Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Наталья Амельченко
Maskava   P467 «Клубничная колбаса (МЭИ)» 11:14
Паша Амельченко
Maskava   P467 «Клубничная колбаса (МЭИ)» 11:14
Дарья Андреева
Maskava   P412 «15 копеек» 09:24
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   P413 «Большой Львиный Прайд» 09:26
Валерия Беленкова
Maskava   P420 «Ку-Ку» 09:40
Евгения Вагина
Maskava   P466 «Рыба моей мечты» 11:12
Елена Витренко
Maskava   P432 «Волшебники-недоучки» 10:04
Елена Давидович
Maskava   P440 «Чабрец» 10:20
Алла Дидковская
Maskava   P455 «BB - Child» 10:50
Андрей Жемков
Maskava   P408 «Кремни» 09:16
Юлия Жемкова
Maskava   P408 «Кремни» 09:16
Юлия Зырина
Maskavas apgabals   P463 «Мечты сбываются!!» 11:06
Анна Лейтэ
Maskava   P406 «Самсон-Про» 09:12
Аня Обломова
Maskavas apgabals   P462 «Покинутые» 11:04
Всеволод Опарин
Sanktpēterburga   P445 «Aluminum» 10:30
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   P465 «Спящие ленивцы» 11:10
Станислав Попов
Maskava   P406 «Самсон-Про» 09:12
Глеб Ружицкий
Maskava   P436 «Любители» 10:12
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   P413 «Большой Львиный Прайд» 09:26
Наталья Смирнова
Maskava   P431 «Пинки и Брейн» 10:02
Владимир Сычев
Sergijevposada   P407 «ПуМа» 09:14
Елена Сычева
Sergijevposada   P407 «ПуМа» 09:14
Даниэл Фелдманн
Maskavas apgabals   P463 «Мечты сбываются!!» 11:06
Максим Щедрин
Maskava   P408 «Кремни» 09:16
Cornuta Ceratophrys
Maskavas apgabals   P434 «ЧЕЛОВЕК И КОШКА» 10:08
Yuri Naumov
Maskavas apgabals   P460 «Луноход-1» 11:00
Иван Андреев
Maskavas apgabals   P448 «7 верст не крюк» 10:36
Юлия Белинская
Maskava   P400 «Белки» 09:00
Роман Бех
Maskava   P469 «Очень Лосиный Чай» 11:18
Айдар Галеев
Maskavas apgabals   P403 «Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти» 09:06
Аня Горбань
Maskava   P439 «Любопытные улитки» 10:18
Наталия Гордиенко
Maskava   P441 «Лютики-путешественники» 10:22
Михаил Горчаков
Maskava   P405 «Теория загорода» 09:10
Елена Гудченко
Maskava   P409 «Рыж» 09:18
Алексей Дятлов
Maskava   P443 «Доктор Где» 10:26
Алексей Еньков
Kazaņa   P445 «Aluminum» 10:30
Владимир Иофик
Maskava   P468 «Мы опоздаем» 11:16
Алексей Клевцов
Maskavas apgabals   P435 «Огородники» 10:10
Валентин Ковбас
Sanktpēterburga   P442 «Черепашки» 10:24
Дарья Коробанова
Maskava   P412 «15 копеек» 09:24
Борис Коробков
Maskava   P413 «Большой Львиный Прайд» 09:26
Елена Лапшина
Maskavas apgabals   P403 «Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти» 09:06
Ирина Лебедева
Maskava   P432 «Волшебники-недоучки» 10:04
Ирина Лысенко
Maskava   P464 «Сусанинские Навигаторы» 11:08
Анна Макаренко
Maskavas apgabals   P410 «Семь футов над килем» 09:20
Анастасия Морозова
Maskava   P411 «Pauci sciunt» 09:22
Александра Навоева
Maskavas apgabals   P447 «Капитоши» 10:34
Евгений Панкратов
Maskava   P433 «К 40» 10:06
Инесса Плаксина
Maskava   P436 «Любители» 10:12
Мария Ревкова
Maskava   P466 «Рыба моей мечты» 11:12
Анастасия Романова
Maskava   P468 «Мы опоздаем» 11:16
Татьяна Седова
Maskava   P461 «Разночинцы» 11:02
Дмитрий Семенов
Maskavas apgabals   P405 «Теория загорода» 09:10
Артём Сергеев
Maskava   P450 «Н-И» 10:40
Алиса Телелекова
Maskava   P438 «Пирожки с котятами» 10:16
Артем Амельченко
Maskava   P467 «Клубничная колбаса (МЭИ)» 11:14
Игорь Амельченко
Maskava   P467 «Клубничная колбаса (МЭИ)» 11:14
Юрий Аношин
Maskavas apgabals   P433 «К 40» 10:06
Анна Антропова
Sanktpēterburga   P465 «Спящие ленивцы» 11:10
Павел Бажутов
Maskava   P431 «Пинки и Брейн» 10:02
Олег Белозеров
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P462 «Покинутые» 11:04
Надежда Бирюкова
Maskavas apgabals   P415 «Космолет» 09:30
София Богданова
Maskava   P438 «Пирожки с котятами» 10:16
Оксана Буркина
Maskava   P466 «Рыба моей мечты» 11:12
Павел Бычков
Maskava   P400 «Белки» 09:00
Мария Васильева
Maskava   P443 «Доктор Где» 10:26
Марина Высоцкая
Maskava   P401 «заводные чиполинки» 09:02
Эльмира Гасанова
Фрязино   P412 «15 копеек» 09:24
Александр Геша
Maskava   P401 «заводные чиполинки» 09:02
Александр Гордиенко
Maskava   P441 «Лютики-путешественники» 10:22
Мария Гордиенко
Maskava   P441 «Лютики-путешественники» 10:22
Елизавета Григорьева
Maskavas apgabals   P415 «Космолет» 09:30
Павел Гришин
Maskava   P446 «Лев и С°» 10:32
Евгений Гупалович
Электросталь   P437 «ЖЖ» 10:14
Елена Ерохина
Puškina   P404 «Лопе де Вега» 09:08
Варя Жемкова
Maskava   P408 «Кремни» 09:16
Елена Завзина
Maskava   P439 «Любопытные улитки» 10:18
Татьяна Золотухина
Maskava   P413 «Большой Львиный Прайд» 09:26
Василий Зырин
Maskavas apgabals   P463 «Мечты сбываются!!» 11:06
Ира Кашуба
Maskavas apgabals   P434 «ЧЕЛОВЕК И КОШКА» 10:08
Роман Ковшов
Maskava   P489 «Боровской Курган» 11:58
Александра Кондрашова
Maskava   P489 «Боровской Курган» 11:58
Наталья Крицкая
Maskava   P432 «Волшебники-недоучки» 10:04
Ксения Кузяева
Maskavas apgabals   P420 «Ку-Ку» 09:40
Елена Куликова
Maskava   P469 «Очень Лосиный Чай» 11:18
Мария Литвинова
Maskava   P448 «7 верст не крюк» 10:36
Александра Лысенко
Maskava   P464 «Сусанинские Навигаторы» 11:08
Анатолий Мазуров
Maskava   P438 «Пирожки с котятами» 10:16
Дмитрий Макаров
Sanktpēterburga   P404 «Лопе де Вега» 09:08
Вера Мартьянова
Maskavas apgabals   P407 «ПуМа» 09:14
Женечка Михайлова
Maskava   P437 «ЖЖ» 10:14
Кристина Морозова
Maskavas apgabals   P415 «Космолет» 09:30
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   P404 «Лопе де Вега» 09:08
Людмила Науразбаева
Maskava   P401 «заводные чиполинки» 09:02
Олег Орешкин
Maskava   P410 «Семь футов над килем» 09:20
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   P404 «Лопе де Вега» 09:08
Анна Попова
Maskava   P411 «Pauci sciunt» 09:22
Екатерина Рябуха
Maskavas apgabals   P433 «К 40» 10:06
Андрей Савельев
Ļeņingradas apgabals   P433 «К 40» 10:06
Дмитрий Савкин
Maskava   P443 «Доктор Где» 10:26
Анна Снегирёва
Sanktpēterburga   P461 «Разночинцы» 11:02
Максим Телелеков
Maskava   P438 «Пирожки с котятами» 10:16
Гюзель Фатехова
Maskava   P401 «заводные чиполинки» 09:02
Наталья Федосова
Maskava   P442 «Черепашки» 10:24
Юп Фелдманн
Tālo ārzemju pilsētas   P463 «Мечты сбываются!!» 11:06
Ольга Фролова
Maskava   P466 «Рыба моей мечты» 11:12
Сергей Цюцюра
Maskava   P441 «Лютики-путешественники» 10:22
Мария Чикунова
Maskavas apgabals   P447 «Капитоши» 10:34
Людмила Шмидт
Maskava   P407 «ПуМа» 09:14
Катя Щуцкая
Железнодорожный   P437 «ЖЖ» 10:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 09:00 Белки

P400

Павел Бычков

Maskava

P401 09:02 заводные чиполинки

P401

Марина Высоцкая

Maskava

Александр Геша

Maskava

Людмила Науразбаева

Maskava

Гюзель Фатехова

Maskava

P403 09:06 Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти

P403

Айдар Галеев

Maskavas apgabals

Елена Лапшина

Maskavas apgabals

P404 09:08 Лопе де Вега

P404

Елена Ерохина

Puškina

Дмитрий Макаров

Sanktpēterburga

Андрей Мурычев

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

P405 09:10 Теория загорода

P405

P406 09:12 Самсон-Про

P406

P407 09:14 ПуМа
Елена Сычева

Sergijevposada

Вера Мартьянова

Maskavas apgabals

Людмила Шмидт

Maskava

P408 09:16 Кремни

P408

Варя Жемкова

Maskava

P409 09:18 Рыж
P410 09:20 Семь футов над килем

P410

Анна Макаренко

Maskavas apgabals

Олег Орешкин

Maskava

P411 09:22 Pauci sciunt

P411

Анна Попова

Maskava

P412 09:24 15 копеек

P412

Эльмира Гасанова

Фрязино

P413 09:26 Большой Львиный Прайд

P413

Татьяна Золотухина

Maskava

P415 09:30 Космолет
Надежда Бирюкова

Maskavas apgabals

Елизавета Григорьева

Maskavas apgabals

Кристина Морозова

Maskavas apgabals

P420 09:40 Ку-Ку

P420

Ксения Кузяева

Maskavas apgabals

P430 10:00 Цапонлак

P430

P431 10:02 Пинки и Брейн
Павел Бажутов

Maskava

P432 10:04 Волшебники-недоучки

P432

Наталья Крицкая

Maskava

P433 10:06 К 40

P433

Юрий Аношин

Maskavas apgabals

Екатерина Рябуха

Maskavas apgabals

Андрей Савельев

Ļeņingradas apgabals

P434 10:08 ЧЕЛОВЕК И КОШКА
Cornuta Ceratophrys

Maskavas apgabals

Ира Кашуба

Maskavas apgabals

P435 10:10 Огородники

P435

Алексей Клевцов

Maskavas apgabals

P436 10:12 Любители
P437 10:14 ЖЖ

P437

Евгений Гупалович

Электросталь

Женечка Михайлова

Maskava

Катя Щуцкая

Железнодорожный

P438 10:16 Пирожки с котятами

P438

София Богданова

Maskava

Анатолий Мазуров

Maskava

Максим Телелеков

Maskava

P439 10:18 Любопытные улитки

P439

Елена Завзина

Maskava

P440 10:20 Чабрец

P440

P441 10:22 Лютики-путешественники

P441

Александр Гордиенко

Maskava

Мария Гордиенко

Maskava

Сергей Цюцюра

Maskava

P442 10:24 Черепашки

P442

Наталья Федосова

Maskava

P443 10:26 Доктор Где

P443

Мария Васильева

Maskava

Дмитрий Савкин

Maskava

P445 10:30 Aluminum

P445

P446 10:32 Лев и С°

P446

Павел Гришин

Maskava

P447 10:34 Капитоши

P447

Мария Чикунова

Maskavas apgabals

P448 10:36 7 верст не крюк

P448

Иван Андреев

Maskavas apgabals

Мария Литвинова

Maskava

P450 10:40 Н-И

P450

P455 10:50 BB - Child

P455

P460 11:00 Луноход-1

P460

Yuri Naumov

Maskavas apgabals

P461 11:02 Разночинцы

P461

Анна Снегирёва

Sanktpēterburga

P462 11:04 Покинутые

P462

Аня Обломова

Maskavas apgabals

Олег Белозеров

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

P463 11:06 Мечты сбываются!!

P463

Юлия Зырина

Maskavas apgabals

Даниэл Фелдманн

Maskavas apgabals

Василий Зырин

Maskavas apgabals

Юп Фелдманн

Tālo ārzemju pilsētas

P464 11:08 Сусанинские Навигаторы
Александра Лысенко

Maskava

P465 11:10 Спящие ленивцы

P465

Анна Антропова

Sanktpēterburga

P466 11:12 Рыба моей мечты

P466

Оксана Буркина

Maskava

Ольга Фролова

Maskava

P467 11:14 Клубничная колбаса (МЭИ)

P467

Артем Амельченко

Maskava

Игорь Амельченко

Maskava

P468 11:16 Мы опоздаем

P468

P469 11:18 Очень Лосиный Чай

P469

Елена Куликова

Maskava

P489 11:58 Боровской Курган

P489

Роман Ковшов

Maskava

Александра Кондрашова

Maskava