Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alex Chuvashev
Sanktpēterburga   1196 «4 орешка» 13:16
Ivan Danilov
Sanktpēterburga   119 «Тройной орарь» 10:19
Inna Kim
Sanktpēterburga   1156 «Загоны» 12:36
Daria Okladnikova
Maskava   172 «Идущие навстречу» 11:12
Alexey Petrunin
Sanktpēterburga   1209 «Carpe diem» 13:29
Marina Polyakova
Sanktpēterburga   1140 «Кантри» 12:20
Ash Shevlyakov
Maskava   1118 «Бублик» 11:58
Viktorija Sjargi
Rīga   1120 «Les Enfoirés en cavale» 12:00
Elena Tishkovskaya
Maskavas apgabals   1103 «Валлийцы» 11:43
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   1177 «Дважды два» 12:57
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   195 «Чушка Кая» 11:35
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   174 «Трусепой» 11:14
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   116 «X-travel» 10:16
Инга Андреева
Sanktpēterburga   1194 «Три сестры» 13:14
Екатерина Анисимова
Maskava   156 «красиво слева» 10:56
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   100 «Трям» 10:00
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   1170 «Молодцы!» 12:50
Александр Баранов
Sanktpēterburga   126 «Весёлые Барашки» 10:26
Анна Батова
Sanktpēterburga   163 «Доходяги» 11:03
Александра Бачалдина
Sanktpēterburga   141 «Жебеки» 10:41
Любовь Белова
Sanktpēterburga   142 «Танки грязи не боятся» 10:42
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   129 «Ж/Д» 10:29
Алексей Беспятов
Sanktpēterburga   1198 «Орфаграфия и, пунктуация» 13:18
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   112 «Фифа, Цаца и Фря» 10:12
Дмитрий Богатырев
Puškina   1127 «Ничего не жалко» 12:07
Татьяна Бойцова
Sanktpēterburga   185 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:25
Анна Борковская
Sanktpēterburga   152 «Маруся и Co» 10:52
Никита Буряков
Sanktpēterburga   1140 «Кантри» 12:20
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   1104 «Неестественный отбор» 11:44
Мария Василенко
Sanktpēterburga   185 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:25
Павел Васильев
Sanktpēterburga   164 «Империя Габсбургов наносит ответный удар» 11:04
Елена Васильева
Sanktpēterburga   190 «По следам полосатого слона» 11:30
Александра Васюк
Sanktpēterburga   130 «Мешки с костями» 10:30
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   163 «Доходяги» 11:03
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   1203 «ТК» 13:23
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   1111 «Фёдоры» 11:51
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   1105 «Доктор Дапертутто» 11:45
Катерина Вишневская
Sanktpēterburga   1161 «ВишТим» 12:41
Лариса Водопьянова
Sanktpēterburga   173 «Банда лентяев» 11:13
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   144 «Жаба на метле» 10:44
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   1152 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 12:32
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   127 «Портал» 10:27
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   118 «Богини...просто Богини» 10:18
Дина Галкина
Sanktpēterburga   129 «Ж/Д» 10:29
Руслан Гизаткулов
Sanktpēterburga   1184 «Ананасовый экспресс» 13:04
Фаина Гизаткулова
Sanktpēterburga   1184 «Ананасовый экспресс» 13:04
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   103 «Leone di San Marco» 10:03
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   157 «Вилка и Шкаф» 10:57
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   1116 «Улыбаемся и машем» 11:56
Евгения Грекова
Sanktpēterburga   1158 «Vagabundos» 12:38
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   1178 «Морские котики» 12:58
Алена Григорьева
Sanktpēterburga   196 «Вероломный как тритон» 11:36
Юлия Григорьева
Sanktpēterburga   138 «Технолог» 10:38
Денис Гришин
Sanktpēterburga   122 «Трава в горшке» 10:22
Галина Груздева
Puškina   179 «Snake II» 11:19
Андрей Губочкин
Sanktpēterburga   1102 «Жёёсткий матрас» 11:42
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   1212 «Команда - Команда» 13:32
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   126 «Весёлые Барашки» 10:26
Ольга Давыдова
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Эдуард Даниловский
Sanktpēterburga   122 «Трава в горшке» 10:22
Мария Данильченко
Sanktpēterburga   1174 «Дар Ветер» 12:54
Анна Дарьина
Minska   1188 «сунiцы з палесся» 13:08
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   145 «Недобрая белочка» 10:45
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   128 «Сашина команда» 10:28
Юля Дмитриева
Sanktpēterburga   1187 «Слабоумие и отвага» 13:07
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   1115 «las tortugas» 11:55
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   1115 «las tortugas» 11:55
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   192 «Шипшандр» 11:32
Владислав Елисеев
Maskava   186 «Не думай!» 11:26
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   1122 «Эдгар Аллан По» 12:02
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   1145 «Ветер в голове» 12:25
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   100 «Трям» 10:00
Любовь Жарова
Maskava   1143 «Пепел Клааса» 12:23
Екатерина Животягина
Maskava   1217 «Икскуль» 13:37
Ольга Жукова
Sanktpēterburga   1121 «Ребята веселые» 12:01
Михаил Журавлёв
Sanktpēterburga   1183 «Ноги» 13:03
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   1166 «Ленивые вареники» 12:46
Александра Зотова
Sanktpēterburga   131 «Corso & Co» 10:31
Вера Иванова
Sanktpēterburga   143 «Проспект Просвещения» 10:43
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   1221 «Ленивые опоссумы» 13:41
Елена Изоськина
Sanktpēterburga   1190 «Пыщ Пыщ Ололо я водитель НЛО» 13:10
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   1117 «Дон Педро» 11:57
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   193 «Victory» 11:33
Дана Кантемирова
Sanktpēterburga   187 «Выключайник» 11:27
Евгения Келлер
Sanktpēterburga   1119 «Ютсики» 11:59
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   116 «X-travel» 10:16
Мария Киселёва
Maskava   183 «АльДенте» 11:23
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   1114 «Ultimate Survival» 11:54
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   1113 «Кот да Винчи» 11:53
Елена Коваль
Sanktpēterburga   1124 «Синица» 12:04
Елена Козлова
Sanktpēterburga   192 «Шипшандр» 11:32
Елена Козловская
Sanktpēterburga   1182 «Интровертивные оборотни» 13:02
Валентина Колягина
Maskavas apgabals   101 «Победа» 10:01
Екатерина Коляскина
Maskava   135 «солнышки!» 10:35
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   118 «Богини...просто Богини» 10:18
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   170 «Солнышко» 11:10
Леонид Корниевский
Sanktpēterburga   1152 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 12:32
Светлана Королева
Sanktpēterburga   190 «По следам полосатого слона» 11:30
Нина Красавина
Sanktpēterburga   1110 «Шевели булками» 11:50
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   133 «Rabid Ferrets» 10:33
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   1198 «Орфаграфия и, пунктуация» 13:18
Валерий Кузнецов
Sanktpēterburga   1193 «ЛУЧ» 13:13
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   139 «Ежики за горизонотом» 10:39
Илья Курносенков
Sanktpēterburga   1100 «Иероглиф» 11:40
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   113 «Фи» 10:13
Алена Лаврова
Maskava   156 «красиво слева» 10:56
Ирина Латышева
Maskavas apgabals   1146 «Все, как мы любим» 12:26
Екатерина Лещинер
Maskava   117 «Семейство кошачьих» 10:17
Вячеслав Лисицын
Sanktpēterburga   119 «Тройной орарь» 10:19
Арина Майборода (Павлова)
Pēterhofa   1106 «Самые умные» 11:46
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   1179 «Красный олень правосудия» 12:59
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   107 «Бурундуй» 10:07
Александр Маничев
Sanktpēterburga   123 «Белый шум» 10:23
Виктория Манукянц
Sanktpēterburga   1149 «Боевые тараканы» 12:29
Десислава Маринова
Sanktpēterburga   1170 «Молодцы!» 12:50
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   122 «Трава в горшке» 10:22
Екатерина Маркова
Sanktpēterburga   1108 «Калле Блумквист» 11:48
Марина Марочкина
Maskava   151 «~ЖеЛеВаДо~» 10:51
Екатерина Мельникова
Sanktpēterburga   194 «Сушка» 11:34
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   1191 «Глюк» 13:11
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   1168 «Альма» 12:48
Юля Минеева
Maskava   1134 «Мушкетеры и гардемарины» 12:14
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   131 «Corso & Co» 10:31
Александр Миронов
Sanktpēterburga   1190 «Пыщ Пыщ Ололо я водитель НЛО» 13:10
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   1171 «Luthien ar glirdan» 12:51
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   114 «Кон Тики» 10:14
Полина Михеева
Sanktpēterburga   194 «Сушка» 11:34
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   115 «Катина команда» 10:15
Борис Моисеев
Maskava   186 «Не думай!» 11:26
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   1148 «CMYK» 12:28
Людмила Мустафина
Sanktpēterburga   1200 «Во все тяжкие» 13:20
Елена Нельзикова
Sanktpēterburga   1208 «ЛЕАН» 13:28
Дмитрий Нестеренко
Sanktpēterburga   1152 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 12:32
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   1132 «Кошкин дом» 12:12
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   1132 «Кошкин дом» 12:12
Никита Никитин
Sanktpēterburga   1170 «Молодцы!» 12:50
Евгений Носов
Kurska   1150 «Дай пять» 12:30
Юлия Ныркова
Sanktpēterburga   1155 «Снусмумрики» 12:35
Даша Павлова
Sanktpēterburga   110 «Си Ху Лун Цзин» 10:10
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   128 «Сашина команда» 10:28
Андрей Петров
Sanktpēterburga   184 «Химики» 11:24
Артур Петров
Sanktpēterburga   1183 «Ноги» 13:03
Анна Петрова
Sanktpēterburga   140 «Petronushki» 10:40
Елена Пименова
Sanktpēterburga   169 «Пупсики» 11:09
Марина Питель
Sanktpēterburga   107 «Бурундуй» 10:07
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   1171 «Luthien ar glirdan» 12:51
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   152 «Маруся и Co» 10:52
Ирина Поляк
Maskava   186 «Не думай!» 11:26
Ксения Попова
Sanktpēterburga   1186 «Три в периоде» 13:06
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   112 «Фифа, Цаца и Фря» 10:12
Рустем Рамазанов
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1144 «Огни Самайна» 12:24
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   146 «Shopaholics» 10:46
Мария Савина
Sanktpēterburga   1144 «Огни Самайна» 12:24
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   133 «Rabid Ferrets» 10:33
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   150 «Тропа Утконоса» 10:50
Михаил Сафонов
Sanktpēterburga   191 «Ленивый брундулюк» 11:31
Елизавета Сафотерова
Sanktpēterburga   1152 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 12:32
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   100 «Трям» 10:00
Аня Селигерская
Sanktpēterburga   1170 «Молодцы!» 12:50
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   1105 «Доктор Дапертутто» 11:45
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   1120 «Les Enfoirés en cavale» 12:00
Дарья Синицына
Sanktpēterburga   1140 «Кантри» 12:20
Екатерина Скороходова
Sanktpēterburga   1219 «Буффи» 13:39
Михаил Смирнов
Sanktpēterburga   1175 «Львёнок и Черепаха» 12:55
Татиана Смирнова
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   1106 «Самые умные» 11:46
Марина Соколова
Sanktpēterburga   1173 «Кристалл» 12:53
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   143 «Проспект Просвещения» 10:43
Александра Солодова
Sanktpēterburga   198 «Бегущие с Фонтанки» 11:38
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   1142 «Муж и Жена» 12:22
Елена Спасская
Sanktpēterburga   125 «Турбо» 10:25
Павел Спигин
Sanktpēterburga   1165 «Антидеприссанты» 12:45
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   1151 «Полёт нормальный» 12:31
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   175 «Ежики-Хрюшечки» 11:15
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   176 «3D» 11:16
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   148 «Япона МАТЬ!» 10:48
Арина Сундукова
Maskava   186 «Не думай!» 11:26
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   112 «Фифа, Цаца и Фря» 10:12
Алексей Сурков
Sanktpēterburga   1218 «ОССы» 13:38
Мария Сысоева
Sanktpēterburga   194 «Сушка» 11:34
Сергей Терентьев
Sanktpēterburga   177 «Имбирные прянички» 11:17
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   122 «Трава в горшке» 10:22
Юлия Тихомирова
Sanktpēterburga   1180 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 13:00
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   1210 «ТИХО-ходы» 13:30
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   1160 «Кли-кли» 12:40
Виктория Толкачева
Sanktpēterburga   134 «Летят Весёлые Уклейки» 10:34
Андрей Трифоненков
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Татьяна Трофимова
Sanktpēterburga   128 «Сашина команда» 10:28
Мария Трусова
Sanktpēterburga   1199 «Mef» 13:19
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   148 «Япона МАТЬ!» 10:48
Наталия Тупкалова
Sanktpēterburga   134 «Летят Весёлые Уклейки» 10:34
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   1140 «Кантри» 12:20
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   107 «Бурундуй» 10:07
Андрей Федосеев
Maskava   1216 «Летающий тостер» 13:36
Анастасия Федулова
Sanktpēterburga   1200 «Во все тяжкие» 13:20
Роман Фертов
Sanktpēterburga   148 «Япона МАТЬ!» 10:48
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   148 «Япона МАТЬ!» 10:48
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   168 «Безбашенные гидробионты» 11:08
Елена Франскевич
Minska   160 «Открывашки 2.0» 11:00
Елена Химочка
Sanktpēterburga   121 «Маша и Медведь» 10:21
Екатерина Хлюпина
Maskava   161 «Хаска и Ко» 11:01
Мария Худякова
Maskava   1134 «Мушкетеры и гардемарины» 12:14
Александра Цуринова
Sanktpēterburga   1220 «Цуриновы и Ко» 13:40
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   110 «Си Ху Лун Цзин» 10:10
Елена Чмелева
Maskavas apgabals   1139 «Снежные Барсы» 12:19
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   136 «Неугомонные проходимцы» 10:36
Василий Шамко
Sanktpēterburga   127 «Портал» 10:27
Алёна Шаповалова
Maskava   1154 «Stop the MIMIMI» 12:34
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   1131 «Лис» 12:11
Александра Ширшова
Sanktpēterburga   1169 «Главное хвост!» 12:49
Екатерина Шишкина
Sanktpēterburga   1198 «Орфаграфия и, пунктуация» 13:18
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   169 «Пупсики» 11:09
Александр Шпер
Maskava   142 «Танки грязи не боятся» 10:42
Григорий Шумков
Maskava   156 «красиво слева» 10:56
Яна Якушкина
Sanktpēterburga   1202 «Баурсак» 13:22
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   1118 «Бублик» 11:58
Ekaterina Borisova
Sanktpēterburga   1213 «Следопыты» 13:33
Tatiana Kovalenko
Sanktpēterburga   166 «Медленные, но веселые раскоряки» 11:06
Artem Leonov
Sanktpēterburga   1189 «Чистые Печенья» 13:09
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   105 «Бригада SOS» 10:05
Сергей Амосов
Sanktpēterburga   1205 «Паровоз» 13:25
Иванова Анна
Sanktpēterburga   194 «Сушка» 11:34
Софья Арбузова
Maskava   155 «Ленивые Ленивцы» 10:55
Кристина Артемьева
Maskava   154 «КриМаДАн» 10:54
Виктор Бабенко
Maskava   1224 «Чай с сахаром» 13:44
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   199 «Кобры» 11:39
Андрей Брызгалов
Maskava   154 «КриМаДАн» 10:54
Алла Бурцева
Maskava   1154 «Stop the MIMIMI» 12:34
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   130 «Мешки с костями» 10:30
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   167 «бакуганы» 11:07
Наталья Володина
Maskava   158 «Веники» 10:58
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1135 «пьюшки» 12:15
Татьяна Воронина
Sanktpēterburga   1209 «Carpe diem» 13:29
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   104 «Пеките голубцы» 10:04
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   127 «Портал» 10:27
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   127 «Портал» 10:27
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   176 «3D» 11:16
Юлия Горбачева
Sanktpēterburga   1119 «Ютсики» 11:59
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   111 «Бродячий стан» 10:11
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   1181 «Слоны Петербурга» 13:01
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   1130 «Дети понедельника» 12:10
Ксения Денисова
Sanktpēterburga   124 «Три пары ног» 10:24
Юлия Дитяткина
Sanktpēterburga   1156 «Загоны» 12:36
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   1211 «НВ» 13:31
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   1130 «Дети понедельника» 12:10
Никита Дюгуров
Sanktpēterburga   189 «Настойка стручкового перца» 11:29
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1193 «ЛУЧ» 13:13
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   1122 «Эдгар Аллан По» 12:02
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   1132 «Кошкин дом» 12:12
Алексей Захаров
Sanktpēterburga   151 «~ЖеЛеВаДо~» 10:51
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   104 «Пеките голубцы» 10:04
ольга иванова
Sanktpēterburga   189 «Настойка стручкового перца» 11:29
Федор Игнатьев
Sanktpēterburga   1112 «капибары» 11:52
Анна Кашутина
Sanktpēterburga   1101 «Зоопарк» 11:41
Наталия Киселева
Maskava   1147 «Белая акация» 12:27
Никита Князькин
Sanktpēterburga   1207 «Поволжье» 13:27
Артемий Козлов
Sanktpēterburga   174 «Трусепой» 11:14
Виктор Козлов
Sanktpēterburga   1103 «Валлийцы» 11:43
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   1163 «Бешеные черепашки» 12:43
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   1119 «Ютсики» 11:59
Екатерина Кравчук
Maskava   1109 «Прогульщики» 11:49
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   131 «Corso & Co» 10:31
Максим Лавров
Sanktpēterburga   188 «Brainless skunks» 11:28
Андрей Лазарев
Sanktpēterburga   109 «Долгоступы СПб» 10:09
Любовь Ландышева
Sanktpēterburga   147 «Орден гаргулий» 10:47
Татьяна Лех
Sanktpēterburga   1129 «принцессы и королевы» 12:09
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   143 «Проспект Просвещения» 10:43
Елена Макрушина
Sanktpēterburga   178 «Ботанчики 2.0» 11:18
Олег Максимов
Sanktpēterburga   1136 «Колпинские пельмешки» 12:16
Андрей Меркулов
Sanktpēterburga   144 «Жаба на метле» 10:44
Юлия Минутина
Sanktpēterburga   1125 «Памяти товарища Саратова» 12:05
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   1204 «Мишки Гамми» 13:24
Дмитрий Мокеев
Maskava   154 «КриМаДАн» 10:54
Никита Мокряков
Sanktpēterburga   1200 «Во все тяжкие» 13:20
Ольга Нефедова
Sanktpēterburga   1129 «принцессы и королевы» 12:09
Елена Ноткина
Sanktpēterburga   1123 «ориентационная гиперколонка» 12:03
Галина Озерова
Sanktpēterburga   170 «Солнышко» 11:10
Иван Павлик
Sanktpēterburga   165 «Zuper» 11:05
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   197 «Шире шаг» 11:37
Марина Петухова
Sanktpēterburga   1129 «принцессы и королевы» 12:09
Антон Полубояринов
Sanktpēterburga   162 «ALANSVAN» 11:02
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   1128 «Царица полей» 12:08
Сергей Поромов
Sanktpēterburga   175 «Ежики-Хрюшечки» 11:15
Иван Проценко
Maskava   1206 «Эчпочмак» 13:26
Александра Савина
Sanktpēterburga   1144 «Огни Самайна» 12:24
Олеся Семенова
Sanktpēterburga   1138 «План Альфа» 12:18
Зоя Сергеева
Sanktpēterburga   153 «la mere de la Kuzka» 10:53
Светлана Сидорова
Sanktpēterburga   1122 «Эдгар Аллан По» 12:02
Евгений Слаква
Sanktpēterburga   1197 «Скитальцы» 13:17
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   171 «Ёжики в морковке» 11:11
Поташова Софья
Sanktpēterburga   1192 «vs» 13:12
Мария Спирина
Sanktpēterburga   192 «Шипшандр» 11:32
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   179 «Snake II» 11:19
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   118 «Богини...просто Богини» 10:18
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   1110 «Шевели булками» 11:50
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   1111 «Фёдоры» 11:51
Алина Титова
Sanktpēterburga   130 «Мешки с костями» 10:30
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   1180 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 13:00
Павел Томша
Sanktpēterburga   1225 «Три-Четыре» 13:45
Елизавета Трофимова
Sanktpēterburga   1172 «Всем нога» 12:52
Илья Турлупов
Maskavas apgabals   155 «Ленивые Ленивцы» 10:55
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   128 «Сашина команда» 10:28
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   1160 «Кли-кли» 12:40
Филипп Федулов
Sanktpēterburga   1209 «Carpe diem» 13:29
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   171 «Ёжики в морковке» 11:11
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   1223 «Вихаил» 13:43
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   100 «Трям» 10:00
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   1111 «Фёдоры» 11:51
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   1107 «Дети хронического индейца» 11:47
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   193 «Victory» 11:33
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   139 «Ежики за горизонотом» 10:39
Пётр Цуринов
Sanktpēterburga   1220 «Цуриновы и Ко» 13:40
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   1104 «Неестественный отбор» 11:44
Рогнеда Шацовская
Sanktpēterburga   120 «Мурзилки» 10:20
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   1214 «Толстопузики» 13:34
Виктор Шульженко
Sanktpēterburga   180 «Студенты» 11:20
Андрей Ярыгин
Sanktpēterburga   149 «Forrest» 10:49
Жанна .
Sanktpēterburga   1209 «Carpe diem» 13:29
Irisha Zvereva
Maskavas apgabals   1159 «Снегири» 12:39
Alegre Аrrdienta
Sanktpēterburga   1189 «Чистые Печенья» 13:09
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   137 «Принцип домино» 10:37
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   137 «Принцип домино» 10:37
Алексей Агеев
Sanktpēterburga   1194 «Три сестры» 13:14
Елена Алексеева
Sanktpēterburga   141 «Жебеки» 10:41
Мария Амосова
Sanktpēterburga   1205 «Паровоз» 13:25
Вадим Анашкин
Maskava   181 «Комната Жа-Ва-Ани» 11:21
Кристина Андреева
Sanktpēterburga   1166 «Ленивые вареники» 12:46
Светлано Андрос
Sanktpēterburga   102 «Дуэт +» 10:02
Виталий Анищенков
Sanktpēterburga   1192 «vs» 13:12
Анжела Антонова
Sanktpēterburga   1173 «Кристалл» 12:53
Евгения Базанкова
Sanktpēterburga   1114 «Ultimate Survival» 11:54
Екатерина Бакиева
Maskavas apgabals   1137 «Эйяфядлайёкюдль» 12:17
Татьяна Бакиева
Maskavas apgabals   1139 «Снежные Барсы» 12:19
Екатерина Банцевич
Sanktpēterburga   1155 «Снусмумрики» 12:35
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   102 «Дуэт +» 10:02
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   197 «Шире шаг» 11:37
Ольга Бачалдина
Sanktpēterburga   141 «Жебеки» 10:41
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   113 «Фи» 10:13
Юлия Бобина
Sanktpēterburga   1119 «Ютсики» 11:59
Юлия Богатырева
Puškina   1127 «Ничего не жалко» 12:07
Анастасия Боженова
Sanktpēterburga   185 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:25
Александра Бойчук
Sanktpēterburga   1156 «Загоны» 12:36
Игорь Бражевский
Sanktpēterburga   1202 «Баурсак» 13:22
Александр Букунов
Sanktpēterburga   1189 «Чистые Печенья» 13:09
Игорь Булатов
Maskavas apgabals   1139 «Снежные Барсы» 12:19
Елена Булдакова
Гусев Калининградской обл.   1151 «Полёт нормальный» 12:31
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   1104 «Неестественный отбор» 11:44
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   121 «Маша и Медведь» 10:21
Виктория Быстрова
Sanktpēterburga   1173 «Кристалл» 12:53
Михаил Бычков
Sanktpēterburga   184 «Химики» 11:24
Дарья Вабищевич
Sanktpēterburga   114 «Кон Тики» 10:14
Павел Васильев
Sanktpēterburga   1196 «4 орешка» 13:16
Ирина Васюк
Sanktpēterburga   132 «Апельсинки» 10:32
Сергей Васюк
Sanktpēterburga   132 «Апельсинки» 10:32
Софья Видревич
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Сергей Видяев
Sanktpēterburga   1225 «Три-Четыре» 13:45
Ольга Висленева
Sanktpēterburga   1111 «Фёдоры» 11:51
Игорь Воробёв
Sanktpēterburga   1141 «Эффект Доплера» 12:21
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1135 «пьюшки» 12:15
Дарья Воробьёва
Maskava   1141 «Эффект Доплера» 12:21
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   1135 «пьюшки» 12:15
Роман Воронин
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Елена Воронова
Maskava   1206 «Эчпочмак» 13:26
Ирина Высоцкая
Sanktpēterburga   1164 «Паркур» 12:44
Галина Гагарина
Ļeņingradas apgabals   118 «Богини...просто Богини» 10:18
Евгений Галкин
Sanktpēterburga   184 «Химики» 11:24
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   1193 «ЛУЧ» 13:13
Борис Гильберштейн
Sanktpēterburga   153 «la mere de la Kuzka» 10:53
Алина Глекова
Minska   160 «Открывашки 2.0» 11:00
Дмитрий Гозман
Sanktpēterburga   175 «Ежики-Хрюшечки» 11:15
Мария Гозман
Sanktpēterburga   175 «Ежики-Хрюшечки» 11:15
Павел Гончаров
Sanktpēterburga   1121 «Ребята веселые» 12:01
Дарья Горбачева
Sanktpēterburga   1213 «Следопыты» 13:33
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   147 «Орден гаргулий» 10:47
Евгений Горобцов
Sanktpēterburga   1169 «Главное хвост!» 12:49
Софья Готовцева
Sanktpēterburga   1116 «Улыбаемся и машем» 11:56
Мария Григорьева
Sanktpēterburga   1168 «Альма» 12:48
Николай Гришанов
Maskavas apgabals   101 «Победа» 10:01
Алекс Громов
Sanktpēterburga   1166 «Ленивые вареники» 12:46
Святослав Грязнов
Sanktpēterburga   1215 «Всем сладкий рулет» 13:35
Ирина Гуацаева
Sanktpēterburga   120 «Мурзилки» 10:20
Ирина Губчевская
Sanktpēterburga   139 «Ежики за горизонотом» 10:39
Катя Гукайло
Maskava   183 «АльДенте» 11:23
Александра Гулевская
Sanktpēterburga   1186 «Три в периоде» 13:06
Виктория Гурьянова
Sanktpēterburga   1196 «4 орешка» 13:16
Валерий Давыдов
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Дмитрий Давыдов
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Дарья Давыдова
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Лариса Данилова
Sanktpēterburga   199 «Кобры» 11:39
Виктория Данилович
Maskavas apgabals   1159 «Снегири» 12:39
Андрей Данильченко
Sanktpēterburga   1174 «Дар Ветер» 12:54
Лукия Данильченко
Sanktpēterburga   1174 «Дар Ветер» 12:54
Никита Дарзнек
Sanktpēterburga   1187 «Слабоумие и отвага» 13:07
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   1128 «Царица полей» 12:08
Анна Дискина
Sanktpēterburga   1113 «Кот да Винчи» 11:53
Олег Дрелинг
Sanktpēterburga   1121 «Ребята веселые» 12:01
Друг Друг
Sanktpēterburga   1212 «Команда - Команда» 13:32
Друг Друг
Sanktpēterburga   1212 «Команда - Команда» 13:32
Друг Друг
Sanktpēterburga   1212 «Команда - Команда» 13:32
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   107 «Бурундуй» 10:07
Ассель Евгенова
Sanktpēterburga   1117 «Дон Педро» 11:57
Ирина Евстигнеева
Sanktpēterburga   134 «Летят Весёлые Уклейки» 10:34
Ярослав Елисеев
Maskavas apgabals   1139 «Снежные Барсы» 12:19
Елизавета Елфимова
Sanktpēterburga   1108 «Калле Блумквист» 11:48
Юлия Ермачкова
Sanktpēterburga   1112 «капибары» 11:52
Дмитрий Ефимов
Sanktpēterburga   1128 «Царица полей» 12:08
Татьяна Ефимова
Sanktpēterburga   1121 «Ребята веселые» 12:01
Иван Жбанов
Sanktpēterburga   1178 «Морские котики» 12:58
Надежда Жданова
Sanktpēterburga   119 «Тройной орарь» 10:19
Инна Жеффре
Sanktpēterburga   138 «Технолог» 10:38
Сергей Звягинцев
Sanktpēterburga   1149 «Боевые тараканы» 12:29
Максим Зеленов
Sanktpēterburga   171 «Ёжики в морковке» 11:11
Дмитрий Зюзин
Maskava   1206 «Эчпочмак» 13:26
Дмитрий Иванов
Ļeņingradas apgabals   1131 «Лис» 12:11
Евгений Иванов
Sanktpēterburga   1179 «Красный олень правосудия» 12:59
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   188 «Brainless skunks» 11:28
Алена Иванова
Sanktpēterburga   188 «Brainless skunks» 11:28
Нина Иванова
Sanktpēterburga   136 «Неугомонные проходимцы» 10:36
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   1112 «капибары» 11:52
Ольга Ильченко
Sanktpēterburga   161 «Хаска и Ко» 11:01
Екатерина Исаева
Sanktpēterburga   1108 «Калле Блумквист» 11:48
Эдгар Казаку
Maskavas apgabals   1153 «Тюбик» 12:33
Сергей Калинин
Sanktpēterburga   1182 «Интровертивные оборотни» 13:02
Елена Караваева
Sanktpēterburga   1178 «Морские котики» 12:58
Виктория Кармацкая
Sanktpēterburga   1223 «Вихаил» 13:43
Александра Карпова
Sanktpēterburga   1143 «Пепел Клааса» 12:23
Дмитрий Картавенко
Maskava   158 «Веники» 10:58
Алла Касатова
Maskavas apgabals   1137 «Эйяфядлайёкюдль» 12:17
Ася Каяндер
Sanktpēterburga   1102 «Жёёсткий матрас» 11:42
Анна Киселева
Maskava   181 «Комната Жа-Ва-Ани» 11:21
Евгения Климова
Maskavas apgabals   1137 «Эйяфядлайёкюдль» 12:17
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   1115 «las tortugas» 11:55
Инга Кноп
Sanktpēterburga   1222 «КнопКИ» 13:42
Юлечка Кноп
Sanktpēterburga   1222 «КнопКИ» 13:42
Виктор Козлов
Sanktpēterburga   1127 «Ничего не жалко» 12:07
Тина Козлова
Sanktpēterburga   109 «Долгоступы СПб» 10:09
Полина Колзина
Sanktpēterburga   1186 «Три в периоде» 13:06
Алина Королева
Sanktpēterburga   1176 «NoName» 12:56
Елена Корчагина
Maskava   156 «красиво слева» 10:56
Иван Котомин
Sanktpēterburga   151 «~ЖеЛеВаДо~» 10:51
Даниил Кочкин
Sanktpēterburga   191 «Ленивый брундулюк» 11:31
Ольга Кравченко
Sanktpēterburga   166 «Медленные, но веселые раскоряки» 11:06
Андрей Краевский
Sanktpēterburga   1205 «Паровоз» 13:25
Оксана Красенькова
Maskava   1109 «Прогульщики» 11:49
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   1116 «Улыбаемся и машем» 11:56
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   179 «Snake II» 11:19
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   164 «Империя Габсбургов наносит ответный удар» 11:04
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   163 «Доходяги» 11:03
Ольга Куракина
Sanktpēterburga   1102 «Жёёсткий матрас» 11:42
Сергей Курако
Sanktpēterburga   1155 «Снусмумрики» 12:35
Марина Курбатова
Maskava   1150 «Дай пять» 12:30
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   1100 «Иероглиф» 11:40
Евгения Лаврова
Sanktpēterburga   188 «Brainless skunks» 11:28
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   170 «Солнышко» 11:10
Светлана Лазарева
Sanktpēterburga   109 «Долгоступы СПб» 10:09
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   1191 «Глюк» 13:11
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   113 «Фи» 10:13
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   1114 «Ultimate Survival» 11:54
Владислав Лебедев
Sanktpēterburga   1182 «Интровертивные оборотни» 13:02
Наталья Левакова
Sanktpēterburga   1129 «принцессы и королевы» 12:09
Юлия Лёвочкина
Sanktpēterburga   1197 «Скитальцы» 13:17
Лев Лещинер
Maskava   117 «Семейство кошачьих» 10:17
Виктория Лещук
Maskava   196 «Вероломный как тритон» 11:36
Александр Либер
Sanktpēterburga   177 «Имбирные прянички» 11:17
Константин Лизунов
Sanktpēterburga   187 «Выключайник» 11:27
Юля Линник
Sanktpēterburga   1207 «Поволжье» 13:27
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   1214 «Толстопузики» 13:34
Александр Лобанов
Sanktpēterburga   1125 «Памяти товарища Саратова» 12:05
Алексей Логинов
Sanktpēterburga   1155 «Снусмумрики» 12:35
Екатерина Луговых
Sanktpēterburga   1189 «Чистые Печенья» 13:09
Юрий Лузянин
Sanktpēterburga   150 «Тропа Утконоса» 10:50
Оля Лысенко
Maskava   183 «АльДенте» 11:23
Иван Лысов
Maskavas apgabals   1137 «Эйяфядлайёкюдль» 12:17
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   1136 «Колпинские пельмешки» 12:16
Александра Макунина
Sanktpēterburga   184 «Химики» 11:24
Дмитрий Маньковский
Sanktpēterburga   1105 «Доктор Дапертутто» 11:45
Мария Мартусь
Sanktpēterburga   1178 «Морские котики» 12:58
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   1168 «Альма» 12:48
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   163 «Доходяги» 11:03
Дмитрий Мезерин
Sanktpēterburga   168 «Безбашенные гидробионты» 11:08
Виталия Мезерина
Sanktpēterburga   168 «Безбашенные гидробионты» 11:08
А Меллер
Sanktpēterburga   1146 «Все, как мы любим» 12:26
Ольга Мельник
Sanktpēterburga   178 «Ботанчики 2.0» 11:18
Александр Метелица
Sanktpēterburga   102 «Дуэт +» 10:02
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   102 «Дуэт +» 10:02
Денис Механиков
Sanktpēterburga   171 «Ёжики в морковке» 11:11
Александр Микрюков
Sanktpēterburga   187 «Выключайник» 11:27
Светлана Микутель
Sanktpēterburga   162 «ALANSVAN» 11:02
Альберт Минибаев
Sanktpēterburga   1108 «Калле Блумквист» 11:48
Нина Минина
Sanktpēterburga   197 «Шире шаг» 11:37
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   103 «Leone di San Marco» 10:03
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   120 «Мурзилки» 10:20
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   115 «Катина команда» 10:15
Денис Муравлянский
Sanktpēterburga   111 «Бродячий стан» 10:11
Наталия Муромцева
Sanktpēterburga   124 «Три пары ног» 10:24
Анастасия Наумова
Sanktpēterburga   1205 «Паровоз» 13:25
Ольга Невмержицкая
Sanktpēterburga   178 «Ботанчики 2.0» 11:18
Андрей Нельзиков
Sanktpēterburga   1208 «ЛЕАН» 13:28
Марина Непогодьева
Sanktpēterburga   140 «Petronushki» 10:40
Екатерина Несмиянова
Sanktpēterburga   141 «Жебеки» 10:41
Алевтина Никиша
Sanktpēterburga   1100 «Иероглиф» 11:40
Ирина Новикова
Sanktpēterburga   195 «Чушка Кая» 11:35
Елена Новоселова
Sanktpēterburga   1123 «ориентационная гиперколонка» 12:03
Калинина Ольга
Sanktpēterburga   153 «la mere de la Kuzka» 10:53
Светлана Орчинская
Sanktpēterburga   1173 «Кристалл» 12:53
Сергей Павлов
Sanktpēterburga   124 «Три пары ног» 10:24
Мария Павлова
Maskava   154 «КриМаДАн» 10:54
Настя Павлюк
Sanktpēterburga   1169 «Главное хвост!» 12:49
Наталья Панина
Sanktpēterburga   1120 «Les Enfoirés en cavale» 12:00
Татьяна Пепеляева
Sanktpēterburga   1198 «Орфаграфия и, пунктуация» 13:18
Сергей Перков
Sanktpēterburga   1104 «Неестественный отбор» 11:44
Максим Петров
Sanktpēterburga   140 «Petronushki» 10:40
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   1195 «errare_humanum_est» 13:15
Андрей Пешехонов
Maskavas apgabals   1159 «Снегири» 12:39
Даниил Писанов
Sanktpēterburga   114 «Кон Тики» 10:14
Надя Побижан
Sanktpēterburga   166 «Медленные, но веселые раскоряки» 11:06
Николай Порцель
Sanktpēterburga   177 «Имбирные прянички» 11:17
Мария Потапенкова
Sanktpēterburga   1176 «NoName» 12:56
Анна Потапова
Sanktpēterburga   114 «Кон Тики» 10:14
Анастасия Потягалова
Maskava   135 «солнышки!» 10:35
Сергей Притула
Sanktpēterburga   189 «Настойка стручкового перца» 11:29
Демид Рабчевский
Sanktpēterburga   1113 «Кот да Винчи» 11:53
Маша Радзивиллович
Sanktpēterburga   1175 «Львёнок и Черепаха» 12:55
Елена Регуш
Sanktpēterburga   120 «Мурзилки» 10:20
Мария Репп
Sanktpēterburga   1143 «Пепел Клааса» 12:23
Наталья Романченко
Sanktpēterburga   144 «Жаба на метле» 10:44
Марина Рубина
Sanktpēterburga   137 «Принцип домино» 10:37
Стас Савельев
Sanktpēterburga   1204 «Мишки Гамми» 13:24
Аленка Савина
Sanktpēterburga   1102 «Жёёсткий матрас» 11:42
Анна Савина
Sanktpēterburga   1117 «Дон Педро» 11:57
Булат Сагдеев
Sanktpēterburga   1207 «Поволжье» 13:27
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   1181 «Слоны Петербурга» 13:01
Римма Самитова
Sanktpēterburga   1181 «Слоны Петербурга» 13:01
Наталья Самойленко
Sanktpēterburga   1191 «Глюк» 13:11
Мартин Санатос
Sanktpēterburga   147 «Орден гаргулий» 10:47
Дарья Сатюкова
Sanktpēterburga   105 «Бригада SOS» 10:05
Владимир Сауков
Maskavas apgabals   1153 «Тюбик» 12:33
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   157 «Вилка и Шкаф» 10:57
Людмила Сафонова
Sanktpēterburga   191 «Ленивый брундулюк» 11:31
Людмила Свентусова
Sanktpēterburga   130 «Мешки с костями» 10:30
Вадим Семенов
Sanktpēterburga   1138 «План Альфа» 12:18
Михаил Семенов
Sanktpēterburga   1138 «План Альфа» 12:18
Кирилл Сергеев
Sanktpēterburga   137 «Принцип домино» 10:37
Баскаков Сергей
Sanktpēterburga   103 «Leone di San Marco» 10:03
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   1128 «Царица полей» 12:08
Юлия Слотина
Sanktpēterburga   1182 «Интровертивные оборотни» 13:02
Екатерина Смагина
Sanktpēterburga   1225 «Три-Четыре» 13:45
Антон Смирнов
Sanktpēterburga   1112 «капибары» 11:52
Екатерина Смирнова
Sanktpēterburga   1196 «4 орешка» 13:16
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   1181 «Слоны Петербурга» 13:01
Сергей Снарский
Sanktpēterburga   146 «Shopaholics» 10:46
Георгий Соколов
Sanktpēterburga   1187 «Слабоумие и отвага» 13:07
Анна Солодова
Sanktpēterburga   198 «Бегущие с Фонтанки» 11:38
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   139 «Ежики за горизонотом» 10:39
Ксения Сомова
Sanktpēterburga   1127 «Ничего не жалко» 12:07
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   1142 «Муж и Жена» 12:22
Светлана Сотникова
Sanktpēterburga   1162 «Северные цветы» 12:42
Юлия Спасская
Sanktpēterburga   1113 «Кот да Винчи» 11:53
Людмила Спигина
Sanktpēterburga   1165 «Антидеприссанты» 12:45
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   1203 «ТК» 13:23
Варвара Сраго
Sanktpēterburga   104 «Пеките голубцы» 10:04
Антон Степанов
Maskava   155 «Ленивые Ленивцы» 10:55
Мария Степанова
Maskava   155 «Ленивые Ленивцы» 10:55
Екатерина Стукова
Sanktpēterburga   164 «Империя Габсбургов наносит ответный удар» 11:04
Римма Субаева
Sanktpēterburga   1116 «Улыбаемся и машем» 11:56
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   1148 «CMYK» 12:28
Наталья Сытенко
Sanktpēterburga   1194 «Три сестры» 13:14
Ани Тадевосян
Sanktpēterburga   125 «Турбо» 10:25
Антон Тарасков
Sanktpēterburga   172 «Идущие навстречу» 11:12
Сергей Терпухов
Sanktpēterburga   149 «Forrest» 10:49
Андрей Тимофеев
Sanktpēterburga   1161 «ВишТим» 12:41
Вячеслав Тимофеев
Sanktpēterburga   1161 «ВишТим» 12:41
Иван Тимофеев
Sanktpēterburga   1161 «ВишТим» 12:41
Наталья Тимофеева
Sanktpēterburga   147 «Орден гаргулий» 10:47
Марина Титенко
Sanktpēterburga   1117 «Дон Педро» 11:57
Алена Тихонова
Maskava   183 «АльДенте» 11:23
Анна Торопова
Sanktpēterburga   146 «Shopaholics» 10:46
Любовь Торопова
Sanktpēterburga   103 «Leone di San Marco» 10:03
Виктория Тронкина
Sanktpēterburga   1176 «NoName» 12:56
Анна Туканова
Sanktpēterburga   1190 «Пыщ Пыщ Ололо я водитель НЛО» 13:10
Мария Тучина
Sanktpēterburga   1191 «Глюк» 13:11
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   1177 «Дважды два» 12:57
Алексей Ушаков
Sanktpēterburga   179 «Snake II» 11:19
Анна Фарберова
Sanktpēterburga   1213 «Следопыты» 13:33
Павел Федосов
Sanktpēterburga   1190 «Пыщ Пыщ Ололо я водитель НЛО» 13:10
Екатерина Фефелова
Maskava   1224 «Чай с сахаром» 13:44
Владимир Фирсов
Sanktpēterburga   198 «Бегущие с Фонтанки» 11:38
Антон Фищев
Sanktpēterburga   1218 «ОССы» 13:38
Ирина Фоменко
Sanktpēterburga   131 «Corso & Co» 10:31
Виталий Ханагуа
Sanktpēterburga   1176 «NoName» 12:56
Полина Хандогина
Sanktpēterburga   166 «Медленные, но веселые раскоряки» 11:06
Анастасия Хвесюк
Maskava   151 «~ЖеЛеВаДо~» 10:51
Никита Хибин
Sanktpēterburga   1218 «ОССы» 13:38
Кристина Хобня
Sanktpēterburga   1115 «las tortugas» 11:55
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   1107 «Дети хронического индейца» 11:47
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   145 «Недобрая белочка» 10:45
Елена Холодякова
Sanktpēterburga   1195 «errare_humanum_est» 13:15
Роман Цыбин
Sanktpēterburga   187 «Выключайник» 11:27
Алексей Черников
Sanktpēterburga   145 «Недобрая белочка» 10:45
Антон Чижов
Sanktpēterburga   1123 «ориентационная гиперколонка» 12:03
Лев Чижов
Sanktpēterburga   1123 «ориентационная гиперколонка» 12:03
Ольга Чирикова
Sanktpēterburga   1172 «Всем нога» 12:52
Анна Чуватова
Sanktpēterburga   1207 «Поволжье» 13:27
Николай Чугреев
Sanktpēterburga   1124 «Синица» 12:04
Оксана Чугунова
Sanktpēterburga   195 «Чушка Кая» 11:35
Олег Чурбаков
Sanktpēterburga   1210 «ТИХО-ходы» 13:30
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   1210 «ТИХО-ходы» 13:30
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   136 «Неугомонные проходимцы» 10:36
Дарья Шашенкова
Sanktpēterburga   168 «Безбашенные гидробионты» 11:08
Лидия Шкуратова
Sanktpēterburga   143 «Проспект Просвещения» 10:43
Илья Шульженко
Sanktpēterburga   180 «Студенты» 11:20
Елена Шумилова
Sanktpēterburga   1218 «ОССы» 13:38
Дмитрий Щетинин
Sanktpēterburga   1169 «Главное хвост!» 12:49
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   121 «Маша и Медведь» 10:21
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   121 «Маша и Медведь» 10:21
Светлана Щипунова
Sanktpēterburga   1186 «Три в периоде» 13:06
Александр Юдинков
Sanktpēterburga   1204 «Мишки Гамми» 13:24
Елена Юдинкова
Sanktpēterburga   1204 «Мишки Гамми» 13:24
Анна Ярыгина
Sanktpēterburga   149 «Forrest» 10:49
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Трям
101 10:01 Победа
Николай Гришанов

Maskavas apgabals

102 10:02 Дуэт +
Светлано Андрос

Sanktpēterburga

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

103 10:03 Leone di San Marco
Максим Михайлов

Sanktpēterburga

Баскаков Сергей

Sanktpēterburga

Любовь Торопова

Sanktpēterburga

104 10:04 Пеките голубцы
Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Варвара Сраго

Sanktpēterburga

105 10:05 Бригада SOS
Elias Vasiliev

Sanktpēterburga

Дарья Сатюкова

Sanktpēterburga

106 10:06 Шестеренка
Софья Видревич

Maskava

Роман Воронин

Maskava

107 10:07 Бурундуй
Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

109 10:09 Долгоступы СПб
Андрей Лазарев

Sanktpēterburga

Тина Козлова

Sanktpēterburga

Светлана Лазарева

Sanktpēterburga

110 10:10 Си Ху Лун Цзин
Даша Павлова

Sanktpēterburga

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

111 10:11 Бродячий стан
Денис Муравлянский

Sanktpēterburga

112 10:12 Фифа, Цаца и Фря
Анна Бехтева

Sanktpēterburga

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

113 10:13 Фи
Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

114 10:14 Кон Тики
Дарья Вабищевич

Sanktpēterburga

Даниил Писанов

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

115 10:15 Катина команда
Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Эльвира Мищенко

Sanktpēterburga

116 10:16 X-travel
117 10:17 Семейство кошачьих
Лев Лещинер

Maskava

118 10:18 Богини...просто Богини
Юлия Тарасенко

Sanktpēterburga

Галина Гагарина

Ļeņingradas apgabals

119 10:19 Тройной орарь
Ivan Danilov

Sanktpēterburga

Надежда Жданова

Sanktpēterburga

120 10:20 Мурзилки
Ирина Гуацаева

Sanktpēterburga

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Елена Регуш

Sanktpēterburga

121 10:21 Маша и Медведь
Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

122 10:22 Трава в горшке
123 10:23 Белый шум
124 10:24 Три пары ног
Наталия Муромцева

Sanktpēterburga

Сергей Павлов

Sanktpēterburga

125 10:25 Турбо
Елена Спасская

Sanktpēterburga

Ани Тадевосян

Sanktpēterburga

126 10:26 Весёлые Барашки
127 10:27 Портал
128 10:28 Сашина команда
129 10:29 Ж/Д
130 10:30 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Людмила Свентусова

Sanktpēterburga

131 10:31 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Ирина Фоменко

Sanktpēterburga

132 10:32 Апельсинки
Ирина Васюк

Sanktpēterburga

Сергей Васюк

Sanktpēterburga

133 10:33 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

134 10:34 Летят Весёлые Уклейки
Ирина Евстигнеева

Sanktpēterburga

135 10:35 солнышки!
Анастасия Потягалова

Maskava

136 10:36 Неугомонные проходимцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

137 10:37 Принцип домино
Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

Кирилл Сергеев

Sanktpēterburga

138 10:38 Технолог
Инна Жеффре

Sanktpēterburga

139 10:39 Ежики за горизонотом
Ирина Губчевская

Sanktpēterburga

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

140 10:40 Petronushki
Анна Петрова

Sanktpēterburga

Марина Непогодьева

Sanktpēterburga

Максим Петров

Sanktpēterburga

141 10:41 Жебеки
Елена Алексеева

Sanktpēterburga

Ольга Бачалдина

Sanktpēterburga

Екатерина Несмиянова

Sanktpēterburga

142 10:42 Танки грязи не боятся
143 10:43 Проспект Просвещения
Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Роман Мадеев

Sanktpēterburga

Лидия Шкуратова

Sanktpēterburga

144 10:44 Жаба на метле
Анюта Вульф

Sanktpēterburga

Наталья Романченко

Sanktpēterburga

145 10:45 Недобрая белочка
Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

Алексей Черников

Sanktpēterburga

146 10:46 Shopaholics
Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Сергей Снарский

Sanktpēterburga

Анна Торопова

Sanktpēterburga

147 10:47 Орден гаргулий
Андрей Горбунов

Sanktpēterburga

Мартин Санатос

Sanktpēterburga

Наталья Тимофеева

Sanktpēterburga

148 10:48 Япона МАТЬ!
Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

149 10:49 Forrest
Андрей Ярыгин

Sanktpēterburga

Сергей Терпухов

Sanktpēterburga

Анна Ярыгина

Sanktpēterburga

150 10:50 Тропа Утконоса
Юрий Лузянин

Sanktpēterburga

151 10:51 ~ЖеЛеВаДо~
Иван Котомин

Sanktpēterburga

Анастасия Хвесюк

Maskava

152 10:52 Маруся и Co
153 10:53 la mere de la Kuzka
Зоя Сергеева

Sanktpēterburga

Борис Гильберштейн

Sanktpēterburga

Калинина Ольга

Sanktpēterburga

154 10:54 КриМаДАн
Мария Павлова

Maskava

155 10:55 Ленивые Ленивцы
Илья Турлупов

Maskavas apgabals

Антон Степанов

Maskava

Мария Степанова

Maskava

156 10:56 красиво слева
Елена Корчагина

Maskava

157 10:57 Вилка и Шкаф
Алексей Сафаралеев

Sanktpēterburga

158 10:58 Веники
Дмитрий Картавенко

Maskava

160 11:00 Открывашки 2.0
Алина Глекова

Minska

161 11:01 Хаска и Ко
Ольга Ильченко

Sanktpēterburga

162 11:02 ALANSVAN
Светлана Микутель

Sanktpēterburga

163 11:03 Доходяги
Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

164 11:04 Империя Габсбургов наносит ответный удар
Павел Васильев

Sanktpēterburga

Иван Кузнецов

Sanktpēterburga

Екатерина Стукова

Sanktpēterburga

165 11:05 Zuper
Иван Павлик

Sanktpēterburga

166 11:06 Медленные, но веселые раскоряки
Tatiana Kovalenko

Sanktpēterburga

Ольга Кравченко

Sanktpēterburga

Надя Побижан

Sanktpēterburga

Полина Хандогина

Sanktpēterburga

167 11:07 бакуганы
Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

168 11:08 Безбашенные гидробионты
Елена Фоминова

Sanktpēterburga

Дмитрий Мезерин

Sanktpēterburga

Виталия Мезерина

Sanktpēterburga

Дарья Шашенкова

Sanktpēterburga

169 11:09 Пупсики
Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

170 11:10 Солнышко
Галина Озерова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

171 11:11 Ёжики в морковке
Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Максим Зеленов

Sanktpēterburga

Денис Механиков

Sanktpēterburga

172 11:12 Идущие навстречу
Антон Тарасков

Sanktpēterburga

173 11:13 Банда лентяев
174 11:14 Трусепой
175 11:15 Ежики-Хрюшечки
Сергей Поромов

Sanktpēterburga

Дмитрий Гозман

Sanktpēterburga

Мария Гозман

Sanktpēterburga

176 11:16 3D
177 11:17 Имбирные прянички
Александр Либер

Sanktpēterburga

Николай Порцель

Sanktpēterburga

178 11:18 Ботанчики 2.0
Ольга Мельник

Sanktpēterburga

Ольга Невмержицкая

Sanktpēterburga

179 11:19 Snake II
Екатерина Куданова

Sanktpēterburga

Алексей Ушаков

Sanktpēterburga

180 11:20 Студенты
Илья Шульженко

Sanktpēterburga

181 11:21 Комната Жа-Ва-Ани
Вадим Анашкин

Maskava

Анна Киселева

Maskava

182 11:22 Кембелтоны
Ольга Давыдова

Sanktpēterburga

Валерий Давыдов

Sanktpēterburga

Дмитрий Давыдов

Sanktpēterburga

Дарья Давыдова

Sanktpēterburga

183 11:23 АльДенте
Катя Гукайло

Maskava

Оля Лысенко

Maskava

Алена Тихонова

Maskava

184 11:24 Химики
Андрей Петров

Sanktpēterburga

Михаил Бычков

Sanktpēterburga

Евгений Галкин

Sanktpēterburga

Александра Макунина

Sanktpēterburga

185 11:25 Хлебные палочки с кунжутом
Анастасия Боженова

Sanktpēterburga

186 11:26 Не думай!
187 11:27 Выключайник
Константин Лизунов

Sanktpēterburga

Александр Микрюков

Sanktpēterburga

Роман Цыбин

Sanktpēterburga

188 11:28 Brainless skunks
Максим Лавров

Sanktpēterburga

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Алена Иванова

Sanktpēterburga

Евгения Лаврова

Sanktpēterburga

189 11:29 Настойка стручкового перца
Никита Дюгуров

Sanktpēterburga

ольга иванова

Sanktpēterburga

Сергей Притула

Sanktpēterburga

190 11:30 По следам полосатого слона
191 11:31 Ленивый брундулюк
Михаил Сафонов

Sanktpēterburga

Даниил Кочкин

Sanktpēterburga

Людмила Сафонова

Sanktpēterburga

192 11:32 Шипшандр
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

193 11:33 Victory
194 11:34 Сушка
195 11:35 Чушка Кая
Marina Zinchuk

Sanktpēterburga

Ирина Новикова

Sanktpēterburga

Оксана Чугунова

Sanktpēterburga

196 11:36 Вероломный как тритон
Виктория Лещук

Maskava

197 11:37 Шире шаг
Галина Батышкина

Sanktpēterburga

Нина Минина

Sanktpēterburga

198 11:38 Бегущие с Фонтанки
Анна Солодова

Sanktpēterburga

Владимир Фирсов

Sanktpēterburga

199 11:39 Кобры
Лариса Данилова

Sanktpēterburga

1100 11:40 Иероглиф
Лилия Курносенкова

Sanktpēterburga

Алевтина Никиша

Sanktpēterburga

1101 11:41 Зоопарк
Анна Кашутина

Sanktpēterburga

1102 11:42 Жёёсткий матрас
Ася Каяндер

Sanktpēterburga

Ольга Куракина

Sanktpēterburga

Аленка Савина

Sanktpēterburga

1103 11:43 Валлийцы
Elena Tishkovskaya

Maskavas apgabals

Виктор Козлов

Sanktpēterburga

1104 11:44 Неестественный отбор
Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Сергей Перков

Sanktpēterburga

1105 11:45 Доктор Дапертутто
Дмитрий Маньковский

Sanktpēterburga

1106 11:46 Самые умные
Татиана Смирнова

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

1107 11:47 Дети хронического индейца
Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

1108 11:48 Калле Блумквист
Елизавета Елфимова

Sanktpēterburga

Екатерина Исаева

Sanktpēterburga

Альберт Минибаев

Sanktpēterburga

1109 11:49 Прогульщики
Оксана Красенькова

Maskava

1110 11:50 Шевели булками
1111 11:51 Фёдоры
Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Ольга Висленева

Sanktpēterburga

1112 11:52 капибары
Федор Игнатьев

Sanktpēterburga

Юлия Ермачкова

Sanktpēterburga

Ольга Игнатьева

Sanktpēterburga

Антон Смирнов

Sanktpēterburga

1113 11:53 Кот да Винчи
Анна Дискина

Sanktpēterburga

Демид Рабчевский

Sanktpēterburga

Юлия Спасская

Sanktpēterburga

1114 11:54 Ultimate Survival
Евгения Базанкова

Sanktpēterburga

Роман Ларионов

Sanktpēterburga

1115 11:55 las tortugas
Александр Клюкин

Sanktpēterburga

Кристина Хобня

Sanktpēterburga

1116 11:56 Улыбаемся и машем
Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Софья Готовцева

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

Римма Субаева

Sanktpēterburga

1117 11:57 Дон Педро
Ассель Евгенова

Sanktpēterburga

Анна Савина

Sanktpēterburga

Марина Титенко

Sanktpēterburga

1118 11:58 Бублик
Ash Shevlyakov

Maskava

Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

1119 11:59 Ютсики
Евгения Келлер

Sanktpēterburga

Юлия Горбачева

Sanktpēterburga

Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Юлия Бобина

Sanktpēterburga

1120 12:00 Les Enfoirés en cavale
Наталья Панина

Sanktpēterburga

1121 12:01