Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   862 «Калушата и Бутяфыч» 11:04
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   899 «Станция метро» 12:18
Ислам Бабаев
Maskava   8100 «Москалики» 12:20
Александр Баранов
Sanktpēterburga   828 «Йошта» 09:56
Николай Богачев
Sanktpēterburga   842 «Учкудук» 10:24
Андрей Бринько
Maskava   848 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:36
Наташа Булыгина
Sanktpēterburga   868 «Лорен Дитрих» 11:16
Илья Викторов
Sanktpēterburga   830 «Банда панд и гик-вомбат» 10:00
Андрей Волыхов
Maskava   816 «Астанинское танго» 09:32
Аня Вронская
Sanktpēterburga   876 «Ночные Фурии» 11:32
Лидия Выскубова
Sanktpēterburga   852 «Так я нарушил закон» 10:44
Анастасия Гуенко
Sanktpēterburga   832 «Шэмодгома» 10:04
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   828 «Йошта» 09:56
Ольга Евдокимова
Maskavas apgabals   887 «Пони непедальные» 11:54
Алексей Зверев
Sanktpēterburga   885 «Крылья тупиков» 11:50
Владимир Капистка
Sanktpēterburga   896 «Бурчи, Мулло» 12:12
Максим Каранкевич
Sanktpēterburga   850 «LevelMAX» 10:40
Аленка Козленко
Sanktpēterburga   880 «Фристайл» 11:40
Сергей Коновалов
Maskava   883 «Стремительные Слоупоки» 11:46
Максим Кононенко
Maskava   864 «Фусы» 11:08
Аленка Короткова
Sanktpēterburga   895 «Диванные эксперты» 12:10
Ирина Кравченко
Sanktpēterburga   896 «Бурчи, Мулло» 12:12
Екатерина Кропочева
Maskava   858 «Шестой класс» 10:56
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   889 «OverPower» 11:58
Nastёna Левчук
Maskava   856 «"Эй, дежурные!"» 10:52
Василий Леденев
Maskavas apgabals   838 «Огонь и Лёд» 10:16
Евгений Мамонтов
Sanktpēterburga   875 «Galaxy» 11:30
Мар-та Матющенко
Maskavas apgabals   854 «Borsch» 10:48
Евгений Носов
Kurska   848 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:36
Екатерина Рулева
Sanktpēterburga   866 «БиС (Братья и Сёстры)» 11:12
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   896 «Бурчи, Мулло» 12:12
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   834 «Ключ!» 10:08
Елена Спасская
Sanktpēterburga   840 «Турбо» 10:20
Ксения Стецкевич
Sanktpēterburga   878 «Гамбургеры» 11:36
николай хмелев
Sanktpēterburga   866 «БиС (Братья и Сёстры)» 11:12
Таня Цухло
Maskava   891 «Девушка с веслом» 12:02
Ирина Шкуратова
Sanktpēterburga   8101 «ВелоРодео.ру» 12:22
Егор Щербин
Sanktpēterburga   876 «Ночные Фурии» 11:32
Евгений Артёмов
Ļeņingradas apgabals   877 «Выборг» 11:34
Эдуард Борисов
Sanktpēterburga   868 «Лорен Дитрих» 11:16
Анастасия Егорова
Sanktpēterburga   868 «Лорен Дитрих» 11:16
Алёна Зимина
Sanktpēterburga   890 «На шаг вперёд» 12:00
Елена Зимина
Sanktpēterburga   892 «АСТМА» 12:04
Мария Истомина
Sanktpēterburga   886 «5 лосей» 11:52
Анна Кабанова
Maskava   826 «Чумовые» 09:52
Анна Камышанова
Maskava   820 «Мамонт» 09:40
Наталия Камышанова
Maskava   820 «Мамонт» 09:40
Наталья Капистка
Sanktpēterburga   896 «Бурчи, Мулло» 12:12
Екатерина Лобкова
Maskava   816 «Астанинское танго» 09:32
Юрий Ляшук
Maskava   822 «Нормальные герои всегда идут в обход» 09:44
Татьяна Меньшикова
Maskava   874 «Точный ход» 11:28
Татьяна Митропольская
Maskava   894 «Пушистые котики» 12:08
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   872 «Туристы и Ботаники» 11:24
Валерий Полотебнов
Sanktpēterburga   888 «Ananaz» 11:56
Максим Потапов
Sanktpēterburga   868 «Лорен Дитрих» 11:16
Наталия Рогозина
Viborga   898 «Котики» 12:16
Светлана Синёва
Sanktpēterburga   897 «Команда молодости нашей» 12:14
Евгений Старчак
Maskava   836 «X-промт» 10:12
Марина Стриженко
Maskava   844 «Задумчивое торнадо» 10:28
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   879 «Дед Мазай и Зайка» 11:38
Кирилл Чесноков
Maskava   883 «Стремительные Слоупоки» 11:46
Евгений Шикунов
Sanktpēterburga   895 «Диванные эксперты» 12:10
Анна Шишова
Sanktpēterburga   846 «Таблетки» 10:32
Артем Агапов
Maskava   8100 «Москалики» 12:20
Константин Александров
Sanktpēterburga   881 «Шпаруся» 11:42
Юрий Александров
Sanktpēterburga   881 «Шпаруся» 11:42
Владимир Алексеев
Maskava   858 «Шестой класс» 10:56
Ира Андреева
Sanktpēterburga   899 «Станция метро» 12:18
Александра Артёмова
Ļeņingradas apgabals   877 «Выборг» 11:34
Надежда Веселова
Maskava   822 «Нормальные герои всегда идут в обход» 09:44
Ксения Воробьева
Sanktpēterburga   830 «Банда панд и гик-вомбат» 10:00
Дарья Герасимова
Sanktpēterburga   830 «Банда панд и гик-вомбат» 10:00
Марина Григорьева
Sanktpēterburga   834 «Ключ!» 10:08
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   862 «Калушата и Бутяфыч» 11:04
Татьяна Дубинчак-Мулер
Санкт-Петербург   846 «Таблетки» 10:32
Дарья Елисеенко
Sanktpēterburga   886 «5 лосей» 11:52
Женя Земскова
Sanktpēterburga   878 «Гамбургеры» 11:36
Александр Зимин
Sanktpēterburga   892 «АСТМА» 12:04
Янина Зимина
Sanktpēterburga   890 «На шаг вперёд» 12:00
Павел Камышанов
Maskava   824 «Папонт» 09:48
Катя Клепикова
Sanktpēterburga   899 «Станция метро» 12:18
Максим Клещев
Sanktpēterburga   8101 «ВелоРодео.ру» 12:22
Антон Косов
Sanktpēterburga   886 «5 лосей» 11:52
Надежда Леденева
Maskavas apgabals   838 «Огонь и Лёд» 10:16
Сергей Леонов
Sanktpēterburga   8101 «ВелоРодео.ру» 12:22
Александра Литвинова
Sanktpēterburga   897 «Команда молодости нашей» 12:14
Михаил Малышев
Sanktpēterburga   890 «На шаг вперёд» 12:00
Юлия Малышева
Sanktpēterburga   890 «На шаг вперёд» 12:00
Карина Мамаева
Sanktpēterburga   846 «Таблетки» 10:32
Дмитрий Матющенко
Maskavas apgabals   854 «Borsch» 10:48
Денис Минаков
Sanktpēterburga   888 «Ananaz» 11:56
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   885 «Крылья тупиков» 11:50
Артур Нафиков
Maskava   894 «Пушистые котики» 12:08
Екатерина Орленко
Sanktpēterburga   846 «Таблетки» 10:32
Ярослав Паламодов
Sanktpēterburga   850 «LevelMAX» 10:40
Таня Посконкина
Sanktpēterburga   893 «БЕЛЯШ» 12:06
Евгения Почкаева
Sanktpēterburga   886 «5 лосей» 11:52
Павел Рачицкий
  842 «Учкудук» 10:24
Влад Резник
Sanktpēterburga   888 «Ananaz» 11:56
Ярослав Рудин
Sanktpēterburga   872 «Туристы и Ботаники» 11:24
Ольга Сидорова
Sanktpēterburga   840 «Турбо» 10:20
Анна Смирнова
Maskavas apgabals   887 «Пони непедальные» 11:54
Валерия Смирнова
Sanktpēterburga   830 «Банда панд и гик-вомбат» 10:00
Ника Смирнова
Sanktpēterburga   880 «Фристайл» 11:40
Николай Спиридонов
Sanktpēterburga   862 «Калушата и Бутяфыч» 11:04
Роман Стецкевич
Sanktpēterburga   878 «Гамбургеры» 11:36
Иван Стриженко
Maskava   844 «Задумчивое торнадо» 10:28
Светлана Тихомирова
Sanktpēterburga   850 «LevelMAX» 10:40
Екатерина Точанская
Sanktpēterburga   879 «Дед Мазай и Зайка» 11:38
Евгений Удалых
Sanktpēterburga   889 «OverPower» 11:58
Юлия Федорова
Maskava   8100 «Москалики» 12:20
Дмитрий Чамов
Sanktpēterburga   878 «Гамбургеры» 11:36
Алексей Чумичёв
Maskava   8100 «Москалики» 12:20
Вальтер Шахметов
Sanktpēterburga   888 «Ananaz» 11:56
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   881 «Шпаруся» 11:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
816 09:32 Астанинское танго

816

820 09:40 Мамонт

820

822 09:44 Нормальные герои всегда идут в обход

822

Надежда Веселова

Maskava

824 09:48 Папонт

824

Павел Камышанов

Maskava

826 09:52 Чумовые

826

828 09:56 Йошта

828

830 10:00 Банда панд и гик-вомбат

830

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Ксения Воробьева

Sanktpēterburga

Дарья Герасимова

Sanktpēterburga

Валерия Смирнова

Sanktpēterburga

832 10:04 Шэмодгома

832

834 10:08 Ключ!

834

Марина Григорьева

Sanktpēterburga

836 10:12 X-промт

836

838 10:16 Огонь и Лёд

838

Василий Леденев

Maskavas apgabals

Надежда Леденева

Maskavas apgabals

840 10:20 Турбо

840

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Ольга Сидорова

Sanktpēterburga

842 10:24 Учкудук

842

Павел Рачицкий

844 10:28 Задумчивое торнадо

844

Иван Стриженко

Maskava

846 10:32 Таблетки

846

Анна Шишова

Sanktpēterburga

Татьяна Дубинчак-Мулер

Санкт-Петербург

Карина Мамаева

Sanktpēterburga

Екатерина Орленко

Sanktpēterburga

848 10:36 Приступ беспощадного ориентирования

848

850 10:40 LevelMAX

850

Ярослав Паламодов

Sanktpēterburga

Светлана Тихомирова

Sanktpēterburga

852 10:44 Так я нарушил закон

852

854 10:48 Borsch

854

Мар-та Матющенко

Maskavas apgabals

Дмитрий Матющенко

Maskavas apgabals

856 10:52 "Эй, дежурные!"
858 10:56 Шестой класс

858

Владимир Алексеев

Maskava

862 11:04 Калушата и Бутяфыч

862

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

Николай Спиридонов

Sanktpēterburga

864 11:08 Фусы

864

866 11:12 БиС (Братья и Сёстры)

866

868 11:16 Лорен Дитрих

868

872 11:24 Туристы и Ботаники

872

Ярослав Рудин

Sanktpēterburga

874 11:28 Точный ход

874

875 11:30 Galaxy

875

876 11:32 Ночные Фурии

876

Аня Вронская

Sanktpēterburga

Егор Щербин

Sanktpēterburga

877 11:34 Выборг

877

Евгений Артёмов

Ļeņingradas apgabals

Александра Артёмова

Ļeņingradas apgabals

878 11:36 Гамбургеры

878

Женя Земскова

Sanktpēterburga

Роман Стецкевич

Sanktpēterburga

Дмитрий Чамов

Sanktpēterburga

879 11:38 Дед Мазай и Зайка

879

Екатерина Точанская

Sanktpēterburga

880 11:40 Фристайл

880

Ника Смирнова

Sanktpēterburga

881 11:42 Шпаруся

881

Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

Александра Шпарберг

Sanktpēterburga

883 11:46 Стремительные Слоупоки

883

885 11:50 Крылья тупиков

885

Алексей Зверев

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

886 11:52 5 лосей

886

Мария Истомина

Sanktpēterburga

Дарья Елисеенко

Sanktpēterburga

Антон Косов

Sanktpēterburga

Евгения Почкаева

Sanktpēterburga

887 11:54 Пони непедальные

887

Анна Смирнова

Maskavas apgabals

888 11:56 Ananaz

888

Денис Минаков

Sanktpēterburga

Влад Резник

Sanktpēterburga

Вальтер Шахметов

Sanktpēterburga

889 11:58 OverPower

889

Андрей Кутищев

Sanktpēterburga

Евгений Удалых

Sanktpēterburga

890 12:00 На шаг вперёд

890

Алёна Зимина

Sanktpēterburga

Янина Зимина

Sanktpēterburga

Михаил Малышев

Sanktpēterburga

Юлия Малышева

Sanktpēterburga

891 12:02 Девушка с веслом

891

892 12:04 АСТМА

892

Елена Зимина

Sanktpēterburga

Александр Зимин

Sanktpēterburga

893 12:06 БЕЛЯШ

893

Таня Посконкина

Sanktpēterburga

894 12:08 Пушистые котики

894

Артур Нафиков

Maskava

895 12:10 Диванные эксперты

895

896 12:12 Бурчи, Мулло

896

897 12:14 Команда молодости нашей

897

Александра Литвинова

Sanktpēterburga

898 12:16 Котики

898

899 12:18 Станция метро

899

Алина Апушкина

Sanktpēterburga

Ира Андреева

Sanktpēterburga

Катя Клепикова

Sanktpēterburga

8100 12:20 Москалики

8100

Артем Агапов

Maskava

Юлия Федорова

Maskava

Алексей Чумичёв

Maskava

8101 12:22 ВелоРодео.ру

8101

Максим Клещев

Sanktpēterburga

Сергей Леонов

Sanktpēterburga

8102 12:24 No name

8102

8103 12:26 No name

8103

8104 12:28 No name

8104