Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Den Dudin
Sanktpēterburga   L419 «Лисополитен» 09:38
Evgeny Safoshkin
Sanktpēterburga   L462 «Команда А» 11:04
Дарья Агафонова
Maskava   L441 «Морква» 10:22
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   L436 «Лев Прав» 10:12
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   L411 «Маша и Медведь» 09:22
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   L431 «Ёжики в тумане» 10:02
Наталья Вересова
Sanktpēterburga   L460 «Перплексус» 11:00
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   L425 «ДаняМама» 09:50
Мария Воронцова
Maskavas apgabals   L428 «Шестёрка Ошеаник» 09:56
Ольга Дмитриева
Sanktpēterburga   L452 «Дети пятницы» 10:44
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L420 «Валенки» 09:40
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   L401 «Байбаки» 09:02
Татьяна Исоян
Maskava   L461 «Веселые медузы» 11:02
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L408 «Крутые бобры» 09:16
Наталия Камышанова
Maskava   L400 «Крошки Мю» 09:00
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L427 «Rosas Pandan1» 09:54
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L430 «Пока не придумали» 10:00
Евгения Кузьмина
Sanktpēterburga   L407 «Ветер странствий» 09:14
Ирина Лысенко
Maskava   L412 «Сусанинский навигатор» 09:24
Валентина Маметьева
Maskavas apgabals   L404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L421 «Цветной капустки хотцы» 09:42
Володя Моргулис
Maskava   L404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Евгения Назарова
Sanktpēterburga   L413 «Смельчаки» 09:26
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L406 «Было бы нелепо» 09:12
Александра Рябикова
Maskava   L404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Анастасия Слепченко
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Глеб Сырых
Sanktpēterburga   L440 «Born of Frustration» 10:20
Ксения Тапилина
Sanktpēterburga   L451 «Тюленьчики ОЛП» 10:42
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   L424 «ТИХО-ходы» 09:48
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L423 «WestCall» 09:46
Павел Толмачев
Maskava   L403 «Большой Львиный прайд» 09:06
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L420 «Валенки» 09:40
Константин Щербаков
Maskava   L422 «Биогеодвижение» 09:44
Анна Щербакова
Maskava   L422 «Биогеодвижение» 09:44
Евгений Горелкин
Sanktpēterburga   L418 «И снова Мы» 09:36
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L410 «Бедолага» 09:20
Анна Мартынова
Maskava   L434 «пингвин» 10:08
Антонина Молочникова
Sanktpēterburga   L416 «Виктор и команда» 09:32
Анна Носова
Sanktpēterburga   L402 «Анна» 09:04
Иван Павлик
Sanktpēterburga   L450 «ASPushkin» 10:40
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Мария Сафитичева
Sanktpēterburga   L426 «Шевели колготками» 09:52
Anastasia Willow
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Юлия Беликова
Sanktpēterburga   L413 «Смельчаки» 09:26
Даниил Волков
Sanktpēterburga   L425 «ДаняМама» 09:50
Татьяна Голикова
Maskava   L428 «Шестёрка Ошеаник» 09:56
Павел Дмитриев
Sanktpēterburga   L452 «Дети пятницы» 10:44
Светлана Дмитриева
Sanktpēterburga   L452 «Дети пятницы» 10:44
Светлана Дудина
Sanktpēterburga   L419 «Лисополитен» 09:38
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L406 «Было бы нелепо» 09:12
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L401 «Байбаки» 09:02
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   L408 «Крутые бобры» 09:16
Анна Камышанова
Maskava   L400 «Крошки Мю» 09:00
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   L401 «Байбаки» 09:02
Мария Кривлева
Sanktpēterburga   L460 «Перплексус» 11:00
Марина Крылова
Sanktpēterburga   L421 «Цветной капустки хотцы» 09:42
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   L431 «Ёжики в тумане» 10:02
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   L421 «Цветной капустки хотцы» 09:42
Дарья Мартынова
Maskava   L403 «Большой Львиный прайд» 09:06
Светлана Маханькова
Sanktpēterburga   L460 «Перплексус» 11:00
Виктор Молочников
Sanktpēterburga   L416 «Виктор и команда» 09:32
Елизавета Молочникова
Sanktpēterburga   L416 «Виктор и команда» 09:32
Надежда Молочникова
Sanktpēterburga   L416 «Виктор и команда» 09:32
Наталья Панюшкина
Maskava   L428 «Шестёрка Ошеаник» 09:56
Тамара Рейгельман
Sanktpēterburga   L406 «Было бы нелепо» 09:12
Марина Рубина
Sanktpēterburga   L420 «Валенки» 09:40
Дарья Русенко
Sanktpēterburga   L451 «Тюленьчики ОЛП» 10:42
Татьяна Сергеева
Sanktpēterburga   L451 «Тюленьчики ОЛП» 10:42
Диана Соболева
Pēterhofa   L414 «Круче тучи» 09:28
Соня Соловьева
Sanktpēterburga   L451 «Тюленьчики ОЛП» 10:42
Екатерина Сон
Sanktpēterburga   L440 «Born of Frustration» 10:20
Анна Таланова
Maskava   L461 «Веселые медузы» 11:02
Татьяна Ушакова
Sanktpēterburga   L426 «Шевели колготками» 09:52
Татьяна Федорова
Maskava   L428 «Шестёрка Ошеаник» 09:56
Танюшка Филатенкова
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   L411 «Маша и Медведь» 09:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Крошки Мю
Анна Камышанова

Maskava

L401 09:02 Байбаки
Сергей Ильинский

Sanktpēterburga

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

L402 09:04 Анна
Анна Носова

Sanktpēterburga

L403 09:06 Большой Львиный прайд
Дарья Мартынова

Maskava

L404 09:08 Большой Львиный прайд
L406 09:12 Было бы нелепо
Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

L407 09:14 Ветер странствий
L408 09:16 Крутые бобры
Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

L410 09:20 Бедолага
Ольга Казакова

Sanktpēterburga

L411 09:22 Маша и Медведь
Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

L412 09:24 Сусанинский навигатор
L413 09:26 Смельчаки
Юлия Беликова

Sanktpēterburga

L414 09:28 Круче тучи
Диана Соболева

Pēterhofa

L416 09:32 Виктор и команда
Виктор Молочников

Sanktpēterburga

Елизавета Молочникова

Sanktpēterburga

Надежда Молочникова

Sanktpēterburga

L418 09:36 И снова Мы
L419 09:38 Лисополитен
Den Dudin

Sanktpēterburga

Светлана Дудина

Sanktpēterburga

L420 09:40 Валенки
Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

L421 09:42 Цветной капустки хотцы
Марина Крылова

Sanktpēterburga

Леонид Мандельбаум

Sanktpēterburga

L422 09:44 Биогеодвижение
L423 09:46 WestCall
L424 09:48 ТИХО-ходы
L425 09:50 ДаняМама
Даниил Волков

Sanktpēterburga

L426 09:52 Шевели колготками
Татьяна Ушакова

Sanktpēterburga

L427 09:54 Rosas Pandan1
L428 09:56 Шестёрка Ошеаник
Мария Воронцова

Maskavas apgabals

Татьяна Голикова

Maskava

Наталья Панюшкина

Maskava

Татьяна Федорова

Maskava

L430 10:00 Пока не придумали
L431 10:02 Ёжики в тумане
Полина Кулакова

Sanktpēterburga

L433 10:06 TNT-Sisters
Anastasia Willow

Sanktpēterburga

Танюшка Филатенкова

Sanktpēterburga

L434 10:08 пингвин
L436 10:12 Лев Прав
L440 10:20 Born of Frustration
Глеб Сырых

Sanktpēterburga

Екатерина Сон

Sanktpēterburga

L441 10:22 Морква
L450 10:40 ASPushkin
Иван Павлик

Sanktpēterburga

L451 10:42 Тюленьчики ОЛП
Дарья Русенко

Sanktpēterburga

Татьяна Сергеева

Sanktpēterburga

Соня Соловьева

Sanktpēterburga

L452 10:44 Дети пятницы
Павел Дмитриев

Sanktpēterburga

Светлана Дмитриева

Sanktpēterburga

L460 11:00 Перплексус
Мария Кривлева

Sanktpēterburga

Светлана Маханькова

Sanktpēterburga

L461 11:02 Веселые медузы
Анна Таланова

Maskava

L462 11:04 Команда А
Evgeny Safoshkin

Sanktpēterburga