Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   801 «Калушата и Бутяфыч» 09:02
Olga Lokalova
Sanktpēterburga   841 «E-motion» 10:22
Наталия Алешина
Maskava   830 «Ушастые роботы» 10:00
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   836 «Солнечный зайчик» 10:12
Константин Верцинский
Sanktpēterburga   833 «Красный спортсоюз» 10:06
Виктория Галынина
Sanktpēterburga   802 «UFO-people» 09:04
Анна Елисеева
Maskava   834 «А где же лоси?» 10:08
Владимир Зайцев
Minska   805 «Иностранные странники» 09:10
Андрей Зуев
Maskava   806 «БэВэПэ» 09:12
Мирон Костенко
Sanktpēterburga   839 «Cats in Sinks» 10:18
Роман Куликов
Maskavas apgabals   850 «kernel panic» 10:40
Nastёna Левчук
Maskava   813 «Эй, дежурные!» 09:26
Андрей Митрофанов
Maskava   800 «Мурочки» 09:00
Андрей Сергеев
Maskava   820 «ПЫК» 09:40
Ирина Сергеева
Maskava   820 «ПЫК» 09:40
Елена Спасская
Sanktpēterburga   803 «Турбо» 09:06
Николай Спиридонов
Sanktpēterburga   802 «UFO-people» 09:04
Владимир Фонарев
Maskava   810 «Зеленый Камнеед» 09:20
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   804 «КоВер» 09:08
Екатерина Шевчук
Maskava   811 «Жизнерадостные идиоты» 09:22
Ильин Александр
Maskava   834 «А где же лоси?» 10:08
Артем Гафнер
Sanktpēterburga   851 ««Крылья, ноги и хвост!!»» 10:42
Антон Елисеев
Maskava   834 «А где же лоси?» 10:08
Пинхас Земсковер
Maskava   808 «аль-ирджуну-ш-шуhада» 09:16
Дмитрий Корженевский
Maskava   810 «Зеленый Камнеед» 09:20
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   807 «Лента Мёбиуса» 09:14
Алла Полянская
Maskava   809 «Adios lepidos!)» 09:18
Мария Селенкова
Sanktpēterburga   840 «Клювокрылы» 10:20
Марина Стриженко
Maskava   812 «Задумчивое торнадо» 09:24
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   831 «Сакура» 10:02
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   807 «Лента Мёбиуса» 09:14
Екатерина Алексеева
Maskava   811 «Жизнерадостные идиоты» 09:22
Александр Алешин
Maskava   830 «Ушастые роботы» 10:00
Сергей Антоненко
Sanktpēterburga   835 «Кайманы» 10:10
Айна Быкова
Baltijas valstu pilsētas   808 «аль-ирджуну-ш-шуhада» 09:16
Светлана Городничева
Maskava   806 «БэВэПэ» 09:12
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   801 «Калушата и Бутяфыч» 09:02
Дмитрий Дубровин
Йошкар-Ола   821 «Ку-Ку» 09:42
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   804 «КоВер» 09:08
Юлия Иващенко
Sanktpēterburga   851 ««Крылья, ноги и хвост!!»» 10:42
Богдан Костенко
Sanktpēterburga   839 «Cats in Sinks» 10:18
Валерия Кравченко
Sanktpēterburga   833 «Красный спортсоюз» 10:06
Елена Лисененкова
Sanktpēterburga   837 «J» 10:14
Елена Мартынова
Maskava   809 «Adios lepidos!)» 09:18
Аня Маслова
Maskava   800 «Мурочки» 09:00
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   840 «Клювокрылы» 10:20
Александр Орлов
Sanktpēterburga   831 «Сакура» 10:02
Юрий Павлов
Sanktpēterburga   841 «E-motion» 10:22
Мария Ревякина
Sanktpēterburga   836 «Солнечный зайчик» 10:12
Варвара Рехтина
Maskava   811 «Жизнерадостные идиоты» 09:22
Ольга Сидорова
Sanktpēterburga   803 «Турбо» 09:06
Кристина Титова
Sanktpēterburga   840 «Клювокрылы» 10:20
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   837 «J» 10:14
Георгий Цыганков
Sanktpēterburga   851 ««Крылья, ноги и хвост!!»» 10:42
Дмитрий Цыганов
Sanktpēterburga   835 «Кайманы» 10:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 09:00 Мурочки

800

Аня Маслова

Maskava

801 09:02 Калушата и Бутяфыч

801

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

802 09:04 UFO-people

802

803 09:06 Турбо

803

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Ольга Сидорова

Sanktpēterburga

804 09:08 КоВер

804

Вера Чистякова

Sanktpēterburga

Николай Захаренков

Sanktpēterburga

805 09:10 Иностранные странники

805

806 09:12 БэВэПэ

806

Светлана Городничева

Maskava

807 09:14 Лента Мёбиуса

807

808 09:16 аль-ирджуну-ш-шуhада

808

Айна Быкова

Baltijas valstu pilsētas

809 09:18 Adios lepidos!)

809

Елена Мартынова

Maskava

810 09:20 Зеленый Камнеед

810

811 09:22 Жизнерадостные идиоты

811

Екатерина Алексеева

Maskava

Варвара Рехтина

Maskava

812 09:24 Задумчивое торнадо

812

813 09:26 Эй, дежурные!
820 09:40 ПЫК

820

821 09:42 Ку-Ку

821

Дмитрий Дубровин

Йошкар-Ола

830 10:00 Ушастые роботы

830

Александр Алешин

Maskava

831 10:02 Сакура

831

Александр Орлов

Sanktpēterburga

833 10:06 Красный спортсоюз

833

Валерия Кравченко

Sanktpēterburga

834 10:08 А где же лоси?

834

835 10:10 Кайманы

835

Сергей Антоненко

Sanktpēterburga

Дмитрий Цыганов

Sanktpēterburga

836 10:12 Солнечный зайчик

836

Мария Ревякина

Sanktpēterburga

837 10:14 J

837

Елена Лисененкова

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

839 10:18 Cats in Sinks

839

Мирон Костенко

Sanktpēterburga

Богдан Костенко

Sanktpēterburga

840 10:20 Клювокрылы

840

Ирина Наумчук

Sanktpēterburga

Кристина Титова

Sanktpēterburga

841 10:22 E-motion

841

Olga Lokalova

Sanktpēterburga

Юрий Павлов

Sanktpēterburga

850 10:40 kernel panic

850

Роман Куликов

Maskavas apgabals

851 10:42 «Крылья, ноги и хвост!!»

851

Артем Гафнер

Sanktpēterburga

Юлия Иващенко

Sanktpēterburga

Георгий Цыганков

Sanktpēterburga