Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   662 «Сказки старого В» 11:04
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   661 «ЧортПобериБыли?» 11:02
Михаил Анопренко
Sanktpēterburga   651 «Игрушечная мышь» 10:42
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   636 «Тушканчики» 10:12
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   674 «Слономышь» 11:28
Алексей Бовт
Sanktpēterburga   687 «Код опасности +» 11:54
Дмитрий Бойцов
Sanktpēterburga   639 «Carpe Diem» 10:18
Марианна Брикез
Sanktpēterburga   668 «Мельдоний» 11:16
Наталья Бугрецова
Sanktpēterburga   658 «Муля» 10:56
Татьяна Буркова
Sanktpēterburga   642 «Biggi» 10:24
Александра Васюк
Sanktpēterburga   630 «Мешки с костями» 10:00
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   630 «Мешки с костями» 10:00
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   631 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 10:02
Ольга Гаврилова
Sanktpēterburga   685 «Самое сложное» 11:50
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   653 «Дети понедельника» 10:46
Галина Груздева
Puškina   643 «Snake II» 10:26
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   653 «Дети понедельника» 10:46
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   638 «Шустряки» 10:16
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   645 «Шикка» 10:30
Инна Захарова
Sanktpēterburga   653 «Дети понедельника» 10:46
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   683 «ФПК» 11:46
Вера Иванова
Sanktpēterburga   675 «Мы не спали, мы снились» 11:30
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   637 «Горы» 10:14
Василий Канаев
Sanktpēterburga   667 «Компрэндо?!» 11:14
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   678 «ГПП» 11:36
Инна Комарова
Sanktpēterburga   658 «Муля» 10:56
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   641 «Борода Трусова» 10:22
Никита Краснов
Sanktpēterburga   641 «Борода Трусова» 10:22
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   641 «Борода Трусова» 10:22
Анна Кузьмичева
Sanktpēterburga   665 «Су-98» 11:10
Анна Курницкая
Sanktpēterburga   666 «Лучи добра» 11:12
Анастасия Лосева
Sanktpēterburga   644 «Громозека» 10:28
Анна Малина
Sanktpēterburga   671 «СИНЯЯ ракета» 11:22
Павел Маслов
Sanktpēterburga   654 «Оливье» 10:48
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   654 «Оливье» 10:48
Алексей Махин
Sanktpēterburga   673 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:26
Татьяна Минаева
Sanktpēterburga   640 «Fault Tolerance» 10:20
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   635 «Ничего Нового» 10:10
Екатерина Михалева
Sanktpēterburga   691 «Еноты» 12:02
Ксения Мулярчук
Sanktpēterburga   677 «Друзья» 11:34
Алина Назарова
Sanktpēterburga   668 «Мельдоний» 11:16
Ирина Никитюк
Sanktpēterburga   694 «Амнезия» 12:08
Елена Новикова
Sanktpēterburga   630 «Мешки с костями» 10:00
Елена Петровская
Sanktpēterburga   647 «Турбо-улитка» 10:34
Елена Пименова
Sanktpēterburga   650 «Пупсики» 10:40
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   649 «Маня на Nissan-е» 10:38
Катерина Потёмина
Sanktpēterburga   639 «Carpe Diem» 10:18
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   683 «ФПК» 11:46
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   682 «Победители, но это не точно.» 11:44
Рита Саблина
Maskava   651 «Игрушечная мышь» 10:42
Елена Савчук
Sanktpēterburga   634 «Шустрые тихоходки» 10:08
Юлия Сингатова
Sanktpēterburga   655 «Yulenigma» 10:50
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   675 «Мы не спали, мы снились» 11:30
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   633 «Вместе веселей» 10:06
Мария Спирина
Sanktpēterburga   639 «Carpe Diem» 10:18
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   651 «Игрушечная мышь» 10:42
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   675 «Мы не спали, мы снились» 11:30
Константин Тарасов
Maskava   693 «Квадрюпель» 12:06
Филипп Терехин
Maskava   632 «Таксомотор» 10:04
Алина Титова
Sanktpēterburga   630 «Мешки с костями» 10:00
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   641 «Борода Трусова» 10:22
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   670 «Черные коты» 11:20
Анатолий Чех
Sanktpēterburga   687 «Код опасности +» 11:54
Юра Чикалёв
Sanktpēterburga   660 «Рыбы не умирают!» 11:00
Галина Шевцова
Viborga   648 «Безумная кучка» 10:36
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   650 «Пупсики» 10:40
Денис Яковлев
Ļeņingradas apgabals   688 «Крепость 60°» 11:56
Artem Kuznetsov
Sanktpēterburga   690 «Дон Дигидон» 12:00
Светлана Бодрухина
Sanktpēterburga   652 «Охотники за удачей» 10:44
Татьяна Бойко
Viborga   680 «Голубая Мечта» 11:40
Наталья Борискина
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   696 «Семья» 12:12
Лев Буров
Sanktpēterburga   686 «Коалы» 11:52
Александр Бутков
Sanktpēterburga   665 «Су-98» 11:10
Виталий Годлевский
Ļeņingradas apgabals   695 «плюс один» 12:10
Даниил Кульмаметьев
Sanktpēterburga   654 «Оливье» 10:48
Ирина Лисицына
Sanktpēterburga   657 «Дикие пчёлы возвращаются» 10:54
Ирина Мачс
Sanktpēterburga   663 «Dementia et impavide» 11:06
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   635 «Ничего Нового» 10:10
Чумакова Наталья
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   659 «Пароконвектомат» 10:58
Константин Невоструев
Sanktpēterburga   656 «Клюква» 10:52
Александр Падалко
Sanktpēterburga   646 «Хатифнатты» 10:32
Юлия Пинежанинова
Viborga   672 «План Б» 11:24
Александр Руденко
Sanktpēterburga   669 «8 тонн» 11:18
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   676 «Новички» 11:32
Дмитрий Спивак
Sanktpēterburga   644 «Громозека» 10:28
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   643 «Snake II» 10:26
Кирилл Теймуразов
Maskava   664 «АМТ» 11:08
Елизавета Телегина
Sanktpēterburga   684 «Кто-то умный!» 11:48
Сергей Шульженко
Viborga   692 «Гравицапа VBG» 12:04
Elena Radivilova
Sanktpēterburga   639 «Carpe Diem» 10:18
Виктор Азаров
Sanktpēterburga   635 «Ничего Нового» 10:10
Жумагалиева Айза
Sanktpēterburga   690 «Дон Дигидон» 12:00
Александрова Александра
Sanktpēterburga   690 «Дон Дигидон» 12:00
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   650 «Пупсики» 10:40
Александра Афанасьева
Ļeņingradas apgabals   659 «Пароконвектомат» 10:58
Евгений Балашов
Sanktpēterburga   643 «Snake II» 10:26
Вероника Бельская
Viborga   695 «плюс один» 12:10
Светлана Бельская
Viborga   695 «плюс один» 12:10
Дмитрий Беляков
Viborga   672 «План Б» 11:24
Елена Бердюгина
Viborga   680 «Голубая Мечта» 11:40
Андрей Бойко
Sanktpēterburga   691 «Еноты» 12:02
Андрей Бойко
Viborga   692 «Гравицапа VBG» 12:04
Ульяна Бойко
Viborga   680 «Голубая Мечта» 11:40
Анна Борковская
Sanktpēterburga   645 «Шикка» 10:30
Елена Будаговская
Sanktpēterburga   654 «Оливье» 10:48
Кирилл Булашевич
Sanktpēterburga   686 «Коалы» 11:52
Татьяна Булашевич
Sanktpēterburga   686 «Коалы» 11:52
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   636 «Тушканчики» 10:12
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   666 «Лучи добра» 11:12
Игорь Воробьёв
Sanktpēterburga   689 «Эффект Допплера» 11:58
Марина Воробьёва
Sanktpēterburga   689 «Эффект Допплера» 11:58
Марк Вундер
Sanktpēterburga   631 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 10:02
Анна Горелик
Sanktpēterburga   674 «Слономышь» 11:28
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   653 «Дети понедельника» 10:46
Анатолий Даниленко
Maskava   693 «Квадрюпель» 12:06
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   678 «ГПП» 11:36
Анастасия Жаденова
Maskava   693 «Квадрюпель» 12:06
Мария Жалова
Sanktpēterburga   632 «Таксомотор» 10:04
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   670 «Черные коты» 11:20
Александр Зверев
Maskava   693 «Квадрюпель» 12:06
Анна Золина
Sanktpēterburga   668 «Мельдоний» 11:16
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   674 «Слономышь» 11:28
Елисей Иванов
Sanktpēterburga   640 «Fault Tolerance» 10:20
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   637 «Горы» 10:14
Алекс Ильин
Sanktpēterburga   674 «Слономышь» 11:28
Андрей Казаков
Sanktpēterburga   691 «Еноты» 12:02
Наталья Калинина
Viborga   648 «Безумная кучка» 10:36
Мария Канаева
Sanktpēterburga   667 «Компрэндо?!» 11:14
Виктория Кожевникова
Sanktpēterburga   631 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 10:02
Юлия Козлова
Viborga   680 «Голубая Мечта» 11:40
Юрий Копысов
Sanktpēterburga   652 «Охотники за удачей» 10:44
Дмитрий Коржилов
Sanktpēterburga   671 «СИНЯЯ ракета» 11:22
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   684 «Кто-то умный!» 11:48
Элина Куликова
Sanktpēterburga   657 «Дикие пчёлы возвращаются» 10:54
Татьяна Лежева
Sanktpēterburga   683 «ФПК» 11:46
Ангелина Ли
Sanktpēterburga   677 «Друзья» 11:34
Николай Лисицын
Sanktpēterburga   657 «Дикие пчёлы возвращаются» 10:54
Виктор Лопатин
Sanktpēterburga   677 «Друзья» 11:34
Наталья Люгай
Sanktpēterburga   694 «Амнезия» 12:08
Артем Мансуров
Sanktpēterburga   677 «Друзья» 11:34
Галина Махина
Sanktpēterburga   673 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:26
Надежда Махина
Sanktpēterburga   673 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:26
Виктор Мачс
Sanktpēterburga   663 «Dementia et impavide» 11:06
Михаил Мачс
Sanktpēterburga   663 «Dementia et impavide» 11:06
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   633 «Вместе веселей» 10:06
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   633 «Вместе веселей» 10:06
Ольга Огреб
Sanktpēterburga   656 «Клюква» 10:52
Кира Онипко
Sanktpēterburga   640 «Fault Tolerance» 10:20
Андрей Падалко
Sanktpēterburga   646 «Хатифнатты» 10:32
Николай Падалко
Sanktpēterburga   646 «Хатифнатты» 10:32
Ольга Падалко
Sanktpēterburga   646 «Хатифнатты» 10:32
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   638 «Шустряки» 10:16
Сергей Петров
Sanktpēterburga   642 «Biggi» 10:24
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   652 «Охотники за удачей» 10:44
Никита Петровский
Sanktpēterburga   661 «ЧортПобериБыли?» 11:02
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   649 «Маня на Nissan-е» 10:38
Лера Подкидышева
Sanktpēterburga   660 «Рыбы не умирают!» 11:00
Анастасия Подорова
Sanktpēterburga   644 «Громозека» 10:28
денис Полозов
Sanktpēterburga   694 «Амнезия» 12:08
Андрей Пустовалов
Sanktpēterburga   669 «8 тонн» 11:18
Екатерина Пустовалова
Sanktpēterburga   669 «8 тонн» 11:18
Юлия Рубцова
Viborga   692 «Гравицапа VBG» 12:04
Екатерина Руденко
Sanktpēterburga   669 «8 тонн» 11:18
Вера Рулева
Sanktpēterburga   673 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:26
Валентин Русаков
Viborga   692 «Гравицапа VBG» 12:04
Лев Рымарев
Sanktpēterburga   676 «Новички» 11:32
Андрей Самсонов
Sanktpēterburga   647 «Турбо-улитка» 10:34
Марина Сапрыкина
Sanktpēterburga   684 «Кто-то умный!» 11:48
Ольга Селезнёва
Viborga   672 «План Б» 11:24
Анна Семёнова
Sanktpēterburga   634 «Шустрые тихоходки» 10:08
Андрей Сингатов
Sanktpēterburga   655 «Yulenigma» 10:50
Марина Смышникова
Viborga   648 «Безумная кучка» 10:36
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   676 «Новички» 11:32
Мария Темчина
Maskava   686 «Коалы» 11:52
Наталья Титова
Viborga   672 «План Б» 11:24
Ксения Тихомирова
Sanktpēterburga   684 «Кто-то умный!» 11:48
Евгения Токмакова
Sanktpēterburga   636 «Тушканчики» 10:12
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   694 «Амнезия» 12:08
Галина Тузникова
Sanktpēterburga   661 «ЧортПобериБыли?» 11:02
Владимир Уржумцев
Puškina   643 «Snake II» 10:26
Кристина Федорова
Sanktpēterburga   658 «Муля» 10:56
Ольга Федотова
Sanktpēterburga   652 «Охотники за удачей» 10:44
Коимссаренко Филипп
Sanktpēterburga   690 «Дон Дигидон» 12:00
Галина Филиппова
Sanktpēterburga   691 «Еноты» 12:02
Алексей Фомин
Sanktpēterburga   670 «Черные коты» 11:20
Анастасия Харитон
Sanktpēterburga   656 «Клюква» 10:52
Роман Хасанов
Sanktpēterburga   656 «Клюква» 10:52
Олег Христенко
Maskava   651 «Игрушечная мышь» 10:42
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   662 «Сказки старого В» 11:04
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   662 «Сказки старого В» 11:04
Екатерина Цикорадзе
Sanktpēterburga   661 «ЧортПобериБыли?» 11:02
Елена Черняк
Sanktpēterburga   676 «Новички» 11:32
Екатерина Чех
Sanktpēterburga   687 «Код опасности +» 11:54
Галина Чукина
Ļeņingradas apgabals   659 «Пароконвектомат» 10:58
Евгений Школяр
Sanktpēterburga   668 «Мельдоний» 11:16
Юлия Эйхман
Viborga   648 «Безумная кучка» 10:36
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   640 «Fault Tolerance» 10:20
Сергей Яриз
Ļeņingradas apgabals   659 «Пароконвектомат» 10:58
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
630 10:00 Мешки с костями

630

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

631 10:02 Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"

631

Дарья Вундер

Sanktpēterburga

Марк Вундер

Sanktpēterburga

Виктория Кожевникова

Sanktpēterburga

632 10:04 Таксомотор

632

Мария Жалова

Sanktpēterburga

633 10:06 Вместе веселей

633

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

634 10:08 Шустрые тихоходки

634

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

635 10:10 Ничего Нового

635

Виктор Азаров

Sanktpēterburga

636 10:12 Тушканчики

636

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

Евгения Токмакова

Sanktpēterburga

637 10:14 Горы

637

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

638 10:16 Шустряки

638

Ирина Парменова

Sanktpēterburga

639 10:18 Carpe Diem

639

Дмитрий Бойцов

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

Elena Radivilova

Sanktpēterburga

640 10:20 Fault Tolerance

640

Елисей Иванов

Sanktpēterburga

Кира Онипко

Sanktpēterburga

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

641 10:22 Борода Трусова

641

Никита Краснов

Sanktpēterburga

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

642 10:24 Biggi

642

Сергей Петров

Sanktpēterburga

643 10:26 Snake II

643

Евгений Балашов

Sanktpēterburga

Владимир Уржумцев

Puškina

644 10:28 Громозека

644

Дмитрий Спивак

Sanktpēterburga

Анастасия Подорова

Sanktpēterburga

645 10:30 Шикка

645

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

Анна Борковская

Sanktpēterburga

646 10:32 Хатифнатты

646

Андрей Падалко

Sanktpēterburga

Николай Падалко

Sanktpēterburga

Ольга Падалко

Sanktpēterburga

647 10:34 Турбо-улитка

647

Андрей Самсонов

Sanktpēterburga

648 10:36 Безумная кучка

648

Наталья Калинина

Viborga

Марина Смышникова

Viborga

Юлия Эйхман

Viborga

649 10:38 Маня на Nissan-е

649

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

650 10:40 Пупсики

650

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

651 10:42 Игрушечная мышь

651

Олег Христенко

Maskava

652 10:44 Охотники за удачей

652

Юрий Копысов

Sanktpēterburga

Наталья Петрова

Sanktpēterburga

Ольга Федотова

Sanktpēterburga

653 10:46 Дети понедельника

653

Инна Захарова

Sanktpēterburga

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

654 10:48 Оливье

654

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Елена Будаговская

Sanktpēterburga

655 10:50 Yulenigma

655

Юлия Сингатова

Sanktpēterburga

Андрей Сингатов

Sanktpēterburga

656 10:52 Клюква

656

Ольга Огреб

Sanktpēterburga

Анастасия Харитон

Sanktpēterburga

Роман Хасанов

Sanktpēterburga

657 10:54 Дикие пчёлы возвращаются

657

Ирина Лисицына

Sanktpēterburga

Элина Куликова

Sanktpēterburga

Николай Лисицын

Sanktpēterburga

658 10:56 Муля

658

Инна Комарова

Sanktpēterburga

Кристина Федорова

Sanktpēterburga

659 10:58 Пароконвектомат

659

Чумакова Наталья

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Александра Афанасьева

Ļeņingradas apgabals

Галина Чукина

Ļeņingradas apgabals

Сергей Яриз

Ļeņingradas apgabals

660 11:00 Рыбы не умирают!

660

Юра Чикалёв

Sanktpēterburga

Лера Подкидышева

Sanktpēterburga

661 11:02 ЧортПобериБыли?

661

Никита Петровский

Sanktpēterburga

Галина Тузникова

Sanktpēterburga

Екатерина Цикорадзе

Sanktpēterburga

662 11:04 Сказки старого В

662

Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Алиса Цветкова

Sanktpēterburga

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

663 11:06 Dementia et impavide

663

Ирина Мачс

Sanktpēterburga

Виктор Мачс

Sanktpēterburga

Михаил Мачс

Sanktpēterburga

664 11:08 АМТ

664

665 11:10 Су-98

665

666 11:12 Лучи добра

666

Анна Курницкая

Sanktpēterburga

Екатерина Васильева

Sanktpēterburga

667 11:14 Компрэндо?!

667

Василий Канаев

Sanktpēterburga

Мария Канаева

Sanktpēterburga

668 11:16 Мельдоний

668

Алина Назарова

Sanktpēterburga

Анна Золина

Sanktpēterburga

Евгений Школяр

Sanktpēterburga

669 11:18 8 тонн

669

Андрей Пустовалов

Sanktpēterburga

Екатерина Пустовалова

Sanktpēterburga

Екатерина Руденко

Sanktpēterburga

670 11:20 Черные коты

670

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Алексей Фомин

Sanktpēterburga

671 11:22 СИНЯЯ ракета

671

Анна Малина

Sanktpēterburga

Дмитрий Коржилов

Sanktpēterburga

672 11:24 План Б

672

Дмитрий Беляков

Viborga

Ольга Селезнёва

Viborga

Наталья Титова

Viborga

673 11:26 ПЕЛЬМЕНИ

673

Алексей Махин

Sanktpēterburga

Галина Махина

Sanktpēterburga

Надежда Махина

Sanktpēterburga

Вера Рулева

Sanktpēterburga

674 11:28 Слономышь

674

Анна Горелик

Sanktpēterburga

Елена Иваничева

Sanktpēterburga

Алекс Ильин

Sanktpēterburga

675 11:30 Мы не спали, мы снились

675

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

676 11:32 Новички

676

Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Лев Рымарев

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

677 11:34 Друзья

677

Ангелина Ли

Sanktpēterburga

Виктор Лопатин

Sanktpēterburga

Артем Мансуров

Sanktpēterburga

678 11:36 ГПП

678

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

680 11:40 Голубая Мечта

680

Елена Бердюгина

Viborga

Ульяна Бойко

Viborga

Юлия Козлова

Viborga

682 11:44 Победители, но это не точно.

682

683 11:46 ФПК

683

Татьяна Лежева

Sanktpēterburga

684 11:48 Кто-то умный!

684

Полина Кузьмина

Sanktpēterburga

Марина Сапрыкина

Sanktpēterburga

Ксения Тихомирова

Sanktpēterburga

685 11:50 Самое сложное

685

686 11:52 Коалы

686

Лев Буров

Sanktpēterburga

Кирилл Булашевич

Sanktpēterburga

Татьяна Булашевич

Sanktpēterburga

Мария Темчина

Maskava

687 11:54 Код опасности +

687

Алексей Бовт

Sanktpēterburga

Анатолий Чех

Sanktpēterburga

Екатерина Чех

Sanktpēterburga

688 11:56 Крепость 60°
Денис Яковлев

Ļeņingradas apgabals

689 11:58 Эффект Допплера

689

Игорь Воробьёв

Sanktpēterburga

Марина Воробьёва

Sanktpēterburga

690 12:00 Дон Дигидон

690

Artem Kuznetsov

Sanktpēterburga

Жумагалиева Айза

Sanktpēterburga

Александрова Александра

Sanktpēterburga

Коимссаренко Филипп

Sanktpēterburga

691 12:02 Еноты

691

Андрей Бойко

Sanktpēterburga

Андрей Казаков

Sanktpēterburga

Галина Филиппова

Sanktpēterburga

692 12:04 Гравицапа VBG

692

Андрей Бойко

Viborga

Юлия Рубцова

Viborga

Валентин Русаков

Viborga

693 12:06 Квадрюпель

693

Анатолий Даниленко

Maskava

Анастасия Жаденова

Maskava

Александр Зверев

Maskava

694 12:08 Амнезия

694

Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Наталья Люгай

Sanktpēterburga

денис Полозов

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

695 12:10 плюс один

695

Виталий Годлевский

Ļeņingradas apgabals

Вероника Бельская

Viborga

Светлана Бельская

Viborga

696 12:12 Семья

696

Наталья Борискина

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas