Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Roman Shapovalov
Maskava   715 «Затратный трататаэдр» 09:30
Михаил Амурский
Maskava   705 «Зевгма» 09:10
Маргарита Бондаренко
Maskava   739 «Mind the Girls» 10:18
Александр Воронов
Maskava   715 «Затратный трататаэдр» 09:30
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   720 «Богини...просто богини» 09:40
Майя Глумова
Sanktpēterburga   705 «Зевгма» 09:10
Александра Гудан
Sanktpēterburga   701 «Arbus mundi» 09:02
Валерия Евдокимова
Maskava   736 «Ёжики-хрюшечки» 10:12
Алексей Елсуков
Sanktpēterburga   711 «Посторонним В» 09:22
Михаил Ерофеев
Maskava   715 «Затратный трататаэдр» 09:30
Павел Ерофеев
Maskava   739 «Mind the Girls» 10:18
Алексей Илларионов
Maskava   708 «Восток-19» 09:16
Виталий Квитковский
Maskava   746 «Три звездочки и Быдло» 10:32
Наталья Колоколенкина
Jaroslavļa   717 «Бешеные ёжики» 09:34
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   720 «Богини...просто богини» 09:40
Петр Королев
Maskava   762 «Всем пофиг» 11:04
Александр Котов
Sanktpēterburga   727 «Полежабр» 09:54
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   713 «Rabid Ferrets (СПб)» 09:26
Елизавета Кужина
Jaroslavļa   717 «Бешеные ёжики» 09:34
Роман Кулагин
Puškina   728 «Ленинградский ПочтальON» 09:56
Светлана Куликова
Maskava   730 «Ананас с зеленью» 10:00
Андрюшка Лапшин
Maskava   707 «Слоны идут на север» 09:14
Димон Латыпов
Maskava   707 «Слоны идут на север» 09:14
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   711 «Посторонним В» 09:22
Татьяна Огнева
Maskava   750 «Rainbow» 10:40
Давид Парунакян
Maskava   701 «Arbus mundi» 09:02
Татьяна Петрова
Maskavas apgabals   753 «Гончий Куб» 10:46
Анастасия Подругина
Maskava   708 «Восток-19» 09:16
Валерия Подругина
Maskava   708 «Восток-19» 09:16
Дмитрий Поспелов
Maskava   713 «Rabid Ferrets (СПб)» 09:26
Вячеслав Пятиков
Vologda   733 «Дак чо?» 10:06
Андрей Рябичев
Maskava   751 «тритоварищаиэээ» 10:42
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   713 «Rabid Ferrets (СПб)» 09:26
Алексей Светлов
Maskava   730 «Ананас с зеленью» 10:00
Варвара Секова
Maskava   756 «Кошка, которая гуляет сама по себе» 10:52
Миша Серёжкин
Maskava   707 «Слоны идут на север» 09:14
Надя Струкова
Maskava   744 «Кто В Лес, Кто По Дрова» 10:28
Александр Тобенгауз
Maskava   745 «Шизики Шутят» 10:30
Сергей Цибульский
Maskava   745 «Шизики Шутят» 10:30
Олег Юнин
Maskava   751 «тритоварищаиэээ» 10:42
Андрей Owl
Maskava   735 «Море чая» 10:10
Евгений Аверкин
Maskava   745 «Шизики Шутят» 10:30
Лина Багаутдинова
Maskava   795 «AFC» 12:10
Лина Багаутдинова
Maskava   794 «AnotherFuckinChurch» 12:08
Дмитрий Багзин
Maskava   719 «подкрановые булки» 09:38
Ирина Богомолова
Maskava   713 «Rabid Ferrets (СПб)» 09:26
Ринат Булгаков
Sanktpēterburga   716 «УГаР» 09:32
Петр Величенков
Maskava   721 «Как_угодно» 09:42
Юлия Верхолаз
Maskava   745 «Шизики Шутят» 10:30
Ольга Воротникова
Maskava   794 «AnotherFuckinChurch» 12:08
Екатерина Голованова
Maskava   743 «Дружная семья» 10:26
Константин Горьков
Maskava   740 «Эквилибриум» 10:20
Ирина Грязнова
Maskava   753 «Гончий Куб» 10:46
Елена Гудченко
Maskava   750 «Rainbow» 10:40
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   705 «Зевгма» 09:10
Александр Дьяконов
Maskava   747 «KS team» 10:34
Никита Иоффе
Petrozavodska   736 «Ёжики-хрюшечки» 10:12
Наталья Киселева
Maskava   712 «Девочки-феи» 09:24
Сергей Коваленков
Sanktpēterburga   757 «Бегущие под Небом» 10:54
Мария Кожемякина
Ribinska   758 «Мечты сбываются» 10:56
Екатерина Кустикова
Jaroslavļa   765 «Nika» 11:10
Анастасия Летуновская
Jaroslavļa   765 «Nika» 11:10
Денис Мазилов
Jaroslavļa   763 «The A-Team» 11:06
Мария Мазурина
Maskava   753 «Гончий Куб» 10:46
Владимир Мироновский
Maskava   708 «Восток-19» 09:16
Сергей Михайлюков
Maskava   750 «Rainbow» 10:40
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   709 «Моск Лейтенанта Шмидта» 09:18
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   729 «Ладога» 09:58
Елена Мурашова
Jaroslavļa   764 «Синдром дефицита внимания и гиперактивности» 11:08
Ксения Мярковская
Vologda   732 «дак да» 10:04
Михаил Нокель
Maskava   715 «Затратный трататаэдр» 09:30
Диана Османова
Maskava   794 «AnotherFuckinChurch» 12:08
Витас Пальчинскас
Maskava   794 «AnotherFuckinChurch» 12:08
Анастасия Попова
Maskava   727 «Полежабр» 09:54
Сергей Поромов
Sanktpēterburga   736 «Ёжики-хрюшечки» 10:12
Надя Пупышева
Maskava   739 «Mind the Girls» 10:18
Варвара Ромашова
Maskava   761 «пострелы» 11:02
Екатерина Руднева
Maskava   705 «Зевгма» 09:10
Анна Рябова
Maskava   712 «Девочки-феи» 09:24
Руслан Салахиев
Maskava   761 «пострелы» 11:02
Мария Семерикова
Maskava   744 «Кто В Лес, Кто По Дрова» 10:28
Александр Скакалкин
Vologda   733 «Дак чо?» 10:06
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   736 «Ёжики-хрюшечки» 10:12
Светлана Степичева
Jaroslavļa   759 «Движок» 10:58
Толя Сучалкин
Maskava   793 «Cестренка Лета» 12:06
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   720 «Богини...просто богини» 09:40
Нателла Уварова
Maskava   716 «УГаР» 09:32
Евгений Чубаров
Maskavas apgabals   719 «подкрановые булки» 09:38
Антон Чухнов
Sanktpēterburga   709 «Моск Лейтенанта Шмидта» 09:18
Саманта Шефер
Maskava   791 «Аристрах» 12:02
Таня Klepha
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   735 «Море чая» 10:10
Анна Березина
Maskava   752 «никуда не торопимся» 10:44
Виктор Бойков
Maskava   746 «Три звездочки и Быдло» 10:32
Вернер Бруггер
Maskava   744 «Кто В Лес, Кто По Дрова» 10:28
Екатерина Быстрова
Maskava   755 «Гончий Круг» 10:50
Александр Власов
Jaroslavļa   762 «Всем пофиг» 11:04
Ольга Воротникова
Maskava   795 «AFC» 12:10
Наталья Гелетий
Maskava   746 «Три звездочки и Быдло» 10:32
Сергей Голованов
Jaroslavļa   743 «Дружная семья» 10:26
Елена Голованова
Ribinska   743 «Дружная семья» 10:26
Михаил Горчаков
Maskava   746 «Три звездочки и Быдло» 10:32
Ирина Громова
Maskava   744 «Кто В Лес, Кто По Дрова» 10:28
Екатерина Дорри
Maskava   793 «Cестренка Лета» 12:06
Татьяна Дробязко
Vologda   729 «Ладога» 09:58
Екатерина Дубовицкая
Maskava   734 «KS team» 10:08
Екатерина Дубовицкая
Maskava   747 «KS team» 10:34
Ольга Исупова
Maskava   755 «Гончий Круг» 10:50
Владимир Капустин
Sanktpēterburga   727 «Полежабр» 09:54
Паша Карепанов
Maskava   707 «Слоны идут на север» 09:14
Александра Кетова
Sanktpēterburga   711 «Посторонним В» 09:22
Александра Киселева
Ribinska   758 «Мечты сбываются» 10:56
Ирина Королева
Maskava   762 «Всем пофиг» 11:04
Диана Костюкова
Maskava   740 «Эквилибриум» 10:20
Надежда Кругляк
Maskava   751 «тритоварищаиэээ» 10:42
Вера Кудакина
Maskavas apgabals   740 «Эквилибриум» 10:20
Максим Кужин
Jaroslavļa   717 «Бешеные ёжики» 09:34
Антон Кузнецов
Jaroslavļa   764 «Синдром дефицита внимания и гиперактивности» 11:08
Всеволод Кузьмин
Maskava   741 «старорусы» 10:22
Марина Лебедева
Jaroslavļa   763 «The A-Team» 11:06
Яна Мокина
Maskava   791 «Аристрах» 12:02
Наталья Мурганова
Maskava   716 «УГаР» 09:32
Алиса Парфёнова
Jaroslavļa   763 «The A-Team» 11:06
Елена Першина
Maskavas apgabals   740 «Эквилибриум» 10:20
Иван Платонов
Jaroslavļa   763 «The A-Team» 11:06
Кристина Подвисоцкая
Jaroslavļa   759 «Движок» 10:58
Иван Пустовалов
Jaroslavļa   764 «Синдром дефицита внимания и гиперактивности» 11:08
Дарья Пыркова
Maskavas apgabals   721 «Как_угодно» 09:42
Леонид Разумов
Vologda   732 «дак да» 10:04
Василиса Ризова
Maskava   741 «старорусы» 10:22
Анастасия Романова
Maskava   721 «Как_угодно» 09:42
Илья Семериков
Maskava   751 «тритоварищаиэээ» 10:42
Сергей Смирнов
Jaroslavļa   759 «Движок» 10:58
Светлана Среднева
Jaroslavļa   765 «Nika» 11:10
Ольга Старцева
Petrozavodska   727 «Полежабр» 09:54
Екатерина Стрельцова
Jaroslavļa   765 «Nika» 11:10
Екатерина Строева
Maskava   739 «Mind the Girls» 10:18
Дарья Толстоногова
Sanktpēterburga   755 «Гончий Круг» 10:50
Алена Трифонова
Sanktpēterburga   720 «Богини...просто богини» 09:40
Олег Ульянов
Maskava   752 «никуда не торопимся» 10:44
Дмитрий Фомин
Maskavas apgabals   719 «подкрановые булки» 09:38
Марк Хенкин
Jaroslavļa   762 «Всем пофиг» 11:04
Артем Чепланов
Maskava   761 «пострелы» 11:02
Татьяна Чернышева
Maskavas apgabals   719 «подкрановые булки» 09:38
Дмитрий Шиханов
Sanktpēterburga   757 «Бегущие под Небом» 10:54
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
701 09:02 Arbus mundi
705 09:10 Зевгма
707 09:14 Слоны идут на север
Паша Карепанов

Maskava

708 09:16 Восток-19
709 09:18 Моск Лейтенанта Шмидта
Антон Чухнов

Sanktpēterburga

711 09:22 Посторонним В
Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Александра Кетова

Sanktpēterburga

712 09:24 Девочки-феи
713 09:26 Rabid Ferrets (СПб)
714 09:28 714
715 09:30 Затратный трататаэдр
716 09:32 УГаР
Ринат Булгаков

Sanktpēterburga

Наталья Мурганова

Maskava

717 09:34 Бешеные ёжики
Максим Кужин

Jaroslavļa

719 09:38 подкрановые булки
Евгений Чубаров

Maskavas apgabals

Дмитрий Фомин

Maskavas apgabals

Татьяна Чернышева

Maskavas apgabals

720 09:40 Богини...просто богини
Юлия Тарасенко

Sanktpēterburga

Алена Трифонова

Sanktpēterburga

721 09:42 Как_угодно
Дарья Пыркова

Maskavas apgabals

Анастасия Романова

Maskava

727 09:54 Полежабр
Владимир Капустин

Sanktpēterburga

Ольга Старцева

Petrozavodska

728 09:56 Ленинградский ПочтальON
729 09:58 Ладога
Антон Мурашов

Sanktpēterburga

Татьяна Дробязко

Vologda

730 10:00 Ананас с зеленью
732 10:04 дак да
Леонид Разумов

Vologda

733 10:06 Дак чо?
734 10:08 KS team
Екатерина Дубовицкая

Maskava

735 10:10 Море чая
Таня Klepha

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

736 10:12 Ёжики-хрюшечки
739 10:18 Mind the Girls
Екатерина Строева

Maskava

740 10:20 Эквилибриум
Диана Костюкова

Maskava

Вера Кудакина

Maskavas apgabals

Елена Першина

Maskavas apgabals

741 10:22 старорусы
Всеволод Кузьмин

Maskava

Василиса Ризова

Maskava

743 10:26 Дружная семья
Сергей Голованов

Jaroslavļa

Елена Голованова

Ribinska

744 10:28 Кто В Лес, Кто По Дрова
Вернер Бруггер

Maskava

Ирина Громова

Maskava

745 10:30 Шизики Шутят
746 10:32 Три звездочки и Быдло
Виктор Бойков

Maskava

Наталья Гелетий

Maskava

Михаил Горчаков

Maskava

747 10:34 KS team
Екатерина Дубовицкая

Maskava

750 10:40 Rainbow
751 10:42 тритоварищаиэээ
Надежда Кругляк

Maskava

Илья Семериков

Maskava

752 10:44 никуда не торопимся
Анна Березина

Maskava

Олег Ульянов

Maskava

753 10:46 Гончий Куб
755 10:50 Гончий Круг
Екатерина Быстрова

Maskava

Ольга Исупова

Maskava

Дарья Толстоногова

Sanktpēterburga

756 10:52 Кошка, которая гуляет сама по себе
757 10:54 Бегущие под Небом
Дмитрий Шиханов

Sanktpēterburga

758 10:56 Мечты сбываются
Александра Киселева

Ribinska

759 10:58 Движок
Кристина Подвисоцкая

Jaroslavļa

Сергей Смирнов

Jaroslavļa

761 11:02 пострелы
Артем Чепланов

Maskava

762 11:04 Всем пофиг
Александр Власов

Jaroslavļa

Ирина Королева

Maskava

Марк Хенкин

Jaroslavļa

763 11:06 The A-Team
Марина Лебедева

Jaroslavļa

Алиса Парфёнова

Jaroslavļa

Иван Платонов

Jaroslavļa

764 11:08 Синдром дефицита внимания и гиперактивности
Антон Кузнецов

Jaroslavļa

Иван Пустовалов

Jaroslavļa

765 11:10 Nika
Светлана Среднева

Jaroslavļa

Екатерина Стрельцова

Jaroslavļa

791 12:02 Аристрах
Яна Мокина

Maskava

793 12:06 Cестренка Лета
Екатерина Дорри

Maskava

794 12:08 AnotherFuckinChurch
795 12:10 AFC
Ольга Воротникова

Maskava