Category 

Full name City Team number and name Start time
Olga Ivanova
Moscow   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Камран Алиев
Moscow   L489 «Титикака» 11:58
Татьяна Бурлакова
Saint Petersburg   L411 «Нелепый дуэт» 09:22
Анна Бусленко
Moscow   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Валентина Бучко
Moscow   L489 «Титикака» 11:58
Елена Бычкова
Moscow   L434 «Палатка №6» 10:08
Игорь Винокуров
Saint Petersburg   L420 «Этюд» 09:40
Ирина Гришина
Moscow   L416 «Sneg» 09:32
Наталья Карташова
Saint Petersburg   L402 «Улетайки» 09:04
Наталья Лактюшкина
Moscow Region   L410 «Лапидусы» 09:20
Ирина Лебедева
Saint Petersburg   L408 «Клетчатее чем зайцы» 09:16
Сергей Лобанов
Moscow   L419 «оранжевые солнышки» 09:38
Михаил Маринцев
Moscow   L434 «Палатка №6» 10:08
Игорь Мелентьев
Moscow   L417 «Искатели Приключений» 09:34
Мария Меняйлова
Moscow   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Саша Павлиенко
Moscow   L412 «Ангидрид» 09:24
Валентина Певишева
Saint Petersburg   L409 «Белая полоса» 09:18
Роман Пеньков
Moscow Region   L432 «КБ Балашиха Лев» 10:04
Елена Пономарева
Moscow Region   L431 «3-Ко» 10:02
Елена Самойлова
Moscow Region   L432 «КБ Балашиха Лев» 10:04
Анна Сыпкова
Moscow   L445 «Тилимилитрямдия» 10:30
Екатерина Тимшина
Saint Petersburg   L420 «Этюд» 09:40
Наталия Фомичева
Saint Petersburg   L406 «Было бы нелепо» 09:12
Иван Шамрин
Moscow   L489 «Титикака» 11:58
Екатерина Алферова
Moscow   L460 «CaramelThyme» 11:00
Никита Арзиманов
Moscow   L445 «Тилимилитрямдия» 10:30
Александр Бидерман
Moscow Region   L435 «Феникс» 10:10
Николай Большаков
Moscow   L407 «Мохлики» 09:14
Елена Грабовская
Moscow   L417 «Искатели Приключений» 09:34
Дмитрий Житлухин
Moscow   L400 «Зарница» 09:00
Мария Золина
Moscow   L418 «Волчица и пряности» 09:36
Оля Климова
Moscow   L403 «Большой Львиный Прайд» 09:06
Анна Колосова
Moscow   L401 «Бабочки» 09:02
Екатерина Красненко
Moscow   L436 «Драконова бабушка» 10:12
Олег Мамин
Moscow   L445 «Тилимилитрямдия» 10:30
Анна Носова
Saint Petersburg   L402 «Улетайки» 09:04
Денис Покровский
Moscow   L415 «Лисокот» 09:30
Юлия Ракчеева
Moscow   L413 «Абрикосы» 09:26
Валерия Светицкая
Moscow   L410 «Лапидусы» 09:20
Владимир Соколов
Saint Petersburg   L408 «Клетчатее чем зайцы» 09:16
Дмитрий Ураев
Moscow   L433 «Тумгытури» 10:06
Кирилл Алферов
Moscow   L460 «CaramelThyme» 11:00
Наталья Баженова
Moscow   L419 «оранжевые солнышки» 09:38
Ирина Баранова
Saint Petersburg   L411 «Нелепый дуэт» 09:22
Татьяна Бланк
Saint Petersburg   L406 «Было бы нелепо» 09:12
Сергей Богданов
Moscow   L434 «Палатка №6» 10:08
Никита Буйвич
Moscow   L412 «Ангидрид» 09:24
Людмила Голикова
Moscow   L433 «Тумгытури» 10:06
Кадрия Еникеева
Saint Petersburg   L406 «Было бы нелепо» 09:12
Лариса Зайцева
Moscow   L436 «Драконова бабушка» 10:12
Ольга Карпинская
Moscow   L434 «Палатка №6» 10:08
Александра Кошкина
Moscow   L401 «Бабочки» 09:02
Сергей Кузнецов
Moscow Region   L431 «3-Ко» 10:02
Ира Покровская
Moscow   L415 «Лисокот» 09:30
Олег Пономарев
Moscow Region   L431 «3-Ко» 10:02
Егор Попов
Moscow   L418 «Волчица и пряности» 09:36
Алексей Ракчеев
Moscow   L413 «Абрикосы» 09:26
Евгения Ракчеева
Moscow   L413 «Абрикосы» 09:26
Вадим Семусёв
Moscow   L405 «Большой Львиный Прайд» 09:10
Михаил Сударев
Moscow   L445 «Тилимилитрямдия» 10:30
Мария Сыпченко
Moscow   L436 «Драконова бабушка» 10:12
Марина Фёдорова
Saint Petersburg   L409 «Белая полоса» 09:18
Екатерина Яфанова
Moscow   L433 «Тумгытури» 10:06
Team number Start time Team name Team members
L400 09:00 Зарница
L401 09:02 Бабочки

L401

Александра Кошкина

Moscow

L402 09:04 Улетайки

L402

Анна Носова

Saint Petersburg

L403 09:06 Большой Львиный Прайд

L403

L404 09:08 Большой Львиный Прайд

L404

L405 09:10 Большой Львиный Прайд
Вадим Семусёв

Moscow

L406 09:12 Было бы нелепо

L406

Татьяна Бланк

Saint Petersburg

Кадрия Еникеева

Saint Petersburg

L407 09:14 Мохлики

L407

L408 09:16 Клетчатее чем зайцы

L408

L409 09:18 Белая полоса

L409

Марина Фёдорова

Saint Petersburg

L410 09:20 Лапидусы

L410

L411 09:22 Нелепый дуэт

L411

Ирина Баранова

Saint Petersburg

L412 09:24 Ангидрид

L412

Никита Буйвич

Moscow

L413 09:26 Абрикосы

L413

Алексей Ракчеев

Moscow

Евгения Ракчеева

Moscow

L415 09:30 Лисокот

L415

Ира Покровская

Moscow

L416 09:32 Sneg

L416

L417 09:34 Искатели Приключений

L417

L418 09:36 Волчица и пряности

L418

Егор Попов

Moscow

L419 09:38 оранжевые солнышки

L419

Наталья Баженова

Moscow

L420 09:40 Этюд

L420

L431 10:02 3-Ко

L431

Сергей Кузнецов

Moscow Region

Олег Пономарев

Moscow Region

L432 10:04 КБ Балашиха Лев

L432

L433 10:06 Тумгытури
Людмила Голикова

Moscow

Екатерина Яфанова

Moscow

L434 10:08 Палатка №6

L434

Сергей Богданов

Moscow

Ольга Карпинская

Moscow

L435 10:10 Феникс

L435

L436 10:12 Драконова бабушка

L436

Лариса Зайцева

Moscow

Мария Сыпченко

Moscow

L445 10:30 Тилимилитрямдия
Михаил Сударев

Moscow

L460 11:00 CaramelThyme
Кирилл Алферов

Moscow

L489 11:58 Титикака

L489