Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Paul Babchin
Sanktpēterburga   P640 «Папаши» 09:20
Alexander Baranov
Sanktpēterburga   P663 «Speed Zone» 10:06
Lizaveta La Ziza Bodrova
Sanktpēterburga   P680 «Малыш и Карлсоны» 10:40
Ivan Danilov
Sanktpēterburga   P600 «Тройной орарь» 08:00
Алексей Аксенов
Sanktpēterburga   P619 «Аракфакра!» 08:38
Елена Александрова
Sanktpēterburga   P605 «Keep calm & resist!» 08:10
Алёна Башмакова
Sanktpēterburga   P646 «Kullagar» 09:32
Юлия Беляева
Maskavas apgabals   P617 «Прасковьи из Подмосковья» 08:34
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   P609 «Слономышь» 08:18
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   P608 «Тиверские» 08:16
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   P624 «Неестественный отбор» 08:48
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   P616 «Селёдочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"» 08:32
Александр Гергель
Sanktpēterburga   P611 «Why I Eyes Ya» 08:22
Александра Гергель
Sanktpēterburga   P611 «Why I Eyes Ya» 08:22
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   P651 «Три раза направо» 09:42
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   P660 «Это ЖЖЖ неспроста» 10:00
Анастасия Деткова
Sanktpēterburga   P647 «Убить шерифа!» 09:34
Галя Дубова
Sanktpēterburga   P641 «Runtime error» 09:22
Дмитрий Капустин
Sanktpēterburga   P611 «Why I Eyes Ya» 08:22
Ольга Климентова
Sanktpēterburga   P662 «Дачи и дачники» 10:04
Александр Козловский
Sanktpēterburga   P619 «Аракфакра!» 08:38
Александр Кондратенков
Sanktpēterburga   P630 «Жизнь и грабля» 09:00
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   P620 «Борода Трусова» 08:40
Никита Краснов
Sanktpēterburga   P620 «Борода Трусова» 08:40
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   P620 «Борода Трусова» 08:40
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   P608 «Тиверские» 08:16
Анна Кузьмичева
Sanktpēterburga   P626 «Суба98-ру» 08:52
Вячеслав Лисицын
Sanktpēterburga   P600 «Тройной орарь» 08:00
Анастасия Лоскутникова
Sanktpēterburga   P611 «Why I Eyes Ya» 08:22
Сергей Мельников
London   P615 «Ёжики Хрюшечки» 08:30
Надежда Минкина
Maskava   P612 «Hamsters» 08:24
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   P642 «кухня-рум про» 09:24
Ирина Никитюк
Sanktpēterburga   P648 «Амнезия» 09:36
Андрей Пауте
Sanktpēterburga   P630 «Жизнь и грабля» 09:00
Наталья Пауте
Sanktpēterburga   P630 «Жизнь и грабля» 09:00
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   P608 «Тиверские» 08:16
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   P636 «Север не найден» 09:12
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   P662 «Дачи и дачники» 10:04
Сегрей Попов
Sanktpēterburga   P655 «Hеспеша» 09:50
Виталий Прокофьев
Sanktpēterburga   P602 «Болотные Авиалинии» 08:04
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   P627 «Сосновамиборцы» 08:54
Михаил Пядёркин
Tālo ārzemju pilsētas   P623 «Мимимишки» 08:46
Рита Саблина
Maskava   P623 «Мимимишки» 08:46
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   P639 «Луноход-1» 09:18
Дмитрий Саютин
Sanktpēterburga   P615 «Ёжики Хрюшечки» 08:30
Евгения Светлова
Sanktpēterburga   P621 «Коты-Хомяки» 08:42
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   P644 «Купчинские лунатики» 09:28
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   P607 «Закат» 08:14
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   P615 «Ёжики Хрюшечки» 08:30
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   P613 «Кайханга» 08:26
Алексей Ступичев
Sanktpēterburga   P643 «Папуасы» 09:26
Ирина Титова
Sanktpēterburga   P637 «... не считая собаки» 09:14
Вячеслав Уваров
Sanktpēterburga   P619 «Аракфакра!» 08:38
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   P671 «Профи» 10:22
Анатолий Чех
Sanktpēterburga   P601 «mmc» 08:02
Юрий Шестернин
Ļeņingradas apgabals   P627 «Сосновамиборцы» 08:54
Елизавета Шестернина
Ļeņingradas apgabals   P627 «Сосновамиборцы» 08:54
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   P652 «Могучие львы Панджшера» 09:44
Екатерина Шустова
Sanktpēterburga   P673 «Коргистадоры» 10:26
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   P623 «Мимимишки» 08:46
Дмитрий Янушкевич
Sanktpēterburga   P610 «Поиграем?» 08:20
Дмитрий Алексеев
Sanktpēterburga   P631 «Мы под'ехали» 09:02
Яна Апарнева
Sanktpēterburga   P622 «Сукафруктики» 08:44
Ольга Асташенкова
Sanktpēterburga   P642 «кухня-рум про» 09:24
Мария Бевзюк
Sanktpēterburga   P610 «Поиграем?» 08:20
Денис Букин
Sanktpēterburga   P621 «Коты-Хомяки» 08:42
Николай Ведерников
Sanktpēterburga   P615 «Ёжики Хрюшечки» 08:30
Галина Волкова
Sanktpēterburga   P628 «Альфа Ромео и Джульетта» 08:56
Александр Григорян
Sanktpēterburga   P681 «РоГа» 10:42
Галина Грищенко
Maskava   P618 «Ва-Банк» 08:36
Никита Грищенко
Maskava   P618 «Ва-Банк» 08:36
Андрей Зимин
Ļeņingradas apgabals   P645 «Красная молния» 09:30
Диана Иванова
Sanktpēterburga   P647 «Убить шерифа!» 09:34
Сергей Калинин
Sanktpēterburga   P642 «кухня-рум про» 09:24
Максим Комельков
Maskava   P618 «Ва-Банк» 08:36
Михаил Коновалов
Sanktpēterburga   P650 «Сардина» 09:40
Наталья Кочина
Sanktpēterburga   P663 «Speed Zone» 10:06
Данила Краснов
Sanktpēterburga   P620 «Борода Трусова» 08:40
Константин Ляпцев
Sanktpēterburga   P642 «кухня-рум про» 09:24
Роман Мельников
Sanktpēterburga   P623 «Мимимишки» 08:46
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   P635 «Ничего Нового» 09:10
Юлия Мухамадеева
Sanktpēterburga   P610 «Поиграем?» 08:20
Дмитрий Нечаев
Sanktpēterburga   P663 «Speed Zone» 10:06
Наталья Николаева
Sanktpēterburga   P654 «НаМиФ» 09:48
Виктория Пантова
Sanktpēterburga   P663 «Speed Zone» 10:06
Денис Петров
Sanktpēterburga   P606 «Хливкие Шорьки» 08:12
Виктория Попова
Sanktpēterburga   P653 «Крылья, ноги, хвосты» 09:46
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   P614 «Уже не новички» 08:28
Елена Савчук
Sanktpēterburga   P629 «Шустрые тихоходки» 08:58
Анна Семёнова
Sanktpēterburga   P649 «Квази» 09:38
Сергей Сковородников
Sanktpēterburga   P665 «Горняки Екатерины Великой» 10:10
Надежда Шабанова
Sanktpēterburga   P621 «Коты-Хомяки» 08:42
Сергей Щукин
Sanktpēterburga   P634 «ТАМАГАФФК!!!111» 09:08
Станислав Юзвинский
Sanktpēterburga   P672 «VSOP» 10:24
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   P636 «Север не найден» 09:12
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   P629 «Шустрые тихоходки» 08:58
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   P613 «Кайханга» 08:26
Виктор Азаров
Sanktpēterburga   P635 «Ничего Нового» 09:10
Софья Акимова
Ļeņingradas apgabals   P645 «Красная молния» 09:30
Михаил Андреев
Sanktpēterburga   P605 «Keep calm & resist!» 08:10
Николай Аникеев
Sanktpēterburga   P672 «VSOP» 10:24
Максим Аноп
Sanktpēterburga   P652 «Могучие львы Панджшера» 09:44
Ксения Атаманова
Sanktpēterburga   P654 «НаМиФ» 09:48
Александра Афонина
Sanktpēterburga   P605 «Keep calm & resist!» 08:10
Анна Багаева
Sanktpēterburga   P672 «VSOP» 10:24
Андрей Башмаков
Sanktpēterburga   P646 «Kullagar» 09:32
Ирина Бобровская
Sanktpēterburga   P622 «Сукафруктики» 08:44
Михаил Богданов
Sanktpēterburga   P603 «Вертолёт» 08:06
Кирилл Богловский
Sanktpēterburga   P632 «ЧП» 09:04
Роман Бочков
Sanktpēterburga   P640 «Папаши» 09:20
Татьяна Буркова
Sanktpēterburga   P636 «Север не найден» 09:12
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   P624 «Неестественный отбор» 08:48
Александра Бусыгина
Sanktpēterburga   P624 «Неестественный отбор» 08:48
Александр Бутков
Sanktpēterburga   P626 «Суба98-ру» 08:52
Виктор Буторин
Sanktpēterburga   P673 «Коргистадоры» 10:26
Ирина Варганова
Sanktpēterburga   P628 «Альфа Ромео и Джульетта» 08:56
Юлия Воротилина
Sanktpēterburga   P622 «Сукафруктики» 08:44
Екатерина Воротынская
Sanktpēterburga   P650 «Сардина» 09:40
Алёна Гагина
Ļeņingradas apgabals   P645 «Красная молния» 09:30
Алексей Герасимов
Maskavas apgabals   P612 «Hamsters» 08:24
Анна Голубева
Sanktpēterburga   P681 «РоГа» 10:42
Анна Горелик
Sanktpēterburga   P609 «Слономышь» 08:18
Игорь Гуляев
Sanktpēterburga   P672 «VSOP» 10:24
Ольга Девченко
Sanktpēterburga   P618 «Ва-Банк» 08:36
Михаил Дружинин
Sanktpēterburga   P671 «Профи» 10:22
Надежда Жданова
Sanktpēterburga   P600 «Тройной орарь» 08:00
Евгений Жилков
Sanktpēterburga   P631 «Мы под'ехали» 09:02
Александр Жуков
Sanktpēterburga   P610 «Поиграем?» 08:20
Эльвира Зеновская
Sanktpēterburga   P602 «Болотные Авиалинии» 08:04
Евгения Зозуля
Sanktpēterburga   P631 «Мы под'ехали» 09:02
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   P609 «Слономышь» 08:18
Дмитрий Иволгин
Sanktpēterburga   P652 «Могучие львы Панджшера» 09:44
Елена Иволгина
Sanktpēterburga   P652 «Могучие львы Панджшера» 09:44
Анастасия Игнатьева
Sanktpēterburga   P673 «Коргистадоры» 10:26
Алекс Ильин
Sanktpēterburga   P609 «Слономышь» 08:18
Полина Киселева
Sanktpēterburga   P628 «Альфа Ромео и Джульетта» 08:56
Николай Климентов
Sanktpēterburga   P662 «Дачи и дачники» 10:04
Евгений Коваленко
Sanktpēterburga   P680 «Малыш и Карлсоны» 10:40
Павел Кочнев
Sanktpēterburga   P601 «mmc» 08:02
Ангелина Кретинина
Maskavas apgabals   P617 «Прасковьи из Подмосковья» 08:34
Ольга Кузина
Sanktpēterburga   P628 «Альфа Ромео и Джульетта» 08:56
Сергей Легоцкий
Sanktpēterburga   P651 «Три раза направо» 09:42
Наталья Люгай
Sanktpēterburga   P648 «Амнезия» 09:36
Сергей Макушев
Sanktpēterburga   P640 «Папаши» 09:20
Александр Мерзликин
Ļeņingradas apgabals   P645 «Красная молния» 09:30
Владимир Михайлов
Sanktpēterburga   P680 «Малыш и Карлсоны» 10:40
Петр Назаров
Sanktpēterburga   P632 «ЧП» 09:04
Глеб Немировский
Sanktpēterburga   P653 «Крылья, ноги, хвосты» 09:46
Егор Нечкин
Sanktpēterburga   P602 «Болотные Авиалинии» 08:04
Вадим Никандров
Sanktpēterburga   P631 «Мы под'ехали» 09:02
Михаил Николаев
Sanktpēterburga   P654 «НаМиФ» 09:48
Федор Николаев
Sanktpēterburga   P654 «НаМиФ» 09:48
Кирилл Николаенко
Sanktpēterburga   P680 «Малыш и Карлсоны» 10:40
Никита Осипов
Sanktpēterburga   P648 «Амнезия» 09:36
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   P601 «mmc» 08:02
Алексей Паркачев
Sanktpēterburga   P605 «Keep calm & resist!» 08:10
Евгений Пелых
Sanktpēterburga   P624 «Неестественный отбор» 08:48
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P619 «Аракфакра!» 08:38
Мария Петрова
Sanktpēterburga   P632 «ЧП» 09:04
Лада Писаренко
Sanktpēterburga   P665 «Горняки Екатерины Великой» 10:10
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   P613 «Кайханга» 08:26
Ирина Роднова
Maskavas apgabals   P617 «Прасковьи из Подмосковья» 08:34
Екатерина Рощупкина
Sanktpēterburga   P665 «Горняки Екатерины Великой» 10:10
Лев Рымарев
Sanktpēterburga   P614 «Уже не новички» 08:28
Ольга Рябинина
Sanktpēterburga   P681 «РоГа» 10:42
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   P651 «Три раза направо» 09:42
Екатерина Семенюк
Sanktpēterburga   P646 «Kullagar» 09:32
Андрей Сецко
Maskava   P612 «Hamsters» 08:24
Виктор Смирнов
Sanktpēterburga   P644 «Купчинские лунатики» 09:28
Екатерина Смирнова
Sanktpēterburga   P644 «Купчинские лунатики» 09:28
Сергей Спектор
Sanktpēterburga   P637 «... не считая собаки» 09:14
Александр Степанов
Sanktpēterburga   P665 «Горняки Екатерины Великой» 10:10
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   P614 «Уже не новички» 08:28
Александр Тамм
Sanktpēterburga   P643 «Папуасы» 09:26
Александр Тивельков
Maskava   P604 «Шесть норвежских ледоколов» 08:08
Юлия Тивелькова
Maskava   P604 «Шесть норвежских ледоколов» 08:08
Иван Трегубов
Sanktpēterburga   P647 «Убить шерифа!» 09:34
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   P648 «Амнезия» 09:36
Ирина Удальцова
Sanktpēterburga   P640 «Папаши» 09:20
Александр Фарбер
Sanktpēterburga   P646 «Kullagar» 09:32
Андрей Хворостюк
Sanktpēterburga   P632 «ЧП» 09:04
Андрей Цепаев
Sanktpēterburga   P600 «Тройной орарь» 08:00
Елена Черняк
Sanktpēterburga   P614 «Уже не новички» 08:28
Екатерина Чех
Sanktpēterburga   P601 «mmc» 08:02
Роман Чибисов
Sanktpēterburga   P647 «Убить шерифа!» 09:34
Мария Шарапова
Sanktpēterburga   P653 «Крылья, ноги, хвосты» 09:46
Зарина Шарипова
Maskavas apgabals   P617 «Прасковьи из Подмосковья» 08:34
Евгения Штутина
Sanktpēterburga   P662 «Дачи и дачники» 10:04
Юлия Шубникова
Sanktpēterburga   P622 «Сукафруктики» 08:44
Анастасия Щукина
Sanktpēterburga   P634 «ТАМАГАФФК!!!111» 09:08
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P600 08:00 Тройной орарь

P600

Ivan Danilov

Sanktpēterburga

Надежда Жданова

Sanktpēterburga

Андрей Цепаев

Sanktpēterburga

P601 08:02 mmc

P601

Анатолий Чех

Sanktpēterburga

Павел Кочнев

Sanktpēterburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

Екатерина Чех

Sanktpēterburga

P602 08:04 Болотные Авиалинии

P602

Эльвира Зеновская

Sanktpēterburga

Егор Нечкин

Sanktpēterburga

P603 08:06 Вертолёт

P603

Михаил Богданов

Sanktpēterburga

P604 08:08 Шесть норвежских ледоколов

P604

Александр Тивельков

Maskava

Юлия Тивелькова

Maskava

P605 08:10 Keep calm & resist!

P605

Михаил Андреев

Sanktpēterburga

Александра Афонина

Sanktpēterburga

Алексей Паркачев

Sanktpēterburga

P606 08:12 Хливкие Шорьки
Денис Петров

Sanktpēterburga

P607 08:14 Закат

P607

P608 08:16 Тиверские

P608

P609 08:18 Слономышь

P609

Анна Горелик

Sanktpēterburga

Елена Иваничева

Sanktpēterburga

Алекс Ильин

Sanktpēterburga

P610 08:20 Поиграем?

P610

Мария Бевзюк

Sanktpēterburga

Александр Жуков

Sanktpēterburga

P611 08:22 Why I Eyes Ya

P611

P612 08:24 Hamsters

P612

Алексей Герасимов

Maskavas apgabals

Андрей Сецко

Maskava

P613 08:26 Кайханга

P613

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Наталия Агафонова

Sanktpēterburga

Надежда Подливаева

Sanktpēterburga

P614 08:28 Уже не новички
Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Лев Рымарев

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

P615 08:30 Ёжики Хрюшечки

P615

P616 08:32 Селёдочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"

P616

Дарья Вундер

Sanktpēterburga

P617 08:34 Прасковьи из Подмосковья

P617

Юлия Беляева

Maskavas apgabals

Ангелина Кретинина

Maskavas apgabals

Ирина Роднова

Maskavas apgabals

Зарина Шарипова

Maskavas apgabals

P618 08:36 Ва-Банк

P618

Ольга Девченко

Sanktpēterburga

P619 08:38 Аракфакра!

P619

Елена Петрова

Sanktpēterburga

P620 08:40 Борода Трусова

P620

P621 08:42 Коты-Хомяки

P621

P622 08:44 Сукафруктики

P622

Яна Апарнева

Sanktpēterburga

Ирина Бобровская

Sanktpēterburga

Юлия Воротилина

Sanktpēterburga

Юлия Шубникова

Sanktpēterburga

P623 08:46 Мимимишки

P623

Михаил Пядёркин

Tālo ārzemju pilsētas

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

P624 08:48 Неестественный отбор

P624

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Константин Бусыгин

Sanktpēterburga

Александра Бусыгина

Sanktpēterburga

Евгений Пелых

Sanktpēterburga

P626 08:52 Суба98-ру

P626

Александр Бутков

Sanktpēterburga

P627 08:54 Сосновамиборцы

P627

Юрий Шестернин

Ļeņingradas apgabals

P628 08:56 Альфа Ромео и Джульетта

P628

Галина Волкова

Sanktpēterburga

Ирина Варганова

Sanktpēterburga

Полина Киселева

Sanktpēterburga

Ольга Кузина

Sanktpēterburga

P629 08:58 Шустрые тихоходки

P629

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Мария Абрамова

Sanktpēterburga

P630 09:00 Жизнь и грабля

P630

P631 09:02 Мы под'ехали

P631

Евгений Жилков

Sanktpēterburga

Евгения Зозуля

Sanktpēterburga

Вадим Никандров

Sanktpēterburga

P632 09:04 ЧП

P632

Кирилл Богловский

Sanktpēterburga

Петр Назаров

Sanktpēterburga

Мария Петрова

Sanktpēterburga

Андрей Хворостюк

Sanktpēterburga

P634 09:08 ТАМАГАФФК!!!111

P634

Сергей Щукин

Sanktpēterburga

Анастасия Щукина

Sanktpēterburga

P635 09:10 Ничего Нового

P635

Виктор Азаров

Sanktpēterburga

P636 09:12 Север не найден

P636

Yury Petrov

Tālo ārzemju pilsētas

Татьяна Буркова

Sanktpēterburga

P637 09:14 ... не считая собаки

P637

Ирина Титова

Sanktpēterburga

Сергей Спектор

Sanktpēterburga

P639 09:18 Луноход-1

P639

P640 09:20 Папаши

P640

Paul Babchin

Sanktpēterburga

Роман Бочков

Sanktpēterburga

Сергей Макушев

Sanktpēterburga

Ирина Удальцова

Sanktpēterburga

P641 09:22 Runtime error

P641

Галя Дубова

Sanktpēterburga

P642 09:24 кухня-рум про

P642

P643 09:26 Папуасы
Александр Тамм

Sanktpēterburga

P644 09:28 Купчинские лунатики

P644

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Виктор Смирнов

Sanktpēterburga

Екатерина Смирнова

Sanktpēterburga

P645 09:30 Красная молния

P645

Андрей Зимин

Ļeņingradas apgabals

Софья Акимова

Ļeņingradas apgabals

Алёна Гагина

Ļeņingradas apgabals

Александр Мерзликин

Ļeņingradas apgabals

P646 09:32 Kullagar

P646

Андрей Башмаков

Sanktpēterburga

Екатерина Семенюк

Sanktpēterburga

Александр Фарбер

Sanktpēterburga

P647 09:34 Убить шерифа!

P647

Диана Иванова

Sanktpēterburga

Иван Трегубов

Sanktpēterburga

Роман Чибисов

Sanktpēterburga

P648 09:36 Амнезия

P648

Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Наталья Люгай

Sanktpēterburga

Никита Осипов

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

P649 09:38 Квази

P649

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

P650 09:40 Сардина
Екатерина Воротынская

Sanktpēterburga

P651 09:42 Три раза направо

P651

Сергей Легоцкий

Sanktpēterburga

Алексей Сафаралеев

Sanktpēterburga

P652 09:44 Могучие львы Панджшера

P652

Максим Аноп

Sanktpēterburga

Дмитрий Иволгин

Sanktpēterburga

Елена Иволгина

Sanktpēterburga

P653 09:46 Крылья, ноги, хвосты
Глеб Немировский

Sanktpēterburga

Мария Шарапова

Sanktpēterburga

P654 09:48 НаМиФ

P654

Ксения Атаманова

Sanktpēterburga

Михаил Николаев

Sanktpēterburga

Федор Николаев

Sanktpēterburga

P655 09:50 Hеспеша
Сегрей Попов

Sanktpēterburga

P660 10:00 Это ЖЖЖ неспроста

P660

P661 10:02 No name
P662 10:04 Дачи и дачники
Николай Климентов

Sanktpēterburga

Евгения Штутина

Sanktpēterburga

P663 10:06 Speed Zone

P663

Alexander Baranov

Sanktpēterburga

Наталья Кочина

Sanktpēterburga

Дмитрий Нечаев

Sanktpēterburga

P665 10:10 Горняки Екатерины Великой

P665

Лада Писаренко

Sanktpēterburga

Екатерина Рощупкина

Sanktpēterburga

Александр Степанов

Sanktpēterburga

P671 10:22 Профи

P671

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Дружинин

Sanktpēterburga

P672 10:24 VSOP

P672

Николай Аникеев

Sanktpēterburga

Анна Багаева

Sanktpēterburga

Игорь Гуляев

Sanktpēterburga

P673 10:26 Коргистадоры

P673

Виктор Буторин

Sanktpēterburga

Анастасия Игнатьева

Sanktpēterburga

P680 10:40 Малыш и Карлсоны

P680

Lizaveta La Ziza Bodrova

Sanktpēterburga

Евгений Коваленко

Sanktpēterburga

Владимир Михайлов

Sanktpēterburga

Кирилл Николаенко

Sanktpēterburga

P681 10:42 РоГа

P681

Анна Голубева

Sanktpēterburga

Ольга Рябинина

Sanktpēterburga