Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Sergey Patrokhin
Maskava   L407 «Луна в бутылке» 10:14
Катерина -Багирка- Алимова
Sanktpēterburga   L423 «Мурлыки» 10:46
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L437 «Весёлые Барашки» 11:14
Мария Барковская
Sanktpēterburga   L432 «Золотые» 11:04
Дмитрий Богатырев
Puškina   L441 «Ничего не жалко» 11:22
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L430 «Пеппаркака» 11:00
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   L465 «Муми-мамы» 12:10
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   L404 «Суслички» 10:08
Елена Бычкова
Maskava   L424 «Большой Львиный Прайд» 10:48
Илья Викторов
Sanktpēterburga   L468 «Чистое распределение» 12:16
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   L428 «keepsake» 10:56
Виктория Галынина
Sanktpēterburga   L467 «Ufo-people» 12:14
Антон Гогин
Maskava   L405 «RuMoHoR» 10:10
Евгения Городецкая
Sanktpēterburga   L482 «Карамель» 12:44
Екатерина Грибова
Sanktpēterburga   L456 «Кварки» 11:52
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L437 «Весёлые Барашки» 11:14
Марина Далина
Sanktpēterburga   L445 «Золотой фараон» 11:30
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   L421 «Сашина команда» 10:42
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   L443 «ИЛИТА» 11:26
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   L443 «ИЛИТА» 11:26
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   L484 «Бодрые Суслики» 12:48
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   L410 «Gas Powered Stick!!!» 10:20
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   L413 «Серпентарий» 10:26
Наталья Ивушкина
Sanktpēterburga   L484 «Бодрые Суслики» 12:48
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L404 «Суслички» 10:08
Наталья Июдина
Sanktpēterburga   L407 «Луна в бутылке» 10:14
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L453 «Крутые бобры» 11:46
Полина Карлова
Maskavas apgabals   L403 «Два оленя тоже могут :)» 10:06
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L406 «Улетайки» 10:12
Аленка Козленко
Sanktpēterburga   L431 «Фристайл» 11:02
Дима Козлов
Sanktpēterburga   L459 «Группа Вирусы» 11:58
Дмитрий Кокин
Sanktpēterburga   L458 «Корчезавр и Товарищи» 11:56
Нина Красавина
Sanktpēterburga   L429 «Шевели булками» 10:58
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L434 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:08
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L413 «Серпентарий» 10:26
Аурик Мейер
Sanktpēterburga   L471 «Аурик-сам» 12:22
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   L403 «Два оленя тоже могут :)» 10:06
Володя Моргулис
Maskava   L427 «Большой Львиный Прайд» 10:54
Александра Навоева
Maskavas apgabals   L426 «Большой Львиный Прайд» 10:52
Мария Наумова
Sanktpēterburga   L417 «Недятлы» 10:34
Семён Орешко
Sanktpēterburga   L474 «Пушка» 12:28
Даша Павлова
Sanktpēterburga   L422 «Си Ху Лун Цзин» 10:44
Денис Палехов
Sanktpēterburga   L488 «Неспортивная команда» 12:56
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L477 «Белая полоса» 12:34
Татьянка Пепе
Sanktpēterburga   L481 «Квашеные мухоморы» 12:42
Марина Питель
Sanktpēterburga   L434 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:08
Светлана Плужник
Maskava   L424 «Большой Львиный Прайд» 10:48
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L426 «Большой Львиный Прайд» 10:52
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   L401 «Ar-info.ru» 10:02
Максим Пухов
Sanktpēterburga   L489 «ЧеПуха» 12:58
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L409 «Было бы нелепо» 10:18
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L448 «Огни Самайна» 11:36
Сергей Рымарев
Puškina   L436 «Городской наблюдатель» 11:12
Александра Рябикова
Maskava   L427 «Большой Львиный Прайд» 10:54
Мария Савельева
Sanktpēterburga   L488 «Неспортивная команда» 12:56
Мария Савина
Sanktpēterburga   L448 «Огни Самайна» 11:36
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L412 «NiceГра» 10:24
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   L475 «November Charlie» 12:30
Сергей Смирнов
Maskava   L424 «Большой Львиный Прайд» 10:48
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   L410 «Gas Powered Stick!!!» 10:20
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   L420 «ГКМП» 10:40
Александра Соловейчик
Sanktpēterburga   L473 «Не знаю!» 12:26
Елена Спасская
Sanktpēterburga   L433 «Турбо» 11:06
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   L457 «Рысята» 11:54
Юлия Тихомирова
Sanktpēterburga   L455 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 11:50
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   L434 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:08
Мария Федорова
Sanktpēterburga   L466 «Пешком по шпалам» 12:12
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   L409 «Было бы нелепо» 10:18
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L412 «NiceГра» 10:24
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   L475 «November Charlie» 12:30
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   L442 «Выкрутасы» 11:24
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   L442 «Выкрутасы» 11:24
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   L422 «Си Ху Лун Цзин» 10:44
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   L462 «КоВер» 12:04
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L402 «Валенки» 10:04
Екатерина Шишкина
Sanktpēterburga   L481 «Квашеные мухоморы» 12:42
Виталий Шляпников
Sanktpēterburga   L400 «Бобры!» 10:00
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   L400 «Бобры!» 10:00
Константин Щербаков
Maskava   L452 «Биогеодвижение» 11:44
Анна Щербакова
Maskava   L452 «Биогеодвижение» 11:44
Лида Щербакова
Maskava   L452 «Биогеодвижение» 11:44
Maxim Bor
Ļeņingradas apgabals   L449 «LiMa» 11:38
Anna Devyatova
Sanktpēterburga   L485 «Носы» 12:50
Alexey Soukhoruchko
Sanktpēterburga   L446 «Нагато» 11:32
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   L415 «Апсны» 10:30
Виктор Баркан
Sanktpēterburga   L427 «Большой Львиный Прайд» 10:54
Николай Большаков
Maskava   L408 «Мохлики -3Д» 10:16
Мария Горбунова
Sanktpēterburga   L442 «Выкрутасы» 11:24
Александр Городецкий
Sanktpēterburga   L482 «Карамель» 12:44
Максим Далин
Sanktpēterburga   L445 «Золотой фараон» 11:30
Леонид Дмитриев
Maskava   L427 «Большой Львиный Прайд» 10:54
Виктория Думчева
Maskava   L464 «апельсиновый брауни» 12:08
Екатерина Ершова
Sanktpēterburga   L415 «Апсны» 10:30
Константин Зябкин
Sanktpēterburga   L480 «Филонщики (Главное - не победа, а дотянуть до обеда!)» 12:40
ольга иванова
Sanktpēterburga   L469 «Кефир с бананом» 12:18
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   L404 «Суслички» 10:08
Екатерина Клепач
Sanktpēterburga   L461 «Энцефалитные клещи» 12:02
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   L440 «Стремиться» 11:20
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   L428 «keepsake» 10:56
Константин Кузнецов
Maskava   L419 «Герберка и Ко» 10:38
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   L483 «Думаем» 12:46
Наталья Куканова
Maskava   L470 «Белолапики» 12:20
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L414 «А топор-то взяли?» 10:28
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   L450 «August.22» 11:40
Ольга Малозёмова
Sanktpēterburga   L451 «маленькая лошадка» 11:42
Анастасия Мизюн
Sanktpēterburga   L460 «Тень-на-плетень» 12:00
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   L420 «ГКМП» 10:40
Артур Орешко
Sanktpēterburga   L474 «Пушка» 12:28
Татьяна Орешко
Sanktpēterburga   L474 «Пушка» 12:28
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L444 «Селедка на свободе» 11:28
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   L489 «ЧеПуха» 12:58
Наталия Пухова
Sanktpēterburga   L489 «ЧеПуха» 12:58
Александра Савина
Sanktpēterburga   L448 «Огни Самайна» 11:36
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   L438 «Быстрее чем зайцы» 11:16
Николай Спиридонов
Sanktpēterburga   L467 «Ufo-people» 12:14
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   L429 «Шевели булками» 10:58
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   L455 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 11:50
Лиза Тихомирова
Sanktpēterburga   L455 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 11:50
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   L426 «Большой Львиный Прайд» 10:52
Павел Толмачев
Maskava   L426 «Большой Львиный Прайд» 10:52
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   L486 «Базилиус» 12:52
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L421 «Сашина команда» 10:42
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   L487 «Сакура» 12:54
Елена Хетагурова
Maskava   L416 «Паралимпийский Экспресс» 10:32
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   L472 «Про-таллий» 12:24
Анастасия Якушева
Sanktpēterburga   L476 «ЛО» 12:32
Наталья Александрова
Sanktpēterburga   L482 «Карамель» 12:44
Екатерина Алифоренко
Sanktpēterburga   L461 «Энцефалитные клещи» 12:02
Дарья Ананьева
Sanktpēterburga   L461 «Энцефалитные клещи» 12:02
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   L418 «Дуэт +» 10:36
Камилла Аскерова
Sosnovy Bor   L494 «Team L494» 13:08
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   L418 «Дуэт +» 10:36
Олеся Баранова
Sanktpēterburga   L473 «Не знаю!» 12:26
Наталия Баскова
Sanktpēterburga   L488 «Неспортивная команда» 12:56
Елизавета Батура
Sosnovy Bor   L492 «Поварята 2» 13:04
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   L414 «А топор-то взяли?» 10:28
Павел Блышко
Sanktpēterburga   L414 «А топор-то взяли?» 10:28
Владислав Богатырев
Sanktpēterburga   L430 «Пеппаркака» 11:00
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   L430 «Пеппаркака» 11:00
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L441 «Ничего не жалко» 11:22
Елизавета Бор
Sanktpēterburga   L449 «LiMa» 11:38
Александр Борисов
Sanktpēterburga   L423 «Мурлыки» 10:46
Наталья Веденеева
Sanktpēterburga   L460 «Тень-на-плетень» 12:00
Ольга Вестфаль
Sanktpēterburga   L458 «Корчезавр и Товарищи» 11:56
Елена Власова
Sanktpēterburga   L442 «Выкрутасы» 11:24
Ирина Войтенкова
Sanktpēterburga   L440 «Стремиться» 11:20
Вера Волкова
Sosnovy Bor   L495 «Team L495» 13:10
Сергей Глущенко
Maskava   L416 «Паралимпийский Экспресс» 10:32
Эрика Григайтите
Sosnovy Bor   L492 «Поварята 2» 13:04
Павел Гуляев
Sanktpēterburga   L467 «Ufo-people» 12:14
Наталья Довбуш
  L412 «NiceГра» 10:24
Михаил Дорогунцев
Sosnovy Bor   L499 «Team L499» 13:18
Инна Дорогунцева
Sosnovy Bor   L499 «Team L499» 13:18
Александра Дундур
Sanktpēterburga   L474 «Пушка» 12:28
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L412 «NiceГра» 10:24
Алексей Евхутич
Sosnovy Bor   L496 «Team L496» 13:12
Анастасия Евхутич
Sosnovy Bor   L496 «Team L496» 13:12
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L409 «Было бы нелепо» 10:18
Анна Жукова
Sosnovy Bor   L493 «Team L493» 13:06
Олег Затягайлов
Sanktpēterburga   L445 «Золотой фараон» 11:30
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   L462 «КоВер» 12:04
Алексей Иванов
Sosnovy Bor   L4100 «Team L4100» 13:20
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L402 «Валенки» 10:04
Надя Ивановская
Sanktpēterburga   L459 «Группа Вирусы» 11:58
Алексей Исаенко
Sanktpēterburga   L480 «Филонщики (Главное - не победа, а дотянуть до обеда!)» 12:40
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   L453 «Крутые бобры» 11:46
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   L453 «Крутые бобры» 11:46
Инна Карпенко
Sanktpēterburga   L460 «Тень-на-плетень» 12:00
Ольга Картошкина
Pēterhofa   L457 «Рысята» 11:54
Наталья Катюшина
Sosnovy Bor   L491 «Поварята 1» 13:02
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   L443 «ИЛИТА» 11:26
Маша Козлова
Sanktpēterburga   L459 «Группа Вирусы» 11:58
Николай Кондратьев
Sosnovy Bor   L497 «Team L497» 13:14
Сергей Корнилов
Ļeņingradas apgabals   L473 «Не знаю!» 12:26
Мария Королёва
Sanktpēterburga   L440 «Стремиться» 11:20
Любовь Коршунова
Sanktpēterburga   L483 «Думаем» 12:46
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   L470 «Белолапики» 12:20
Ольга Красова
Sanktpēterburga   L470 «Белолапики» 12:20
Родион Кривошеев
Sanktpēterburga   L456 «Кварки» 11:52
Алла Кудинова
Sosnovy Bor   L498 «Team L498» 13:16
Ксения Кудинова
Sosnovy Bor   L498 «Team L498» 13:16
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   L483 «Думаем» 12:46
Владислав Кузнецов
Sanktpēterburga   L481 «Квашеные мухоморы» 12:42
Мария Кузнецова
Maskava   L419 «Герберка и Ко» 10:38
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   L414 «А топор-то взяли?» 10:28
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   L401 «Ar-info.ru» 10:02
Кирилл Лапшин
Sanktpēterburga   L485 «Носы» 12:50
Тимофей Лапшин
Sanktpēterburga   L485 «Носы» 12:50
Екатерина Леонович
Sanktpēterburga   L461 «Энцефалитные клещи» 12:02
Вадим Логинов
Sosnovy Bor   L497 «Team L497» 13:14
Антон Лоод
Sosnovy Bor   L490 «Сто четыре» 13:00
Ирина Мартынова
Maskava   L447 «MoscowCityCenter» 11:34
Алла Матвеева
Sosnovy Bor   L497 «Team L497» 13:14
Александра Мезенцева
Sosnovy Bor   L494 «Team L494» 13:08
Александр Метелица
Sanktpēterburga   L418 «Дуэт +» 10:36
Александра Мирзаева
Sosnovy Bor   L492 «Поварята 2» 13:04
Александра Мусякова
Ļeņingradas apgabals   L420 «ГКМП» 10:40
Евгения Мусякова
Ļeņingradas apgabals   L420 «ГКМП» 10:40
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   L410 «Gas Powered Stick!!!» 10:20
Надежда Некрасова
Sanktpēterburga   L473 «Не знаю!» 12:26
Дарья Нестерова
Sanktpēterburga   L451 «маленькая лошадка» 11:42
Лариса Нестерова
Sanktpēterburga   L451 «маленькая лошадка» 11:42
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L424 «Большой Львиный Прайд» 10:48
Анастасия Никифорова
Sosnovy Bor   L491 «Поварята 1» 13:02
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   L444 «Селедка на свободе» 11:28
Анна Носова
Sanktpēterburga   L406 «Улетайки» 10:12
Нелли Нурутдинова
Kazaņa   L405 «RuMoHoR» 10:10
Александр Орлов
Sanktpēterburga   L487 «Сакура» 12:54
Оксана Павлик
Sanktpēterburga   L456 «Кварки» 11:52
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   L401 «Ar-info.ru» 10:02
Екатерина Персикова
Sosnovy Bor   L491 «Поварята 1» 13:02
Аня Пешкина
Sanktpēterburga   L458 «Корчезавр и Товарищи» 11:56
Тарас Пирожок
Sanktpēterburga   L445 «Золотой фараон» 11:30
Анна Питернова
Sanktpēterburga   L480 «Филонщики (Главное - не победа, а дотянуть до обеда!)» 12:40
Олег Поленков
Sanktpēterburga   L432 «Золотые» 11:04
Александра Похмельнова
Sosnovy Bor   L492 «Поварята 2» 13:04
Юрий Пресняков
Sosnovy Bor   L496 «Team L496» 13:12
Екатерина Преснякова
Sosnovy Bor   L496 «Team L496» 13:12
Сергей Притула
Sanktpēterburga   L469 «Кефир с бананом» 12:18
Татьяна Пушкина
Sosnovy Bor   L490 «Сто четыре» 13:00
Ярослав Руднев
Sosnovy Bor   L495 «Team L495» 13:10
Анна Руднева
Sosnovy Bor   L495 «Team L495» 13:10
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   L465 «Муми-мамы» 12:10
Иван Рыков
Sanktpēterburga   L481 «Квашеные мухоморы» 12:42
Мария Рымарева
Puškina   L436 «Городской наблюдатель» 11:12
Надежда Рымарева
Puškina   L436 «Городской наблюдатель» 11:12
Мария Самолюк
Sanktpēterburga   L456 «Кварки» 11:52
Сергей Сенькин
Sosnovy Bor   L490 «Сто четыре» 13:00
Елена Серебреникова
Sanktpēterburga   L465 «Муми-мамы» 12:10
Ирина Силинская
Sanktpēterburga   L476 «ЛО» 12:32
Дмитрий Симонов
Sosnovy Bor   L4100 «Team L4100» 13:20
Олеся Сироткина
Sanktpēterburga   L480 «Филонщики (Главное - не победа, а дотянуть до обеда!)» 12:40
Валерия Смирнова
Sanktpēterburga   L468 «Чистое распределение» 12:16
Ника Смирнова
Sanktpēterburga   L431 «Фристайл» 11:02
Антон Смольный
Sanktpēterburga   L472 «Про-таллий» 12:24
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   L472 «Про-таллий» 12:24
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   L469 «Кефир с бананом» 12:18
Анечка Соколова
Sanktpēterburga   L488 «Неспортивная команда» 12:56
Настя Соколова
Sanktpēterburga   L469 «Кефир с бананом» 12:18
Мария Спасская
Sanktpēterburga   L433 «Турбо» 11:06
Дарья Степанова
Sosnovy Bor   L493 «Team L493» 13:06
Ольга Степанова
Sosnovy Bor   L493 «Team L493» 13:06
Полина Судакова
Sosnovy Bor   L498 «Team L498» 13:16
Антон Уланов
Sanktpēterburga   L438 «Быстрее чем зайцы» 11:16
Артем Успенский
Sosnovy Bor   L497 «Team L497» 13:14
Павел Фастовец
Sanktpēterburga   L458 «Корчезавр и Товарищи» 11:56
Арсений Филимоненок
Sanktpēterburga   L433 «Турбо» 11:06
Лилия Филимоненок
Sanktpēterburga   L433 «Турбо» 11:06
Кристина Хобня
Sanktpēterburga   L443 «ИЛИТА» 11:26
Андрей Чудин
Sanktpēterburga   L417 «Недятлы» 10:34
Сергей Чунарев
Sanktpēterburga   L482 «Карамель» 12:44
Иван Шамин
Sanktpēterburga   L444 «Селедка на свободе» 11:28
лена Шмакова
Sanktpēterburga   L486 «Базилиус» 12:52
Евгений Щербак
Sosnovy Bor   L491 «Поварята 1» 13:02
Артем Яковлев
Sosnovy Bor   L490 «Сто четыре» 13:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 10:00 Бобры!

L400

L401 10:02 Ar-info.ru

L401

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

L402 10:04 Валенки

L402

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

L403 10:06 Два оленя тоже могут :)

L403

L404 10:08 Суслички

L404

L405 10:10 RuMoHoR

L405

Нелли Нурутдинова

Kazaņa

L406 10:12 Улетайки

L406

Анна Носова

Sanktpēterburga

L407 10:14 Луна в бутылке

L407

L408 10:16 Мохлики -3Д

L408

L409 10:18 Было бы нелепо

L409

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

L410 10:20 Gas Powered Stick!!!

L410

Степан Некрасов

Sanktpēterburga

L412 10:24 NiceГра

L412

Наталья Довбуш

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

L413 10:26 Серпентарий

L413

L414 10:28 А топор-то взяли?

L414

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Павел Блышко

Sanktpēterburga

Надежда Кухтенкова

Sanktpēterburga

L415 10:30 Апсны

L415

L416 10:32 Паралимпийский Экспресс

L416

Сергей Глущенко

Maskava

L417 10:34 Недятлы

L417

Мария Наумова

Sanktpēterburga

Андрей Чудин

Sanktpēterburga

L418 10:36 Дуэт +

L418

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

L419 10:38 Герберка и Ко

L419

Мария Кузнецова

Maskava

L420 10:40 ГКМП

L420

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Александра Мусякова

Ļeņingradas apgabals

Евгения Мусякова

Ļeņingradas apgabals

L421 10:42 Сашина команда

L421

L422 10:44 Си Ху Лун Цзин

L422

Даша Павлова

Sanktpēterburga

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

L423 10:46 Мурлыки

L423

Александр Борисов

Sanktpēterburga

L424 10:48 Большой Львиный Прайд

L424

Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

L425 10:50 L425

L425

L426 10:52 Большой Львиный Прайд

L426

L427 10:54 Большой Львиный Прайд

L427

L428 10:56 keepsake

L428

L429 10:58 Шевели булками

L429

L430 11:00 Пеппаркака

L430

Владислав Богатырев

Sanktpēterburga

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

L431 11:02 Фристайл

L431

Ника Смирнова

Sanktpēterburga

L432 11:04 Золотые

L432

Олег Поленков

Sanktpēterburga

L433 11:06 Турбо

L433

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Мария Спасская

Sanktpēterburga

Арсений Филимоненок

Sanktpēterburga

Лилия Филимоненок

Sanktpēterburga

L434 11:08 Ползём, любуемся пейзажем

L434

L436 11:12 Городской наблюдатель

L436

Мария Рымарева

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

L437 11:14 Весёлые Барашки

L437

L438 11:16 Быстрее чем зайцы

L438

Антон Уланов

Sanktpēterburga

L440 11:20 Стремиться

L440

Ирина Войтенкова

Sanktpēterburga

Мария Королёва

Sanktpēterburga

L441 11:22 Ничего не жалко

L441

Мария Богатырева

Sanktpēterburga

L442 11:24 Выкрутасы

L442

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Елена Власова

Sanktpēterburga

L443 11:26 ИЛИТА

L443

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

Кристина Хобня

Sanktpēterburga

L444 11:28 Селедка на свободе

L444

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

Иван Шамин

Sanktpēterburga

L445 11:30 Золотой фараон

L445

Марина Далина

Sanktpēterburga

Максим Далин

Sanktpēterburga

Олег Затягайлов

Sanktpēterburga

Тарас Пирожок

Sanktpēterburga

L446 11:32 Нагато

L446

Alexey Soukhoruchko

Sanktpēterburga

L447 11:34 MoscowCityCenter
Ирина Мартынова

Maskava

L448 11:36 Огни Самайна

L448

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

L449 11:38 LiMa

L449

Maxim Bor

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Бор

Sanktpēterburga

L450 11:40 August.22

L450

L451 11:42 маленькая лошадка

L451

Дарья Нестерова

Sanktpēterburga

Лариса Нестерова

Sanktpēterburga

L452 11:44 Биогеодвижение

L452

L453 11:46 Крутые бобры

L453

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

L455 11:50 Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева

L455

L456 11:52 Кварки

L456

Родион Кривошеев

Sanktpēterburga

Оксана Павлик

Sanktpēterburga

Мария Самолюк

Sanktpēterburga

L457 11:54 Рысята

L457

Ольга Картошкина

Pēterhofa

L458 11:56 Корчезавр и Товарищи

L458

Дмитрий Кокин

Sanktpēterburga

Ольга Вестфаль

Sanktpēterburga

Аня Пешкина

Sanktpēterburga

Павел Фастовец

Sanktpēterburga

L459 11:58 Группа Вирусы

L459

Дима Козлов

Sanktpēterburga

Надя Ивановская

Sanktpēterburga

Маша Козлова

Sanktpēterburga

L460 12:00 Тень-на-плетень

L460

Наталья Веденеева

Sanktpēterburga

Инна Карпенко

Sanktpēterburga

L461 12:02 Энцефалитные клещи

L461

Екатерина Алифоренко

Sanktpēterburga

Дарья Ананьева

Sanktpēterburga

Екатерина Леонович

Sanktpēterburga

L462 12:04 КоВер

L462

Вера Чистякова

Sanktpēterburga

Николай Захаренков

Sanktpēterburga

L464 12:08 апельсиновый брауни

L464

L465 12:10 Муми-мамы

L465

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

Елена Серебреникова

Sanktpēterburga

L466 12:12 Пешком по шпалам

L466

Мария Федорова

Sanktpēterburga

L467 12:14 Ufo-people

L467

Павел Гуляев

Sanktpēterburga

L468 12:16 Чистое распределение
Илья Викторов

Sanktpēterburga

Валерия Смирнова

Sanktpēterburga

L469 12:18 Кефир с бананом

L469

ольга иванова

Sanktpēterburga

Сергей Притула

Sanktpēterburga

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

Настя Соколова

Sanktpēterburga

L470 12:20 Белолапики

L470

Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

L471 12:22 Аурик-сам

L471

Аурик Мейер

Sanktpēterburga

L472 12:24 Про-таллий

L472

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

L473 12:26 Не знаю!

L473

Олеся Баранова

Sanktpēterburga

Сергей Корнилов

Ļeņingradas apgabals

Надежда Некрасова

Sanktpēterburga

L474 12:28 Пушка

L474

Семён Орешко

Sanktpēterburga

Артур Орешко

Sanktpēterburga

Татьяна Орешко

Sanktpēterburga

Александра Дундур

Sanktpēterburga

L475 12:30 November Charlie

L475

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

L476 12:32 ЛО

L476

Ирина Силинская

Sanktpēterburga

L477 12:34 Белая полоса

L477

L480 12:40 Филонщики (Главное - не победа, а дотянуть до обеда!)

L480

Алексей Исаенко

Sanktpēterburga

Анна Питернова

Sanktpēterburga

Олеся Сироткина

Sanktpēterburga

L481 12:42 Квашеные мухоморы

L481

Татьянка Пепе

Sanktpēterburga

Владислав Кузнецов

Sanktpēterburga

Иван Рыков

Sanktpēterburga

L482 12:44 Карамель

L482

Наталья Александрова

Sanktpēterburga

Сергей Чунарев

Sanktpēterburga

L483 12:46 Думаем

L483

Любовь Коршунова

Sanktpēterburga

Алексей Кузнецов

Sanktpēterburga

L484 12:48 Бодрые Суслики

L484

L485 12:50 Носы

L485

Anna Devyatova

Sanktpēterburga

Кирилл Лапшин

Sanktpēterburga

Тимофей Лапшин

Sanktpēterburga

L486 12:52 Базилиус

L486

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

лена Шмакова

Sanktpēterburga

L487 12:54 Сакура

L487

Александр Орлов

Sanktpēterburga

L488 12:56 Неспортивная команда

L488

Денис Палехов

Sanktpēterburga

Наталия Баскова

Sanktpēterburga

Анечка Соколова

Sanktpēterburga

L489 12:58 ЧеПуха

L489

Максим Пухов

Sanktpēterburga

Дмитрий Пухов

Sanktpēterburga

Наталия Пухова

Sanktpēterburga

L490 13:00 Сто четыре

L490

Антон Лоод

Sosnovy Bor

Татьяна Пушкина

Sosnovy Bor

Сергей Сенькин

Sosnovy Bor

Артем Яковлев

Sosnovy Bor

L491 13:02 Поварята 1

L491

Наталья Катюшина

Sosnovy Bor

Анастасия Никифорова

Sosnovy Bor

Екатерина Персикова

Sosnovy Bor

Евгений Щербак

Sosnovy Bor

L492 13:04 Поварята 2

L492

Елизавета Батура

Sosnovy Bor

Эрика Григайтите

Sosnovy Bor

Александра Мирзаева

Sosnovy Bor

Александра Похмельнова

Sosnovy Bor

L493 13:06 Team L493

L493

Анна Жукова

Sosnovy Bor

Дарья Степанова

Sosnovy Bor

Ольга Степанова

Sosnovy Bor

L494 13:08 Team L494

L494

Камилла Аскерова

Sosnovy Bor

Александра Мезенцева

Sosnovy Bor

L495 13:10 Team L495

L495

Вера Волкова

Sosnovy Bor

Ярослав Руднев

Sosnovy Bor

Анна Руднева

Sosnovy Bor

L496 13:12 Team L496

L496

Алексей Евхутич

Sosnovy Bor

Анастасия Евхутич

Sosnovy Bor

Юрий Пресняков

Sosnovy Bor

Екатерина Преснякова

Sosnovy Bor

L497 13:14 Team L497

L497

Николай Кондратьев

Sosnovy Bor

Вадим Логинов

Sosnovy Bor

Алла Матвеева

Sosnovy Bor

Артем Успенский

Sosnovy Bor

L498 13:16 Team L498

L498

Алла Кудинова

Sosnovy Bor

Ксения Кудинова

Sosnovy Bor

Полина Судакова

Sosnovy Bor

L499 13:18 Team L499

L499

Михаил Дорогунцев

Sosnovy Bor

Инна Дорогунцева

Sosnovy Bor

L4100 13:20 Team L4100

L4100

Алексей Иванов

Sosnovy Bor

Дмитрий Симонов

Sosnovy Bor