Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Filippova
Maskava   L425 «KARAMBA» 09:50
Sundy Moor
Maskava   L485 «Король и Вектор» 11:50
Мурашова Анастасия
Sanktpēterburga   L476 «Ёжики» 11:32
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L440 «Весёлые Барашки» 10:20
Валентина Баранова
Maskavas apgabals   L421 «Три девицы» 09:42
Ирина Белова
Sanktpēterburga   L429 «Бурундуй» 09:58
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L443 «Оглохшие под мостами» 10:26
Павел Блышко
Sanktpēterburga   L446 «Памела2» 10:32
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L471 «Пеппаркака» 11:22
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   L451 «Муми-мамы» 10:42
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   L407 «Суслички» 09:14
Светлана Варлашина
Sanktpēterburga   L474 «ПОБЕДА» 11:28
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   L487 «НаДвореТрава» 11:54
Александра Волкова
Maskava   L410 «Большой Львиный прайд» 09:20
Анастасия Волобуева
Maskava   L428 «KVN-АК МЭИ» 09:56
Светлана Ворохобина
Maskava   L403 «Автобус Буратин» 09:06
Дина Галкина
Sanktpēterburga   L443 «Оглохшие под мостами» 10:26
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L440 «Весёлые Барашки» 10:20
Юлия Демидова
Sanktpēterburga   L414 «Ползущие вместе» 09:28
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   L404 «Сашина команда» 09:08
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L407 «Суслички» 09:14
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L408 «Улетайки» 09:16
Мария Киселёва
Maskava   L435 «Пётр и кисель» 10:10
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   L464 «Бревно» 11:08
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   L494 «Free Style» 12:08
Ася Красовская
Maskava   L423 «Правнуки Берти Вустера» 09:46
Ирина Ляпкало
Maskava   L477 «Пёстрые дятлы» 11:34
Лариса Макарова
Maskava   L421 «Три девицы» 09:42
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L429 «Бурундуй» 09:58
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L406 «Свой-чужой» 09:12
Света Манжай
Maskava   L428 «KVN-АК МЭИ» 09:56
Ирина Мартынова
Maskava   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Лариса Менделевич
Maskava   L461 «ПтиМаты» 11:02
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   L411 «Сурикаты» 09:22
Володя Моргулис
Maskava   L413 «Большой Львиный прайд» 09:26
Виктория Нефёдова
Sanktpēterburga   L493 «Ежи и Петруччо» 12:06
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L413 «Большой Львиный прайд» 09:26
Семён Орешко
Sanktpēterburga   L490 «Нежная сочная курочка в сливках» 12:00
Наталья Очева
Sanktpēterburga   L411 «Сурикаты» 09:22
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   L404 «Сашина команда» 09:08
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L426 «Белая полоса» 09:52
Мария Подкатилина
Maskava   L449 «Экспертики» 10:38
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L417 «Большой Львиный прайд» 09:34
Светлана Рамзина
Maskava   L461 «ПтиМаты» 11:02
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L418 «Было бы нелепо» 09:36
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L424 «Огни Самайна» 09:48
Надежда Риехакайнен
Maskava   L401 «Николаевский Экспресс» 09:02
Ирина Рябенко
Pleskava   L467 «Эврика» 11:14
Александра Рябикова
Maskava   L413 «Большой Львиный прайд» 09:26
Елена Савкина
Maskava   L477 «Пёстрые дятлы» 11:34
Елена Сергеева
Ļeņingradas apgabals   L447 «Пуэр» 10:34
Ольга Сковычева
Maskava   L4119 «муркис и Ко» 12:58
Сергей Смирнов
Maskava   L415 «Большой Львиный прайд» 09:30
Ольга Смирнова
Maskavas apgabals   L421 «Три девицы» 09:42
ЮлиЧ Смирнова-Продченко
Maskava   L415 «Большой Львиный прайд» 09:30
Александр Стрельцов
Sanktpēterburga   L474 «ПОБЕДА» 11:28
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L441 «ТИХО-ходы» 10:22
Дмитрий Токарев
Sanktpēterburga   L490 «Нежная сочная курочка в сливках» 12:00
Елена Токарева
Sanktpēterburga   L490 «Нежная сочная курочка в сливках» 12:00
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   L443 «Оглохшие под мостами» 10:26
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   L429 «Бурундуй» 09:58
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   L418 «Было бы нелепо» 09:36
Елена Франскевич
Minska   L456 «Крылья» 10:52
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   L452 «пара-ходики» 10:44
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L417 «Большой Львиный прайд» 09:34
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   L460 «Выкрутасы» 11:00
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   L460 «Выкрутасы» 11:00
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   L450 «Си Ху Лун Цзин» 10:40
Марина Чугунова
Maskavas apgabals   L438 «Оранжевая Горняшка» 10:16
Виталий Шляпников
Sanktpēterburga   L475 «Бобры!» 11:30
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   L475 «Бобры!» 11:30
Константин Щербаков
Maskava   L400 «Биогеодвижение» 09:00
Анна Щербакова
Maskava   L400 «Биогеодвижение» 09:00
Анастасия Ядыкина
Maskava   L419 «Большой Львиный прайд» 09:38
Elena KIRYUSHKINA
Maskavas apgabals   L427 «Balda Crew» 09:54
Евгения Аюгина
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Калуга» 10:36
Ксения Баширова
Maskava   L445 «ЛКТ» 10:30
Полина Березина
Maskava   L442 «Dance!» 10:24
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   L416 «Зер гут» 09:32
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   L431 «Педальные Локомоты» 10:02
Николай Большаков
Maskava   L412 «Бегущий дед» 09:24
Инна Дементьева
Maskava   L485 «Король и Вектор» 11:50
Леонид Дмитриев
Maskava   L409 «Лениво придумывать» 09:18
Наталья Дыбина
Maskava   L432 «ой» 10:04
Ганкин Игорь
Sanktpēterburga   L482 «Бобры» 11:44
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   L407 «Суслички» 09:14
Александр Киселев
Sanktpēterburga   L464 «Бревно» 11:08
Оля Климова
Maskava   L410 «Большой Львиный прайд» 09:20
Мария Колпакова
Maskava   L413 «Большой Львиный прайд» 09:26
Наталья Куканова
Maskava   L480 «Белолапики» 11:40
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L416 «Зер гут» 09:32
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   L468 «НасТроеНие» 11:16
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   L468 «НасТроеНие» 11:16
Ольга Лысенко
Maskava   L436 «Альденте» 10:12
Дмитрий Марусин
Maskava   L457 «Opportunity» 10:54
Анна Носова
Sanktpēterburga   L408 «Улетайки» 09:16
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L473 «Сестренка & Co» 11:26
Иван Орешко
Sanktpēterburga   L490 «Нежная сочная курочка в сливках» 12:00
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   L488 «Пассат» 11:56
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L437 «Селедка на свободе» 10:14
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   L495 «Царица полей» 12:10
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   L446 «Памела2» 10:32
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   L401 «Николаевский Экспресс» 09:02
Марина Рубина
Sanktpēterburga   L402 «сохты» 09:04
Сергей Савичев
Maskava   L458 «Мотогондольеры» 10:56
Ольга Савичева
Maskavas apgabals   L458 «Мотогондольеры» 10:56
Елена Сальникова
Maskava   L444 «КЛМН» 10:28
Анна Семененко
Maskava   L477 «Пёстрые дятлы» 11:34
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   L453 «ПСК» 10:46
Анна Товбина
Maskava   L491 «Дуплет А» 12:02
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L404 «Сашина команда» 09:08
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   L488 «Пассат» 11:56
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   L473 «Сестренка & Co» 11:26
Павел Юнин
Maskava   L415 «Большой Львиный прайд» 09:30
Natalya Kiryushkina
Maskavas apgabals   L427 «Balda Crew» 09:54
Tatyana Kiryushkina
Maskavas apgabals   L427 «Balda Crew» 09:54
Vera Korneva
Maskavas apgabals   L425 «KARAMBA» 09:50
Svetlana Minashkina
Maskavas apgabals   L425 «KARAMBA» 09:50
Tatiana Tikhomirova
Maskava   L425 «KARAMBA» 09:50
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   L402 «сохты» 09:04
Андрей Абрамов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Калуга» 10:36
Александр Акулов
Maskava   L422 «Гремят грузовики» 09:44
Галина Акулова
Maskava   L422 «Гремят грузовики» 09:44
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   L441 «ТИХО-ходы» 10:22
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   L433 «Дуэт+» 10:06
Константин Бакушин
Ļeņingradas apgabals   L414 «Ползущие вместе» 09:28
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   L433 «Дуэт+» 10:06
Владислав Богатырев
Sanktpēterburga   L471 «Пеппаркака» 11:22
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   L471 «Пеппаркака» 11:22
Александр Бородкин
Sanktpēterburga   L414 «Ползущие вместе» 09:28
Елена Бычкова
Maskava   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Константин Вейгандт
Sanktpēterburga   L488 «Пассат» 11:56
Ольга Вейгандт
Sanktpēterburga   L488 «Пассат» 11:56
Андрей Виноградов
Sanktpēterburga   L487 «НаДвореТрава» 11:54
Наталья Виноградова
Sanktpēterburga   L487 «НаДвореТрава» 11:54
Екатерина Володкевич
Sanktpēterburga   L480 «Белолапики» 11:40
Дмитрий Воронков
Maskava   L442 «Dance!» 10:24
Татьяна Воронкова
Maskava   L442 «Dance!» 10:24
Мария Гаврина
Sanktpēterburga   L416 «Зер гут» 09:32
Тимур Газизов
Maskava   L457 «Opportunity» 10:54
Алла Газизова
Maskava   L457 «Opportunity» 10:54
Юлия Ганкина
Sanktpēterburga   L482 «Бобры» 11:44
Юрий Гулин
Pleskava   L467 «Эврика» 11:14
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L417 «Большой Львиный прайд» 09:34
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L418 «Было бы нелепо» 09:36
Яна Ерилина
Maskava   L457 «Opportunity» 10:54
Роман Есин
Maskavas apgabals   L432 «ой» 10:04
Дмитрий Ефимов
Sanktpēterburga   L495 «Царица полей» 12:10
Надежда Зинкоева
Sanktpēterburga   L447 «Пуэр» 10:34
Александра Зубарева
Sanktpēterburga   L453 «ПСК» 10:46
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L402 «сохты» 09:04
Дмитрий Исканцев
Maskava   L458 «Мотогондольеры» 10:56
Евгения Исканцева
Maskava   L458 «Мотогондольеры» 10:56
Артем Кобзев
Sanktpēterburga   L487 «НаДвореТрава» 11:54
Елена Колтошова
Minska   L456 «Крылья» 10:52
Ольга Кондратьева
Sanktpēterburga   L447 «Пуэр» 10:34
Светлана Копелевич
Sanktpēterburga   L494 «Free Style» 12:08
Татьяна Коркина
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Калуга» 10:36
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   L480 «Белолапики» 11:40
Ольга Красова
Sanktpēterburga   L480 «Белолапики» 11:40
Ольга Куликова
Sanktpēterburga   L453 «ПСК» 10:46
Андрей Кушнир
Maskava   L444 «КЛМН» 10:28
Екатерина Лазутина
Maskava   L403 «Автобус Буратин» 09:06
Михаил Лебедев
Sanktpēterburga   L468 «НасТроеНие» 11:16
Эрик Леман
Sanktpēterburga   L441 «ТИХО-ходы» 10:22
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   L429 «Бурундуй» 09:58
Владимир Менделевич
Maskava   L461 «ПтиМаты» 11:02
Александр Метелица
Sanktpēterburga   L433 «Дуэт+» 10:06
марина митрофанова
Maskava   L444 «КЛМН» 10:28
Денис Мурашов
Sanktpēterburga   L476 «Ёжики» 11:32
Геннадий Никитин
Sanktpēterburga   L431 «Педальные Локомоты» 10:02
Екатерина Никитина
Sanktpēterburga   L431 «Педальные Локомоты» 10:02
Маша Николаева
Sanktpēterburga   L492 «Без Байдарок» 12:04
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   L437 «Селедка на свободе» 10:14
Александра Оль
Sanktpēterburga   L493 «Ежи и Петруччо» 12:06
Евгений Оль
Sanktpēterburga   L493 «Ежи и Петруччо» 12:06
Маргарита Орловская
Sanktpēterburga   L450 «Си Ху Лун Цзин» 10:40
Игорь Орловский
Sanktpēterburga   L450 «Си Ху Лун Цзин» 10:40
Сергей Павлов
Maskava   L422 «Гремят грузовики» 09:44
Ольга Павлова
Maskava   L422 «Гремят грузовики» 09:44
Антон Петров
Maskava   L435 «Пётр и кисель» 10:10
Анастасия Пономарева
Sanktpēterburga   L495 «Царица полей» 12:10
Кристина Риехакайнен
Maskava   L401 «Николаевский Экспресс» 09:02
Пётр Риехакайнен
Maskava   L401 «Николаевский Экспресс» 09:02
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   L451 «Муми-мамы» 10:42
Елена Рыжова
Pleskava   L467 «Эврика» 11:14
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   L495 «Царица полей» 12:10
Олег Соловьев
Maskava   L432 «ой» 10:04
Екатерина Стефанова
Maskava   L444 «КЛМН» 10:28
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   L473 «Сестренка & Co» 11:26
Ольга Строгова
Maskava   L432 «ой» 10:04
Дмитрий Сулименко
Sanktpēterburga   L426 «Белая полоса» 09:52
Ксения Терещенко
Maskava   L445 «ЛКТ» 10:30
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   L441 «ТИХО-ходы» 10:22
Александра Точанская
Sanktpēterburga   L492 «Без Байдарок» 12:04
Екатерина Точанская
Sanktpēterburga   L492 «Без Байдарок» 12:04
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   L446 «Памела2» 10:32
Дарья Федорова
Maskava   L423 «Правнуки Берти Вустера» 09:46
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   L426 «Белая полоса» 09:52
Светлана Феоктистова
Pleskava   L467 «Эврика» 11:14
Лариса Хандогина
Sanktpēterburga   L492 «Без Байдарок» 12:04
Алексей Харлашин
Sanktpēterburga   L452 «пара-ходики» 10:44
Андрей Цветков
Sanktpēterburga   L460 «Выкрутасы» 11:00
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   L431 «Педальные Локомоты» 10:02
Сергей Чвоков
Sanktpēterburga   L482 «Бобры» 11:44
Даша Чернова
Sanktpēterburga   L450 «Си Ху Лун Цзин» 10:40
Александр Чигорин
Maskava   L491 «Дуплет А» 12:02
Игорь Чурбаков
Sanktpēterburga   L439 «Неместные» 10:18
Олег Чурбаков
Sanktpēterburga   L439 «Неместные» 10:18
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   L439 «Неместные» 10:18
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   L402 «сохты» 09:04
Глеб Шамаев
Maskava   L449 «Экспертики» 10:38
Ольга Шилкова
Maskava   L445 «ЛКТ» 10:30
Дмитрий Шляпников
Sanktpēterburga   L475 «Бобры!» 11:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Биогеодвижение

L400

L401 09:02 Николаевский Экспресс

L401

Кристина Риехакайнен

Maskava

Пётр Риехакайнен

Maskava

L402 09:04 сохты

L402

Марина Рубина

Sanktpēterburga

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

L403 09:06 Автобус Буратин

L403

Екатерина Лазутина

Maskava

L404 09:08 Сашина команда

L404

L405 09:10 Большой Львиный прайд
Елена Бычкова

Maskava

L406 09:12 Свой-чужой

L406

L407 09:14 Суслички

L407

L408 09:16 Улетайки

L408

Анна Носова

Sanktpēterburga

L409 09:18 Лениво придумывать

L409

L410 09:20 Большой Львиный прайд

L410

L411 09:22 Сурикаты

L411

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

L412 09:24 Бегущий дед

L412

L413 09:26 Большой Львиный прайд

L413

L414 09:28 Ползущие вместе

L414

Юлия Демидова

Sanktpēterburga

Константин Бакушин

Ļeņingradas apgabals

Александр Бородкин

Sanktpēterburga

L415 09:30 Большой Львиный прайд

L415

L416 09:32 Зер гут

L416

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Мария Гаврина

Sanktpēterburga

L417 09:34 Большой Львиный прайд

L417

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

L418 09:36 Было бы нелепо

L418

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

L419 09:38 Большой Львиный прайд

L419

L421 09:42 Три девицы

L421

L422 09:44 Гремят грузовики

L422

Александр Акулов

Maskava

Галина Акулова

Maskava

Сергей Павлов

Maskava

Ольга Павлова

Maskava

L423 09:46 Правнуки Берти Вустера

L423

Дарья Федорова

Maskava

L424 09:48 Огни Самайна

L424

Сергей Реука

Sanktpēterburga

L425 09:50 KARAMBA

L425

Yulia Filippova

Maskava

Vera Korneva

Maskavas apgabals

Svetlana Minashkina

Maskavas apgabals

Tatiana Tikhomirova

Maskava

L426 09:52 Белая полоса

L426

Дмитрий Сулименко

Sanktpēterburga

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

L427 09:54 Balda Crew

L427

Elena KIRYUSHKINA

Maskavas apgabals

Natalya Kiryushkina

Maskavas apgabals

Tatyana Kiryushkina

Maskavas apgabals

L428 09:56 KVN-АК МЭИ

L428

L429 09:58 Бурундуй

L429

Ирина Белова

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

L431 10:02 Педальные Локомоты

L431

Геннадий Никитин

Sanktpēterburga

Екатерина Никитина

Sanktpēterburga

Евгения Цудикова

Sanktpēterburga

L432 10:04 ой

L432

Роман Есин

Maskavas apgabals

Олег Соловьев

Maskava

Ольга Строгова

Maskava

L433 10:06 Дуэт+

L433

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

L435 10:10 Пётр и кисель

L435

Антон Петров

Maskava

L436 10:12 Альденте

L436

L437 10:14 Селедка на свободе

L437

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

L438 10:16 Оранжевая Горняшка

L438

Марина Чугунова

Maskavas apgabals

L439 10:18 Неместные

L439

Игорь Чурбаков

Sanktpēterburga

Олег Чурбаков

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

L440 10:20 Весёлые Барашки

L440

L441 10:22 ТИХО-ходы

L441

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

Эрик Леман

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

L442 10:24 Dance!

L442

Дмитрий Воронков

Maskava

Татьяна Воронкова

Maskava

L443 10:26 Оглохшие под мостами

L443

L444 10:28 КЛМН

L444

Андрей Кушнир

Maskava

марина митрофанова

Maskava

Екатерина Стефанова

Maskava

L445 10:30 ЛКТ

L445

Ксения Терещенко

Maskava

Ольга Шилкова

Maskava

L446 10:32 Памела2

L446

Павел Блышко

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

L447 10:34 Пуэр

L447

Елена Сергеева

Ļeņingradas apgabals

Надежда Зинкоева

Sanktpēterburga

Ольга Кондратьева

Sanktpēterburga

L448 10:36 Калуга

L448

Евгения Аюгина

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Андрей Абрамов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Татьяна Коркина

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L449 10:38 Экспертики
Глеб Шамаев

Maskava

L450 10:40 Си Ху Лун Цзин

L450

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

Маргарита Орловская

Sanktpēterburga

Игорь Орловский

Sanktpēterburga

Даша Чернова

Sanktpēterburga

L451 10:42 Муми-мамы

L451

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

L452 10:44 пара-ходики

L452

Алексей Харлашин

Sanktpēterburga

L453 10:46 ПСК

L453

Александра Зубарева

Sanktpēterburga

Ольга Куликова

Sanktpēterburga

L456 10:52 Крылья

L456

Елена Колтошова

Minska

L457 10:54 Opportunity

L457

Тимур Газизов

Maskava

Алла Газизова

Maskava

Яна Ерилина

Maskava

L458 10:56 Мотогондольеры

L458

Ольга Савичева

Maskavas apgabals

Дмитрий Исканцев

Maskava

Евгения Исканцева

Maskava

L460 11:00 Выкрутасы

L460

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Цветков

Sanktpēterburga

L461 11:02 ПтиМаты

L461

Владимир Менделевич

Maskava

L464 11:08 Бревно

L464

L467 11:14 Эврика

L467

Юрий Гулин

Pleskava

Елена Рыжова

Pleskava

Светлана Феоктистова

Pleskava

L468 11:16 НасТроеНие

L468

Михаил Лебедев

Sanktpēterburga

L471 11:22 Пеппаркака
Владислав Богатырев

Sanktpēterburga

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

L473 11:26 Сестренка & Co

L473

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

L474 11:28 ПОБЕДА
L475 11:30 Бобры!

L475

Дмитрий Шляпников

Sanktpēterburga

L476 11:32 Ёжики

L476

Денис Мурашов

Sanktpēterburga

L477 11:34 Пёстрые дятлы

L477

L480 11:40 Белолапики

L480

Екатерина Володкевич

Sanktpēterburga

Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

L482 11:44 Бобры

L482

Ганкин Игорь

Sanktpēterburga

Юлия Ганкина

Sanktpēterburga

Сергей Чвоков

Sanktpēterburga

L485 11:50 Король и Вектор

L485

L487 11:54 НаДвореТрава

L487

Андрей Виноградов

Sanktpēterburga

Наталья Виноградова

Sanktpēterburga

Артем Кобзев

Sanktpēterburga

L488 11:56 Пассат

L488

Константин Вейгандт

Sanktpēterburga

Ольга Вейгандт

Sanktpēterburga

L490 12:00 Нежная сочная курочка в сливках

L490

Семён Орешко

Sanktpēterburga

Елена Токарева

Sanktpēterburga

Иван Орешко

Sanktpēterburga

L491 12:02 Дуплет А

L491

Александр Чигорин

Maskava

L492 12:04 Без Байдарок

L492

Маша Николаева

Sanktpēterburga

Александра Точанская

Sanktpēterburga

Екатерина Точанская

Sanktpēterburga

Лариса Хандогина

Sanktpēterburga

L493 12:06 Ежи и Петруччо

L493

Александра Оль

Sanktpēterburga

Евгений Оль

Sanktpēterburga

L494 12:08 Free Style

L494

Светлана Копелевич

Sanktpēterburga

L495 12:10 Царица полей

L495

Дмитрий Ефимов

Sanktpēterburga

Анастасия Пономарева

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

L4119 12:58 муркис и Ко

L4119