Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1L400 Червячная передача 08:04 35
L400

Михаил Кузьмин

Maskava

1L401 В добрые бобриные руки :) 08:04 35
L401

1L402 Москиты 08:04 35
L402

Лидия Гайнетдинова

Sanktpēterburga

Елена Татаурова

Sanktpēterburga

Анна Федорова

Sanktpēterburga

1L403 Ежова голова 08:06 35
L403

Виктор Бондарович

Maskava

1L405 Мятный карась 08:10 35
L405

1L406 Солнечные зайцы 08:12 35
L406

Владислав Маров

Maskava

1L408 МишАня 08:16 35
L408

Анна Кольцова

Sanktpēterburga

1L409 Просто так! 08:18 35 softline, НИЯУ МИФИ
L409

Рома Макаров

Maskava

1L410 двое из сарова 08:20 35
1L411 перекати поле 08:22 35
L411

Дарья Молочная

Sanktpēterburga

1L412 GRANNIES 08:24 35
L412

Татьяна Шейнина

Maskava

1L413 Дворянское гнездо 08:26 35
L413

Трофимова Екатерина

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

1L415 Торопыжики 08:30 35
L415

Елена Глотова

Maskava

Елена Савченко

Maskava

1L416 ПтиМаты 08:32 35
L416

Владимир Менделевич

Maskava

1L417 Поймай слона 08:34 35
L417

1L420 Сполох-6 08:40 35
L420

Олег Зенчук

Maskava

Александра Иостман

Maskava

Юрий Караванов

Maskava

Ольга Черненко

Maskava

1L421 Лохматики-Мохнатики 08:42 35 МГУ, Школа №192
L421

1L423 Берёзовый фарш 08:46 35 Кайманы
L423

Kristina Titova

Sanktpēterburga

Анастасия Иванова

Sanktpēterburga

Ирина Наумчук

Sanktpēterburga

Юлия Николаева

Sanktpēterburga

1L425 Пётр и кисель 08:50 35
L425

1L426 Квартет "Ц" 08:52 35
L426

Olesya Mironova

Maskava

Denis Shragin

Maskava

Инна Исанова

Maskava

1L427 Лисички-сестрички 08:54 35 Москва, Санкт-Петербург
L427

Анна Субботина

Sanktpēterburga

Ирина Шалина

Maskava

1L429 кошка 08:58 35
L429

Ольга Смирнова

Maskavas apgabals

1L430 Большой Львиный прайд 09:00 35 Большой Львиный Прайд
L430

Максим СИДОРОВ

Maskava

Светлана СИДОРОВА

Maskava

1L431 Большой Львиный прайд 09:02 35 Большой Львиный Прайд
L431

Андрей Бахвалов

Maskava

Мария Бахвалова

Maskava

1L432 Большой Львиный прайд 09:04 35 Большой Львиный Прайд
L432

1L433 Большой Львиный прайд 09:06 35 Большой Львиный Прайд
L433

Татьяна Данилова

Kirova

1L434 Большой Львиный прайд 09:08 35 Большой Львиный Прайд
L434

Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

1L435 Большой Львиный прайд 09:10 35 Большой Львиный Прайд
1L436 Большой Львиный прайд 09:12 35 Большой Львиный Прайд
Мария Чащина

Ņižņijnovgoroda

1L437 Оля, теперь я выбираю название команды! 09:14 35 аллах
L437

Сергей Крепский

Maskavas apgabals

Ольга Токарь

Maskavas apgabals

Кирилл Федотов

Maskavas apgabals

1L438 Бoльшой Львиный прaйд 09:16 35 Большой Львиный Прайд
L438

1L439 Aquaterra 09:18 35
L439

Артемий Макаров

Maskava

Фёдор Макаров

Maskava

1L440 ЁКЛМН 09:20 35 СПбГАВМ
L440

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Александра Мусякова

Ļeņingradas apgabals

Евгения Мусякова

Ļeņingradas apgabals

1L441 Биогеодвижение 09:22 35
L441

Константин Щербаков

Maskava

1L442 ЛХЛ 09:24 35 Москва
L442

Ирина Васильченко

Maskava

1L444 Маша и Медведь 09:28 35
L444

Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

1L446 СкороЛеты 09:32 35 МГУ, биофак
L446

1L447 Пока одна 09:34 35 spbblog, СПО "Сказка", Megagroup
L447

1L448 Бабы ягодки 09:36 35
L448

1L449 Стремиться! 09:38 35
L449

Ирина Войтенкова

Sanktpēterburga

Иван Королёв

Sanktpēterburga

Мария Королёва

Sanktpēterburga

1L450 Мюмзик в мове 09:40 35
L450

Любовь Спиридонова

Sanktpēterburga

1L451 Городской наблюдатель 09:42 35
L451

Мария Рымарева

Puškina

1L452 ГаГаГары 09:44 35
L452

Людмила Ночевка

Sanktpēterburga

1L453 Сусанинские навигаторы 09:46 35
L453

Екатерина Лысенко

Maskava

1L454 Напалалама 09:48 35 Москва
L454

1L455 Пуля 09:50 35 СПбСО, СПО "Карамель", Санкт-Петербург, Отряды ИТМО, НИУ ИТМО, ЦНИИ Электроприбор
L455

Алена Збродова

Sanktpēterburga

Мария Зайцева

Sanktpēterburga

Константин Киселев

Sanktpēterburga

Ольга Стрижнева

Sanktpēterburga

1L456 Таксы 09:52 35
L456

Хайдар Нурлигареев

Maskava

1L460 Не было бы счастья 10:00 35 Мат-мех, СПбГУ
L460

Иван Павлик

Sanktpēterburga

1L461 Танки грязи не боятся 10:02 35
L461

1L462 Литерра-2 10:04 35 Литерра
L462

Юлия Булахтина

Sanktpēterburga

Юрий Ольхович

Sanktpēterburga

Дмитрий Парфёнов

Sanktpēterburga

1L463 Генерал Псурцев 10:06 35
L463

Виталий Овчинников

Maskava

1L464 Finvie 10:08 35
L464

Берик Молдашев

Sanktpēterburga

Юлия Полянская

Sanktpēterburga

1L466 Железные пони 10:12 35 ПКТ, Ростелеком
L466

Евгения Мотовилова

Sanktpēterburga

Сергей Шмелев

Sanktpēterburga

1L469 Кустарник 10:18 35
L469

Анна Кустова

Maskava

1L470 Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль 10:20 35 Москва, Азбука Вкуса
L470

Екатерина Бочарова

Maskava

Дарья Зайцева

Maskava

Ольга Мышлецова

Maskava

1L471 Две столицы 10:22 35
L471

Катя Макарова

Maskavas apgabals

Мария Фадеева

Sanktpēterburga

Анастасия Часовская

Maskava

1L472 Николаевский Экспресс 10:24 35
L472

1L473 Два ёжика 10:26 35
L473

1L475 Трое в рамке 10:30 35
L475

Анна Скворцова

Sanktpēterburga

Сергей Езерский

Sanktpēterburga

Дарья Семенова

Sanktpēterburga

1L477 Пенелопа Гну 10:34 35 РГПУ им. А.И.Герцена, Скалолазы, СПбГМТУ
L477

Анна Нечипоренко

Sanktpēterburga

Сергей Шматок

Sanktpēterburga

1L478 Zигры 10:36 35
L478

Елена Лосева

Maskava

1L479 Скоростные ястребы 10:38 35
L479

Андрей Горохов

Sanktpēterburga

Светлана Горохова

Sanktpēterburga

Федор Ильин

Sanktpēterburga

Марина Ильина

Sanktpēterburga

1L482 Финские олени в поисках мужа :) 10:44 35
L482

1L483 ромашка 10:46 35 Школа №292, СПб ГЭТУ ЛЭТИ, ССО Сириус
L483

Светлана Леонтьева

Sanktpēterburga

1L487 Нас трое 10:54 35
L487

Георгий Мощевитин

Maskava

Маргарита Мощевитина

Maskava

1L489 Бойкие человечки 10:58 35
Наталия Бойко

Sanktpēterburga

1L490 Мамочки 11:00 35
L490

Наталья Пермина

Ростов

Любовь Сударева

Гусь-Хрустальный

Вера Щепилова

Maskava

1L493 Бревно 11:06 35 СПбГУ
L493

Ольга Киселёва

Sanktpēterburga

Алексей Кузьмин

Sanktpēterburga

1L496 Замзунзуберлижфиналиш 11:12 35
L496

Максим Герасёв

Maskavas apgabals

1L497 Про-таллий 11:14 35
L497

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

1L499 Три мудреца в одном.. 11:18 35
L499

Анна Конарева

Sanktpēterburga

Александра Кузнецова

Sanktpēterburga

1L4101 Лошадь под ковром 11:22 35
L4101

Тая Лудзская

Sanktpēterburga

1L4102 Улитки на склоне Фудзи 11:24 35
L4102

Михаил Туленинов

Sanktpēterburga

1L4106 Винни-пухи 11:32 35
L4106

Елена Самкович

Maskava

1L4107 Соломенные шляпки 11:34 35
L4107

Екатерина Додонова

Sanktpēterburga

1L4108 Бодрые Суслики 11:36 35
L4108

1L4109 Юнги 11:38 35
L4109

Андрей Грудцын

Maskava

Владислав Немчинов

Maskava

Ольга Немчинова

Maskava

Егор Энгельгардт

Maskava

1L4110 Шоколадное Джелато 11:40 35
L4110

1L4111 МаБо(Ма)-МаМа 11:42 35
L4111

Маруська Yakovleva

Sanktpēterburga

Борис Яковлев

Sanktpēterburga

1L4112 krakozyabra et al 11:44 35 RiNet
L4112

Павел Шпортий

Maskava

1L4115 Гусек 11:50 35 МГУ
L4115

1L4117 Nice 11:54 35
L4117

Вениамин .

Sanktpēterburga

1L4118 Пуя! 11:56 35
Дина Галкина

Sanktpēterburga

1L4122 Мохнатый шмель 12:04 35
L4122

Туманова Илга

Sanktpēterburga

1L4123 Новая жизнь 12:06 35
L4123

Вероника Баранова

Maskavas apgabals

Алексей Килипко

Maskavas apgabals

1L4128 Йошта 12:16 35
L4128

1L4130 Ласточки 12:20 35
L4130

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

1L4131 Гав-Гав 12:22 35
L4131

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Максим Гаврилов

Sanktpēterburga

Любовь Гаврилова

Sanktpēterburga

1L4132 Капитошки 12:24 35
L4132

Сергей Курилович

Sanktpēterburga

1L4136 Романтики 12:32 35 МГТУ им. Н.Э.Баумана
L4136

Антон Щербина

Maskava

1L4139 Белый УС-с 12:38 35
L4139

1L4143 Муравейник 12:46 35
L4143

Инна Комарова

Sanktpēterburga

Анна Концевая

Sanktpēterburga

1L4144 Райффлезия1 12:48 35
L4144

1L4147 Илатовские & Ко 12:54 35
L4147

Юлия Илатовская

Sanktpēterburga

1L4148 МиЦиРо 12:56 35
L4148

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

Татьяна Минеева

Sanktpēterburga

Алла Рон

Sanktpēterburga

1L4149 Торопыги 12:58 35
L4149

1L4150 Удмуртские скороходы 13:00 35
L4150

Сергей Кожинов

Sanktpēterburga

Елена Кропотина

Sanktpēterburga

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

1L4151 Пешком от инфаркта 13:02 35
L4151

Василий Наумов

Maskava

Павел Прасов

Maskava

Анастасия Сажнева

Sanktpēterburga

1L4152 Методист и три медвежонка 13:04 35
L4152

Евгений Иванов

Sanktpēterburga

Екатерина Ляхова

Sanktpēterburga

Александр Павлов

Sanktpēterburga

1L4153 Мохито с перцем 13:06 35
L4153

Анжелика Виноградова

Sanktpēterburga

1L4154 Бегущие банки 13:08 35
L4154

Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

1L4155 Море 13:10 35
L4155

Софья Александрова

Sanktpēterburga

Всеволод Дуданов

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

1L4156 Большие пухлые ёжики 13:12 35
L4156

Svetlana Krzhizhanovskaya

Sanktpēterburga

Артур Орешко

Sanktpēterburga

Иван Орешко

Sanktpēterburga

Татьяна Орешко

Sanktpēterburga

1L4162 Бешеные черепахи 13:24 35
L4162

Кирилюк Дмитрий

Sanktpēterburga

Роман Климов

Sanktpēterburga

Алина Климова

Sanktpēterburga

1L4167 Экоlife 13:34 35 МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева
L4167

Ольга Лоскутова

Maskava

1L4169 «КОСМОС-ДЕТКА» 13:38 35
L4169

Игорь Кузнецов

Sanktpēterburga

1L4170 Фристайл 13:40 35
L4170

Вероника Смирнова

Sanktpēterburga

1L4176 Опытные раздолбаи 13:52 35
L4176

Александра Панурина

Sanktpēterburga

Сергей Подболотов

Sanktpēterburga

1L4178 Конная авиация 13:56 35
L4178

Станислав Загородный

Sanktpēterburga

Дарья Коржукова

Minska

1L4181 Пошагайчики 14:02 35 ГУАП, СПбГАВМ, Купчино, московский район, НМСУ "Горный", Волейбол
L4181

Владимир Степанов

Sanktpēterburga

Марина Титова

Sanktpēterburga

Елизавета Шестакова

Sanktpēterburga

1L4182 Звездный путь 14:04 35 Купчино, Санкт-Петербург, СПб ГЭТУ ЛЭТИ, Петропроект, Гимназия №205
L4182

Ася Аркадьева

Sanktpēterburga

Ольга Углева

Sanktpēterburga

Светлана Балейкина

Sanktpēterburga

Анна Трифонова

Sanktpēterburga

1L4183 Ананасы 14:06 35 СПбГУ
L4183

Яна Белокур

Sanktpēterburga

Светлана Ковалева

Sanktpēterburga

1L4184 Шмыга и Мигала 14:08 35 Москва, МГТУ им. Н.Э.Баумана
L4184

1L4185 Totally Spies! 14:10 35
L4185

Анастасия Безрукова

Sanktpēterburga

Юлия Коновалова

Sanktpēterburga

Ксения Медведева

Sanktpēterburga

1L4187 Никакого академизма 14:14 35 СПбГУ
L4187

Tatiana Astaikina

Sanktpēterburga

Елена Коваленко

Maskava

Данечка Чумак

Maskava

1L4191 Kevaba 14:22 35
L4191

Sergey Kabaev

Maskava

Анна Старостина

Maskava

1L4194 Темно и Мило 14:28 35
L4194

Артем Москаленко

Sanktpēterburga

1L4198 Джентльмены удачи 14:36 35
L4198

Татьяна Стрыгина

Maskava

Александра Тюлькина

Maskava

Надежда Тюлькина

Maskava

1L4203 Ленивые Котлетки 14:46 35 ВШНИ
L4203

Serega Pastuhov

Sanktpēterburga

1L4210 Snails 15:00 35
L4210

Галина Р

Sanktpēterburga

1L4224 ФК - Сфинкс мидл 15:28 35
L4224

Alexey Tkachev

Maskava

Екатерина Ткачева

Maskava

122L407 Кипиш 08:14 34 САО "Архонт", СПбГПУ, Кантата
L407

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L414 Жесть 08:28 34
L414

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L424 Золотые 08:48 34
L424

Олег Поленков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L458 Миу Миу 09:56 34
L458

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L459 Еноты dance 09:58 34
L459

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L465 Коленка 10:10 34
Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L467 1/2 ОАСК 10:14 34
L467

Алексей Ильин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L468 Белолапики 10:16 34
L468

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L474 Мы точно заблудимся 10:28 34
L474

Полина Жирнова

Maskavas apgabals

Эльберт Султыгов

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L481 Волшебные башмачки 10:42 34
L481

Яков Бушуев

Sanktpēterburga

Ирина Бушуева

Sanktpēterburga

Светлана Бушуева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L495 Горынычи 11:10 34
L495

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4100 бешенные суслики 11:20 34
L4100

Александра Пшеничная

Sanktpēterburga

Александр Пшеничный

Sanktpēterburga

Климентий Пшеничный

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4104 Бобры! 11:28 34 Школа №521, spb_auto, Санкт-Петербург, СПб ГЭТУ ЛЭТИ, Полюстрово
L4104

Дмитрий Шляпников

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4105 Водные ласки 11:30 34
L4105

Николай Дьяченко

Sanktpēterburga

Галина Ефимова

Sanktpēterburga

Татьяна Попова

Sanktpēterburga

Арина Снеткова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4113 Понаехали 11:46 34
L4113

Анастасия Родникова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4120 Переходный возраст возвращается 12:00 34
L4120

Сергей Лебедев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4124 Smile 12:08 34 СПбСО, СПО "Созвездие", Санкт-Петербург, ФМЛ 239, СПбГПУ
L4124

Надежда Гребеникова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4129 Лиска 12:18 34
L4129

Анна Сафонова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4137 Хищные Морковки 12:34 34
L4137

Александр Данилин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4158 Анитра и Замыш junior 13:16 34 Яндекс, СПбГУ
L4158

Стас Замышляев

Sanktpēterburga

Анна Замышляева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4161 Жабы и Стрекозы 13:22 34
L4161

Татьяна Лех

Sanktpēterburga

Наталья Левакова

Sanktpēterburga

Ольга Нефедова

Sanktpēterburga

Марина Петухова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4172 Пинагор 13:44 34
L4172

Татьяна 123

Sanktpēterburga

Всеволод Шокальский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4175 Альбатросовцы 13:50 34 МГТУ им. Н.Э.Баумана, Москва ЮВАО, НИУ ИТМО, СПбГПУ
L4175

Анастасия Маргарянц

Sanktpēterburga

Александр Степанов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4186 Гималайские львы 14:12 34
Мария Никитина

Sanktpēterburga

Лариса Еременко

Sanktpēterburga

Светлана Михалько

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4204 Гамельнский крысолов 14:48 34
L4204

Владимир Царев

Sanktpēterburga

Анна Приходченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

122L4205 Лошки-пирожки 14:50 34 биофак, Васильевский Остров, СПбГУ
L4205

Мария Киреева

Sanktpēterburga

Алена Ахметшина

Sanktpēterburga

Александр Морин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L419 Суровые технари 08:38 33 МГТУ им. Н.Э.Баумана, Калуга
L419

Дмитрий Тимонин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Людмила Алиева

Kaluga

Виктор Бураков

Kaluga

Антон Яков

Kaluga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L445 Пуфики 09:30 33
L445

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L498 Сполох 5 11:16 33
L498

Елизавета Демина

Maskava

Семен Носницын

Sanktpēterburga

Иван Синельщиков

Maskava

Олеся Синельщикова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4103 Покорители Северной Пальмиры 11:26 33 МГУ, Москва
L4103

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4119 ТИХОходы 11:58 33
L4119

Анастасия Махнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4133 Без ребенка 12:26 33
L4133

Вера Попова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4159 Пеший парфюмер 13:18 33
L4159

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4164 четверо на одну 13:28 33
L4164

Денис Ботылёв

Sanktpēterburga

Игорь Корнев

Sanktpēterburga

Антон новоселов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4189 Виктория 14:18 33
L4189

Марина Карагужева

Sanktpēterburga

Ирина Степанова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4199 Мы бодры, веселы! 14:38 33
L4199

Ирина Морозовв

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4208 Земляки 14:56 33
L4208

Дмитрий Андреев

Sanktpēterburga

Олег Аникин

Sanktpēterburga

Алан Каракаев

Sanktpēterburga

Илья Халин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

148L4209 Физик-сити 14:58 33
L4209

Илья Клементьев

Sanktpēterburga

Дарья Лопатченко

Sanktpēterburga

Анна Меньшикова

Sanktpēterburga

Светлана Соколова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

160L4157 ЛО 13:14 32
Анастасия Пономарева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

160L4163 GreenLyan 13:26 32 МАИ, Philips, Johnson&Johnson
L4163

Дмитрий Зеленов

Maskavas apgabals

Евгений Лян

Sanktpēterburga

Юлия Лян

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

160L4196 Тофсла и Вифсла 14:32 32
L4196

Ольга Прохорова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

163L4141 WGS84 12:42 31
L4141

Gleb Glushanok

Sanktpēterburga

Матвей Глушанок

Sanktpēterburga

Мария Николаева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

163L4207 Dream Team 14:54 31
L4207

Александр Афанасьев

Sanktpēterburga

Юрий Пшеничный

Sanktpēterburga

Павел Треногов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

165L486 Путешественники 10:52 30
L486

Анастасия Астанина

Maskava

Илья Мусатов

Maskava

Маргарита Тамбовцева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

165L4142 Фея внутреннего гуся 12:44 30
L4142

Богдана Куценко

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

165L4202 Котейка 14:44 30
L4202

Neapmeklētie kontrolpunkti

168L484 лунатики 10:48 29 лицей № 369
L484

Артем Арефьев

Sanktpēterburga

Мария Чернокова

Sanktpēterburga

Михаил Шувалов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

169L4197 Камчатка 14:34 28 ПГУПС, Пушкин
L4197

Ольга Козловская

Sanktpēterburga

Владимир Козловский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

170L4121 Багира 12:02 27
L4121

Сергей Образцов

Sanktpēterburga

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

170L4201 Миньоны 14:42 27
L4201

Олеся Журбенко

Sanktpēterburga

Владислав Горохов

Sanktpēterburga

172L457 Сайликидс 09:54 22
L457

Дарья Маленькая

Sanktpēterburga

Алена Чеботарёва

Sanktpēterburga

173L4180 ZoZo Team 14:00 21
L4180

Maria Dorokhina

Maskava

Владимир Теленков

Maskava

173L4200 НикунаМама 14:40 21
L4200

Ольгп Котина

Sanktpēterburga

Ника Малюкова

Maskava

175L4166 Веселые кАкосы 13:32 16
L4166

176L4193 MooN 14:26 6
L4193

Дианна Ларионова

Sanktpēterburga

Наталия Ларионова

Sanktpēterburga

Светлана Ларионова

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
L4140 пыф 12:40 18
L4140

Yura Zzzz

Maskava

Анастасия Боталова

Sanktpēterburga

Яна Зименкова

Sanktpēterburga

Юлия Смирнова

Maskava

Numurs Komandas nosaukums Starts
L422 д'Ольче Вита 08:44
L422

L488 Мяу! 10:56
L488

Олег Евдокимов

Sanktpēterburga

L491 Бодрые морковки 11:02
L491

Мария Юдина

Sanktpēterburga

Зоя Кудряшкина

Sanktpēterburga

Елена Черногаева

Sanktpēterburga

L4126 Оля+Маша 12:12
L4126

Ольга Быкова

Sanktpēterburga

Мария Соколова

Sanktpēterburga

L4135 Муми-мамы 12:30
L4135

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

L4171 Скотобаза 13:42
Иван Кудрявцев

Sanktpēterburga

Полина Прокопьева

Sanktpēterburga

Екатерина Ушакова

Maskava

L4173 Дубянские продакшн 13:46
L4173

Наталья Плужко

Sanktpēterburga

Ирина Дубянская

Sanktpēterburga

Ольга Кушнирова

Sanktpēterburga

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

L4174 Польгогены 13:48
L4174

Ольга ковалева

Sanktpēterburga

марк ковалев

Sanktpēterburga

тимо ковалев

Sanktpēterburga

L4190 Веселые еноты 14:20
L4190

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

Мария Кравцова

Sanktpēterburga

L4192 Реактивные Чайники 14:24
L4192

Владимир Хаит

Sanktpēterburga

Елена Жирохова

Sanktpēterburga

Александра Иванова

Sanktpēterburga

Татьяна Цой

Sanktpēterburga

L4206 Бегущие в городе 14:52
Маша Кочерба

Sanktpēterburga

Иван Антонов

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus