Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yauheni Baskin
Minska   1121 «Босиком по радуге» 11:01
Marina Dolbik
Minska   1178 «Столбики и Трудневы» 11:58
Anna Filipovich
Minska   185 «KraSapeTki» 10:25
Sashka Hizova
Citas Baltkrievijas pilsētas   111 «Финский кебаб» 09:11
Sergey Kabaev
Maskava   102 «Кеваба» 09:02
Alexander Kovalchuk
Minska   188 «Кекс, котики и корвалол» 10:28
Olga Kustova
Minska   154 «Валацугі» 09:54
Annie Letniak
Minska   191 «Как-то так» 10:31
Александр Mantrov
Citas Baltkrievijas pilsētas   1128 «Шантарарам» 11:08
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   146 «Настя и медведь» 09:46
Sergey Patrokhin
Maskava   108 «Луна в бутылке» 09:08
Irina Pavlova
Rīga   129 «Белорусские Белки» 09:29
Nikita Pyshchev
Maskava   111 «Финский кебаб» 09:11
Tais Rozhkova
Maskava   115 «RR» 09:15
Vladislav Tolkach
Minska   186 «Гуигнгнмы» 10:26
Dzmitry Ulezla
Minska   188 «Кекс, котики и корвалол» 10:28
Natalia V
Minska   1169 «Колоброды» 11:49
Boris Vodolazov
Minska   1164 «BorVVod» 11:44
Anastasia Zemlyukova
Maskava   164 «Terraverde» 10:04
Анастасия Абламейко
Minska   159 «спицы» 09:59
Никита Аблогин
Minska   1154 «Секрет Бобра» 11:34
Елена Агапова
Sanktpēterburga   197 «Сайгаки» 10:37
Кристина Ананко
Minska   1135 «Папайя» 11:15
Надежда Атвиновская
Minska   178 «Маслом вверх» 10:18
Катерина Афанасьева
Maskava   193 «Любители путешествий» 10:33
Татьянка Баклага
Minska   1174 «Царевны Смеяны» 11:54
Илья Барайшук
Minska   1153 «Неуловимые» 11:33
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   107 «Две капитанки» 09:07
Павел Блышко
Sanktpēterburga   155 «Пион» 09:55
Александр Бобров
Citas Baltkrievijas pilsētas   1118 «bobryforever» 10:58
Маргарита Буйкевич
Minska   1148 «БуБуБу» 11:28
Александра Васюк
Sanktpēterburga   122 «Мешки с костями» 09:22
Екатерина Витко
Minska   1139 «Умные лица» 11:19
Настя Вишневская
Minska   1158 «Сёстры» 11:38
Лариса Водопьянова
Sanktpēterburga   149 «Феникс» 09:49
Анастасия Волобуева
Maskava   173 «АК МЭИ» 10:13
Юля Гиль
Minska   1120 «Вясёлка» 11:00
Вера Грибина
Maskava   130 «Московское время - весна» 09:30
Дарья Гурченко
Minska   196 «Хуткія Крокі» 10:36
Людмилка Гусарова
Maskava   109 «Птички и рыбки» 09:09
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   160 «Сашина команда» 10:00
Ксения Дербикова
Maskava   126 «Улитки-Про» 09:26
Мария Дещенко
Minska   1108 «Йоужики» 10:48
Юля Дмитриева
Sanktpēterburga   1107 «СиО» 10:47
Мария Долинская
Minska   1156 «упрт» 11:36
Максим Дорощенко
Minska   1150 «Туда и обратно» 11:30
Анна Дуденина
Maskavas apgabals   121 «The perfect Strangers» 09:21
Хайруллин Егор
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Евгения Егорова
Maskava   132 «Бес тормозов» 09:32
Николай Ефимчик
Minska   177 «"Не спать!"» 10:17
Аня Ждан
Minska   1104 «LRTeam» 10:44
Ирина Жук
Minska   138 «Карапузы кукурузы» 09:38
Владимир Зайцев
Minska   116 «Задумчивое торнадо» 09:16
Ольга Исаева
Maskava   130 «Московское время - весна» 09:30
Анастасия Кабаева
Maskava   102 «Кеваба» 09:02
Антон Кан
Minska   118 «Лёсик и Тосик» 09:18
Юля Капуза
Citas Baltkrievijas pilsētas   1174 «Царевны Смеяны» 11:54
Виталий Квитковский
Maskava   135 «Три звездочКИ» 09:35
Влад Кодашевич
Minska   1114 «Quantum» 10:54
Мария Козлова
Maskava   152 «Раз, два - взяли!» 09:52
Яна Козюля
Minska   1162 «TAKANINZI» 11:42
Екатерина Коляскина
Maskava   104 «солнышки!» 09:04
Лера Корнеева
Maskava   126 «Улитки-Про» 09:26
Валентина Кочеткова
Sanktpēterburga   1113 «Зимовье и сны» 10:53
Станислав Кремнёв
Maskava   126 «Улитки-Про» 09:26
Виктория Крыштон
Minska   1111 «Дай дорогу!» 10:51
Ира Кузьменкова
Minska   188 «Кекс, котики и корвалол» 10:28
Роман Кулагин
Puškina   146 «Настя и медведь» 09:46
Віялета Ларычава
Citas Baltkrievijas pilsētas   144 «Проспект» 09:44
Татьяна Латокурская
Minska   183 «День Рождения» 10:23
Иван Лось
Minska   110 «Злобный Лось» 09:10
Максим Лукошко
Minska   190 «Виталеьры» 10:30
Татьяна Майорова
Maskavas apgabals   133 «kovyl kovyl» 09:33
Елизавета Макарова
Maskava   134 «Цветные понедельники» 09:34
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   106 «Месье Ревёр» 09:06
Игорь Манжай
Maskava   173 «АК МЭИ» 10:13
Евгений Мантров
Minska   1128 «Шантарарам» 11:08
Антон Мартысевич
Minska   1125 «Estonian Air» 11:05
Стася Матёрова
Minska   1120 «Вясёлка» 11:00
Лариса Мурянина
Minska   1144 «ORLY 2.0» 11:24
Вадим Назаров
Maskava   173 «АК МЭИ» 10:13
Анна Никитина
Minska   153 «Чё каво» 09:53
Соня Никифорова
Maskava   152 «Раз, два - взяли!» 09:52
Александра Никонова
Minska   1155 «Гарбата з мятай» 11:35
Анастасия Новак
Minska   185 «KraSapeTki» 10:25
Анна Новикова
Sanktpēterburga   147 «На волю в пампасы» 09:47
Елена Новикова
Sanktpēterburga   122 «Мешки с костями» 09:22
Ольга Оброжко
Minska   1150 «Туда и обратно» 11:30
Анна П
Minska   1105 «Follow the rabbit» 10:45
Андрей Павлович
Minska   190 «Виталеьры» 10:30
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   160 «Сашина команда» 10:00
Ирина Пашкевич
Minska   1140 «АК-47» 11:20
Алексей Перчик
Maskava   163 «Ponies on the Run» 10:03
Михаил Петренко
Minska   1122 «Передозировка» 11:02
Алёна Петухова
Citas Baltkrievijas pilsētas   1174 «Царевны Смеяны» 11:54
Анютка Петухова
Minska   1174 «Царевны Смеяны» 11:54
Юрий Писарчик
Maskava   1168 «biTrasel» 11:48
Алексей Поворознюк
Citas Baltkrievijas pilsētas   172 «Клякса» 10:12
Ольга Попова
Maskavas apgabals   120 «NiceГра» 09:20
Дмитрий Поспелов
Maskava   139 «Rabid Ferrets-Мельница» 09:39
Анастасия Потягалова
Maskava   104 «солнышки!» 09:04
Майя Присяжная
Minska   176 «Хурма Малковича» 10:16
Яўгенія Пяткевіч
Minska   1120 «Вясёлка» 11:00
Настя Рагулина
Minska   1143 «Голодные утки» 11:23
Виктория Ракевич
Minska   1117 «Brainbike» 10:57
Евгения Рачок
Minska   1137 «Vamos» 11:17
Екатерина Рожак
Minska   186 «Гуигнгнмы» 10:26
Мария Рожкова
Maskava   115 «RR» 09:15
Антось Ролда
Minska   110 «Злобный Лось» 09:10
Ксения Романенко
Maskava   1119 «Ванильный дискурс» 10:59
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   139 «Rabid Ferrets-Мельница» 09:39
Ксения Сарговец
Minska   169 «Ой, всё!» 10:09
Сергей Сергеев
Maskava   117 «Отелло промахнулся» 09:17
Екатерина Серова
Maskava   145 «Тёплые котики» 09:45
Михаил Синкевич
Minska   1175 «Бегемот и Ко» 11:55
Елизавета Скварко
Minska   186 «Гуигнгнмы» 10:26
Ольга Скобелева
Minska   1109 «ByLectric» 10:49
Алина Слешинская
Minska   192 «Тивоньки» 10:32
дарья слешинская
Minska   192 «Тивоньки» 10:32
Шурик Спесивцев
Minska   1110 «Сонные люди» 10:50
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   140 «Narusz» 09:40
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   107 «Две капитанки» 09:07
Ромка Удовиченко
Minska   1104 «LRTeam» 10:44
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   137 «Идущие с ГуглЯндом» 09:37
Светлана Фёдоровых
Maskava   113 «Черезрулька» 09:13
Елена Франскевич
Minska   1126 «Открывашки 2.0» 11:06
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   120 «NiceГра» 09:20
Максiм Чарняўскi
Minska   145 «Тёплые котики» 09:45
Оксана Черток
Minska   1129 «Gravity defied» 11:09
Аня Шагурина
Minska   1138 «ливерПОЛЬСКАЯ четвёрка» 11:18
Андрей Шелег
Minska   175 «ANA» 10:15
Наташа Шило
Minska   192 «Тивоньки» 10:32
Мария Шмидт
Maskava   131 «Сами мы неместные» 09:31
Аня Шпакова
Minska   114 «Тутэйшыя» 09:14
Мария Шульгина
Minska   1102 «Конная авиация» 10:42
Юрий Янковский
Minska   110 «Злобный Лось» 09:10
Ilya Arkhanhelsky
Minska   1145 «ORLY?» 11:25
Alex Koblov
Minska   1127 «Хатифнатты» 11:07
Ekaterina Kozovaya
Minska   1151 «Psi Chi» 11:31
Nastya Lishtvan
Minska   1123 «Wake up» 11:03
Silvia Princess
Minska   1141 «Sisters tricksters» 11:21
Ольга Абламейко
Minska   159 «спицы» 09:59
Максим Алисейко
Minska   1133 «Мадера оффлайн» 11:13
Ольга Артемьева
Maskava   161 «Red Fox» 10:01
Дарья Афанасьева
Minska   159 «спицы» 09:59
Макс Бакановский
Minska   1142 «Блондинка и охрана» 11:22
Юлия Барило
Minska   1171 «Африка» 11:51
Петр Блинков
Minska   1134 «RыJы эХтрэм» 11:14
Карина Боброва
Minska   199 «Бешеные пчелки» 10:39
Надежда Бондаренко
Maskava   126 «Улитки-Про» 09:26
Мария Боровая
Minska   1106 «Santa milla» 10:46
Илья Борода
Minska   188 «Кекс, котики и корвалол» 10:28
Валентина Буракова
Minska   1160 «Проснись и пой» 11:40
Алексей Василькевич
Minska   179 «Неестественный отбор» 10:19
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   122 «Мешки с костями» 09:22
Алексей Витенко
Minska   186 «Гуигнгнмы» 10:26
Сергей Вишневский
Minska   1165 «Люстра» 11:45
Яна Волкова
Minska   1161 «dream team» 11:41
Антон Волчецкий
Minska   1149 «Тевирп» 11:29
Евгений Врублевский
Minska   1147 «XM» 11:27
Юрий Гаврилов
Minska   1173 «Белки-Летяги» 11:53
Айдар Галеев
Maskavas apgabals   156 «Нас трудно сбить...» 09:56
Екатерина Гармаш
Maskava   134 «Цветные понедельники» 09:34
Александр Гончар
Minska   182 «Аматары» 10:22
Роман Дёмин
Minska   1159 «TriGada» 11:39
Тулина Екатерина
Minska   1100 «три ноля единица» 10:40
Денис Живцов
Minska   167 «КпД» 10:07
Андрей Жулид
Minska   1176 «Крестики-нолики» 11:56
Алексей Завадский
Minska   1166 «А также деревья» 11:46
Владимир Захаров
Jekaterinburga   184 «laborer» 10:24
Ольга Ильина
Minska   1132 «БезСоснЫ» 11:12
Виктор Каминский
Minska   189 «100%» 10:29
Алексей Кожевин
Maskava   152 «Раз, два - взяли!» 09:52
Светлана Козеровская
Maskava   1116 «Любопыты» 10:56
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   131 «Сами мы неместные» 09:31
Владимир Коробков
Minska   1101 «Жорже Жезуш» 10:41
Зоя Короткевич
Minska   157 «Fire rogues» 09:57
Андрей Круглов
Minska   159 «спицы» 09:59
Константин Кузнецов
Maskava   100 «Цапонлак» 09:00
Елена Лапшина
Maskavas apgabals   156 «Нас трудно сбить...» 09:56
Георгий Лашкевич
Citas Baltkrievijas pilsētas   1131 «Главное участие» 11:11
Дмитрий Левкович
Minska   1170 «ProCubs» 11:50
Евгений Левончук
Minska   1166 «А также деревья» 11:46
Анна Макаревич
Minska   1115 «Эфект Чайкі» 10:55
Алексей Машинистов
Maskava   109 «Птички и рыбки» 09:09
Ольга Начинкина
Maskava   131 «Сами мы неместные» 09:31
Марина Новик
Minska   1112 «N. vagus» 10:52
Юлия Новикова
Minska   1152 «Наугад» 11:32
Михаил Нокель
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Евгений Остаповец
Minska   168 «HoRiZONT» 10:08
Владислав Петропавловский
Minska   112 «Братцы-кролики» 09:12
Максим Плетнев
Maskava   165 «Croydon» 10:05
Анастасия Поборцева
Minska   1172 «365 дней лета» 11:52
Александр Резниченко
Maskava   162 «Инженеры и юристы» 10:02
Екатерина Савицкая
Minska   1130 «Команда Х» 11:10
Ксана Сидорук
Minska   198 «НН и чайки» 10:38
Анастасия Сорока
Minska   1146 «Фигвам» 11:26
Вероника Стецко
Minska   158 «Дайте мне Компас» 09:58
Марина Стриженко
Maskava   116 «Задумчивое торнадо» 09:16
Андрей Сукач
Minska   1163 «ALeksa» 11:43
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   120 «NiceГра» 09:20
Игорь Трунин
Minska   1169 «Колоброды» 11:49
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   160 «Сашина команда» 10:00
Екатерина Устинова
Maskava   130 «Московское время - весна» 09:30
Oлюша Филиппович
Minska   185 «KraSapeTki» 10:25
Вероника Харитонова
Minska   150 «Flying elephants» 09:50
Николай Хорушко
Minska   198 «НН и чайки» 10:38
Анна Ширяева
Minska   1167 «Слабоумие и Отвага» 11:47
Kiryla Chilko
Minska   176 «Хурма Малковича» 10:16
Evgeny Ishin
Minska   154 «Валацугі» 09:54
Mary Jones
Minska   1141 «Sisters tricksters» 11:21
Katerina Manzhula
Minska   1141 «Sisters tricksters» 11:21
Mihalchik Natasha
Minska   1141 «Sisters tricksters» 11:21
Katya Rubtsova
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Зоя Абадовская
Minska   1136 «Vivid Imagination» 11:16
Светлана Авдеенко
Minska   1139 «Умные лица» 11:19
Евгений Авдейчик
Citas Baltkrievijas pilsētas   144 «Проспект» 09:44
Андрей Аграфенин
Minska   1138 «ливерПОЛЬСКАЯ четвёрка» 11:18
Александр Алексеев
Minska   1129 «Gravity defied» 11:09
Оксана Алексеенко
Minska   1164 «BorVVod» 11:44
Сергей Алексеенко
Minska   1164 «BorVVod» 11:44
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   140 «Narusz» 09:40
Татьяна Андарало
Minska   1112 «N. vagus» 10:52
Поляк Андрей
Minska   132 «Бес тормозов» 09:32
Андрей Анискевич
Minska   112 «Братцы-кролики» 09:12
Калимулина Арина
Minska   172 «Клякса» 10:12
Галина Атрашкова
Minska   176 «Хурма Малковича» 10:16
Маргарита Б
Minska   1105 «Follow the rabbit» 10:45
Дмитрий Балев
Minska   1140 «АК-47» 11:20
Оксана Бандура
Minska   1154 «Секрет Бобра» 11:34
Татьяна Барковская
Minska   181 «ДГТ» 10:21
Вольга Басак
Minska   1177 «Барсукі» 11:57
Яна Беленькая
Minska   1137 «Vamos» 11:17
Артем Белюсев
Minska   183 «День Рождения» 10:23
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   155 «Пион» 09:55
Улад Богдан
Minska   144 «Проспект» 09:44
Артем Богославский
Minska   1171 «Африка» 11:51
Дмитрий Бойко
Minska   1155 «Гарбата з мятай» 11:35
Игорь Бондаренко
Maskava   1116 «Любопыты» 10:56
Ольга Бондаренко
Maskava   1116 «Любопыты» 10:56
Сергей Борунов
Maskava   134 «Цветные понедельники» 09:34
Александр Бруй
Minska   179 «Неестественный отбор» 10:19
Михаил Будревич
Maskava   117 «Отелло промахнулся» 09:17
Александр Буйкевич
Minska   1148 «БуБуБу» 11:28
Ира Букина
Minska   1142 «Блондинка и охрана» 11:22
Анна В
Minska   1105 «Follow the rabbit» 10:45
Калимулин Валентин
Minska   172 «Клякса» 10:12
Заур Ваниев
Maskava   165 «Croydon» 10:05
Эльвира Ваниева
Maskava   165 «Croydon» 10:05
Надежда Велесюк
Minska   1130 «Команда Х» 11:10
Екатерина Вишневская
Minska   1165 «Люстра» 11:45
Еккатерина Водолазова
Minska   1164 «BorVVod» 11:44
Дарья Волкова
Minska   1106 «Santa milla» 10:46
Николай Володкевич
Minska   169 «Ой, всё!» 10:09
Юлия Волчецкая
Minska   1149 «Тевирп» 11:29
Максим Врублевский
Minska   1144 «ORLY 2.0» 11:24
Павел Врублевский
Minska   1132 «БезСоснЫ» 11:12
Ирина Гаврилова
Maskava   136 «Pauci sciunt» 09:36
Сергей Герасимов
Minska   191 «Как-то так» 10:31
Константин Гончаров
Minska   1162 «TAKANINZI» 11:42
Виктория Гончарова
Maskava   164 «Terraverde» 10:04
Евгения Гордейко
Minska   1136 «Vivid Imagination» 11:16
Мария Григорьева
Minska   1147 «XM» 11:27
Михаил Гридасов
Minska   1136 «Vivid Imagination» 11:16
Дарья Гриц
Minska   157 «Fire rogues» 09:57
Ольга Гришель
Minska   157 «Fire rogues» 09:57
Анна Грузд
Minska   114 «Тутэйшыя» 09:14
Ольга Грузд
Minska   1176 «Крестики-нолики» 11:56
Катерина Губенко
Minska   192 «Тивоньки» 10:32
Екатерина Гудкевич
Minska   1115 «Эфект Чайкі» 10:55
Светлана Гутько
Minska   179 «Неестественный отбор» 10:19
Евгений Дайнович
Minska   1143 «Голодные утки» 11:23
Никита Дарзнек
Sanktpēterburga   1107 «СиО» 10:47
Ангелина Демидович
Minska   157 «Fire rogues» 09:57
Елена Демина
Minska   138 «Карапузы кукурузы» 09:38
Оксана Деянкова
Minska   1112 «N. vagus» 10:52
Дарья Душкевич
Minska   199 «Бешеные пчелки» 10:39
Сяргей Дымкоў
Citas Baltkrievijas pilsētas   149 «Феникс» 09:49
Алина Дюмина
Maskava   162 «Инженеры и юристы» 10:02
Анна Евсеева
Kazaņa   121 «The perfect Strangers» 09:21
Марина Евсеенко
Minska   1102 «Конная авиация» 10:42
Лиза Ермишина
Minska   1168 «biTrasel» 11:48
Александра З
Minska   1163 «ALeksa» 11:43
Люция Забавская
Minska   1115 «Эфект Чайкі» 10:55
Александр Загадочный
Minska   1146 «Фигвам» 11:26
Сергей Зеленко
Minska   168 «HoRiZONT» 10:08
Юлия Зеликман
Maskava   1116 «Любопыты» 10:56
Георгий Зеневич
Minska   1114 «Quantum» 10:54
Рак Иван
Minska   1133 «Мадера оффлайн» 11:13
Юрий Иванов
Minska   1100 «три ноля единица» 10:40
Анастасия Игнатюк
Minska   1130 «Команда Х» 11:10
Тимур Исхаков
Maskava   132 «Бес тормозов» 09:32
Матвей Ихненко
Minska   1123 «Wake up» 11:03
Наталья Июдина
Sanktpēterburga   108 «Луна в бутылке» 09:08
Ольга Кан
Minska   118 «Лёсик и Тосик» 09:18
Алексей Карайченцев
Maskava   113 «Черезрулька» 09:13
Андрей Карпеченко
Minska   1129 «Gravity defied» 11:09
Екатерина Качинская
Maskava   117 «Отелло промахнулся» 09:17
Светлана Квятко
Minska   132 «Бес тормозов» 09:32
Сергей Кемеш
Minska   1168 «biTrasel» 11:48
Валерия Керекеш
Minska   181 «ДГТ» 10:21
Лилия Кириленко
Minska   1165 «Люстра» 11:45
Евгений Киселёв
Minska   153 «Чё каво» 09:53
Алена Кислицина
Maskava   173 «АК МЭИ» 10:13
Валерий Клебанович
Minska   1117 «Brainbike» 10:57
Алена Коваленок
Minska   1130 «Команда Х» 11:10
Ольга Коваленок
Minska   155 «Пион» 09:55
Анна Кожемякина
Minska   167 «КпД» 10:07
Евгений Кожушко
Minska   1123 «Wake up» 11:03
Юрочка Козярский
Minska   1110 «Сонные люди» 10:50
Александра Комарова
Sanktpēterburga   122 «Мешки с костями» 09:22
Александр Конаш
Minska   138 «Карапузы кукурузы» 09:38
Владимир Коноплицкий
Minska   1106 «Santa milla» 10:46
Дарья Коржукова
Minska   1102 «Конная авиация» 10:42
Марина Короткова
Maskava   133 «kovyl kovyl» 09:33
Наталья Коршук
Minska   1146 «Фигвам» 11:26
Михаил Костин
Minska   178 «Маслом вверх» 10:18
Нина Косяк
Minska   1137 «Vamos» 11:17
Наталья Кот
Minska   1146 «Фигвам» 11:26
Инна Котова
Maskava   135 «Три звездочКИ» 09:35
Катя Кочеровская
Minska   1142 «Блондинка и охрана» 11:22
Инна Кроверская
Minska   158 «Дайте мне Компас» 09:58
Ольга Крупта
Minska   1117 «Brainbike» 10:57
Ирина Крюкович
Minska   190 «Виталеьры» 10:30
Анна Кудрина
Minska   1148 «БуБуБу» 11:28
алёна кудрявцева
Несвиж   1138 «ливерПОЛЬСКАЯ четвёрка» 11:18
Анастасия Кулешова
Minska   1143 «Голодные утки» 11:23
Наталья Куликова
Minska   195 «Парадокс» 10:35
Ирина Лаврухина
Maskava   133 «kovyl kovyl» 09:33
Наталья Лазаревич
Minska   1123 «Wake up» 11:03
Анастасия Лебедева
Sanktpēterburga   142 «Неместные» 09:42
Анна Лебедева
Sanktpēterburga   142 «Неместные» 09:42
Олег Лемешко
Sanktpēterburga   1107 «СиО» 10:47
Ольга Леонова
Maskava   165 «Croydon» 10:05
Роман Лепей
Minska   1140 «АК-47» 11:20
Дмитрий Линов
Minska   167 «КпД» 10:07
Анастасия Липатова
Maskava   135 «Три звездочКИ» 09:35
Виктория Литвинович
Minska   1139 «Умные лица» 11:19
Елена Лущенко
Rīga   129 «Белорусские Белки» 09:29
Ольга Людчик
Minska   1158 «Сёстры» 11:38
Юлия Людчик
Minska   1158 «Сёстры» 11:38
Елена Ляшенко
Minska   1111 «Дай дорогу!» 10:51
Виктория Мазаник
Minska   1100 «три ноля единица» 10:40
Руслан Мазаник
Minska   1112 «N. vagus» 10:52
Іван Мазуноў
Minska   1177 «Барсукі» 11:57
Игорь Малахов
Maskavas apgabals   116 «Задумчивое торнадо» 09:16
Даниил Мальцев
Minska   1154 «Секрет Бобра» 11:34
Ульяна Масалова
Minska   1161 «dream team» 11:41
Александра Машенкова
Minska   150 «Flying elephants» 09:50
Александр Машко
Minska   1153 «Неуловимые» 11:33
Ольга Медведева
Minska   1138 «ливерПОЛЬСКАЯ четвёрка» 11:18
Александр Метик
Minska   1156 «упрт» 11:36
Андрей Метлицкий
Minska   1152 «Наугад» 11:32
Анастасия Милько
Minska   1156 «упрт» 11:36
Юлия Миронович
Minska   196 «Хуткія Крокі» 10:36
Павел Михневич
Minska   1111 «Дай дорогу!» 10:51
Вероника Михнова
Minska   1162 «TAKANINZI» 11:42
Кристина Мовчан
Minska   1135 «Папайя» 11:15
Сергей Мошенко
Minska   1159 «TriGada» 11:39
Валентина Музыкант
Minska   1101 «Жорже Жезуш» 10:41
Полина Мухо
Minska   1162 «TAKANINZI» 11:42
Андрей Мытько
Minska   1148 «БуБуБу» 11:28
Евгений Недолугин
Minska   1139 «Умные лица» 11:19
Татьяна Нестеркова
Minska   1108 «Йоужики» 10:48
Анастасия Ничипорчук
Maskava   104 «солнышки!» 09:04
Станислав Нос
Minska   138 «Карапузы кукурузы» 09:38
Анастасия Обломова
Maskava   163 «Ponies on the Run» 10:03
Кирилл Оков
Minska   167 «КпД» 10:07
Олег Островский
Minska   161 «Red Fox» 10:01
Андрей Павлюковец
Minska   1109 «ByLectric» 10:49
Иван Павлющик
Minska   1132 «БезСоснЫ» 11:12
Іван Пажытных
Minska   144 «Проспект» 09:44
Марина Панасюк
Minska   1151 «Psi Chi» 11:31
Александра Парфенюк
Minska   1172 «365 дней лета» 11:52
Николай Паршутич
Minska   158 «Дайте мне Компас» 09:58
Марина Перепечаева
Minska   199 «Бешеные пчелки» 10:39
Наталья Плотникова
Maskava   140 «Narusz» 09:40
Андрей Полоз
Minska   1143 «Голодные утки» 11:23
Надя Прокопьева
Minska   169 «Ой, всё!» 10:09
Дмитрий Прусевич
Minska   1170 «ProCubs» 11:50
Дарья Родникова
Maskava   117 «Отелло промахнулся» 09:17
Дмитрий Рожков
Minska   1176 «Крестики-нолики» 11:56
Анна Рудаковская
Minska   1145 «ORLY?» 11:25
Юлия Румина
Minska   1140 «АК-47» 11:20
Ольга Русинович
Minska   1135 «Папайя» 11:15
Галина Руткевич
Minska   182 «Аматары» 10:22
Константин Руткевич
Minska   182 «Аматары» 10:22
Анастасия Рысевец
Minska   1125 «Estonian Air» 11:05
Ольга Рябец
Minska   195 «Парадокс» 10:35
Елена Савко
Minska   1115 «Эфект Чайкі» 10:55
Дмитрий Сазонов
Minska   1153 «Неуловимые» 11:33
Иван Самойлик
Minska   1147 «XM» 11:27
Женя Сапрыкина
Minska   176 «Хурма Малковича» 10:16
Варя Сасновская
Minska   1156 «упрт» 11:36
Диана Светлова
Minska   1100 «три ноля единица» 10:40
Ольга Свиточ
Minska   196 «Хуткія Крокі» 10:36
Мария Сгарева
Minska   1110 «Сонные люди» 10:50
Ольга Семенюк
Citas Baltkrievijas pilsētas   111 «Финский кебаб» 09:11
Светлана Семченкова
Minska   1108 «Йоужики» 10:48
Ольга Сержант
Minska   199 «Бешеные пчелки» 10:39
Сергей Сидоренко
Minska   158 «Дайте мне Компас» 09:58
Алина Силич
Minska   1126 «Открывашки 2.0» 11:06
Ганна Скалабава
Minska   1177 «Барсукі» 11:57
Виолетта Слесарчик
Minska   150 «Flying elephants» 09:50
Георгий Соколов
Sanktpēterburga   1107 «СиО» 10:47
Максим Солнцев
Minska   1102 «Конная авиация» 10:42
Илона Соловьва
Minska   1126 «Открывашки 2.0» 11:06
Настенька Сологуб
Minska   1110 «Сонные люди» 10:50
Мария Солодухина
Minska   1176 «Крестики-нолики» 11:56
Екатерина Сосинович
Minska   1161 «dream team» 11:41
Анжелика Сосна
Minska   1132 «БезСоснЫ» 11:12
Анна Старостина
Maskava   102 «Кеваба» 09:02
Антон Столяр
Minska   1178 «Столбики и Трудневы» 11:58
Ольга Столярова
Minska   127 «Три сестры» 09:27
Мария Студнева
Minska   1178 «Столбики и Трудневы» 11:58
Екатерина Сугако
Minska   1173 «Белки-Летяги» 11:53
Дарья Супранович
Minska   1134 «RыJы эХтрэм» 11:14
Сергей Сушкевич
Minska   1147 «XM» 11:27
Дмитрий Сычев
Minska   1152 «Наугад» 11:32
Марина Таранчук
Minska   1154 «Секрет Бобра» 11:34
Букина Татьяна
Minska   172 «Клякса» 10:12
Мила Тетерук
Minska   1137 «Vamos» 11:17
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   141 «ТИХО-ходы» 09:41
Артем Ткачев
Minska   1114 «Quantum» 10:54
Анна Толчикова
Minska   189 «100%» 10:29
Наталия Точко
Minska   1142 «Блондинка и охрана» 11:22
Леша Трушкевич
Minska   1178 «Столбики и Трудневы» 11:58
Любовь Уроженко
Sanktpēterburga   197 «Сайгаки» 10:37
Игорь Федотов
Maskava   162 «Инженеры и юристы» 10:02
Богдана Федотова
Maskava   162 «Инженеры и юристы» 10:02
Елена Фомичева
Maskava   164 «Terraverde» 10:04
Анна Харик
Minska   1170 «ProCubs» 11:50
Мария Харчевник
Minska   1136 «Vivid Imagination» 11:16
Алия Хатыпова
Maskava   164 «Terraverde» 10:04
Иван Хизов
Citas Baltkrievijas pilsētas   111 «Финский кебаб» 09:11
Елена Цыпилёва
Maskava   136 «Pauci sciunt» 09:36
Евгений Чак
Minska   183 «День Рождения» 10:23
Дарья Чернокал
Minska   127 «Три сестры» 09:27
Дмитрий Чудинов
Minska   1117 «Brainbike» 10:57
Татьяна Чурбакова (Тихонова)
Sanktpēterburga   141 «ТИХО-ходы» 09:41
Андрей Шавель
Minska   1160 «Проснись и пой» 11:40
Яна Шалыга
Minska   1167 «Слабоумие и Отвага» 11:47
Юрий Шаридода
Minska   169 «Ой, всё!» 10:09
Павел Шатухо
Minska   168 «HoRiZONT» 10:08
Вера Шебеко
Minska   1106 «Santa milla» 10:46
Лиза Шуман
Minska   1145 «ORLY?» 11:25
Маргарита Шумилова
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   133 «kovyl kovyl» 09:33
Антон Шурко
Minska   153 «Чё каво» 09:53
Анастасия Щабловская
Дзержинск   1101 «Жорже Жезуш» 10:41
Юлия Щукина
Minska   1126 «Открывашки 2.0» 11:06
Наталья Юсова
Minska   127 «Три сестры» 09:27
Дарья Яцевич
Minska   175 «ANA» 10:15
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 09:00 Цапонлак

100

101 09:01 Добр бодр бобр Додр

101

Katya Rubtsova

Maskava

102 09:02 Кеваба

102

Sergey Kabaev

Maskava

Анна Старостина

Maskava

104 09:04 солнышки!

104

Анастасия Ничипорчук

Maskava

106 09:06 Месье Ревёр

106

Ленинград , НИУ ИТМО
107 09:07 Две капитанки
108 09:08 Луна в бутылке

108

Наталья Июдина

Sanktpēterburga

109 09:09 Птички и рыбки

109

Троицк , Москва СВАО
110 09:10 Злобный Лось

110

Отрыв , Минск
111 09:11 Финский кебаб

111

Sashka Hizova

Citas Baltkrievijas pilsētas

Nikita Pyshchev

Maskava

Ольга Семенюк

Citas Baltkrievijas pilsētas

Иван Хизов

Citas Baltkrievijas pilsētas

НИУ МЭИ , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
112 09:12 Братцы-кролики

112

Андрей Анискевич

Minska

Отрыв , БНТУ , БГУИР
113 09:13 Черезрулька

113

Алексей Карайченцев

Maskava

114 09:14 Тутэйшыя

114

Анна Грузд

Minska

115 09:15 RR

115

116 09:16 Задумчивое торнадо

116

Игорь Малахов

Maskavas apgabals

117 09:17 Отелло промахнулся

117

Михаил Будревич

Maskava

Екатерина Качинская

Maskava

Дарья Родникова

Maskava

Москва , Night. Bike. Ride.
118 09:18 Лёсик и Тосик

118

Ольга Кан

Minska

БГУ , Itransition , Минск
120 09:20 NiceГра

120

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

121 09:21 The perfect Strangers

121

Анна Дуденина

Maskavas apgabals

Анна Евсеева

Kazaņa

МАИ
122 09:22 Мешки с костями

122

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

СПбГУ
126 09:26 Улитки-Про

126

МГУ , биофак , Биофак МГУ
127 09:27 Три сестры

127

Ольга Столярова

Minska

Дарья Чернокал

Minska

Наталья Юсова

Minska

129 09:29 Белорусские Белки

129

Елена Лущенко

Rīga

130 09:30 Московское время - весна

130

131 09:31 Сами мы неместные

131

132 09:32 Бес тормозов

132

Поляк Андрей

Minska

Тимур Исхаков

Maskava

Светлана Квятко

Minska

133 09:33 kovyl kovyl

133

Марина Короткова

Maskava

Ирина Лаврухина

Maskava

Маргарита Шумилова

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

134 09:34 Цветные понедельники

134

Сергей Борунов

Maskava

135 09:35 Три звездочКИ

135

Инна Котова

Maskava

Анастасия Липатова

Maskava

136 09:36 Pauci sciunt

136

Ирина Гаврилова

Maskava

Елена Цыпилёва

Maskava

137 09:37 Идущие с ГуглЯндом
Игорь Фёдоров

Maskavas apgabals

138 09:38 Карапузы кукурузы

138

Елена Демина

Minska

Александр Конаш

Minska

Станислав Нос

Minska

Отрыв , Минск
139 09:39 Rabid Ferrets-Мельница

139

140 09:40 Narusz

140

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Наталья Плотникова

Maskava

141 09:41 ТИХО-ходы

141

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова (Тихонова)

Sanktpēterburga

142 09:42 Неместные

142

Анастасия Лебедева

Sanktpēterburga

Анна Лебедева

Sanktpēterburga

144 09:44 Проспект

144

Віялета Ларычава

Citas Baltkrievijas pilsētas

Евгений Авдейчик

Citas Baltkrievijas pilsētas

Улад Богдан

Minska

Іван Пажытных

Minska

БГУ , БГМУ , Отрыв , Минск
145 09:45 Тёплые котики

145

МГУ , Москва , Минск
146 09:46 Настя и медведь

146

147 09:47 На волю в пампасы

147

Анна Новикова

Sanktpēterburga

149 09:49 Феникс

149

Сяргей Дымкоў

Citas Baltkrievijas pilsētas

150 09:50 Flying elephants

150

Александра Машенкова

Minska

Виолетта Слесарчик

Minska

152 09:52 Раз, два - взяли!

152

МГУ , Москва
153 09:53 Чё каво

153

Евгений Киселёв

Minska

Антон Шурко

Minska

154 09:54 Валацугі

154

Olga Kustova

Minska

Evgeny Ishin

Minska

155 09:55 Пион

155

Павел Блышко

Sanktpēterburga

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Ольга Коваленок

Minska

156 09:56 Нас трудно сбить...

156

Айдар Галеев

Maskavas apgabals

Елена Лапшина

Maskavas apgabals

157 09:57 Fire rogues

157

Дарья Гриц

Minska

Ольга Гришель

Minska

Ангелина Демидович

Minska

Отрыв , Минск
158 09:58 Дайте мне Компас

158

Инна Кроверская

Minska

Николай Паршутич

Minska

Сергей Сидоренко

Minska

159 09:59 спицы

159

Отрыв , Минск , спицы
160 10:00 Сашина команда

160

161 10:01 Red Fox

161

Олег Островский

Minska

162 10:02 Инженеры и юристы

162

Алина Дюмина

Maskava

Игорь Федотов

Maskava

Богдана Федотова

Maskava

163 10:03 Ponies on the Run

163

Анастасия Обломова

Maskava

164 10:04 Terraverde

164

Виктория Гончарова

Maskava

Елена Фомичева

Maskava

Алия Хатыпова

Maskava

165 10:05 Croydon

165

Заур Ваниев

Maskava

Эльвира Ваниева

Maskava

Ольга Леонова

Maskava

167 10:07 КпД

167

Анна Кожемякина

Minska

Дмитрий Линов

Minska

Кирилл Оков

Minska

168 10:08 HoRiZONT

168

Сергей Зеленко

Minska

Павел Шатухо

Minska

Отрыв , Минск
169 10:09 Ой, всё!
Николай Володкевич

Minska

Надя Прокопьева

Minska

Юрий Шаридода

Minska

170 10:10 No name

170

171 10:11 No name

171

172 10:12 Клякса

172

Алексей Поворознюк

Citas Baltkrievijas pilsētas

Калимулина Арина

Minska

Калимулин Валентин

Minska

Букина Татьяна

Minska

173 10:13 АК МЭИ

173

Алена Кислицина

Maskava

175 10:15 ANA

175

Дарья Яцевич

Minska

176 10:16 Хурма Малковича

176

Kiryla Chilko

Minska

Галина Атрашкова

Minska

Женя Сапрыкина

Minska

177 10:17 "Не спать!"

177

178 10:18 Маслом вверх

178

Михаил Костин

Minska

179 10:19 Неестественный отбор

179

Александр Бруй

Minska

Светлана Гутько

Minska

Отрыв , Минск
181 10:21 ДГТ

181

Татьяна Барковская

Minska

Валерия Керекеш

Minska

182 10:22 Аматары

182

Галина Руткевич

Minska

Константин Руткевич

Minska

183 10:23 День Рождения

183

Артем Белюсев

Minska

Евгений Чак

Minska

184 10:24 laborer

184

185 10:25 KraSapeTki

185

Отрыв , Минск , БНТУ
186 10:26 Гуигнгнмы

186

EY , БГУИР , БГЭУ , БГАТУ , Яндекс
187 10:27 Подарок/2

187

Отрыв
188 10:28 Кекс, котики и корвалол

188

Гродно , Отрыв , Минск , ГрГУ , БГУИР , БГЭУ
189 10:29 100%

189

Анна Толчикова

Minska

Отрыв , Минск , БГУИР
190 10:30 Виталеьры

190

Ирина Крюкович

Minska

БГУ , Отрыв
191 10:31 Как-то так

191

Annie Letniak

Minska

Сергей Герасимов

Minska

Отрыв , Минск
192 10:32 Тивоньки

192

Катерина Губенко

Minska

Минск
193 10:33 Любители путешествий

193

195 10:35 Парадокс

195

Наталья Куликова

Minska

Ольга Рябец

Minska

Отрыв , Минск
196 10:36 Хуткія Крокі

196

Юлия Миронович

Minska

Ольга Свиточ

Minska

Отрыв , Минск
197 10:37 Сайгаки

197

Елена Агапова

Sanktpēterburga

Любовь Уроженко

Sanktpēterburga

198 10:38 НН и чайки

198

Отрыв
199 10:39 Бешеные пчелки

199

Дарья Душкевич

Minska

Марина Перепечаева

Minska

Ольга Сержант

Minska

Отрыв
1100 10:40 три ноля единица

1100

Юрий Иванов

Minska

Виктория Мазаник

Minska

Диана Светлова

Minska

Минск
1101 10:41 Жорже Жезуш

1101

Валентина Музыкант

Minska

Анастасия Щабловская

Дзержинск

Спутник , Отрыв , Минск
1102 10:42 Конная авиация

1102

Марина Евсеенко

Minska

Дарья Коржукова

Minska

Максим Солнцев

Minska

1104 10:44 LRTeam

1104

Отрыв , Минск , Яндекс
1105 10:45 Follow the rabbit

1105

Анна П

Minska

Маргарита Б

Minska

Анна В

Minska

Минск
1106 10:46 Santa milla

1106

Дарья Волкова

Minska

Владимир Коноплицкий

Minska

Вера Шебеко

Minska

1107 10:47 СиО

1107

Юля Дмитриева

Sanktpēterburga

Никита Дарзнек

Sanktpēterburga

Олег Лемешко

Sanktpēterburga

Георгий Соколов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
1108 10:48 Йоужики

1108

Татьяна Нестеркова

Minska

Светлана Семченкова

Minska

Минск
1109 10:49 ByLectric

1109

Андрей Павлюковец

Minska

1110 10:50 Сонные люди

1110

Юрочка Козярский

Minska

Мария Сгарева

Minska

Настенька Сологуб

Minska

БГУ , Отрыв , Минск , Яндекс
1111 10:51 Дай дорогу!

1111

Елена Ляшенко

Minska

Павел Михневич

Minska

1112 10:52 N. vagus

1112

Татьяна Андарало

Minska

Оксана Деянкова

Minska

Руслан Мазаник

Minska

Отрыв , Минск
1113 10:53 Зимовье и сны

1113

1114 10:54 Quantum

1114

Георгий Зеневич

Minska

Артем Ткачев

Minska

БГУИР
1115 10:55 Эфект Чайкі
Екатерина Гудкевич

Minska

Люция Забавская

Minska

Елена Савко

Minska

БГУ , БГМУ , Лицей БГУ
1116 10:56 Любопыты

1116

Игорь Бондаренко

Maskava

Ольга Бондаренко

Maskava

Юлия Зеликман

Maskava

1117 10:57 Brainbike

1117

Валерий Клебанович

Minska

Ольга Крупта

Minska

Дмитрий Чудинов

Minska

1118 10:58 bobryforever

1118

Александр Бобров

Citas Baltkrievijas pilsētas

1119 10:59 Ванильный дискурс

1119

НИУ ВШЭ , школа культурологии НИУ ВШЭ
1120 11:00 Вясёлка

1120

Отрыв , Минск
1121 11:01 Босиком по радуге

1121

1122 11:02 Передозировка

1122

1123 11:03 Wake up

1123

Матвей Ихненко

Minska

Евгений Кожушко

Minska

Наталья Лазаревич

Minska

1125 11:05 Estonian Air

1125

Анастасия Рысевец

Minska

БГУ , Отрыв , Минск
1126 11:06 Открывашки 2.0

1126

Алина Силич

Minska

Илона Соловьва

Minska

Юлия Щукина

Minska

Отрыв , Минск
1127 11:07 Хатифнатты

1127

Alex Koblov

Minska

1128 11:08 Шантарарам

1128

Александр Mantrov

Citas Baltkrievijas pilsētas

Минск
1129 11:09 Gravity defied

1129

Александр Алексеев

Minska

Андрей Карпеченко

Minska

1130 11:10 Команда Х

1130

Надежда Велесюк

Minska

Анастасия Игнатюк

Minska

Алена Коваленок

Minska

1131 11:11 Главное участие

1131

Георгий Лашкевич

Citas Baltkrievijas pilsētas

1132 11:12 БезСоснЫ

1132

Павел Врублевский

Minska

Иван Павлющик

Minska

Анжелика Сосна

Minska

1133 11:13 Мадера оффлайн

1133

Рак Иван

Minska

1134 11:14 RыJы эХтрэм

1134

Дарья Супранович

Minska

Отрыв , Минск , Otryv.by
1135 11:15 Папайя

1135

Кристина Мовчан

Minska

Ольга Русинович

Minska

1136 11:16 Vivid Imagination

1136

Зоя Абадовская

Minska

Евгения Гордейко

Minska

Михаил Гридасов

Minska

Мария Харчевник

Minska

филфак , БГУ , Отрыв , Минск
1137 11:17 Vamos

1137

Яна Беленькая

Minska

Нина Косяк

Minska

Мила Тетерук

Minska

1138 11:18 ливерПОЛЬСКАЯ четвёрка

1138

Андрей Аграфенин

Minska

алёна кудрявцева

Несвиж

Ольга Медведева

Minska

Отрыв , Минск , БГЭУ
1139 11:19 Умные лица

1139

Светлана Авдеенко

Minska

Виктория Литвинович

Minska

Евгений Недолугин

Minska

1140 11:20 АК-47

1140

Дмитрий Балев

Minska

Роман Лепей

Minska

Юлия Румина

Minska

1141 11:21 Sisters tricksters

1141

Mary Jones

Minska

Katerina Manzhula

Minska

Mihalchik Natasha

Minska

БГУ , Минск
1142 11:22 Блондинка и охрана

1142

Ира Букина

Minska

Катя Кочеровская

Minska

Наталия Точко

Minska

1143 11:23 Голодные утки

1143

Евгений Дайнович

Minska

Анастасия Кулешова

Minska

Андрей Полоз

Minska

1144 11:24 ORLY 2.0

1144

Максим Врублевский

Minska

Отрыв
1145 11:25 ORLY?

1145

Анна Рудаковская

Minska

Лиза Шуман

Minska

1146 11:26 Фигвам

1146

Александр Загадочный

Minska

Наталья Коршук

Minska

Наталья Кот

Minska

1147 11:27 XM

1147

Мария Григорьева

Minska

Иван Самойлик

Minska

Сергей Сушкевич

Minska

1148 11:28 БуБуБу

1148

Александр Буйкевич

Minska

Анна Кудрина

Minska

Андрей Мытько

Minska

Гродно , БГУ