Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexey Eremin
Maskava   120 «Шлепенгаурус» 09:40
Vladimir Vastsuk
Tallina   133 «Испанские сапоги» 10:06
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   107 «Неестественный отбор» 09:14
Александра Васюк
Sanktpēterburga   102 «Оптимисты» 09:04
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   102 «Оптимисты» 09:04
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   156 «Toponüümiline komissar» 10:52
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   113 «Хвостатые» 09:26
Андрей Егоров
Maskava   104 «Добр бодр бобр Додр» 09:08
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   149 «От рассвета до Просвета» 10:38
Иван Зеленов
Sanktpēterburga   140 «Юнги» 10:20
Иван Кириллов
Sanktpēterburga   133 «Испанские сапоги» 10:06
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   109 «Бревно» 09:18
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   151 «Солнышко» 10:42
Лера Корнеева
Maskava   155 «Улитки-Про» 10:50
Светлана Королева
Sanktpēterburga   154 «Eesti селёткаа» 10:48
Ольга Лаврухина
Maskava   140 «Юнги» 10:20
Ирина Левина
Sanktpēterburga   130 «Adagio» 10:00
Ольга Луконя
Maskava   153 «Львиный прайд» 10:46
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   140 «Юнги» 10:20
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   135 «Коалы» 10:10
Елена Новикова
Sanktpēterburga   102 «Оптимисты» 09:04
Игорь Орловский
Sanktpēterburga   101 «Си Ху Лун Цзин» 09:02
Анастасия Потягалова
Maskava   103 «солнышки!» 09:06
Сергей Прохоров
Maskava   120 «Шлепенгаурус» 09:40
Ирина Радюшкина
Sanktpēterburga   135 «Коалы» 10:10
Сергей Реука
Sanktpēterburga   152 «Огни Самайна» 10:44
Мария Савина
Sanktpēterburga   152 «Огни Самайна» 10:44
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   150 «Rabid Ferrets» 10:40
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   112 «Йыги из Йыхви» 09:24
Виктория Святловская
Maskava   136 «Тахко-десант» 10:12
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   116 «3D» 09:32
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   154 «Eesti селёткаа» 10:48
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   153 «Львиный прайд» 10:46
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   101 «Си Ху Лун Цзин» 09:02
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   157 «Валенки» 10:54
Евгений Беляков
Sanktpēterburga   117 «qb» 09:34
Ольга Бондаренко
Maskava   134 «НУиНУ» 10:08
Марина Боровкова
Maskava   158 «Ko & Co» 10:56
Петр Бурмистров
Maskava   131 «split-brain» 10:02
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   111 «Квази» 09:22
Ирина Голованова
Sanktpēterburga   117 «qb» 09:34
Марат Зайнутдинов
Sanktpēterburga   117 «qb» 09:34
Александр Киселев
Sanktpēterburga   109 «Бревно» 09:18
Светлана Козеровская
Maskava   134 «НУиНУ» 10:08
Анна Кузина
Sanktpēterburga   159 «Коза Пуховая» 10:58
Ольга Маламуд
Maskava   114 «Первый раз вместе» 09:28
Ольга Махненко
Maskava   158 «Ko & Co» 10:56
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   135 «Коалы» 10:10
Михаил Нокель
Maskava   104 «Добр бодр бобр Додр» 09:08
Елена Петрова
Sanktpēterburga   154 «Eesti селёткаа» 10:48
Ксения Развенская
Maskava   110 «борщи» 09:20
Анастасия С
Sanktpēterburga   106 «Стрела» 09:12
Анна Семёнова
Sanktpēterburga   111 «Квази» 09:22
Вячеслав Чекушин
Rīga   118 «На вираже» 09:36
Константин Шемяк
Helsinki   137 «Especials» 10:14
Алина Аникина
Tallina   133 «Испанские сапоги» 10:06
Люба Астахова
Sanktpēterburga   149 «От рассвета до Просвета» 10:38
Илларион Балицкий
Sanktpēterburga   154 «Eesti селёткаа» 10:48
Мила Библева
Maskava   120 «Шлепенгаурус» 09:40
Андрей Бондаренко
Maskava   158 «Ko & Co» 10:56
Александра Бусыгина
Sanktpēterburga   107 «Неестественный отбор» 09:14
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   107 «Неестественный отбор» 09:14
Ольга Веселовская
Helsinki   137 «Especials» 10:14
Светлана Грипост
Sanktpēterburga   140 «Юнги» 10:20
Нина Иванова
Sanktpēterburga   157 «Валенки» 10:54
Александра Комарова
Sanktpēterburga   102 «Оптимисты» 09:04
Ярослав Корешонков
Sanktpēterburga   151 «Солнышко» 10:42
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   151 «Солнышко» 10:42
Екатерина Короткова
Maskava   131 «split-brain» 10:02
Ирина Кравченко
Sanktpēterburga   112 «Йыги из Йыхви» 09:24
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   150 «Rabid Ferrets» 10:40
Анастасия Крюкова
Rīga   118 «На вираже» 09:36
Лена Кузина
Sanktpēterburga   159 «Коза Пуховая» 10:58
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   151 «Солнышко» 10:42
Василий Лебедев
Maskava   103 «солнышки!» 09:06
Александр Левин
Sanktpēterburga   130 «Adagio» 10:00
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Александр Моисеенко
Sanktpēterburga   121 «Мармышки» 09:42
Маргарита Орловская
Sanktpēterburga   101 «Си Ху Лун Цзин» 09:02
Евгений Пелых
Sanktpēterburga   107 «Неестественный отбор» 09:14
Алексей С
Sanktpēterburga   106 «Стрела» 09:12
Павел С
Sanktpēterburga   106 «Стрела» 09:12
Александра Савина
Sanktpēterburga   152 «Огни Самайна» 10:44
Дмитрий Славнов
Tallina   111 «Квази» 09:22
Дина Старцева
Maskava   136 «Тахко-десант» 10:12
Аня Стрельцова
Sanktpēterburga   106 «Стрела» 09:12
Кристина Т
Tallina   133 «Испанские сапоги» 10:06
Анна Тихонова
Maskava   134 «НУиНУ» 10:08
Алла Чекушина
Rīga   118 «На вираже» 09:36
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Анна Шемяк
Helsinki   137 «Especials» 10:14
Елена Шемяк
Helsinki   137 «Especials» 10:14
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   121 «Мармышки» 09:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 09:02 Си Ху Лун Цзин

101

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

Маргарита Орловская

Sanktpēterburga

102 09:04 Оптимисты

102

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

103 09:06 солнышки!

103

Василий Лебедев

Maskava

104 09:08 Добр бодр бобр Додр

104

106 09:12 Стрела

106

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

Аня Стрельцова

Sanktpēterburga

107 09:14 Неестественный отбор

107

Александра Бусыгина

Sanktpēterburga

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Евгений Пелых

Sanktpēterburga

108 09:16 ТИХО-ходы

108

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

109 09:18 Бревно

109

110 09:20 борщи

110

111 09:22 Квази

111

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

Дмитрий Славнов

Tallina

112 09:24 Йыги из Йыхви

112

Ирина Кравченко

Sanktpēterburga

113 09:26 Хвостатые

113

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

114 09:28 Первый раз вместе

114

116 09:32 3D

116

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

117 09:34 qb

117

118 09:36 На вираже

118

Анастасия Крюкова

Rīga

Алла Чекушина

Rīga

120 09:40 Шлепенгаурус

120

Alexey Eremin

Maskava

Мила Библева

Maskava

121 09:42 Мармышки

121

Александр Моисеенко

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

130 10:00 Adagio

130

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Александр Левин

Sanktpēterburga

131 10:02 split-brain

131

Екатерина Короткова

Maskava

133 10:06 Испанские сапоги

133

Иван Кириллов

Sanktpēterburga

Алина Аникина

Tallina

Кристина Т

Tallina

134 10:08 НУиНУ

134

Анна Тихонова

Maskava

135 10:10 Коалы

135

136 10:12 Тахко-десант

136

Дина Старцева

Maskava

137 10:14 Especials

137

Ольга Веселовская

Helsinki

Анна Шемяк

Helsinki

Елена Шемяк

Helsinki

140 10:20 Юнги

140

Иван Зеленов

Sanktpēterburga

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Светлана Грипост

Sanktpēterburga

149 10:38 От рассвета до Просвета

149

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Люба Астахова

Sanktpēterburga

150 10:40 Rabid Ferrets

150

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

151 10:42 Солнышко

151

Ярослав Корешонков

Sanktpēterburga

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

152 10:44 Огни Самайна

152

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

153 10:46 Львиный прайд

153

154 10:48 Eesti селёткаа

154

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Илларион Балицкий

Sanktpēterburga

155 10:50 Улитки-Про

155

156 10:52 Toponüümiline komissar

156

157 10:54 Валенки

157

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

158 10:56 Ko & Co

158

Андрей Бондаренко

Maskava

159 10:58 Коза Пуховая

159

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga