 «Step by step» 11:34
Людмила Рафаэль
Maskava   L404 «GRANNIES» 08:08
Оксана Русанова
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Елена Сальникова
Maskava   L448 «двое из сарова» 09:36
Николай Скобликов
Sanktpēterburga   L467 «Торопыги» 10:14
Татьяна Сморчкова
Maskava   L458 «Александр Сергеевич» 09:56
Диана Соболева
Pēterhofa   L469 «Круче тучи» 10:18
Татьяна Степанцова
Maskava   L400 «sta» 08:00
Дмитрий Трубицин
Maskava   L4104 «Цурикатики» 11:28
Виктория Тузова
Maskava   L4133 «Зеленоградцы» 12:26
Елена Федорова
Sanktpēterburga   L4102 «Мечтатели» 11:24
Анастасия Федулина
Sanktpēterburga   L456 «Каюби одобряет!» 09:52
Оксана Харебова
Ļeņingradas apgabals   L4167 «Барсы» 13:34
Ирина Шкуратова
Sanktpēterburga   L437 «ВелоРодео» 09:14
Павел Юнин
Maskava   L430 «Малый Бегемотный прайд» 09:00
Sergey Kulikov
Sanktpēterburga   L4123 «Rapid Random Response Unit» 12:06
Maria Kulikova
Sanktpēterburga   L4123 «Rapid Random Response Unit» 12:06
Denis Romanov
Maskava   L4116 «Бешеные Романовы» 11:52
Павел Абрамов
Sanktpēterburga   L455 «Звездопад» 09:50
Варвара Абрамова
Sanktpēterburga   L455 «Звездопад» 09:50
Татьяна Агеева
Sanktpēterburga   L467 «Торопыги» 10:14
Два микроакбуляка Акбуляки
Maskava   L4120 «Теперь банановыыый» 12:00
Павел Акбуляков
Maskava   L4120 «Теперь банановыыый» 12:00
Эмилия Алексеева
Sanktpēterburga   L435 «Лемур» 09:10
Людмила Алиева
Kaluga   L474 «Пупуськи» 10:28
Настя Анастасова
Sanktpēterburga   L475 «Петершуле» 10:30
Алексей Андрияш
Sanktpēterburga   L4169 «Datum Point» 13:38
Кира Антонова
Maskava   L441 «Гамовки 2019» 09:22
Вера Арсеньева
Sanktpēterburga   L4141 «Команда Б» 12:42
Игорь Артемёнок
Sanktpēterburga   L4148 «И так сойдёт!)» 12:56
Мария Астафьева
Maskava   L441 «Гамовки 2019» 09:22
Данил Астахов
Sanktpēterburga   L4148 «И так сойдёт!)» 12:56
Валентина Астрелина
Maskava   L413 «Бакланы» 08:26
Диана Астрелина
Maskava   L413 «Бакланы» 08:26
Эрик Асылов
Sanktpēterburga   L4168 «Терремото» 13:36
Екатерина Афонина
Sanktpēterburga   L499 «gg» 11:18
Кирилл Бавков
Sanktpēterburga   L4134 «Хромые хомяки» 12:28
Дмитрий Базаров
Sanktpēterburga   L4160 «Морские львы» 13:20
Анастасия Базарова
Sanktpēterburga   L4160 «Морские львы» 13:20
Леонид Байгушев
Sanktpēterburga   L495 «Ленивые тюлени» 11:10
Иван Баканов
Sanktpēterburga   L424 «Енот и его банда» 08:48
Дмитрий Баранов
Maskava   L427 «Просто так!» 08:54
Артём Баскаков
Maskava   L4122 «Морква» 12:04
Елена Белугина
Sanktpēterburga   L491 «Саблинские львы» 11:02
Олька Бойко
Sanktpēterburga   L4118 «А мы такие погуляем» 11:56
Юрий Бомбин
Sanktpēterburga   L4153 «Ленивые Хомяки» 13:06
Марина Бомбина
Sanktpēterburga   L4153 «Ленивые Хомяки» 13:06
Никита Борисенков
Maskava   L413 «Бакланы» 08:26
Ольга Буравцева
Maskava   L466 «Шальные каблучки» 10:12
Егор Бут
Sanktpēterburga   L4163 «Новая волна» 13:26
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   L412 «Маша и Медведь» 08:24
Вера Васильева
Maskava   L4158 «Космические кошки» 13:16
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   L4163 «Новая волна» 13:26
Майя Васильева
Maskava   L4158 «Космические кошки» 13:16
Светлана Васюкович
Sanktpēterburga   L4163 «Новая волна» 13:26
Наталья Вересова
Sanktpēterburga   L478 «Антевасины» 10:36
Игорь Вериго
Sanktpēterburga   L4140 «КракоЗябры» 12:40
Ирина Ворончихина
Maskava   L441 «Гамовки 2019» 09:22
Алексей Вышивкин
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 08:46
Георгий Габуев
Ļeņingradas apgabals   L4167 «Барсы» 13:34
Вика Габуева
Ļeņingradas apgabals   L4167 «Барсы» 13:34
Лариса Габуева
Ļeņingradas apgabals   L4167 «Барсы» 13:34
Александра Гаврилова
Sanktpēterburga   L4127 «Незабудки» 12:14
Алексей Гайворонский
Sanktpēterburga   L4139 «Bearded & Co» 12:38
Зураб Гахариа
Sanktpēterburga   L499 «gg» 11:18
Вита Геллер
Maskava   L471 «Оранжевые медведи» 10:22
Артем Глухов
Sanktpēterburga   L4146 «Стихия» 12:52
Роман Глянцев
Sanktpēterburga   L4107 «Step by step» 11:34
Мария Глянцева
Sanktpēterburga   L4107 «Step by step» 11:34
Ирина Голубева
Sanktpēterburga   L457 «птица» 09:54
Арсений Горелкин
Sanktpēterburga   L4108 «И снова мы» 11:36
Екатерина Горелкина
Sanktpēterburga   L4108 «И снова мы» 11:36
Татьяна Горобец
Sanktpēterburga   L476 «Старый Кёнигсберг» 10:32
Борис Губернаторов
Sanktpēterburga   L499 «gg» 11:18
Ирина Дагаева
Maskava   L453 «Круассан пешком» 09:46
Алексей Дворянчиков
Sanktpēterburga   L446 «#вездекоты» 09:32
Татьяна Демещик
Maskava   L447 «Заможай!» 09:34
Владимир Демков
Sanktpēterburga   L475 «Петершуле» 10:30
Юлия Денисова
Maskava   L494 «Beverly» 11:08
Ксения Джабарова
Sanktpēterburga   L4161 «Сегодня без дождя» 13:22
Константин Диких
Sanktpēterburga   L4139 «Bearded & Co» 12:38
Екатерина Дмитриева
Sanktpēterburga   L495 «Ленивые тюлени» 11:10
Матвей Днестровский
Maskava   L486 «Перелетные утки» 10:52
Александр Донхин
Sanktpēterburga   L4144 «Кабачки на гриле» 12:48
Максим Донхин
Sanktpēterburga   L4144 «Кабачки на гриле» 12:48
Алиса Дудова
Maskava   L497 «Салют+1» 11:14
Вероника Елагина
Sanktpēterburga   L4124 «УЛЬТРА» 12:08
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L428 «Было бы нелепо» 08:56
Алёна Ерина
Sanktpēterburga   L4135 «"Болтаи Шалтаи"» 12:30
Полина Ермолаева
Sanktpēterburga   L475 «Петершуле» 10:30
Елена Жаворонкова
Kaluga   L485 «СуперЖаворонки» 10:50
Ольга Жаворонкова
Kaluga   L485 «СуперЖаворонки» 10:50
Александра Жирнова
Maskava   L453 «Круассан пешком» 09:46
Валентина Жуковская
Sanktpēterburga   L4127 «Незабудки» 12:14
Наталия Жуковская
Sanktpēterburga   L4127 «Незабудки» 12:14
Владимир Загвозкин
Maskava   L494 «Beverly» 11:08
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   L460 «надиван» 10:00
Анжела Зудилова
Sanktpēterburga   L4148 «И так сойдёт!)» 12:56
Артём Иванов
Sanktpēterburga   L4134 «Хромые хомяки» 12:28
Константин Иванов
Maskava   L4147 «Дерзкие котики» 12:54
Мария Иванова
Maskava   L4147 «Дерзкие котики» 12:54
Алексей Ивашко
Maskava   L4119 «Лелека» 11:58
Анастасия Игнатьева
Sanktpēterburga   L4144 «Кабачки на гриле» 12:48
Айгуль Идрисова
Sanktpēterburga   L4168 «Терремото» 13:36
Екатерина Илларионова
Maskava   L494 «Beverly» 11:08
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   L4136 «Ласточки» 12:32
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   L419 «Крутые бобры» 08:38
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   L419 «Крутые бобры» 08:38
Евгения Калмыкова
Sanktpēterburga   L4142 «Отряд огня» 12:44
Зульфия Каменская
Sanktpēterburga   L4135 «"Болтаи Шалтаи"» 12:30
Валерия Карпова
Maskava   L4119 «Лелека» 11:58
Тамара Кирилюк
Sanktpēterburga   L4161 «Сегодня без дождя» 13:22
Филипп Клещев
Sanktpēterburga   L437 «ВелоРодео» 09:14
Евгений Клименко
Sanktpēterburga   L4169 «Datum Point» 13:38
Андрей Ковшун
Maskava   L401 «Шестой шеф» 08:02
Евгений Кожин
Sanktpēterburga   L456 «Каюби одобряет!» 09:52
Дарья Кожина
Sanktpēterburga   L456 «Каюби одобряет!» 09:52
Валера Колмак
Pēterhofa   L469 «Круче тучи» 10:18
Александра Колмакова
Sanktpēterburga   L480 «Медведики» 10:40
Евгений Колупаев
Sanktpēterburga   L467 «Торопыги» 10:14
Екатерина Кондратьева
Sanktpēterburga   L4117 «Поколение Х» 11:54
Виктор Коптев
Maskava   L447 «Заможай!» 09:34
Руслан Королев
Sanktpēterburga   L435 «Лемур» 09:10
Игорь Кочелаев
Sanktpēterburga   L476 «Старый Кёнигсберг» 10:32
Галя Красова
Sanktpēterburga   L4103 «Я б лучше поспал» 11:26
Юля Крылова
Maskava   L4147 «Дерзкие котики» 12:54
Валентина Кудинова
Maskava   L420 «Крутёж» 08:40
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   L4132 «Время вперёд» 12:24
Павел Кулинов
Sanktpēterburga   L424 «Енот и его банда» 08:48
Виталий Курилов
Sanktpēterburga   L4152 «Большой КУШ» 13:04
Наталья Левакова
Sanktpēterburga   L418 «Девчата» 08:36
Иван Лепилин
Sanktpēterburga   L433 «Большой Львиный прайд» 09:06
Дима Ляпочкин
Sanktpēterburga   L4103 «Я б лучше поспал» 11:26
Лариса Макарова
Sanktpēterburga   L4126 «Нубики и Профессионал» 12:12
Ольга Макарова
Sanktpēterburga   L4126 «Нубики и Профессионал» 12:12
София Макарова
Sanktpēterburga   L4126 «Нубики и Профессионал» 12:12
Яна Макарцева
Tula   L4102 «Мечтатели» 11:24
Надежда Марковская
Sanktpēterburga   L4117 «Поколение Х» 11:54
Дарья Мартынович
Sanktpēterburga   L4156 «Непоседы» 13:12
Мария Мартынович
Sanktpēterburga   L4156 «Непоседы» 13:12
Владимир Матвеев
Sanktpēterburga   L498 «Эбигел» 11:16
Анна Матвеева
Sanktpēterburga   L498 «Эбигел» 11:16
Екатерина Матвеева
Sanktpēterburga   L498 «Эбигел» 11:16
Светлана Маханькова
Sanktpēterburga   L478 «Антевасины» 10:36
Алексей Мерецков
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 08:46
Максим Митрофанов
Sanktpēterburga   L4163 «Новая волна» 13:26
Дарья Митрофанова
Sanktpēterburga   L4140 «КракоЗябры» 12:40
Иван Михалев
Maskava   L421 «Крокодилы» 08:42
Юрий Михалев
Maskava   L421 «Крокодилы» 08:42
Майя Михалева
Maskava   L421 «Крокодилы» 08:42
Елизавета Молочникова
Sanktpēterburga   L4166 «Мальчики_остались_дома» 13:32
Надежда Молочникова
Sanktpēterburga   L4166 «Мальчики_остались_дома» 13:32
Анастасия Морева
Sanktpēterburga   L496 «undefined» 11:12
Анастасия Нестеренко
Sanktpēterburga   L4162 «поморки» 13:24
Ольга Нефедова
Sanktpēterburga   L418 «Девчата» 08:36
Анна Никитина
Sanktpēterburga   L467 «Торопыги» 10:14
Дарья Никитина
Sanktpēterburga   L495 «Ленивые тюлени» 11:10
Семен Новиков
Sanktpēterburga   L4140 «КракоЗябры» 12:40
Светлана Носовская
Maskavas apgabals   L482 «первые с конца» 10:44
Лиза Обласова
Sanktpēterburga   L4150 «Мимо проходили» 13:00
Борис Петрикевич
Sanktpēterburga   L4107 «Step by step» 11:34
Анастасия Петровых
Sanktpēterburga   L465 «Osen'» 10:10
Марина Петухова
Sanktpēterburga   L418 «Девчата» 08:36
Владимир Плужник
Maskava   L430 «Малый Бегемотный прайд» 09:00
Владислав Подойницын
Sanktpēterburga   L435 «Лемур» 09:10
Дарья Попова
Maskava   L443 «Пырзики» 09:26
Екатерина Попова
Sanktpēterburga   L457 «птица» 09:54
Наталья Попова
Maskava   L443 «Пырзики» 09:26
Максим Поспелов
Maskava   L490 «Львята» 11:00
Алла Рон
Sanktpēterburga   L470 «МиЦиРо» 10:20
Дарья Русенко
Sanktpēterburga   L4145 «Тюленьчики ОЛП» 12:50
Михаил Рымарев
Puškina   L440 «Городской наблюдатель» 09:20
Надежда Рымарева
Puškina   L440 «Городской наблюдатель» 09:20
Яна Сазыкина
Sanktpēterburga   L479 «Smartiki» 10:38
Петр Самсонов
Maskava   L4149 «Картунь» 12:58
Валя Самсонова
Maskava   L4149 «Картунь» 12:58
Виктория Святловская
Maskava   L454 «Понаехавшие» 09:48
Ксения Седова
Sanktpēterburga   L465 «Osen'» 10:10
Алиса Селезнева
Sanktpēterburga   L4144 «Кабачки на гриле» 12:48
Роман Семенчуков
Sanktpēterburga   L4168 «Терремото» 13:36
Татьяна Сергеева
Sanktpēterburga   L4145 «Тюленьчики ОЛП» 12:50
Светлана Сетяева
Maskava   L490 «Львята» 11:00
Таня Ситникова
Maskava   L492 «отход на север» 11:04
Светлана Сказобцева
Sanktpēterburga   L479 «Smartiki» 10:38
Даниил Смирнов
Sanktpēterburga   L4138 «November Charlie» 12:36
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   L445 «Бегущие банки» 09:30
Александр Сморчков
Maskava   L458 «Александр Сергеевич» 09:56
Наташа Соколова
Sanktpēterburga   L424 «Енот и его банда» 08:48
Светлана Соколова
Sanktpēterburga   L4164 «Физик сити» 13:28
Александр Солодовников
Sanktpēterburga   L4165 «Бешеные пончики» 13:30
Мария Солодовникова
Sanktpēterburga   L4165 «Бешеные пончики» 13:30
Алексей Солоный
Sanktpēterburga   L4161 «Сегодня без дождя» 13:22
Вячеслав Солунди
Sanktpēterburga   L4124 «УЛЬТРА» 12:08
Полина Стрекалова
Sanktpēterburga   L446 «#вездекоты» 09:32
Ксения Тапилина
Sanktpēterburga   L4145 «Тюленьчики ОЛП» 12:50
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   L4103 «Я б лучше поспал» 11:26
Катерина Тимофеева
Maskava   L466 «Шальные каблучки» 10:12
Евгения Толмачева
Maskava   L464 «Step Up» 10:08
Иван Толстой
Sanktpēterburga   L4131 «Я ночь, я тьма, я тыгыдык» 12:22
Полина Трофимова
Sanktpēterburga   L4141 «Команда Б» 12:42
Елена Трубицина
Maskava   L4104 «Цурикатики» 11:28
Дарьяна Тузова
Maskava   L4133 «Зеленоградцы» 12:26
Александра Уголева
Maskava   L497 «Салют+1» 11:14
Вячеслав Федоров
Sanktpēterburga   L496 «undefined» 11:12
Константин Федоров
Sanktpēterburga   L4128 «Октябрята» 12:16
Николай Федоров
Sanktpēterburga   L4102 «Мечтатели» 11:24
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   L4128 «Октябрята» 12:16
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   L4114 «Огоньки» 11:48
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   L4128 «Октябрята» 12:16
Дмитрий Федотов
Sanktpēterburga   L446 «#вездекоты» 09:32
Василий Филимонов
Maskava   L4149 «Картунь» 12:58
Владимир Фирсов
Sanktpēterburga   L4143 «Бегущие с Фонтанки» 12:46
Марина Фокина
Sanktpēterburga   L496 «undefined» 11:12
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   L4138 «November Charlie» 12:36
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   L470 «МиЦиРо» 10:20
Савва Ч
Maskava   L417 «Удар грома» 08:34
Алексей Чепурин
Sanktpēterburga   L4102 «Мечтатели» 11:24
Андрей Черников
Sanktpēterburga   L419 «Крутые бобры» 08:38
Елена Чижова
Sanktpēterburga   L4117 «Поколение Х» 11:54
Александр Шакиров
Sanktpēterburga   L4141 «Команда Б» 12:42
Дмитрий Шляпников
Sanktpēterburga   L450 «Бобры» 09:40
Сергей Шмелев
Sanktpēterburga   L449 «Железные пони» 09:38
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   L412 «Маша и Медведь» 08:24
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   L412 «Маша и Медведь» 08:24
Варя Ющенко
Maskava   L411 «Ю» 08:22
Кирилл Ющенко
Maskava   L411 «Ю» 08:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 08:00 sta

L400

L401 08:02 Шестой шеф

L401

Андрей Ковшун

Maskava

L403 08:06 оШЕЛомительная

L403

L404 08:08 GRANNIES

L404

L406 08:12 Лениво придумывать

L406

L407 08:14 Сусанинские навигаторы

L407

L408 08:16 Жесть

L408

L410 08:20 Бедолага

L410

Ольга Казакова

Sanktpēterburga

L411 08:22 Ю

L411

Варя Ющенко

Maskava

Кирилл Ющенко

Maskava

L412 08:24 Маша и Медведь

L412

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

L413 08:26 Бакланы

L413

Валентина Астрелина

Maskava

Диана Астрелина

Maskava

Никита Борисенков

Maskava

L414 08:28 Большой Львиный прайд

L414

L415 08:30 Водоканал

L415

L416 08:32 Ходилки-Бродилки

L416

L417 08:34 Удар грома

L417

Виктор Б

Maskava

Савва Ч

Maskava

L418 08:36 Девчата

L418

Татьяна Кашуба

Maskavas apgabals

Наталья Левакова

Sanktpēterburga

Ольга Нефедова

Sanktpēterburga

Марина Петухова

Sanktpēterburga

L419 08:38 Крутые бобры

L419

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

L420 08:40 Крутёж

L420

Валентина Кудинова

Maskava

L421 08:42 Крокодилы

L421

Иван Михалев

Maskava

Юрий Михалев

Maskava

Майя Михалева

Maskava

L422 08:44 ToniRed

L422

L423 08:46 Биогеодвижение

L423

Алексей Вышивкин

Maskava

Алексей Мерецков

Maskava

L424 08:48 Енот и его банда

L424

Иван Баканов

Sanktpēterburga

Павел Кулинов

Sanktpēterburga

Наташа Соколова

Sanktpēterburga

L427 08:54 Просто так!

L427

Дмитрий Баранов

Maskava

L428 08:56 Было бы нелепо

L428

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

L430 09:00 Малый Бегемотный прайд

L430

Владимир Плужник

Maskava

L431 09:02 Большой Львиный прайд

L431

L432 09:04 Большой Львиный прайд

L432

L433 09:06 Большой Львиный прайд

L433

Иван Лепилин

Sanktpēterburga

L434 09:08 Большой Львиный прайд

L434

L435 09:10 Лемур

L435

Эмилия Алексеева

Sanktpēterburga

Руслан Королев

Sanktpēterburga

Владислав Подойницын

Sanktpēterburga

L436 09:12 Мимоходом

L436

L437 09:14 ВелоРодео

L437

Филипп Клещев

Sanktpēterburga

L438 09:16 Лохматики-Мохнатики

L438

L439 09:18 Небольшой львиный заплыв
L440 09:20 Городской наблюдатель

L440

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

L441 09:22 Гамовки 2019

L441

Кира Антонова

Maskava

Мария Астафьева

Maskava

Ирина Ворончихина

Maskava

L442 09:24 Луконя отбившаяся от БЛП

L442

L443 09:26 Пырзики

L443

Kirill Popov

Maskava

Дарья Попова

Maskava

Наталья Попова

Maskava

L444 09:28 ПтиМаты

L444

L445 09:30 Бегущие банки

L445

Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

L446 09:32 #вездекоты

L446

Алексей Дворянчиков

Sanktpēterburga

Полина Стрекалова

Sanktpēterburga

Дмитрий Федотов

Sanktpēterburga

L447 09:34 Заможай!

L447

Татьяна Демещик

Maskava

Виктор Коптев

Maskava

L448 09:36 двое из сарова

L448

L449 09:38 Железные пони

L449

Сергей Шмелев

Sanktpēterburga

L450 09:40 Бобры

L450

Дмитрий Шляпников

Sanktpēterburga

L451 09:42 Анна

L451

Анна Носова

Sanktpēterburga

L453 09:46 Круассан пешком

L453

Ирина Дагаева

Maskava

Александра Жирнова

Maskava

L454 09:48 Понаехавшие

L454

Виктория Святловская

Maskava

L455 09:50 Звездопад

L455

Елена Носова

Sanktpēterburga

Павел Абрамов

Sanktpēterburga

Варвара Абрамова

Sanktpēterburga

L456 09:52 Каюби одобряет!

L456

Евгений Кожин

Sanktpēterburga

Дарья Кожина

Sanktpēterburga

L457 09:54 птица

L457

Ирина Голубева

Sanktpēterburga

Екатерина Попова

Sanktpēterburga

L458 09:56 Александр Сергеевич

L458

Александр Сморчков

Maskava

L460 10:00 надиван

L460

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Надежда Зонова

Sanktpēterburga

L461 10:02 Танки грязи не боятся

L461

L462 10:04 Ангидрид

L462

L463 10:06 team 1

L463

Igor Maximchuk

Tālo ārzemju pilsētas

L464 10:08 Step Up

L464

Евгения Толмачева

Maskava

L465 10:10 Osen'

L465

Анастасия Петровых

Sanktpēterburga

Ксения Седова

Sanktpēterburga

L466 10:12 Шальные каблучки

L466

Ольга Буравцева

Maskava

Катерина Тимофеева

Maskava

L467 10:14 Торопыги

L467

Татьяна Агеева

Sanktpēterburga

Евгений Колупаев

Sanktpēterburga

Анна Никитина

Sanktpēterburga

L468 10:16 Хатиффнаты

L468

L469 10:18 Круче тучи

L469

Настя VOLK

Pēterhofa

Валера Колмак

Pēterhofa

L470 10:20 МиЦиРо

L470

Алла Рон

Sanktpēterburga

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

L471 10:22 Оранжевые медведи

L471

Вита Геллер

Maskava

L474 10:28 Пупуськи

L474

Людмила Алиева

Kaluga

L475 10:30 Петершуле

L475

Настя Анастасова

Sanktpēterburga

Владимир Демков

Sanktpēterburga

Полина Ермолаева

Sanktpēterburga

L476 10:32 Старый Кёнигсберг

L476

Татьяна Горобец

Sanktpēterburga

Игорь Кочелаев

Sanktpēterburga

L478 10:36 Антевасины

L478

Мария Кривлева

Sanktpēterburga

Наталья Вересова

Sanktpēterburga

Светлана Маханькова

Sanktpēterburga

L479 10:38 Smartiki

L479

Алена Ильина

Sanktpēterburga

Яна Сазыкина

Sanktpēterburga

Светлана Сказобцева

Sanktpēterburga

L480 10:40 Медведики

L480

Александра Колмакова

Sanktpēterburga

L481 10:42 Напалалама

L481

L482 10:44 первые с конца

L482

Анна Кудинова

Maskavas apgabals

Светлана Носовская

Maskavas apgabals

L484 10:48 Горожане

L484

L485 10:50 СуперЖаворонки

L485

Елена Жаворонкова

Kaluga

Ольга Жаворонкова

Kaluga

L486 10:52 Перелетные утки

L486

Матвей Днестровский

Maskava

L487 10:54 Asterisks

L487

L488 10:56 ЗайЦы

L488

L489 10:58 медовик

L489

Елена Соложина

Sanktpēterburga

L490 11:00 Львята

L490

Kirill Pospelov

Maskava

Максим Поспелов

Maskava

Светлана Сетяева

Maskava

L491 11:02 Саблинские львы

L491

Роман Белугин

Sanktpēterburga

Елена Белугина

Sanktpēterburga

L492 11:04 отход на север
Таня Ситникова

Maskava

L493 11:06 Великолепный вид

L493

L494 11:08 Beverly

L494

Юлия Денисова

Maskava

Владимир Загвозкин

Maskava

Екатерина Илларионова

Maskava

L495 11:10 Ленивые тюлени

L495

Леонид Байгушев

Sanktpēterburga

Екатерина Дмитриева

Sanktpēterburga

Дарья Никитина

Sanktpēterburga

L496 11:12 undefined

L496

Sem Klevzoff

Sanktpēterburga

Анастасия Морева

Sanktpēterburga

Вячеслав Федоров

Sanktpēterburga

Марина Фокина

Sanktpēterburga

L497 11:14 Салют+1

L497

Алиса Дудова

Maskava

Александра Уголева

Maskava

L498 11:16 Эбигел

L498

Владимир Матвеев

Sanktpēterburga

Анна Матвеева

Sanktpēterburga

Екатерина Матвеева

Sanktpēterburga

L499 11:18 gg

L499

Екатерина Афонина

Sanktpēterburga

Зураб Гахариа

Sanktpēterburga

Борис Губернаторов

Sanktpēterburga

L4100 11:20 Птица гордая

L4100

Ольга Градова

Sanktpēterburga

L4102 11:24 Мечтатели

L4102

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Яна Макарцева

Tula

Николай Федоров

Sanktpēterburga

Алексей Чепурин

Sanktpēterburga

L4103 11:26 Я б лучше поспал

L4103

Галя Красова

Sanktpēterburga

Дима Ляпочкин

Sanktpēterburga

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

L4104 11:28 Цурикатики
Елена Трубицина

Maskava

L4105 11:30 Шиповник

L4105

L4106 11:32 Buz

L4106

L4107 11:34 Step by step

L4107

Роман Глянцев

Sanktpēterburga

Мария Глянцева

Sanktpēterburga

Борис Петрикевич

Sanktpēterburga

L4108 11:36 И снова мы

L4108

Арсений Горелкин

Sanktpēterburga

Екатерина Горелкина

Sanktpēterburga

L4110 11:40 Мурмяуа

L4110

L4111 11:42 Цветочки

L4111

Вика Маханцева

Sanktpēterburga

L4112 11:44 Cubozoa

L4112

L4113 11:46 Карающий топор

L4113

L4114 11:48 Огоньки

L4114

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

L4115 11:50 Осенний блюз

L4115

L4116 11:52 Бешеные Романовы

L4116

Daria Nesterova

Maskava

Denis Romanov

Maskava

L4117 11:54 Поколение Х

L4117

Екатерина Кондратьева

Sanktpēterburga

Надежда Марковская

Sanktpēterburga

Елена Чижова

Sanktpēterburga

L4118 11:56 А мы такие погуляем

L4118

Олька Бойко

Sanktpēterburga

L4119 11:58 Лелека

L4119

Алексей Ивашко

Maskava

Валерия Карпова

Maskava

L4120 12:00 Теперь банановыыый

L4120

Rinat Akbuliakov

Sanktpēterburga

Два микроакбуляка Акбуляки

Maskava

Павел Акбуляков

Maskava

L4121 12:02 Шило в *опе

L4121

L4122 12:04 Морква

L4122

Артём Баскаков

Maskava

L4123 12:06 Rapid Random Response Unit

L4123

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Sergey Kulikov

Sanktpēterburga

Maria Kulikova

Sanktpēterburga

L4124 12:08 УЛЬТРА

L4124

Вероника Елагина

Sanktpēterburga

Вячеслав Солунди

Sanktpēterburga

L4126 12:12 Нубики и Профессионал

L4126

Лариса Макарова

Sanktpēterburga

Ольга Макарова

Sanktpēterburga

София Макарова

Sanktpēterburga

L4127 12:14 Незабудки

L4127

Александра Гаврилова

Sanktpēterburga

Валентина Жуковская

Sanktpēterburga

Наталия Жуковская

Sanktpēterburga

L4128 12:16 Октябрята

L4128

Константин Федоров

Sanktpēterburga

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

L4131 12:22 Я ночь, я тьма, я тыгыдык

L4131

Иван Толстой

Sanktpēterburga

L4132 12:24 Время вперёд

L4132

Александра Кузнецова

Sanktpēterburga

L4133 12:26 Зеленоградцы

L4133

Дарьяна Тузова

Maskava

L4134 12:28 Хромые хомяки

L4134

Кирилл Бавков

Sanktpēterburga

Артём Иванов

Sanktpēterburga

L4135 12:30 "Болтаи Шалтаи"
Анна Моисеенко

Sanktpēterburga

Алёна Ерина

Sanktpēterburga

Зульфия Каменская

Sanktpēterburga

L4136 12:32 Ласточки

L4136

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

L4138 12:36 November Charlie

L4138

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Даниил Смирнов

Sanktpēterburga

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

L4139 12:38 Bearded & Co

L4139

Алексей Гайворонский

Sanktpēterburga

Константин Диких

Sanktpēterburga

L4140 12:40 КракоЗябры

L4140

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Дарья Митрофанова

Sanktpēterburga

Семен Новиков

Sanktpēterburga

L4141 12:42 Команда Б

L4141

Вера Арсеньева

Sanktpēterburga

Полина Трофимова

Sanktpēterburga

Александр Шакиров

Sanktpēterburga

L4142 12:44 Отряд огня

L4142

Евгения Калмыкова

Sanktpēterburga

L4143 12:46 Бегущие с Фонтанки

L4143

Владимир Фирсов

Sanktpēterburga

L4144 12:48 Кабачки на гриле

L4144

Александр Донхин

Sanktpēterburga

Максим Донхин

Sanktpēterburga

Анастасия Игнатьева

Sanktpēterburga

Алиса Селезнева

Sanktpēterburga

L4145 12:50 Тюленьчики ОЛП

L4145

Дарья Русенко

Sanktpēterburga

Татьяна Сергеева

Sanktpēterburga

Ксения Тапилина

Sanktpēterburga

L4146 12:52 Стихия

L4146

Ирина Панова

Sanktpēterburga

Артем Глухов

Sanktpēterburga

L4147 12:54 Дерзкие котики

L4147

Константин Иванов

Maskava

Мария Иванова

Maskava

Юля Крылова

Maskava

L4148 12:56 И так сойдёт!)

L4148

Игорь Артемёнок

Sanktpēterburga

Данил Астахов

Sanktpēterburga

Анжела Зудилова

Sanktpēterburga

L4149 12:58 Картунь

L4149

Петр Самсонов

Maskava

Валя Самсонова

Maskava

Василий Филимонов

Maskava

L4150 13:00 Мимо проходили

L4150

Рита Семенова

Sanktpēterburga

Лиза Обласова

Sanktpēterburga

L4151 13:02 Let's go
L4152 13:04 Большой КУШ

L4152

Виталий Курилов

Sanktpēterburga

L4153 13:06 Ленивые Хомяки

L4153

Павел Бомбин

Sanktpēterburga

Юрий Бомбин

Sanktpēterburga

Марина Бомбина

Sanktpēterburga

L4154 13:08 Шуршунчики
L4156 13:12 Непоседы

L4156

Дарья Мартынович

Sanktpēterburga

Мария Мартынович

Sanktpēterburga

L4158 13:16 Космические кошки

L4158

Вера Васильева

Maskava

Майя Васильева

Maskava

L4160 13:20 Морские львы

L4160

Елена Бахорина

Sanktpēterburga

Дмитрий Базаров

Sanktpēterburga

Анастасия Базарова

Sanktpēterburga

L4161 13:22 Сегодня без дождя

L4161

Ксения Джабарова

Sanktpēterburga

Тамара Кирилюк

Sanktpēterburga

Алексей Солоный

Sanktpēterburga

L4162 13:24 поморки

L4162

Анастасия Нестеренко

Sanktpēterburga

L4163 13:26 Новая волна

L4163

Егор Бут

Sanktpēterburga

Дарья Васильева

Sanktpēterburga

Светлана Васюкович

Sanktpēterburga

Максим Митрофанов

Sanktpēterburga

L4164 13:28 Физик сити

L4164

Светлана Соколова

Sanktpēterburga

L4165 13:30 Бешеные пончики

L4165

Александр Солодовников

Sanktpēterburga

Мария Солодовникова

Sanktpēterburga

L4166 13:32 Мальчики_остались_дома

L4166

Елизавета Молочникова

Sanktpēterburga

Надежда Молочникова

Sanktpēterburga

L4167 13:34 Барсы

L4167

Оксана Харебова

Ļeņingradas apgabals

Георгий Габуев

Ļeņingradas apgabals

Вика Габуева

Ļeņingradas apgabals

Лариса Габуева

Ļeņingradas apgabals

L4168 13:36 Терремото

L4168

Эрик Асылов

Sanktpēterburga

Айгуль Идрисова

Sanktpēterburga

Роман Семенчуков

Sanktpēterburga

L4169 13:38 Datum Point

L4169

Мария Лелюк

Sanktpēterburga

Алексей Андрияш

Sanktpēterburga

Евгений Клименко

Sanktpēterburga