Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Evgeniya Grishina
Maskava   M470 «Бюллербю_baby» 10:20
Даниил Андреев
Viborga   M438 «Агрикольский клуб реконструкции (АКР)» 09:16
Галина Анисимова
Sanktpēterburga   M467 «Крысокоты» 10:14
Михаил Базылевич
Sanktpēterburga   M489 «Душевная кухня» 10:58
Мария Барковская
Sanktpēterburga   M448 «Золотые» 09:36
Екатерина Белова
Maskavas apgabals   M457 «Красные метеоры» 09:54
Светлана Билюкова
Sanktpēterburga   M465 «Бусинка, Пяточок и Ко» 10:10
Аня Вальковкая
Sanktpēterburga   M4129 «Психи на колёсах» 12:18
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   M441 «Доходяги» 09:22
Зинаида Глухих
Sanktpēterburga   M451 «Хитрые лисички» 09:42
Валерий Голубев
Sanktpēterburga   M496 «Лапочка, Самолетик и все, все, все!» 11:12
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   M4122 «Гроза Дорог» 12:04
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   M499 «Гурфы» 11:18
Дарья Ефимова
Maskava   M443 «Родители компотного демона» 09:26
Татьяна Жабинская
Sanktpēterburga   M4136 «Буки-Бяки» 12:32
Александр Замышляев
Sanktpēterburga   M487 «Замыш, Анитра и Стас» 10:54
Александр Зотов
Sanktpēterburga   M491 «Хомячки и Лягушонок» 11:02
Екатерина Зуева
Maskava   M4143 «Всё нормально, я капитан» 12:46
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   M460 «Космoс» 10:00
Елена Иванова
Sanktpēterburga   M464 «Котята против клубков» 10:08
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   M471 «Rosa's pandan» 10:22
Дмитрий Коберник
Sanktpēterburga   M4119 «ЮлМаЯра» 11:58
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   M4111 «Я б лучше поспал» 11:42
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   M461 «Стремиться» 10:02
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   M4108 «Веселая компания» 11:36
Николай Котов
Sanktpēterburga   M434 «Снусмумрики» 09:08
Дарья Котова
Sanktpēterburga   M434 «Снусмумрики» 09:08
Таня Кузьмина
Sanktpēterburga   M462 «От двух до пяти» 10:04
Тамара Лапезова
Tvera   M482 «Тыгдым-тыгдым» 10:44
Михаил Лебедев
Maskava   M4117 «МедведЫ» 11:54
Анастасия Лебедева
Sanktpēterburga   M480 «Сентябрята» 10:40
Ирина Лосикова
Sanktpēterburga   M4140 «Барсы» 12:40
Мария Луканина
Sanktpēterburga   M493 «Слоны и селедки» 11:06
Катерина Макарова
Maskava   M440 «Сороконоги» 09:20
Ирина Матвеева
Sanktpēterburga   M4124 «Лизина команда» 12:08
Светлана Мерцалова
Maskava   M486 «Вперед» 10:52
Елена Михайлова
Sanktpēterburga   M4132 «Коля, Лена, Маша» 12:24
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   M490 «Marsach» 11:00
Алексей Мокичев
Sanktpēterburga   M433 «Бибизяка» 09:06
Марина Мурашкина
Sanktpēterburga   M489 «Душевная кухня» 10:58
Владимир Мусатов
Maskava   M445 «гуЛЯха» 09:30
Даниил Мусатов
Maskava   M445 «гуЛЯха» 09:30
Елена Мусатова
Maskava   M445 «гуЛЯха» 09:30
Анна Павлова
Maskava   M430 «Вместе весело гулять» 09:00
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   M435 «Спящие ленивцы» 09:10
Александра Пшеничная
Sanktpēterburga   M4102 «Хульганьё» 11:24
Кирилл Савицкий
Sanktpēterburga   M4101 «Ветер поёт...» 11:22
Дарья Синицына
Sanktpēterburga   M4104 «Король, синица, лев и лось» 11:28
Денис Соколов
Tvera   M482 «Тыгдым-тыгдым» 10:44
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   M4110 «ЁКЛМН» 11:40
Михаил Стеценко
Sanktpēterburga   M4127 «Рыжики» 12:14
Надежда Сущих
Sanktpēterburga   M488 «Светофор» 10:56
Анна Хрусталева
Sanktpēterburga   M4160 «Хрустики» 13:20
Нина Шарова
Sanktpēterburga   M4151 «Не проспи!» 13:02
Екатерина Шишкина
Sanktpēterburga   M4118 «Тамбурины» 11:56
Дарья Шкурлятьева
Viborga   M438 «Агрикольский клуб реконструкции (АКР)» 09:16
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   M4125 «ГенчоИзабелла+» 12:10
Наталья Яковлева
Maskava   M456 «Красные метеоры - мини» 09:52
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   M450 «Птички-птички» 09:40
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   M4144 «Персик» 12:48
Lyuda Vagapova
Sanktpēterburga   M485 «Eptoptop» 10:50
Владимир Амельчук
Sanktpēterburga   M4135 «Judy Hopps» 12:30
Александра Бабич
Sanktpēterburga   M479 «Какангел» 10:38
Ксения Баширова
Maskava   M437 «Дети лкт» 09:14
Полина Беляева
Sanktpēterburga   M447 «Беляевы» 09:34
Дарья Бирюкова
Sanktpēterburga   M497 «Людьи» 11:14
Святослав Вавилов
Maskava   M446 «Я в танке, а бабушка рядом» 09:32
Лиана Викулова
Sanktpēterburga   M4141 «PSG» 12:42
Иванов Владислав
Sanktpēterburga   M4172 «Каролино бугаз» 13:44
Андрей Войнов
Maskava   M454 «Макинтош» 09:48
Анна Гиль
Sanktpēterburga   M449 «Свет Канопуса» 09:38
Лидия Грауэр
Sanktpēterburga   M4173 «Тянитолкай» 13:46
Варвара Груданова
Sanktpēterburga   M4107 «Тихий океан» 11:34
Елена Егорова
Sanktpēterburga   M4131 «Винни-Пух и все-все-все» 12:22
Елена Жукова
Viborga   M453 «Родное» 09:46
Мария Захряпина
Sanktpēterburga   M4106 «Натопталто» 11:32
Антонина Зуева
Sanktpēterburga   M469 «Новички» 10:18
Елена Иостман
Sanktpēterburga   M4120 «Стремительные улитки» 12:00
Никита Капустин
Sanktpēterburga   M444 «Хомяки на прогулке» 09:28
Егор Кирьянов
Sanktpēterburga   M4133 «Дюбель, Штрудель и Шницель» 12:26
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   M495 «Дюймики» 11:10
Мария Леонтьева
Sanktpēterburga   M4114 «Тапочки на прогулку» 11:48
Лилия Михайлова
Sanktpēterburga   M463 «Семья» 10:06
Александр Павлов
Maskava   M430 «Вместе весело гулять» 09:00
Евгений Правдин
Sanktpēterburga   M477 «идём по азимуту» 10:34
Елена Праздникова
Ļeņingradas apgabals   M4103 «СПраздникомВас» 11:26
Алла Рудовская
Sanktpēterburga   M4142 «Супергерои» 12:44
Юлия Румянцева
Sanktpēterburga   M4123 «Туда и обратно» 12:06
Анастасия С
Sanktpēterburga   M484 «Cтрела» 10:48
Катя Сандыбаева
Sanktpēterburga   M4130 «Пачули» 12:20
Кристина Семенович
Sanktpēterburga   M4150 «Панелькa» 13:00
Ирина Семичева
Sanktpēterburga   M452 «Ну-ПаГоДиМа» 09:44
Александр Славецкий
Sanktpēterburga   M466 «АНП» 10:12
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   M4134 «Поход НАлеВ_о» 12:28
Екатерина Сувернева
Sanktpēterburga   M480 «Сентябрята» 10:40
Борис Хвостиченко
Tālo ārzemju pilsētas   M474 «Питер FM» 10:28
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   M4115 «Про-таллий» 11:50
Михаил Шлемин
Sanktpēterburga   M4105 «Коготь в попе» 11:30
Анна Яковлева
Sanktpēterburga   M475 «Летящие драконы» 10:30
Ксения Адышева
Sanktpēterburga   M439 «ЛьвиноМорды» 09:18
Варвара Амельчук
Sanktpēterburga   M4135 «Judy Hopps» 12:30
Василий Анисимов
Sanktpēterburga   M467 «Крысокоты» 10:14
Мария Антух
Sanktpēterburga   M4141 «PSG» 12:42
Влад Арсентьев
Sanktpēterburga   M4123 «Туда и обратно» 12:06
Надежда Ахимбекова
Sanktpēterburga   M4135 «Judy Hopps» 12:30
Ярослав Базылевич
Sanktpēterburga   M489 «Душевная кухня» 10:58
Анна Батова
Sanktpēterburga   M441 «Доходяги» 09:22
Андрей Безвин
Ļeņingradas apgabals   M4103 «СПраздникомВас» 11:26
Андрей Беляев
Sanktpēterburga   M447 «Беляевы» 09:34
Тимофей Беляев
Sanktpēterburga   M447 «Беляевы» 09:34
Ольга Беляева
Sanktpēterburga   M447 «Беляевы» 09:34
Владимир Бермешев
Maskava   M432 «Тесть и теща» 09:04
Елена Бермешева
Maskava   M432 «Тесть и теща» 09:04
Артем Билюков
Sanktpēterburga   M465 «Бусинка, Пяточок и Ко» 10:10
Зоя Билюкова
Sanktpēterburga   M465 «Бусинка, Пяточок и Ко» 10:10
Софья Билюкова
Sanktpēterburga   M465 «Бусинка, Пяточок и Ко» 10:10
Даниил Бирюков
Sanktpēterburga   M497 «Людьи» 11:14
Максим Бирюков
Sanktpēterburga   M497 «Людьи» 11:14
Михаил Блюмин
Sanktpēterburga   M4113 «Рододендроны» 11:46
Зоя Блюмина
Sanktpēterburga   M4113 «Рододендроны» 11:46
Игорь Боровский
Sanktpēterburga   M4106 «Натопталто» 11:32
Константин Булахтин
Sanktpēterburga   M488 «Светофор» 10:56
Анна Бушуева
Sanktpēterburga   M4103 «СПраздникомВас» 11:26
Иван Вальковский
Sanktpēterburga   M4129 «Психи на колёсах» 12:18
Михаил Вальковский
Sanktpēterburga   M4129 «Психи на колёсах» 12:18
Роман Вальковский
Sanktpēterburga   M4129 «Психи на колёсах» 12:18
Николай Витюгов
Sanktpēterburga   M4132 «Коля, Лена, Маша» 12:24
Лена Войнова
Maskava   M454 «Макинтош» 09:48
Ирина Войтенкова
Sanktpēterburga   M461 «Стремиться» 10:02
Михаил Ворпулев
Sanktpēterburga   M4141 «PSG» 12:42
Анна Гинзбург
Sanktpēterburga   M4104 «Король, синица, лев и лось» 11:28
Артем Глухих
Sanktpēterburga   M451 «Хитрые лисички» 09:42
Анастасия Голубева
Sanktpēterburga   M496 «Лапочка, Самолетик и все, все, все!» 11:12
Ольга Голубева
Sanktpēterburga   M496 «Лапочка, Самолетик и все, все, все!» 11:12
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   M496 «Лапочка, Самолетик и все, все, все!» 11:12
Агата Гончарова
Sanktpēterburga   M4108 «Веселая компания» 11:36
Юлия Горбачева
Sanktpēterburga   M495 «Дюймики» 11:10
Иван Гришин
Maskava   M470 «Бюллербю_baby» 10:20
Тимофей Грознов
Sanktpēterburga   M4122 «Гроза Дорог» 12:04
Юрий Грознов
Sanktpēterburga   M4122 «Гроза Дорог» 12:04
Карина Гук
Sanktpēterburga   M471 «Rosa's pandan» 10:22
Ирина Гурфинг
Sanktpēterburga   M499 «Гурфы» 11:18
Вероника Давыдова
Sanktpēterburga   M4150 «Панелькa» 13:00
Настя Данилова
Maskava   M437 «Дети лкт» 09:14
Анна Демина
Jaroslavļa   M446 «Я в танке, а бабушка рядом» 09:32
Александра Деханова
Sanktpēterburga   M460 «Космoс» 10:00
Игорь Егоров
Sanktpēterburga   M495 «Дюймики» 11:10
Олег Егоров
Sanktpēterburga   M4131 «Винни-Пух и все-все-все» 12:22
Екатерина Егорова
Sanktpēterburga   M4131 «Винни-Пух и все-все-все» 12:22
Иван Ермаков
Maskava   M437 «Дети лкт» 09:14
Станислав Замышляев
Sanktpēterburga   M487 «Замыш, Анитра и Стас» 10:54
Анна Замышляева
Sanktpēterburga   M487 «Замыш, Анитра и Стас» 10:54
Владислава Зверева
Sanktpēterburga   M480 «Сентябрята» 10:40
Тимофей Зотов
Sanktpēterburga   M491 «Хомячки и Лягушонок» 11:02
Софья Зуева
Sanktpēterburga   M469 «Новички» 10:18
Светлана Иванова
Sanktpēterburga   M4172 «Каролино бугаз» 13:44
Анастасия Иостман
Sanktpēterburga   M4120 «Стремительные улитки» 12:00
Григорий Иостман
Sanktpēterburga   M4120 «Стремительные улитки» 12:00
Алексей Кабаченко
Sanktpēterburga   M4134 «Поход НАлеВ_о» 12:28
Ольга Казина
Sanktpēterburga   M4141 «PSG» 12:42
Ярослав Калугин
Sanktpēterburga   M439 «ЛьвиноМорды» 09:18
Илья Капралов
Sanktpēterburga   M4107 «Тихий океан» 11:34
Анастасия Капустина
Sanktpēterburga   M444 «Хомяки на прогулке» 09:28
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   M471 «Rosa's pandan» 10:22
Мария Киндякова
Sanktpēterburga   M4138 «Девчата с Голодая» 12:36
Тамара Киндякова
Sanktpēterburga   M4138 «Девчата с Голодая» 12:36
Ярослава Киндякова
Sanktpēterburga   M4138 «Девчата с Голодая» 12:36
Дмитрий Кирьянов
Sanktpēterburga   M4133 «Дюбель, Штрудель и Шницель» 12:26
Яна Кирьянова
Sanktpēterburga   M4133 «Дюбель, Штрудель и Шницель» 12:26
Тамара Киселева
Sanktpēterburga   M4140 «Барсы» 12:40
Дина Климентьева
Tālo ārzemju pilsētas   M474 «Питер FM» 10:28
Мария Коберник
Sanktpēterburga   M4119 «ЮлМаЯра» 11:58
Юлия Коберник
Sanktpēterburga   M4119 «ЮлМаЯра» 11:58
Яромир Коберник
Sanktpēterburga   M4119 «ЮлМаЯра» 11:58
Наталья Козлова
Volgograda   M4105 «Коготь в попе» 11:30
Алена Колесниченко
Sanktpēterburga   M499 «Гурфы» 11:18
Никита Колесниченко
Sanktpēterburga   M499 «Гурфы» 11:18
Михаил Колмаков
Sanktpēterburga   M4121 «Медведики» 12:02
Александра Колмакова
Sanktpēterburga   M4121 «Медведики» 12:02
Ектарерина Кондратьева
Sanktpēterburga   M4171 «Отомстители» 13:42
Мария Королёва
Sanktpēterburga   M461 «Стремиться» 10:02
Ксения Кортелева
Sanktpēterburga   M4108 «Веселая компания» 11:36
Варвара Котова
Sanktpēterburga   M434 «Снусмумрики» 09:08
Таисия Котова
Sanktpēterburga   M434 «Снусмумрики» 09:08
Галя Красова
Sanktpēterburga   M4111 «Я б лучше поспал» 11:42
Эдуард Кузанов
Sanktpēterburga   M4151 «Не проспи!» 13:02
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   M441 «Доходяги» 09:22
Алексей Куковенко
Puškina   M4173 «Тянитолкай» 13:46
Ярослав Куковенко
Sanktpēterburga   M4173 «Тянитолкай» 13:46
Максим Лебедев
Sanktpēterburga   M480 «Сентябрята» 10:40
Галина Лебедева
Maskava   M4117 «МедведЫ» 11:54
Андрей Леонтьев
Sanktpēterburga   M4114 «Тапочки на прогулку» 11:48
София Лищук
Sanktpēterburga   M4135 «Judy Hopps» 12:30
Алексей Лосиков
Sanktpēterburga   M4140 «Барсы» 12:40
Денис Луканин
Sanktpēterburga   M493 «Слоны и селедки» 11:06
Иван Луканин
Sanktpēterburga   M493 «Слоны и селедки» 11:06
Дарья Луканина
Sanktpēterburga   M493 «Слоны и селедки» 11:06
Андрей Максим
Sanktpēterburga   M483 «А Лось-то тут причём?» 10:46
Василий Максим
Sanktpēterburga   M483 «А Лось-то тут причём?» 10:46
Кирилл Малыш
Sanktpēterburga   M4136 «Буки-Бяки» 12:32
Олег Маринкевич
Maskava   M443 «Родители компотного демона» 09:26
Надежда Марковская
Sanktpēterburga   M4171 «Отомстители» 13:42
Ирина Матюшина
Sanktpēterburga   M4136 «Буки-Бяки» 12:32
Артём Меньшиков
Sanktpēterburga   M450 «Птички-птички» 09:40
Мария Меньшикова
Sanktpēterburga   M450 «Птички-птички» 09:40
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   M490 «Marsach» 11:00
Евгений Михайлов
Sanktpēterburga   M463 «Семья» 10:06
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   M4132 «Коля, Лена, Маша» 12:24
Катерина Мокичева
Sanktpēterburga   M433 «Бибизяка» 09:06
Танюшка Мокичева
Sanktpēterburga   M433 «Бибизяка» 09:06
Сергей Мокряков
Sanktpēterburga   M4107 «Тихий океан» 11:34
Алена Муравьева
Sanktpēterburga   M4108 «Веселая компания» 11:36
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   M4110 «ЁКЛМН» 11:40
Александра Мусякова
  M4110 «ЁКЛМН» 11:40
Ксения Нагорнова
Sanktpēterburga   M4138 «Девчата с Голодая» 12:36
Екатерина Обухова
Sanktpēterburga   M4151 «Не проспи!» 13:02
Ирина Одарченко
Sanktpēterburga   M4137 «ОдВа» 12:34
Наталья Одарченко
Sanktpēterburga   M4137 «ОдВа» 12:34
Николай Одарченко
Sanktpēterburga   M4137 «ОдВа» 12:34
Ксения Пивень
Sanktpēterburga   M4107 «Тихий океан» 11:34
Станислав Подшивайлов
Maskavas apgabals   M457 «Красные метеоры» 09:54
Олег Поленков
Sanktpēterburga   M448 «Золотые» 09:36
Иван Полуднев
Sanktpēterburga   M435 «Спящие ленивцы» 09:10
Анна Полуднева
Sanktpēterburga   M435 «Спящие ленивцы» 09:10
Мария Полуднева
Sanktpēterburga   M435 «Спящие ленивцы» 09:10
Виктория Пороменская
Sanktpēterburga   M458 «Метеориты» 09:56
Екатерина Правдина
Sanktpēterburga   M477 «идём по азимуту» 10:34
Маруся Правдина
Sanktpēterburga   M477 «идём по азимуту» 10:34
Ульяна Пшеничная
Sanktpēterburga   M4102 «Хульганьё» 11:24
Александр Пшеничный
Sanktpēterburga   M4102 «Хульганьё» 11:24
Климентий Пшеничный
Sanktpēterburga   M4102 «Хульганьё» 11:24
Агата Рудовская
Sanktpēterburga   M4142 «Супергерои» 12:44
Владислав Рудовский
Sanktpēterburga   M4142 «Супергерои» 12:44
Алексей Румянцев
Sanktpēterburga   M4123 «Туда и обратно» 12:06
Алексей С
Sanktpēterburga   M484 «Cтрела» 10:48
Анна С
Sanktpēterburga   M484 «Cтрела» 10:48
Павел С
Sanktpēterburga   M484 «Cтрела» 10:48
Максим Савицкий
Sanktpēterburga   M4101 «Ветер поёт...» 11:22
Ольга Салита
Sanktpēterburga   M4101 «Ветер поёт...» 11:22
Ержан Сандыбаев
Sanktpēterburga   M4130 «Пачули» 12:20
Кирсан Сандыбаев
Sanktpēterburga   M4130 «Пачули» 12:20
Сергей Свистов
Sanktpēterburga   M490 «Marsach» 11:00
Дима Семичев
Sanktpēterburga   M452 «Ну-ПаГоДиМа» 09:44
Виктория Сенчугова
Sanktpēterburga   M4134 «Поход НАлеВ_о» 12:28
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   M4120 «Стремительные улитки» 12:00
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   M471 «Rosa's pandan» 10:22
Петр Славецкий
Sanktpēterburga   M466 «АНП» 10:12
Станислав Смирнов
Sanktpēterburga   M488 «Светофор» 10:56
Вероника Смирнова
Sanktpēterburga   M488 «Светофор» 10:56
Вероника Смольная
Sanktpēterburga   M4115 «Про-таллий» 11:50
Антон Смольный
Sanktpēterburga   M4115 «Про-таллий» 11:50
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   M4115 «Про-таллий» 11:50
Глеб Соколов
Tvera   M482 «Тыгдым-тыгдым» 10:44
Олег Соколов
Tvera   M482 «Тыгдым-тыгдым» 10:44
Анна Стеценко
Sanktpēterburga   M4127 «Рыжики» 12:14
Василиса Стеценко
Sanktpēterburga   M4127 «Рыжики» 12:14
Галя Ступина
Sanktpēterburga   M489 «Душевная кухня» 10:58
Анна Субботина
Sanktpēterburga   M431 «Лисички-сестрички» 09:02
Илья Сурков
Maskava   M430 «Вместе весело гулять» 09:00
Семён Сурков
Maskava   M430 «Вместе весело гулять» 09:00
Ирина Сысоева
Sanktpēterburga   M4127 «Рыжики» 12:14
Полина Тарабанова
Sanktpēterburga   M4171 «Отомстители» 13:42
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   M4111 «Я б лучше поспал» 11:42
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   M472 «Дворянское гнездо» 10:24
Дмитрий Троян
Sanktpēterburga   M469 «Новички» 10:18
Ольга Троян
Sanktpēterburga   M469 «Новички» 10:18
Владимир Уласевич
Sanktpēterburga   M449 «Свет Канопуса» 09:38
Ксения Устинович
Sanktpēterburga   M4123 «Туда и обратно» 12:06
Марина Федорова
Sanktpēterburga   M472 «Дворянское гнездо» 10:24
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   M450 «Птички-птички» 09:40
Григорий Хрусталев
Sanktpēterburga   M4160 «Хрустики» 13:20
Николай Хрусталев
Sanktpēterburga   M4160 «Хрустики» 13:20
Екатерина Хрусталева
Sanktpēterburga   M4160 «Хрустики» 13:20
Настя Чернакова
Sanktpēterburga   M451 «Хитрые лисички» 09:42
Юля Чернакова
Sanktpēterburga   M451 «Хитрые лисички» 09:42
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   M455 «Свободные радикалы» 09:50
Ирина Шалина
Maskava   M431 «Лисички-сестрички» 09:02
Валерия Шемелова
Sanktpēterburga   M4171 «Отомстители» 13:42
Елена Шиленко
Sanktpēterburga   M4172 «Каролино бугаз» 13:44
Варвара Шкляр
Sanktpēterburga   M4124 «Лизина команда» 12:08
Елизавета Шкляр
Sanktpēterburga   M4124 «Лизина команда» 12:08
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   M4125 «ГенчоИзабелла+» 12:10
Полина Шмакова
Sanktpēterburga   M4125 «ГенчоИзабелла+» 12:10
Вадим Шпильман
Maskava   M486 «Вперед» 10:52
Наталья Щепетова
Sanktpēterburga   M491 «Хомячки и Лягушонок» 11:02
Виктория Щербакова
Sanktpēterburga   M455 «Свободные радикалы» 09:50
Ульяна Яковлева
Sanktpēterburga   M475 «Летящие драконы» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
M430 09:00 Вместе весело гулять

M430

Илья Сурков

Maskava

Семён Сурков

Maskava

M431 09:02 Лисички-сестрички

M431

Анна Субботина

Sanktpēterburga

Ирина Шалина

Maskava

M432 09:04 Тесть и теща

M432

Владимир Бермешев

Maskava

Елена Бермешева

Maskava

M433 09:06 Бибизяка

M433

Катерина Мокичева

Sanktpēterburga

Танюшка Мокичева

Sanktpēterburga

M434 09:08 Снусмумрики

M434

Николай Котов

Sanktpēterburga

Дарья Котова

Sanktpēterburga

Варвара Котова

Sanktpēterburga

Таисия Котова

Sanktpēterburga

M435 09:10 Спящие ленивцы

M435

Иван Полуднев

Sanktpēterburga

Анна Полуднева

Sanktpēterburga

Мария Полуднева

Sanktpēterburga

M437 09:14 Дети лкт

M437

Настя Данилова

Maskava

Иван Ермаков

Maskava

M438 09:16 Агрикольский клуб реконструкции (АКР)

M438

M439 09:18 ЛьвиноМорды

M439

Ксения Адышева

Sanktpēterburga

Ярослав Калугин

Sanktpēterburga

M440 09:20 Сороконоги

M440

M441 09:22 Доходяги

M441

Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

M443 09:26 Родители компотного демона

M443

Олег Маринкевич

Maskava

M444 09:28 Хомяки на прогулке

M444

Анастасия Капустина

Sanktpēterburga

M445 09:30 гуЛЯха

M445

M446 09:32 Я в танке, а бабушка рядом

M446

Анна Демина

Jaroslavļa

M447 09:34 Беляевы

M447

Полина Беляева

Sanktpēterburga

Андрей Беляев

Sanktpēterburga

Тимофей Беляев

Sanktpēterburga

Ольга Беляева

Sanktpēterburga

M448 09:36 Золотые

M448

Олег Поленков

Sanktpēterburga

M449 09:38 Свет Канопуса

M449

Анна Гиль

Sanktpēterburga

Владимир Уласевич

Sanktpēterburga

M450 09:40 Птички-птички

M450

Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

Артём Меньшиков

Sanktpēterburga

Мария Меньшикова

Sanktpēterburga

Татьяна Федотова

Sanktpēterburga

M451 09:42 Хитрые лисички

M451

Зинаида Глухих

Sanktpēterburga

Артем Глухих

Sanktpēterburga

Настя Чернакова

Sanktpēterburga

Юля Чернакова

Sanktpēterburga

M452 09:44 Ну-ПаГоДиМа

M452

Ирина Семичева

Sanktpēterburga

Дима Семичев

Sanktpēterburga

M453 09:46 Родное

M453

M454 09:48 Макинтош

M454

Лена Войнова

Maskava

M455 09:50 Свободные радикалы

M455

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

Виктория Щербакова

Sanktpēterburga

M456 09:52 Красные метеоры - мини

M456

M457 09:54 Красные метеоры

M457

Станислав Подшивайлов

Maskavas apgabals

M458 09:56 Метеориты

M458

Виктория Пороменская

Sanktpēterburga

M460 10:00 Космoс

M460

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Александра Деханова

Sanktpēterburga

M461 10:02 Стремиться

M461

Ирина Войтенкова

Sanktpēterburga

Мария Королёва

Sanktpēterburga

M462 10:04 От двух до пяти

M462

Таня Кузьмина

Sanktpēterburga

M463 10:06 Семья

M463

Евгений Михайлов

Sanktpēterburga

M464 10:08 Котята против клубков

M464

Елена Иванова

Sanktpēterburga

M465 10:10 Бусинка, Пяточок и Ко

M465

Артем Билюков

Sanktpēterburga

Зоя Билюкова

Sanktpēterburga

Софья Билюкова

Sanktpēterburga

M466 10:12 АНП

M466

Петр Славецкий

Sanktpēterburga

M467 10:14 Крысокоты

M467

Василий Анисимов

Sanktpēterburga

M469 10:18 Новички

M469

Антонина Зуева

Sanktpēterburga

Софья Зуева

Sanktpēterburga

Дмитрий Троян

Sanktpēterburga

Ольга Троян

Sanktpēterburga

M470 10:20 Бюллербю_baby

M470

Иван Гришин

Maskava

M471 10:22 Rosa's pandan

M471

Карина Гук

Sanktpēterburga

Михаил Карманов

Sanktpēterburga

Антошка Сириченко

Sanktpēterburga

M472 10:24 Дворянское гнездо

M472

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

M474 10:28 Питер FM

M474

Борис Хвостиченко

Tālo ārzemju pilsētas

Дина Климентьева

Tālo ārzemju pilsētas

M475 10:30 Летящие драконы

M475

Анна Яковлева

Sanktpēterburga

Ульяна Яковлева

Sanktpēterburga

M477 10:34 идём по азимуту

M477

Екатерина Правдина

Sanktpēterburga

Маруся Правдина

Sanktpēterburga

M479 10:38 Какангел

M479

M480 10:40 Сентябрята

M480

Владислава Зверева

Sanktpēterburga

Максим Лебедев

Sanktpēterburga

M482 10:44 Тыгдым-тыгдым

M482

Глеб Соколов

Tvera

Олег Соколов

Tvera

M483 10:46 А Лось-то тут причём?

M483

Андрей Максим

Sanktpēterburga

Василий Максим

Sanktpēterburga

M484 10:48 Cтрела

M484

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Анна С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

M485 10:50 Eptoptop

M485

Lyuda Vagapova

Sanktpēterburga

M486 10:52 Вперед

M486

Вадим Шпильман

Maskava

M487 10:54 Замыш, Анитра и Стас

M487

Станислав Замышляев

Sanktpēterburga

Анна Замышляева

Sanktpēterburga

M488 10:56 Светофор

M488

Надежда Сущих

Sanktpēterburga

Константин Булахтин

Sanktpēterburga

Станислав Смирнов

Sanktpēterburga

Вероника Смирнова

Sanktpēterburga

M489 10:58 Душевная кухня

M489

Ярослав Базылевич

Sanktpēterburga

Галя Ступина

Sanktpēterburga

M490 11:00 Marsach

M490

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

Сергей Свистов

Sanktpēterburga

M491 11:02 Хомячки и Лягушонок

M491

Тимофей Зотов

Sanktpēterburga

Наталья Щепетова

Sanktpēterburga

M493 11:06 Слоны и селедки

M493

Мария Луканина

Sanktpēterburga

Денис Луканин

Sanktpēterburga

Иван Луканин

Sanktpēterburga

Дарья Луканина

Sanktpēterburga

M495 11:10 Дюймики

M495

Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Юлия Горбачева

Sanktpēterburga

Игорь Егоров

Sanktpēterburga

M496 11:12 Лапочка, Самолетик и все, все, все!

M496

Анастасия Голубева

Sanktpēterburga

Ольга Голубева

Sanktpēterburga

Светлана Голубева

Sanktpēterburga

M497 11:14 Людьи

M497

Дарья Бирюкова

Sanktpēterburga

Даниил Бирюков

Sanktpēterburga

Максим Бирюков

Sanktpēterburga

M499 11:18 Гурфы
Михаил Гурфинг

Sanktpēterburga

Ирина Гурфинг

Sanktpēterburga

Алена Колесниченко

Sanktpēterburga

Никита Колесниченко

Sanktpēterburga

M4101 11:22 Ветер поёт...

M4101

Максим Савицкий

Sanktpēterburga

Ольга Салита

Sanktpēterburga

M4102 11:24 Хульганьё

M4102

Ульяна Пшеничная

Sanktpēterburga

Александр Пшеничный

Sanktpēterburga

Климентий Пшеничный

Sanktpēterburga

M4103 11:26 СПраздникомВас

M4103

Елена Праздникова

Ļeņingradas apgabals

Андрей Безвин

Ļeņingradas apgabals

Анна Бушуева

Sanktpēterburga

M4104 11:28 Король, синица, лев и лось

M4104

Дарья Синицына

Sanktpēterburga

Анна Гинзбург

Sanktpēterburga

M4105 11:30 Коготь в попе

M4105

Михаил Шлемин

Sanktpēterburga

Наталья Козлова

Volgograda

M4106 11:32 Натопталто
Игорь Боровский

Sanktpēterburga

M4107 11:34 Тихий океан
Илья Капралов

Sanktpēterburga

Сергей Мокряков

Sanktpēterburga

Ксения Пивень

Sanktpēterburga

M4108 11:36 Веселая компания

M4108

Агата Гончарова

Sanktpēterburga

Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

Алена Муравьева

Sanktpēterburga

M4110 11:40 ЁКЛМН

M4110

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Василий Мусяков

Sanktpēterburga

Александра Мусякова

M4111 11:42 Я б лучше поспал

M4111

Галя Красова

Sanktpēterburga

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

M4113 11:46 Рододендроны

M4113

Михаил Блюмин

Sanktpēterburga

Зоя Блюмина

Sanktpēterburga

M4114 11:48 Тапочки на прогулку

M4114

Андрей Леонтьев

Sanktpēterburga

M4115 11:50 Про-таллий

M4115

Вероника Смольная

Sanktpēterburga

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

M4117 11:54 МедведЫ

M4117

Галина Лебедева

Maskava

M4118 11:56 Тамбурины

M4118

M4119 11:58 ЮлМаЯра

M4119

Мария Коберник

Sanktpēterburga

Юлия Коберник

Sanktpēterburga

Яромир Коберник

Sanktpēterburga

M4120 12:00 Стремительные улитки

M4120

Елена Иостман

Sanktpēterburga

Анастасия Иостман

Sanktpēterburga

Григорий Иостман

Sanktpēterburga

Юлия Сергеева

Sanktpēterburga

M4121 12:02 Медведики

M4121

Михаил Колмаков

Sanktpēterburga

Александра Колмакова

Sanktpēterburga

M4122 12:04 Гроза Дорог

M4122

Тимофей Грознов

Sanktpēterburga

Юрий Грознов

Sanktpēterburga

M4123 12:06 Туда и обратно

M4123

Юлия Румянцева

Sanktpēterburga

Влад Арсентьев

Sanktpēterburga

Алексей Румянцев

Sanktpēterburga

Ксения Устинович

Sanktpēterburga

M4124 12:08 Лизина команда

M4124

Ирина Матвеева

Sanktpēterburga

Варвара Шкляр

Sanktpēterburga

Елизавета Шкляр

Sanktpēterburga

M4125 12:10 ГенчоИзабелла+

M4125

Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

Полина Шмакова

Sanktpēterburga

M4127 12:14 Рыжики

M4127

Анна Стеценко

Sanktpēterburga

Василиса Стеценко

Sanktpēterburga

Ирина Сысоева

Sanktpēterburga

M4129 12:18 Психи на колёсах

M4129

Аня Вальковкая

Sanktpēterburga

Иван Вальковский

Sanktpēterburga

Михаил Вальковский

Sanktpēterburga

Роман Вальковский

Sanktpēterburga

M4130 12:20 Пачули

M4130

Ержан Сандыбаев

Sanktpēterburga

Кирсан Сандыбаев

Sanktpēterburga

M4131 12:22 Винни-Пух и все-все-все

M4131

Елена Егорова

Sanktpēterburga

Олег Егоров

Sanktpēterburga

Екатерина Егорова

Sanktpēterburga

M4132 12:24 Коля, Лена, Маша

M4132

Николай Витюгов

Sanktpēterburga

Мария Михайлова

Sanktpēterburga

M4133 12:26 Дюбель, Штрудель и Шницель

M4133

Егор Кирьянов

Sanktpēterburga

Дмитрий Кирьянов

Sanktpēterburga

Яна Кирьянова

Sanktpēterburga

M4134 12:28 Поход НАлеВ_о

M4134

Алексей Кабаченко

Sanktpēterburga

Виктория Сенчугова

Sanktpēterburga

M4135 12:30 Judy Hopps

M4135

Варвара Амельчук

Sanktpēterburga

Надежда Ахимбекова

Sanktpēterburga

София Лищук

Sanktpēterburga

M4136 12:32 Буки-Бяки

M4136

Кирилл Малыш

Sanktpēterburga

Ирина Матюшина

Sanktpēterburga

M4137 12:34 ОдВа

M4137

Ирина Одарченко

Sanktpēterburga

Наталья Одарченко

Sanktpēterburga

Николай Одарченко

Sanktpēterburga

M4138 12:36 Девчата с Голодая
Мария Киндякова

Sanktpēterburga

Тамара Киндякова

Sanktpēterburga

Ярослава Киндякова

Sanktpēterburga

Ксения Нагорнова

Sanktpēterburga

M4140 12:40 Барсы
Ирина Лосикова

Sanktpēterburga

Тамара Киселева

Sanktpēterburga

Алексей Лосиков

Sanktpēterburga

M4141 12:42 PSG

M4141

Лиана Викулова

Sanktpēterburga

Мария Антух

Sanktpēterburga

Михаил Ворпулев

Sanktpēterburga

Ольга Казина

Sanktpēterburga

M4142 12:44 Супергерои
Алла Рудовская

Sanktpēterburga

Агата Рудовская

Sanktpēterburga

Владислав Рудовский

Sanktpēterburga

M4143 12:46 Всё нормально, я капитан

M4143

M4144 12:48 Персик

M4144

Olga Antikyan

Sanktpēterburga

M4145 12:50 No name
M4146 12:52 No name
M4150 13:00 Панелькa

M4150

Вероника Давыдова

Sanktpēterburga

M4151 13:02 Не проспи!

M4151

Нина Шарова

Sanktpēterburga

Эдуард Кузанов

Sanktpēterburga

Екатерина Обухова

Sanktpēterburga

M4152 13:04 No name

M4152

M4160 13:20 Хрустики

M4160

Григорий Хрусталев

Sanktpēterburga

Николай Хрусталев

Sanktpēterburga

Екатерина Хрусталева

Sanktpēterburga

M4171 13:42 Отомстители

M4171

Ектарерина Кондратьева

Sanktpēterburga

Надежда Марковская

Sanktpēterburga

Полина Тарабанова

Sanktpēterburga

Валерия Шемелова

Sanktpēterburga

M4172 13:44 Каролино бугаз

M4172

Светлана Иванова

Sanktpēterburga

Елена Шиленко

Sanktpēterburga

M4173 13:46 Тянитолкай

M4173

Лидия Грауэр

Sanktpēterburga

Алексей Куковенко

Puškina

Ярослав Куковенко

Sanktpēterburga