Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Vladimir Chernov
Maskava   P431 «Лондонские Туманы» 11:02
Vitaly Larchenkov
Maskava   P438 «Гоша, не говнись!» 11:16
Dina Morozova
Rīga   P410 «Банда Мориарти» 10:20
Irina Pavlova
Rīga   P429 «Рижские белки» 10:58
Polina Razorilova
Sanktpēterburga   P446 «Лошадка в тумане» 11:32
Гайнулин Алексей
Sanktpēterburga   P400 «NorWay» 10:00
Дарья Амирханова
Sanktpēterburga   P407 «Тюлень» 10:14
Вера Баринова
Maskava   P451 «Мантикора и осциллограф» 11:42
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P441 «Белый Ус» 11:22
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   P401 «Leone di San Marco» 10:02
Наташа Булыгина
Sanktpēterburga   P413 «Лорен Дитрих» 10:26
Пётр Бурмистров
Maskava   P416 «split-brain» 10:32
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P401 «Leone di San Marco» 10:02
Иван Евплов
Maskava   P431 «Лондонские Туманы» 11:02
Екатерина Егорова
Tālo ārzemju pilsētas   P436 «Лысые бобры» 11:12
Георгий Жубанов
Maskava   P438 «Гоша, не говнись!» 11:16
Дмитрий Зарубин
Maskava   P437 «Танк» 11:14
Алексей Зверев
Sanktpēterburga   P423 «Крылья тупиков» 10:46
Светлана Зендрикова
Maskava   P430 «Путь бобра» 11:00
Александр Зотиков
Sanktpēterburga   P446 «Лошадка в тумане» 11:32
Алексей Зубовский
Sanktpēterburga   P417 «Просто Тролль» 10:34
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   P425 «Тайцы» 10:50
Екатерина Короткова
Maskava   P416 «split-brain» 10:32
Ольга Костина
Maskava   P402 «Давай Срежем!» 10:04
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   P434 «Рижский бальзам» 11:08
Евгений Ляучук
Rīga   P450 «T-9» 11:40
Полина Мальченко
Sanktpēterburga   P412 «Неудержавшиеся» 10:24
Павел Маслов
Sanktpēterburga   P428 «Оливье» 10:56
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   P428 «Оливье» 10:56
Елизавета Матвеева
Sanktpēterburga   P417 «Просто Тролль» 10:34
Василиса Мещерякова
Maskava   P419 «Что нам делать с пьяным матросом» 10:38
Дмитрий Мунда
Baltijas valstu pilsētas   P439 «Глюки» 11:18
Татьяна Осипова
Maskava   P438 «Гоша, не говнись!» 11:16
Рита Саблина
Maskava   P433 «Мимимишки» 11:06
Дина Свирцова
Maskava   P409 «Вошь краснокожих» 10:18
Иван Смирнов
Maskava   P440 «Два бубузюка» 11:20
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   P405 «Где педали?» 10:10
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   P400 «NorWay» 10:00
Галя Тюрина
Maskava   P403 «Все будет солнечно!» 10:06
Мария Чиркова
Maskava   P431 «Лондонские Туманы» 11:02
Константин Шведов
Maskava   P443 «Проблема выбора» 11:26
Давид Шниперсон
Maskava   P451 «Мантикора и осциллограф» 11:42
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   P433 «Мимимишки» 11:06
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   P411 «Пыдра» 10:22
r bt
Sanktpēterburga   P432 «коты без границ» 11:04
Dace Popova
Rīga   P445 «Глен Гленн» 11:30
Rina Tihomirova
Maskavas apgabals   P442 «Противотанковые ежи и несгораемые шкафы» 11:24
Natalia Voronina
Rīga   P449 «Кит и Ко» 11:38
Vitaly Бухаркин
Maskava   P435 «Лев» 11:10
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   P421 «Двинутая корюшка» 10:42
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   P408 «TeamName» 10:16
Наталия Еремина
Sanktpēterburga   P411 «Пыдра» 10:22
Антон Кильчик
Maskava   P422 «Оранжевый единорог» 10:44
Евгения Колдаева
Maskava   P418 «Смотри вперед!» 10:36
Елена Кузнецова
Maskava   P427 «Хууурма!» 10:54
Полина Лукина
Maskava   P440 «Два бубузюка» 11:20
Константин Павлов
Sanktpēterburga   P436 «Лысые бобры» 11:12
Дмитрий Сироткин
Maskava   P409 «Вошь краснокожих» 10:18
Кирилл Теймуразов
Maskava   P444 «АМТ» 11:28
Никита Труханов
London   P414 «Киса и Тюлень» 10:28
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   P424 «Круче кручи» 10:48
Вячеслав Чекушин
Rīga   P404 «На вираже» 10:08
Алла Чекушина
Rīga   P404 «На вираже» 10:08
Anna Chernova
London   P431 «Лондонские Туманы» 11:02
Darja Čistjakova
Rīga   P435 «Лев» 11:10
Alex Libenson
Rīga   P410 «Банда Мориарти» 10:20
Max Libenson
Rīga   P410 «Банда Мориарти» 10:20
Elina Libensone
Rīga   P410 «Банда Мориарти» 10:20
Mara Mikulane
Rīga   P432 «коты без границ» 11:04
Olga Novikova
Rīga   P449 «Кит и Ко» 11:38
Igor Voronin
Rīga   P449 «Кит и Ко» 11:38
Nikita Voronin
Rīga   P449 «Кит и Ко» 11:38
Алиса Берлинберга
Rīga   P426 «Шерочка с Машерочкой» 10:52
Елена Будаговская
Sanktpēterburga   P428 «Оливье» 10:56
Ольга Бычкова
Sanktpēterburga   P424 «Круче кручи» 10:48
Егор Ващенко
Sanktpēterburga   P432 «коты без границ» 11:04
Колосов Владислав
Rīga   P445 «Глен Гленн» 11:30
Анатолий Волков
Sanktpēterburga   P424 «Круче кручи» 10:48
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   P421 «Двинутая корюшка» 10:42
Инга Дзене
Rīga   P432 «коты без границ» 11:04
Надя Дя
Rīga   P429 «Рижские белки» 10:58
Татьяна Жегусова
Maskava   P437 «Танк» 11:14
Кирилл Зендриков
Maskava   P430 «Путь бобра» 11:00
Владимир Казанцев
Maskava   P422 «Оранжевый единорог» 10:44
Екатерина Ковылова
Sanktpēterburga   P436 «Лысые бобры» 11:12
Вероника Колосова
Rīga   P445 «Глен Гленн» 11:30
Андрей Кормачев
Sanktpēterburga   P417 «Просто Тролль» 10:34
Анастасия Крюкова
Rīga   P404 «На вираже» 10:08
Даниил Кульмаметьев
Sanktpēterburga   P428 «Оливье» 10:56
Оля Ля
Rīga   P429 «Рижские белки» 10:58
Александра Ляучук
Rīga   P450 «T-9» 11:40
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   P405 «Где педали?» 10:10
Анна Мазур
London   P414 «Киса и Тюлень» 10:28
Александр Мальченко
Sanktpēterburga   P412 «Неудержавшиеся» 10:24
Ольга Марченко
Sanktpēterburga   P417 «Просто Тролль» 10:34
Кира Матвеева
Maskava   P422 «Оранжевый единорог» 10:44
Иван Меженько
Sanktpēterburga   P434 «Рижский бальзам» 11:08
Роман Мельников
Sanktpēterburga   P433 «Мимимишки» 11:06
Сергей Мещеряков
Maskava   P419 «Что нам делать с пьяным матросом» 10:38
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   P423 «Крылья тупиков» 10:46
Андрей Орлов
Maskava   P427 «Хууурма!» 10:54
Ольга Остросаблина
Maskava   P443 «Проблема выбора» 11:26
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   P447 «Север не найден» 11:34
Евгения Русинова
Sanktpēterburga   P441 «Белый Ус» 11:22
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   P405 «Где педали?» 10:10
Ярослав Смирнов
Rīga   P445 «Глен Гленн» 11:30
Илона Тинтс
Baltijas valstu pilsētas   P439 «Глюки» 11:18
Елена Трофимова
Maskava   P430 «Путь бобра» 11:00
Даша Фи
Rīga   P429 «Рижские белки» 10:58
Валентина Филиппова
Rīga   P426 «Шерочка с Машерочкой» 10:52
Шейла Шейх
Maskava   P416 «split-brain» 10:32
Надя Шмакова
Maskava   P422 «Оранжевый единорог» 10:44
Денис Шорин
Maskava   P430 «Путь бобра» 11:00
Вероника Юдина
Rīga   P426 «Шерочка с Машерочкой» 10:52
Максим Якушин
Rīga   P435 «Лев» 11:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 10:00 NorWay

P400

P401 10:02 Leone di San Marco

P401

P402 10:04 Давай Срежем!

P402

P403 10:06 Все будет солнечно!

P403

P404 10:08 На вираже

P404

Анастасия Крюкова

Rīga

P405 10:10 Где педали?

P405

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

P407 10:14 Тюлень

P407

P408 10:16 TeamName

P408

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

P409 10:18 Вошь краснокожих

P409

P410 10:20 Банда Мориарти

P410

Alex Libenson

Rīga

Max Libenson

Rīga

Elina Libensone

Rīga

P411 10:22 Пыдра

P411

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

P412 10:24 Неудержавшиеся

P412

Александр Мальченко

Sanktpēterburga

P413 10:26 Лорен Дитрих

P413

P414 10:28 Киса и Тюлень

P414

Анна Мазур

London

P416 10:32 split-brain

P416

Шейла Шейх

Maskava

P417 10:34 Просто Тролль

P417

Андрей Кормачев

Sanktpēterburga

Ольга Марченко

Sanktpēterburga

P418 10:36 Смотри вперед!

P418

P419 10:38 Что нам делать с пьяным матросом

P419

Сергей Мещеряков

Maskava

P421 10:42 Двинутая корюшка

P421

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

P422 10:44 Оранжевый единорог

P422

Владимир Казанцев

Maskava

Кира Матвеева

Maskava

Надя Шмакова

Maskava

P423 10:46 Крылья тупиков

P423

Алексей Зверев

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

P424 10:48 Круче кручи

P424

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

Ольга Бычкова

Sanktpēterburga

Анатолий Волков

Sanktpēterburga

P425 10:50 Тайцы

P425

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

P426 10:52 Шерочка с Машерочкой

P426

Алиса Берлинберга

Rīga

Валентина Филиппова

Rīga

Вероника Юдина

Rīga

P427 10:54 Хууурма!

P427

Андрей Орлов

Maskava

P428 10:56 Оливье

P428

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Елена Будаговская

Sanktpēterburga

Даниил Кульмаметьев

Sanktpēterburga

P429 10:58 Рижские белки

P429

Надя Дя

Rīga

Оля Ля

Rīga

Даша Фи

Rīga

P430 11:00 Путь бобра

P430

Кирилл Зендриков

Maskava

Елена Трофимова

Maskava

Денис Шорин

Maskava

P431 11:02 Лондонские Туманы

P431

Anna Chernova

London

P432 11:04 коты без границ

P432

r bt

Sanktpēterburga

Mara Mikulane

Rīga

Егор Ващенко

Sanktpēterburga

Инга Дзене

Rīga

P433 11:06 Мимимишки

P433

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

Роман Мельников

Sanktpēterburga

P434 11:08 Рижский бальзам

P434

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

Иван Меженько

Sanktpēterburga

P435 11:10 Лев

P435

Darja Čistjakova

Rīga

Максим Якушин

Rīga

P436 11:12 Лысые бобры

P436

Екатерина Егорова

Tālo ārzemju pilsētas

Екатерина Ковылова

Sanktpēterburga

P437 11:14 Танк

P437

Татьяна Жегусова

Maskava

P438 11:16 Гоша, не говнись!

P438

P439 11:18 Глюки

P439

Дмитрий Мунда

Baltijas valstu pilsētas

Илона Тинтс

Baltijas valstu pilsētas

P440 11:20 Два бубузюка

P440

P441 11:22 Белый Ус

P441

Евгения Русинова

Sanktpēterburga

P442 11:24 Противотанковые ежи и несгораемые шкафы

P442

Rina Tihomirova

Maskavas apgabals

P443 11:26 Проблема выбора

P443

Ольга Остросаблина

Maskava

P444 11:28 АМТ

P444

P445 11:30 Глен Гленн

P445

Dace Popova

Rīga

Колосов Владислав

Rīga

Вероника Колосова

Rīga

Ярослав Смирнов

Rīga

P446 11:32 Лошадка в тумане

P446

Polina Razorilova

Sanktpēterburga

P447 11:34 Север не найден

P447

Валерия Петрова

Sanktpēterburga

P449 11:38 Кит и Ко

P449

Olga Novikova

Rīga

Igor Voronin

Rīga

Nikita Voronin

Rīga

P450 11:40 T-9

P450

Александра Ляучук

Rīga

P451 11:42 Мантикора и осциллограф

P451