Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1m465 Ёжик и Компания 10:10 24
m465

Сергей Емельянов

Sanktpēterburga

Николай Коптев

Sanktpēterburga

Юлия Коптева

Sanktpēterburga

1m468 Авалон 10:16 24
m468

Артемий Ежеменский

Maskavas apgabals

Кирилл Ежеменский

Maskavas apgabals

1m473 Крысокоты 10:26 24
m473

Вася Анисимов

Sanktpēterburga

1m474 Сопелка и Кряхтелки 10:28 24 МАИ, Москва, Сбербанк, ГосНИИАС, ТК МАИ, ФМШ МАИ
m474

Князь Архипов

Maskava

Юлия Федотова

Sanktpēterburga

1m475 Воганты 10:30 24
m475

Стефан Лебедев

Maskavas apgabals

Ярослав Лебедев

Maskavas apgabals

Алёна Лебедева-Георгиевская

Maskavas apgabals

1m477 Сухие подгузники 10:34 24
m477

Иван Гильченко

Sanktpēterburga

Николай Гильченко

Sanktpēterburga

Сергей Шаршаков

Sanktpēterburga

1m480 кошка и волкк 10:40 24
m480

Ольга Смирнова

Maskavas apgabals

Сергей Смирнов

Maskavas apgabals

1m486 Первооткрыватели 10:52 24
m486

Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

Алена Муравьева

Sanktpēterburga

Мария Муравьева

Sanktpēterburga

1m488 Радость 10:56 24 Мат-мех, Физфак, СПбГУ
m488

Маргарита Кшевецкая

Sanktpēterburga

Андрей Кшевецкий

Sanktpēterburga

Леонид Солынин

Sanktpēterburga

Рада Солынина

Sanktpēterburga

1m490 Городской наблюдатель 11:00 24
m490

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

1m493 Дочки-сыночки 11:06 24
m493

Варвара Костюк

Maskava

Мария Николаева

Maskava

Альберт Хасьянов

Maskava

1m494 Лапочка, Самолетик и все, все, все! 11:08 24
m494

Андрей Герасименко

Sanktpēterburga

Настя Голубева

Sanktpēterburga

Оля Голубева

Sanktpēterburga

1m4102 Вечномерзнущие пупсы 11:24 24
m4102

Денис Петушков

Sanktpēterburga

Кристина Радивончик

Sanktpēterburga

Марина Радивончик

Sanktpēterburga

1m4108 ДА! Компьютерс 11:36 24 СПбГПУ, 239
m4108

Karim Garib

Sanktpēterburga

Андрей Бушля

Sanktpēterburga

Дарья Антонова

Sanktpēterburga

Светлана Борисенко

Sanktpēterburga

1m4110 Веселая семейка 11:40 24
m4110

Артур Кириков

Sanktpēterburga

Роман Кириков

Sanktpēterburga

1m4112 Клязьменский Енот 11:44 24
m4112

Петр Бокарёв

Maskava

Диляра Бокарёва

Maskava

Джамаль Джаббаров

Maskava

1m4113 Питерские мы! 11:46 24 школа №615
m4113

Егор Низовцев

Sanktpēterburga

Ольга Низовцева

Sanktpēterburga

Ирина Яковлева

Sanktpēterburga

Ульяна Яковлева

Sanktpēterburga

1m4118 странный мужик 11:56 24
m4118

Daria Likholetova

Sanktpēterburga

Элана Кисель

Sanktpēterburga

Кристина Ланцева

Sanktpēterburga

Олег Черновский

Sanktpēterburga

1m4120 Оля-ля 12:00 24 СПб ГЭТУ ЛЭТИ
m4120

1m4123 Сима-Комок 12:06 24
m4123

Михаил Нечаев

Sanktpēterburga

Андрей Кудров

Sanktpēterburga

Глеб Кудров

Sanktpēterburga

Григорий Нечаев

Sanktpēterburga

1m4124 Подкустовые выползни 12:08 24
m4124

Анна Алексеева

Sanktpēterburga

Анатолий Алексеев

Sanktpēterburga

София Алексеева

Sanktpēterburga

1m4125 Мапа 12:10 24
m4125

Татьяна Бага

Maskavas apgabals

1m4128 Анна Федоровна и свита 12:16 24
m4128

Ирина Малышева

Sanktpēterburga

Федор Малышев

Sanktpēterburga

Анна Малышева

Sanktpēterburga

1m4134 Про-таллий 12:28 24
m4134

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

1m4142 Дитя Бали 12:44 24
m4142

Павел Платонов

Sanktpēterburga

Александра Платонова

Sanktpēterburga

1m4143 Три толстяка 12:46 24
m4143

Григорий Цепенников

Sanktpēterburga

Леонид Цепенников

Sanktpēterburga

Тимофей Цепенников

Sanktpēterburga

1m4147 Внезапно 12:54 24 СПО «РОС», БГТУ Военмех, Софтбаланс, Крыловский ГНЦ
m4147

Марина Шевцова

Sanktpēterburga

Мордасова Мария

Sanktpēterburga

Дима Семичев

Sanktpēterburga

Сергей Шевцов

Sanktpēterburga

1m4150 Чудики 13:00 24
m4150

Олеся Семенова

Sanktpēterburga

Вадим Семенов

Sanktpēterburga

1m4151 Улыбка 13:02 24
Александр Гуркин

Maskava

Ирина Гуркина

Maskava

1m4170 Кеды и шампанское 13:40 24 Санкт-Петербург, РазДельный Сбор, НИУ ИТМО, балерины
m4170

Дарья Дудник

Sanktpēterburga

Ксения Филонович

Sanktpēterburga

Алиса Хасанзянова

Sanktpēterburga

1m4180 Finvie 14:00 24
m4180

Ирина Томилова

Sanktpēterburga

Андрей Касауров

Sanktpēterburga

Берик Молдашев

Sanktpēterburga

1m4200 Мазурики 14:40 24 СПбГПУ
m4200

33m460 Дворянское гнездо 10:00 23
m460

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m461 Cтрела 10:02 23
m461

Анастасия С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

Анна Стрельцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m462 2+2 10:04 23
m462

Андрей Шайтаров

Sanktpēterburga

Галина Шайтарова

Sanktpēterburga

Светлана Шайтарова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m463 Бабуины 10:06 23
m463

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m467 Золотое весло 10:14 23
m467

Тоня Колоскова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m469 гуЛЯха 10:18 23 МГУ, МФТИ, Москва, Яндекс
m469

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m471 Замыш, Анитра и Стас 10:22 23 журфак, 239, Яндекс, СПбГУ, МатМех
m471

Стас Замышляев

Sanktpēterburga

Анна Замышляева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m478 Нюшины мамки 10:36 23
m478

Наталья Плужко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m482 Лев и водолей 10:44 23
m482

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Ефим Артемов

Sanktpēterburga

Светлана Артемова

Sanktpēterburga

Анна Сорокина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m483 Les Enfoirés en cavale 10:46 23 франкофоны
m483

Наталья Кузнецова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m491 Лиса и хомяк 11:02 23
m491

Тимур Барашев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m497 Как хочешь 11:14 23
m497

Анна Стеценко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4100 Союююз 11:20 23
m4100

Анастасия Адюшкина

Maskava

Мария Армейская

Maskava

Любовь Варламова

Maskava

Жанна Хританкова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4103 четырестачетыре 11:26 23 Санкт-Петербург, СПбГПУ, ЕНЛ 632, иси
m4103

Стас Дьяков

Sanktpēterburga

Ася Дьякова

Sanktpēterburga

Вероника Никитина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4104 Рододендроны 11:28 23
m4104

Зоя Блюмина

Sanktpēterburga

Михаил Блюмин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4106 Опять 56 11:32 23
m4106

Алиса Веретенникова

Sanktpēterburga

Ольга Веретенникова

Sanktpēterburga

Андрей Коротчин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4107 Малыши Кибальчиши 11:34 23
m4107

Валентина Косинская

Sanktpēterburga

Глеб Косинский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4109 ЮНА 11:38 23
m4109

Андрей Матвеев

Sanktpēterburga

Юлиана Потехина

Sanktpēterburga

Наталия Тюнева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4111 Капельки 11:42 23
m4111

Юлия Кравченко

Sanktpēterburga

Михаил Данильченко

Sanktpēterburga

Елизавета Кравченко

Sanktpēterburga

Михаил Кравченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4115 Бюллербю baby 11:50 23 Бюллербю
m4115

Иван Гришин

Maskava

Николай Гришин

Maskava

Ян Резвый

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4131 в бой идут одни котаны 12:22 23
m4131

Lyuda Vagapova

Sanktpēterburga

Анна Майснер

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4139 Реактивные улитки 12:38 23
m4139

Антон Букатин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4140 Artie 12:40 23
m4140

Сергей Савосин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4144 Счастье есть!! 12:48 23
m4144

Сергей Городушин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4146 Битцевский 12:52 23
m4146

Tapac Cимaнив

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

33m4154 100x24.RU 13:08 23
m4154

Диана Салихова

Sanktpēterburga

Сергей Апатенков

Sanktpēterburga

Вера Апатенкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

59m472 Ну не знаю 10:24 22
m472

Карина Тух

Sanktpēterburga

Денис Кастырин

Sanktpēterburga

Елизавета Кастырина

Sanktpēterburga

Александра Тух

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

59m479 Петербургские Эму 10:38 22
m479

Дмитрий Исаев

Sanktpēterburga

Алиса Исаева

Sanktpēterburga

Арина Исаева

Sanktpēterburga

Анна Кесли

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

59m485 Муля 10:50 22
m485

Инна Комарова

Sanktpēterburga

Анна Алексеева

Sanktpēterburga

Наталья Бугрецова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

62m499 Мими-Львы 11:18 21
m499

Светлана Догадаева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

62m4130 Сбежали от папы 12:20 21
m4130

Василина Кузнецова

Sanktpēterburga

Екатерина Привезенцева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

62m4152 Мама+доча 13:04 21
m4152

Александра Федотова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

65m487 Суперсемейка 10:54 18
m487

Кирилл Остриков

Sanktpēterburga

Валерия Острикова

Sanktpēterburga

Ольга Острикова

Sanktpēterburga

Аня Тышковец

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

66m481 смешарики 10:42 15
m481

Виктория Пороменская

Sanktpēterburga

Дмитрий Пороменский

Sanktpēterburga

66m484 Машинки 10:48 15
m484

Анна Скоморохова

Sanktpēterburga

Рома Храмов

Sanktpēterburga

66m4145 Веселые бегемоты 12:50 15
m4145

Наталья Толмачева

Sanktpēterburga

Саша Толмачева

Sanktpēterburga

Ярослава Толмачева

Sanktpēterburga

69m4136 Кудрово (Аврора) 12:32 14
m4136

Михаил Шаферман

Sanktpēterburga

69m4182 Бобры-Хомяки 14:04 14 РГПУ им. А.И.Герцена, Санкт-Петербург, НИУ ИТМО, Ухта
m4182

Алёна Бирилло

Sanktpēterburga

Борис Кавин

Sanktpēterburga

Дарья Кавина

Sanktpēterburga

Борис Никольский

Sanktpēterburga

71m4105 Только вперед 11:30 13
m4105

Иннокентий Харитонов

Sanktpēterburga

Лаврентий Харитонов

Sanktpēterburga

Родион Харитонов

Sanktpēterburga

72m4114 Черная гроза 11:48 9
m4114

Александр Дронов

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts
m464 Каштаны 10:08
m464

Татьяна Болгова

Maskava

Сергей Сидоров

Maskava

m476 Шлёп-шлёп 10:32
m476

Ольга Ярмош

Sanktpēterburga

Ангелина Ярмош

Sanktpēterburga

m489 Маунтин Багги Квартет 10:58
m489

Юлия Тревгода

Sanktpēterburga

Дарья Тревгода

Sanktpēterburga

Михаил Тревгода

Sanktpēterburga

Полина Тревгода

Sanktpēterburga

m492 Ж1 11:04
m492

Евгения Филонова

Sanktpēterburga

m495 КСМ 11:10
m4101 Lemon Pie 11:22
m4116 Тапочки на прогулку 11:52
m4116

Андрей Леонтьев

Sanktpēterburga

Надежда Леонтьева

Sanktpēterburga

m4119 Ариадна и мы 11:58
m4119

Юрий Дегтярев

Sanktpēterburga

Маша Дегтярева

Sanktpēterburga

Алёна Мисюряева

Sanktpēterburga

m4122 Семья ёжиков 12:04
m4122

Зинаида Глухих

Sanktpēterburga

Артем Глухих

Sanktpēterburga

Михаил Глухих

Sanktpēterburga

m4126 Трансформеры 12:12
m4126

Максим Самойлов

Sanktpēterburga

m4132 Киндер-сюрприз 12:24
m4132

Карина Гульчук

Sanktpēterburga

Ольга Снежко

Sanktpēterburga

Татьяна Черноземова

Sanktpēterburga

m4137 Яростные вантусы 12:34
m4137

Валентин Рудачев

Sanktpēterburga

m4138 ВАси (Аврора) 12:36
m4138

Иван Зуев

Sanktpēterburga

Ася Коробейникова

Sanktpēterburga

m4148 Мигайчики 12:56
m4148

Светлана Мигай

Sanktpēterburga

Сергей Мигай

Sanktpēterburga

m4149 Ghnome 12:58
m4153 Мышекот 13:06
m4153

Мышь flider

Sanktpēterburga

Кот flider

Sanktpēterburga

m4190 Серовы 14:20
m4190

Настя Серова

Sanktpēterburga

m4209 Мы гуляем 14:58
m4209

Надежда Дуплик

Sanktpēterburga

Алексей Храмов

Sanktpēterburga

Елизавета Храмова

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus