Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Ammour
Maskava   138 «Хумулюс Люпулюс» 10:38
Александр Баранов
Sanktpēterburga   110 «Йошта» 10:13
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   120 «Барсы» 10:20
Дмитрий Богатырев
Puškina   152 «Ничего не жалко» 10:59
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   118 «Белый Дымчатый Кокос» 10:17
Андрей Ботов
Sanktpēterburga   164 «Сашина команда» 11:10
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   128 «ВейерштрассЕ» 10:28
Пётр Бурмистров
Maskava   190 «split-brain» 11:39
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   124 «Ежики в тумане» 10:23
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   148 «Портал» 10:48
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   110 «Йошта» 10:13
Николай Жервэ
Sanktpēterburga   182 «Пикник на обочине» 11:22
Миша Забелин
Sanktpēterburga   140 «Огурец» 10:39
Александра Зотова
Sanktpēterburga   100 «Corso & Co» 10:17
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   180 «Die Mannschaft» 11:38
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   198 «Мы» 11:38
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   158 «ОАСК» 10:58
Екатерина Ильина
Sanktpēterburga   158 «ОАСК» 10:58
Ольга Катанова
Ļeņingradas apgabals   166 «Kinder von Grant» 11:08
Елена Королева
Sanktpēterburga   116 «Полумрак» 10:16
Татьяна Кострова
Sanktpēterburga   160 «Одна за всех» 11:00
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   128 «ВейерштрассЕ» 10:28
Татьяна Левичева
Puškina   152 «Ничего не жалко» 10:59
Дарья Масленникова
Sanktpēterburga   162 «Интуитивно немцы» 11:02
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   100 «Corso & Co» 10:17
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   164 «Сашина команда» 11:10
Лидия Петр
Sanktpēterburga   154 «К2» 10:54
Ирина Печенькина
Sanktpēterburga   162 «Интуитивно немцы» 11:02
Ольга Полищук
Sanktpēterburga   130 «entschuldigung sie mir bitte!!» 10:30
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   150 «Спящий ленивец» 10:49
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   126 «AR-info.ru» 10:26
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   172 «мараморочки» 11:16
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   168 «ЯПОНА МАТЬ!» 11:17
Олькинс Табашникова
Sanktpēterburga   162 «Интуитивно немцы» 11:02
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   184 «Божьи одуванчики» 11:28
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   168 «ЯПОНА МАТЬ!» 11:17
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   114 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:14
Маша Усачёва
Sanktpēterburga   108 «Парни» 10:09
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   168 «ЯПОНА МАТЬ!» 11:17
Анна Харина
Sanktpēterburga   174 «A+R» 11:13
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   122 «Рваные кеды» 10:22
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   112 «Валенки» 10:12
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   186 «Собираем шишки» 11:28
Anna Ulianova
Maskava   138 «Хумулюс Люпулюс» 10:38
Кирилл Анаевский
Sanktpēterburga   132 «Konrd» 10:32
Алина Бахтиярова
Sanktpēterburga   108 «Парни» 10:09
Алёна Бирилло
Sanktpēterburga   146 «Бобры-Хомяки» 10:57
Юрий Богданов
Sanktpēterburga   134 «Тревожные звоночки» 10:34
Юлия Гатаулина
Sanktpēterburga   162 «Интуитивно немцы» 11:02
Максим Иванов
Sanktpēterburga   118 «Белый Дымчатый Кокос» 10:17
Максим Иксанов
Ļeņingradas apgabals   106 «Мандариновые Бобры» 10:11
Анна Кузина
Sanktpēterburga   136 «Коза Пуховая» 10:35
Ольга Лебедева
Sanktpēterburga   170 «Тимбукту» 11:09
Юрий Лузянин
Sanktpēterburga   176 «Ламантины» 11:27
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   196 «Мальчики не смогли» 11:35
Анастасия С
Sanktpēterburga   104 «Стрела» 10:04
Алексей Толмачев
Sanktpēterburga   144 «Пилоты апокалипсиса» 10:45
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   164 «Сашина команда» 11:10
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   118 «Белый Дымчатый Кокос» 10:17
Gloria Bee
  161 «Карела» 11:26
Lisa Marie Bergjohann
  185 «Пароход» 11:28
Patrick Birke
  167 «Бомбардир» 11:20
Martin Boehm
  187 «Смоляне» 11:27
Jana Bories
  161 «Карела» 11:26
Oliver Borucki
  165 «Танки» 11:05
Jan-Lukas Boxan
  177 «Выборг» 11:21
Nele Brozio
Sanktpēterburga   191 «Земляне» 11:37
Milan Bruders
  189 «Заневские» 11:29
Frederick Campos
  169 «Зенит» 11:26
Clayton De Souza
  187 «Смоляне» 11:27
Markus Engfer
  189 «Заневские» 11:29
Fanus Ghorjani
  175 «Спартак» 12:04
Christoph Glinzer
  191 «Земляне» 11:37
Bianca Grudzinska
  185 «Пароход» 11:28
Ludmila Hase
  161 «Карела» 11:26
Alaida Hobbing
  173 «Динамо» 12:03
Helena Sophie Kadar
  179 «Блинчики» 11:21
Fiete Kelm
  167 «Бомбардир» 11:20
Pia Klenke
  193 «Ранетки» 11:46
Victoria Kopitz
  167 «Бомбардир» 11:20
Florian Korbella
  183 «Маленькие Клаусы» 11:23
Stefanie Krebs
  187 «Смоляне» 11:27
Jorg Kulzer
  197 «Рельсы» 11:36
Sophia Lott
  163 «Коневец» 11:03
John Henrick Mackenroth
  193 «Ранетки» 11:46
Barbara Mansberg
  199 «Паровоз» 11:41
Annabelle Muller
  191 «Земляне» 11:37
Lukas Ott
  183 «Маленькие Клаусы» 11:23
Jennick Pickert
  163 «Коневец» 11:03
Pascal Pomaski
  165 «Танки» 11:05
Katharina Popendicker
  181 «Дети Агаты» 11:21
Wolfgang Preussner
  195 «Моря» 11:40
Katharina Ramm
  169 «Зенит» 11:26
Benjamin Reichel
  199 «Паровоз» 11:41
Maria Roh
  179 «Блинчики» 11:21
Paulina Saerbeck
  189 «Заневские» 11:29
Antonia Schaefer
  175 «Спартак» 12:04
Artur Schiller
  177 «Выборг» 11:21
Tanja Schroeder
  163 «Коневец» 11:03
Finn Siehl
  163 «Коневец» 11:03
Pia Stamer
  189 «Заневские» 11:29
Kubilay Tayhan
  181 «Дети Агаты» 11:21
Florian Timpe
  171 «Бамберг» 12:03
Hans Dieter Wagner
  195 «Моря» 11:40
Jonna Wagner
  191 «Земляне» 11:37
Rosa Warda
  165 «Танки» 11:05
Julia Wehmoller
  193 «Ранетки» 11:46
Александра Адельгейм
Sanktpēterburga   199 «Паровоз» 11:41
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   184 «Божьи одуванчики» 11:28
Варвара Анаевская
Sanktpēterburga   132 «Konrd» 10:32
Федор Анаевский
Sanktpēterburga   132 «Konrd» 10:32
Алексей Барсов
Tālo ārzemju pilsētas   120 «Барсы» 10:20
Елена Белова
Sanktpēterburga   170 «Тимбукту» 11:09
Анастасия Бирилло
Sanktpēterburga   146 «Бобры-Хомяки» 10:57
Алёна Богданова
Sanktpēterburga   134 «Тревожные звоночки» 10:34
Мария Богданова
Sanktpēterburga   134 «Тревожные звоночки» 10:34
Сергей Быков
Sanktpēterburga   124 «Ежики в тумане» 10:23
Анастасия Варламова
Sanktpēterburga   183 «Маленькие Клаусы» 11:23
Евгения Васильева
Sanktpēterburga   106 «Мандариновые Бобры» 10:11
Нелли Васильева
Sanktpēterburga   173 «Динамо» 12:03
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   180 «Die Mannschaft» 11:38
Марина Григорьева
Sanktpēterburga   101 «Adventure time» 11:51
Александра Деева
Sanktpēterburga   134 «Тревожные звоночки» 10:34
Мария Ершова
Sanktpēterburga   196 «Мальчики не смогли» 11:35
Игнат Завьялов
Sanktpēterburga   161 «Карела» 11:26
Валерия Занзелова
Sanktpēterburga   197 «Рельсы» 11:36
Сергей Зимин
Sanktpēterburga   197 «Рельсы» 11:36
Глеб Иванов
Sanktpēterburga   182 «Пикник на обочине» 11:22
Нина Иванова
Sanktpēterburga   112 «Валенки» 10:12
Нелли Ильиных
Ļeņingradas apgabals   166 «Kinder von Grant» 11:08
Анастасия Касанина
Sanktpēterburga   181 «Дети Агаты» 11:21
Валерия Комиссарова
Sanktpēterburga   187 «Смоляне» 11:27
Ольга Коровина
Sanktpēterburga   177 «Выборг» 11:21
Екатерина Короткова
Maskava   190 «split-brain» 11:39
Лена Кузина
Sanktpēterburga   136 «Коза Пуховая» 10:35
Александр Кузнецов
Sanktpēterburga   179 «Блинчики» 11:21
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   100 «Corso & Co» 10:17
Сергей Кулаков
Sanktpēterburga   165 «Танки» 11:05
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   124 «Ежики в тумане» 10:23
Никита Кутуков
Sanktpēterburga   182 «Пикник на обочине» 11:22
Валентина Леонтьева
Sanktpēterburga   169 «Зенит» 11:26
Мария Мигулева
Sanktpēterburga   175 «Спартак» 12:04
Мария Мороз
Sanktpēterburga   167 «Бомбардир» 11:20
Полина Мосина
Sanktpēterburga   171 «Бамберг» 12:03
Борис Никольский
Sanktpēterburga   146 «Бобры-Хомяки» 10:57
Александра Онучина
Sanktpēterburga   172 «мараморочки» 11:16
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   126 «AR-info.ru» 10:26
Роман Подойницын
Sanktpēterburga   174 «A+R» 11:13
Мария Полищук
Sanktpēterburga   130 «entschuldigung sie mir bitte!!» 10:30
Александра Пономарева
Sanktpēterburga   185 «Пароход» 11:28
Алексей С
Sanktpēterburga   104 «Стрела» 10:04
Таисия Севодняева
Sanktpēterburga   199 «Паровоз» 11:41
Светлана Серебрякова
Sanktpēterburga   196 «Мальчики не смогли» 11:35
Алексей Соловьев
Sanktpēterburga   185 «Пароход» 11:28
Ирина Степанова
Sanktpēterburga   114 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:14
Елена Стружкова
Sanktpēterburga   171 «Бамберг» 12:03
Григорий Суслов
Sanktpēterburga   195 «Моря» 11:40
Марина Татаринова
Sanktpēterburga   170 «Тимбукту» 11:09
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   116 «Полумрак» 10:16
Анна Типикина
Sanktpēterburga   101 «Adventure time» 11:51
Тихон Толмачев
Sanktpēterburga   144 «Пилоты апокалипсиса» 10:45
Светлана Толмачева
Sanktpēterburga   144 «Пилоты апокалипсиса» 10:45
Денис Тупикин
Sanktpēterburga   177 «Выборг» 11:21
Артур Умбрасас
Sanktpēterburga   197 «Рельсы» 11:36
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   142 «J» 10:42
Роман Фертов
Sanktpēterburga   168 «ЯПОНА МАТЬ!» 11:17
Петр Филиппов
Sanktpēterburga   175 «Спартак» 12:04
Наталья Черникова
Sanktpēterburga   183 «Маленькие Клаусы» 11:23
Александра Чернышова
Sanktpēterburga   170 «Тимбукту» 11:09
Василий Шамко
Sanktpēterburga   148 «Портал» 10:48
Шейла Шейх
Maskava   190 «split-brain» 11:39
Роман Шкорлаков
Sanktpēterburga   173 «Динамо» 12:03
Марина Шмакова
Sanktpēterburga   144 «Пилоты апокалипсиса» 10:45
Вероника Эйхвальд
Sanktpēterburga   169 «Зенит» 11:26
Василий Ядров
Sanktpēterburga   154 «К2» 10:54
Анастасия Ярославцева
Sanktpēterburga   179 «Блинчики» 11:21
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:17 Corso & Co

100

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Сергей Кузнецов

Sanktpēterburga

101 11:51 Adventure time

101

Марина Григорьева

Sanktpēterburga

Анна Типикина

Sanktpēterburga

104 10:04 Стрела

104

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

106 10:11 Мандариновые Бобры

106

Максим Иксанов

Ļeņingradas apgabals

Евгения Васильева

Sanktpēterburga

108 10:09 Парни

108

Маша Усачёва

Sanktpēterburga

110 10:13 Йошта

110

112 10:12 Валенки

112

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

114 10:14 Ползём, любуемся пейзажем

114

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ирина Степанова

Sanktpēterburga

116 10:16 Полумрак

116

Елена Королева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тимофеев

Sanktpēterburga

118 10:17 Белый Дымчатый Кокос

118

120 10:20 Барсы

120

Наташа Барсова

Tālo ārzemju pilsētas

Алексей Барсов

Tālo ārzemju pilsētas

122 10:22 Рваные кеды

122

Иван Цыганов

Sanktpēterburga

124 10:23 Ежики в тумане

124

Сергей Быков

Sanktpēterburga

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

126 10:26 AR-info.ru

126

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

128 10:28 ВейерштрассЕ

128

130 10:30 entschuldigung sie mir bitte!!

130

Ольга Полищук

Sanktpēterburga

Мария Полищук

Sanktpēterburga

132 10:32 Konrd

132

Варвара Анаевская

Sanktpēterburga

Федор Анаевский

Sanktpēterburga

134 10:34 Тревожные звоночки

134

Юрий Богданов

Sanktpēterburga

Алёна Богданова

Sanktpēterburga

Мария Богданова

Sanktpēterburga

Александра Деева

Sanktpēterburga

136 10:35 Коза Пуховая

136

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

138 10:38 Хумулюс Люпулюс

138

Yulia Ammour

Maskava

Anna Ulianova

Maskava

140 10:39 Огурец

140

Миша Забелин

Sanktpēterburga

142 10:42 J

142

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

144 10:45 Пилоты апокалипсиса

144

Тихон Толмачев

Sanktpēterburga

Светлана Толмачева

Sanktpēterburga

Марина Шмакова

Sanktpēterburga

146 10:57 Бобры-Хомяки

146

Алёна Бирилло

Sanktpēterburga

Анастасия Бирилло

Sanktpēterburga

Борис Никольский

Sanktpēterburga

148 10:48 Портал

148

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

150 10:49 Спящий ленивец

150

152 10:59 Ничего не жалко

152

154 10:54 К2

154

Лидия Петр

Sanktpēterburga

Василий Ядров

Sanktpēterburga

158 10:58 ОАСК

158

160 11:00 Одна за всех

160

161 11:26 Карела

161

Gloria Bee

Jana Bories

Ludmila Hase

Игнат Завьялов

Sanktpēterburga

162 11:02 Интуитивно немцы

162

163 11:03 Коневец

163

Sophia Lott

Jennick Pickert

Tanja Schroeder

Finn Siehl

164 11:10 Сашина команда

164

165 11:05 Танки

165

Oliver Borucki

Pascal Pomaski

Rosa Warda

Сергей Кулаков

Sanktpēterburga

166 11:08 Kinder von Grant

166

Ольга Катанова

Ļeņingradas apgabals

Нелли Ильиных

Ļeņingradas apgabals

167 11:20 Бомбардир

167

Patrick Birke

Fiete Kelm

Victoria Kopitz

Мария Мороз

Sanktpēterburga

168 11:17 ЯПОНА МАТЬ!

168

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

169 11:26 Зенит

169

Frederick Campos

Katharina Ramm

Валентина Леонтьева

Sanktpēterburga

Вероника Эйхвальд

Sanktpēterburga

170 11:09 Тимбукту

170

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Елена Белова

Sanktpēterburga

Марина Татаринова

Sanktpēterburga

Александра Чернышова

Sanktpēterburga

171 12:03 Бамберг

171

Florian Timpe

Полина Мосина

Sanktpēterburga

Елена Стружкова

Sanktpēterburga

172 11:16 мараморочки

172

Александра Онучина

Sanktpēterburga

173 12:03 Динамо

173

Alaida Hobbing

Нелли Васильева

Sanktpēterburga

Роман Шкорлаков

Sanktpēterburga

174 11:13 A+R

174

Анна Харина

Sanktpēterburga

Роман Подойницын

Sanktpēterburga

175 12:04 Спартак

175

Fanus Ghorjani

Antonia Schaefer

Мария Мигулева

Sanktpēterburga

Петр Филиппов

Sanktpēterburga

176 11:27 Ламантины
Юрий Лузянин

Sanktpēterburga

177 11:21 Выборг

177

Jan-Lukas Boxan

Artur Schiller

Ольга Коровина

Sanktpēterburga

Денис Тупикин

Sanktpēterburga

179 11:21 Блинчики

179

Helena Sophie Kadar

Maria Roh

Александр Кузнецов

Sanktpēterburga

Анастасия Ярославцева

Sanktpēterburga

180 11:38 Die Mannschaft

180

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Евгения Выборнова

Sanktpēterburga

181 11:21 Дети Агаты

181

Katharina Popendicker

Kubilay Tayhan

Анастасия Касанина

Sanktpēterburga

182 11:22 Пикник на обочине

182

Николай Жервэ

Sanktpēterburga

Глеб Иванов

Sanktpēterburga

Никита Кутуков

Sanktpēterburga

183 11:23 Маленькие Клаусы

183

Florian Korbella

Lukas Ott

Анастасия Варламова

Sanktpēterburga

Наталья Черникова

Sanktpēterburga

184 11:28 Божьи одуванчики
Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

185 11:28 Пароход

185

Lisa Marie Bergjohann

Bianca Grudzinska

Александра Пономарева

Sanktpēterburga

Алексей Соловьев

Sanktpēterburga

186 11:28 Собираем шишки
Marina Fedorova

Sanktpēterburga

187 11:27 Смоляне

187

Martin Boehm

Clayton De Souza

Stefanie Krebs

Валерия Комиссарова

Sanktpēterburga

189 11:29 Заневские

189

Milan Bruders

Markus Engfer

Paulina Saerbeck

Pia Stamer

190 11:39 split-brain

190

Екатерина Короткова

Maskava

Шейла Шейх

Maskava

191 11:37 Земляне

191

Nele Brozio

Sanktpēterburga

Christoph Glinzer

Annabelle Muller

Jonna Wagner

193 11:46 Ранетки

193

Pia Klenke

John Henrick Mackenroth

Julia Wehmoller

195 11:40 Моря

195

Wolfgang Preussner

Hans Dieter Wagner

Григорий Суслов

Sanktpēterburga

196 11:35 Мальчики не смогли

196

Мария Ершова

Sanktpēterburga

Светлана Серебрякова

Sanktpēterburga

197 11:36 Рельсы

197

Jorg Kulzer

Валерия Занзелова

Sanktpēterburga

Сергей Зимин

Sanktpēterburga

Артур Умбрасас

Sanktpēterburga

198 11:38 Мы

198

199 11:41 Паровоз

199

Barbara Mansberg

Benjamin Reichel

Александра Адельгейм

Sanktpēterburga

Таисия Севодняева

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 11:51 Adventure time

101

Марина Григорьева

Sanktpēterburga

Анна Типикина

Sanktpēterburga

103 10:03 Лев Толстой
105 10:05 Гамбург
107 10:07 Альстер
109 10:09 Нева
111 10:11 Питер
113 10:13 Эльба
115 10:15 Канонерка
117 10:17 Пушкин А.С.
119 10:19 Литейный
121 10:21 Купчино
123 10:23 Наташа
125 10:25 Альтона
127 10:27 Фабрик
129 10:29 Купчино
131 10:31 Знамя революции
133 10:33 Дрезден
135 10:35 Берлин
137 10:37 Москва
139 10:39 Челябинск
141 10:41 Малина
143 10:43 Карри Вурсес
145 10:45 Борщ
147 10:47 Пельмени
149 10:49 Капусточка
151 10:51 Берлинер
153 10:53 Муравейник
155 10:55 Дворцовый
157 10:57 Биржевой
159 10:59 Петропавловка
161 11:26 Карела

161

Gloria Bee

Jana Bories

Ludmila Hase

Игнат Завьялов

Sanktpēterburga

163 11:03 Коневец

163

Sophia Lott

Jennick Pickert

Tanja Schroeder

Finn Siehl

165 11:05 Танки

165

Oliver Borucki

Pascal Pomaski

Rosa Warda

Сергей Кулаков

Sanktpēterburga

167 11:20 Бомбардир

167

Patrick Birke

Fiete Kelm

Victoria Kopitz

Мария Мороз

Sanktpēterburga

169 11:26 Зенит

169

Frederick Campos

Katharina Ramm

Валентина Леонтьева

Sanktpēterburga

Вероника Эйхвальд

Sanktpēterburga

171 12:03 Бамберг

171

Florian Timpe

Полина Мосина

Sanktpēterburga

Елена Стружкова

Sanktpēterburga

173 12:03 Динамо

173

Alaida Hobbing

Нелли Васильева

Sanktpēterburga

Роман Шкорлаков

Sanktpēterburga

175 12:04 Спартак

175

Fanus Ghorjani

Antonia Schaefer

Мария Мигулева

Sanktpēterburga

Петр Филиппов

Sanktpēterburga

177 11:21 Выборг

177

Jan-Lukas Boxan

Artur Schiller

Ольга Коровина

Sanktpēterburga

Денис Тупикин

Sanktpēterburga

179 11:21 Блинчики

179

Helena Sophie Kadar

Maria Roh

Александр Кузнецов

Sanktpēterburga

Анастасия Ярославцева

Sanktpēterburga

181 11:21 Дети Агаты

181

Katharina Popendicker

Kubilay Tayhan

Анастасия Касанина

Sanktpēterburga

183 11:23 Маленькие Клаусы

183

Florian Korbella

Lukas Ott

Анастасия Варламова

Sanktpēterburga

Наталья Черникова

Sanktpēterburga

185 11:28 Пароход

185

Lisa Marie Bergjohann

Bianca Grudzinska

Александра Пономарева

Sanktpēterburga

Алексей Соловьев

Sanktpēterburga

187 11:27 Смоляне

187

Martin Boehm

Clayton De Souza

Stefanie Krebs

Валерия Комиссарова

Sanktpēterburga

189 11:29 Заневские

189

Milan Bruders

Markus Engfer

Paulina Saerbeck

Pia Stamer

191 11:37 Земляне

191

Nele Brozio

Sanktpēterburga

Christoph Glinzer

Annabelle Muller

Jonna Wagner

193 11:46 Ранетки

193

Pia Klenke

John Henrick Mackenroth

Julia Wehmoller

195 11:40 Моря

195

Wolfgang Preussner

Hans Dieter Wagner

Григорий Суслов

Sanktpēterburga

197 11:36 Рельсы

197

Jorg Kulzer

Валерия Занзелова

Sanktpēterburga

Сергей Зимин

Sanktpēterburga

Артур Умбрасас

Sanktpēterburga

199 11:41 Паровоз

199

Barbara Mansberg

Benjamin Reichel

Александра Адельгейм

Sanktpēterburga

Таисия Севодняева

Sanktpēterburga