Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Vitaly Larchenkov
Maskava   L347 «Flame» 10:34
vladimir Pilatsky
Sanktpēterburga   L387 «pilatsky» 11:54
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   L321 «Светлячки» 09:42
Виктория Антонова
  L381 «Ready-Steady-Go!» 11:42
Константин Базаров
  L381 «Ready-Steady-Go!» 11:42
Оля Ворожцова
Sanktpēterburga   L349 «Это мы, опилки» 10:38
Оксана Голуб
  L325 «Железная Окса» 09:50
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   L335 «Морские котики» 10:10
Григорий Гуринский
Sanktpēterburga   L349 «Это мы, опилки» 10:38
Эдуард Жук
Sanktpēterburga   L333 «Friencycle» 10:06
Андрей Завражнов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L343 «рАйДерс» 10:26
Анастасия Завражнова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L339 «Туристы» 10:18
Дмитрий Колесников
Maskava   L317 «2 kolesa» 09:34
Александр Кочетов
Sanktpēterburga   L337 «Майские Жуки» 10:14
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   L341 «Пенелопа Гну» 10:22
Евгений Назаров
Maskavas apgabals   L353 «Катаца» 10:46
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   L349 «Это мы, опилки» 10:38
Андрей Павлов
Maskava   L377 «Гармонимы» 11:34
Олег Попов
Maskava   L323 «Слонопотам» 09:46
Владислав Северов
Sanktpēterburga   L383 «Кольца кальмара» 11:46
Наталья Северова
Sanktpēterburga   L383 «Кольца кальмара» 11:46
Игорь Сидоренко
Sanktpēterburga   L355 «Черепаха» 10:50
Сергей Смирнов
Maskava   L359 «Сергофан» 10:58
Владимир Стальмаков
  L381 «Ready-Steady-Go!» 11:42
Денис Степанов
Sanktpēterburga   L343 «рАйДерс» 10:26
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   L331 «Run&Jump» 10:02
Кирилл Бавков
Sanktpēterburga   L375 «Пятьдесят пять» 11:30
Владимир Гаврилов
Maskava   L317 «2 kolesa» 09:34
Вячеслав Гриценок
Sanktpēterburga   L319 «Слушай» 09:38
Евгений Набережный
Sanktpēterburga   L357 «Дима Букин» 10:54
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   L363 «НеЭкспресс» 11:06
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   L379 «Быстрее чем зайцы» 11:38
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L315 «Крошки Ру» 09:30
Галина Сучкова
Sanktpēterburga   L361 «Колеса Ф» 11:02
Антон Трутнев
Sanktpēterburga   L337 «Майские Жуки» 10:14
Craig Pickin
Sanktpēterburga   L321 «Светлячки» 09:42
Александр Аралов
Maskava   L377 «Гармонимы» 11:34
Кирилл Бахметьев
Sanktpēterburga   L335 «Морские котики» 10:10
Александр Губарев
Sanktpēterburga   L351 «Коршуны» 10:42
Ольга Губарева
Sanktpēterburga   L351 «Коршуны» 10:42
Артём Иванов
Sanktpēterburga   L375 «Пятьдесят пять» 11:30
Анна Ишмаева
Sanktpēterburga   L321 «Светлячки» 09:42
Михаил Кадинский
Sanktpēterburga   L333 «Friencycle» 10:06
Ольга Кочетова
Sanktpēterburga   L337 «Майские Жуки» 10:14
Анна Лукьянова
Maskava   L377 «Гармонимы» 11:34
Ксения Максакова
Sanktpēterburga   L331 «Run&Jump» 10:02
Дмитрий Мезерин
Sanktpēterburga   L335 «Морские котики» 10:10
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   L339 «Туристы» 10:18
Наталья Набережная
Sanktpēterburga   L357 «Дима Букин» 10:54
Сергей Нечипоренко
Sanktpēterburga   L341 «Пенелопа Гну» 10:22
Анастасия Никитинская
Sanktpēterburga   L339 «Туристы» 10:18
Денис Палехов
Sanktpēterburga   L385 «НК» 11:50
Анна Писаренко
Sanktpēterburga   L319 «Слушай» 09:38
Мария Платонова
Sanktpēterburga   L331 «Run&Jump» 10:02
Мария Савельева
Sanktpēterburga   L319 «Слушай» 09:38
Вячеслав Соколов
Sanktpēterburga   L319 «Слушай» 09:38
Николай Стенченков
Sanktpēterburga   L339 «Туристы» 10:18
Юрий Стоцкий
Sanktpēterburga   L315 «Крошки Ру» 09:30
Сергей Сучков
Sanktpēterburga   L361 «Колеса Ф» 11:02
Ольга Трутнева
Sanktpēterburga   L337 «Майские Жуки» 10:14
Антон Уланов
Sanktpēterburga   L379 «Быстрее чем зайцы» 11:38
Лилия Федотова
Maskava   L377 «Гармонимы» 11:34
Анастасия Худолеева
Sanktpēterburga   L331 «Run&Jump» 10:02
Павел Шелухин
Sanktpēterburga   L357 «Дима Букин» 10:54
Сергей Шматок
Sanktpēterburga   L341 «Пенелопа Гну» 10:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L315 09:30 Крошки Ру

L315

Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

L317 09:34 2 kolesa

L317

L319 09:38 Слушай

L319

Анна Писаренко

Sanktpēterburga

Мария Савельева

Sanktpēterburga

Вячеслав Соколов

Sanktpēterburga

L321 09:42 Светлячки

L321

Marina Zinchuk

Sanktpēterburga

Craig Pickin

Sanktpēterburga

Анна Ишмаева

Sanktpēterburga

L323 09:46 Слонопотам

L323

L325 09:50 Железная Окса

L325

L331 10:02 Run&Jump
Ксения Максакова

Sanktpēterburga

Мария Платонова

Sanktpēterburga

Анастасия Худолеева

Sanktpēterburga

L333 10:06 Friencycle

L333

Эдуард Жук

Sanktpēterburga

Михаил Кадинский

Sanktpēterburga

L335 10:10 Морские котики

L335

Кирилл Бахметьев

Sanktpēterburga

Дмитрий Мезерин

Sanktpēterburga

L337 10:14 Майские Жуки

L337

Антон Трутнев

Sanktpēterburga

Ольга Кочетова

Sanktpēterburga

Ольга Трутнева

Sanktpēterburga

L339 10:18 Туристы

L339

Анастасия Завражнова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Анастасия Никитинская

Sanktpēterburga

Николай Стенченков

Sanktpēterburga

L341 10:22 Пенелопа Гну

L341

Сергей Нечипоренко

Sanktpēterburga

Сергей Шматок

Sanktpēterburga

L343 10:26 рАйДерс

L343

Андрей Завражнов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Денис Степанов

Sanktpēterburga

L347 10:34 Flame
L349 10:38 Это мы, опилки

L349

L351 10:42 Коршуны
Александр Губарев

Sanktpēterburga

Ольга Губарева

Sanktpēterburga

L353 10:46 Катаца

L353

Евгений Назаров

Maskavas apgabals

L355 10:50 Черепаха

L355

L357 10:54 Дима Букин
Наталья Набережная

Sanktpēterburga

Павел Шелухин

Sanktpēterburga

L359 10:58 Сергофан

L359

L361 11:02 Колеса Ф

L361

Галина Сучкова

Sanktpēterburga

Сергей Сучков

Sanktpēterburga

L363 11:06 НеЭкспресс

L363

L365 11:10 No name
L375 11:30 Пятьдесят пять

L375

Кирилл Бавков

Sanktpēterburga

Артём Иванов

Sanktpēterburga

L377 11:34 Гармонимы

L377

Александр Аралов

Maskava

Анна Лукьянова

Maskava

Лилия Федотова

Maskava

L379 11:38 Быстрее чем зайцы

L379

Антон Уланов

Sanktpēterburga

L381 11:42 Ready-Steady-Go!

L381

L383 11:46 Кольца кальмара

L383

L385 11:50 НК

L385

Денис Палехов

Sanktpēterburga

L387 11:54 pilatsky

L387

vladimir Pilatsky

Sanktpēterburga