Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Filippova
Maskava   L419 «KARAMBA» 09:38
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   L410 «Ежики в тумане» 09:20
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L447 «Весёлые Барашки» 10:34
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L446 «Ж/Д» 10:32
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L450 «Пеппаркака» 10:40
Антонина Вилкова
Ņižņijnovgoroda   L400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Аннушка Волкова
Sanktpēterburga   L441 «Северное Сияние» 10:22
Алена Гладких
Sanktpēterburga   L428 «Петербургские тигры» 09:56
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   L430 «Сашина команда» 10:00
Юлия Егорова
Sanktpēterburga   L422 «Йох-ха-нгА» 09:44
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   L445 «Gas Powered Stick!!!» 10:30
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   L455 «Ленивые опоссумы» 10:50
Наталья Ивушкина
Sanktpēterburga   L435 «Бодрые Суслики» 10:10
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L432 «Железные пони» 10:04
Мария Коган
Sanktpēterburga   L449 «Неваляшки» 10:38
Юлия Кондратьева
Sanktpēterburga   L457 «Säilykkeet» 10:54
Ольга Короткая
Sanktpēterburga   L453 «Рога и Хвост» 10:46
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L432 «Железные пони» 10:04
Зоя Кудряшкина
Sanktpēterburga   L452 «Бодрые Морковки» 10:44
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   L430 «Сашина команда» 10:00
Ольга Кузьмова
Sanktpēterburga   L438 «Лысый конь» 10:16
Дмитрий Ларин
Maskava   L421 «Тропарёвские» 09:42
Лизавета Лисица
Sanktpēterburga   L435 «Бодрые Суслики» 10:10
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L417 «Бурундуй» 09:34
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L406 «Северная Ревёра» 09:12
Александр Маничев
Sanktpēterburga   L412 «Белый шум» 09:24
Игорь Мелентьев
Maskava   L408 «Большой Львиный прайд» 09:16
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   L426 «Катина команда» 09:52
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   L426 «Катина команда» 09:52
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   L426 «Катина команда» 09:52
Алексей Налбат
Maskavas apgabals   L427 «ЯузЦзы» 09:54
Елена Пахнина
Sanktpēterburga   L420 «Проходимцы» 09:40
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L431 «Белая полоса» 10:02
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L401 «Большой Львиный прайд» 09:02
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   L442 «NO name» 10:24
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L401 «Большой Львиный прайд» 09:02
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   L418 «Божьи одуванчики» 09:36
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   L417 «Бурундуй» 09:34
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L403 «NiceГра» 09:06
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L415 «Активные ленивцы» 09:30
Александра Шубина
Maskavas apgabals   L411 «Шла Саша и...» 09:22
Анна Шубина
Sanktpēterburga   L454 «Изумруд» 10:48
светлана андрос
Sanktpēterburga   L407 «Дуэт +» 09:14
Дина Галкина
Sanktpēterburga   L446 «Ж/Д» 10:32
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L447 «Весёлые Барашки» 10:34
Леонид Дмитриев
Maskava   L400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L404 «Sehr gut» 09:08
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   L417 «Бурундуй» 09:34
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   L431 «Белая полоса» 10:02
Ольга Мисютина
Maskavas apgabals   L423 «Незабудки» 09:46
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L433 «Селедка на свободе» 10:06
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   L414 «Шире шаг» 09:28
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   L440 «Зелёнка» 10:20
Александр Сорвин
Sanktpēterburga   L429 «Люди ТДИ» 09:58
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L409 «ДжеймсБонд» 09:18
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   L451 «Рысята» 10:42
Юлия Трушик
Maskavas apgabals   L423 «Незабудки» 09:46
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L430 «Сашина команда» 10:00
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   L401 «Большой Львиный прайд» 09:02
Павел Юнин
Maskava   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Анастасия Якушева
Sanktpēterburga   L448 «ЛО» 10:36
Evgeniya Korotkaya
Sanktpēterburga   L453 «Рога и Хвост» 10:46
Nikolay Korotkiy
Sanktpēterburga   L453 «Рога и Хвост» 10:46
Timur Korotkiy
Sanktpēterburga   L453 «Рога и Хвост» 10:46
Tatiana Tikhomirova
Maskava   L419 «KARAMBA» 09:38
Тамила Абдулина
Sanktpēterburga   L448 «ЛО» 10:36
ирина баранова
Sanktpēterburga   L407 «Дуэт +» 09:14
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   L414 «Шире шаг» 09:28
Владислав Богатырев
Sanktpēterburga   L450 «Пеппаркака» 10:40
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   L450 «Пеппаркака» 10:40
Евгения Гегель
Maskavas apgabals   L423 «Незабудки» 09:46
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   L428 «Петербургские тигры» 09:56
Татьяна Гражданкина
Sanktpēterburga   L432 «Железные пони» 10:04
Вадим Григорян
Sanktpēterburga   L457 «Säilykkeet» 10:54
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L403 «NiceГра» 09:06
Вика Ежевика
Sanktpēterburga   L457 «Säilykkeet» 10:54
Тамара Залогина
Sanktpēterburga   L410 «Ежики в тумане» 09:20
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L415 «Активные ленивцы» 09:30
Ольга Картошкина
Pēterhofa   L451 «Рысята» 10:42
Михаил Коган
Sanktpēterburga   L449 «Неваляшки» 10:38
Мария Колычева
Sanktpēterburga   L436 «Уже не блондинки» 10:12
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   L441 «Северное Сияние» 10:22
Женя Королёв
Sanktpēterburga   L434 «Стремиться» 10:08
Андрей Косарев
Sanktpēterburga   L449 «Неваляшки» 10:38
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   L404 «Sehr gut» 09:08
Сергей Кузьмов
Sanktpēterburga   L438 «Лысый конь» 10:16
Марина Лукьянович
Sanktpēterburga   L420 «Проходимцы» 09:40
Наталия Любивая
Sanktpēterburga   L418 «Божьи одуванчики» 09:36
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   L417 «Бурундуй» 09:34
александр метелица
Sanktpēterburga   L407 «Дуэт +» 09:14
Глафира Налбат
Maskavas apgabals   L427 «ЯузЦзы» 09:54
Марина Налбат
Maskavas apgabals   L427 «ЯузЦзы» 09:54
Федор Налбат
Maskavas apgabals   L427 «ЯузЦзы» 09:54
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   L442 «NO name» 10:24
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   L430 «Сашина команда» 10:00
Юлия Петрова
Sanktpēterburga   L428 «Петербургские тигры» 09:56
Наталья Полицына
Ļeņingradas apgabals   L403 «NiceГра» 09:06
Екатерина Рамазанова
Sanktpēterburga   L428 «Петербургские тигры» 09:56
Надежда Рымарева
Puškina   L437 «Городской наблюдатель» 10:14
Ирина Силинская
Sanktpēterburga   L448 «ЛО» 10:36
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   L445 «Gas Powered Stick!!!» 10:30
Гульнара Таипова
Sanktpēterburga   L454 «Изумруд» 10:48
Ирина Транькова
Sanktpēterburga   L439 «Осенняя пора!» 10:18
Лидия Тригубенко
Sanktpēterburga   L429 «Люди ТДИ» 09:58
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   L431 «Белая полоса» 10:02
Любовь Цветкова
Sanktpēterburga   L429 «Люди ТДИ» 09:58
Ольга Цветкова
Sanktpēterburga   L429 «Люди ТДИ» 09:58
Елена Черногаева
Sanktpēterburga   L452 «Бодрые Морковки» 10:44
Мария Юдина
Sanktpēterburga   L452 «Бодрые Морковки» 10:44
Элина Юмагужина
Sanktpēterburga   L454 «Изумруд» 10:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 09:00 Большой Львиный прайд

L400

Большой Львиный Прайд
L401 09:02 Большой Львиный прайд

L401

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Мария Фоменко

Sanktpēterburga

Большой Львиный Прайд
L402 09:04 Большой Львиный прайд
Большой Львиный Прайд
L403 09:06 NiceГра

L403

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Наталья Полицына

Ļeņingradas apgabals

L404 09:08 Sehr gut

L404

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

L405 09:10 Большой Львиный прайд

L405

Большой Львиный Прайд
L406 09:12 Северная Ревёра

L406

Черная речка , Медтехника , Северная Ривьера , Военный Санаторий , Пионер , Ленинградец , НИУ ИТМО
L407 09:14 Дуэт +

L407

ирина баранова

Sanktpēterburga

александр метелица

Sanktpēterburga

L408 09:16 Большой Львиный прайд

L408

Большой Львиный Прайд
L409 09:18 ДжеймсБонд

L409

L410 09:20 Ежики в тумане

L410

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Тамара Залогина

Sanktpēterburga

L411 09:22 Шла Саша и...

L411

L412 09:24 Белый шум

L412

ЧГК
L414 09:28 Шире шаг

L414

Галина Батышкина

Sanktpēterburga

L415 09:30 Активные ленивцы

L415

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

L417 09:34 Бурундуй

L417

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

L418 09:36 Божьи одуванчики

L418

Наталия Любивая

Sanktpēterburga

L419 09:38 KARAMBA

L419

Yulia Filippova

Maskava

Tatiana Tikhomirova

Maskava

L420 09:40 Проходимцы

L420

Елена Пахнина

Sanktpēterburga

Марина Лукьянович

Sanktpēterburga

L421 09:42 Тропарёвские

L421

L422 09:44 Йох-ха-нгА
Юлия Егорова

Sanktpēterburga

L423 09:46 Незабудки

L423

Ольга Мисютина

Maskavas apgabals

Юлия Трушик

Maskavas apgabals

Евгения Гегель

Maskavas apgabals

L426 09:52 Катина команда

L426

ЭГО Транслейтинг , НовГУ
L427 09:54 ЯузЦзы

L427

Алексей Налбат

Maskavas apgabals

Глафира Налбат

Maskavas apgabals

Марина Налбат

Maskavas apgabals

Федор Налбат

Maskavas apgabals

L428 09:56 Петербургские тигры

L428

Алена Гладких

Sanktpēterburga

Ирина Гладких

Sanktpēterburga

Юлия Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Рамазанова

Sanktpēterburga

L429 09:58 Люди ТДИ

L429

Лидия Тригубенко

Sanktpēterburga

Любовь Цветкова

Sanktpēterburga

Ольга Цветкова

Sanktpēterburga

L430 10:00 Сашина команда

L430

Александр Панкратов

Sanktpēterburga

L431 10:02 Белая полоса

L431

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

L432 10:04 Железные пони

L432

Татьяна Гражданкина

Sanktpēterburga

L433 10:06 Селедка на свободе

L433

Елена Петрова

Sanktpēterburga

L434 10:08 Стремиться

L434

Женя Королёв

Sanktpēterburga

L435 10:10 Бодрые Суслики

L435

L436 10:12 Уже не блондинки

L436

Мария Колычева

Sanktpēterburga

L437 10:14 Городской наблюдатель

L437

Надежда Рымарева

Puškina

L438 10:16 Лысый конь

L438

Ольга Кузьмова

Sanktpēterburga

Сергей Кузьмов

Sanktpēterburga

L439 10:18 Осенняя пора!

L439

Ирина Транькова

Sanktpēterburga

L440 10:20 Зелёнка СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L441 10:22 Северное Сияние

L441

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

L442 10:24 NO name

L442

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

L443 10:26 No name

L443

L445 10:30 Gas Powered Stick!!!

L445

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

L446 10:32 Ж/Д

L446

L447 10:34 Весёлые Барашки

L447

L448 10:36 ЛО
Тамила Абдулина

Sanktpēterburga

Ирина Силинская

Sanktpēterburga

L449 10:38 Неваляшки

L449

Мария Коган

Sanktpēterburga

Михаил Коган

Sanktpēterburga

Андрей Косарев

Sanktpēterburga

Мат-мех , ФМЛ 239 , СПбГПУ , СПбГУ
L450 10:40 Пеппаркака

L450

Владислав Богатырев

Sanktpēterburga

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

L451 10:42 Рысята

L451

Ольга Картошкина

Pēterhofa

L452 10:44 Бодрые Морковки

L452

Зоя Кудряшкина

Sanktpēterburga

Елена Черногаева

Sanktpēterburga

Мария Юдина

Sanktpēterburga

L453 10:46 Рога и Хвост

L453

Ольга Короткая

Sanktpēterburga

Evgeniya Korotkaya

Sanktpēterburga

Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

Timur Korotkiy

Sanktpēterburga

L454 10:48 Изумруд

L454

Анна Шубина

Sanktpēterburga

Гульнара Таипова

Sanktpēterburga

Элина Юмагужина

Sanktpēterburga

СПбГУ
L455 10:50 Ленивые опоссумы

L455

L456 10:52 No name

L456

L457 10:54 Säilykkeet

L457

Вадим Григорян

Sanktpēterburga

Вика Ежевика

Sanktpēterburga