Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1X402 Некрокодил Гена 08:04 21 МГУ, Формула ОТ, МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева
X402

1X405 Хрень-с-горы 08:10 21
X405

Гриша Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

Станислав Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

1X408 Kuharochka 08:16 21 МГУ
X408

Степан Савкин

Maskava

1X416 Только вперед! 08:32 21 Москва, МГТУ им. Н.Э.Баумана, Воронеж, Ступино, Набережные Челны
X416

Дмитрий Вершилов

Maskava

Инна Лукьянова

Maskava

1X420 о_0 08:40 21 ГК Рики (Смешарики)
X420

1X421 2,5 хорька 08:42 21 Москва
X421

1X423 mesohorny 08:46 21 МГУ, Первый МГМУ им. И.М.Сеченова, Тинькофф, AT-Consulting, гимназия №9, СПбГУ
X423

1X426 Бурундуй 08:52 21 ПГУПС, Купчино, БГТУ Военмех, Горелово, ОАО РЖД, ДВГУ
X426

Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

1X427 Женская Логика 08:54 21 МГУ, ФРЯЗИНО
Елена Костенко

Maskava

1X428 Сонные львы 08:56 21
X428

Дмитрий Визжачих

Sanktpēterburga

1X434 Шустрые сандалеты 09:08 21
X434

Никита Капустин

Sanktpēterburga

Олеся Маврина

Sanktpēterburga

Елена Морозова

Sanktpēterburga

1X439 Идущие с ГуглЯндом 09:18 21
1X447 Victory 09:34 21
X447

Анжелка Лика

Sanktpēterburga

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

1X449 Пошли обратно 09:38 21
Максим Глинка

Maskava

Людмила Сорокина

Maskava

1X450 Зеленые тапочки 09:40 21
X450

Виктор Шустов

Sanktpēterburga

Марина Царькова

Sanktpēterburga

1X452 Просвещение неизбежно 09:44 21 Москва, Ingress, enlightened
X452

1X457 Карело-сибирская магистраль 09:54 21
X457

1X459 KUULILENNUTEETUNNELILUUK 09:58 21 ПГНИУ, истфак, Токсово
X459

Марина Ефимова

Sanktpēterburga

Люда Вагапова

Sanktpēterburga

Аня Майснер

Sanktpēterburga

1X471 Тормоза-гедонисты 10:22 21 НИУ ИТМО, Яндекс, СПбГУ
X471

Алексей Макурин

Sanktpēterburga

Евгений Смолин

Sanktpēterburga

1X474 Вперед по стенке 10:28 21
X474

Герман Михеев

Maskava

1X4108 Феникс 11:36 21
X4108

Леша Дякин

Sanktpēterburga

Анастасия Мишина

Sanktpēterburga

Герман Потарев

Sanktpēterburga

1X4109 Трамвай Еиналеж 11:38 21
X4109

Михаил Волхонский

Maskava

1X4125 Жирафы 12:10 21 МГУ, Москва, психфак
X4125

Анастасия Стрешенец

Maskava

24X400 Яша 08:04 20 1543
X400

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X406 Гоп со смыком 08:12 20 Москва, Санкт-Петербург, НИЯУ МИФИ
X406

Даша Макарова

Sanktpēterburga

Михаил Чивилихин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X411 Не тряпки 08:22 20 ФМЛ 239
X411

Дарья Герш

Sanktpēterburga

Дмитрий Воробьев

Sanktpēterburga

Иван Геращенко

Sanktpēterburga

Ксения Дроздова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X424 Dementia and Courage 08:48 20 СГЭУ, СГАУ
X424

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X425 Snaik II 08:50 20
X425

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X429 Делим на ноль 08:58 20
X429

Виктория Лисичкина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X430 Пушинка 09:00 20
X430

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X432 Еще тупее и калоши 09:04 20
X432

Павел Земцов

Maskava

Светлана Лузанова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X435 Пaнды 09:10 20
X435

Андрей Воинов

Maskava

Александр Николаев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X436 Олени Обыкновенные 09:12 20
X436

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X442 Нас пятеро 09:24 20
X442

Валерия Генералова

Sanktpēterburga

Надежда Карнаухова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X444 Olegi+Masenka 09:28 20 ABBYY, Школа №91
X444

Masha Leybenzon

Maskava

Олег Иглин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X456 Джентльмен и леди М 09:52 20 Обводный канал, СПбГУ
X456

Мария Соболева

Sanktpēterburga

Мария Гусарова

Sanktpēterburga

Михаил Островский

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X458 19+ 09:56 20
X458

Владимир Мироновский

Maskava

Анастасия Подругина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X460 Ежиный выводок 10:00 20 Тинькофф, НИУ ВШЭ
X460

Марк Капулин

Maskava

Мира Кисельгоф

Maskava

Иван Романов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X463 Cat & Co 10:06 20
X463

Екатерина Скольская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X468 Не совсем ГеоТим 10:16 20
X468

Victoria Afanasyeva

Sanktpēterburga

Виталий Егоров

Sanktpēterburga

Ирина Третьяк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X470 Девочки-феи 10:20 20 МГУ, ABBYY, НИУ ВШЭ
X470

Бамбергер Мария

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X473 ориентационная гиперколонка 10:26 20
X473

Елена Ноткина

Sanktpēterburga

Антон Чижов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X477 Zhorik 10:34 20
X477

Екатерина Кожевина

Maskava

Алина Козина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X478 ТРОЛОЛО 10:36 20 МГУ, Москва, МГТУ им. Н.Э.Баумана
X478

Алина Костина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X483 Муфта, Борода и Полботинка 10:46 20 ИВЭСЭП, МХУ - Киев, Сбербанк, Luxoft, ФМЛ 239, Яндекс
X483

Наталья Коркина

Sanktpēterburga

Александр Успенский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X486 Царица полей 10:52 20
X486

Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Егор Дзыгивский

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X488 Нас трудно сбить с пути 10:56 20
X488

Айдар Галеев

Maskavas apgabals

Елена Лапшина

Maskavas apgabals

Александр Болотников

Maskava

Оксана Болотникова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X489 Без фанатизма 10:58 20
X489

Без Фанатизма

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X490 Покровская уточка гадает загадки 11:00 20 ТК МГТУ, УМ
X490

Tais Rozhkova

Maskava

Татьяна Лавренова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X491 Юнтоловские маньяки и Кварки 11:02 20
X491

Assia Anistratenko

Sanktpēterburga

Екатерина Грибова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4113 Телепузики 11:46 20
X4113

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4119 Ненуачо 11:58 20
X4119

Дмитрий Лаврик

Sanktpēterburga

Виктор Бруй

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4120 Волшебники 12:00 20 Москва, Московская область, мегамозг
X4120

Саша Дворянкина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4122 Лепреконы 12:04 20
X4122

Дмитрий .Румянцев

Sanktpēterburga

Сергей Новоселов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4132 Еще не придумали и Slowpoke 12:24 20
X4132

Анна Кручинина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4135 Тысяча рублей 12:30 20
X4135

Мария Василевская

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4140 Сурикаты и Ко 12:40 20
X4140

Ирина Кирина

Sanktpēterburga

Яна Захарова

Sanktpēterburga

Елена Кучумова

Sanktpēterburga

Наталия Мухина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4148 Бегущие по волнам 12:56 20
X4148

Александра Воробьева

Sanktpēterburga

Наталья Махина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4155 Барсук и Хуан 13:10 20 ПМ-ПУ, T-Systems, СПбГУ
X4155

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4162 Вах 13:24 20 ПКТ
X4162

Виктор Ильин

Sanktpēterburga

Елена Бабич

Sanktpēterburga

Юлия Бекмухамедова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4168 КОРЖИК 13:36 20
X4168

Женя Ингеройнен

Sanktpēterburga

Ольга Ингеройнен

Sanktpēterburga

Иван Яснев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X4238 Ребята с огоньком 15:56 20 spbblog, СПб ГЭТУ ЛЭТИ, СПбГПУ, СПбГУ
X4238

Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

Елена Карпова

Sanktpēterburga

Мария Митрофанова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X404 Трям 08:08 19 Большой Львиный Прайд, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X404

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X409 Дримцаца 08:18 19
X409

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X414 Ананасик 08:28 19
X414

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X418 Пастернаку Пофиг 08:36 19
X418

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X433 Don't care 09:06 19
X433

Лень Зеленина

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Артём Сергеенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X437 Стрела 09:14 19
X437

Tatyana Semakina

Sanktpēterburga

Александр Перцовский

Sanktpēterburga

Ольга Семакина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X440 Позже 09:20 19
Алексей Ушаков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X448 Коробяки 09:36 19
X448

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X451 Ядреные батончики 09:42 19
X451

Сергей Авдеев

Sanktpēterburga

Андрей Борха

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X453 Страмослябы 09:46 19
X453

Никита Генрих

Maskavas apgabals

Татьяна Генрих

Maskavas apgabals

Андрей Кондаков

Maskavas apgabals

Ксения Кондакова

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X454 ПингвиКо 09:48 19 Москва, МГТУ им. Н.Э.Баумана
X454

Павел Бычков

Maskava

Иван Дзева

Maskava

Алексей Стыценко

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X455 Туррристы с ромашкой 09:50 19 Мат-мех, фтк, Ingress, СПО "Унисон", СПбГПУ, Resistance, СПбГУ
X455

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X462 Такса 10:04 19
X462

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X466 Дети Эйяфьядлайёкюдля 10:12 19 Санкт-Петербург
X466

Мария Трусова

Sanktpēterburga

Александр Трусов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X472 Мы такие разные 10:24 19
X472

Анна Булатова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X479 Четыре лапы 10:38 19
X479

Иван Болдырев

Maskava

Елена Кузнецова

Maskava

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X481 Зелёный плюш 10:42 19
X481

Ирина Мостова

Sanktpēterburga

Александр Смирнов

Sanktpēterburga

Карина Турышева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X485 Медведь и Заяц 10:50 19
X485

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X487 Рваные кеды 10:54 19
Иван Цыганов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X492 С черникой 11:04 19
X492

Максим Бойко

Sanktpēterburga

Никита Лой

Sanktpēterburga

Инна Селедцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X493 И_КАР (ТК МГТУ) 11:06 19 МГТУ им. Н.Э.Баумана
X493

Антон Лазарев

Maskava

Ирина Полякова

Maskava

Арсений Разлуцкий

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X498 Котомания 11:16 19
X498

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Данила Бобков

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

Дарья Кольцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4100 Квартет по лужам 11:20 19
X4100

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4115 Родители Владика 11:50 19
X4115

Анна Казачёк

Sanktpēterburga

Геннадий Казачёк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4116 Предапокалиптические ежики 11:52 19 СПбГТИ (ТУ), ФМЛ 239, СПбГУ
X4116

Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Илья Шилов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4128 ФиНиШ 12:16 19 Санкт-Петербург, СПб ГЭТУ ЛЭТИ, Деловые линии, Петер-Сервис
X4128

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4129 Команда Команда 12:18 19 фтк, Колпино, Васильевский Остров, СПбГПУ
Андрей Антонов

Sanktpēterburga

Сергей Медведев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4145 МБН 12:50 19 мбн, ЭкоБГ, Мусора.Больше.Нет
X4145

Irishka Vlasova

Sanktpēterburga

Марина Григорьева

Sanktpēterburga

Дмитрий Костенко

Sanktpēterburga

Марина Паневина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4184 JIC 14:08 19
X4184

Елена Бобкова

Sanktpēterburga

Елена Попова

Sanktpēterburga

Кирилл Сапожников

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

63X4193 Котоктоки 14:26 19
X4193

Эльдар Акчурин

Sanktpēterburga

Денис Гаваза

Sanktpēterburga

Ксения Иванова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X412 Бешеные улитки 08:24 18
X412

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X422 Иван, Крузенштерн, Человек и Пароход 08:44 18 МАИ, Злые Лоси, МГУПИ, Перевозчики Лис, Пушители котов, Заклинатели змей, Лайки в космосе, Ежедневный вестник
X422

Ирина Царакаева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X431 Полный Дальше! 09:02 18 Санкт-Петербург, юрфак, ЧГК, 4R-Group, СПбГУ
X431

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X445 КилоМетр 09:30 18 СПО "Мишка", СПб ГЭТУ ЛЭТИ, Хеликс
X445

Николай Терещенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X446 Старые ленивцы 09:32 18
X446

Вячеслав Гребенюков

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X461 Микрокосмы макрокосм 10:02 18
X461

Алексей Шубин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X465 just run it 10:10 18
X465

Ольга Кибанова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X497 polyarnik 11:14 18 БГТУ Военмех, Газпром Нефть, Luxoft, НИУ ИТМО
X497

Дмитрий Жнакин

Sanktpēterburga

Дарья Лодыгина

Sanktpēterburga

Анатолий Смагин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4107 Дохлый номер 11:34 18 ЭкоБГ, ЧистаяВуокса
X4107

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4124 Птицалисица 12:08 18
Кантемир Творогов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4127 АиБ 12:14 18
X4127

Сергей Бакешин

Sanktpēterburga

Александра Малкина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4136 Бакуганы 12:32 18
X4136

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4143 Шкальники 12:46 18
X4143

Анастасия Бабенко

Sanktpēterburga

Максим Ганцев

Sanktpēterburga

Артём Мельниченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4144 Пролётный клистрон 12:48 18
X4144

Илья Кузнецов

Sanktpēterburga

Алена Ильина

Sanktpēterburga

Ольга Орлова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4147 Космическая музыка 12:54 18
X4147

Pavel Alexeev

Ļeņingradas apgabals

Иванова Александра

Ļeņingradas apgabals

Ольга Гальченко

Sanktpēterburga

Олег Зайцев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

93X4174 Диоген Христофорович 13:48 18 СМО «Диоген»
X4174

Влад Жужгин

Sanktpēterburga

Александра Остапенко

Sanktpēterburga

Иван Трусов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X419 Ветеринарики 08:38 17 МГАВМиБ им. К.И.Скрябина (МВА), Москва, школа № 846, ветбиофак
X419

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X438 На волю, в пампасы! 09:16 17
X438

Евгения Митрофанова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X443 Q 09:26 17
X443

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X482 Ляль! 10:44 17 ТК МГУ, НИУ ИТМО, ИТИП, Кронверские барсы
X482

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4106 Симметрично 11:32 17
Аня Тельнова

Sanktpēterburga

Евгения Зиновьева

Sanktpēterburga

Мария Кобякова

Sanktpēterburga

Евгений Фомичев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4110 Кот и Рыж 11:40 17
X4110

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4130 Мифы Ктулху 12:20 17 Москва
X4130

Серёга Коптян

Maskava

Кирилл Кузнецов

Maskava

Андрейка Моисеев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4133 Lid's team 12:26 17
X4133

Lidia Alekseeva

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4141 кузинатра 12:42 17
X4141

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4156 Химфак и Зайцы 13:12 17
X4156

Юлия Гулак

Sanktpēterburga

Евгения Гойденко

Sanktpēterburga

Анна Осипова

Sanktpēterburga

Владимир Стекольщиков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4157 Карамба 13:14 17 СПбГУ
X4157

Сергей Ануфриков

Sanktpēterburga

Екатерина Ершова

Sanktpēterburga

Светлана Степанова

Sanktpēterburga

Юлия Фоменкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4161 Интеллигенция с севера и хорёк 13:22 17
X4161

Анна Веренцова

Sanktpēterburga

Анатолий Голант

Sanktpēterburga

Лариса Купцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4169 Шли «Cушки» над шоссе 13:38 17 СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X4169

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4191 Руки Crew 14:22 17 ЧГК
X4191

Денис Миняев

Sanktpēterburga

Михаил Яковлев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

109X4199 Думаем пока 14:38 17 Мат-мех, Санкт-Петербург, СПО "Унисон", Luxoft, ФМЛ 239, гимназия №24, СПбГУ
X4199

Дарья Соколова

Sanktpēterburga

Михаил Веселов

Sanktpēterburga

Нина Веселова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X401 ZaPozitiFF 08:04 16
X401

Таисия Коротышева

Maskava

Алексей Моховиков

Maskava

Максим Шикунец

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X413 SMS 08:26 16
X413

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X417 Черепахи и черепахи 08:34 16
X417

Мария Бирюк

Maskava

Надежда Непокрытых

Maskava

Сергей Непокрытых

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X480 Кардинальная Левитация 10:40 16
X480

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Катерина Яковлева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X494 АрбузиКо 11:08 16 ФМЛ 239, СПбГПУ, СПбГУ
X494

Коля Петров

Sanktpēterburga

Юра Коноплев

Sanktpēterburga

Борил Маринов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4101 Тупик и тюленька 11:22 16
X4101

Ольга Кузменко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4138 0,(6) 12:36 16
X4138

Дарья Опелат

Sanktpēterburga

Евгения Ильченко

Sanktpēterburga

Виталий Урбан

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4139 Расчленёнка 12:38 16 РГГМУ, НИУ ИТМО
X4139

Alevtina Guseva

Sanktpēterburga

Alexey Lagunov

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4149 Нейтрино 12:58 16
X4149

Андрей Пустовалов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4159 Кунилопа 13:18 16
X4159

Оля Павлихина

Sanktpēterburga

Таня Попова

Sanktpēterburga

Слава Рыбка

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4163 Сладкий керосин 13:26 16
X4163

Виктория Ен

Sanktpēterburga

Игорь Никольский

Sanktpēterburga

Елена Соколова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

124X4167 Фуфаечка 13:34 16
X4167

Эдуард Жмакин

Sanktpēterburga

Анна Ломакина

Sanktpēterburga

Татьяна Ломакина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X441 Бегущие под дождем 09:22 15
X441

Татьяна Киреева

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4131 Лампочки 12:22 15
X4131

Лада Шумова

Sanktpēterburga

Лена Доронина

Sanktpēterburga

Катя Дьяченко

Sanktpēterburga

Ольга Кащеева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4164 очарованный интеграл. 13:28 15 ФМЛ 239, СПбГПУ, СПбГУ
X4164

Максим Быстров

Sanktpēterburga

Алексей Михайлов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4166 Академики-Бродяги 13:32 15 школа №232, Академические классы
Елена Горская

Sanktpēterburga

Наталья Громова

Sanktpēterburga

Варвара Ордина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4177 Бродяги 13:54 15 СПО "Арлекино"
X4177

Ольга Сулимова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4197 команда 14:34 15
X4197

Кристина Балюк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4220 С виду дружелюбная компания 15:20 15
X4220

Igor Osipov

Sanktpēterburga

Алексей Глазунов

Sanktpēterburga

Александра Фокина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

136X4223 Нам любые дороги дороги 15:26 15 Купчино
X4223

Наталья Коковцева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

144X407 sorok dva 08:14 14
X407

Анастасия Гринько

Maskava

144X410 Быстрые носки 08:20 14
X410

Коля Галицкий

Sanktpēterburga

Степан Галицкий

Sanktpēterburga

144X4186 Скороходы 14:12 14
X4186

Зоя Цветкова

Sanktpēterburga

Елена Батуева

Sanktpēterburga

Ася Головешкина

Sanktpēterburga

147X4111 Мишевые Плюшки 11:42 13
X4111

Марина Зайцева

Sanktpēterburga

Любовь Ханданова

Sanktpēterburga

147X4154 Тормозной путь 13:08 13
X4154

Ирина Венедиктова

Sanktpēterburga

Ася Солодова

Sanktpēterburga

147X4231 Эх, ма! 15:42 13
X4231

Дмитрий Леднев

Jekaterinburga

Светлана Наумова

Sanktpēterburga

Екатериан Соколовская

Sanktpēterburga

150X4118 Пышки в пудре 11:56 12
X4118

Kirill Pisaroglo

Sanktpēterburga

Ольга Замула

Sanktpēterburga

150X4158 Аванта 13:16 12
X4158

Юлия Никитина

Sanktpēterburga

Елена Морозова

Sanktpēterburga

Юрий Сенатский

Sanktpēterburga

Ольга Смолина

Sanktpēterburga

150X4200 Анабас 14:40 12
X4200

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

150X4203 Шерстяные банки 14:46 12
X4203

Марина Павлова

Sanktpēterburga

Руслан Морозов

Sanktpēterburga

Павел Павлов

Sanktpēterburga

Ольга Передрий

Sanktpēterburga

150X4209 Бамболейло 14:58 12
X4209

Максим Гилёв

Sanktpēterburga

Анастасия Меньшакова

Sanktpēterburga

Евгений Пономаренко

Sanktpēterburga

Ульяна Шуляк

Sanktpēterburga

155X469 Черный Символ 10:18 11
X469

Яков Сироткин

Sanktpēterburga

Вероника Сироткина

Sanktpēterburga

155X4188 Геннадий Чемякин 14:16 11 Санкт-Петербург, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X4188

Александр Ерохин

Sanktpēterburga

Валентина Лутошкина

Sanktpēterburga

Григорий Моисеев

Sanktpēterburga

155X4221 Грибная Охота 15:22 11
X4221

Лиза Белова

Sanktpēterburga

Мария Кондратьева

Sanktpēterburga

Маша Синкевич Маша

Sanktpēterburga

158X4215 Изучая звёзды 15:10 10
X4215

Елена Клюева

Sanktpēterburga

Alex Lozinskyi

Sanktpēterburga

158X4218 Мозги в банке 15:16 10
X4218

Иван Сенин

Sanktpēterburga

Мария Сенина

Sanktpēterburga

160X4146 Бредогенераторы 12:52 9 Технолог
X4146

Николай Котов

Sanktpēterburga

Дарья Котова

Sanktpēterburga

161X4112 слонопотамы 11:44 8
X4112

Варвара Березецкая

Sanktpēterburga

161X4153 Unspecial Delivery 13:06 8
X4153

Мария Беркович

Sanktpēterburga

Ирина Глазкова

Sanktpēterburga

163X4185 Променад 14:10 7
X4185

164X4229 Шерлок Холмс 15:38 5 Петергоф, СЕМЬЯ
X4229

Анастасия Меньшакова

Sanktpēterburga

Егор Панкин

Sanktpēterburga

Елизавета Сергеева

Sanktpēterburga

165X4179 Купчинский экспресс 13:58 4
X4179

Татьяна Иванова

Sanktpēterburga

165X4183 ДаВи++ 14:06 4
X4183

Виталий Холодаев

Sanktpēterburga

167X4180 Мыжпрограммисты 14:00 3
X4180

Ксения Иванова

Sanktpēterburga

Екатерина Молчанова

Sanktpēterburga

168X4216 Котаны-бегуны 15:12 2
X4216

Борис Каплан

Sanktpēterburga

Мария Кукушкина

Sanktpēterburga

Арина Куприянова

Sanktpēterburga

169X499 Гуляки 11:18 0
X499

Павел Борисов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
X4104 Дима наложил вето 11:28 18
X4104

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

Татьяна Узор

Sanktpēterburga

Дмитрий Веселов

Sanktpēterburga

Лилия Сокура

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

X4121 Dungeon Lords 12:02 18
X4121

Дмитрий Васильев

Sanktpēterburga

Николай Нарыжный

Sanktpēterburga

Наталья Разумовская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
X415 Доходяги 08:30
X415

Анна Батова

Sanktpēterburga

Марина Горская

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

X464 Тегусигальпа 10:08
X464

Ярослав Борисов

Sanktpēterburga

Александр Колышкин

Sanktpēterburga

X467 Лизнибомжа+ 10:14
X467

Миша Крайнов

Sanktpēterburga

Надежда Максачук

Sanktpēterburga

Евгения Полежаева

Sanktpēterburga

Елена Фадеева

Sanktpēterburga

X475 Бегемот 10:30
X475

X476 Веселые человечки 10:32
X476

Виктор Бируля

Sanktpēterburga

Алена Певцова

Sanktpēterburga

X484 Яблочный пешеход 10:48
X484

Виктория Комарова

Maskava

X496 Les Enfoirés en cavale 11:12
X496

Наталья Панина

Sanktpēterburga

X4103 Тапочки на прогулку 11:26
X4103

Надежда Леонтьева

Sanktpēterburga

Маргарита Родина

Sanktpēterburga

X4114 Заводные Чиполлинки 11:48
X4114

Марина Высоцкая

Maskavas apgabals

X4117 Истребитель 11:54
X4117

Сергей Амосов

Sanktpēterburga

Андрей Кравский

Sanktpēterburga

Анастасия Наумова

Sanktpēterburga

X4123 Лаплас 12:06
X4123

Иван Генералов

Sanktpēterburga

Яна Ундозёрова

Sanktpēterburga

Ольга Загальская

Sanktpēterburga

Ян Максимович

Sanktpēterburga

X4126 Нео 12:12
X4126

Елена Булаева

Maskava

Ксения Терещенко

Maskava

X4134 Ъ 12:28
X4134

Olga Nikolaeva

Sanktpēterburga

Александр Боровов

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Мерецкий

Sanktpēterburga

X4142 Закон_и_Порядок 12:44
X4142

Ася Долгушева

Sanktpēterburga

Наталья Косинова

Sanktpēterburga

Роман Попов

Sanktpēterburga

X4150 Вожди 13:00
X4150

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

X4151