Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Natalia Vazhnenko
Sanktpēterburga   645 «embracing the world» 10:30
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   641 «Absurdum» 10:22
Анна Батова
Sanktpēterburga   622 «Доходяги» 09:44
Сергей Белов
Sanktpēterburga   659 «Пумбочка» 10:58
Галина Груздева
Puškina   613 «Snake II» 09:26
Анна Гуленкова
Sanktpēterburga   638 «ЧертЯки» 10:16
Тамара Гутева
Sanktpēterburga   606 «Ежики-манулы и прочие зверюшечки» 09:12
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   618 «Хомячки-подрядчики» 09:36
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   634 «Случайный сарос» 10:08
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   654 «ФПК» 10:48
Светлана Королева
Sanktpēterburga   631 «Охотники за торнадо» 10:02
Дмитрий Котов
Sanktpēterburga   612 «Крокозябра» 09:24
Наталья Логвинова
Sanktpēterburga   639 «Исключение из правил» 10:18
Мария Наумова
Sanktpēterburga   616 «Недятлы» 09:32
Юлия Никулина
Sanktpēterburga   630 «Вместе веселей» 10:00
Екатерина Нураева
Sanktpēterburga   655 «Бурундуки» 10:50
Анна Палей
Sanktpēterburga   601 «Пельмени» 09:02
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   631 «Охотники за торнадо» 10:02
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   637 «Попробуем так» 10:14
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   660 «ХЗ» 11:00
Андрей Светлов
Sanktpēterburga   621 «Тараканы» 09:42
Наталья Серкина
Sanktpēterburga   647 «икс 3» 10:34
Юля Степанова
Sanktpēterburga   615 «ГК» 09:30
Юрий Стоцкий
Sanktpēterburga   633 «Сириус» 10:06
Нина Трунина
Sanktpēterburga   634 «Случайный сарос» 10:08
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   624 «КСТТ Экстрим» 09:48
Ксения Хрипко
Sanktpēterburga   618 «Хомячки-подрядчики» 09:36
Илья Челпанов
Sanktpēterburga   656 «Печенюшки» 10:52
Елена Черницкая
Ļeņingradas apgabals   643 «Этиология и патогенез» 10:26
Yana Solominskaya
Sanktpēterburga   646 «Ешкин кот» 10:32
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   652 «3D» 10:44
Олег Акульшин
Sanktpēterburga   661 «WIP» 11:02
Ирина Бегларян
Sanktpēterburga   652 «3D» 10:44
Екатерина Брюхина
Sanktpēterburga   611 «Коричневый Лось» 09:22
Татьяна Буркова
Sanktpēterburga   628 «Biggi» 09:56
Александр Бутков
Sanktpēterburga   662 «E-note-Falk» 11:04
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   622 «Доходяги» 09:44
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   637 «Попробуем так» 10:14
Юлия Глушкова
Sanktpēterburga   614 «На колесах» 09:28
Петр Гусев
Sanktpēterburga   644 «Тимон» 10:28
Валентина Диева
Sanktpēterburga   625 «Кто сказал, что я сдал ...?» 09:50
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   624 «КСТТ Экстрим» 09:48
Елена Ибрагимова
Sanktpēterburga   649 «Телепузики» 10:38
Дмитрий К
Sanktpēterburga   636 «Снегири» 10:12
Игорь Кашапов
Sanktpēterburga   641 «Absurdum» 10:22
Сережа Коваленков
Sanktpēterburga   607 «Бегущие под Небом» 09:14
Илья Курносенков
Sanktpēterburga   642 «Иероглиф» 10:24
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   642 «Иероглиф» 10:24
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   650 «А мы не мерзнем!» 10:40
Евгений Марьяскин
Sanktpēterburga   623 «Лысые бобры» 09:46
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   620 «Коалы» 09:40
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   658 «Джипик» 10:56
Ирина Никитюк
Sanktpēterburga   609 «Амнезия» 09:18
Надежда Павлова
Sanktpēterburga   607 «Бегущие под Небом» 09:14
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   657 «ШумБрат (Привет)» 10:54
Юлиана Пестрикова
Sanktpēterburga   638 «ЧертЯки» 10:16
Елена Петрова
Sanktpēterburga   631 «Охотники за торнадо» 10:02
Елена Петровская
Sanktpēterburga   635 «БЕЗ ВАРИАНТОВ» 10:10
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   652 «3D» 10:44
Алексей Поздняков
Puškina   651 «Лидер» 10:42
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   626 «Царица полей» 09:52
Сергей Поромов
Sanktpēterburga   606 «Ежики-манулы и прочие зверюшечки» 09:12
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   654 «ФПК» 10:48
Иван Самохвалов
Sanktpēterburga   610 «@DuderhoffBrau» 09:20
Дарья Соломатина
Sanktpēterburga   619 «Фёдор и Фёкла» 09:38
Вера Степанова
Sanktpēterburga   652 «3D» 10:44
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   613 «Snake II» 09:26
Михаил Тихомиров
Maskava   606 «Ежики-манулы и прочие зверюшечки» 09:12
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   648 «Мозг и Мускул» 10:36
Илья Фолитар
Sanktpēterburga   640 «Q» 10:20
Борис Чертенков
Sanktpēterburga   610 «@DuderhoffBrau» 09:20
Евгений Шаров
Sanktpēterburga   623 «Лысые бобры» 09:46
Нина Шарова
Sanktpēterburga   623 «Лысые бобры» 09:46
Александра Ширшова
Sanktpēterburga   605 «Главное хвост!» 09:10
Олинко А
Sanktpēterburga   661 «WIP» 11:02
Всеволод Абакумов
Sanktpēterburga   635 «БЕЗ ВАРИАНТОВ» 10:10
Наталья Абакумова
Sanktpēterburga   635 «БЕЗ ВАРИАНТОВ» 10:10
Александр Акопян
Sanktpēterburga   633 «Сириус» 10:06
Антон Аксенов
Sanktpēterburga   639 «Исключение из правил» 10:18
Елена Алексеева
Sanktpēterburga   642 «Иероглиф» 10:24
Антонина Бахвалова
Sanktpēterburga   644 «Тимон» 10:28
Ирина Бахвалова
Sanktpēterburga   659 «Пумбочка» 10:58
Елена Белова
Sanktpēterburga   659 «Пумбочка» 10:58
Юлия Богаченкова
Sanktpēterburga   605 «Главное хвост!» 09:10
Владимир Богданов
Puškina   615 «ГК» 09:30
Ирина Виденичева
Sanktpēterburga   637 «Попробуем так» 10:14
Андриан Влахов
Sanktpēterburga   650 «А мы не мерзнем!» 10:40
Ольга Войтова
Sanktpēterburga   601 «Пельмени» 09:02
Мария Волкова
Sanktpēterburga   625 «Кто сказал, что я сдал ...?» 09:50
Саша Галахова
Sanktpēterburga   612 «Крокозябра» 09:24
Роман Геращенко
Sanktpēterburga   638 «ЧертЯки» 10:16
Дмитрий Гладких
Sanktpēterburga   632 «Борт 274» 10:04
Максим Глушков
Sanktpēterburga   614 «На колесах» 09:28
Елена Гранина
Sanktpēterburga   616 «Недятлы» 09:32
Эвелина Гранина
Sanktpēterburga   616 «Недятлы» 09:32
Юрий Грибов
Puškina   651 «Лидер» 10:42
Андрей Грунин
Sanktpēterburga   658 «Джипик» 10:56
Василий Денисов
Sanktpēterburga   611 «Коричневый Лось» 09:22
Ирина Денисова
Sanktpēterburga   611 «Коричневый Лось» 09:22
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   626 «Царица полей» 09:52
Егор Дзыгивский
Sanktpēterburga   626 «Царица полей» 09:52
Владимир Диев
Sanktpēterburga   625 «Кто сказал, что я сдал ...?» 09:50
Анна Евангелеева
Puškina   615 «ГК» 09:30
Роман Егоров
Sanktpēterburga   612 «Крокозябра» 09:24
Татьяна Епифанова
Sanktpēterburga   647 «икс 3» 10:34
Фира Ермакова
Sanktpēterburga   630 «Вместе веселей» 10:00
Сергей Жуйков
Sanktpēterburga   621 «Тараканы» 09:42
Валентин Жук
Sanktpēterburga   613 «Snake II» 09:26
Евгений Ибрагимов
Sanktpēterburga   649 «Телепузики» 10:38
Серега Игнатов
Puškina   651 «Лидер» 10:42
Максим Исаев
Sanktpēterburga   619 «Фёдор и Фёкла» 09:38
Илья Калинин
Sanktpēterburga   619 «Фёдор и Фёкла» 09:38
Игорь Каменский
Sanktpēterburga   658 «Джипик» 10:56
Наталья Касавченко
Sanktpēterburga   655 «Бурундуки» 10:50
Артем Кича
Sanktpēterburga   643 «Этиология и патогенез» 10:26
Михаил Кича
Sanktpēterburga   643 «Этиология и патогенез» 10:26
Мария Клименко
Sanktpēterburga   658 «Джипик» 10:56
Полина Кордик
Sanktpēterburga   608 «Неспеша» 09:16
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   622 «Доходяги» 09:44
Анна Кузьмичева
Sanktpēterburga   662 «E-note-Falk» 11:04
Татьяна Куприянова
Sanktpēterburga   659 «Пумбочка» 10:58
Наталья Лихацких
Sanktpēterburga   639 «Исключение из правил» 10:18
Александр Мартынов
Sanktpēterburga   650 «А мы не мерзнем!» 10:40
Павел Материкин
Sanktpēterburga   647 «икс 3» 10:34
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   622 «Доходяги» 09:44
Олег Мигда
Sanktpēterburga   609 «Амнезия» 09:18
Екатерина Милешко
Sanktpēterburga   612 «Крокозябра» 09:24
Наталья Мокийчук
Sanktpēterburga   635 «БЕЗ ВАРИАНТОВ» 10:10
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   630 «Вместе веселей» 10:00
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   630 «Вместе веселей» 10:00
Елена Овсянникова
Sanktpēterburga   641 «Absurdum» 10:22
Ирина Оксенюк
Sanktpēterburga   616 «Недятлы» 09:32
Ирина Павловская
Sanktpēterburga   619 «Фёдор и Фёкла» 09:38
Анастасия Панфутова
Sanktpēterburga   637 «Попробуем так» 10:14
Татьяна Паповян
Кронштадт   618 «Хомячки-подрядчики» 09:36
Митя Парменов
Sanktpēterburga   646 «Ешкин кот» 10:32
Женя Парменова
Sanktpēterburga   646 «Ешкин кот» 10:32
Маша Парменова
Sanktpēterburga   646 «Ешкин кот» 10:32
Татьяна Пепеляева
Sanktpēterburga   656 «Печенюшки» 10:52
Сергей Попов
Sanktpēterburga   608 «Неспеша» 09:16
Елизавета Прусова
Sanktpēterburga   620 «Коалы» 09:40
Ирина Романова
Sanktpēterburga   610 «@DuderhoffBrau» 09:20
Александра Ромашева
Sanktpēterburga   633 «Сириус» 10:06
Роман Рябов
Sanktpēterburga   643 «Этиология и патогенез» 10:26
Валерия Сабадаш
Sanktpēterburga   645 «embracing the world» 10:30
Маргарита Саблина
Maskava   606 «Ежики-манулы и прочие зверюшечки» 09:12
Иван Самохвалов
Sanktpēterburga   610 «@DuderhoffBrau» 09:20
Евгения Светлова
Sanktpēterburga   621 «Тараканы» 09:42
Татьяна Сенникова
Sanktpēterburga   621 «Тараканы» 09:42
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   626 «Царица полей» 09:52
Егор Смородинов
Sanktpēterburga   605 «Главное хвост!» 09:10
Павел Сунцов
Sanktpēterburga   639 «Исключение из правил» 10:18
Марина Тагай
Sanktpēterburga   644 «Тимон» 10:28
Юрий Тагай
Sanktpēterburga   644 «Тимон» 10:28
Мария Терентьева
Sanktpēterburga   638 «ЧертЯки» 10:16
Вадим Токарев
Sanktpēterburga   632 «Борт 274» 10:04
Светлана Токарева
Sanktpēterburga   632 «Борт 274» 10:04
Марина Трофимова
Sanktpēterburga   657 «ШумБрат (Привет)» 10:54
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   609 «Амнезия» 09:18
Галя У
Sanktpēterburga   661 «WIP» 11:02
Владимир Уржумцев
Puškina   613 «Snake II» 09:26
Алесандр Фефелов
Puškina   651 «Лидер» 10:42
Катерина Филимонова
Sanktpēterburga   660 «ХЗ» 11:00
Виктория Филиппова
Sanktpēterburga   607 «Бегущие под Небом» 09:14
Александра Хабибулина
Sanktpēterburga   640 «Q» 10:20
Иван Чупышев
Sanktpēterburga   611 «Коричневый Лось» 09:22
Дмитрий Шиханов
Sanktpēterburga   607 «Бегущие под Небом» 09:14
Павел Шмелев
Sanktpēterburga   609 «Амнезия» 09:18
Максим Шумилов
Sanktpēterburga   657 «ШумБрат (Привет)» 10:54
Дмитрий Щетинин
Sanktpēterburga   605 «Главное хвост!» 09:10
Наталья Юркова
Sanktpēterburga   655 «Бурундуки» 10:50
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
601 09:02 Пельмени

601

Анна Палей

Sanktpēterburga

Ольга Войтова

Sanktpēterburga

605 09:10 Главное хвост!

605

Юлия Богаченкова

Sanktpēterburga

Егор Смородинов

Sanktpēterburga

Дмитрий Щетинин

Sanktpēterburga

606 09:12 Ежики-манулы и прочие зверюшечки

606

Тамара Гутева

Sanktpēterburga

Сергей Поромов

Sanktpēterburga

Маргарита Саблина

Maskava

МГУ , СЗГМУ им. И.И.Мечникова , ЛКШ , НИУ ИТМО
607 09:14 Бегущие под Небом

607

Виктория Филиппова

Sanktpēterburga

Дмитрий Шиханов

Sanktpēterburga

608 09:16 Неспеша

608

Полина Кордик

Sanktpēterburga

Сергей Попов

Sanktpēterburga

609 09:18 Амнезия

609

Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Олег Мигда

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

Павел Шмелев

Sanktpēterburga

610 09:20 @DuderhoffBrau
Ирина Романова

Sanktpēterburga

Иван Самохвалов

Sanktpēterburga

Кей , Пивовары , Москва ЮЗАО , НМСУ "Горный"
611 09:22 Коричневый Лось

611

Василий Денисов

Sanktpēterburga

Ирина Денисова

Sanktpēterburga

Иван Чупышев

Sanktpēterburga

612 09:24 Крокозябра
Дмитрий Котов

Sanktpēterburga

Саша Галахова

Sanktpēterburga

Роман Егоров

Sanktpēterburga

Екатерина Милешко

Sanktpēterburga

ФМЛ 239 , СПбГПУ
613 09:26 Snake II

613

Валентин Жук

Sanktpēterburga

Владимир Уржумцев

Puškina

614 09:28 На колесах
Юлия Глушкова

Sanktpēterburga

Максим Глушков

Sanktpēterburga

615 09:30 ГК

615

Юля Степанова

Sanktpēterburga

Владимир Богданов

Puškina

Анна Евангелеева

Puškina

СПбГАСУ
616 09:32 Недятлы

616

Мария Наумова

Sanktpēterburga

Елена Гранина

Sanktpēterburga

Эвелина Гранина

Sanktpēterburga

Ирина Оксенюк

Sanktpēterburga

Кировский завод
618 09:36 Хомячки-подрядчики

618

Ксения Хрипко

Sanktpēterburga

Татьяна Паповян

Кронштадт

СПбГЭУ
619 09:38 Фёдор и Фёкла

619

Максим Исаев

Sanktpēterburga

Илья Калинин

Sanktpēterburga

Ирина Павловская

Sanktpēterburga

Мат-мех , Балтика , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГУ
620 09:40 Коалы

620

Елизавета Прусова

Sanktpēterburga

621 09:42 Тараканы

621

Андрей Светлов

Sanktpēterburga

Сергей Жуйков

Sanktpēterburga

Евгения Светлова

Sanktpēterburga

Татьяна Сенникова

Sanktpēterburga

622 09:44 Доходяги

622

Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

623 09:46 Лысые бобры

623

Евгений Шаров

Sanktpēterburga

Нина Шарова

Sanktpēterburga

Бегущий Город , dead-line
624 09:48 КСТТ Экстрим

624

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

625 09:50 Кто сказал, что я сдал ...?

625

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Владимир Диев

Sanktpēterburga

626 09:52 Царица полей

626

Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Егор Дзыгивский

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

627 09:54 undefined
628 09:56 Biggi
630 10:00 Вместе веселей

630

Юлия Никулина

Sanktpēterburga

Фира Ермакова

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

631 10:02 Охотники за торнадо

631

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
632 10:04 Борт 274

632

Дмитрий Гладких

Sanktpēterburga

Вадим Токарев

Sanktpēterburga

Светлана Токарева

Sanktpēterburga

633 10:06 Сириус

633

Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

Александр Акопян

Sanktpēterburga

Александра Ромашева

Sanktpēterburga

634 10:08 Случайный сарос

634

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Нина Трунина

Sanktpēterburga

635 10:10 БЕЗ ВАРИАНТОВ

635

Всеволод Абакумов

Sanktpēterburga

Наталья Абакумова

Sanktpēterburga

Наталья Мокийчук

Sanktpēterburga

636 10:12 Снегири

636

Дмитрий К

Sanktpēterburga

637 10:14 Попробуем так

637

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Ирина Виденичева

Sanktpēterburga

Анастасия Панфутова

Sanktpēterburga

Велопитер , НИУ ИТМО
638 10:16 ЧертЯки

638

Анна Гуленкова

Sanktpēterburga

Роман Геращенко

Sanktpēterburga

Мария Терентьева

Sanktpēterburga

Купчино
639 10:18 Исключение из правил

639

Антон Аксенов

Sanktpēterburga

Наталья Лихацких

Sanktpēterburga

Павел Сунцов

Sanktpēterburga

640 10:20 Q

640

Илья Фолитар

Sanktpēterburga

Александра Хабибулина

Sanktpēterburga

641 10:22 Absurdum

641

Игорь Кашапов

Sanktpēterburga

Елена Овсянникова

Sanktpēterburga

642 10:24 Иероглиф

642

Елена Алексеева

Sanktpēterburga

643 10:26 Этиология и патогенез

643

Елена Черницкая

Ļeņingradas apgabals

Артем Кича

Sanktpēterburga

Михаил Кича

Sanktpēterburga

Роман Рябов

Sanktpēterburga

644 10:28 Тимон
Петр Гусев

Sanktpēterburga

Антонина Бахвалова

Sanktpēterburga

Марина Тагай

Sanktpēterburga

Юрий Тагай

Sanktpēterburga

645 10:30 embracing the world

645

Natalia Vazhnenko

Sanktpēterburga

Валерия Сабадаш

Sanktpēterburga

646 10:32 Ешкин кот

646

Yana Solominskaya

Sanktpēterburga

Митя Парменов

Sanktpēterburga

Женя Парменова

Sanktpēterburga

Маша Парменова

Sanktpēterburga

647 10:34 икс 3
Татьяна Епифанова

Sanktpēterburga

Павел Материкин

Sanktpēterburga

648 10:36 Мозг и Мускул

648

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

649 10:38 Телепузики

649

Евгений Ибрагимов

Sanktpēterburga

650 10:40 А мы не мерзнем!

650

Андриан Влахов

Sanktpēterburga

Александр Мартынов

Sanktpēterburga

651 10:42 Лидер
Юрий Грибов

Puškina

Серега Игнатов

Puškina

Алесандр Фефелов

Puškina

652 10:44 3D
654 10:48 ФПК

654

655 10:50 Бурундуки

655

Наталья Касавченко

Sanktpēterburga

Наталья Юркова

Sanktpēterburga

656 10:52 Печенюшки
Илья Челпанов

Sanktpēterburga

Татьяна Пепеляева

Sanktpēterburga

657 10:54 ШумБрат (Привет)

657

Марина Трофимова

Sanktpēterburga

Максим Шумилов

Sanktpēterburga

658 10:56 Джипик

658

Андрей Грунин

Sanktpēterburga

Игорь Каменский

Sanktpēterburga

Мария Клименко

Sanktpēterburga

659 10:58 Пумбочка

659

Сергей Белов

Sanktpēterburga

Ирина Бахвалова

Sanktpēterburga

Елена Белова

Sanktpēterburga

Татьяна Куприянова

Sanktpēterburga

Бегущий Город , Санкт-Петербург
660 11:00 ХЗ

660

Катерина Филимонова

Sanktpēterburga

661 11:02 WIP

661

Олег Акульшин

Sanktpēterburga

Олинко А

Sanktpēterburga

Галя У

Sanktpēterburga

662 11:04 E-note-Falk
Анна Кузьмичева

Sanktpēterburga

663 11:06 Крошки-пышки

663