Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anna Aljanaki
Tālo ārzemju pilsētas   157 «Bats» 08:54
Anna Bai
Tālo ārzemju pilsētas   157 «Bats» 08:54
Jegor Podobedov
Tālo ārzemju pilsētas   155 «Lagom lagligt laget» 08:50
Vlad Polianskii
Stokholma   183 «From Spain with Love» 10:26
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   145 «Фифа, Цаца и Фря» 08:30
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   145 «Фифа, Цаца и Фря» 08:30
Юлия Буханова
Maskavas apgabals   191 «Гравитационные волнорезы» 10:02
Светик Веревкина
Sanktpēterburga   153 «МосПетроСибирь» 08:46
Александр Воронов
Maskava   159 «Затратный трататаэдр» 08:58
Анастасия Гагарина
Sanktpēterburga   149 «Безбашенные гидробионты» 08:38
Андрей Гостев
Sanktpēterburga   153 «МосПетроСибирь» 08:46
Андрей Казаков
Maskava   175 «ДШ!-ДШ!» 09:30
Екатерина Качинская
Maskava   153 «МосПетроСибирь» 08:46
Яна Кашинская
Maskava   161 «Астраханскоэ арбуэ» 09:02
Евгений Крофто
Maskava   157 «Bats» 08:54
Лиза Кушнир
Maskava   161 «Астраханскоэ арбуэ» 09:02
Андрей Мима
Sanktpēterburga   151 «В основном безвредна» 08:42
Полина Оскольская
Sanktpēterburga   151 «В основном безвредна» 08:42
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   145 «Фифа, Цаца и Фря» 08:30
Сергей Сергеев
Maskava   153 «МосПетроСибирь» 08:46
Юрий Стоцкий
Sanktpēterburga   147 «Sirius» 08:34
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   149 «Безбашенные гидробионты» 08:38
Ирина Чикалова
Maskava   191 «Гравитационные волнорезы» 10:02
Роман Шаповалов
Maskava   159 «Затратный трататаэдр» 08:58
Амир Эдриси
Stokholma   161 «Астраханскоэ арбуэ» 09:02
Ekaterina Garbaruk Monnot
Sanktpēterburga   195 «Monnoteam» 10:10
Taras Klaskouski
Stokholma   161 «Астраханскоэ арбуэ» 09:02
Alexey Kovaliov
Maskava   193 «БелаМява» 10:06
Марат Арсаев
Maskava   159 «Затратный трататаэдр» 08:58
Вадим Мезенцев
Maskava   191 «Гравитационные волнорезы» 10:02
Михаил Нокель
Maskava   159 «Затратный трататаэдр» 08:58
Елена Стоцкая
Sanktpēterburga   147 «Sirius» 08:34
Frans Evaldsson
Tālo ārzemju pilsētas   155 «Lagom lagligt laget» 08:50
Sergio López Álvarez
Stokholma   183 «From Spain with Love» 10:26
Elias Leosjkevitj
Böblingen   163 «Djur från Moskvа-regionen» 09:06
Alfhild Oenema
Stokholma   155 «Lagom lagligt laget» 08:50
Ran Tan
Stokholma   181 «Ran LFIF» 10:40
Mónica Villanueva Aylagas
Stokholma   183 «From Spain with Love» 10:26
Diego Yus López
Stokholma   183 «From Spain with Love» 10:26
Тамара Буляница
Sanktpēterburga   147 «Sirius» 08:34
Алексей Варавва
Sanktpēterburga   149 «Безбашенные гидробионты» 08:38
Ярослав Гречкин
Maskava   175 «ДШ!-ДШ!» 09:30
Василиса Ковалева
Maskava   193 «БелаМява» 10:06
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   145 «Фифа, Цаца и Фря» 08:30
Дарья Шашенкова
Sanktpēterburga   149 «Безбашенные гидробионты» 08:38
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
145 08:30 Фифа, Цаца и Фря

145

Анна Бехтева

Sanktpēterburga

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

147 08:34 Sirius

147

Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

Елена Стоцкая

Sanktpēterburga

Тамара Буляница

Sanktpēterburga

149 08:38 Безбашенные гидробионты

149

Елена Фоминова

Sanktpēterburga

Алексей Варавва

Sanktpēterburga

Дарья Шашенкова

Sanktpēterburga

151 08:42 В основном безвредна

151

Андрей Мима

Sanktpēterburga

153 08:46 МосПетроСибирь

153

155 08:50 Lagom lagligt laget

155

Jegor Podobedov

Tālo ārzemju pilsētas

Frans Evaldsson

Tālo ārzemju pilsētas

Alfhild Oenema

Stokholma

157 08:54 Bats

157

Anna Aljanaki

Tālo ārzemju pilsētas

Anna Bai

Tālo ārzemju pilsētas

159 08:58 Затратный трататаэдр

159

161 09:02 Астраханскоэ арбуэ

161

163 09:06 Djur från Moskvа-regionen

163

Elias Leosjkevitj

Böblingen

175 09:30 ДШ!-ДШ!

175

Ярослав Гречкин

Maskava

181 10:40 Ran LFIF

181

Ran Tan

Stokholma

183 10:26 From Spain with Love

183

Vlad Polianskii

Stokholma

Sergio López Álvarez

Stokholma

Mónica Villanueva Aylagas

Stokholma

Diego Yus López

Stokholma

191 10:02 Гравитационные волнорезы

191

193 10:06 БелаМява

193

Alexey Kovaliov

Maskava

Василиса Ковалева

Maskava

195 10:10 Monnoteam

195

Ekaterina Garbaruk Monnot

Sanktpēterburga