Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ландыш Арго
Kazaņa   206 «КомБО» 10:12
Руслан Архипов
Kazaņa   216 «И так сойдет!» 10:32
Алексей Длугач
Maskava   209 «Назад, в будущее!» 10:18
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   205 «Дети понедельника» 10:10
Юлия Дудник
Kazaņa   212 «Сестры с Набережной» 10:24
Гульфина Камалова
Kazaņa   216 «И так сойдет!» 10:32
Александр Киселев
Sanktpēterburga   215 «Бревно» 10:30
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   215 «Бревно» 10:30
Евгения Кузьмина
Kazaņa   202 «Эчпочмаклар» 10:04
Неля Лазаревич
Kazaņa   213 «Lazarewicz Band» 10:26
Дмитрий Мишин
Maskava   218 «Сон» 10:36
Александра Свиридова
Maskava   214 «Ой, перестань (продолжай)» 10:28
Александра Смирнова
Kazaņa   217 «Четверо в лодке» 10:34
Александр Спирин
Kazaņa   222 «Халявщики» 10:44
Александр Сучков
Maskava   204 «Следы на потолке» 10:08
Maria Kolmazyreva
Kazaņa   201 «Котики» 10:02
Yulia Sinyaeva
Maskava   208 «Многоножка» 10:16
Алена Володина
Kazaņa   200 «Не знаю» 10:00
Ренат Даутов
Kazaņa   211 «Север не найден» 10:22
Иван Клименко
Maskava   217 «Четверо в лодке» 10:34
Андрей Модин
Kazaņa   210 «Зайчатки Разума» 10:20
Алексей Никитин
Kazaņa   219 «Ну, пошли, поехали» 10:38
Артем Нуриев
Kazaņa   221 «АльфаГамма» 10:42
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   207 «КаМаБо» 10:14
Антон Телегин
Kazaņa   219 «Ну, пошли, поехали» 10:38
Степан Шишкин
Kazaņa   220 «шестьдесят девять» 10:40
Ильдар Аглиуллин
Kazaņa   211 «Север не найден» 10:22
Екатерина Базилевич
Kazaņa   219 «Ну, пошли, поехали» 10:38
Рамис Богоманшин
Kazaņa   206 «КомБО» 10:12
Самир Богоманшин
Kazaņa   206 «КомБО» 10:12
Фанис Богоманшин
Kazaņa   206 «КомБО» 10:12
Людмила Володина
Kazaņa   222 «Халявщики» 10:44
Валерия Воробьева
Kazaņa   200 «Не знаю» 10:00
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   205 «Дети понедельника» 10:10
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   205 «Дети понедельника» 10:10
Николай Зайцев
Kazaņa   221 «АльфаГамма» 10:42
Инна Захарова
Sanktpēterburga   205 «Дети понедельника» 10:10
Анна Карабанова
Maskava   204 «Следы на потолке» 10:08
Анастасия Кузнецова
Kazaņa   210 «Зайчатки Разума» 10:20
Виктория Кузьмина
Kazaņa   202 «Эчпочмаклар» 10:04
Ольга Куприянова
Kazaņa   212 «Сестры с Набережной» 10:24
Владимир Кустов
Kazaņa   210 «Зайчатки Разума» 10:20
Алексей Лазарев
Kazaņa   220 «шестьдесят девять» 10:40
Григорий Лазаревич
Kazaņa   213 «Lazarewicz Band» 10:26
Михаил Лазаревич
Kazaņa   213 «Lazarewicz Band» 10:26
Александра Мустафина
Kazaņa   220 «шестьдесят девять» 10:40
Евгения Мустафина
Kazaņa   220 «шестьдесят девять» 10:40
Алина Набиуллина
Kazaņa   200 «Не знаю» 10:00
Николай Познякевич
Maskava   214 «Ой, перестань (продолжай)» 10:28
Линар Рамазанов
Kazaņa   222 «Халявщики» 10:44
Алла Салихова
Kazaņa   218 «Сон» 10:36
Луиза Сафина
Kazaņa   210 «Зайчатки Разума» 10:20
Алексей Синяев
Maskava   208 «Многоножка» 10:16
Марат Тазеев
Kazaņa   200 «Не знаю» 10:00
Анна Телегина
Kazaņa   219 «Ну, пошли, поехали» 10:38
Алексей Усиков
Kazaņa   218 «Сон» 10:36
Айрат Усманов
Kazaņa   218 «Сон» 10:36
Галина Федорова
Sanktpēterburga   207 «КаМаБо» 10:14
Гузель Шайдуллина
Kazaņa   202 «Эчпочмаклар» 10:04
Лилия Шайдуллина
Kazaņa   202 «Эчпочмаклар» 10:04
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   207 «КаМаБо» 10:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 10:00 Не знаю

200

Валерия Воробьева

Kazaņa

Алина Набиуллина

Kazaņa

Марат Тазеев

Kazaņa

201 10:02 Котики

201

202 10:04 Эчпочмаклар

202

Виктория Кузьмина

Kazaņa

Гузель Шайдуллина

Kazaņa

Лилия Шайдуллина

Kazaņa

204 10:08 Следы на потолке

204

Анна Карабанова

Maskava

205 10:10 Дети понедельника

205

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

Михаил Грищенко

Sanktpēterburga

Инна Захарова

Sanktpēterburga

206 10:12 КомБО

206

Рамис Богоманшин

Kazaņa

Самир Богоманшин

Kazaņa

Фанис Богоманшин

Kazaņa

207 10:14 КаМаБо

207

Галина Федорова

Sanktpēterburga

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

208 10:16 Многоножка

208

Yulia Sinyaeva

Maskava

Алексей Синяев

Maskava

209 10:18 Назад, в будущее!

209

210 10:20 Зайчатки Разума

210

Анастасия Кузнецова

Kazaņa

Владимир Кустов

Kazaņa

Луиза Сафина

Kazaņa

211 10:22 Север не найден

211

Ильдар Аглиуллин

Kazaņa

212 10:24 Сестры с Набережной

212

Ольга Куприянова

Kazaņa

213 10:26 Lazarewicz Band

213

Григорий Лазаревич

Kazaņa

Михаил Лазаревич

Kazaņa

214 10:28 Ой, перестань (продолжай)

214

Николай Познякевич

Maskava

215 10:30 Бревно

215

216 10:32 И так сойдет!

216

217 10:34 Четверо в лодке

217

218 10:36 Сон

218

Алла Салихова

Kazaņa

Алексей Усиков

Kazaņa

Айрат Усманов

Kazaņa

219 10:38 Ну, пошли, поехали

219

Екатерина Базилевич

Kazaņa

Анна Телегина

Kazaņa

220 10:40 шестьдесят девять

220

Алексей Лазарев

Kazaņa

Александра Мустафина

Kazaņa

Евгения Мустафина

Kazaņa

221 10:42 АльфаГамма

221

Николай Зайцев

Kazaņa

222 10:44 Халявщики

222

Людмила Володина

Kazaņa

Линар Рамазанов

Kazaņa

223 10:46 No name

223