Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Sergey Kabaev
Maskava   331 «Nika» 10:02
Дмитрий Андреев
Maskava   348 «Хитрый Лев и Мудрый Рубенович» 10:36
Лев Барбаков
Maskava   348 «Хитрый Лев и Мудрый Рубенович» 10:36
Ксения Белова
Maskava   313 «Еще не придумали» 09:26
Дмитрий Бляшук
Maskava   305 «БГешники» 09:10
Михаил Богатырев
Maskava   322 «Гави давно!» 09:44
Елена Бондаревская
Maskava   316 «Стремглав» 09:32
Никита Бондаренко
Maskava   332 «Всадники с приветом» 10:04
Анастасия Булатова
Maskava   331 «Nika» 10:02
Виталий Генералов
Maskava   330 «Авиаторы» 10:00
Евгений Геращенко
Sanktpēterburga   300 «Ризонвай» 09:00
Оксана Голуб
Maskava   304 «Без выходных!» 09:08
Александр Горлов
Maskava   313 «Еще не придумали» 09:26
Дмитрий Доронин
Maskava   302 «ХимРар» 09:04
Ирчикo Егорушкова
Maskava   310 «Арбузята» 09:20
Александр Зубов
Maskava   310 «Арбузята» 09:20
Анна Колосова
Maskava   321 «Своя атмосфера» 09:42
Дмитрий Корнилов
Tvera   314 «Красный отряд» 09:28
Владимир Масленников
Maskava   336 «solAR wind» 10:12
Наталия Петрова
Maskava   347 «Бармяк» 10:34
Михаил Поздняков
Maskava   306 «Волосатый слон» 09:12
Сергей Симаков
Maskava   320 «Победители победителей :)» 09:40
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   311 «Система нипель» 09:22
Михаил Солдатов
Maskava   346 «Брутальные глисты» 10:32
Серёжа Филимонов
Maskava   312 «Синергия» 09:24
Нияз Хасанов
Maskava   347 «Бармяк» 10:34
Виктория Цой
Maskava   301 «Желатиновый Октаэдр» 09:02
Сергѣй Чепрасовъ
Maskava   334 «БЗП» 10:08
Maria Ilyukhina
Maskava   303 «ооо» 09:06
Sergey Lesko
Maskavas apgabals   323 «Четверо с компасом 2» 09:46
Yulia Sergeeva
Maskava   323 «Четверо с компасом 2» 09:46
Дарья Воронова
Maskava   301 «Желатиновый Октаэдр» 09:02
Алексей Груздев
Maskava   319 «Команда Победителей» 09:38
Борис Данилов
Maskava   304 «Без выходных!» 09:08
Антон Дацковский
Maskava   316 «Стремглав» 09:32
Ксения Иванова
Maskava   309 «ЦБУ» 09:18
Юра Кузьменко
Maskava   303 «ооо» 09:06
Микаель Магтесян
Maskava   346 «Брутальные глисты» 10:32
Дмитрий Павлов
Tvera   349 «NADZOR» 10:38
Алексей Сафронов
Maskava   319 «Команда Победителей» 09:38
Андрей Соловьев
Maskava   332 «Всадники с приветом» 10:04
Марина Соловьёва
Maskava   306 «Волосатый слон» 09:12
Владимир Соломенцев
Maskava   302 «ХимРар» 09:04
Елена Хетагурова
Maskava   318 «Паралимпийский Экспресс возвышается над победителями» 09:36
Evgeny Valeryevich
Maskava   312 «Синергия» 09:24
Юлиан Андия
Maskava   302 «ХимРар» 09:04
Дарья Бусарова
Maskava   320 «Победители победителей :)» 09:40
Сергей Глущенко
Maskava   318 «Паралимпийский Экспресс возвышается над победителями» 09:36
Антон Горбачев
Maskava   309 «ЦБУ» 09:18
Антон Дверкин
Maskava   331 «Nika» 10:02
Андрей Казимиров
Maskava   309 «ЦБУ» 09:18
Иван Карпов
Maskava   320 «Победители победителей :)» 09:40
Алексей Козин
Maskava   316 «Стремглав» 09:32
Анастасия Колупаева
Maskava   310 «Арбузята» 09:20
Валентина Колягина
Maskavas apgabals   330 «Авиаторы» 10:00
Иван Комиссаров
Maskava   334 «БЗП» 10:08
Денис Королёв
Maskava   321 «Своя атмосфера» 09:42
Игорь Кошлаков
Maskava   305 «БГешники» 09:10
Алексей Крыжановский
Maskavas apgabals   323 «Четверо с компасом 2» 09:46
Константин Кузин
Maskava   319 «Команда Победителей» 09:38
Максим Макаров
Maskava   320 «Победители победителей :)» 09:40
Сергей Морозов
Maskavas apgabals   336 «solAR wind» 10:12
Наталья Павлова
Tvera   349 «NADZOR» 10:38
Матвей Папсуев
Maskava   312 «Синергия» 09:24
Николай Петухов
Tvera   314 «Красный отряд» 09:28
Иван Полещук
Maskava   323 «Четверо с компасом 2» 09:46
Нина Слюсарева
Maskava   321 «Своя атмосфера» 09:42
Екатерина Смирнова
Maskava   309 «ЦБУ» 09:18
Ирина Табункова
Maskavas apgabals   331 «Nika» 10:02
Владимир Тверской
Tvera   314 «Красный отряд» 09:28
Павел Шаханин
Sanktpēterburga   310 «Арбузята» 09:20
Ольга Шушунова
Maskava   306 «Волосатый слон» 09:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
300 09:00 Ризонвай

300

301 09:02 Желатиновый Октаэдр

301

302 09:04 ХимРар

302

Юлиан Андия

Maskava

303 09:06 ооо

303

304 09:08 Без выходных!

304

305 09:10 БГешники

305

Игорь Кошлаков

Maskava

306 09:12 Волосатый слон

306

Ольга Шушунова

Maskava

309 09:18 ЦБУ

309

Антон Горбачев

Maskava

Андрей Казимиров

Maskava

Екатерина Смирнова

Maskava

310 09:20 Арбузята

310

Анастасия Колупаева

Maskava

Павел Шаханин

Sanktpēterburga

311 09:22 Система нипель

311

312 09:24 Синергия

312

Evgeny Valeryevich

Maskava

Матвей Папсуев

Maskava

313 09:26 Еще не придумали

313

314 09:28 Красный отряд

314

Николай Петухов

Tvera

Владимир Тверской

Tvera

316 09:32 Стремглав

316

Алексей Козин

Maskava

318 09:36 Паралимпийский Экспресс возвышается над победителями

318

Сергей Глущенко

Maskava

319 09:38 Команда Победителей

319

Константин Кузин

Maskava

320 09:40 Победители победителей :)

320

Дарья Бусарова

Maskava

Иван Карпов

Maskava

Максим Макаров

Maskava

321 09:42 Своя атмосфера

321

Денис Королёв

Maskava

Нина Слюсарева

Maskava

МАИ , Москва
322 09:44 Гави давно!

322

323 09:46 Четверо с компасом 2

323

Sergey Lesko

Maskavas apgabals

Yulia Sergeeva

Maskava

Алексей Крыжановский

Maskavas apgabals

Иван Полещук

Maskava

324 09:48 No name
330 10:00 Авиаторы

330

Валентина Колягина

Maskavas apgabals

331 10:02 Nika

331

Sergey Kabaev

Maskava

Антон Дверкин

Maskava

Ирина Табункова

Maskavas apgabals

332 10:04 Всадники с приветом

332

334 10:08 БЗП

334

Иван Комиссаров

Maskava

336 10:12 solAR wind

336

Сергей Морозов

Maskavas apgabals

346 10:32 Брутальные глисты

346

347 10:34 Бармяк

347

348 10:36 Хитрый Лев и Мудрый Рубенович

348

Яндекс
349 10:38 NADZOR

349

Наталья Павлова

Tvera

355 10:50 No name